Układanie kostki brukowej w Bydgoszczy

Porównaj oferty od Brukarzy z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 389 857 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 184 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kostka brukowa ma wiele zastosowań. Nawierzchnie z kostki brukowej są tanie, praktycznie i bardzo trwałe. To właśnie dlatego cieszą się tak dużym uznaniem wśród inwestorów prywatnych, ale nie tylko, bo dzięki nim można tworzyć duże parkingi, place zabaw i drogi dojazdowe. Jeśli zależy nam, by powierzchnia charakteryzowała się wysoką trwałością i była odporna na zapadanie, konieczne jest wykonanie wszelkich prac z należytą starannością. Bardzo ważne, by roboty ziemne obejmowały staranne wykorytowanie miejsca, gdzie będzie znajdować się kostka na odpowiednią głębokość. Podbudowa jest niezwykle istotna, dlatego układanie kostki brukowej na podjeździe wymaga ogromnej staranności i dużego doświadczenia.

Tylko zastosowanie odpowiednich materiałów połączone z ich właściwym wykorzystaniem sprawi, że całość będzie wyglądać dobrze i nie zacznie zapadać się pod wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Gdzie szukać firm, które oferują brukarstwo artystyczne i klasyczne układanie kostki brukowej? Zdecydowanie najlepszym sposobem jest przeglądanie ofert portali ogłoszeniowych, gdzie swoje usługi oferują specjaliści z branży brukarskiej. Można w nich sprawdzić, jaka jest cena układania kostki brukowej i w jakiej technologii pracuje dany wykonawca.

Każda firma zajmująca się brukarstwem chciałaby mieć pełne obłożenie w ciągu całego roku. Niestety bardzo często jest to niemożliwe do osiągnięcia i nie chodzi wyłącznie o problemy pogodowe. Rezygnacje klientów, okresowe problemy ze zleceniami - to wszystko sprawia, że konieczne jest stałe reklamowanie swoich usług ioferowanie konkurencyjnych cen. Ważne, by dotrzeć do klienta i pokazać mu, że jesteśmy w stanie zrealizować każde wzory układania kostki brukowej i brukarstwo artystyczne nas nie przeraża. Wysoka jakość oraz kompleksowe wykonywanie usług brukarskich polegające na rozbiórce starej nawierzchni, przeprowadzeniu prac ziemnych, stworzeniu solidnej podbudowy i położeniu dowolnego wzoru z kostki granitowej sprawią, że nie będziemy narzekać na brak klientów.

Korzystanie z agregatorów ogłoszeń wydaje się bardzo uzasadnione dla firm, które posiadają wolne terminy na układanie kostki brukowej. Ceny ich usług po umieszczeniu ogłoszenia będą widoczne dla każdego klienta, co sprawi, że kontaktować będą się z nami osoby zainteresowane właśnie naszymi usługami. Dzięki temu oszczędzimy czas na przygotowywanie wycen, które na końcu i tak nie mogą być przez danego klienta zaakceptowane. Szukając zleceń na układanie kostki brukowej, warto rozważyć założenie własnej strony, gdzie przekierować można potencjalnych klientów szukających większej ilości informacji o naszej firmie.

Ranking najlepszych brukarzy w Bydgoszczy

Układanie kostki brukowej Bydgoszcz

Wysokiej Klasy Brukowanie

5 opinii

Jeśli szukasz wysokiej klasy brukowania i wymagasz wysokiej jakości w korzystnej cenie to skorzystaj z doświadczenia Mari-Bruk. Dopasowaną ofertę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

USŁUGI HANDLOWO-BUDOWLANE BOB-BUD Sebastian Liszka - Wyjątkowe Usługi Brukarskie Bydgoszcz

Wyjątkowe Usługi Brukarskie Bydgoszcz

4 opinie

Każdy, kto potrzebuje wyjątkowej usługi brukarskiej winien już teraz zgłosić się do tego brukarza i poznać dobre ceny oraz najwyższą jakość wykonanych prac. Dłużej nie trać czasu i poproś o wycenę - gwarancja zadowolenia!

Polbruk Usługi Brukarsko Ogrodowe - Najlepsze Brukowanie Bydgoszcz

Polbruk Usługi Brukarsko Ogrodowe

3 opinie

Przekonaj się, że firma, którą zatrudnisz do brukowania ma wystarczającą wiedzę i doświadczenie, aby spełnić Twoje oczekiwania. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - bez wątpienia warto.

Bestbruk - Najlepsze Układanie Kostki Brukowej Bydgoszcz

Najlepsze Układanie Kostki Brukowej Bydgoszcz

2 opinie

Wiele długich lat pracownicy Bestbruk wykonują usługi z zakresu układania kostki brukowej, dzięki temu są gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego usług brukarskich. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

Jarbor - Perfekcyjne Brukarstwo Bydgoszcz

Perfekcyjne Brukarstwo

1 opinia

Ten specjalista działa w rejonie miejscowości Bydgoszcz i oferuje różnorodne usługi z zakresu perfekcyjnego brukarstwa. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Budowlane - Pierwszorzędny Brukarz Bydgoszcz

Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Budowlane

1 opinia

Oferuje usługi z zakresu brukarstwa od kilku lat, przede wszystkich na obszarze miejscowości Bydgoszcz, ale także przyległych miast. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Tynkpol - Solidne Układanie Kostki Brukowej Bydgoszcz

Solidne Układanie Kostki Brukowej

1 opinia

W przypadku, gdy szukasz solidnego układania kostki brukowej w rejonie Bydgoszczy i oczekujesz dużego zaangażowania to skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Tynkpol. Więcej informacji otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

HARD-BRUK - Najwyższej Klasy Brukarz Bydgoszcz

HARD-BRUK

1 opinia

Chcesz znaleźć najwyższej klasy brukarza z zakresu układania kostki brukowej? Nie szukaj dalej, ta firma jest firmą, której szukasz. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów.

FIRMA REM-BUD2 Krzysztof Obrębski - Tanie Usługi Brukarskie w Bydgoszczy

Tanie Usługi Brukarskie w Bydgoszczy

1 opinia

Sprawdź fachowość FIRMA REM-BUD2 Krzysztof Obrębski. Ta renomowana firma układająca kostkę brukową jest rozchwytywana w branży na terenie Bydgoszczy za całościowe realizowanie usług brukarskich. Wyczerpującą ofertę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

TOP-BRUK - Sumienna Firma Brukarska Bydgoszcz

Sumienna Firma Brukarska

1 opinia

Uwierz w doświadczoną kadrę TOP-BRUK. Ta renomowana firma brukarska jest rozchwytywana w branży w rejonie Bydgoszczy za kompletne wykonywanie usług brukarskich. Zapytaj o wycenę już teraz i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

Najnowsze z 93 zleceń na układanie kostki brukowej w Bydgoszczy

Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, 700m², Bydgoszcz

Praca do wykonania: wykonanie parkingu, placu Powierzchnia prac: 700m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Bydgoszcz

2023-01-27 do 2023-02-04
dodano 11 godzin temu

Dam zlecenie na kompleksowe ułożenie kostki, 101-150m², Bydgoszcz

Wybranie tego zlecenia da Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który pisze - "Dam zlecenie na kompleksowe ułożenie kostki, 101-150m²", nie pożałuje współpracy z doradcą takim, jak Ty. Zaproponuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Bydgoszcz

2023-01-26 do 2023-02-03
dodano wczoraj o 19:49

Szukam ekipy na wykonanie tarasu z kostki brukowej, około 30m², Bydgoszcz

Praca do wykonania: wykonanie tarasu z kostki brukowej Powierzchnia prac: około 30m² Rodzaj materiału: do uzgodnienia w rozmowie Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Bydgoszcz

2023-01-26 do 2023-02-03
dodano wczoraj o 16:45

Fantastyczne Układanie Bruku Bydgoszcz

Praca do wykonania: wykonanie tarasu z kostki brukowej Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj materiału: płyty betonowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Bydgoszcz

2023-01-26 do 2023-02-03
dodano wczoraj o 13:21

Szukam ekipy na kompleksowe ułożenie kostki, 410m², Bydgoszcz

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 410m² Rodzaj materiału: do uzgodnienia w rozmowie Dodatkowe informacje: Dodatkowe informacje: Dzień dobry. Poszukuje firmy, która wykona prace wokó...

 • Bydgoszcz

2023-01-24 do 2023-02-01
dodano 3 dni temu

Zlecę wykonanie prac brukarskich, do 50m², Bydgoszcz

Praca do wykonania: Wykonanie małego placu oraz opaska a Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Wypełnienie kostką placu 16m2 oraz wykonanie opaski 36 mb. Termin rozpoczęcia prac: w c...

 • Bydgoszcz

2023-01-22 do 2023-01-30
dodano 5 dni temu

Najlepszy Brukarz Bydgoszcz

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: około 7m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: zostal mi kawalek ok 7-8m2 przy boku budynku - mam na to czas do konca lutego Ter...

 • Bydgoszcz

2023-01-20 do 2023-01-28
dodano 7 dni temu

Dobra Firma Brukarska Bydgoszcz

Odpowiedz na zlecenie jako firma brukarska świadcząca swoje doświadczenie w miejscowości Bydgoszcz oraz w pobliskich powiatach. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Bydgoszcz

2023-01-14 do 2023-01-22

Zlecę kompleksowe ułożenie kostki, 151-200m², Bydgoszcz

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 151-200m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Bydgoszcz

2023-01-14 do 2023-01-22

Dobra Firma Brukarska

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: około 450m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Dzień dobry. Poszukuje firmy, która wykona prace wokół Budynku Dworca PKP Bydgos...

 • Bydgoszcz

2023-01-12 do 2023-01-20

Świetne Prace Brukarskie Bydgoszcz

Spowoduj, że prace brukarskie nie będzie dla Klienta kłopotem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako doświadczony doradca z zakresu prac brukarskich sporządź idealną ofertę pod zlecenie - Zapotrzebowanie na kompleksowe ułożenie kostki, 51-100m². Umów się na rozmowę już teraz i prześlij ofertę.

 • Bydgoszcz

2023-01-08 do 2023-01-16

Brukarstwo Bydgoszcz

Praca do wykonania: wykonanie chodnika, drogi Powierzchnia prac: około 30m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Działka ROD m. Żurczyn k Bydgoszczy wykonanie chodnika z kostki Termin rozpoczęcia prac: w ciąg...

 • Bydgoszcz

2023-01-04 do 2023-01-12

Brukowanie kostką brukową, około 10000m², Bydgoszcz

Praca do wykonania: tylko ułożenie kostki Powierzchnia prac: około 10000m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Zlecimy samo ułożenie kostki brukowej behaton 8 około 10 tys.m2 plus krawężniki przy dokach, plac...

 • Bydgoszcz

2023-01-03 do 2023-01-11

Dam zlecenie na kompleksowe ułożenie kostki, 151-200m², Bydgoszcz

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 151-200m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Bydgoszcz

2023-01-02 do 2023-01-10

Brukowanie, 51-100m², Bydgoszcz

Usługi brukarskie w wykonaniu Twojej firmy to,w pełnym tego słowa znaczeniu, majstersztyk? Jako idealny partner do powierzenia brukowania, które ma treść - Brukowanie, 51-100m². Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Bydgoszcz

2022-12-30 do 2023-01-07

Fantastyczny Brukarz

Praca do wykonania: Roboty brukarskie, ogrodnicze Powierzchnia prac: około 10000m² Rodzaj materiału: płyty betonowe Dodatkowe informacje: Zlecę zagospodarowanie terenu przy blokach wielorodzinnych: roboty brukarskie, ogrodnicze...

 • Bydgoszcz

2022-12-28 do 2023-01-05

Szukam wykonawcy brukowania, do 50m², Bydgoszcz

Jeśli świadczysz profesjonalne usługi brukarskie i brukowanie na terenie miejscowości Bydgoszcz oraz sąsiednich miast to to zapytanie jest skierowane do Ciebie. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

 • Bydgoszcz

2022-12-25 do 2023-01-02

Fantastyczne Brukowanie

Praca do wykonania: Garaż 4x7 Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Bydgoszcz

2022-12-08 do 2022-12-16

Zlecenie na brukowanie, około 20m², Bydgoszcz

Usługi brukarskie w Twoim wykonaniu to,w pełnym tego słowa znaczeniu, majstersztyk? Jako fantastyczny brukarz o treści - Zlecenie na brukowanie, około 20m². Skontaktuj się, aby uzyskać więcej szczegółów - nie pożałujesz.

 • Bydgoszcz

2022-12-08 do 2022-12-16

Szukam ekipy na kompleksowe ułożenie kostki, 101-150m², Bydgoszcz

Musisz koniecznie zaproponować współpracę jeśli Twoja działalność została stworzona z pasji do brukarstwa i świadczy perfekcyjne usługi brukarskie na obszarze Bydgoszczy, a także pobliskich miast i powiatów. Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

 • Bydgoszcz

2022-12-08 do 2022-12-16

Najlepsze Usługi Brukarskie

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: W miejsce istniejącego chodnika należy wykonać wjazd na posesję. Szerokość od ulicy ...

 • Bydgoszcz

2022-11-27 do 2022-12-05

Zapytanie o ułożenie kostki, 5000m2, Bydgoszcz

Jeśli atrakcyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych zadań to Twoje główne cechy jako fachowca od układania kostki brukowej to zrealizuj zlecenie - Zapytanie o ułożenie kostki, 5000m2. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji.

 • Bydgoszcz

2022-11-23 do 2022-12-01

Najwyższej Klasy Brukowanie

Praca do wykonania: wykonanie chodnika, drogi Powierzchnia prac: około 120m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Położenie kostki na istniejące podworko betonowe Termin rozpoczęcia prac: 2023-04-01...

 • Bydgoszcz

2022-11-20 do 2022-11-28

Zlecę wykonanie prac brukarskich, 51-100m², Bydgoszcz

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: około 80m2 , 3,5T, kostka betonowa 6cm. robota możliwa od zaraz. centrum Bydgoszczy...

 • Bydgoszcz

2022-11-17 do 2022-11-25

Solidne Układanie Bruku

Praca do wykonania: tylko ułożenie kostki Powierzchnia prac: około 25m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Bydgoszcz

2022-11-13 do 2022-11-21

Nieprzeciętny Brukarz

Odpowiedz na zapytanie jako brukarz z właściwym doświadczeniem w kwestii dobrych usług brukarskich. Dla Twojej firmy bycie nagradzanym pozytywnymi opiniami przez Klientów to standard. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Bydgoszcz

2022-11-04 do 2022-11-12

Zlecenie na brukowanie, około 5m², Bydgoszcz

Praca do wykonania: obniżenie krawężnika Powierzchnia prac: około 5m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: obniżenie krawężnika poprzez jego przycięcie lub wkopanie niżej. długość 3,5 - 4 metrów - obniżenie o ...

 • Bydgoszcz

2022-11-04 do 2022-11-12

Solidne Brukowanie

Ten Klient wprowadził zapytanie "Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, około 25m²". Wykonaj usługę solidnego brukowania jako profesjonalista w tej branży. Poinformuj Klienta o chęci do realizacji zleceń z okolic Bydgoszczy i okolicznych powiatów. Jeśli chcesz otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się - to Ci się opłaci.

 • Bydgoszcz

2022-11-04 do 2022-11-12

Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, około 1700m², Bydgoszcz

Świadcząc usługi brukarskie od kilkunastu lat, zwłaszcza na obszarze miejscowości Bydgoszcz, ale także przyległych miast możesz nawiązać współpracę w odpowiedzi na to zlecenie. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Bydgoszcz

2022-10-21 do 2022-10-29

Szukam ekipy na wykonanie tarasu z kostki brukowej, do 50m², Bydgoszcz

Jeśli bezkonkurencyjna cena i solidna realizacja powierzonych zadań to Twoje najważniejsze atuty jako fachowca od układania kostki brukowej to zrealizuj zlecenie - Szukam ekipy na wykonanie tarasu z kostki brukowej, do 50m². Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Bydgoszcz

2022-10-19 do 2022-10-27

Prace Brukarskie

Wybór tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Klient, który zleca - "Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, 101-150m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Przez to, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Bydgoszcz

2022-10-19 do 2022-10-27

Otrzymaj zlecenia dla Brukarzy

Najczęstsze pytania o układaniu kostki brukowej

Jak zacząć układać kostkę brukową?

Układanie kostki brukowej dzielimy na 10 etapów. Postępuj zgodnie z nimi:

 1. Wytycz nawierzchnię pod kostkę brukową.
 2. Wylicz ilość potrzebnych materiałów.
 3. Określ przeznaczenie nawierzchni.
 4. Wykorytuj grunt oraz wyrównaj i wyprofiluj teren.
 5. Wykonaj instalację odwodnieniową dla dużych powierzchni.
 6. Wykonaj podbudowę pod kostkę.
 7. Ułóż krawężniki (obrzegowania).
 8. Wykonaj podsypkę pod kostkę.
 9. Ułóż kostkę brukową.
 10. Utrwal nawierzchnię z kostki poprzez zagęszczenie i spoinowanie.

Ile kosztuje metr kwadratowy ułożenia kostki brukowej?

Oferteo.pl wraz z firmami brukarskimi oszacowało koszty układania kostki brukowej.

Według zgromadzonych danych cena za m2 kompleksowego układania kostki brukowej przedstawia się następująco:

 • kostka betonowa klasyczna 100 – 280 zł,
 • kostka betonowa przemysłowa 40 – 220 zł,
 • kostka betonowa ozdobna 120 – 300 zł.

Jeśli zdecydowałeś się na samą robociznę, zapłacisz w granicach 30 – 100 zł za m2. Ważne: na większej nawierzchni usługi brukarskie przebiegają szybciej, co sprawia, że cena jest też niższa.

Czy potrzebne jest pozwolenie na ułożenie kostki brukowej?

Układanie kostki brukowej zalicza się do robót budowlanych, które mogą wymagać od Ciebie uzyskania pozwolenia budowlanego.

Kiedy będziesz potrzebować zgody na układanie kostki:

 • Jeśli oddziałujesz na środowisko i prowadzisz prace brukarskie na obszarze Natura 2000.
 • Kiedy roboty brukarskie odbywają się na obszarze wpisanym do rejestru zabytków.

Uwaga:
Zgodnie z obowiązującym Prawem budowlanym utwardzenie powierzchni gruntu na działce budowlanej co do zasady nie wymaga zgłoszenia ani ubiegania się o pozwolenie na budowę.

Natomiast jeśli takie prace mają się odbyć na gruncie, który nie jest działką budowlaną – potrzebna jest zgoda.

Jaki powinien być spadek na kostce brukowej?

Nawierzchnia z kostki brukowej (np. podjazdy i ścieżki z kostki) oraz przyległy do niej teren powinny mieć 3-procentowy spadek.

Wartość maksymalnego nachylenia dla zjazdów i podjazdów do garaży wynosi odpowiednio:

 • dla obiektów wielostanowiskowych 15%,
 • dla obiektów indywidualnych 25%.

Równie ważny jest kierunek spadku. Zaleca się, aby kierunek spadku na kostce brukowej był przeciwległy do zabudowań (aby woda opadowa nie gromadziła się przy nim).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Brukarzy