Układanie kostki brukowej w Biłgoraju

Porównaj oferty od Brukarzy z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 397 181 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 551 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kostka brukowa ma wiele zastosowań. Nawierzchnie z kostki brukowej są tanie, praktycznie i bardzo trwałe. To właśnie dlatego cieszą się tak dużym uznaniem wśród inwestorów prywatnych, ale nie tylko, bo dzięki nim można tworzyć duże parkingi, place zabaw i drogi dojazdowe. Jeśli zależy nam, by powierzchnia charakteryzowała się wysoką trwałością i była odporna na zapadanie, konieczne jest wykonanie wszelkich prac z należytą starannością. Bardzo ważne, by roboty ziemne obejmowały staranne wykorytowanie miejsca, gdzie będzie znajdować się kostka na odpowiednią głębokość. Podbudowa jest niezwykle istotna, dlatego układanie kostki brukowej na podjeździe wymaga ogromnej staranności i dużego doświadczenia.

Tylko zastosowanie odpowiednich materiałów połączone z ich właściwym wykorzystaniem sprawi, że całość będzie wyglądać dobrze i nie zacznie zapadać się pod wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych. Gdzie szukać firm, które oferują brukarstwo artystyczne i klasyczne układanie kostki brukowej? Zdecydowanie najlepszym sposobem jest przeglądanie ofert portali ogłoszeniowych, gdzie swoje usługi oferują specjaliści z branży brukarskiej. Można w nich sprawdzić, jaka jest cena układania kostki brukowej i w jakiej technologii pracuje dany wykonawca.

Każda firma zajmująca się brukarstwem chciałaby mieć pełne obłożenie w ciągu całego roku. Niestety bardzo często jest to niemożliwe do osiągnięcia i nie chodzi wyłącznie o problemy pogodowe. Rezygnacje klientów, okresowe problemy ze zleceniami - to wszystko sprawia, że konieczne jest stałe reklamowanie swoich usług ioferowanie konkurencyjnych cen. Ważne, by dotrzeć do klienta i pokazać mu, że jesteśmy w stanie zrealizować każde wzory układania kostki brukowej i brukarstwo artystyczne nas nie przeraża. Wysoka jakość oraz kompleksowe wykonywanie usług brukarskich polegające na rozbiórce starej nawierzchni, przeprowadzeniu prac ziemnych, stworzeniu solidnej podbudowy i położeniu dowolnego wzoru z kostki granitowej sprawią, że nie będziemy narzekać na brak klientów.

Korzystanie z agregatorów ogłoszeń wydaje się bardzo uzasadnione dla firm, które posiadają wolne terminy na układanie kostki brukowej. Ceny ich usług po umieszczeniu ogłoszenia będą widoczne dla każdego klienta, co sprawi, że kontaktować będą się z nami osoby zainteresowane właśnie naszymi usługami. Dzięki temu oszczędzimy czas na przygotowywanie wycen, które na końcu i tak nie mogą być przez danego klienta zaakceptowane. Szukając zleceń na układanie kostki brukowej, warto rozważyć założenie własnej strony, gdzie przekierować można potencjalnych klientów szukających większej ilości informacji o naszej firmie.

Ranking najlepszych brukarzy w Biłgoraju

Układanie kostki brukowej Biłgoraj

Drog-Pol Damian Polski

5 opinii

Poszukujesz godnego uwagi fachowca oferującego usługi brukarskie? Ci brukarze są wyjątkowi wśród firm brukarskich z Biłgoraju. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

RENOWA usługi ciesielsko-dekarskie i remontowo-budowlane - Perfekcyjne Brukarstwo Biłgoraj

Perfekcyjne Brukarstwo

1 opinia

Oferuje usługi z zakresu brukarstwa od kilku lat, przede wszystkich na obszarze miejscowości Biłgoraj, ale także przyległych miast. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Firma remontowo-budowlana MAGBUD Beata Magdziarz - Rewelacyjny Brukarz Biłgoraj

Rewelacyjny Brukarz Biłgoraj

1 opinia

Zacznij działać z Firma remontowo-budowlana MAGBUD Beata Magdziarz jeśli szukasz rewelacyjnych brukarzy oferujących swoje usługi w miejscowości Biłgoraj i w okolicy. Aby poznać szczegółową wycenę skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

BEAR Polska - Rewelacyjne Układanie Bruku Biłgoraj

Rewelacyjne Układanie Bruku

Brukarstwo nie ma dla nich żadnych tajemnic. Dzięki doskonałemu doświadczeniu są gotowi doradzić każdemu Klientowi w zakresie układania bruku. Skontaktuj się, aby uzyskać szczegółowe informacje - naprawdę warto.

KRIS-BRUK Usługi brukarskie - Dobra Firma Brukarska Biłgoraj

Dobra Firma Brukarska Biłgoraj

Dobra firma brukarska KRIS-BRUK Usługi brukarskie, która jest gotowa pomóc Ci w wyborze odpowiednich rozwiązań, wystarczy że wyrazisz zainteresowanie ich doskonałą obsługą. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać więcej informacji.

Firma Remontowo - Budowlana Jan Cielica - Sumienna Firma Brukarska w Biłgoraju

Sumienna Firma Brukarska w Biłgoraju

Uwierz w kompetentną kadrę Firma Remontowo - Budowlana Jan Cielica. Ta uznana firma brukarska jest szanowana w branży na terenie Biłgoraju za szczegółowe realizowanie usług brukarskich. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Władysław Lehkobyt - Wysokiej Klasy Układanie Kostki Brukowej Biłgoraj

Wysokiej Klasy Układanie Kostki Brukowej

Brukarstwo nie ma dla nich żadnych tajemnic. Dzięki doskonałemu doświadczeniu są gotowi pomóc każdemu Klientowi w zakresie układania kostki brukowej. Otrzymaj propozycję już teraz i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

Bunny-Bud - Najlepsza Firma Układająca Kostkę Brukową Biłgoraj

Bunny-Bud

Jeśli interesuje Cię najlepsza firma układająca kostkę brukową działająca na terenie Biłgoraju to powierz tę kwestię specjalistom z Bunny-Bud. Ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Kur Patryk Budownictwo - Najwyższej Klasy Firma Układająca Kostkę Brukową Biłgoraj

Najwyższej Klasy Firma Układająca Kostkę Brukową

Firma Kur Patryk Budownictwo świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Koncentruje się na Klientach z Biłgoraju i z sąsiednich miast. Konkretną wycenę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Pablo - Perfekcyjny Brukarz Biłgoraj

Pablo

Pablo zatrudnia dobrych brukarzy - szczególne kwalifikacje i rzetelność to ich ważne zalety. Określ na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Najnowsze z 31 zleceń na układanie kostki brukowej w Biłgoraju

Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, 151-200m², Biłgoraj

Jako fachowiec i prawdziwy profesjonalista w branży brukarstwa możesz zaoferować swoje solidne usługi brukarskie Klientowi w okolicy miejscowości Biłgoraj, który napisał "Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, 151-200m²". Pokaż dopasowaną propozycję temu Zleceniodawcy - skontaktuj się jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Biłgoraj

2023-01-14 do 2023-01-22

Zapotrzebowanie na kompleksowe ułożenie kostki, około 300m², Szyszków

Świadcząc usługi brukarskie od kilkunastu lat, zwłaszcza na obszarze miejscowości Lubelskie, ale także przyległych miast możesz nawiązać współpracę w odpowiedzi na to zlecenie. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Szyszków

2023-01-10 do 2023-01-18

Pierwszorzędny Brukarz Biłgoraj

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: wykonanie niezbędnej podbudowy wyznaczonej części działki pod ułożenie kostki beton...

 • Biłgoraj

2022-12-09 do 2022-12-17

Potrzebuję firmy do brukowania płytą betonową, 151-200m², Biłgoraj

Zleceniodawca szuka doskonałej współpracy i pisze - Potrzebuję firmy do brukowania płytą betonową, 151-200m². To ogłoszenie perfekcyjnie pasuje do specjalisty takiego, jak Ty. Złóż wyjątkową propozycję temu Klientowi - nawiąż współpracę już dziś.

 • Biłgoraj

2022-11-21 do 2022-11-29

Solidne Brukarstwo Biłgoraj

Jako ekspert i prawdziwy profesjonalista w branży brukarstwa możesz zaoferować swoje solidne usługi brukarskie Klientowi w pobliżu Lubelskiego, który wysłał zapytanie o treści "Brukowanie, do 50m²". Określ co możesz zaoferować i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Księżpol

2022-11-16 do 2022-11-24

Zlecę wykonanie prac brukarskich, 51-100m², Biłgoraj

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Ułożenie kostki wraz z dostawą wszelkich materiałów. Termin rozpoczęcia prac: w ci...

 • Biłgoraj

2022-11-04 do 2022-11-12

Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, 151-200m², _

Wybranie tego Klienta da Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który zleca - "Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, 151-200m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Podejmij decyzję bez zwłoki - zadzwoń i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która spełni Twoje wymagania.

 • _

2022-10-30 do 2022-11-07

Szukam ekipy na kompleksowe ułożenie kostki, 201-300m², Nadrzecze

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Wykonanie kostki brukowe około 230m2 Wykonanie tarasu. Materiały czekają w sklepie...

 • Nadrzecze

2022-10-03 do 2022-10-11

Układanie Kostki Brukowej Biłgoraj

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Tarnawa mała

2022-09-26 do 2022-10-04

Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, około 5m², Józefów

Dla Klienta, który pisze - Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, około 5m², dotarcie do doskonałych prac brukarskich może być niełatwe, ale Ty będziesz na pewno w stanie mu pomóc w znalezieniu najlepszego produktu. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i poznaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Józefów

2022-09-07 do 2022-09-15

Zapotrzebowanie na kompleksowe ułożenie kostki, 51-100m², Biłgoraj

Usługi brukarskie nie mają dla Ciebie żadnych tajemnic? Polegając na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi w zakresie brukowania. Zapoznaj się z treścią zgłoszenia, które ma treść "Zapotrzebowanie na kompleksowe ułożenie kostki, 51-100m²". Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Biłgoraj

2022-09-04 do 2022-09-12

Brukowanie kostką brukową, 51-100m², Józefów Roztoczański

Poszukiwane są perfekcyjne usługi brukarskie w dobrej cenie. Zlecenie brzmi - Brukowanie kostką brukową, 51-100m². Jako firma z wieloletnim stażem, mająca odpowiednią kadrę do realizacji wymagań Klienta z dziedziny brukarstwa, zapoznaj się ze szczegółami zlecenia. Umów się na rozmowę od razu, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Józefów roztoczański

2022-08-24 do 2022-09-01

Brukowanie płytą betonową, 201-300m², Biłgoraj

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 201-300m² Rodzaj materiału: płyty betonowe Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Biłgoraj

2022-08-02 do 2022-08-10

Zlecę wykonanie prac brukarskich, do 50m², Aleksandrów

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Aleksandrów

2022-07-31 do 2022-08-08

Solidne Brukowanie Biłgoraj

Praca do wykonania: wykonanie chodnika, drogi Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Biłgoraj

2022-07-27 do 2022-08-04

Godna Zaufania Firma Brukarska Biłgoraj

Praca do wykonania: ułożenie kostki brukowej na paletach Powierzchnia prac: 980m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Witam, Zlecimy ułożenie kostki brukowej z rozbiórki na paletach Termin rozpoczęcia prac: ...

 • Biłgoraj

2022-07-15 do 2022-07-18

Dam zlecenie na kompleksowe ułożenie kostki, 51-100m², Zwierzyniec

Dla Klienta wyszukanie perfekcyjnej firmy brukarskiej jest niełatwe, dlatego warto zainteresować się i zapoznać się ze szczegółami zapytania, na własną rękę jako prawdziwy specjalista w kwestii brukarstwa działający na terenie Lubelskiego, którzy znają się na swojej pracy jak nikt inny. Już teraz określ co możesz zaoferować i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Zwierzyniec

2022-10-14 do 2022-10-22

Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, 151-200m², Bodaczów

Jako firma zajmująca się usługami z zakresu układania kostki brukowej wykonaj zlecenie na układanie kostki brukowej. Dowiedz się jakie potrzeby ma Klient, który pisze - Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, 151-200m². Aby uzyskać dopasowanego Klienta skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

 • Bodaczów

2022-08-23 do 2022-08-31

Potrzebuję firmy do brukowania kostką brukową, 51-100m², Gózd

Należąc do brukarzy z tak bogatym dorobkiem zawodowym świadczysz usługi brukarskie na terenie miejscowości Podkarpackie i w całym powiecie? Jesteś idealnym specjalistą do tego zapytania. Ustal pasujący termin od razu!

 • Gózd

2022-09-22 do 2022-09-23

Rewelacyjne Brukowanie

Praca do wykonania: wykonanie parkingu, placu Powierzchnia prac: około 30m² Rodzaj materiału: płyty betonowe Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Harasiuki

2022-08-02 do 2022-08-10

Solidne Usługi Brukarskie

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: około 75m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Opaska wokół domu+ chodniki Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Sułów

2022-08-23 do 2022-08-31

Dam zlecenie na kompleksowe ułożenie kostki, około 480m², Nielisz

Wybranie tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który pisze - "Dam zlecenie na kompleksowe ułożenie kostki, około 480m²", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Zadzwoń teraz i wyślij ofertę - naprawdę warto.

 • Nielisz

2022-10-08 do 2022-10-16

Brukowanie

Masz zamiar wykonać zlecenie na brukowanie, a nie masz Klienta? Nawiązanie kontaktu w odpowiedzi na zlecenie o treści Brukowanie kostką brukową, 51-100m² to świetny wybór. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Sitaniec-Wolica

2022-08-01 do 2022-08-09

Szukam ekipy na kompleksowe ułożenie kostki, 51-100m², Łapiguz

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Jest możliwość składania materiału Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Łapiguz

2022-07-25 do 2022-08-02

Zlecę kompleksowe ułożenie kostki, 151-200m², Krzeszów

Klient szuka pierwszorzędnego brukarza i napisał - Zlecę kompleksowe ułożenie kostki, 151-200m². Jeśli oferujesz wszechstronne spektrum usług w dobrych cenach nawiąż kontakt z Klientem w odpowiedzi na to zlecenie. Określ co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Klienta.

 • Krzeszów

2022-10-15 do 2022-10-23

Świetne Prace Brukarskie

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Kuryłówka

2023-01-02 do 2023-01-10

Dam zlecenie na tylko ułożenie kostki, około 100m², Bieliny

Praca do wykonania: tylko ułożenie kostki Powierzchnia prac: około 100m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: teren pod ulozenie kostki zostal czesciowo przygotowany - wysypany kamien oraz zrobiono odwodnienie...

 • Bieliny

2023-01-17 do 2023-01-25

Dam zlecenie na kompleksowe ułożenie kostki, 51-100m², Zamość Woj Lubelskie

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: 51-100m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Profesjonalnie. Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Zamość woj lubelskie

2023-01-05 do 2023-01-13

Najwyższej Klasy Układanie Kostki Brukowej

Praca do wykonania: kompleksowe ułożenie kostki przy budynku Powierzchnia prac: do 50m² Rodzaj materiału: kostka brukowa Dodatkowe informacje: Wybrukowanie postoju na 3 samochody Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmo...

 • Wolica-Kolonia

2022-11-10 do 2022-11-18

Profesjonalna Firma Brukarska

Poszukujesz idealnego dla Twojej firmy zapytania? Jako solidny profesjonalista wykonujący usługi brukarskie i brukarz pierwszej klasy wśród firm brukarskich zapoznaj się ze zleceniem o treści "Dam zlecenie na wykonanie parkingu, placu, 151-200m²". Zatelefonuj i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Zamość

2022-08-29 do 2022-09-06

Wyjątkowe Brukowanie

Jeśli usługi brukarskie nie mają dla Ciebie żadnych tajemnic to to ogłoszenie jest dla Twojej firmy. Opierając się na swoim doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi w zakresie brukowania. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - nie zawiedziesz się!

 • Zamość

2022-09-09 do 2022-09-17

Otrzymaj zlecenia dla Brukarzy

Najczęstsze pytania o układaniu kostki brukowej

Jak zacząć układać kostkę brukową?

Układanie kostki brukowej dzielimy na 10 etapów. Postępuj zgodnie z nimi:

 1. Wytycz nawierzchnię pod kostkę brukową.
 2. Wylicz ilość potrzebnych materiałów.
 3. Określ przeznaczenie nawierzchni.
 4. Wykorytuj grunt oraz wyrównaj i wyprofiluj teren.
 5. Wykonaj instalację odwodnieniową dla dużych powierzchni.
 6. Wykonaj podbudowę pod kostkę.
 7. Ułóż krawężniki (obrzegowania).
 8. Wykonaj podsypkę pod kostkę.
 9. Ułóż kostkę brukową.
 10. Utrwal nawierzchnię z kostki poprzez zagęszczenie i spoinowanie.

Ile kosztuje metr kwadratowy ułożenia kostki brukowej?

Oferteo.pl wraz z firmami brukarskimi oszacowało koszty układania kostki brukowej.

Według zgromadzonych danych cena za m2 kompleksowego układania kostki brukowej przedstawia się następująco:

 • kostka betonowa klasyczna 100 – 280 zł,
 • kostka betonowa przemysłowa 40 – 220 zł,
 • kostka betonowa ozdobna 120 – 300 zł.

Jeśli zdecydowałeś się na samą robociznę, zapłacisz w granicach 30 – 100 zł za m2. Ważne: na większej nawierzchni usługi brukarskie przebiegają szybciej, co sprawia, że cena jest też niższa.

Czy potrzebne jest pozwolenie na ułożenie kostki brukowej?

Układanie kostki brukowej zalicza się do robót budowlanych, które mogą wymagać od Ciebie uzyskania pozwolenia budowlanego.

Kiedy będziesz potrzebować zgody na układanie kostki:

 • Jeśli oddziałujesz na środowisko i prowadzisz prace brukarskie na obszarze Natura 2000.
 • Kiedy roboty brukarskie odbywają się na obszarze wpisanym do rejestru zabytków.

Uwaga:
Zgodnie z obowiązującym Prawem budowlanym utwardzenie powierzchni gruntu na działce budowlanej co do zasady nie wymaga zgłoszenia ani ubiegania się o pozwolenie na budowę.

Natomiast jeśli takie prace mają się odbyć na gruncie, który nie jest działką budowlaną – potrzebna jest zgoda.

Jaki powinien być spadek na kostce brukowej?

Nawierzchnia z kostki brukowej (np. podjazdy i ścieżki z kostki) oraz przyległy do niej teren powinny mieć 3-procentowy spadek.

Wartość maksymalnego nachylenia dla zjazdów i podjazdów do garaży wynosi odpowiednio:

 • dla obiektów wielostanowiskowych 15%,
 • dla obiektów indywidualnych 25%.

Równie ważny jest kierunek spadku. Zaleca się, aby kierunek spadku na kostce brukowej był przeciwległy do zabudowań (aby woda opadowa nie gromadziła się przy nim).

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Brukarzy