Projektowanie ogrodów w Wodzisławiu Śląskim

Porównaj oferty od Projektantów Ogrodów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 429 156 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 155 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kluczem do sukcesu w aranżacji ogrodu jest zachowanie jego spójnej koncepcji. Zanim zaczniesz sadzić rośliny i kupować materiały, warto zastanowić się, w jaki sposób możesz wykorzystać potencjał swojej działki. Kompleksowa aranżacja ogrodu jest zadaniem, które warto zlecić profesjonalistom – architektowi lub architektowi krajobrazu. Znajdziesz ich w naszym rankingu najlepszych specjalistów. Również prace działkowe oraz opiekę nad ogrodem warto zlecić ekspertom. Gdy wybierzesz sprawdzonego fachowca możesz mieć pewność, że twój ogród będzie jednocześnie piękny i komfortowy. Więcej informacji znajdziesz w naszym artykule oraz odpowiedziach na najważniejsze pytania.

Podczas ustalania koncepcji ogrodu, istotne są warunki panujące na danej działce – wymiary parceli, jej granice, ukształtowanie powierzchni, światło oraz elementy na niej obecne. Ważna jest także lokalizacja domu, umiejscowienie tarasu, bramy wjazdowej, furtki oraz podjazdu. Twój przyszły ogród powinien mieć określone granice, wyznaczające strefę frontową przebiegającą przed domem oraz prywatną strefę znajdującą się za domem i w okolicach tarasu.Aranżacja ogrodu przed domem będzie miała funkcję reprezentacyjną i będzie widoczna dla przechodniów. Podobnie sprawa ma się zaranżacją ogrodu przy płocie. Przestrzeń prywatna na ogół zlokalizowana jest za budynkiem, aby zasłonić się przed wzrokiem ciekawskich ludzi, a także stworzyć miejsce relaksu i ewentualnych przyjęć w gronie najbliższych.

Ustalając design swojej przydomowej przestrzeni, warto kierować się stylem architektonicznym domu. Nowoczesny ogród idealnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie pragniesz utrzymać minimalistyczny i uporządkowany klimat. Warto wówczas zadbać o to, aby w podobnym stylu utrzymane były także wszystkie dodatkowe elementy zabudowy, jak altana oraz taras, a nawet skarpa w ogrodzie, którejaranżacja może wpłynąć na odbiór ogrodu.

Najbardziej charakterystycznymi elementami w stylu nowoczesnym są:

 • przystrzyżone żywopłoty
 • równe linie chodników oraz ścieżek
 • betonowe elementy architektury ogrodowej
 • minimalistyczne akcenty dekoracyjne

W przypadku nowoczesnych projektów ogrodu znaczenie ma także dobraaranżacja trawy w ogrodzie. Charakterystyczne są dla niej bowiem kompozycje z traw ozdobnych i rozległe przydomowe trawniki.

Ranking najlepszych projektantów ogrodów w Wodzisławiu Śląskim

Projektowanie ogrodów Wodzisław Śląski

Najlepsze Projektowanie Ogrodów Wodzisław Śląski

8 opinii

Chesz znaleźć dobrego fachowca z zakresu najlepszego projektowania ogrodów z Wodzisławia Śląskiego do realizacji zaplanowanych działań? Firma Ogrody Pulchny i Synowie - Projektowanie i Realizacja jest Twoim rozwiązaniem. Aby poznać szczegółowe informacje skontaktuj się już teraz - warto.

DONA Sp. z o.o. - Doskonałe Ogrody Przydomowe Wodzisław Śląski

DONA Sp. z o.o.

3 opinie

Chcesz znaleźć wartego zaufania profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? DONA Sp. z o.o. z Wodzisławia Śląskiego jest na to najlepszym rozwiązaniem. Umów się na rozmowę już teraz i poznaj ofertę.

Pejzaż - Wysokiej Klasy Projektowanie Ogrodu Wodzisław Śląski

Pejzaż

2 opinie

Chesz znaleźć sprawdzonego specjalistę z zakresu wysokiej klasy projektowania ogrodu z Wodzisławia Śląskiego, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma Pejzaż jest Twoim rozwiązaniem. Jeśli chcesz uzyskać szczegółową wycenę skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

Ogrody z duszą Nie przesadzaj S.C - Profesjonalne Projektowanie Ogrodów Wodzisław Śląski

Profesjonalne Projektowanie Ogrodów

1 opinia

Starasz się odnaleźć godnego zaufania fachowca z zakresu profesjonalnego projektowania ogrodów z Wodzisławia Śląskiego, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma Ogrody z duszą Nie przesadzaj S.C jest do Twojej dyspozycji. Nie czekaj i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

glebogryzarka.eu - Porządne Nowoczesne Ogrody w Wodzisławiu Śląskim

Porządne Nowoczesne Ogrody w Wodzisławiu Śląskim

3 opinie

Chcesz znaleźć wartego zaufania profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? glebogryzarka.eu z Wodzisławia Śląskiego jest na to najlepszym rozwiązaniem. Umów się na rozmowę już teraz i poznaj ofertę.

N&M Group Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością - Rewelacyjna Aranżacja Ogrodu Wodzisław Śląski

N&M Group Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

5 opinii

Wiele długich lat pracownicy NM Group Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością realizują usługi z zakresu aranżacji ogrodu, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć wszystkich Klientów szukających specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Nie trać czasu - umów się z nimi na rozmowę, aby poznać wycenę.

NewGarden - Doskonałej Jakości Nowoczesne Ogrody Wodzisław Śląski

NewGarden

6 opinii

Zaufaj specjalistom w dziedzinie nowoczesnych ogrodów i zatrudnij NewGarden. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci wszystkich. Aby poznać szczegółową wycenę skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

Mateusz Jachym - Solidne Aranżacje Ogrodów Wodzisław Śląski

Solidne Aranżacje Ogrodów Wodzisław Śląski

10 opinii

Przygotowanie aranżacji ogrodów będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Mateusz Jachym ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Przedzwoń jeszcze dzisiaj - nie będziesz żałować.

DeCe Wnętrza - Perfekcyjne Projektowanie Ogrodów Wodzisław Śląski

DeCe Wnętrza

7 opinii

Bądź pewny, że firma, którą zatrudnisz do projektowania ogrodów ma wystarczającą wiedzę i doświadczenie, aby spełnić Twoje oczekiwania. Ledwie chwila dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - skontaktuj się!

P.H.U JAROSLAW DRUSKIS GARDEN OGRODZENIA I BRUKI - Profesjonalne Projektowanie Ogrodu Wodzisław Śląski

P.H.U JAROSLAW DRUSKIS GARDEN OGRODZENIA I BRUKI

1 opinia

Zaoszczędź sobie kłopotów i zleć twoje zadanie tym fachowcom od projektowania ogrodu z miejscowości Wodzisław Śląski. Podejmij decyzję bez zwłoki - przedzwoń i otrzymaj wstępną ofertę, która Cię usatysfakcjonuje.

Najnowsze z 24 zleceń na projektowanie ogrodów w Wodzisławiu Śląskim

Solidne Planowanie Ogrodów Wodzisław Śląski

Zrealizuj zlecenie dotyczące solidnego planowania ogrodów od wiarygodnych Klientów zainteresowanych daniem pracy na terenie Śląskiego. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Rydułtowy

2023-01-14 do 2023-01-22

Zapytanie o aranżację nowego ogrodu, 151-200m2, Rogów

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia ...

 • Rogów

2022-12-12 do 2022-12-20

Doskonałe Projektowanie Zieleni Wodzisław Śląski

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: frontowego Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia do ara...

 • Odra

2022-07-28 do 2022-08-05

Doskonała Aranżacja Ogrodu Wodzisław Śląski

Chcesz wykonać zlecenie na aranżacja ogrodu, a nie znalazłeś Klienta? Odpowiedź na ogłoszenie o treści Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 50-100m2 to świetny wybór. Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnego zlecenia - zadzwoń!

 • Jastrzębie-Zdrój

2023-01-01 do 2023-01-09

Potrzebna firma do aranżacji ogrodu, 748m2, Jastrzębie-Zdrój

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: zagospodarowanie terenu, trawnik Rodzaj budynku na posesji: budynek wielorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient posiada projekt i poszukuje f...

 • Jastrzębie-Zdrój

2022-08-03 do 2022-08-09

Solidne Projektowanie Ogrodu Wodzisław Śląski

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: budynek użyteczności publicznej Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient posiada projekt i poszukuje firmy d...

 • Jastrzębie-Zdrój

2022-09-26 do 2022-10-04

Zapytanie o aranżację nowego ogrodu, 700m2, Jastrzębie-Zdrój

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: budynek użyteczności publicznej Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient posiada projekt i poszukuje firmy d...

 • Jastrzębie-Zdrój

2022-07-20 do 2022-07-28

Potrzebna firma do aranżacji ogrodu, poniżej 50m2, Rybnik

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: Boczna elewacja Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierz...

 • Rybnik

2022-08-25 do 2022-09-02

Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 101-150m2, Rybnik

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzc...

 • Rybnik

2022-08-29 do 2022-09-06

Rewelacyjne Projekty Ogrodów Wodzisław Śląski

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: BBB Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wymiana istniejącego ogrodu Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzchnia do aranżacji: p...

 • Rybnik

2022-11-30 do 2022-12-08

Dam zlecenie na wymianę istniejącego ogrodu, 50-100m2, Żory

Na wypadek jeśli nadal jako profesjonalista od projektów ogrodu szukasz Klientów to zainteresuj się zleceniem o treści - Dam zlecenie na wymianę istniejącego ogrodu, 50-100m2. Prowadząc działalność jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z rejonu Żor na pewno pokażesz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim, aby przesłać ofertę.

 • Żory

2022-07-20 do 2022-07-28

Solidna Aranżacja Ogrodu

Chcesz znaleźć zlecenie do wykonania jako sprawdzony partner biznesowy? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Klienta z Żor. Przyczyń się do realizacji jego celów. Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

 • Żory

2022-08-03 do 2022-08-11

Wysokiej Klasy Projektowanie Ogrodów

Bądź pewny, że Konsumenci zlecający projektowanie ogrodów są rzetelni. Wyślij ofertę jako ekspert od projektowania ogrodów. Więcej informacji możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Żory

2023-01-08 do 2023-01-16

Zlecę aranżację nowego ogrodu, 151-200m2, Jankowice

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: frontowego Rodzaj budynku na posesji: dom typu bliźniak Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzchnia d...

 • Jankowice

2022-08-28 do 2022-08-28

Zlecę aranżację nowego ogrodu, 201-250m2, Racibórz

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzc...

 • Racibórz

2022-12-25 do 2023-01-02

Potrzebna firma do aranżacji ogrodu, 800m2, Racibórz

Jako firma zajmująca się usługami z zakresu planowania ogrodów zrealizuj zlecenie na planowanie ogrodów. Dowiedz się jakie potrzeby ma Klient, który pisze - Potrzebna firma do aranżacji ogrodu, 800m2. Przez to, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Racibórz

2023-01-06 do 2023-01-14

Potrzebna firma do aranżacji ogrodu, 1500m2, Racibórz

Oszczędź czas i zrealizuj zlecenie na profesjonalna aranżacja ogrodu w Raciborzu. Jeśli chcesz poznać dokładne informacje skontaktuj się - to Ci się opłaci.

 • Racibórz

2022-08-21 do 2022-08-29

Projektowanie Ogrodów

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: w tyle budynku Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wymiana istniejącego ogrodu Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzchnia do a...

 • Racibórz

2022-09-22 do 2022-09-30

Wysokiej Klasy Aranżacja Ogrodu

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: w tyle budynku Rodzaj budynku na posesji: dom szeregowy Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia do ara...

 • Racibórz

2022-09-03 do 2022-09-11

Najlepsze Projektowanie Zieleni

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: w tyle budynku Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzc...

 • Cisownica slaskie

2022-08-21 do 2022-08-29

Fantastyczne Planowanie Ogrodów

Zlecający szuka rewelacyjnej jakości wykonywanych usług, pisząc - Dam zlecenie na aranżację nowego ogrodu, 3000m2. To ogłoszenie jest idealne dla specjalisty takiego, jak Ty. Żeby uzyskać więcej informacji skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

 • Cieszyn

2022-10-12 do 2022-10-20

Aranżacja ogrodu, 50-100m2, Cieszyn

W przypadku, gdy wykonujesz zlecenia na najlepsze planowanie ogrodów w rejonie Cieszyna i oczekujesz rzetelnego klienta to skontaktuj się ze zleceniodawcą. Klient, który napisał zapytanie o treści "Aranżacja ogrodu, 50-100m2", jest gotowy skorzystać z usług Twojej doświadczonej firmy. Dopasowaną ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Cieszyn

2022-08-15 do 2022-08-15

Zlecenie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, 151-200m2, Łąka

Nie trać energii i zrealizuj zapytanie o fantastyczne planowanie ogrodów w Śląskim. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

 • Łąka

2023-01-28 do 2023-02-05
dodano 6 dni temu

Zlecę aranżację nowego ogrodu, poniżej 50m2, Skoczów

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: Zimowy Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient posiada projekt i poszukuje firmy do jego realizacji Powie...

 • Skoczów

2022-07-19 do 2022-07-27

Otrzymaj zlecenia dla Projektantów Ogrodów

Najczęstsze pytania o projektowaniu ogrodów

Kogo zatrudnić do wykonania aranżacji ogrodu?

Najlepiej jest zdecydować się na fachowca, dla którego architektura krajobrazu jest chlebem powszednim. Projektant ogrodu zadba o to, aby przydomowa przestrzeń zachwycała piękną i przemyślaną formą przez wiele lat. Zajmie się on całą aranżacją, począwszy od koncepcji, przez określenie niezbędnych materiałów, po nadzorowanie prac ogrodowych. Projekt przygotowany przez profesjonalną firmę obejmuje zwykle przygotowanie rzutu ogrodu z lotu ptaka, rozplanowanie nasadzenia roślin, wyznaczenie ścieżek i alejek w ogrodzie, uwzględnienie elementów tzw. małej architektury ogrodowej oraz listę materiałów, które będą potrzebne do realizacji projektu. Architekt krajobrazu może też podjąć się zlecenia dotyczącego określonej przestrzeni, np.aranżacji ogrodu przed domem.

Ile kosztuje wykonanie aranżacji ogrodu?

Koszt wykonaniaaranżacji ogrodu w dużej mierze zależy od rozmiaru i lokalizacji działki. To jasne, że im większa przestrzeń jest do zagospodarowania, tym więcej kosztować będzie wykonanie usługi. Najmniej zapłacimy za zlecenie dotyczące tylko określonego elementu, jak np. aranżacja skarpy w ogrodzie. Cena zależna jest również od tego, na jaką firmę się decydujesz. Zwykle najbardziej atrakcyjne ceny oferują początkujący projektanci ogrodów, natomiast wyższe ceny na ogół związane są z renomą bardziej doświadczonych firm. Za wykonanie projektu ogrodu w przypadku małej działki, która nie przekracza 500 m2, cena waha się między 2000 a 3000 zł. Wykonanie aranżacji większej przestrzeni wymaga większego nakładu pracy, stąd odpowiednio wzrasta również cena. Za projekt działki należy przygotować się na wydatek rzędu od 2500 zł do 3500 zł, jeżeli ona nie jest większa niż 1000 m2. Warto jednak mieć na uwadze, że koszt projektu ogrodu może ulec zmianie ze względu na indywidualne wymagania.

Skąd wziąć inspirację na zaaranżowanie swojego ogrodu?

Jedną z pierwszych inspiracji może być babciny ogródek. Sielankowa roślinność na gankach wywołuje wiele ciepłych wspomnień i może stanowić jedną z inspiracji dla klasycznych ogródków oraz przydomowych warzywniaków. Na wiele ciekawych pomysłów można wpaść podczas wizyty w szkółce roślinnej. Znajdują się tam rozmaite gatunki krzewów i drzew iglastych, owocowych, ozdobnych oraz kwiatów. W Internecie natomiast dostępne są projekty z czterech stron świata na wyciągnięcie ręki. Może inspiracją dla twojejaranżacji ogrodu będzie określony styl – francuski, angielski, śródziemnomorski, skandynawski lub japoński. W zależności od stylu architektury domu, możesz postawić naaranżację nowoczesnego ogrodu lub przeciwnie, na klimat bardziej rustykalny. Dobrze jest też czerpać wzorce z własnych obserwacji podczas dalszych i bliższych podróży.

Ile trwa zaprojektowanie ogrodu?

Trzeba przygotować się na to, że opracowanie profesjonalnego oraz kompleksowego projektu trwa co najmniej 4 tygodnie. Pamiętaj jednak, że w szczycie sezonu czas ten może się wydłużyć nawet do 8 tygodni i trzeba będzie uzbroić się cierpliwość. Ponadto, im większy ogród, tym trzeba się liczyć z dłuższym czasem realizacji projektu.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Projektantów Ogrodów