Projektowanie ogrodów w Jastrzębiu Zdroju

Porównaj oferty od Projektantów Ogrodów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 387 959 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 093 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kluczem do sukcesu w aranżacji ogrodu jest zachowanie jego spójnej koncepcji. Zanim zaczniesz sadzić rośliny i kupować materiały, warto zastanowić się, w jaki sposób możesz wykorzystać potencjał swojej działki. Kompleksowa aranżacja ogrodu jest zadaniem, które warto zlecić profesjonalistom – architektowi lub architektowi krajobrazu. Znajdziesz ich w naszym rankingu najlepszych specjalistów. Również prace działkowe oraz opiekę nad ogrodem warto zlecić ekspertom. Gdy wybierzesz sprawdzonego fachowca możesz mieć pewność, że twój ogród będzie jednocześnie piękny i komfortowy. Więcej informacji znajdziesz w naszym artykule oraz odpowiedziach na najważniejsze pytania.

Podczas ustalania koncepcji ogrodu, istotne są warunki panujące na danej działce – wymiary parceli, jej granice, ukształtowanie powierzchni, światło oraz elementy na niej obecne. Ważna jest także lokalizacja domu, umiejscowienie tarasu, bramy wjazdowej, furtki oraz podjazdu. Twój przyszły ogród powinien mieć określone granice, wyznaczające strefę frontową przebiegającą przed domem oraz prywatną strefę znajdującą się za domem i w okolicach tarasu.Aranżacja ogrodu przed domem będzie miała funkcję reprezentacyjną i będzie widoczna dla przechodniów. Podobnie sprawa ma się zaranżacją ogrodu przy płocie. Przestrzeń prywatna na ogół zlokalizowana jest za budynkiem, aby zasłonić się przed wzrokiem ciekawskich ludzi, a także stworzyć miejsce relaksu i ewentualnych przyjęć w gronie najbliższych.

Ustalając design swojej przydomowej przestrzeni, warto kierować się stylem architektonicznym domu. Nowoczesny ogród idealnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie pragniesz utrzymać minimalistyczny i uporządkowany klimat. Warto wówczas zadbać o to, aby w podobnym stylu utrzymane były także wszystkie dodatkowe elementy zabudowy, jak altana oraz taras, a nawet skarpa w ogrodzie, którejaranżacja może wpłynąć na odbiór ogrodu.

Najbardziej charakterystycznymi elementami w stylu nowoczesnym są:

 • przystrzyżone żywopłoty
 • równe linie chodników oraz ścieżek
 • betonowe elementy architektury ogrodowej
 • minimalistyczne akcenty dekoracyjne

W przypadku nowoczesnych projektów ogrodu znaczenie ma także dobraaranżacja trawy w ogrodzie. Charakterystyczne są dla niej bowiem kompozycje z traw ozdobnych i rozległe przydomowe trawniki.

Ranking najlepszych projektantów ogrodów w Jastrzębiu Zdroju

Projektowanie ogrodów Jastrzębie-Zdrój

NIKO Biuro Architektury Krajobrazu

17 opinii

Zaoszczędź pieniądze i powierz prace tym fachowcom od projektowania zieleni z Jastrzębia Zdroju. Zapraszamy do zadawania pytań.

"Ogrody" Pulchny i Synowie - Projektowanie i Realizacja - Solidne Projektowanie Ogrodów Jastrzębie-Zdrój

Solidne Projektowanie Ogrodów Jastrzębie-Zdrój

8 opinii

Projektowanie ogrodów to życiowa pasja ekipy z firmy Ogrody Pulchny i Synowie - Projektowanie i Realizacja - są prawdziwymi ekspertami w tej dziedzinie. Żeby poznać dokładną wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

NewGarden - Wyjątkowe Planowanie Ogrodu w Jastrzębiu Zdroju

Wyjątkowe Planowanie Ogrodu w Jastrzębiu Zdroju

6 opinii

Przekonaj się, że firma, którą zatrudnisz do planowania ogrodu ma wystarczającą wiedzę i doświadczenie, aby spełnić Twoje oczekiwania. Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnej propozycji - sprawdź!

Ogrody Rabia - Profesjonalne Nowoczesne Ogrody Jastrzębie-Zdrój

Profesjonalne Nowoczesne Ogrody

1 opinia

Na wypadek jeśli poszukujesz dobrej firmy od nowoczesnych ogrodów to skorzystaj z doświadczenia Ogrody Rabia. Jastrzębie-Zdrój to teren, na którym koncentrują swoje działania. Mają ofertę dla każdego - skontaktuj się i sprawdź.

Usługi Brukarskie Jan Kosobucki - Wyjątkowe Projektowanie Ogrodu Jastrzębie-Zdrój

Wyjątkowe Projektowanie Ogrodu Jastrzębie-Zdrój

W przypadku, gdy potrzebujesz solidnego projektowania ogrodów w rejonie Jastrzębia Zdroju i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to skorzystaj z doświadczenia Usługi Brukarskie Jan Kosobucki. Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej propozycji - skontaktuj się!

Ogrody Tomasza - Rewelacyjne Projekty Ogrodu Jastrzębie-Zdrój

Ogrody Tomasza

Nadal szukasz specjalisty od projektów ogrodu? Powierz tę kwestię specjalistom z Ogrody Tomasza. Przedstawią Ci dobrą ofertę - skontaktuj się i sprawdź.

Najnowsze z 26 zleceń na projektowanie ogrodów w Jastrzębiu Zdroju

Projektowanie Zieleni Jastrzębie-Zdrój

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: frontowego Rodzaj budynku na posesji: dom typu bliźniak Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierz...

 • Jastrzębie-Zdrój

2023-01-01 do 2023-01-09

Zapytanie o aranżację nowego ogrodu, 1400m2, Jastrzębie-Zdrój

Ten Zleceniodawca napisał "Zapytanie o aranżację nowego ogrodu, 1400m2". Wykonaj zadanie doskonałego planowania ogrodów jako profesjonalista w tej dziedzinie. Poinformuj Klienta o chęci do wykonania działalności z Jastrzębia Zdroju i sąsiednich powiatów. Ledwie chwila dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - zobacz!

 • Jastrzębie-Zdrój

2022-09-26 do 2022-10-04

Perfekcyjne Projektowanie Ogrodów Jastrzębie-Zdrój

Perfekcyjne projektowanie ogrodów to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zlecenie jako najlepszy specjalista w tej dziedzinie. Nie trać czasu i zadzwoń od razu - na pewno będziesz zadowolony!

 • Jastrzębie-Zdrój

2022-08-03 do 2022-08-09

Doskonała Aranżacja Ogrodu Jastrzębie-Zdrój

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na 100% Klient, który zleca - "Zapytanie o aranżację nowego ogrodu, 700m2", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Jastrzębie-Zdrój

2022-07-20 do 2022-07-28

Zapotrzebowanie na aranżację nowego ogrodu, 101-150m2, Jastrzębie-Zdrój

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: w tyle budynku Rodzaj budynku na posesji: budynek użyteczności publicznej Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient posiada projekt i poszukuje firmy do ...

 • Jastrzębie-Zdrój

2022-07-15 do 2022-07-23

Dam zlecenie na wymianę istniejącego ogrodu, 50-100m2, Żory

Fantastyczne projektowanie zieleni to Twoja specjalność? Wykonaj zlecenie jako prawdziwy ekspert w branży. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Żory

2022-07-20 do 2022-07-28

Zapotrzebowanie na aranżację nowego ogrodu, 430m2, Żory

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient posiada projekt i poszukuje firmy do jego realiza...

 • Żory

2022-08-03 do 2022-08-11

Zapytanie o aranżację nowego ogrodu, 151-200m2, Żory

Planujesz wykonać zlecenie na aranżacja ogrodu, a nie masz Klienta? Odpowiedź na ogłoszenie o treści Zapytanie o aranżację nowego ogrodu, 151-200m2 to świetny wybór. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Żory

2023-01-08 do 2023-01-16

Potrzebna firma do aranżacji ogrodu, poniżej 50m2, Rybnik

Bądź pewny, że Zleceniodawcy zlecający projektowanie ogrodów są wiarygodni. Skontaktuj się z nim jako specjalista od projektowania ogrodów. Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która spełni Twoje wymagania.

 • Rybnik

2022-08-25 do 2022-09-02

Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 101-150m2, Rybnik

Jako firma zajmująca się usługami z zakresu projektowania ogrodów wykonaj zlecenie na projektowanie ogrodów. Zapoznaj się ze zleceniem - Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 101-150m2. Nie trać czasu i zadzwoń od razu - na pewno będziesz zadowolony!

 • Rybnik

2022-08-29 do 2022-09-06

Zlecę wymianę istniejącego ogrodu, poniżej 50m2, Rybnik

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: BBB Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wymiana istniejącego ogrodu Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzchnia do aranżacji: p...

 • Rybnik

2022-11-30 do 2022-12-08

Wysokiej Klasy Aranżacja Ogrodu

Wysokiej klasy aranżacja ogrodu to Twoja specjalność? Wykonaj zapytanie jako prawdziwy ekspert w branży. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Rydułtowy

2023-01-14 do 2023-01-22

Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 50-100m2, Odra

Wybór tego Klienta da Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który napisał - "Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 50-100m2", nie będzie żałował współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej.

 • Odra

2022-07-28 do 2022-08-05

Planowanie Ogrodów Jastrzębie-Zdrój

Jeśli jesteś firmą z długoletnią praktyką i wykonujesz usługi z zakresu doskonałego planowania ogrodów wykonaj zlecenie, które ma treść - Zapytanie o aranżację nowego ogrodu, 151-200m2 i zostało złożone przez pewnego Klienta. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Rogów

2022-12-12 do 2022-12-20

Zlecenie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, poniżej 50m2, Cisownica Slaskie

Chcesz znaleźć zlecenie do wykonania jako godny zaufania fachowiec? Twoja firma to najlepszy kandydat dla autora zapytania. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Już teraz określ jaką ofertą dysponujesz i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Cisownica slaskie

2022-08-21 do 2022-08-29

Zlecę aranżację nowego ogrodu, poniżej 50m2, Skoczów

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: Zimowy Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient posiada projekt i poszukuje firmy do jego realizacji Powie...

 • Skoczów

2022-07-19 do 2022-07-27

Dam zlecenie na aranżację nowego ogrodu, 3000m2, Cieszyn

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia ...

 • Cieszyn

2022-10-12 do 2022-10-20

Aranżacja ogrodu, 50-100m2, Cieszyn

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: frontowego Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia...

 • Cieszyn

2022-08-15 do 2022-08-15

Profesjonalna Aranżacja Ogrodu

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: frontowego Rodzaj budynku na posesji: budynek wielorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia do...

 • Pszczyna

2022-08-18 do 2022-08-26

Aranżacja ogrodu, 50-100m2, Pszczyna

Jeżeli realizujesz zlecenia na profesjonalne projektowanie ogrodu w rejonie Pszczyny i świadczysz usługi wysokiej jakości w korzystnej cenie to skontaktuj się ze zleceniodawcą. Klient, który napisał zapytanie o treści "Aranżacja ogrodu, 50-100m2", jest gotowy skorzystać z usług Twojej doświadczonej firmy. Nie trać czasu - skontaktuj się z nim, aby uzyskać więcej informacji.

 • Pszczyna

2022-07-12 do 2022-07-20

Aranżacja Ogrodu

Klient wprowadził zapytanie "Zlecę aranżację nowego ogrodu, 151-200m2". Wykonaj zadanie najwyższej klasy aranżacji ogrodu jako specjalista w tej branży. Powiadom Klienta o gotowości do wykonania działalności z Pszczyny i pobliskich powiatów. Dokładne informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Pszczyna

2022-07-19 do 2022-07-27

Zapytanie o aranżację nowego ogrodu, 700m2, Górki Wielkie

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia ...

 • Górki Wielkie

2022-09-29 do 2022-10-07

Zapotrzebowanie na aranżację nowego ogrodu, 420m2, Goczałkowice-Zdrój

Bądź pewny, że Konsumenci zlecający projektowanie ogrodów są sprawdzeni. Skontaktuj się z nim jako ekspert od projektowania ogrodów. Skontaktuj się z nimi od razu i prześlij ofertę.

 • Goczałkowice-Zdrój

2022-10-08 do 2022-10-16

Aranżacja ogrodu, 101-150m2, Czechowice-Dziedzice

Klient napisał zlecenie o treści "Aranżacja ogrodu, 101-150m2". Jako rzetelny fachowiec w dziedzinie projektów ogrodu wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Zadzwoń i dowiedz się więcej - nie pożałujesz.

 • Czechowice-Dziedzice

2022-08-17 do 2022-08-25

Zlecę aranżację nowego ogrodu, 151-200m2, Jankowice

Próbujesz znaleźć Klienta jako dobry partner biznesowy? Twoja firma to najlepszy kandydat dla autora zapytania z Śląskiego. Przyczyń się do realizacji jego celów. Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - to Ci się opłaci.

 • Jankowice

2022-08-28 do 2022-08-28

Zlecenie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, 101-150m2, Mazańcowice

Jeśli atrakcyjna cena i solidna realizacja powierzonych zleceń to Twoje główne mocne strony jako specjalisty od projektowania zieleni to wykonaj zlecenie - Zlecenie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, 101-150m2. Zdecyduj się szybko - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Mazańcowice

2022-09-21 do 2022-09-22

Otrzymaj zlecenia dla Projektantów Ogrodów

Najczęstsze pytania o projektowaniu ogrodów

Kogo zatrudnić do wykonania aranżacji ogrodu?

Najlepiej jest zdecydować się na fachowca, dla którego architektura krajobrazu jest chlebem powszednim. Projektant ogrodu zadba o to, aby przydomowa przestrzeń zachwycała piękną i przemyślaną formą przez wiele lat. Zajmie się on całą aranżacją, począwszy od koncepcji, przez określenie niezbędnych materiałów, po nadzorowanie prac ogrodowych. Projekt przygotowany przez profesjonalną firmę obejmuje zwykle przygotowanie rzutu ogrodu z lotu ptaka, rozplanowanie nasadzenia roślin, wyznaczenie ścieżek i alejek w ogrodzie, uwzględnienie elementów tzw. małej architektury ogrodowej oraz listę materiałów, które będą potrzebne do realizacji projektu. Architekt krajobrazu może też podjąć się zlecenia dotyczącego określonej przestrzeni, np.aranżacji ogrodu przed domem.

Ile kosztuje wykonanie aranżacji ogrodu?

Koszt wykonaniaaranżacji ogrodu w dużej mierze zależy od rozmiaru i lokalizacji działki. To jasne, że im większa przestrzeń jest do zagospodarowania, tym więcej kosztować będzie wykonanie usługi. Najmniej zapłacimy za zlecenie dotyczące tylko określonego elementu, jak np. aranżacja skarpy w ogrodzie. Cena zależna jest również od tego, na jaką firmę się decydujesz. Zwykle najbardziej atrakcyjne ceny oferują początkujący projektanci ogrodów, natomiast wyższe ceny na ogół związane są z renomą bardziej doświadczonych firm. Za wykonanie projektu ogrodu w przypadku małej działki, która nie przekracza 500 m2, cena waha się między 2000 a 3000 zł. Wykonanie aranżacji większej przestrzeni wymaga większego nakładu pracy, stąd odpowiednio wzrasta również cena. Za projekt działki należy przygotować się na wydatek rzędu od 2500 zł do 3500 zł, jeżeli ona nie jest większa niż 1000 m2. Warto jednak mieć na uwadze, że koszt projektu ogrodu może ulec zmianie ze względu na indywidualne wymagania.

Skąd wziąć inspirację na zaaranżowanie swojego ogrodu?

Jedną z pierwszych inspiracji może być babciny ogródek. Sielankowa roślinność na gankach wywołuje wiele ciepłych wspomnień i może stanowić jedną z inspiracji dla klasycznych ogródków oraz przydomowych warzywniaków. Na wiele ciekawych pomysłów można wpaść podczas wizyty w szkółce roślinnej. Znajdują się tam rozmaite gatunki krzewów i drzew iglastych, owocowych, ozdobnych oraz kwiatów. W Internecie natomiast dostępne są projekty z czterech stron świata na wyciągnięcie ręki. Może inspiracją dla twojejaranżacji ogrodu będzie określony styl – francuski, angielski, śródziemnomorski, skandynawski lub japoński. W zależności od stylu architektury domu, możesz postawić naaranżację nowoczesnego ogrodu lub przeciwnie, na klimat bardziej rustykalny. Dobrze jest też czerpać wzorce z własnych obserwacji podczas dalszych i bliższych podróży.

Ile trwa zaprojektowanie ogrodu?

Trzeba przygotować się na to, że opracowanie profesjonalnego oraz kompleksowego projektu trwa co najmniej 4 tygodnie. Pamiętaj jednak, że w szczycie sezonu czas ten może się wydłużyć nawet do 8 tygodni i trzeba będzie uzbroić się cierpliwość. Ponadto, im większy ogród, tym trzeba się liczyć z dłuższym czasem realizacji projektu.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Projektantów Ogrodów