Projektowanie ogrodów w Kłobucku

Porównaj oferty od Projektantów Ogrodów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 428 813 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 142 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kluczem do sukcesu w aranżacji ogrodu jest zachowanie jego spójnej koncepcji. Zanim zaczniesz sadzić rośliny i kupować materiały, warto zastanowić się, w jaki sposób możesz wykorzystać potencjał swojej działki. Kompleksowa aranżacja ogrodu jest zadaniem, które warto zlecić profesjonalistom – architektowi lub architektowi krajobrazu. Znajdziesz ich w naszym rankingu najlepszych specjalistów. Również prace działkowe oraz opiekę nad ogrodem warto zlecić ekspertom. Gdy wybierzesz sprawdzonego fachowca możesz mieć pewność, że twój ogród będzie jednocześnie piękny i komfortowy. Więcej informacji znajdziesz w naszym artykule oraz odpowiedziach na najważniejsze pytania.

Podczas ustalania koncepcji ogrodu, istotne są warunki panujące na danej działce – wymiary parceli, jej granice, ukształtowanie powierzchni, światło oraz elementy na niej obecne. Ważna jest także lokalizacja domu, umiejscowienie tarasu, bramy wjazdowej, furtki oraz podjazdu. Twój przyszły ogród powinien mieć określone granice, wyznaczające strefę frontową przebiegającą przed domem oraz prywatną strefę znajdującą się za domem i w okolicach tarasu.Aranżacja ogrodu przed domem będzie miała funkcję reprezentacyjną i będzie widoczna dla przechodniów. Podobnie sprawa ma się zaranżacją ogrodu przy płocie. Przestrzeń prywatna na ogół zlokalizowana jest za budynkiem, aby zasłonić się przed wzrokiem ciekawskich ludzi, a także stworzyć miejsce relaksu i ewentualnych przyjęć w gronie najbliższych.

Ustalając design swojej przydomowej przestrzeni, warto kierować się stylem architektonicznym domu. Nowoczesny ogród idealnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie pragniesz utrzymać minimalistyczny i uporządkowany klimat. Warto wówczas zadbać o to, aby w podobnym stylu utrzymane były także wszystkie dodatkowe elementy zabudowy, jak altana oraz taras, a nawet skarpa w ogrodzie, którejaranżacja może wpłynąć na odbiór ogrodu.

Najbardziej charakterystycznymi elementami w stylu nowoczesnym są:

 • przystrzyżone żywopłoty
 • równe linie chodników oraz ścieżek
 • betonowe elementy architektury ogrodowej
 • minimalistyczne akcenty dekoracyjne

W przypadku nowoczesnych projektów ogrodu znaczenie ma także dobraaranżacja trawy w ogrodzie. Charakterystyczne są dla niej bowiem kompozycje z traw ozdobnych i rozległe przydomowe trawniki.

Ranking najlepszych projektantów ogrodów w Kłobucku

Projektowanie ogrodów Kłobuck

Wysokiej Klasy Projektowanie Ogrodu w Kłobucku

3 opinie

Wybierz DONA Sp. z o.o. jeśli szukasz kompetentnych ludzi do wysokiej klasy projektowania ogrodu na terenie Kłobucka. Określ czego potrzebujesz, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Blooming Time - Rewelacyjne Projektowanie Ogrodów Kłobuck

Blooming Time

2 opinie

Chcesz znaleźć ekspertów od rewelacyjnego projektowania ogrodów w miejscowości Kłobuck lub w pobliskim rejonie? Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby otrzymać ofertę.

AW Garden Projekt Agnieszka Wypych - Fantastyczne Projektowanie Ogrodów Kłobuck

AW Garden Projekt Agnieszka Wypych

1 opinia

Przekonaj się, że osoby, które zatrudnisz do projektowania ogrodów mają wystarczającą wiedzę i doświadczenie, aby spełnić Twoje oczekiwania. Dodatkowe informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Marri Sp.z o.o. - Solidne Projektowanie Ogrodów Kłobuck

Solidne Projektowanie Ogrodów Kłobuck

5 opinii

Twoje zadanie będzie zrealizowane dzięki wieloletniemu doświadczeniu tej firmy, która świadczy usługi projektowania ogrodów na ponadprzeciętnym poziomie. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Virenti Krzysztof Król - Najlepsze Aranżacje Ogrodów Kłobuck

Najlepsze Aranżacje Ogrodów

1 opinia

Jeszcze szukasz dobrej firmy od aranżacji ogrodów? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Virenti Krzysztof Król. Określ czego potrzebujesz i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

MARCIN BUJAK AQUAINVEST - Rewelacyjne Projektowanie Zieleni Kłobuck

MARCIN BUJAK AQUAINVEST

1 opinia

Szukasz specjalistów od rewelacyjnego projektowania zieleni w rejonie Kłobucka lub w przyległych miastach? Szczegółową ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

Dawtrans Karolina Glajzner - Doskonałe Projekty Ogrodu Kłobuck

Dawtrans Karolina Glajzner

2 opinie

Jeszcze szukasz profesjonalistów od projektów ogrodu? Skorzystaj z doświadczenia Dawtrans Karolina Glajzner. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnej oferty - sprawdź!

GreenGarden Januszewski - Solidne Ogrody Przydomowe Kłobuck

GreenGarden Januszewski

1 opinia

Potrzebujesz specjalisty od ogrodów przydomowych? Trafiłeś w dobre miejsce - GreenGarden Januszewski jest do Twoich usług. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj niewiążącą wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

KING-PŁOT - Doskonałe Planowanie Ogrodu Kłobuck

KING-PŁOT

2 opinie

Firma KING-PŁOT oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie. Koncentruje się na Klientach z rejonu Kłobucka i z sąsiednich miast. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

TOMI DESIGN KROK KATARZYNA - Profesjonalne Nowoczesne Ogrody Kłobuck

Profesjonalne Nowoczesne Ogrody Kłobuck

1 opinia

Zaufaj fachowcom w dziedzinie nowoczesnych ogrodów i zatrudnij TOMI DESIGN KROK KATARZYNA. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli każdego. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby otrzymać ofertę.

Najnowsze z 24 zleceń na projektowanie ogrodów w Kłobucku

Wysokiej Klasy Projektowanie Ogrodów Kłobuck

Przyjmij usługę wysokiej klasy projektowania ogrodów o treści "Szukam firmy do aranżacji ogrodu, poniżej 50m2", jako ekspert z miejscowości Kłobuck. Zdobądź klientów swoimi kompetencjami i rzetelnością. Pokaż, że na terenie Kłobucka jesteś jednym z najlepszych. Określ co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Klienta.

 • Kłobuck

2023-02-01 do 2023-02-09
dodano 2 dni temu

Pierwszorzędna Aranżacja Ogrodu Kłobuck

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: Garaż Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia do aranżacji...

 • Kłobuck

2022-07-24 do 2022-07-24

Profesjonalne Projektowanie Zieleni Kłobuck

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom szeregowy Zakres aranżacji: wymiana istniejącego ogrodu Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia do ...

 • Działoszyn

2022-10-18 do 2022-10-26

Dam zlecenie na aranżację nowego ogrodu, 1000m2, Częstochowa

Projektowanie zieleni to Twoja życiowa pasja? Wykonaj powierzone prace jako doświadczony fachowiec w tym fachu. Zadzwoń i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która spełni Twoje wymagania.

 • Częstochowa

2022-10-17 do 2022-10-25

Doskonałe Projektowanie Zieleni

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powier...

 • Częstochowa

2022-08-30 do 2022-09-07

Dam zlecenie na aranżację nowego ogrodu, 251-300m2, Częstochowa

Przyjmij usługę solidnego projektowania ogrodów o treści "Dam zlecenie na aranżację nowego ogrodu, 251-300m2", jako specjalista z miejscowości Częstochowa. Przekonaj klientów swoimi kwalifikacjami i rzetelnością. Pokaż, że na terenie Częstochowy nie masz sobie równych. Aby poznać szczegółowe informacje skontaktuj się - warto.

 • Częstochowa

2023-01-04 do 2023-01-12

Zapytanie o aranżację nowego ogrodu, 251-300m2, Częstochowa

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom typu bliźniak Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia ...

 • Częstochowa

2022-10-06 do 2022-10-07

Perfekcyjne Projektowanie Ogrodu Kłobuck

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia ...

 • Częstochowa

2022-08-01 do 2022-08-09

Zapytanie o wprowadzenie zmian w ogrodzie, 50-100m2, Częstochowa

Jeśli jesteś firmą z długoletnią praktyką i świadczysz usługi z zakresu solidnego projektowania zieleni zdecyduj się na wykonanie zlecenia, które brzmi - Zapytanie o wprowadzenie zmian w ogrodzie, 50-100m2 i zostało złożone przez sprawdzonego Zleceniodawcę. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Częstochowa

2022-12-06 do 2022-12-14

Solidne Projekty Ogrodów Kłobuck

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzc...

 • Częstochowa

2023-01-23 do 2023-01-31

Pierwszorzędne Projektowanie Ogrodu

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powier...

 • Częstochowa

2022-08-22 do 2022-08-30

Profesjonalne Projektowanie Zieleni

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powier...

 • Częstochowa

2022-09-29 do 2022-10-07

Projekty Ogrodów

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzc...

 • Pajęczno

2023-01-18 do 2023-01-26

Aranżacja ogrodu, 4000m2, Wierzchlas

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia ...

 • Wierzchlas

2022-08-13 do 2022-08-21

Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 50-100m2, Koszęcin

Zaoszczędź sobie kłopotów i zrealizuj zlecenie na solidne projektowanie ogrodów w Śląskim. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Koszęcin

2022-08-11 do 2022-08-19

Aranżacja ogrodu, 3000m2, Lubliniec

Jako firma zajmująca się usługami z zakresu projektowania zieleni wykonaj zlecenie na projektowanie zieleni. Dowiedz się jakie potrzeby ma Klient, który pisze - Aranżacja ogrodu, 3000m2. Żeby otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

 • Lubliniec

2022-08-28 do 2022-09-05

Doskonałe Projekty Ogrodów

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: budynek wielorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzch...

 • Lubliniec

2023-01-14 do 2023-01-22

Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 151-200m2, Wieluń

Ten Klient myśli, że pierwszorzędne projekty ogrodów to skomplikowane zagadnienie. Wysłał zapytanie o treści "Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 151-200m2". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako profesjonalista posłużysz mu radą i znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Przedstaw dopasowaną ofertę temu Zleceniodawcy - nawiąż kontakt jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Wieluń

2023-01-09 do 2023-01-17

Wysokiej Klasy Aranżacja Ogrodu

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: frontowego Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia...

 • Ożarów

2022-08-22 do 2022-08-30

Szukam firmy do aranżacji ogrodu, poniżej 50m2, Radomsko

Projektowanie zieleni to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zapytanie jako prawdziwy ekspert w tej dziedzinie. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Radomsko

2022-11-03 do 2022-11-11

Zlecenie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, 251-300m2, Radomsko

Zrealizuj usługę profesjonalnego projektowania ogrodu o treści "Zlecenie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, 251-300m2", jako specjalista z miejscowości Radomsko. Zadziw klientów swoimi kompetencjami i fachowością. Pokaż, że w okolicy Radomska jesteś w ścisłej czołówce. Więcej informacji prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Radomsko

2022-09-01 do 2022-09-09

Zlecenie na aranżację nowego ogrodu, poniżej 50m2, Radomsko

Próbujesz znaleźć Klienta jako dobry specjalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy z Radomska. Przyczyń się do realizacji jego celów. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać więcej informacji.

 • Radomsko

2022-10-31 do 2022-11-08

Zapytanie o aranżację nowego ogrodu, poniżej 50m2, Radomsko

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu jako ekspert od projektów ogrodu potrzebujesz zleceń to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zapytanie o aranżację nowego ogrodu, poniżej 50m2. Prowadząc firmę jako kompetentny przedsiębiorca na pewno dowiedziesz Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Zadzwoń i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Radomsko

2023-01-15 do 2023-01-23

Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 151-200m2, Radomsko

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: frontowego Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia...

 • Radomsko

2022-09-11 do 2022-09-19

Otrzymaj zlecenia dla Projektantów Ogrodów

Najczęstsze pytania o projektowaniu ogrodów

Kogo zatrudnić do wykonania aranżacji ogrodu?

Najlepiej jest zdecydować się na fachowca, dla którego architektura krajobrazu jest chlebem powszednim. Projektant ogrodu zadba o to, aby przydomowa przestrzeń zachwycała piękną i przemyślaną formą przez wiele lat. Zajmie się on całą aranżacją, począwszy od koncepcji, przez określenie niezbędnych materiałów, po nadzorowanie prac ogrodowych. Projekt przygotowany przez profesjonalną firmę obejmuje zwykle przygotowanie rzutu ogrodu z lotu ptaka, rozplanowanie nasadzenia roślin, wyznaczenie ścieżek i alejek w ogrodzie, uwzględnienie elementów tzw. małej architektury ogrodowej oraz listę materiałów, które będą potrzebne do realizacji projektu. Architekt krajobrazu może też podjąć się zlecenia dotyczącego określonej przestrzeni, np.aranżacji ogrodu przed domem.

Ile kosztuje wykonanie aranżacji ogrodu?

Koszt wykonaniaaranżacji ogrodu w dużej mierze zależy od rozmiaru i lokalizacji działki. To jasne, że im większa przestrzeń jest do zagospodarowania, tym więcej kosztować będzie wykonanie usługi. Najmniej zapłacimy za zlecenie dotyczące tylko określonego elementu, jak np. aranżacja skarpy w ogrodzie. Cena zależna jest również od tego, na jaką firmę się decydujesz. Zwykle najbardziej atrakcyjne ceny oferują początkujący projektanci ogrodów, natomiast wyższe ceny na ogół związane są z renomą bardziej doświadczonych firm. Za wykonanie projektu ogrodu w przypadku małej działki, która nie przekracza 500 m2, cena waha się między 2000 a 3000 zł. Wykonanie aranżacji większej przestrzeni wymaga większego nakładu pracy, stąd odpowiednio wzrasta również cena. Za projekt działki należy przygotować się na wydatek rzędu od 2500 zł do 3500 zł, jeżeli ona nie jest większa niż 1000 m2. Warto jednak mieć na uwadze, że koszt projektu ogrodu może ulec zmianie ze względu na indywidualne wymagania.

Skąd wziąć inspirację na zaaranżowanie swojego ogrodu?

Jedną z pierwszych inspiracji może być babciny ogródek. Sielankowa roślinność na gankach wywołuje wiele ciepłych wspomnień i może stanowić jedną z inspiracji dla klasycznych ogródków oraz przydomowych warzywniaków. Na wiele ciekawych pomysłów można wpaść podczas wizyty w szkółce roślinnej. Znajdują się tam rozmaite gatunki krzewów i drzew iglastych, owocowych, ozdobnych oraz kwiatów. W Internecie natomiast dostępne są projekty z czterech stron świata na wyciągnięcie ręki. Może inspiracją dla twojejaranżacji ogrodu będzie określony styl – francuski, angielski, śródziemnomorski, skandynawski lub japoński. W zależności od stylu architektury domu, możesz postawić naaranżację nowoczesnego ogrodu lub przeciwnie, na klimat bardziej rustykalny. Dobrze jest też czerpać wzorce z własnych obserwacji podczas dalszych i bliższych podróży.

Ile trwa zaprojektowanie ogrodu?

Trzeba przygotować się na to, że opracowanie profesjonalnego oraz kompleksowego projektu trwa co najmniej 4 tygodnie. Pamiętaj jednak, że w szczycie sezonu czas ten może się wydłużyć nawet do 8 tygodni i trzeba będzie uzbroić się cierpliwość. Ponadto, im większy ogród, tym trzeba się liczyć z dłuższym czasem realizacji projektu.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Projektantów Ogrodów