Projektowanie ogrodów w Nowym Dworze Gdańskim

Porównaj oferty od Projektantów Ogrodów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 434 129 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 400 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kluczem do sukcesu w aranżacji ogrodu jest zachowanie jego spójnej koncepcji. Zanim zaczniesz sadzić rośliny i kupować materiały, warto zastanowić się, w jaki sposób możesz wykorzystać potencjał swojej działki. Kompleksowa aranżacja ogrodu jest zadaniem, które warto zlecić profesjonalistom – architektowi lub architektowi krajobrazu. Znajdziesz ich w naszym rankingu najlepszych specjalistów. Również prace działkowe oraz opiekę nad ogrodem warto zlecić ekspertom. Gdy wybierzesz sprawdzonego fachowca możesz mieć pewność, że twój ogród będzie jednocześnie piękny i komfortowy. Więcej informacji znajdziesz w naszym artykule oraz odpowiedziach na najważniejsze pytania.

Podczas ustalania koncepcji ogrodu, istotne są warunki panujące na danej działce – wymiary parceli, jej granice, ukształtowanie powierzchni, światło oraz elementy na niej obecne. Ważna jest także lokalizacja domu, umiejscowienie tarasu, bramy wjazdowej, furtki oraz podjazdu. Twój przyszły ogród powinien mieć określone granice, wyznaczające strefę frontową przebiegającą przed domem oraz prywatną strefę znajdującą się za domem i w okolicach tarasu.Aranżacja ogrodu przed domem będzie miała funkcję reprezentacyjną i będzie widoczna dla przechodniów. Podobnie sprawa ma się zaranżacją ogrodu przy płocie. Przestrzeń prywatna na ogół zlokalizowana jest za budynkiem, aby zasłonić się przed wzrokiem ciekawskich ludzi, a także stworzyć miejsce relaksu i ewentualnych przyjęć w gronie najbliższych.

Ustalając design swojej przydomowej przestrzeni, warto kierować się stylem architektonicznym domu. Nowoczesny ogród idealnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie pragniesz utrzymać minimalistyczny i uporządkowany klimat. Warto wówczas zadbać o to, aby w podobnym stylu utrzymane były także wszystkie dodatkowe elementy zabudowy, jak altana oraz taras, a nawet skarpa w ogrodzie, którejaranżacja może wpłynąć na odbiór ogrodu.

Najbardziej charakterystycznymi elementami w stylu nowoczesnym są:

 • przystrzyżone żywopłoty
 • równe linie chodników oraz ścieżek
 • betonowe elementy architektury ogrodowej
 • minimalistyczne akcenty dekoracyjne

W przypadku nowoczesnych projektów ogrodu znaczenie ma także dobraaranżacja trawy w ogrodzie. Charakterystyczne są dla niej bowiem kompozycje z traw ozdobnych i rozległe przydomowe trawniki.

Ranking najlepszych projektantów ogrodów w Nowym Dworze Gdańskim

Projektowanie ogrodów Nowy Dwór Gdański

Polan Pro

1 opinia

Z czystym sumieniem powierz zadanie najwyższej klasy projektowania ogrodów specjalistom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Nowego Dworu Gdańskiego i pobliskich powiatów. Dłużej nie trać czasu i poproś o ofertę - nie zawiedziesz się!

Marzena Tomalska - Perfekcyjne Nowoczesne Ogrody w Nowym Dworze Gdańskim

Perfekcyjne Nowoczesne Ogrody w Nowym Dworze Gdańskim

1 opinia

Na wypadek jeśli wciąż szukasz dobrej firmy od nowoczesnych ogrodów to zaufaj doświadczeniu Marzena Tomalska. Nowy Dwór Gdański i pobliske miasta to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Dodatkowe informacje otrzymasz po kontakcie.

Firma Usługowa Leszczyński Paweł - Profesjonalne Ogrody Przydomowe Nowy Dwór Gdański

Profesjonalne Ogrody Przydomowe Nowy Dwór Gdański

1 opinia

Wykonanie ogrodów przydomowych będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Firma Usługowa Leszczyński Paweł ma doświadczenie w branży, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

BRUKMAN - Solidne Nowoczesne Ogrody Nowy Dwór Gdański

BRUKMAN

1 opinia

Wykonanie nowoczesnych ogrodów będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych specjalistów. BRUKMAN ma doświadczenie w branży, które ustatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Ogrody Luizy Krystian Porzuczek - Wysokiej Klasy Projektowanie Ogrodu Nowy Dwór Gdański

Wysokiej Klasy Projektowanie Ogrodu Nowy Dwór Gdański

Wybierz Ogrody Luizy Krystian Porzuczek jeśli szukasz kompetentnych ludzi do wysokiej klasy projektowania ogrodu na terenie Nowego Dworu Gdańskiego. Określ czego potrzebujesz, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

WDS-BUD Wojciech Szymusik - Rewelacyjne Projektowanie Ogrodów Nowy Dwór Gdański

WDS-BUD Wojciech Szymusik

Zrealizuj swoje założenia dzięki solidnemu doświadczeniu tej firmy, która świadczy usługi projektowania ogrodów na ponadprzeciętnym poziomie. Ażeby otrzymać dopasowaną ofertę skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

RychuBud - Najlepsze Projektowanie Ogrodów Nowy Dwór Gdański

RychuBud

Sprawdź firmę RychuBud jeśli szukasz właściwych ludzi do najlepszego projektowania ogrodów w miejscowości Nowy Dwór Gdański lub sąsiednim mieście. Wybierz ich numer natychmiast po więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

WAS-BUD Jan Wasilczyk - Doskonałe Planowanie Ogrodu Nowy Dwór Gdański

Doskonałe Planowanie Ogrodu

Atrakcyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych zadań to najważniejsze atuty przedsiębiorcy, którego specjalnością jest planowanie ogrodu. Podejmij decyzję bez zwłoki - przedzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

"LUKAR" - Profesjonalne Projektowanie Zieleni Nowy Dwór Gdański

"LUKAR"

Planujesz wybrać solidnego specjalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? LUKAR z Nowego Dworu Gdańskiego jest na to skuteczną metodą. Nie trać czasu - umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać więcej informacji.

P.H.U. Niedzwiadek - Wysokiej Klasy Aranżacja Ogrodu Nowy Dwór Gdański

P.H.U. Niedzwiadek

W przypadku, gdy potrzebujesz najwyższej klasy projektowania ogrodów w rejonie Nowego Dworu Gdańskiego i oczekujesz dużego zaangażowania to wykorzystaj kompetencje P.H.U. Niedzwiadek. Wyczerpującą ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Najnowsze z 26 zleceń na projektowanie ogrodów w Nowym Dworze Gdańskim

Pierwszorzędna Aranżacja Ogrodu Nowy Dwór Gdański

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzc...

 • Nowy Dwór Gdański

2022-11-11 do 2022-11-19

Zapytanie o aranżację nowego ogrodu, 700m2, Mikoszewo

Jeśli atrakcyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych zleceń to Twoje najważniejsze walory jako eksperta od planowania ogrodów to zdecyduj się na wykonanie zlecenia - Zapytanie o aranżację nowego ogrodu, 700m2. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Mikoszewo

2022-09-25 do 2022-10-03

Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 550m2, Elbląg

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom typu bliźniak Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzc...

 • Elbląg

2022-08-20 do 2022-08-28

Dam zlecenie na aranżację nowego ogrodu, 251-300m2, Elbląg

W przypadku, gdy realizujesz zlecenia na fantastyczna aranżacja ogrodu w rejonie Elbląga i świadczysz usługi wysokiej jakości w korzystnej cenie to trafiłeś w dziesiątkę. Klient, który napisał zlecenie o treści "Dam zlecenie na aranżację nowego ogrodu, 251-300m2", jest gotowy skorzystać z usług Twojej kompetentnej firmy. Ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Elbląg

2023-01-15 do 2023-01-23

Zlecę aranżację nowego ogrodu, 1200m2, Elbląg

Planujesz wykonać zlecenie na projektowanie zieleni, a nie znalazłeś Klienta? Odpowiedź na zlecenie o treści Zlecę aranżację nowego ogrodu, 1200m2 to dobry wybór. Zapraszamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

 • Elbląg

2022-08-08 do 2022-08-16

Zlecenie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, 101-150m2, Elbląg

Ten Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Zlecenie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, 101-150m2". Przyjmij zlecenie solidnego projektowania zieleni jako profesjonalista w tej dziedzinie. Powiadom Klienta o gotowości do wykonania działalności z okolic Elbląga i pobliskich miast. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

 • Elbląg

2022-12-30 do 2023-01-07

Wyjątkowe Projektowanie Ogrodu Nowy Dwór Gdański

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: frontowego Rodzaj budynku na posesji: budynek wielorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzchn...

 • Elbląg

2022-08-16 do 2022-08-24

Zlecę aranżację nowego ogrodu, 1200m2, Elbląg

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia ...

 • Elbląg

2022-08-20 do 2022-08-28

Aranżacja ogrodu, 50-100m2, Elbląg

Jeżeli realizujesz zlecenia na profesjonalne projektowanie ogrodu w rejonie Elbląga i świadczysz usługi wysokiej jakości w korzystnej cenie to skontaktuj się ze zleceniodawcą. Klient, który napisał zapytanie o treści "Aranżacja ogrodu, 50-100m2", jest gotowy skorzystać z usług Twojej doświadczonej firmy. Nie trać czasu - skontaktuj się z nim, aby uzyskać więcej informacji.

 • Elbląg

2022-10-11 do 2022-10-19

Dam zlecenie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, 251-300m2, Tczew

Przekonaj się, że Klienci zlecający planowanie ogrodów są pewni. Prześlij Klientowi dane kontaktowe jako ekspert od planowania ogrodów. Określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Tczew

2022-07-28 do 2022-08-05

Potrzebna firma do aranżacji ogrodu, 101-150m2, Tczew

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: w tyle budynku Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzc...

 • Tczew

2022-08-12 do 2022-08-20

Wyjątkowe Projektowanie Ogrodów Nowy Dwór Gdański

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: w tyle budynku Rodzaj budynku na posesji: dom typu bliźniak Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia do...

 • Tczew

2022-08-12 do 2022-08-20

Dam zlecenie na wymianę istniejącego ogrodu, 50-100m2, Tczew

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wymiana istniejącego ogrodu Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzchnia do...

 • Tczew

2022-10-26 do 2022-11-03

Aranżacja ogrodu, 50-100m2, Juszkowo

Planujesz wykonać zlecenie na aranżacja ogrodu, a nie masz Klienta? Odpowiedź na ogłoszenie o treści Aranżacja ogrodu, 50-100m2 to świetny wybór. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Juszkowo

2022-08-30 do 2022-09-07

Solidna Aranżacja Ogrodu

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje P...

 • Pruszcz Gdański

2022-10-03 do 2022-10-03

Zapytanie o aranżację nowego ogrodu, 201-250m2, Pruszcz Gdański

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: w tyle budynku Rodzaj budynku na posesji: dom szeregowy Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia do ara...

 • Pruszcz Gdański

2022-09-01 do 2022-09-09

Zapotrzebowanie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, 251-300m2, Pruszcz Gdański

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: Działka RODO Rodzaj budynku na posesji: Altana Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia do aranż...

 • Pruszcz Gdański

2022-12-28 do 2023-01-05

Zlecenie na aranżację nowego ogrodu, 151-200m2, Pruszcz Gdański

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia ...

 • Pruszcz Gdański

2022-09-04 do 2022-09-12

Solidne Projektowanie Zieleni Nowy Dwór Gdański

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: W szeregu Rodzaj budynku na posesji: dom szeregowy Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia do aranżacj...

 • Pruszcz Gdański

2022-11-11 do 2022-11-19

Doskonałe Projekty Ogrodów Nowy Dwór Gdański

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzc...

 • Łęgowo

2022-11-23 do 2022-12-01

Solidne Projektowanie Ogrodu

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powier...

 • Łęgowo

2022-10-29 do 2022-11-06

Znakomite Projekty Ogrodów

Ten Klient jest zdania, że znakomite projekty ogrodów to nieproste zagadnienie. Napisał zgłoszenie o treści "Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 500m2". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako specjalista pomożesz mu i znajdziesz spełniające wymagania Klienta rozwiązanie. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Klienta.

 • Rotmanka

2023-02-03 do 2023-02-11
dodano 2 dni temu

Zapytanie o aranżację nowego ogrodu, poniżej 50m2, Straszyn

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: w tyle budynku Rodzaj budynku na posesji: dom typu bliźniak Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzchn...

 • Straszyn

2022-08-14 do 2022-08-22

Doskonałe Projektowanie Ogrodów

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: budynek wielorodzinny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuj...

 • Rotmanka

2022-08-19 do 2022-08-27

Projektowanie Ogrodu

Poszukujesz zleceniodawcy jako ekspert od doskonałego projektowania ogrodu w rejonie Pomorskiego lub w pobliskim rejonie? Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Borkowo

2022-11-05 do 2022-11-13

Zlecę wprowadzenie zmian w ogrodzie, 251-300m2, Gdańsk

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: w tyle budynku Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzc...

 • Gdańsk

2022-07-23 do 2022-07-31

Otrzymaj zlecenia dla Projektantów Ogrodów

Najczęstsze pytania o projektowaniu ogrodów

Kogo zatrudnić do wykonania aranżacji ogrodu?

Najlepiej jest zdecydować się na fachowca, dla którego architektura krajobrazu jest chlebem powszednim. Projektant ogrodu zadba o to, aby przydomowa przestrzeń zachwycała piękną i przemyślaną formą przez wiele lat. Zajmie się on całą aranżacją, począwszy od koncepcji, przez określenie niezbędnych materiałów, po nadzorowanie prac ogrodowych. Projekt przygotowany przez profesjonalną firmę obejmuje zwykle przygotowanie rzutu ogrodu z lotu ptaka, rozplanowanie nasadzenia roślin, wyznaczenie ścieżek i alejek w ogrodzie, uwzględnienie elementów tzw. małej architektury ogrodowej oraz listę materiałów, które będą potrzebne do realizacji projektu. Architekt krajobrazu może też podjąć się zlecenia dotyczącego określonej przestrzeni, np.aranżacji ogrodu przed domem.

Ile kosztuje wykonanie aranżacji ogrodu?

Koszt wykonaniaaranżacji ogrodu w dużej mierze zależy od rozmiaru i lokalizacji działki. To jasne, że im większa przestrzeń jest do zagospodarowania, tym więcej kosztować będzie wykonanie usługi. Najmniej zapłacimy za zlecenie dotyczące tylko określonego elementu, jak np. aranżacja skarpy w ogrodzie. Cena zależna jest również od tego, na jaką firmę się decydujesz. Zwykle najbardziej atrakcyjne ceny oferują początkujący projektanci ogrodów, natomiast wyższe ceny na ogół związane są z renomą bardziej doświadczonych firm. Za wykonanie projektu ogrodu w przypadku małej działki, która nie przekracza 500 m2, cena waha się między 2000 a 3000 zł. Wykonanie aranżacji większej przestrzeni wymaga większego nakładu pracy, stąd odpowiednio wzrasta również cena. Za projekt działki należy przygotować się na wydatek rzędu od 2500 zł do 3500 zł, jeżeli ona nie jest większa niż 1000 m2. Warto jednak mieć na uwadze, że koszt projektu ogrodu może ulec zmianie ze względu na indywidualne wymagania.

Skąd wziąć inspirację na zaaranżowanie swojego ogrodu?

Jedną z pierwszych inspiracji może być babciny ogródek. Sielankowa roślinność na gankach wywołuje wiele ciepłych wspomnień i może stanowić jedną z inspiracji dla klasycznych ogródków oraz przydomowych warzywniaków. Na wiele ciekawych pomysłów można wpaść podczas wizyty w szkółce roślinnej. Znajdują się tam rozmaite gatunki krzewów i drzew iglastych, owocowych, ozdobnych oraz kwiatów. W Internecie natomiast dostępne są projekty z czterech stron świata na wyciągnięcie ręki. Może inspiracją dla twojejaranżacji ogrodu będzie określony styl – francuski, angielski, śródziemnomorski, skandynawski lub japoński. W zależności od stylu architektury domu, możesz postawić naaranżację nowoczesnego ogrodu lub przeciwnie, na klimat bardziej rustykalny. Dobrze jest też czerpać wzorce z własnych obserwacji podczas dalszych i bliższych podróży.

Ile trwa zaprojektowanie ogrodu?

Trzeba przygotować się na to, że opracowanie profesjonalnego oraz kompleksowego projektu trwa co najmniej 4 tygodnie. Pamiętaj jednak, że w szczycie sezonu czas ten może się wydłużyć nawet do 8 tygodni i trzeba będzie uzbroić się cierpliwość. Ponadto, im większy ogród, tym trzeba się liczyć z dłuższym czasem realizacji projektu.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Projektantów Ogrodów