Projektowanie ogrodów w Człuchowie

Porównaj oferty od Projektantów Ogrodów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 438 768 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 650 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kluczem do sukcesu w aranżacji ogrodu jest zachowanie jego spójnej koncepcji. Zanim zaczniesz sadzić rośliny i kupować materiały, warto zastanowić się, w jaki sposób możesz wykorzystać potencjał swojej działki. Kompleksowa aranżacja ogrodu jest zadaniem, które warto zlecić profesjonalistom – architektowi lub architektowi krajobrazu. Znajdziesz ich w naszym rankingu najlepszych specjalistów. Również prace działkowe oraz opiekę nad ogrodem warto zlecić ekspertom. Gdy wybierzesz sprawdzonego fachowca możesz mieć pewność, że twój ogród będzie jednocześnie piękny i komfortowy. Więcej informacji znajdziesz w naszym artykule oraz odpowiedziach na najważniejsze pytania.

Podczas ustalania koncepcji ogrodu, istotne są warunki panujące na danej działce – wymiary parceli, jej granice, ukształtowanie powierzchni, światło oraz elementy na niej obecne. Ważna jest także lokalizacja domu, umiejscowienie tarasu, bramy wjazdowej, furtki oraz podjazdu. Twój przyszły ogród powinien mieć określone granice, wyznaczające strefę frontową przebiegającą przed domem oraz prywatną strefę znajdującą się za domem i w okolicach tarasu.Aranżacja ogrodu przed domem będzie miała funkcję reprezentacyjną i będzie widoczna dla przechodniów. Podobnie sprawa ma się zaranżacją ogrodu przy płocie. Przestrzeń prywatna na ogół zlokalizowana jest za budynkiem, aby zasłonić się przed wzrokiem ciekawskich ludzi, a także stworzyć miejsce relaksu i ewentualnych przyjęć w gronie najbliższych.

Ustalając design swojej przydomowej przestrzeni, warto kierować się stylem architektonicznym domu. Nowoczesny ogród idealnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie pragniesz utrzymać minimalistyczny i uporządkowany klimat. Warto wówczas zadbać o to, aby w podobnym stylu utrzymane były także wszystkie dodatkowe elementy zabudowy, jak altana oraz taras, a nawet skarpa w ogrodzie, którejaranżacja może wpłynąć na odbiór ogrodu.

Najbardziej charakterystycznymi elementami w stylu nowoczesnym są:

 • przystrzyżone żywopłoty
 • równe linie chodników oraz ścieżek
 • betonowe elementy architektury ogrodowej
 • minimalistyczne akcenty dekoracyjne

W przypadku nowoczesnych projektów ogrodu znaczenie ma także dobraaranżacja trawy w ogrodzie. Charakterystyczne są dla niej bowiem kompozycje z traw ozdobnych i rozległe przydomowe trawniki.

Ranking najlepszych projektantów ogrodów w Człuchowie

Projektowanie ogrodów Człuchów

PRODUKCJA-HANDEL-USŁUGI BONSAI

1 opinia

Uniknij problemów i powierz prace specjalistom od projektowania zieleni z Człuchowa. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

BRUKART - Doskonałe Projektowanie Ogrodu Człuchów

Doskonałe Projektowanie Ogrodu Człuchów

1 opinia

Zleć zadanie doskonałego projektowania ogrodu specjalistom z firmy BRUKART. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Człuchów i pobliskich powiatów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - nie będziesz żałować.

Ogrodownia Pracownia Projektowania Ogrodów - Profesjonalne Planowanie Ogrodu Człuchów

Ogrodownia Pracownia Projektowania Ogrodów

Sprawdź tych specjalistów jeśli potrzebujesz odpowiednich ludzi do profesjonalnego planowania ogrodu na terenie Człuchowa lub okolicy. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań.

KowalskiX - Staranne Projekty Ogrodu w Człuchowie

Staranne Projekty Ogrodu w Człuchowie

Zaufaj fachowcom w dziedzinie projektów ogrodu i zatrudnij KowalskiX. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci każdego. Ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

P.P.H.U -"SOKÓŁ" Wojciech Morawski - Rewelacyjne Aranżacje Ogrodów Człuchów

Rewelacyjne Aranżacje Ogrodów Człuchów

Wciąż poszukujesz profesjonalistów od aranżacji ogrodów? Skorzystaj z doświadczenia P.P.H.U -SOKÓŁ Wojciech Morawski. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Koszenie trawników i trawy Człuchów - Wysokiej Klasy Projektowanie Ogrodów Człuchów

Koszenie trawników i trawy Człuchów

Dobra cena i godna podziwu realizacja powierzonych zleceń to główne walory firmy, której specjalnością jest projektowanie ogrodów. Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

P.P.H.U "SOKÓŁ" - Rewelacyjna Aranżacja Ogrodu Człuchów

P.P.H.U "SOKÓŁ"

Wiele długich lat pracownicy P.P.H.U SOKÓŁ realizują usługi z zakresu aranżacji ogrodu, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć wszystkich Klientów szukających specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Nie trać czasu - umów się z nimi na rozmowę, aby poznać wycenę.

Uslugi ogolnobudowlane Franciszek Kiedrowski - Solidne Projekty Ogrodu Człuchów

Uslugi ogolnobudowlane Franciszek Kiedrowski

Wciąż potrzebujesz specjalisty od projektów ogrodu? Wykorzystaj doświadczenie Uslugi ogolnobudowlane Franciszek Kiedrowski. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę i poznaj ofertę.

PRZEDSIĘBIORSTWO OGÓLNOBUDOWLANE KAMBET - Doskonała Aranżacja Ogrodu Człuchów

PRZEDSIĘBIORSTWO OGÓLNOBUDOWLANE KAMBET

Sprawdź specjalistów z PRZEDSIĘBIORSTWO OGÓLNOBUDOWLANE KAMBET jeśli poszukujesz właściwych ludzi do doskonałej aranżacji ogrodu w miejscowości Człuchów lub okolicy. Nie trać czasu - skontaktuj się z nimi, aby uzyskać szczegółowe informacje.

PPHU PL-BUD Paweł Leszcz - Perfekcyjne Projektowanie Ogrodów Człuchów

PPHU PL-BUD Paweł Leszcz

Szukasz ekspertów od perfekcyjnego projektowania ogrodów w miejscowości Człuchów lub w pobliskim rejonie? Zapraszamy do kontaktu.

Najnowsze z 26 zleceń na projektowanie ogrodów w Człuchowie

Zlecenie na aranżację nowego ogrodu, 50-100m2, Bolesławowo

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: parter bloku Rodzaj budynku na posesji: budynek wielorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia ...

 • Bolesławowo

2022-08-29 do 2022-09-06

Dam zlecenie na aranżację nowego ogrodu, 151-200m2, Chojnice

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia ...

 • Chojnice

2022-09-03 do 2022-09-11

Zapotrzebowanie na aranżację nowego ogrodu, 251-300m2, Chojnice

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzc...

 • Chojnice

2022-10-27 do 2022-11-04

Planowanie Ogrodów Człuchów

Jeśli jesteś firmą z długoletnią praktyką i wykonujesz usługi z zakresu planowania ogrodów wykonaj zlecenie, które brzmi - Zlecę wprowadzenie zmian w ogrodzie, 50-100m2 i zostało napisane przez sprawdzonego Zleceniodawcę. Dlatego, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Chojnice

2022-12-26 do 2023-01-03

Zapotrzebowanie na aranżację nowego ogrodu, poniżej 50m2, Chojnice

Ten Klient jest zdania, że świetne projekty ogrodów to niełatwe zagadnienie. Wysłał zlecenie o treści "Zapotrzebowanie na aranżację nowego ogrodu, poniżej 50m2". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec dasz mu wskazówki i znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Chojnice

2022-07-21 do 2022-07-29

Wyjątkowe Projektowanie Ogrodu Człuchów

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: w tyle budynku Rodzaj budynku na posesji: dom szeregowy Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia...

 • Chojnice

2022-08-09 do 2022-08-17

Doskonałe Planowanie Ogrodów

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powier...

 • Niwy

2023-01-29 do 2023-02-06
dodano 8 dni temu

Aranżacja Ogrodu Człuchów

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia ...

 • Szczecinek

2023-01-19 do 2023-01-27

Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 201-250m2, Szczecinek

Szukasz zlecenia do wykonania jako warty uwagi specjalista z zakresu pierwszorzędnego planowania ogrodów z Szczecinka? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany zgłębiając detale jego zgłoszenia o treści "XYZ". Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Szczecinek

2022-10-12 do 2022-10-20

Szukam firmy do aranżacji ogrodu, poniżej 50m2, Szczecinek

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: frontowego Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia...

 • Szczecinek

2022-10-30 do 2022-11-07

Doskonałe Projektowanie Ogrodów Człuchów

Szukasz zlecenia jako specjalista od doskonałego projektowania ogrodów w miejscowości Szczecinek lub w pobliskich miastach? Żeby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

 • Szczecinek

2023-01-07 do 2023-01-15

Najwyższej Klasy Projektowanie Zieleni Człuchów

Jako solidny specjalista, który świadczy usługi projektowania zieleni na bardzo wysokim poziomie wykonaj zlecenie od Klienta, który jest rzetelny. Zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Chojnice

2022-08-09 do 2022-08-17

Planowanie Ogrodów

Zleceniodawca poszukuje dobrej współpracy, pisząc - Zapotrzebowanie na aranżację nowego ogrodu, 50-100m2. To zapytanie o ofertę jest idealne dla specjalisty takiego, jak Ty. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Miastko

2022-08-29 do 2022-09-06

Najlepsze Projektowanie Ogrodu

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Zlecę aranżację nowego ogrodu, 201-250m2". Przyjmij zadanie najlepszego projektowania ogrodu jako profesjonalista w tej branży. Powiadom Klienta o gotowości do wykonania zleceń z okolic Tucholi i sąsiednich powiatów. Aby poznać dopasowanego Klienta skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

 • Tuchola

2022-10-16 do 2022-10-17

Dam zlecenie na aranżację nowego ogrodu, 1000m2, Dziemiany

Jako doskonały specjalista, który świadczy usługi projektowania ogrodu na bardzo wysokim poziomie zrealizuj zadanie powierzone przez Klienta, który jest wiarygodny. Przez to, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Dziemiany

2022-08-26 do 2022-09-03

Potrzebna firma do aranżacji ogrodu, 1000m2, Radacz

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia ...

 • Radacz

2023-01-28 do 2023-02-05

Zapytanie o aranżację nowego ogrodu, 1335m2, Czersk

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Zapytanie o aranżację nowego ogrodu, 1335m2". Zrealizuj zlecenie najwyższej klasy aranżacji ogrodu jako specjalista w tej branży. Zawiadom o gotowości do podjęcia zleceń z okolic Pomorskiego i przyległych miast. Już teraz określ co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Czersk

2023-01-24 do 2023-02-01

Aranżacja ogrodu, 7000m2, Trzebielino

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia ...

 • Trzebielino

2022-10-09 do 2022-10-17

Potrzebna firma do aranżacji ogrodu, 500m2, Bytów

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia ...

 • Bytów

2022-08-16 do 2022-08-24

Wyjątkowe Projektowanie Ogrodu

Zrealizuj prace dotyczące wyjątkowego projektowania ogrodu od rzetelnych Konsumentów zainteresowanych daniem pracy w miejscowości Bytów lub okolicy. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnego zlecenia - skontaktuj się!

 • Bytów

2022-10-10 do 2022-10-18

Perfekcyjne Planowanie Ogrodów

Jeśli bezkonkurencyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych prac to Twoje główne mocne strony jako fachowca od planowania ogrodów to wykonaj zlecenie - Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 50-100m2. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaoferować.

 • Bytów

2022-09-04 do 2022-09-12

Dam zlecenie na aranżację nowego ogrodu, 201-250m2, Bytów

Nie trać energii i wybierz zapytanie o pierwszorzędne projektowanie ogrodu z Bytowa. Nie trać czasu - zadzwoń do niego.

 • Bytów

2023-01-12 do 2023-01-20

Zapotrzebowanie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, 800m2, Bytów

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powier...

 • Bytów

2022-09-17 do 2022-09-25

Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 251-300m2, Śluza

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powier...

 • Śluza

2022-10-30 do 2022-11-07

Zapytanie o wprowadzenie zmian w ogrodzie, poniżej 50m2, Sycowa Huta

Zlecający poszukuje rewelacyjnej współpracy, pisząc - Zapytanie o wprowadzenie zmian w ogrodzie, poniżej 50m2. To ogłoszenie jest stworzone dla eksperta takiego, jak Ty. Aby poznać więcej informacji skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

 • Sycowa huta

2022-08-15 do 2022-08-23

Fantastyczne Projektowanie Zieleni

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: Skalniak w ogrodzie Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Pow...

 • Śliwice

2022-09-23 do 2022-10-01

Otrzymaj zlecenia dla Projektantów Ogrodów

Najczęstsze pytania o projektowaniu ogrodów

Kogo zatrudnić do wykonania aranżacji ogrodu?

Najlepiej jest zdecydować się na fachowca, dla którego architektura krajobrazu jest chlebem powszednim. Projektant ogrodu zadba o to, aby przydomowa przestrzeń zachwycała piękną i przemyślaną formą przez wiele lat. Zajmie się on całą aranżacją, począwszy od koncepcji, przez określenie niezbędnych materiałów, po nadzorowanie prac ogrodowych. Projekt przygotowany przez profesjonalną firmę obejmuje zwykle przygotowanie rzutu ogrodu z lotu ptaka, rozplanowanie nasadzenia roślin, wyznaczenie ścieżek i alejek w ogrodzie, uwzględnienie elementów tzw. małej architektury ogrodowej oraz listę materiałów, które będą potrzebne do realizacji projektu. Architekt krajobrazu może też podjąć się zlecenia dotyczącego określonej przestrzeni, np.aranżacji ogrodu przed domem.

Ile kosztuje wykonanie aranżacji ogrodu?

Koszt wykonaniaaranżacji ogrodu w dużej mierze zależy od rozmiaru i lokalizacji działki. To jasne, że im większa przestrzeń jest do zagospodarowania, tym więcej kosztować będzie wykonanie usługi. Najmniej zapłacimy za zlecenie dotyczące tylko określonego elementu, jak np. aranżacja skarpy w ogrodzie. Cena zależna jest również od tego, na jaką firmę się decydujesz. Zwykle najbardziej atrakcyjne ceny oferują początkujący projektanci ogrodów, natomiast wyższe ceny na ogół związane są z renomą bardziej doświadczonych firm. Za wykonanie projektu ogrodu w przypadku małej działki, która nie przekracza 500 m2, cena waha się między 2000 a 3000 zł. Wykonanie aranżacji większej przestrzeni wymaga większego nakładu pracy, stąd odpowiednio wzrasta również cena. Za projekt działki należy przygotować się na wydatek rzędu od 2500 zł do 3500 zł, jeżeli ona nie jest większa niż 1000 m2. Warto jednak mieć na uwadze, że koszt projektu ogrodu może ulec zmianie ze względu na indywidualne wymagania.

Skąd wziąć inspirację na zaaranżowanie swojego ogrodu?

Jedną z pierwszych inspiracji może być babciny ogródek. Sielankowa roślinność na gankach wywołuje wiele ciepłych wspomnień i może stanowić jedną z inspiracji dla klasycznych ogródków oraz przydomowych warzywniaków. Na wiele ciekawych pomysłów można wpaść podczas wizyty w szkółce roślinnej. Znajdują się tam rozmaite gatunki krzewów i drzew iglastych, owocowych, ozdobnych oraz kwiatów. W Internecie natomiast dostępne są projekty z czterech stron świata na wyciągnięcie ręki. Może inspiracją dla twojejaranżacji ogrodu będzie określony styl – francuski, angielski, śródziemnomorski, skandynawski lub japoński. W zależności od stylu architektury domu, możesz postawić naaranżację nowoczesnego ogrodu lub przeciwnie, na klimat bardziej rustykalny. Dobrze jest też czerpać wzorce z własnych obserwacji podczas dalszych i bliższych podróży.

Ile trwa zaprojektowanie ogrodu?

Trzeba przygotować się na to, że opracowanie profesjonalnego oraz kompleksowego projektu trwa co najmniej 4 tygodnie. Pamiętaj jednak, że w szczycie sezonu czas ten może się wydłużyć nawet do 8 tygodni i trzeba będzie uzbroić się cierpliwość. Ponadto, im większy ogród, tym trzeba się liczyć z dłuższym czasem realizacji projektu.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Projektantów Ogrodów