Projektowanie ogrodów w Kwidzynie

Porównaj oferty od Projektantów Ogrodów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 397 154 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 550 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kluczem do sukcesu w aranżacji ogrodu jest zachowanie jego spójnej koncepcji. Zanim zaczniesz sadzić rośliny i kupować materiały, warto zastanowić się, w jaki sposób możesz wykorzystać potencjał swojej działki. Kompleksowa aranżacja ogrodu jest zadaniem, które warto zlecić profesjonalistom – architektowi lub architektowi krajobrazu. Znajdziesz ich w naszym rankingu najlepszych specjalistów. Również prace działkowe oraz opiekę nad ogrodem warto zlecić ekspertom. Gdy wybierzesz sprawdzonego fachowca możesz mieć pewność, że twój ogród będzie jednocześnie piękny i komfortowy. Więcej informacji znajdziesz w naszym artykule oraz odpowiedziach na najważniejsze pytania.

Podczas ustalania koncepcji ogrodu, istotne są warunki panujące na danej działce – wymiary parceli, jej granice, ukształtowanie powierzchni, światło oraz elementy na niej obecne. Ważna jest także lokalizacja domu, umiejscowienie tarasu, bramy wjazdowej, furtki oraz podjazdu. Twój przyszły ogród powinien mieć określone granice, wyznaczające strefę frontową przebiegającą przed domem oraz prywatną strefę znajdującą się za domem i w okolicach tarasu.Aranżacja ogrodu przed domem będzie miała funkcję reprezentacyjną i będzie widoczna dla przechodniów. Podobnie sprawa ma się zaranżacją ogrodu przy płocie. Przestrzeń prywatna na ogół zlokalizowana jest za budynkiem, aby zasłonić się przed wzrokiem ciekawskich ludzi, a także stworzyć miejsce relaksu i ewentualnych przyjęć w gronie najbliższych.

Ustalając design swojej przydomowej przestrzeni, warto kierować się stylem architektonicznym domu. Nowoczesny ogród idealnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie pragniesz utrzymać minimalistyczny i uporządkowany klimat. Warto wówczas zadbać o to, aby w podobnym stylu utrzymane były także wszystkie dodatkowe elementy zabudowy, jak altana oraz taras, a nawet skarpa w ogrodzie, którejaranżacja może wpłynąć na odbiór ogrodu.

Najbardziej charakterystycznymi elementami w stylu nowoczesnym są:

 • przystrzyżone żywopłoty
 • równe linie chodników oraz ścieżek
 • betonowe elementy architektury ogrodowej
 • minimalistyczne akcenty dekoracyjne

W przypadku nowoczesnych projektów ogrodu znaczenie ma także dobraaranżacja trawy w ogrodzie. Charakterystyczne są dla niej bowiem kompozycje z traw ozdobnych i rozległe przydomowe trawniki.

Ranking najlepszych projektantów ogrodów w Kwidzynie

Projektowanie ogrodów Kwidzyn

Wodny ogród - automatyczne systemy nawadniania

10 opinii

Wiele długich lat pracownicy Wodny ogród - automatyczne systemy nawadniania realizują usługi z zakresu aranżacji ogrodu, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć wszystkich Klientów szukających specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Nie trać czasu - umów się z nimi na rozmowę, aby poznać wycenę.

Drewdom Zbigniew Hes i Synowie - Rewelacyjne Projektowanie Ogrodów Kwidzyn

Rewelacyjne Projektowanie Ogrodów

3 opinie

Przekonaj się, że firma, którą zatrudnisz do projektowania ogrodów ma wystarczającą wiedzę i doświadczenie, aby spełnić Twoje oczekiwania. Już nie trać czasu i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

Patrycja - Profesjonalne Projektowanie Ogrodów Kwidzyn

Profesjonalne Projektowanie Ogrodów Kwidzyn

Szukasz specjalistów od profesjonalnego projektowania ogrodów w rejonie Kwidzyna lub w okolicznych miastach? Konkretną wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Mariusz szczygiel - Solidne Planowanie Ogrodu Kwidzyn

Mariusz szczygiel

Osiągnij założone cele dzięki wieloletniemu doświadczeniu tej firmy, która świadczy usługi planowania ogrodu na bardzo wysokim poziomie. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Ogrody Gaja - Profesjonalne Nowoczesne Ogrody Kwidzyn

Profesjonalne Nowoczesne Ogrody Kwidzyn

Na wypadek jeśli poszukujesz dobrej firmy od nowoczesnych ogrodów to skorzystaj z doświadczenia Ogrody Gaja. Kwidzyn to teren, na którym koncentrują swoje działania. Mają ofertę dla każdego - skontaktuj się i sprawdź.

garden - Solidne Projektowanie Ogrodów Kwidzyn

garden

W przypadku, gdy potrzebujesz solidnego projektowania ogrodów w rejonie Kwidzyna i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to skorzystaj z doświadczenia garden. Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej propozycji - skontaktuj się!

Gabriel Gawroński - Pierwszorzędna Aranżacja Ogrodu Kwidzyn

Gabriel Gawroński

Od lat pracownicy Gabriel Gawroński świadczą usługi z zakresu aranżacji ogrodu, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć każdego Klienta potrzebującego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać więcej szczegółów.

EURO-BUD Usługi Ogólnobudowlane Justyna Gruza - Wysokiej Klasy Projektowanie Ogrodów Kwidzyn

EURO-BUD Usługi Ogólnobudowlane Justyna Gruza

Dobra cena i godna podziwu realizacja powierzonych zleceń to główne walory firmy, której specjalnością jest projektowanie ogrodów. Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

Zakład Remontowo Budowlany Radosław Szpindler - Znakomite Ogrody Przydomowe w Kwidzynie

Znakomite Ogrody Przydomowe w Kwidzynie

Wciąż poszukujesz dobrej firmy od ogrodów przydomowych? Trafiłeś w dobre miejsce - Zakład Remontowo Budowlany Radosław Szpindler jest do Twoich usług. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może Ci zaproponować.

Rafał bęc - Fantastyczne Projektowanie Zieleni Kwidzyn

Fantastyczne Projektowanie Zieleni

Dokonaj najlepszego wyboru i zleć twoje zadanie specjalistom od projektowania zieleni. Wybierz ich numer, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Najnowsze z 31 zleceń na projektowanie ogrodów w Kwidzynie

Zapytanie o aranżację nowego ogrodu, 50-100m2, Kwidzyn

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzc...

 • Kwidzyn

2023-01-13 do 2023-01-21

Fantastyczne Projektowanie Ogrodów Kwidzyn

Wybranie tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który zleca - "Zlecę aranżację nowego ogrodu, 10000m2", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej i prześlij ofertę.

 • Kisielice

2022-10-09 do 2022-10-17

Aranżacja Ogrodu Kwidzyn

Jeżeli interesuje Cię zlecenie na perfekcyjna aranżacja ogrodu w rejonie Sztumu i świadczysz usługi wysokiej jakości w korzystnej cenie to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Zapytanie o wymianę istniejącego ogrodu, 50-100m2", jest gotowy skorzystać z usług Twojej profesjonalnej firmy. Żeby uzyskać więcej informacji skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

 • Sztum

2022-07-31 do 2022-08-08

Projekty Ogrodów Kwidzyn

Wciąż masz możliwość odpowiedzieć na ogłoszenie Zleceniodawcy jako profesjonalista od projektów ogrodu. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twoich usług oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Żeby poznać informacje o budżecie skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

 • Łasin

2022-10-17 do 2022-10-25

Zapotrzebowanie na wymianę istniejącego ogrodu, poniżej 50m2, Łasin

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: frontowego Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wymiana istniejącego ogrodu Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia do aranżacji:...

 • Łasin

2022-09-21 do 2022-09-29

Profesjonalne Projekty Ogrodów

Klient napisał zlecenie brzmiące "Potrzebna firma do aranżacji ogrodu, 201-250m2". Jako wiarygodny specjalista w dziedzinie projektów ogrodu daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Pelplin

2022-12-15 do 2022-12-23

Projekty Ogrodów

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzc...

 • Grudziądz

2022-08-22 do 2022-08-30

Potrzebna firma do aranżacji ogrodu, 101-150m2, Grudziądz

Masz zamiar wykonać zlecenie na projektowanie ogrodu, a nie masz Klienta? Nawiązanie kontaktu w odpowiedzi na ogłoszenie o treści Potrzebna firma do aranżacji ogrodu, 101-150m2 to świetny wybór. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Grudziądz

2023-01-02 do 2023-01-10

Najwyższej Klasy Projektowanie Ogrodu Kwidzyn

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzc...

 • Grudziądz

2022-07-24 do 2022-08-01

Dam zlecenie na aranżację nowego ogrodu, 2000m2, Iława

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia ...

 • Iława

2022-10-24 do 2022-11-01

Doskonałe Projektowanie Zieleni Kwidzyn

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia ...

 • Siemiany

2022-09-25 do 2022-10-03

Dam zlecenie na aranżację nowego ogrodu, 600m2, Siemiany

Jako wieloletni specjalista, który świadczy usługi projektowania zieleni na bardzo dobrym poziomie pomóż osiągnąć cele Klientowi, który jest sprawdzony. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Siemiany

2023-01-09 do 2023-01-17

Zlecenie na wymianę istniejącego ogrodu, poniżej 50m2, Bobowo

Zdecyduj się na prace dotyczące wyjątkowego projektowania ogrodu od rzetelnych Konsumentów zainteresowanych daniem pracy na terenie Pomorskiego. Ustal pasujący termin od razu!

 • Bobowo

2023-01-28 do 2023-02-05
dodano wczoraj o 08:16

Dam zlecenie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, 251-300m2, Tczew

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: Działka Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia do ...

 • Tczew

2022-07-28 do 2022-08-05

Profesjonalne Planowanie Ogrodów

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: w tyle budynku Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzc...

 • Tczew

2022-08-12 do 2022-08-20

Fantastyczne Projektowanie Ogrodu

To zapytanie o treści - Szukam firmy do aranżacji ogrodu, poniżej 50m2 jest skierowane do fachowca, który oferuje swoje usługi oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Tczewa oraz przyległych powiatów. Skontaktuj się z nimi od razu.

 • Tczew

2022-08-12 do 2022-08-20

Dam zlecenie na wymianę istniejącego ogrodu, 50-100m2, Tczew

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wymiana istniejącego ogrodu Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzchnia do...

 • Tczew

2022-10-26 do 2022-11-03

Zapotrzebowanie na aranżację nowego ogrodu, 101-150m2, Starogard Gdański

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: frontowego Rodzaj budynku na posesji: budynek wielorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzchn...

 • Starogard Gdański

2023-01-26 do 2023-02-03
dodano 3 dni temu

Projektowanie Zieleni

Upewnij się, że Klienci zlecający projektowanie zieleni są sprawdzeni. Prześlij Klientowi dane kontaktowe jako ekspert od projektowania zieleni. Już nie czekaj i skontaktuj się teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Starogard Gdański

2022-09-14 do 2022-09-22

Doskonałe Projektowanie Zieleni

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzc...

 • Starogard Gdański

2022-07-15 do 2022-07-23

Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 151-200m2, Starogard Gdański

Jako firma zajmująca się usługami z zakresu aranżacji ogrodu realizuj zlecenie na aranżacja ogrodu. Dowiedz się jakie potrzeby ma Klient, który pisze - Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 151-200m2. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Starogard Gdański

2022-12-17 do 2022-12-17

Zapotrzebowanie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, 50-100m2, Książki

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: frontowego Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierz...

 • Książki

2022-11-11 do 2022-11-19

Najwyższej Klasy Projektowanie Ogrodów

Ten Zleceniodawca szuka rewelacyjnej współpracy i pisze - Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 1500m2. To zapytanie o ofertę jest stworzone dla eksperta takiego, jak Ty. Już nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

 • Zelgoszcz

2023-01-02 do 2023-01-10

Zapotrzebowanie na aranżację nowego ogrodu, 3600m2, Wieldządz

Zapytanie o treści - Zapotrzebowanie na aranżację nowego ogrodu, 3600m2 jest zaadresowane do fachowca, który oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz skupia się na Klientach z rejonu Kujawsko-pomorskiego i okolic. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - naprawdę warto.

 • Wieldządz

2022-08-25 do 2022-09-02

Zapytanie o aranżację nowego ogrodu, 800m2, Cis

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: Domek całoroczny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia d...

 • Cis

2022-08-05 do 2022-08-13

Planowanie Ogrodów

Jeśli jesteś firmą z długoletnią praktyką i wykonujesz usługi z zakresu planowania ogrodów wykonaj zlecenie, które brzmi - Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 550m2 i zostało napisane przez sprawdzonego Zleceniodawcę. Dlatego, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Nowy Dwór Gdański

2022-11-11 do 2022-11-19

Pierwszorzędne Projektowanie Ogrodu

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: frontowego Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wymiana istniejącego ogrodu Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia do aranżacji:...

 • Pasłęk

2022-12-30 do 2023-01-07

Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 550m2, Elbląg

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom typu bliźniak Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzc...

 • Elbląg

2022-08-20 do 2022-08-28

Dam zlecenie na aranżację nowego ogrodu, 251-300m2, Elbląg

Przygotowanie projektów ogrodu z tego zlecenia będzie banalnie łatwe. Zlecenie ma treść - Dam zlecenie na aranżację nowego ogrodu, 251-300m2. Odpowiedz na nie jako specjalista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Zapraszamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

 • Elbląg

2023-01-15 do 2023-01-23

Wyjątkowe Projektowanie Ogrodu

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia ...

 • Elbląg

2022-08-08 do 2022-08-16

Perfekcyjne Projekty Ogrodów

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: w tyle budynku Rodzaj budynku na posesji: dom szeregowy Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia...

 • Elbląg

2022-12-30 do 2023-01-07

Otrzymaj zlecenia dla Projektantów Ogrodów

Najczęstsze pytania o projektowaniu ogrodów

Kogo zatrudnić do wykonania aranżacji ogrodu?

Najlepiej jest zdecydować się na fachowca, dla którego architektura krajobrazu jest chlebem powszednim. Projektant ogrodu zadba o to, aby przydomowa przestrzeń zachwycała piękną i przemyślaną formą przez wiele lat. Zajmie się on całą aranżacją, począwszy od koncepcji, przez określenie niezbędnych materiałów, po nadzorowanie prac ogrodowych. Projekt przygotowany przez profesjonalną firmę obejmuje zwykle przygotowanie rzutu ogrodu z lotu ptaka, rozplanowanie nasadzenia roślin, wyznaczenie ścieżek i alejek w ogrodzie, uwzględnienie elementów tzw. małej architektury ogrodowej oraz listę materiałów, które będą potrzebne do realizacji projektu. Architekt krajobrazu może też podjąć się zlecenia dotyczącego określonej przestrzeni, np.aranżacji ogrodu przed domem.

Ile kosztuje wykonanie aranżacji ogrodu?

Koszt wykonaniaaranżacji ogrodu w dużej mierze zależy od rozmiaru i lokalizacji działki. To jasne, że im większa przestrzeń jest do zagospodarowania, tym więcej kosztować będzie wykonanie usługi. Najmniej zapłacimy za zlecenie dotyczące tylko określonego elementu, jak np. aranżacja skarpy w ogrodzie. Cena zależna jest również od tego, na jaką firmę się decydujesz. Zwykle najbardziej atrakcyjne ceny oferują początkujący projektanci ogrodów, natomiast wyższe ceny na ogół związane są z renomą bardziej doświadczonych firm. Za wykonanie projektu ogrodu w przypadku małej działki, która nie przekracza 500 m2, cena waha się między 2000 a 3000 zł. Wykonanie aranżacji większej przestrzeni wymaga większego nakładu pracy, stąd odpowiednio wzrasta również cena. Za projekt działki należy przygotować się na wydatek rzędu od 2500 zł do 3500 zł, jeżeli ona nie jest większa niż 1000 m2. Warto jednak mieć na uwadze, że koszt projektu ogrodu może ulec zmianie ze względu na indywidualne wymagania.

Skąd wziąć inspirację na zaaranżowanie swojego ogrodu?

Jedną z pierwszych inspiracji może być babciny ogródek. Sielankowa roślinność na gankach wywołuje wiele ciepłych wspomnień i może stanowić jedną z inspiracji dla klasycznych ogródków oraz przydomowych warzywniaków. Na wiele ciekawych pomysłów można wpaść podczas wizyty w szkółce roślinnej. Znajdują się tam rozmaite gatunki krzewów i drzew iglastych, owocowych, ozdobnych oraz kwiatów. W Internecie natomiast dostępne są projekty z czterech stron świata na wyciągnięcie ręki. Może inspiracją dla twojejaranżacji ogrodu będzie określony styl – francuski, angielski, śródziemnomorski, skandynawski lub japoński. W zależności od stylu architektury domu, możesz postawić naaranżację nowoczesnego ogrodu lub przeciwnie, na klimat bardziej rustykalny. Dobrze jest też czerpać wzorce z własnych obserwacji podczas dalszych i bliższych podróży.

Ile trwa zaprojektowanie ogrodu?

Trzeba przygotować się na to, że opracowanie profesjonalnego oraz kompleksowego projektu trwa co najmniej 4 tygodnie. Pamiętaj jednak, że w szczycie sezonu czas ten może się wydłużyć nawet do 8 tygodni i trzeba będzie uzbroić się cierpliwość. Ponadto, im większy ogród, tym trzeba się liczyć z dłuższym czasem realizacji projektu.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Projektantów Ogrodów