Instalacje sanitarne w Myślenicach

Porównaj oferty od Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 430 482 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 231 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Instalacje sanitarne są jednym z najważniejszych elementów każdego budynku – są one odpowiedzialne za dostarczanie do pomieszczeń wody, powietrza oraz gazu. Wraz z instalacją elektryczną, ich przebieg i montaż powinny być uwzględnione już na etapie projektowania domu. Zmiana bądź pominięcie jakiegokolwiek elementu w późniejszym czasie będzie skutkować koniecznością rozkuwania ścian budynku. Zapoznaj się z naszym tekstem, w którym dowiesz się więcej o instalacjach sanitarnych. Jeżeli potrzebujesz specjalisty do jej wykonania – sprawdź nasz ranking najlepszych firm.

Projekty instalacji sanitarnych powinny przebiegać na podstawie projektu domu i jego zapotrzebowaniu na wodę oraz gaz. Instalacje sanitarne można podzielić na trzy grupy, z których każda odpowiedzialna jest za oddzielną strefę domu. Wyróżniamy:

 • Instalacja wodno-kanalizacyjna - aby zaspokoić potrzeby każdego domu, należy zamontować instalację wody zimnej, instalację wody ciepłej oraz kanalizację odpowiedzialną za odprowadzanie szarej wody. W projekcie każdego budynku zawarto informację o zapotrzebowaniu na wodę i na podstawie tych danych powinno się sporządzać przebieg całej instalacji. W przypadku montażu instalacji kanalizacyjnej należy pamiętać, że całe jej działanie oparte jest o siły grawitacji. Z tego powodu wszystkie rury muszą być zamontowane pod odpowiednim kątem. Fachowcy radzą, aby wynosił on od 3 do 15 stopni.
 • Instalacja gazowa - instalacja gazowa jest jednym z elementów domu, który należy dokładnie zabezpieczyć. Kocioł gazowy montowany jest najczęściej w kotłowni, gdzie musi zostać poprowadzone przyłącze gazu. Pokój, w którym umieszczony zostanie piec gazowy, musi posiadać drzwi otwierane na zewnątrz oraz wentylację w postaci kratki bez żaluzji o rozmiarze minimum 14 × 21 cm. Pomieszczenie to powinno mieć wysokość przynajmniej 220 cm. Przejście rur przez ścianę domu należy wykonać w bezpieczny sposób, stosując tuleję ochronną. Pozostałe miejsce pomiędzy rurą a ścianą należy zabezpieczyć materiałem odpornym na ogień.
 • Instalacja centralnego ogrzewania - w skład instalacji grzewczej wchodzi wiele niezbędnych elementów, które należy uwzględnić, planując instalację. Podstawową jej częścią jest kocioł grzewczy, którym może być, piec gazowy, piec węglowy, pompa ciepła itp. W większości rozwiązań należy wybudować komin podłączony do kotła o odpowiedniej średnicy. W pomieszczeniu, w którym umieszczony zostanie kocioł, trzeba zamontować odpowiednią wentylację oraz drzwi tak, aby wszystkie normy bezpieczeństwa zostały spełnione. Bardzo ważnym elementem są przewody służące do rozprowadzania ciepła, które znajdować będą się w murach oraz stropach domu. Końcowym etapem są grzejniki różnego rodzaju obecne we wszystkich pomieszczeniach budynku. Nie należy zapominać również o elektronicznej pompie centralnego ogrzewania oraz ogólnym systemie zabezpieczeń. Aby instalacja wodno-sanitarna była trwała i bezproblemowa, zaleca się skorzystanie z pomocy doświadczonego hydraulika. Pomoże także monter instalacji sanitarnych.

Ranking najlepszych monterów instalacji sanitarnych w Myślenicach

Instalacje sanitarne Myślenice

Doświadczony Monter Instalacji Sanitarnych Myślenice

27 opinii

Według Ciebie doskonałej jakości przyłącza wodociągowe to skomplikowane zagadnienie? Nic bardziej mylnego - monterzy instalacji sanitarnych z Mariusz Kaczmarczyk dadzą wskazówki i znajdą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Zarezerwuj termin już teraz!

INST-MONT KAMIL KUREK - Profesjonalne Instalacje Wodno-kanalizacyjne Myślenice

INST-MONT KAMIL KUREK

21 opinii

INST-MONT KAMIL KUREK oferuje swoje usługi. Skupia się na Klientach z miejscowości Myślenice i z sąsiednich miast. Dodatkowe informacje otrzymasz po kontakcie.

Termico - Solidna Instalacja Sanitarna Myślenice

Solidna Instalacja Sanitarna

11 opinii

Pracownicy Termico to specjaliści w swoim fachu i są zawsze gotowi doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty od solidnej instalacji sanitarnej. Mają propozycję dla każdego - zadzwoń i sprawdź.

Zakład Instalacji Sanitarnych - Wybitny Monter Instalacji Sanitarnych Myślenice

Zakład Instalacji Sanitarnych

12 opinii

Ten monter instalacji sanitarnych proponuje swoje doświadczenie na terenie Myślenic i w pobliskich miastach. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może Ci zaproponować.

Topinstall - Doskonałe Instalacje Wod-kan Myślenice

Topinstall

6 opinii

Na wypadek jeśli nadal poszukujesz ekspertów od instalacji wod-kan to wykorzystaj doświadczenie Topinstall. Myślenice to teren, na którym koncentrują swoje działania. Nie czekaj - zadzwoń i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

Mat-Mar System Mateusz Bednarczyk - Profesjonalne Przyłącza Wodociągowe Myślenice

Profesjonalne Przyłącza Wodociągowe Myślenice

6 opinii

Mat-Mar System Mateusz Bednarczyk oferuje swoje usługi. Skupia się na Klientach z miejscowości Myślenice i z sąsiednich miast. Dodatkowe informacje otrzymasz po kontakcie.

TradTech - Znakomite Instalacje Wod-kan Myślenice

Znakomite Instalacje Wod-kan

3 opinie

Zaufaj fachowcom w dziedzinie instalacji wod-kan i zatrudnij TradTech. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci najbardziej wymagających. Zadzwoń teraz i poznaj ofertę - nie będziesz żałować.

MULTI-COP Michał Małysz - Profesjonalna Instalacja Sanitarna w Myślenicach

Profesjonalna Instalacja Sanitarna w Myślenicach

1 opinia

Oferuje usługi z zakresu instalacji sanitarnej od wielu lat, przede wszystkich na obszarze miejscowości Myślenice, ale także przyległych powiatów. Zarezerwuj termin już teraz!

AQUA-GAZ Piotr Turała - Świetne Przyłącza Wodociągowe Myślenice

Świetne Przyłącza Wodociągowe

1 opinia

Wciąż poszukujesz specjalisty od przyłączy wodociągowych? Skorzystaj z doświadczenia AQUA-GAZ Piotr Turała. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

BE-ER-I - Doskonała Instalacja Sanitarna Myślenice

Doskonała Instalacja Sanitarna

1 opinia

Pracownicy BE-ER-I to specjaliści w swoim fachu i są gotowi doradzić każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z branży doskonałej instalacji sanitarnej. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Najnowsze z 27 zleceń na instlacje sanitarne w Myślenicach

Instalacja Wodno-kanalizacyjna Myślenice

Ten Klient uważa, że znakomita instalacja wodno-kanalizacyjna to niełatwy temat. Napisał zgłoszenie o treści "Szukam firmy do prac wod.-kan.". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako monter instalacji sanitarnych doradzisz mu i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - zobacz!

 • Myślenice

2023-01-22 do 2023-01-30

Monterzy Instalacji Sanitarnych Myślenice

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 12mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Ob...

 • Myślenice

2023-01-19 do 2023-01-27

Najlepsza Instalacja Sanitarna Myślenice

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie szamba, wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 65mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obie...

 • Dobczyce

2023-01-09 do 2023-01-17

Szukam firmy do prac wod.-kan., Gruszów

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: kanalizacyjna Zakres prac: Uszczelnienie szamba Zakres zlecenia: tylko usługa Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem do 2 lat Projekt: Klie...

 • Gruszów

2022-12-25 do 2023-01-02

Solidne Instalacje Wod-kan Myślenice

W dalszym ciągu jesteś w stanie złożyć ofertę w odpowiedzi na zapytanie Zleceniodawcy jako specjalista od instalacji wod-kan. Pozwól Zlecającym wykorzystać Twoje kompetencje oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

 • Pcim

2022-12-05 do 2022-12-13

Potrzebne wykonanie przyłącza o dł. 6mb, woda, Myślenice

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 6mb) Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom letniskowy Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budyn...

 • Myślenice

2022-11-29 do 2022-12-07

Doskonałej Jakości Instalacja Wodno-kanalizacyjna

W dalszym ciągu jesteś w stanie złożyć ofertę w odpowiedzi na ogłoszenie Zleceniodawcy jako dobra firma od instalacji wodno-kanalizacyjnej. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twojego doświadczenia oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Żeby uzyskać dopasowanego Klienta skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

 • Dobczyce

2022-11-29 do 2022-12-07

Wykonanie prac wod.-kan., Myślenice

Zlecający napisał zgłoszenie o treści "Wykonanie prac wod.-kan.". Jako zaufany ekspert w dziedzinie instalacji sanitarnej daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Myślenice

2022-11-28 do 2022-12-06

Doskonałej Jakości Instalacja Sanitarna

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 140m²) Zakres zlecenia: tylko usługa Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlece...

 • Gruszów

2022-11-19 do 2022-11-27

Ekipa do prac wod.-kan., Stróża

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: Wymiana hydroforu Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: Domek letniskowy Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-l...

 • Stróża

2022-10-31 do 2022-11-08

Pierwszorzędna Instalacja Wodno-kanalizacyjna

Zlecający napisał zlecenie o treści "Wykonanie prac wod.-kan.". Jako rzetelny fachowiec w dziedzinie instalacji wodno-kanalizacyjnej daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Ustal pasujący termin od razu!

 • Wierzbanowa

2022-10-27 do 2022-11-04

Rewelacyjne Instalacje Wod-kan

Zlecający szuka doskonałej jakości wykonywanych usług, pisząc - Ekipa do wykonania instalacji w bud. 166m², wod.-kan.. To ogłoszenie jest idealne dla specjalisty takiego, jak Ty. Jeszcze dziś umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Osieczany

2022-10-24 do 2022-11-01

Najlepsza Instalacja Wodno-kanalizacyjna

Jeżeli nadal jako dobra firma od instalacji wodno-kanalizacyjnej szukasz Zleceniodawców to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zlecę wykonanie instalacji w bud. 190m², wod.-kan.. Prowadząc działalność jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z miejscowości Małopolskie na pewno udowodnisz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Żeby otrzymać dokładne informacje skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

 • Droginia

2022-10-24 do 2022-11-05

Szukam firmy do prac wod.-kan., Lubień

To zapytanie o treści - Szukam firmy do prac wod.-kan. jest zaadresowane do fachowca, który świadczy swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Małopolskie oraz przyległych powiatów. Umów się na rozmowę już teraz.

 • Lubień

2022-10-20 do 2022-10-28

Firma do wykonania przydomowej oczyszczalni ścieków, kanalizacja, Dobczyce

Zleceniodawca poszukuje rewelacyjnej jakości wykonywanych usług i pisze - Firma do wykonania przydomowej oczyszczalni ścieków, kanalizacja. To ogłoszenie perfekcyjnie pasuje do eksperta takiego, jak Ty. Podejmij decyzję od razu - zadzwoń i otrzymaj prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

 • Dobczyce

2022-10-19 do 2022-10-27

Instalacje Wod-kan

Zrealizowanie instalacji wod-kan z tego zlecenia będzie banalnie łatwe. Ogłoszenie ma treść - Zlecę wykonanie szamba, kanalizacja. Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zachwyci najbardziej wymagających. Złóż dobrą ofertę temu Zleceniodawcy - skontaktuj się niezwłocznie.

 • Lubień

2022-10-19 do 2022-10-27

Ekipa do wykonania instalacji w bud. 400m², wod.-kan., Głogoczów

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 400m²) Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Obiekt, jakie...

 • Głogoczów

2022-10-03 do 2022-10-11

Staranne Instalacje Wod-kan

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 60m²) Zakres zlecenia: tylko usługa Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecen...

 • Jawornik

2022-09-30 do 2022-10-08

Profesjonalna Instalacja Sanitarna

Klient napisał zlecenie brzmiące "Zrobienie przyłącza o dł. 10mb, kanalizacja". Jako zaufany ekspert w dziedzinie instalacji sanitarnej daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Siepraw

2022-09-20 do 2022-09-21

Porządna Instalacja Sanitarna

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: ••••••••••@•••••.••• Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Projek...

 • Myślenice

2022-08-31 do 2022-09-08

Zrobienie przyłącza o dł. 40mb, woda, Wiśniowa

Należąc do monterów instalacji sanitarnych z tak dużym doświadczeniem działasz w miejscowości Małopolskie i w całym powiecie? Jesteś świetnym specjalistą do tego ogłoszenia. Zapraszamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

 • Wiśniowa

2022-08-20 do 2022-08-28

Pierwszorzędne Instalacje Wod-kan

Zlecający poszukuje rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Ekipa do prac wod.-kan.. To ogłoszenie jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Szczegółową ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Droginia

2022-08-14 do 2022-08-22

Utalentowani Monterzy Instalacji Sanitarnych

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 5mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregow...

 • Myślenice

2022-08-06 do 2022-08-14

Zlecę wykonanie instalacji w bud. 20m², wod.-kan., Siepraw

Zrealizowanie instalacji wodno-kanalizacyjnej dla tego Zleceniodawcy będzie banalnie łatwe. Zlecenie ma treść - Zlecę wykonanie instalacji w bud. 20m², wod.-kan.. Odpowiedz na nie jako specjalista mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Już teraz skontaktuj się z nim, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

 • Siepraw

2022-07-30 do 2022-08-07

Ekipa do wykonania przyłącza o dł. 50mb, kanalizacja, Droginia

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 50mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Ob...

 • Droginia

2022-07-30 do 2022-08-07

Zrobienie przyłącza o dł. 120mb, kanalizacja, Myślenice

Starasz się odnaleźć zlecenie do wykonania jako godny uwagi partner biznesowy? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Zleceniodawcy z Myślenic. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Wyczerpującą ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Myślenice

2022-07-30 do 2022-07-30

Najlepsza Instalacja Sanitarna

Nadal jesteś w stanie odpowiedzieć na zapytanie Zlecającego jako profesjonalista od instalacji sanitarnej. Pozwól Klientom wykorzystać Twoje kompetencje oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Krzywaczka

2022-07-27 do 2022-08-04

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych

Najczęstsze pytania o instalacjach sanitarnych

Czym jest instalacja wodno-kanalizacyjna?

Instalacja wodno-kanalizacyjna jest siecią wielu rur oraz przewodów mających na celu zaopatrywanie budynku w wodę ciepłą oraz zimną. Jej zadaniem jest również odprowadzanie ścieków. Schemat instalacji sanitarnej należy zaplanować już na etapie projektowania domu, tak aby woda została doprowadzona do wszystkich pomieszczeń, takich jak łazienki czy kuchnie. Nie należy również zapominać o niektórych urządzeniach AGD oraz miejscach, w których będą zamontowane. Instalacja kanalizacyjna jest bardziej skomplikowana, ponieważ wymaga budowy szamba bądź przydomowej oczyszczalni ścieków.

Jakie są zasady montażu instalacji sanitarnych?

Instalacje sanitarne powinny zostać profesjonalnie zaprojektowane na podstawie planowanego rozkładu pomieszczeń. Na szczególną uwagę zasługuje montaż rur kanalizacyjnych. Niezmiernie ważne jest to, aby zostały one zamontowane pod odpowiednim kątem. Ścieki z budynku odprowadzane są za pomocą siły grawitacji, a co za tym idzie, rury nie mogą zostać umieszczone poziomo. Specjaliści zalecają zastosowanie spadu przynajmniej 3 cm na każdy metr bieżący rury, który umożliwi swobodne ujście zanieczyszczonej wody. Przy montażu instalacji kanalizacyjnej, należy również dobrać odpowiednie kolanka.

Jaki specjalista jest odpowiedzialny za montaż instalacji sanitarnej?

W dzisiejszych czasach istnieje wiele firm zajmujących się kompleksowo wszystkimi instalacjami sanitarnymi. Najlepsze z nich znajdziesz na naszej stronie rankingowej. Przed rozpoczęciem prac, zawsze należy wynająć projektanta i geodetę, by stworzyli dokładny projekt całej instalacji. Posiadając plan stworzony na podstawie zapotrzebowania budynku na wodę oraz gaz, jesteśmy w stanie precyzyjnie wykonać wszystkie prace. Dobrze wykonana instalacja jest gwarancją jej bezproblemowej pracy przez wiele kolejnych lat. Warto wspomnieć, że jakiekolwiek błędy oraz awarie instalacji sanitarnych, często mogą wiązać się z koniecznością rozkucia ścian.

Z jakimi kosztami trzeba się liczyć przy budowie instalacji wodno-kanalizacyjnej?

Koszt instalacji wodno-kanalizacyjnej może różnić się w zależności od regionu kraju oraz skomplikowania konstrukcji budynku. Można jednak przyjąć, że koszt montażu instalacji oscyluje w okolicach 120 - 180 zł/mb. W przypadku podejść instalacji wodno-kanalizacyjnej należy liczyć się z wydatkiem 220-300 zł/sztukę, natomiast stworzenie instalacji wraz z wykonaniem pionów kanalizacyjnych może wynieść nawet 400 zł/sztukę.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych