Instalacje sanitarne w Gorlicach

Porównaj oferty od Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 430 423 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 227 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Instalacje sanitarne są jednym z najważniejszych elementów każdego budynku – są one odpowiedzialne za dostarczanie do pomieszczeń wody, powietrza oraz gazu. Wraz z instalacją elektryczną, ich przebieg i montaż powinny być uwzględnione już na etapie projektowania domu. Zmiana bądź pominięcie jakiegokolwiek elementu w późniejszym czasie będzie skutkować koniecznością rozkuwania ścian budynku. Zapoznaj się z naszym tekstem, w którym dowiesz się więcej o instalacjach sanitarnych. Jeżeli potrzebujesz specjalisty do jej wykonania – sprawdź nasz ranking najlepszych firm.

Projekty instalacji sanitarnych powinny przebiegać na podstawie projektu domu i jego zapotrzebowaniu na wodę oraz gaz. Instalacje sanitarne można podzielić na trzy grupy, z których każda odpowiedzialna jest za oddzielną strefę domu. Wyróżniamy:

 • Instalacja wodno-kanalizacyjna - aby zaspokoić potrzeby każdego domu, należy zamontować instalację wody zimnej, instalację wody ciepłej oraz kanalizację odpowiedzialną za odprowadzanie szarej wody. W projekcie każdego budynku zawarto informację o zapotrzebowaniu na wodę i na podstawie tych danych powinno się sporządzać przebieg całej instalacji. W przypadku montażu instalacji kanalizacyjnej należy pamiętać, że całe jej działanie oparte jest o siły grawitacji. Z tego powodu wszystkie rury muszą być zamontowane pod odpowiednim kątem. Fachowcy radzą, aby wynosił on od 3 do 15 stopni.
 • Instalacja gazowa - instalacja gazowa jest jednym z elementów domu, który należy dokładnie zabezpieczyć. Kocioł gazowy montowany jest najczęściej w kotłowni, gdzie musi zostać poprowadzone przyłącze gazu. Pokój, w którym umieszczony zostanie piec gazowy, musi posiadać drzwi otwierane na zewnątrz oraz wentylację w postaci kratki bez żaluzji o rozmiarze minimum 14 × 21 cm. Pomieszczenie to powinno mieć wysokość przynajmniej 220 cm. Przejście rur przez ścianę domu należy wykonać w bezpieczny sposób, stosując tuleję ochronną. Pozostałe miejsce pomiędzy rurą a ścianą należy zabezpieczyć materiałem odpornym na ogień.
 • Instalacja centralnego ogrzewania - w skład instalacji grzewczej wchodzi wiele niezbędnych elementów, które należy uwzględnić, planując instalację. Podstawową jej częścią jest kocioł grzewczy, którym może być, piec gazowy, piec węglowy, pompa ciepła itp. W większości rozwiązań należy wybudować komin podłączony do kotła o odpowiedniej średnicy. W pomieszczeniu, w którym umieszczony zostanie kocioł, trzeba zamontować odpowiednią wentylację oraz drzwi tak, aby wszystkie normy bezpieczeństwa zostały spełnione. Bardzo ważnym elementem są przewody służące do rozprowadzania ciepła, które znajdować będą się w murach oraz stropach domu. Końcowym etapem są grzejniki różnego rodzaju obecne we wszystkich pomieszczeniach budynku. Nie należy zapominać również o elektronicznej pompie centralnego ogrzewania oraz ogólnym systemie zabezpieczeń. Aby instalacja wodno-sanitarna była trwała i bezproblemowa, zaleca się skorzystanie z pomocy doświadczonego hydraulika. Pomoże także monter instalacji sanitarnych.

Ranking najlepszych monterów instalacji sanitarnych w Gorlicach

Instalacje sanitarne Gorlice

RKBUD

2 opinie

Myślisz, że profesjonalne przydomowe oczyszczalnie ścieków to skomplikowane zagadnienie? Oszczędź sobie nerwów - monterzy instalacji sanitarnych z tej firmy doradzą Ci i znajdą dopasowne rozwiązanie. Otrzymaj propozycję już teraz i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

Firma Usługowo Handlowa MAREX Cyran Marek - Dobry Monter Instalacji Sanitarnych Gorlice

Firma Usługowo Handlowa MAREX Cyran Marek

1 opinia

Ten monter instalacji sanitarnych proponuje swoje usługi na terenie Gorlic oraz w okolicznych miastach. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby otrzymać ofertę.

RK TEAM Rafał Krok - elektryka, hydraulika, Smart Home, transport i logistyka, prace wysokościowe - Świetne Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków Gorlice

Świetne Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków Gorlice

15 opinii

Firma RK TEAM Rafał Krok - elektryka hydraulika Smart Home transport i logistyka prace wysokościowe oferuje swoje usługi. Koncentruje się na Klientach z rejonu Gorlic i z sąsiednich miast. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może zaoferować.

Firma Handlowo Usługowo Produkcyjna SPAW-HYD Tomasz Konieczkoo - Profesjonalne Instalacje Wod-kan Gorlice

Firma Handlowo Usługowo Produkcyjna SPAW-HYD Tomasz Konieczkoo

10 opinii

Firma Handlowo Usługowo Produkcyjna SPAW-HYD Tomasz Konieczkoo świadczy swoje usługi. Skupia się na Klientach z Gorlic i z sąsiednich miast. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

"MAZ-INSTAL" - Staranne Instalacje Wod-kan Gorlice

"MAZ-INSTAL"

2 opinie

Jeżeli jeszcze poszukujesz ekspertów od instalacji wod-kan to skorzystaj z doświadczenia MAZ-INSTAL. Gorlice i pobliske miasta to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Już nie trać czasu i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

Dan-Bud Firma Ogólno-Budowlana - Perfekcyjne Przyłącza Wodociągowe Gorlice

Dan-Bud Firma Ogólno-Budowlana

1 opinia

Zaufaj ekspertom w dziedzinie przyłączy wodociągowych i zatrudnij Dan-Bud Firma Ogólno-Budowlana. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy wszystkich. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma ma do zaoferowania.

Firma Uslugowo-Budowlana - Solidna Instalacja Sanitarna Gorlice

Firma Uslugowo-Budowlana

3 opinie

Gdy szukasz ceny usług względem jakości wykonania to profesjonaliści z Firma Uslugowo-Budowlana są dla Ciebie idealni. Zapytaj o ofertę już teraz i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

Przedsiębiorstwo wielobranżowe GRÓDEK - Najlepsze Przyłącza Wodociągowe w Gorlicach

Najlepsze Przyłącza Wodociągowe w Gorlicach

1 opinia

Gdy poszukujesz współpracy to profesjonaliści z Przedsiębiorstwo wielobranżowe GRÓDEK są dla Ciebie stworzeni. Dłużej nie zwlekaj i poproś o wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

MROMAR - Świetne Instalacje Wod-kan Gorlice

Świetne Instalacje Wod-kan Gorlice

2 opinie

Przygotowanie instalacji wod-kan będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych ekspertów. MROMAR ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania świetnej oferty - sprawdź!

Stavcon Sp. z o. o. - Doskonałe Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków Gorlice

Stavcon Sp. z o. o.

W dalszym ciągu szukasz profesjonalistów od przydomowych oczyszczalni ścieków? Wykorzystaj kompetencje Stavcon Sp. z o. o.. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

Najnowsze z 24 zleceń na instlacje sanitarne w Gorlicach

Zrobienie przyłącza o dł. 6mb, kanalizacja, Gorlice

Jeszcze jesteś w stanie nawiązać kontakt w odpowiedzi na zlecenie Zlecającego jako dobra firma od instalacji wod-kan. Pozwól Klientom skorzystać z Twoich usług oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Przedłóż dopasowaną ofertę temu Klientowi - nawiąż kontakt niezwłocznie.

 • Gorlice

2023-02-01 do 2023-02-09
dodano 3 dni temu

Profesjonalna Instalacja Sanitarna Gorlice

Jeszcze możesz nawiązać kontakt w odpowiedzi na zlecenie Klienta jako specjalista od instalacji sanitarnej. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Zaledwie krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Ropa

2022-12-26 do 2023-01-03

Zlecę wykonanie przyłącza o dł. 80mb, kanalizacja, Uście Gorlickie

Ten Klient jeszcze poszukuje dobrej firmy od instalacji sanitarnej. Napisał zlecenie o treści - Zlecę wykonanie przyłącza o dł. 80mb, kanalizacja, chcąc doświadczonych specjalistów. Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Uście Gorlickie

2022-11-15 do 2022-11-23

Najlepsza Instalacja Sanitarna

Zakres zlecenia: prace remontowe w łazience Powierzchnia łazienki: do 5m² Rodzaj prac do wykonania: instalacja wodno-kanalizacyjna Dodatkowe prace i wymagania: wymiana kabiny narożnej -dwie ścianki , brodzika , panelu prysznico...

 • Gorlice

2022-10-25 do 2022-11-02

Zrobienie przyłącza o dł. 50mb, woda, Gorlice

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 50mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Ob...

 • Gorlice

2022-10-18 do 2022-10-26

Zlecę wykonanie instalacji w bud. 150m², wod.-kan., Szalowa

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 150m²) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinn...

 • Szalowa

2022-10-17 do 2022-10-25

Ekipa do wykonania instalacji w bud. 42m², wod.-kan., Ropki

Jeszcze masz możliwość złożyć ofertę w odpowiedzi na ogłoszenie Klienta jako dobra firma od instalacji wodno-kanalizacyjnej. Pozwól Zlecającym wykorzystać Twoje kompetencje oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Zaproponuj termin od razu!

 • Ropki

2022-08-20 do 2022-08-28

Instalacje Wod-kan Gorlice

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 20mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodz...

 • Gorlice

2022-08-13 do 2022-08-21

Firma do wykonania instalacji w bud. 130m², woda, Ropa

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 130m²) Zakres zlecenia: tylko usługa Rodzaj obiektu: obiekt handlowo-usługowy Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest:...

 • Ropa

2022-07-21 do 2022-07-29

Wykonanie prac wod.-kan., Gorlice

Przygotowanie instalacji sanitarnej dla tego Klienta będzie przyjemnością. Ogłoszenie ma treść - Wykonanie prac wod.-kan.. Odpowiedz na nie jako ekspert mający doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Tylko chwila dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Gorlice

2022-07-21 do 2022-07-29

Firma do wykonania instalacji w bud. 90m², wod.-kan., Grybów

Wybór tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który napisał - "Firma do wykonania instalacji w bud. 90m², wod.-kan.", nie będzie żałował współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Szczegółową ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Grybów

2022-10-08 do 2022-10-16

Ekipa do wykonania szamba, instalacji w bud. 85m², wod.-kan., Skołyszyn

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie szamba, wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 85m²) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu:...

 • Skołyszyn

2022-09-25 do 2022-10-03

Doskonała Instalacja Sanitarna

Chcesz znaleźć zlecenie do wykonania jako dobry specjalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla autora zapytania. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Dłużej nie zwlekaj i poproś o szczegóły - gwarancja zadowolenia!

 • Osobnica

2022-12-05 do 2022-12-13

Wykonanie instalacji w bud. 170m², kanalizacja, Jasło

Ten Zlecający jeszcze poszukuje specjalisty od instalacji wod-kan. Napisał zlecenie o treści - Wykonanie instalacji w bud. 170m², kanalizacja, chcąc doświadczonych specjalistów. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać więcej informacji.

 • Jasło

2022-09-18 do 2022-09-26

Zlecę wykonanie instalacji w bud. 250m², wod.-kan., Jasło

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 250m²) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinn...

 • Jasło

2022-12-18 do 2022-12-26

Potrzebne wykonanie przyłącza o dł. 80mb, kanalizacja, Łabowa

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 80mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Ob...

 • Łabowa

2022-10-06 do 2022-10-14

Najlepsza Instalacja Wodno-kanalizacyjna Gorlice

Jeżeli nadal jako dobra firma od instalacji wodno-kanalizacyjnej szukasz Zleceniodawców to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Potrzebne wykonanie instalacji w bud. 240m², wod.-kan.. Prowadząc działalność jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z miejscowości Małopolskie na pewno udowodnisz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Żeby otrzymać dokładne informacje skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

 • Roztoka wielka

2022-11-02 do 2022-11-10

Firma do wykonania przyłącza o dł. 50mb, wod.-kan., Nowy Żmigród

Jeśli nadal jako profesjonalista od instalacji sanitarnej szukasz pracy to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Firma do wykonania przyłącza o dł. 50mb, wod.-kan.. Prowadząc działalność jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z rejonu Podkarpackiego bez wątpienia udowodnisz Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Jeszcze dziś umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać więcej informacji.

 • Nowy Żmigród

2022-09-22 do 2022-09-30

Instalacje Wod-kan

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: budowa przydomowej oczyszczalni ścieków, wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 35m²), wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 7m...

 • Nowy Żmigród

2022-11-17 do 2022-11-25

Firma do wykonania instalacji w bud. 600m², przyłącza o dł. 80mb, wod.-kan., Krynica-Zdrój

Zlecający szuka doskonałej jakości wykonywanych usług, pisząc - Firma do wykonania instalacji w bud. 600m², przyłącza o dł. 80mb, wod.-kan.. To zapytanie o ofertę jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Podejmij decyzję od razu - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

 • Krynica-Zdrój

2022-10-21 do 2022-10-29

Instalacja Sanitarna

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: studnia wewnątrz i pompa głębinowa Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: mieszkanie Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: bu...

 • Krynica-Zdrój

2022-11-22 do 2022-11-30

Wybitni Monterzy Instalacji Sanitarnych Gorlice

Jako wybitny monter instalacji sanitarnych pasjonując się tym tematem od dzieciństwa i specjalista gotowy do współpracy przy nowym zleceniu odpowiedz na zapytanie. Ten Zleceniodawca napisał "Ekipa do wykonania instalacji w bud. 150m², wod.-kan.". Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Gromnik

2022-09-29 do 2022-10-07

Porządna Instalacja Wodno-kanalizacyjna

Ten Zlecający jeszcze szuka dobrej firmy od instalacji wodno-kanalizacyjnej. Napisał zlecenie o treści - Ekipa do prac wod.-kan., chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj ofertę współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Dębowa

2022-08-01 do 2022-08-09

Instalacja Wodno-kanalizacyjna

Wciąż masz możliwość odpowiedzieć na zlecenie Zleceniodawcy jako dobra firma od instalacji wodno-kanalizacyjnej. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Lubcza

2022-08-09 do 2022-08-17

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych

Najczęstsze pytania o instalacjach sanitarnych

Czym jest instalacja wodno-kanalizacyjna?

Instalacja wodno-kanalizacyjna jest siecią wielu rur oraz przewodów mających na celu zaopatrywanie budynku w wodę ciepłą oraz zimną. Jej zadaniem jest również odprowadzanie ścieków. Schemat instalacji sanitarnej należy zaplanować już na etapie projektowania domu, tak aby woda została doprowadzona do wszystkich pomieszczeń, takich jak łazienki czy kuchnie. Nie należy również zapominać o niektórych urządzeniach AGD oraz miejscach, w których będą zamontowane. Instalacja kanalizacyjna jest bardziej skomplikowana, ponieważ wymaga budowy szamba bądź przydomowej oczyszczalni ścieków.

Jakie są zasady montażu instalacji sanitarnych?

Instalacje sanitarne powinny zostać profesjonalnie zaprojektowane na podstawie planowanego rozkładu pomieszczeń. Na szczególną uwagę zasługuje montaż rur kanalizacyjnych. Niezmiernie ważne jest to, aby zostały one zamontowane pod odpowiednim kątem. Ścieki z budynku odprowadzane są za pomocą siły grawitacji, a co za tym idzie, rury nie mogą zostać umieszczone poziomo. Specjaliści zalecają zastosowanie spadu przynajmniej 3 cm na każdy metr bieżący rury, który umożliwi swobodne ujście zanieczyszczonej wody. Przy montażu instalacji kanalizacyjnej, należy również dobrać odpowiednie kolanka.

Jaki specjalista jest odpowiedzialny za montaż instalacji sanitarnej?

W dzisiejszych czasach istnieje wiele firm zajmujących się kompleksowo wszystkimi instalacjami sanitarnymi. Najlepsze z nich znajdziesz na naszej stronie rankingowej. Przed rozpoczęciem prac, zawsze należy wynająć projektanta i geodetę, by stworzyli dokładny projekt całej instalacji. Posiadając plan stworzony na podstawie zapotrzebowania budynku na wodę oraz gaz, jesteśmy w stanie precyzyjnie wykonać wszystkie prace. Dobrze wykonana instalacja jest gwarancją jej bezproblemowej pracy przez wiele kolejnych lat. Warto wspomnieć, że jakiekolwiek błędy oraz awarie instalacji sanitarnych, często mogą wiązać się z koniecznością rozkucia ścian.

Z jakimi kosztami trzeba się liczyć przy budowie instalacji wodno-kanalizacyjnej?

Koszt instalacji wodno-kanalizacyjnej może różnić się w zależności od regionu kraju oraz skomplikowania konstrukcji budynku. Można jednak przyjąć, że koszt montażu instalacji oscyluje w okolicach 120 - 180 zł/mb. W przypadku podejść instalacji wodno-kanalizacyjnej należy liczyć się z wydatkiem 220-300 zł/sztukę, natomiast stworzenie instalacji wraz z wykonaniem pionów kanalizacyjnych może wynieść nawet 400 zł/sztukę.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych