Remonty domów i kamienic w Łobzie

Porównaj oferty od Specjalistów od Remontów Budynków z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 430 476 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 231 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Wiele osób decyduje się na zakup i remont starego budynku w celu zamieszkania w nim. Podobnie sprawa ma miejsce w przypadku remontów mieszkań oraz remontów biur, gdzie zakup starych pomieszczeń często jest bardzo opłacalną inwestycją. Budynki tego rodzaju mogą posiadać atrakcyjną lokalizację oraz cenę. Remonty budynków zdarzają się być formą podniesienia standardu nieruchomości – poprzez niewielki wkład w odświeżenie wyglądu pomieszczenia można odsprzedać posiadłość z dużym zyskiem. Poznaj najważniejsze informacje o remontach budynków sprawdzając nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Koniecznie zobacz też ranking najlepszych specjalistów.

Kapitalny remont budynku gospodarczego często bywa dużym wyzwaniem i doprowadzenie go do aktualnych norm może okazać się problematyczne. Przed rozpoczęciem prac warto zadbać o wszystkie niezbędne formalności oraz projekt remontu budynku, by bez przeszkód można przejść do zadań właściwych. Podczas odnawiania budynków przez firmy remontowe, wyróżniamy zazwyczaj kilka głównych etapów prac:

 • Podbijanie fundamentów - w wielu przypadkach jest to niezbędne rozwiązanie umożliwiające wykonywanie dalszych robót. Fundamenty są bardzo ważną częścią budynku, na której spoczywa cała jego konstrukcja. Z czasem mogą coraz bardziej osiadać, bądź ulegać podmywaniu. Z tego powodu konieczne może stać się ich podbicie oraz wzmocnienie, co w późniejszym czasie umożliwi także powiększenie piwnicy bądź stworzenie nadbudowy. Podbijanie fundamentów polega na wykopaniu gruntu, zadeskowaniu i zabetonowaniu wymienionej ławy oraz zamontowaniu skutecznej izolacji przeciwwilgociowej.
 • Osuszanie konstrukcji - proces ten powinien zawsze być poprzedzony zlokalizowaniem przyczyny problemu. Bez jej usunięcia na nic zda się nawet najdokładniejsze osuszenie murów. Remont budynku zabytkowego często rozpoczyna się od usunięcia wilgoci ze ścian i pomieszczeń, która powoduje wysokie straty ciepła, powstawanie toksycznych grzybów na ścianach oraz odpadanie tynku. Aby temu zapobiec, konieczne jest osuszenie ścian budynku i sprawdzenie szczelności wszystkich instalacji. Proces osuszania najczęściej wykonuje się poprzez wietrzenie i ogrzewanie pomieszczeń, jednak jest on czasochłonny i problematyczny. Dużo lepiej zastosować profesjonalne osuszacze powietrza, które sprawnie usuną wilgoć zalegającą w ścianach. W najgorszym stanie są przeważnie toalety, które mogą wymagać osobnego remontu łazienki.
 • Odnowienie elewacji - po zakończonym osuszaniu ścian, można bez przeszkód przystąpić do odnowienia stanu wizualnego budynku. W starym budownictwie najczęściej nie stosowano żadnych ociepleń i zdecydowanie warto je uzupełnić. Przed wykonaniem elewacji należy zaizolować wszystkie zewnętrzne ściany budynku, co pozwoli znacząco zmniejszyć rachunki za ogrzewanie.
 • Remont konstrukcji oraz pokrycia dachu - dach jest jednym z najważniejszych elementów każdego budynku. Odpowiednio zbudowany i zaizolowany może przynieść znaczące oszczędności na ogrzewaniu, a także mocno zwiększyć nasz komfort życia za sprawą izolacji akustycznej. Remont starego budynku musi zawierać sprawdzenie stanu więźby dachowej i jej ewentualną naprawę. W przypadku naprawy starych domów pierwotne pokrycie dachowe często jest usuwane, a na jego miejsce montowane jest nowe. Obecnie istnieje kilka rodzajów pokryć dachowych, a każde z nich ma swoje zalety oraz wady.

Ranking najlepszych specjalistów od remontów budynków w Łobzie

Remonty domów i kamienic Łobez

Gabis

1 opinia

Według Ciebie najlepsze remonty domów to skomplikowane zagadnienie? Nic bardziej mylnego - specjaliści z Gabis dadzą wskazówki i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń od razu - na pewno będziesz zadowolony!

P.P.U.H. POL-MAR MAREK NIEDŹWIEDZKI - Znakomita Przebudowa Starych Domów Łobez

Znakomita Przebudowa Starych Domów

12 opinii

Według Ciebie najlepsze remonty domów to skomplikowane zagadnienie? Nic bardziej mylnego - specjaliści z P.P.U.H. POL-MAR MAREK NIEDŹWIEDZKI dadzą wskazówki i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń od razu - na pewno będziesz zadowolony!

Szado-dach - Porządne Remonty Budynków Łobez

Porządne Remonty Budynków

1 opinia

Nadal poszukujesz specjalisty od remontów budynków? Skorzystaj z doświadczenia Szado-dach. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki!

Ryszard Kopacewicz Złota Rączka - Doskonały Generalny Remont Domu Łobez

Ryszard Kopacewicz Złota Rączka

3 opinie

Wciąż poszukujesz profesjonalistów od generalnego remontu domu? Trafiłeś w dobre miejsce - Ryszard Kopacewicz Złota Rączka jest do Twoich usług. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Firma ogólnobudowlana Marek Waszczyk - Doskonała Przeróbka Domów Łobez

Doskonała Przeróbka Domów Łobez

1 opinia

Wciąż poszukujesz profesjonalistów od przeróbki domów? Zaufaj doświadczeniu Firma ogólnobudowlana Marek Waszczyk. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj niewiążącą wycenę, która spełni Twoje wymagania.

Tata Remontuje - Doskonały Remont Budowlany Łobez

Tata Remontuje

7 opinii

Uważasz, że doskonały remont budowlany to skomplikowany temat? W takim razie nie trać czasu - profesjonaliści z tej firmy dadzą wskazówki i znajdą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Przedstawią Ci dobrą ofertę - zadzwoń i sprawdź.

Usługi remontowo-budowlane NORBERT MAJEWSKI - Najlepsza Przebudowa Starych Domów Łobez

Usługi remontowo-budowlane NORBERT MAJEWSKI

2 opinie

Wciąż szukasz profesjonalistów od przebudowy starych domów? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Usługi remontowo-budowlane NORBERT MAJEWSKI. Aby otrzymać dopasowaną ofertę skontaktuj się - warto.

Maciej Rokosz - Rewelacyjny Generalny Remont Domu Łobez

Rewelacyjny Generalny Remont Domu

5 opinii

Uważasz, że rewelacyjny generalny remont domu to trudny temat? W takim razie nie trać czasu - specjaliści z Maciej Rokosz dadzą wskazówki i znajdą najlepsze rozwiązanie. Ażeby otrzymać więcej informacji skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

FORMAT Usługi budowlane Łobez - Staranne Remonty Budynków Łobez

Staranne Remonty Budynków Łobez

Jesteś zdania, że staranne remonty budynków to trudny temat? W takim razie nie trać czasu - profesjonaliści z tej firmy dadzą wskazówki i znajdą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj niewiążącą ofertę, która Cię usatysfakcjonuje.

USŁUGI BUDOWLANE - Doskonałej Jakości Remonty Domów Drewnianych w Łobzie

Doskonałej Jakości Remonty Domów Drewnianych w Łobzie

Planujesz wybrać solidnego partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? USŁUGI BUDOWLANE z Łobza jest na to skuteczną metodą. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

Najnowsze z 25 zleceń na remonty budynków w Łobzie

Solidny Remont Budowlany Łobez

Zachwyć tego Zleceniodawcę fachowym działaniem w miejscowości Świdwin. Jako posiadająca wykwalifikowanych pracowników firma remontowo budowlana podejmij się zlecenia "Potrzebna ekipa na generalny remont budynku wielorodzinnego101-200m²" i dowiedź, że realizacja remontu budowlanego zostanie wykonana dokładnie. Złóż dopasowaną ofertę temu Klientowi - nawiąż współpracę jak najszybciej.

 • Świdwin

2022-08-15 do 2022-08-30

Zlecę generalny remont obiektu handlowo-usługowego, 501-800m², Złocieniec

Remontowany budynek: obiekt handlowo-usługowy Remontowane pomieszczenia: pomieszczenie socjalne Liczba pięter do remontu: 4 Powierzchnia budynku: 501-800m² Zlecone prace: generalny remont Rodzaj prac do wykonania: prace tynka...

 • Złocieniec

2022-10-12 do 2022-10-20

Profesjonalne Remonty Budynków Łobez

Remontowany budynek: budynek użyteczności publicznej Remontowane pomieszczenia: korytarz, pomieszczenie biurowe, pomieszczenie socjalne Liczba pięter do remontu: 1 Powierzchnia budynku: 201-300m² Zlecone prace: określony zakre...

 • Głębokie ,-Kalisz Pomorski

2022-07-21 do 2022-07-29

Potrzebna ekipa do wyremontowania budynku, 900m², Goleniów

Remontowany budynek: obiekt przemysłowy Remontowane pomieszczenia: elewacja Liczba pięter do remontu: nie dotyczy Powierzchnia budynku: 900m² Zlecone prace: określony zakres prac Rodzaj prac do wykonania: Poszerzenie otworu d...

 • Goleniów

2023-01-31 do 2023-02-08
dodano 4 dni temu

Zlecę remont budynku, 201-300m², Goleniów

Remontowany budynek: obiekt handlowo-usługowy Remontowane pomieszczenia: pomieszczenie socjalne, Sala sprzedaży Liczba pięter do remontu: 1 Powierzchnia budynku: 201-300m² Zlecone prace: określony zakres prac Rodzaj prac do w...

 • Goleniów

2022-12-22 do 2022-12-30

Remont budynku, 244m², Stargard

Jako niezawodna firma remontowo budowlana oraz prawdziwi specjaliści, z którymi opłaca się podjąć współpracę, gdyż mają doświadczenie, złóż ofertę w odpowiedzi na potrzebę tego Klienta. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Stargard

2023-01-09 do 2023-01-17

Dam zlecenie na remont budynku, 101-200m², Stargard

Zlecenie o treści - Dam zlecenie na remont budynku, 101-200m² jest zaadresowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz skupia się na Klientach z rejonu Stargardu i okolic. Złóż wyjątkową propozycję dla tego Klienta - zadzwoń już dziś.

 • Stargard

2022-09-16 do 2022-09-24

Dam zlecenie na remont budynku, 501-800m², Stargard

Zlecający szuka ekipy remontowej do bezzwłocznej realizacji zlecenia, zgłaszając nam - Dam zlecenie na remont budynku, 501-800m². Jako profesjonalista już dziś od przyjęcia zamówienia przystąp do wykonania prac. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i poznaj dobrego Klienta.

 • Stargard

2022-08-19 do 2022-08-27

Profesjonalna Firma Remontowo Budowlana Łobez

Jako profesjonalna firma remontowo budowlana z miejscowości Białogard oraz prawdziwi profesjonaliści, z którymi opłaca się podjąć współpracę, gdyż mają solidne doświadczenie, jesteś idealnym kandydatem dla tego Klienta. Zaproponuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Białogard

2022-08-13 do 2022-08-21

Dam zlecenie na remont budynku, do 100m², Mrzeżyno

Znaleźliśmy specjalnie dla Ciebie niezrównane zlecenie do ekipy remontowej, o treści - Dam zlecenie na remont budynku, do 100m². Jako Eksperci zaplanuj i dokładnie wykonaj prace. Aby otrzymać dopasowanego Klienta skontaktuj się - to Ci się opłaci.

 • Mrzeżyno

2022-07-19 do 2022-07-27

Szukam firmy remontowej, 28m², Dolice

Remontowany budynek: Piwnica Remontowane pomieszczenia: Piwnica Liczba pięter do remontu: 1 Powierzchnia budynku: 28m² Zlecone prace: kompleksowe wykończenie Rodzaj prac do wykonania: Zmacbanie fudament Dodatkowe prace i wym...

 • Dolice

2022-07-21 do 2022-07-29

Potrzebna ekipa do wyremontowania budynku, 39m², Kołobrzeg

Remontowany budynek: Lokal handlowy Remontowane pomieszczenia: Lokal Liczba pięter do remontu: nie dotyczy Powierzchnia budynku: 39m² Zlecone prace: określony zakres prac Rodzaj prac do wykonania: prace tynkarskie, malowanie ...

 • Kołobrzeg

2022-09-14 do 2022-09-22

Szukam firmy remontowej, 3000m², Kołobrzeg

To zapytanie o treści - Szukam firmy remontowej, 3000m² jest zaadresowane do eksperta, który świadczy swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz koncentruje się na Klientach z Kołobrzegu i okolic. Nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Kołobrzeg

2022-10-18 do 2022-10-26

Zlecę remont budynku, do 100m², Kołobrzeg

Remontowany budynek: stacja pomp Remontowane pomieszczenia: wewnątrz stacji pomp Liczba pięter do remontu: 1 Powierzchnia budynku: do 100m² Zlecone prace: określony zakres prac Rodzaj prac do wykonania: konserwacja tynków ści...

 • Kołobrzeg

2023-01-24 do 2023-02-01

Remont Budowlany

Przygotowanie remontu budowlanego dla tego Klienta będzie przyjemnością. Zapytanie ma treść - Zapotrzebowanie na remont budynku, 201-300m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający doświadczenie w branży, które zaspokoi najbardziej wymagających. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Kołobrzeg

2022-08-17 do 2022-08-25

Zlecę remont budynku, 501-800m², Kołobrzeg

Zapytanie o treści - Zlecę remont budynku, 501-800m² jest skierowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz koncentruje się na Klientach z Kołobrzegu i okolic. Tylko jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Kołobrzeg

2022-10-18 do 2022-10-26

Potrzebna ekipa do wyremontowania budynku, 15m², Kołobrzeg

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu jako profesjonalista od remontów budynków poszukujesz pracy to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Potrzebna ekipa do wyremontowania budynku, 15m². Prowadząc firmę jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z Kołobrzegu bez wątpienia udowodnisz Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów - naprawdę warto.

 • Kołobrzeg

2023-01-26 do 2023-02-03

Zapotrzebowanie na remont budynku, 30m², Szczecin

Remontowany budynek: obiekt handlowo-usługowy Remontowane pomieszczenia: pomieszczenie biurowe Liczba pięter do remontu: 1 Powierzchnia budynku: 30m² Zlecone prace: określony zakres prac Rodzaj prac do wykonania: prace tynkar...

 • Szczecin

2022-07-20 do 2022-07-28

Szukam firmy remontowej, 501-800m², Szczecin

Jako dobra firma remontowo budowlana z miejscowości Szczecin oraz prawdziwi profesjonaliści, z którymi warto podjąć współpracę, gdyż mają wieloletnie doświadczenie, złóż ofertę w odpowiedzi na potrzebę tego Klienta. Zdecyduj się szybko - zadzwoń i otrzymaj prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Szczecin

2022-12-14 do 2022-12-22

Pierwszorzędny Remont Budowlany

Ten Klient w dalszym ciągu potrzebuje dobrej firmy od remontu budowlanego. Napisał zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na remont budynku, 101-200m², chcąc skorzystać z wykwalifikowanej kadry. Zapraszamy do kontaktu - nie pożałujesz.

 • Szczecin

2023-01-23 do 2023-01-31

Zlecę generalny remont obiektu handlowo-usługowego, do 100m², Szczecin

Ten Klient jest zdania, że doskonałej jakości remonty budynków to trudny temat. Napisał zlecenie o treści "Zlecę generalny remont obiektu handlowo-usługowego, do 100m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako specjalista pomożesz mu i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Szczegółową wycenę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Szczecin

2022-11-10 do 2022-11-18

Zlecę remont budynku, 140m², Szczecin

Podjęcie decyzji o wyborze tego zlecenia da Ci same korzyści i na pewno Klient, który napisał - "Zlecę remont budynku, 140m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Szczegółową wycenę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Szczecin

2022-11-13 do 2022-11-21

Solidny Remont Budowlany

Remontowany budynek: budynek wielorodzinny Remontowane pomieszczenia: korytarz, Pokuj 2szt Liczba pięter do remontu: 1 Powierzchnia budynku: do 100m² Zlecone prace: kompleksowe wykończenie Rodzaj prac do wykonania: instalacja...

 • Szczecin

2022-12-09 do 2022-12-17

Perfekcyjna Ekipa Remontowa Łobez

Remontowany budynek: obiekt handlowo-usługowy Remontowane pomieszczenia: cały lokal Liczba pięter do remontu: 1 Powierzchnia budynku: 101-200m² Zlecone prace: generalny remont Rodzaj prac do wykonania: instalacja hydrauliczna...

 • Szczecin

2023-01-05 do 2023-01-13

Sumienna Firma Remontowo Budowlana

Jako sumienna firma remontowo budowlana, która nie ma sobie równych na terenie Szczecina - skontaktuj się z Klientem i daj sprawdzić mu samodzielnie o tym, że jesteś profesjonalny! Już teraz skontaktuj się z nim, aby wysłać szczegółową wycenę.

 • Szczecin

2023-02-01 do 2023-02-09
dodano 3 dni temu

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Remontów Budynków

Najczęstsze pytania o remontach domów i kamienic

Kiedy należy przeprowadzić generalny remont budynku?

Prace remontowe należy planować wtedy, gdy korzystanie z danego budynku stwarza realne zagrożenie zdrowia lub życia jego mieszkańców. Pleśń na ścianach bądź wysoka wilgoć w pomieszczeniach są bardzo szkodliwe i powinny natychmiast zostać usunięte poprzez ocieplenie budynku. Podobnie wygląda sprawa z wszelkimi pęknięciami oraz nieszczelnością dachu. Gdy naprawa poszczególnych awarii przestaje być opłacalna, warto zdecydować się na wykonanie kapitalnego remontu budynku. Prace najlepiej dostosować do aktualnych pór roku, tak by nie kolidowały one z wymaganymi czynnościami.

Jakie koszty trzeba ponieść w przypadku remontu całego budynku?

Koszty remontów starego budownictwa nie są niskie. Uśredniając wszystkie koszty, można przyjąć, że remontując dom o powierzchni około 100 m2 za same materiały przyjdzie nam zapłacić od 40 000 do 70 000 złotych. Cena robocizny jest jeszcze wyższa i za dom podobnej wielkości wyniesie od 50 000 do 100 000 złotych. Koszty te i tak są znacznie mniejsze niż w przypadku budowy nowego domu, dlatego remonty starych budynków cieszą się tak dużym powodzeniem. Istnieją budynki tak bardzo zniszczone, że koszt ich naprawy będzie znacznie przewyższał koszt budowy nowego domu. Z tego powodu na samym wstępie należy się zastanowić, czy remont budynku jest opłacalny.

Jeśli chodzi o odnowienie budynku mieszkalnego – można uzyskać nawet 90% dofinansowania przy wymianie poszczególnych elementów podczas remontu, jeżeli osoby mieszkające w nim posiadają niskie dochody. W przypadku zabytkowych budynków, można uzyskać dotację na remont sięgające nawet do 100% nakładu. Należy pamiętać, że dofinansowania przy pracach remontowych zabytków są obwarowane restrykcyjnymi wymogami nakładanymi przez państwo.

Gdzie znaleźć specjalistę zajmującego się przeprowadzaniem remontów budynków?

Planując remont budynku mieszkalnego, warto poszukać sprawdzonych specjalistów do wykonania najważniejszych prac. Szczególnie mowa tutaj o remoncie fundamentów oraz dachu, gdzie każde niedociągnięcie będzie pociągać za sobą kolejne konsekwencje. Poszukiwania odpowiedniej firmy warto oprzeć o Internet, gdzie dostępne są wszystkie działalności obecne na rynku. Przed decyzją warto zapoznać się z opiniami innych osób na temat interesujących nas firm, ponieważ mogą one trafnie zobrazować rzeczywistą jakość oferowanych usług. Ważne jest również doświadczenie firmy w podobnych zleceniach. Sprawdzonych fachowców znajdziesz w naszym rankingu najlepszych specjalistów od remontów budynków

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Remontów Budynków