Gładzie w Żorach

Porównaj oferty od Specjalistów od Gładzi z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 397 102 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 546 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Położenie gładzi jest zabiegiem niezbędnym w celu uzyskania idealnie wykończonych i gładkich ścian – jest to etap, który nie tylko zapewnia gładkość fasady, jak i również umożliwi wykonanie dalszych etapów prac wykończeniowych. Źle położona gładź uniemożliwia uzyskanie odpowiedniej styczności następnych materiałów nakładanych na powierzchnię ściany. Prowadzi to do pojawiania się odprysków, wypukłości na tapecie oraz problemów z umieszczeniem na ścianie kafelek. Zapoznaj się z naszym artykułem, w którym znajdziesz informacje i odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące położenia gładzi. Sprawdź także nasz ranking najlepszych specjalistów, jeśli poszukujesz fachowców od położenia gładzi.

Konkretne etapy remontu i wykończenia wpływają bardzo mocno na estetyczne walory pomieszczeń. Wśród nich należy wymienić między innymi: gładzenie ścian, prace cykliniarskie, tapetowanie, malowanie ścian. Gładzenia ścian nie należy mylić ze szpachlowaniem, do którego używa się masy szpachlowej. Podczas gładzenia wykorzystuje się między innymi: gładź gipsową oraz gładź bezpyłową.

Położenie gładzi gipsowej pozwala na osiągnięcie imponujących efektów – ściany pokryte takim materiałem w odpowiedni sposób osiągają doskonałą gładkość. Dzieje się tak za sprawą uziarnienia gładzi gipsowej – dzięki wspomnianemu parametrowi pozwala to na osiągnięcie bardzo szczelnej i zwartej struktury końcowej. Użycie tego rodzaju materiału jest konieczne przy pomalowaniu ścian farbą satynową. Ten rodzaj gładzi nadaje się do podłoży składających się z tynków cementowych i cementowo-wapiennych.

Położenie gładzi bezpyłowej odbywa się na w miarę gładkiej, suchej oraz wstępnie oczyszczonej powierzchni. Pozwala to na osiągnięcie końcowej gładkości oraz odpowiedniego stopnia przywierania, co finalnie wpływa na jej trwałość. Przy użyciu gładzi bezpyłowej możliwe jest zarówno zastosowanie obróbki końcowej w sposób tradycyjny jak i „na mokro” - to właśnie ta druga opcja pozwala na zniesienie konieczności szlifowania.

Położenie gładzi na ścianach może być trudne – prawidłowe przeprowadzenie tego zabiegu wymaga doświadczenia, dlatego najlepiej jest zatrudnić fachowca, który w profesjonalny sposób zadba o wnętrze. Jeżeli interesuje Cię położenie gładzi, pamiętaj, że cena takich prac wykończeniowych zawsze jest określana indywidualnie.

Ranking najlepszych specjalistów od gładzi w Żorach

Gładzie Żory

Pierwszorzędne Położenie Gładzi

1 opinia

Zleć usługę położenia gładzi fachowcom z miejscowości Żory. Zadziwią Cię swoim zaangażowaniem i rzetelnością. W okolicy Żor są w ścisłej czołówce. Wybierz ich numer jeszcze dzisiaj - nie będziesz żałować.

"Elimar" Elżbieta Turek-Langer - Solidne Gładzie Szpachlowe w Żorach

Solidne Gładzie Szpachlowe w Żorach

10 opinii

Elimar Elżbieta Turek-Langer świadczy swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Żory i okolic. Wybierz ich numer, aby uzyskać szczegółowe informacje.

FIRMA OGÓLNOBUDOWLANA JACEK KUPCZAK - Staranne Gładzie Gipsowe Żory

Staranne Gładzie Gipsowe

1 opinia

Gdy szukasz dobrej jakości wykonywanych usług to eksperci z FIRMA OGÓLNOBUDOWLANA JACEK KUPCZAK są dla Ciebie stworzeni. Podejmij decyzję bez zwłoki - zadzwoń i otrzymaj ofertę, która Cię usatysfakcjonuje.

Usługi remontowo-budowlane Oleksandr Tsaruk - Najwyższej Klasy Położenie Gładzi Żory

Najwyższej Klasy Położenie Gładzi

8 opinii

Szukasz ekspertów od najwyższej klasy położenia gładzi w miejscowości Żory lub w pobliskim rejonie? Zarezerwuj termin!

Valmer - Profesjonalne Gładzie Gipsowe Żory

Valmer

5 opinii

Firma Valmer oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Skupia się na Klientach z Żor oraz przyległych powiatów. Podejmij decyzję od razu - przedzwoń i otrzymaj niewiążącą wycenę, która spełni Twoje wymagania.

Patryko_Bud - Znakomite Gładzie Gipsowe Żory

Znakomite Gładzie Gipsowe

6 opinii

Zaufaj ekspertom w dziedzinie gładzi gipsowych i zatrudnij Patryko_Bud. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci wszystkich. Zachęcamy do zadawania pytań.

"VE DEX" MAREK LECHOWICZ USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE - Solidne Gładzie Gipsowe Żory

"VE DEX" MAREK LECHOWICZ USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANE

2 opinie

Myślisz, że solidne gładzie gipsowe to skomplikowane zagadnienie? Oszczędź sobie nerwów - profesjonaliści z tej firmy udzielą rad i znajdą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Zdecyduj się szybko - zadzwoń i otrzymaj ofertę, która Cię usatysfakcjonuje.

RENOWUM - Staranne Gładzie Na Mokro Żory

Staranne Gładzie Na Mokro Żory

1 opinia

Uważasz, że staranne gładzie na mokro to skomplikowany temat? Oszczędź sobie nerwów - fachowcy z RENOWUM poradzą Ci i znajdą dopasowne rozwiązanie. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej szczegółów.

Pro-Tynk Sp. z o.o. - Najlepsze Gładzie Na Mokro Żory

Najlepsze Gładzie Na Mokro

14 opinii

Jesteś zdania, że najlepsze gładzie na mokro to skomplikowane zagadnienie? Oszczędź sobie nerwów - profesjonaliści z tej firmy udzielą rad i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Ażeby otrzymać wycenę skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

Usługi Budowlano Wykończeniowe GK - Świetne Gładzie Gipsowe Żory

Świetne Gładzie Gipsowe Żory

4 opinie

Firma Usługi Budowlano Wykończeniowe GK świadczy swoje usługi. Koncentruje się na Klientach z rejonu Żor oraz przyległych powiatów. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Najnowsze z 26 zleceń na kładzenie gładzi w Żorach

Potrzebna ekipa na położenie gładzi, 50m², Żory

Jeżeli interesuje Cię zlecenie na najwyższej klasy kładzenie gładzi w rejonie Żor i świadczysz usługi wysokiej jakości w korzystnej cenie to znalazłeś dobre miejsce. Klient, który napisał zapytanie o treści "Potrzebna ekipa na położenie gładzi, 50m²", jest gotowy wybrać ofertę Twojej fachowej firmy. Zadzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - naprawdę warto.

 • Żory

2023-01-02 do 2023-01-02

Najlepsze Położenie Gładzi Żory

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Jastrzębie-Zdrój

2022-09-27 do 2022-10-05

Położenie Gładzi

Zakres zlecenia: szpachlowanie Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 101-300m² Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Jastrzębie-Zdrój

2022-12-11 do 2022-12-19

Wyjątkowe Gładzenie Ścian Żory

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Informacje dodatkowe: Położenie gładzi na nowe tynki gipsowe, szlifowanie. Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Rybnik

2023-01-27 do 2023-02-04
dodano 2 dni temu

Zapytanie o położenie gładzi, 40m², Rybnik

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 40m² Informacje dodatkowe: Glads na suficie Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Rybnik

2022-11-13 do 2022-11-21

Położenie Gładzi

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 35m² Informacje dodatkowe: Lokalizacja Czerwionka Leszczyny Położenie gładzi na suficie + szlifowanie = sufit gotowy pod malowanie Sufit został oc...

 • Czerwionka-Leszczyny

2022-10-26 do 2022-10-26

Potrzebna ekipa na położenie gładzi, do 100m², Bełk

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: Gładź gipsowa na nowe, wyschnięte tynki gipsowe w nowym domu. Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Bełk

2022-08-12 do 2022-08-20

Gładzie Żory

W dalszym ciągu masz możliwość odpowiedzieć na zlecenie Zleceniodawcy jako profesjonalista od gładzi. Pozwól Klientom wykorzystać Twoje kompetencje oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Zaledwie krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Wisła Wielka

2022-10-05 do 2022-10-13

Fantastyczne Kładzenie Gładzi Żory

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 25m² Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Wodzisław Śląski

2023-01-20 do 2023-01-28

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, do 100m², Chybie

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Chybie

2022-11-10 do 2022-11-18

Zapytanie o położenie gładzi, 12m², Rydułtowy

Szukasz Zlecającego jako warty zaufania fachowiec z zakresu pierwszorzędnego położenia gładzi z Śląskiego? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany poznając szczegóły jego zapytania, które brzmi "XYZ". Skontaktuj się z nimi od razu, aby zaprezentować ofertę.

 • Rydułtowy

2022-09-15 do 2022-09-23

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, do 100m², Rydułtowy

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Rydułtowy

2022-09-03 do 2022-09-11

Rewelacyjne Kładzenie Gładzi

Jako firma zajmująca się usługami z zakresu kładzenia gładzi realizuj zlecenie na kładzenie gładzi. Poznaj szczegóły zapytania - Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 301-500m². Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Mikołów

2022-08-23 do 2022-08-23

Położenie gładzi, 301-500m², Mikołów

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Położenie gładzi, 301-500m²". Wykonaj zadanie wysokiej klasy położenia gładzi jako specjalista w tej dziedzinie. Poinformuj Klienta o chęci do realizacji działalności z Mikołowa i pobliskich powiatów. Dokładne informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Mikołów

2022-08-16 do 2022-08-24

Szukam firmy na położenie gładzi, 501-1000m², Nieborowice

Jako firma zajmująca się usługami z zakresu kładzenia gładzi zrealizuj zlecenie na kładzenie gładzi. Poznaj szczegóły zapytania - Szukam firmy na położenie gładzi, 501-1000m². Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Nieborowice

2023-01-16 do 2023-01-24

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 40m², Tychy

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 40m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Tychy

2022-08-01 do 2022-08-09

Zapytanie o szpachlowanie, 25m², Tychy

Zakres zlecenia: szpachlowanie Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 25m² Informacje dodatkowe: Mysle ze potrzebne jest szpachlowanie lub gipsowanie Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Tychy

2022-11-16 do 2022-11-24

Zapytanie o położenie gładzi, 101-300m², Tychy

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: 101-300m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Tychy

2022-10-04 do 2022-10-12

Wysokiej Klasy Położenie Gładzi

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: 60m² Informacje dodatkowe: Usługa wykonania gładzi na skosach poddasza razem ze spoinowaniem.oraz wklejaniem narożników. Term...

 • Tychy

2022-10-16 do 2022-10-24

Rewelacyjne Gładzie

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 30m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Tychy

2023-01-24 do 2023-02-01
dodano 5 dni temu

Fantastyczne Kładzenie Gładzi

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: Położenie gładzi w mieszkaniu ok 47m2 po pow. podłogi Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Czechowice-Dziedzice

2022-11-20 do 2022-11-28

Wysokiej Klasy Położenie Gładzi

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 101-300m² Informacje dodatkowe: Położenie gładzi i szlifowanie w mieszkaniu w stanie deweloperskim. Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Czechowice-Dziedzice

2022-12-23 do 2023-01-04

Szukam firmy na położenie gładzi, 15m², Pogwizdów

Bądź pewny, że Klienci zlecający kładzenie gładzi są pewni. Skontaktuj się z nim jako specjalista od kładzenia gładzi. Zatelefonuj i otrzymaj prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Pogwizdów

2023-01-20 do 2023-01-21

Świetne Gładzie

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 101-300m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Ruda Śląska

2022-11-11 do 2022-11-14

Rewelacyjne Gładzie

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Ruda Śląska

2022-12-03 do 2022-12-03

Profesjonalne Kładzenie Gładzi

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 20m² Informacje dodatkowe: Stiuk wenecki Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Ruda Śląska

2022-11-16 do 2022-11-24

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Gładzi

Najczęstsze pytania o gładziach

Jaki jest koszt położenia gładzi?

Wiele osób planujących prace wykończeniowe zastanawia się nad kosztem położenia gładzi oraz opłacalnością wynajęcia fachowca do tego zadania. Jednak precyzyjna odpowiedź na to pytanie jest niemalże niemożliwa. Dlaczego? Należy wiedzieć, że cena zabiegu będzie zależna od pewnych zmiennych. Wśród nich należy wymienić:

 • metraż ściany;
 • rodzaj gładzi, który ma zostać użyty;
 • planowana liczba warstw do położenia;
 • doświadczenie oraz wyszkolenie fachowca;
 • konieczność przeprowadzenia określonych prac przygotowawczych w celu uzyskania jak najlepszego podłoża pod gładź.

Wielu specjalistów oferuje dokonanie wyceny przed wykonaniem pracy. Na podstawie wielu danych można mniej więcej określić widełki kosztowe dla położenia gładzi – w przypadku położenia jednej warstwy gładzi gipsowej koszt w przeliczeniu na metr kwadratowy oscyluje w granicach od 28 do 40 złotych.

Gdzie szukać najlepszych specjalistów zajmujących się gładzeniem gładzi?

Poszukiwanie fachowców pracujących przy gładziach najlepiej rozpocząć od wypytania swojego najbliższego otoczenia. Warto także sprawdzać grupy tematyczne i portale z ogłoszeniami lub rankingiem najlepszych specjalistów. Najlepiej jest wybierać profesjonalistów, którzy udostępniają informacje na temat swojego doświadczenia w profesji, edukacji kierunkowej i kursów, a także umiejętności i orientacyjne ceny za wykonanie danej usługi. Takich ekspertów z pewnością znajdziesz dzięki naszemu rankingowi najlepszych firm. Należy pamiętać, że nie oszczędzać zbytnio na robociźnie – bardziej doświadczeni fachowcy często są nieco drożsi, jednak ich wieloletni staż pozwala im na fachowe podejście do zadania i uzyskanie wysokiej jakości efektów pracy. Dzięki temu unikniemy potencjalnych napraw spowodowanych nierzetelnym wykonaniem usługi.

Na co trzeba zwrócić uwagę przy kładzeniu gładzi?

Niezależnie od tego czy jesteś specjalistą, czy też postanowiłeś samodzielnie położyć gładź na ścianach - wiedz, że są pewne elementy, na które należy zwrócić należytą uwagę. Brak dbałości o nie może skutkować mizernym efektem estetycznym wykonanej roboty.

Pierwszym z nich jest przygotowanie ścian pod gładź. Przygotowanie powierzchni obejmuje prace takie jak: usunięcie elementów z powierzchni ścian, dokładne gruntowanie oraz szpachlowanie w celu uzupełnienia pozostałych ubytków. W następnej kolejności należy ocenić, czy ściana jest wystarczająco gładka. Nie powinno w niej być widocznych zagłębień, pofalowań i załamań. W zależności od podłoża, należy dobrać odpowiedni rodzaj gładzi – dla przykładu gładź gipsowa nie nadaje się do podłoża, które składa się z betonu komórkowego.

Innym aspektem, na który warto jest zwrócić uwagę jest liczba warstw gładzi, którą chcemy położyć - nie należy nakładać zbyt dużej liczby warstw. Grubość poszczególnych warstw nie powinna przekraczać 3mm.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Gładzi