Gładzie w Świętochłowicach

Porównaj oferty od Specjalistów od Gładzi z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 397 110 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 547 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Położenie gładzi jest zabiegiem niezbędnym w celu uzyskania idealnie wykończonych i gładkich ścian – jest to etap, który nie tylko zapewnia gładkość fasady, jak i również umożliwi wykonanie dalszych etapów prac wykończeniowych. Źle położona gładź uniemożliwia uzyskanie odpowiedniej styczności następnych materiałów nakładanych na powierzchnię ściany. Prowadzi to do pojawiania się odprysków, wypukłości na tapecie oraz problemów z umieszczeniem na ścianie kafelek. Zapoznaj się z naszym artykułem, w którym znajdziesz informacje i odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące położenia gładzi. Sprawdź także nasz ranking najlepszych specjalistów, jeśli poszukujesz fachowców od położenia gładzi.

Konkretne etapy remontu i wykończenia wpływają bardzo mocno na estetyczne walory pomieszczeń. Wśród nich należy wymienić między innymi: gładzenie ścian, prace cykliniarskie, tapetowanie, malowanie ścian. Gładzenia ścian nie należy mylić ze szpachlowaniem, do którego używa się masy szpachlowej. Podczas gładzenia wykorzystuje się między innymi: gładź gipsową oraz gładź bezpyłową.

Położenie gładzi gipsowej pozwala na osiągnięcie imponujących efektów – ściany pokryte takim materiałem w odpowiedni sposób osiągają doskonałą gładkość. Dzieje się tak za sprawą uziarnienia gładzi gipsowej – dzięki wspomnianemu parametrowi pozwala to na osiągnięcie bardzo szczelnej i zwartej struktury końcowej. Użycie tego rodzaju materiału jest konieczne przy pomalowaniu ścian farbą satynową. Ten rodzaj gładzi nadaje się do podłoży składających się z tynków cementowych i cementowo-wapiennych.

Położenie gładzi bezpyłowej odbywa się na w miarę gładkiej, suchej oraz wstępnie oczyszczonej powierzchni. Pozwala to na osiągnięcie końcowej gładkości oraz odpowiedniego stopnia przywierania, co finalnie wpływa na jej trwałość. Przy użyciu gładzi bezpyłowej możliwe jest zarówno zastosowanie obróbki końcowej w sposób tradycyjny jak i „na mokro” - to właśnie ta druga opcja pozwala na zniesienie konieczności szlifowania.

Położenie gładzi na ścianach może być trudne – prawidłowe przeprowadzenie tego zabiegu wymaga doświadczenia, dlatego najlepiej jest zatrudnić fachowca, który w profesjonalny sposób zadba o wnętrze. Jeżeli interesuje Cię położenie gładzi, pamiętaj, że cena takich prac wykończeniowych zawsze jest określana indywidualnie.

Ranking najlepszych specjalistów od gładzi w Świętochłowicach

Gładzie Świętochłowice

Usługi remontowo-budowlane "ŁOS-BUD" Łosiewicz Jan

2 opinie

Po prostu zleć zadanie położenia gładzi specjalistom firmy Usługi remontowo-budowlane ŁOS-BUD Łosiewicz Jan z miejscowości Świętochłowice. Zdobędą Cię swoim zaangażowaniem i fachowością. Na terenie Świętochłowic są w ścisłej czołówce. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów.

Usługi Remontowo-Budowlane Tomasz Grzegorczuk - Znakomite Gładzie Szpachlowe Świętochłowice

Znakomite Gładzie Szpachlowe Świętochłowice

1 opinia

Chcesz znaleźć godnego uwagi partnera do realizacji swoich planów? Usługi Remontowo-Budowlane Tomasz Grzegorczuk jest na to skuteczną metodą. Zapraszamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

ŁAZIENKA W2 TYGODNIE Andrzej Kukla - Doskonałe Gładzie Gipsowe Świętochłowice

Doskonałe Gładzie Gipsowe Świętochłowice

6 opinii

W dalszym ciągu szukasz profesjonalistów od gładzi gipsowych? Skorzystaj z doświadczenia ŁAZIENKA W2 TYGODNIE Andrzej Kukla. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

Doroshko Sp. z o.o. - Najlepsze Gładzie Bezpyłowe Świętochłowice

Doroshko Sp. z o.o.

4 opinie

W dalszym ciągu poszukujesz profesjonalistów od gładzi bezpyłowych? Powierz tę kwestię specjalistom z Doroshko Sp. z o.o.. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Mają ofertę dla każdego - skontaktuj się i sprawdź.

Sunkom - Staranne Gładzie Gipsowe Świętochłowice

Sunkom

1 opinia

Uważasz, że staranne gładzie gipsowe to skomplikowany temat? W takim razie nie trać czasu - specjaliści z Sunkom poradzą Ci i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Mają ofertę dla każdego - skontaktuj się i sprawdź.

Kubatrans Katarzyna Szlenk - Perfekcyjne Gładzie w Świętochłowicach

Perfekcyjne Gładzie w Świętochłowicach

1 opinia

Eksperci z Kubatrans Katarzyna Szlenk to specjaliści w swoim fachu i są zawsze gotowi doradzić każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z dziedziny perfekcyjnego gładzi. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj niewiążącą ofertę, która spełni Twoje wymagania.

BudKrzew Daniel Helman - Najlepsze Gładzie Na Mokro Świętochłowice

Najlepsze Gładzie Na Mokro

1 opinia

Jesteś zdania, że najlepsze gładzie na mokro to skomplikowane zagadnienie? Oszczędź sobie nerwów - profesjonaliści z tej firmy udzielą rad i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Ażeby otrzymać wycenę skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

PROXIMO Wojciech Ciężarek - Solidne Gładzie Gipsowe Świętochłowice

PROXIMO Wojciech Ciężarek

1 opinia

Firma PROXIMO Wojciech Ciężarek świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Koncentruje się na Klientach z rejonu Świętochłowic i z sąsiednich miast. Szczegółową ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane ART-BUD - Rewelacyjne Położenie Gładzi Świętochłowice

Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane ART-BUD

1 opinia

Zleć zadanie położenia gładzi fachowcom z miejscowości Świętochłowice. Zadziwią Cię swoimi kompetencjami i fachowością. W okolicy Świętochłowic są jednymi z najlepszych. Dłużej nie trać czasu i poproś o wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Łukasz Maryniak - Najlepsze Gładzenie Ścian Świętochłowice

Najlepsze Gładzenie Ścian

6 opinii

Wiele długich lat pracownicy firmy Łukasz Maryniak świadczą usługi z zakresu najlepszego gładzenia ścian, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Najnowsze z 25 zleceń na kładzenie gładzi w Świętochłowicach

Najwyższej Klasy Położenie Gładzi Świętochłowice

Zapytanie o treści - Zapytanie o położenie gładzi, 15m² jest zaadresowane do eksperta, który świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Świętochłowic i z sąsiednich miast. Nie trać czasu - umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać więcej informacji.

 • Świętochłowice

2022-10-09 do 2022-10-17

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 101-300m², Ruda Śląska

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 101-300m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Ruda Śląska

2022-11-11 do 2022-11-14

Położenie gładzi, do 100m², Ruda Śląska

Zdecyduj się na zapytanie dotyczące najlepszego gładzenia ścian od wiarygodnych Konsumentów zainteresowanych zatrudnieniem w miejscowości Ruda Śląska lub sąsiednim mieście. Zadzwoń i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Ruda Śląska

2022-12-03 do 2022-12-03

Najlepsze Gładzie Świętochłowice

Wciąż jesteś w stanie złożyć ofertę w odpowiedzi na zlecenie Zlecającego jako specjalista od gładzi. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twojego doświadczenia i dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Już teraz zadzwoń do niego, aby wysłać szczegółową wycenę.

 • Ruda Śląska

2022-11-16 do 2022-11-24

Zlecam gładzie i malowanie w mieszkaniu o pow. 50-80m2, Ruda Śląska

Chcesz znaleźć zlecenia jako warty zaufania profesjonalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla autora zapytania z Rudy Śląskiej. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Klienta.

 • Ruda Śląska

2022-10-07 do 2022-10-15

Zapytanie o położenie gładzi, 301-500m², Ruda Śląska

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: 301-500m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Ruda Śląska

2023-01-18 do 2023-01-23

Szukam firmy na położenie gładzi, 160m², Bytom

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 160m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Bytom

2022-07-16 do 2022-07-24

Szukam firmy na położenie gładzi, 100m², Bytom

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 100m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Bytom

2022-08-26 do 2022-09-03

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 101-300m², Bytom

Na wypadek jeśli nadal jako ekspert od gładzi szukasz Zleceniodawców to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 101-300m². Prowadząc firmę jako doświadczony przedsiębiorca z miejscowości Bytom bez wątpienia dasz dowód Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Dzięki temu, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Bytom

2022-10-20 do 2022-10-28

Zapotrzebowanie na szlifowanie ścian, sufitów, 150m², Bytom

W dalszym ciągu jesteś w stanie odpowiedzieć na zapotrzebowanie Zleceniodawcy jako specjalista od gładzi. Pozwól Zlecającym wykorzystać Twoje kompetencje oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Dłużej nie czekaj i skontaktuj się teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Bytom

2022-08-31 do 2022-09-08

Rewelacyjne Gładzenie Ścian Świętochłowice

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Bytom

2022-09-12 do 2022-09-20

Rewelacyjne Gładzie

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: obiekt handlowo-usługowy lub przemysłowy Powierzchnia prac: 16m² Informacje dodatkowe: Gładź na wysokości 2,5 do 3,15. Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Bytom

2022-08-12 do 2022-08-20

Wyjątkowe Gładzenie Ścian

Jeśli konkurencyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych zleceń to Twoje główne walory jako specjalisty od gładzenia ścian to zdecyduj się na wykonanie zlecenia - Szukam firmy na położenie gładzi, 50m². Zaprezentuj dopasowaną propozycję temu Zleceniodawcy - nawiąż współpracę niezwłocznie.

 • Bytom

2022-08-24 do 2022-09-01

Najlepsze Położenie Gładzi

Jeśli pracujesz od lat i wykonujesz usługi z zakresu najlepszego położenia gładzi wykonaj zlecenie, które ma treść - Szukam firmy na położenie gładzi, 280m² i zostało złożone przez pewnego Zleceniodawcę. Dlatego, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Siemianowice Śląskie

2023-01-04 do 2023-01-04

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 48m², Siemianowice Śląskie

Pragniesz znaleźć Zlecającego jako solidny fachowiec z zakresu rewelacyjnego gładzenia ścian z Siemianowic Śląskich? Przyczyń się do realizacji celów Klienta zgłębiając detale jego zgłoszenia, które brzmi "XYZ". Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby uzyskać więcej informacji.

 • Siemianowice Śląskie

2022-10-29 do 2022-11-06

Szukam firmy na położenie gładzi, 10m², Katowice

Jeśli atrakcyjna cena i solidna realizacja powierzonych prac to Twoje główne zalety jako fachowca od kładzenia gładzi to odpowiedz na zapytanie ofertowe - Szukam firmy na położenie gładzi, 10m². Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji.

 • Katowice

2022-12-09 do 2022-12-17

Dam zlecenie na położenie gładzi, 60m², Katowice

Wciąż jesteś w stanie odpowiedzieć na zapytanie Klienta jako profesjonalista od gładzi. Pozwól Zleceniodawcom wykorzystać Twoje kompetencje i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem - nie będziesz żałować.

 • Katowice

2023-01-20 do 2023-01-28

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 101-300m², Katowice

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 101-300m² Informacje dodatkowe: Położenie gładzi i szlifowanie Termin rozpoczęcia prac: możliwy ...

 • Katowice

2022-09-08 do 2022-09-16

Zapotrzebowanie na szpachlowanie, 1001-2000m², Katowice

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Zakres zlecenia: szpachlowanie Rodzaj obiektu: budynek użyteczności publicznej lub biurowy Powierzchnia prac: 1001-2000m² Termin rozpoczęcia prac: 2022-12-01...

 • Katowice

2022-11-16 do 2022-11-24

Zapytanie o położenie gładzi, 240m², Katowice

Masz zamiar wykonać zlecenie na położenie gładzi, a nie znalazłeś Klienta? Nawiązanie kontaktu w odpowiedzi na zlecenie o treści Zapytanie o położenie gładzi, 240m² to wspaniały wybór. Skontaktuj się z nimi od razu i prześlij ofertę.

 • Katowice

2022-07-17 do 2022-07-25

Rewelacyjne Kładzenie Gładzi Świętochłowice

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: budynek użyteczności publicznej lub biurowy Powierzchnia prac: 150m² Informacje dodatkowe: Wykonanie gładzi ahlgregatem Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Katowice

2022-07-18 do 2022-07-26

Szpachlowanie, do 100m², Katowice

Zlecenie o treści - Szpachlowanie, do 100m² jest skierowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Katowice i okolic. Już nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Katowice

2022-08-23 do 2022-08-31

Zapytanie o szlifowanie ścian, sufitów, do 100m², Katowice

Zakres zlecenia: szlifowanie ścian, sufitów Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Katowice

2022-09-09 do 2022-09-17

Solidne Gładzenie Ścian

Wykonaj zlecenie solidnego gładzenia ścian o treści "Położenie gładzi, 101-300m²", jako ekspert z miejscowości Katowice. Zadziw klientów swoimi kompetencjami i fachowością. Pokaż, że w okolicy Katowic jesteś jednym z najlepszych. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

 • Katowice

2022-10-18 do 2022-10-26

Szukam firmy na położenie gładzi, 101-300m², Katowice

Jako firma zajmująca się usługami z zakresu kładzenia gładzi zrealizuj zlecenie na kładzenie gładzi. Poznaj szczegóły zapytania - Szukam firmy na położenie gładzi, 101-300m². Przedzwoń teraz i wyślij ofertę.

 • Katowice

2022-11-12 do 2022-11-20

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Gładzi

Najczęstsze pytania o gładziach

Jaki jest koszt położenia gładzi?

Wiele osób planujących prace wykończeniowe zastanawia się nad kosztem położenia gładzi oraz opłacalnością wynajęcia fachowca do tego zadania. Jednak precyzyjna odpowiedź na to pytanie jest niemalże niemożliwa. Dlaczego? Należy wiedzieć, że cena zabiegu będzie zależna od pewnych zmiennych. Wśród nich należy wymienić:

 • metraż ściany;
 • rodzaj gładzi, który ma zostać użyty;
 • planowana liczba warstw do położenia;
 • doświadczenie oraz wyszkolenie fachowca;
 • konieczność przeprowadzenia określonych prac przygotowawczych w celu uzyskania jak najlepszego podłoża pod gładź.

Wielu specjalistów oferuje dokonanie wyceny przed wykonaniem pracy. Na podstawie wielu danych można mniej więcej określić widełki kosztowe dla położenia gładzi – w przypadku położenia jednej warstwy gładzi gipsowej koszt w przeliczeniu na metr kwadratowy oscyluje w granicach od 28 do 40 złotych.

Gdzie szukać najlepszych specjalistów zajmujących się gładzeniem gładzi?

Poszukiwanie fachowców pracujących przy gładziach najlepiej rozpocząć od wypytania swojego najbliższego otoczenia. Warto także sprawdzać grupy tematyczne i portale z ogłoszeniami lub rankingiem najlepszych specjalistów. Najlepiej jest wybierać profesjonalistów, którzy udostępniają informacje na temat swojego doświadczenia w profesji, edukacji kierunkowej i kursów, a także umiejętności i orientacyjne ceny za wykonanie danej usługi. Takich ekspertów z pewnością znajdziesz dzięki naszemu rankingowi najlepszych firm. Należy pamiętać, że nie oszczędzać zbytnio na robociźnie – bardziej doświadczeni fachowcy często są nieco drożsi, jednak ich wieloletni staż pozwala im na fachowe podejście do zadania i uzyskanie wysokiej jakości efektów pracy. Dzięki temu unikniemy potencjalnych napraw spowodowanych nierzetelnym wykonaniem usługi.

Na co trzeba zwrócić uwagę przy kładzeniu gładzi?

Niezależnie od tego czy jesteś specjalistą, czy też postanowiłeś samodzielnie położyć gładź na ścianach - wiedz, że są pewne elementy, na które należy zwrócić należytą uwagę. Brak dbałości o nie może skutkować mizernym efektem estetycznym wykonanej roboty.

Pierwszym z nich jest przygotowanie ścian pod gładź. Przygotowanie powierzchni obejmuje prace takie jak: usunięcie elementów z powierzchni ścian, dokładne gruntowanie oraz szpachlowanie w celu uzupełnienia pozostałych ubytków. W następnej kolejności należy ocenić, czy ściana jest wystarczająco gładka. Nie powinno w niej być widocznych zagłębień, pofalowań i załamań. W zależności od podłoża, należy dobrać odpowiedni rodzaj gładzi – dla przykładu gładź gipsowa nie nadaje się do podłoża, które składa się z betonu komórkowego.

Innym aspektem, na który warto jest zwrócić uwagę jest liczba warstw gładzi, którą chcemy położyć - nie należy nakładać zbyt dużej liczby warstw. Grubość poszczególnych warstw nie powinna przekraczać 3mm.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Gładzi