Gładzie w Sochaczewie

Porównaj oferty od Specjalistów od Gładzi z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 724 170 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
576 996 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Położenie gładzi jest zabiegiem niezbędnym w celu uzyskania idealnie wykończonych i gładkich ścian – jest to etap, który nie tylko zapewnia gładkość fasady, jak i również umożliwi wykonanie dalszych etapów prac wykończeniowych. Źle położona gładź uniemożliwia uzyskanie odpowiedniej styczności następnych materiałów nakładanych na powierzchnię ściany. Prowadzi to do pojawiania się odprysków, wypukłości na tapecie oraz problemów z umieszczeniem na ścianie kafelek. Zapoznaj się z naszym artykułem, w którym znajdziesz informacje i odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące położenia gładzi. Sprawdź także nasz ranking najlepszych specjalistów, jeśli poszukujesz fachowców od położenia gładzi.

Konkretne etapy remontu i wykończenia wpływają bardzo mocno na estetyczne walory pomieszczeń. Wśród nich należy wymienić między innymi: gładzenie ścian, prace cykliniarskie, tapetowanie, malowanie ścian. Gładzenia ścian nie należy mylić ze szpachlowaniem, do którego używa się masy szpachlowej. Podczas gładzenia wykorzystuje się między innymi: gładź gipsową oraz gładź bezpyłową.

Położenie gładzi gipsowej pozwala na osiągnięcie imponujących efektów – ściany pokryte takim materiałem w odpowiedni sposób osiągają doskonałą gładkość. Dzieje się tak za sprawą uziarnienia gładzi gipsowej – dzięki wspomnianemu parametrowi pozwala to na osiągnięcie bardzo szczelnej i zwartej struktury końcowej. Użycie tego rodzaju materiału jest konieczne przy pomalowaniu ścian farbą satynową. Ten rodzaj gładzi nadaje się do podłoży składających się z tynków cementowych i cementowo-wapiennych.

Położenie gładzi bezpyłowej odbywa się na w miarę gładkiej, suchej oraz wstępnie oczyszczonej powierzchni. Pozwala to na osiągnięcie końcowej gładkości oraz odpowiedniego stopnia przywierania, co finalnie wpływa na jej trwałość. Przy użyciu gładzi bezpyłowej możliwe jest zarówno zastosowanie obróbki końcowej w sposób tradycyjny jak i „na mokro” - to właśnie ta druga opcja pozwala na zniesienie konieczności szlifowania.

Położenie gładzi na ścianach może być trudne – prawidłowe przeprowadzenie tego zabiegu wymaga doświadczenia, dlatego najlepiej jest zatrudnić fachowca, który w profesjonalny sposób zadba o wnętrze. Jeżeli interesuje Cię położenie gładzi, pamiętaj, że cena takich prac wykończeniowych zawsze jest określana indywidualnie.

Ranking najlepszych specjalistów od gładzi w Sochaczewie

Gładzie Sochaczew

FARMAL Sp. z o.o

1 opinia

Poszukujesz specjalisty od gładzi gipsowych? Zaufaj doświadczeniu FARMAL Sp. z o.o. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

A&R Super-Mal - Najlepsze Kładzenie Gładzi Sochaczew

Najlepsze Kładzenie Gładzi

1 opinia

Założona z zamiłowania do gładzi firma oferuje najlepsze kładzenie gładzi na terenie miejscowości Sochaczew, jak również okolicznych miast i powiatów. Już nie trać czasu i skontaktuj się od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

BMP BUDOWNICTWO - Perfekcyjne Gładzie Sochaczew

BMP BUDOWNICTWO

3 opinie

Gładzie na najwyższym poziomie to temat, w którym są najlepsi, dlatego są zawsze gotowi podjąć się nowego wyzwania. Ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

MK BUDOWNICTWO - Rewelacyjne Położenie Gładzi Sochaczew

Rewelacyjne Położenie Gładzi Sochaczew

2 opinie

Dobra cena i rzetelna realizacja powierzonych zadań to główne walory przedsiębiorcy, którego specjalnością jest położenie gładzi. Skontaktuj się z nimi już teraz i poznaj ofertę.

URW TARCZYK - Pierwszorzędne Gładzie Gipsowe Sochaczew

Pierwszorzędne Gładzie Gipsowe Sochaczew

2 opinie

Wciąż szukasz specjalisty od gładzi gipsowych? Powierz tę kwestię specjalistom z URW TARCZYK. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Jeśli chcesz poznać dokładną wycenę skontaktuj się - to Ci się opłaci.

Imeks Work Sp z o.o. - Staranne Gładzie Gipsowe Sochaczew

Imeks Work Sp z o.o.

2 opinie

Gdy poszukujesz jakości wykonywanych usług to specjaliści z Imeks Work Sp z o.o. są dla Ciebie stworzeni. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnej wyceny - zadzwoń!

KOZMA Łukasz Kozłowski - Perfekcyjne Gładzie Gipsowe Sochaczew

Perfekcyjne Gładzie Gipsowe

3 opinie

Gdy poszukujesz rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania to specjaliści z KOZMA Łukasz Kozłowski perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Wybierz ich numer, aby uzyskać szczegółowe informacje - naprawdę warto.

Kloszewski.pl - Porządne Gładzie Szpachlowe w Sochaczewie

Porządne Gładzie Szpachlowe w Sochaczewie

5 opinii

Jeśli poszukujesz dobrej jakości wykonywanych usług to specjaliści z Kloszewski.pl są dla Ciebie stworzeni. Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnej oferty - skontaktuj się!

KAMMA - Znakomite Gładzie Gipsowe Sochaczew

KAMMA

2 opinie

Myślisz, że znakomite gładzie gipsowe to skomplikowane zagadnienie? W takim razie nie trać czasu - profesjonaliści z tej firmy doradzą Ci i znajdą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Umów się na rozmowę jak najszybciej, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Jurex - Solidne Położenie Gładzi Sochaczew

Jurex

3 opinie

Potrzebujesz specjalistów od solidnego położenia gładzi w miejscowości Sochaczew lub w pobliskich powiatach? Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Najnowsze z 27 zleceń na kładzenie gładzi w Sochaczewie

Gładzenie Ścian Sochaczew

Szukasz Klienta jako dobry profesjonalista z zakresu pierwszorzędnego gładzenia ścian z Mazowieckiego? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania zapoznając się z jego zleceniem o treści "XYZ". Ofertę prześlij po kontakcie.

 • Teresin

2023-02-06 do 2023-02-14

Dam zlecenie na położenie gładzi, 300m², Bronisławów

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 300m² Informacje dodatkowe: Powierzchnia ścian około 300 m2 Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Bronisławów

2023-03-12 do 2023-03-20

Zapytanie o położenie gładzi, 140m², Błonie

Ten Klient myśli, że świetne gładzie to skomplikowane zagadnienie. Wysłał zgłoszenie o treści "Zapytanie o położenie gładzi, 140m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako fachowiec poradzisz mu i znajdziesz dostosowane do potrzeb Klienta rozwiązanie. Nie trać czasu - zadzwoń do niego, aby wysłać szczegółową wycenę.

 • Błonie

2022-12-31 do 2023-01-08

Zapytanie o położenie gładzi, 301-500m², Zaborów

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Zaborów

2023-03-29 do 2023-04-06
dodano 2 dni temu

Gładzenie Ścian

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Słupno

2023-01-16 do 2023-01-24

Położenie gładzi, 101-300m², Skierniewice

Zdecyduj się na zlecenie dotyczące wysokiej klasy gładzenia ścian od pewnych Zleceniodawców zainteresowanych daniem pracy w miejscowości Skierniewice lub okolicy. Nie trać czasu i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

 • Skierniewice

2022-10-31 do 2022-11-08

Pierwszorzędne Kładzenie Gładzi Sochaczew

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Skierniewice

2023-02-07 do 2023-02-15

Wysokiej Klasy Położenie Gładzi Sochaczew

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: obiekt handlowo-usługowy lub przemysłowy Powierzchnia prac: 1001-2000m² Informacje dodatkowe: Tynk maszynowy wewnetrzny Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Skierniewice

2022-10-25 do 2022-11-02

Wysokiej Klasy Gładzenie Ścian

Zakres zlecenia: gipsowanie Powierzchnia: ok. 100m2 Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Puszcza Mariańska

2022-11-07 do 2022-11-15

Dam zlecenie na szlifowanie ścian, sufitów, do 100m², Grodzisk Mazowiecki

Starasz się odnaleźć Klienta jako solidny profesjonalista z zakresu najlepszego gładzenia ścian z Grodziska Mazowieckiego? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany zgłębiając detale jego zgłoszenia, które brzmi "XYZ". Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

 • Grodzisk Mazowiecki

2023-02-14 do 2023-02-22

Najlepsze Gładzie Sochaczew

Zakres zlecenia: szlifowanie ścian, sufitów Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 101-300m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Grodzisk Mazowiecki

2023-03-13 do 2023-03-13

Położenie gładzi, 101-300m², Grodzisk Mazowiecki

Wykonaj usługę doskonałego położenia gładzi o treści "Położenie gładzi, 101-300m²", jako specjalista z miejscowości Grodzisk Mazowiecki. Zyskaj klientów swoimi kompetencjami i dokładnością. Pokaż, że na terenie Grodziska Mazowieckiego jesteś jednym z najlepszych. Zachęcamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

 • Grodzisk Mazowiecki

2022-10-15 do 2022-10-23

Staranne Gładzie

Ten Klient myśli, że staranne gładzie to skomplikowane zagadnienie. Napisał zgłoszenie o treści "Zapotrzebowanie na szpachlowanie, do 100m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista poradzisz mu i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby przesłać wycenę.

 • Grodzisk Mazowiecki

2023-02-25 do 2023-03-05

Najlepsze Położenie Gładzi

Zakres zlecenia: szpachlowanie Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Brwinów

2022-10-20 do 2022-10-21

Wyjątkowe Kładzenie Gładzi

Jeśli pracujesz od lat i wykonujesz usługi z zakresu wyjątkowego kładzenia gładzi wykonaj zlecenie, które brzmi - Zapytanie o położenie gładzi, 432m² i zostało napisane przez rzetelnego Konsumenta. Dlatego, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Pieńków

2022-09-18 do 2022-09-26

Pierwszorzędne Gładzie

Zlecający napisał zgłoszenie o treści "Potrzebna ekipa na położenie gładzi, 28m²". Jako zaufany ekspert w dziedzinie gładzi daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Szczegółową ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Mszczonów

2023-03-05 do 2023-03-13

Dam zlecenie na położenie gładzi, 400m², Nowy Dwór Mazowiecki

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: obiekt handlowo-usługowy lub przemysłowy Powierzchnia prac: 400m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Nowy Dwór Mazowiecki

2023-03-11 do 2023-03-19

Położenie gładzi, 301-500m², Nowy Dwór Mazowiecki

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Nowy Dwór Mazowiecki

2023-02-23 do 2023-03-03

Pierwszorzędne Gładzie

W dalszym ciągu możesz odpowiedzieć na zlecenie Zleceniodawcy jako dobra firma od gładzi. Pozwól Zleceniodawcom wykorzystać Twoje kompetencje oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Więcej informacji możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Podkowa Leśna

2023-03-25 do 2023-04-02
dodano 5 dni temu

Potrzebna ekipa na położenie gładzi, 301-500m², Ożarów Mazowiecki

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: 301-500m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Ożarów Mazowiecki

2022-09-26 do 2022-10-04

Szukam firmy na położenie gładzi, 10m², Otrębusy

Masz zamiar przyjąć zlecenie na położenie gładzi, a nie masz Klienta? Nawiązanie współpracy w odpowiedzi na zlecenie o treści Szukam firmy na położenie gładzi, 10m² to wspaniały pomysł. Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Otrębusy

2022-12-25 do 2023-01-02

Wyjątkowe Położenie Gładzi

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 40m² Informacje dodatkowe: Polozenie gladzi w miejscach po glazurze i tynku dekoracyjnym Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Płock

2022-11-22 do 2022-11-30

Zapotrzebowanie na szlifowanie ścian, sufitów, 44m², Płock

Zakres zlecenia: szlifowanie ścian, sufitów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 44m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Płock

2022-10-02 do 2022-10-10

Położenie gładzi, 101-300m², Płock

Potrzebujesz klienta jako fachowiec od rewelacyjnego kładzenia gładzi w miejscowości Płock lub w rejonie powiatu? Zaproponuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Płock

2023-02-21 do 2023-03-01

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 101-300m², Prandotów

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

 • Prandotów

2023-02-19 do 2023-02-27

Świetne Gładzie

Zakres zlecenia: szlifowanie ścian, sufitów Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Płońsk

2023-02-14 do 2023-02-22

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 301-500m², Pruszków

Zleceniodawca szuka świetnej jakości wykonywanych usług, pisząc - Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 301-500m². To ogłoszenie perfekcyjnie pasuje do specjalisty takiego, jak Ty. Zadzwoń i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Pruszków

2022-11-27 do 2022-12-05

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Gładzi

Najczęstsze pytania o gładziach

Jaki jest koszt położenia gładzi?

Wiele osób planujących prace wykończeniowe zastanawia się nad kosztem położenia gładzi oraz opłacalnością wynajęcia fachowca do tego zadania. Jednak precyzyjna odpowiedź na to pytanie jest niemalże niemożliwa. Dlaczego? Należy wiedzieć, że cena zabiegu będzie zależna od pewnych zmiennych. Wśród nich należy wymienić:

 • metraż ściany;
 • rodzaj gładzi, który ma zostać użyty;
 • planowana liczba warstw do położenia;
 • doświadczenie oraz wyszkolenie fachowca;
 • konieczność przeprowadzenia określonych prac przygotowawczych w celu uzyskania jak najlepszego podłoża pod gładź.

Wielu specjalistów oferuje dokonanie wyceny przed wykonaniem pracy. Na podstawie wielu danych można mniej więcej określić widełki kosztowe dla położenia gładzi – w przypadku położenia jednej warstwy gładzi gipsowej koszt w przeliczeniu na metr kwadratowy oscyluje w granicach od 28 do 40 złotych.

Gdzie szukać najlepszych specjalistów zajmujących się gładzeniem gładzi?

Poszukiwanie fachowców pracujących przy gładziach najlepiej rozpocząć od wypytania swojego najbliższego otoczenia. Warto także sprawdzać grupy tematyczne i portale z ogłoszeniami lub rankingiem najlepszych specjalistów. Najlepiej jest wybierać profesjonalistów, którzy udostępniają informacje na temat swojego doświadczenia w profesji, edukacji kierunkowej i kursów, a także umiejętności i orientacyjne ceny za wykonanie danej usługi. Takich ekspertów z pewnością znajdziesz dzięki naszemu rankingowi najlepszych firm. Należy pamiętać, że nie oszczędzać zbytnio na robociźnie – bardziej doświadczeni fachowcy często są nieco drożsi, jednak ich wieloletni staż pozwala im na fachowe podejście do zadania i uzyskanie wysokiej jakości efektów pracy. Dzięki temu unikniemy potencjalnych napraw spowodowanych nierzetelnym wykonaniem usługi.

Na co trzeba zwrócić uwagę przy kładzeniu gładzi?

Niezależnie od tego czy jesteś specjalistą, czy też postanowiłeś samodzielnie położyć gładź na ścianach - wiedz, że są pewne elementy, na które należy zwrócić należytą uwagę. Brak dbałości o nie może skutkować mizernym efektem estetycznym wykonanej roboty.

Pierwszym z nich jest przygotowanie ścian pod gładź. Przygotowanie powierzchni obejmuje prace takie jak: usunięcie elementów z powierzchni ścian, dokładne gruntowanie oraz szpachlowanie w celu uzupełnienia pozostałych ubytków. W następnej kolejności należy ocenić, czy ściana jest wystarczająco gładka. Nie powinno w niej być widocznych zagłębień, pofalowań i załamań. W zależności od podłoża, należy dobrać odpowiedni rodzaj gładzi – dla przykładu gładź gipsowa nie nadaje się do podłoża, które składa się z betonu komórkowego.

Innym aspektem, na który warto jest zwrócić uwagę jest liczba warstw gładzi, którą chcemy położyć - nie należy nakładać zbyt dużej liczby warstw. Grubość poszczególnych warstw nie powinna przekraczać 3mm.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Gładzi