Gładzie w Siemiatyczach

Porównaj oferty od Specjalistów od Gładzi z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 419 991 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Położenie gładzi jest zabiegiem niezbędnym w celu uzyskania idealnie wykończonych i gładkich ścian – jest to etap, który nie tylko zapewnia gładkość fasady, jak i również umożliwi wykonanie dalszych etapów prac wykończeniowych. Źle położona gładź uniemożliwia uzyskanie odpowiedniej styczności następnych materiałów nakładanych na powierzchnię ściany. Prowadzi to do pojawiania się odprysków, wypukłości na tapecie oraz problemów z umieszczeniem na ścianie kafelek. Zapoznaj się z naszym artykułem, w którym znajdziesz informacje i odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące położenia gładzi. Sprawdź także nasz ranking najlepszych specjalistów, jeśli poszukujesz fachowców od położenia gładzi.

Konkretne etapy remontu i wykończenia wpływają bardzo mocno na estetyczne walory pomieszczeń. Wśród nich należy wymienić między innymi: gładzenie ścian, prace cykliniarskie, tapetowanie, malowanie ścian. Gładzenia ścian nie należy mylić ze szpachlowaniem, do którego używa się masy szpachlowej. Podczas gładzenia wykorzystuje się między innymi: gładź gipsową oraz gładź bezpyłową.

Położenie gładzi gipsowej pozwala na osiągnięcie imponujących efektów – ściany pokryte takim materiałem w odpowiedni sposób osiągają doskonałą gładkość. Dzieje się tak za sprawą uziarnienia gładzi gipsowej – dzięki wspomnianemu parametrowi pozwala to na osiągnięcie bardzo szczelnej i zwartej struktury końcowej. Użycie tego rodzaju materiału jest konieczne przy pomalowaniu ścian farbą satynową. Ten rodzaj gładzi nadaje się do podłoży składających się z tynków cementowych i cementowo-wapiennych.

Położenie gładzi bezpyłowej odbywa się na w miarę gładkiej, suchej oraz wstępnie oczyszczonej powierzchni. Pozwala to na osiągnięcie końcowej gładkości oraz odpowiedniego stopnia przywierania, co finalnie wpływa na jej trwałość. Przy użyciu gładzi bezpyłowej możliwe jest zarówno zastosowanie obróbki końcowej w sposób tradycyjny jak i „na mokro” - to właśnie ta druga opcja pozwala na zniesienie konieczności szlifowania.

Położenie gładzi na ścianach może być trudne – prawidłowe przeprowadzenie tego zabiegu wymaga doświadczenia, dlatego najlepiej jest zatrudnić fachowca, który w profesjonalny sposób zadba o wnętrze. Jeżeli interesuje Cię położenie gładzi, pamiętaj, że cena takich prac wykończeniowych zawsze jest określana indywidualnie.

Ranking najlepszych specjalistów od gładzi w Siemiatyczach

Gładzie Siemiatycze

Mój Dom Kamil Toczko

5 opinii

Wciąż poszukujesz profesjonalistów od gładzi szpachlowych? Wykorzystaj kompetencje Mój Dom Kamil Toczko. Poproś o ofertę już teraz i zobacz co firma może Ci zaproponować.

Art-mat - Wysokiej Klasy Kładzenie Gładzi w Siemiatyczach

Wysokiej Klasy Kładzenie Gładzi w Siemiatyczach

1 opinia

Zleć prace dotyczące kładzenia gładzi fachowcom firmy Art-mat z miejscowości Siemiatycze. Przekonają Cię swoimi kompetencjami i dokładnością. W okolicy Siemiatycz są jednymi z najlepszych. Mają propozycję dla każdego - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

Gressor Władysław Twarowski - Solidne Gładzie Gipsowe Siemiatycze

Gressor Władysław Twarowski

1 opinia

Nadal szukasz dobrej firmy od gładzi gipsowych? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Gressor Władysław Twarowski. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać więcej informacji.

Piotr Bruś - Świetne Gładzie Bezpyłowe Siemiatycze

Piotr Bruś

6 opinii

Potrzebujesz profesjonalistów od gładzi bezpyłowych? Wykorzystaj kompetencje Piotr Bruś. Już teraz skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej szczegółów.

Mariusz Pawlowski - Porządne Gładzie Szpachlowe Siemiatycze

Mariusz Pawlowski

9 opinii

Jeśli wciąż szukasz ekspertów od gładzi szpachlowych to zaufaj doświadczeniu Mariusz Pawlowski. Siemiatycze to teren, na którym koncentrują swoje działania. Otrzymaj propozycję już teraz i sprawdź co firma może zaoferować.

Przemysław Płaski - Doskonałej Jakości Gładzie Gipsowe Siemiatycze

Przemysław Płaski

2 opinie

Jeśli jeszcze potrzebujesz dobrej firmy od gładzi gipsowych to wykorzystaj doświadczenie Przemysław Płaski. Siemiatycze to główny obszar ich działania. Przedzwoń i otrzymaj wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

Mar-but - Porządne Gładzie Gipsowe Siemiatycze

Porządne Gładzie Gipsowe Siemiatycze

1 opinia

Jeśli w dalszym ciągu szukasz ekspertów od gładzi gipsowych to wykorzystaj kompetencje Mar-but. Siemiatycze i okolice to teren, na którym koncentrują swoje działania. Mają ofertę dla każdego, nie pożałujesz.

STALDOM Kamil Stalewski - Pierwszorzędne Gładzie Siemiatycze

STALDOM Kamil Stalewski

1 opinia

Osoby z STALDOM Kamil Stalewski to specjaliści w swoim fachu i są gotowi doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z dziedziny pierwszorzędnego gładzi. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może zaoferować.

Nasilowski - Perfekcyjne Gładzie Siemiatycze

Nasilowski

Gładzie nie ma dla Nasilowski żadnych tajemnic. Dzięki doskonałemu doświadczeniu są gotowi doradzić każdemu Klientowi w zakresie położenia gładzi. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Dżonex - Wyjątkowe Kładzenie Gładzi Siemiatycze

Wyjątkowe Kładzenie Gładzi Siemiatycze

Powierz zadanie kładzenia gładzi ekspertom firmy Dżonex z miejscowości Siemiatycze. Zdobędą Cię swoim zaangażowaniem i fachowością. W okolicy Siemiatycz są w ścisłej czołówce. Mają propozycję dla każdego - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Najnowsze z 27 zleceń na kładzenie gładzi w Siemiatyczach

Zapytanie o położenie gładzi, 140m², Biała Podlaska

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 140m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Biała Podlaska

2023-01-04 do 2023-01-12

Dam zlecenie na położenie gładzi, 101-300m², Biała Podlaska

Zlecający szuka dobrej współpracy, pisząc - Dam zlecenie na położenie gładzi, 101-300m². To ogłoszenie jest idealne dla specjalisty takiego, jak Ty. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Biała Podlaska

2022-08-20 do 2022-08-28

Gładzenie Ścian Siemiatycze

Jako firma zajmująca się usługami z zakresu gładzenia ścian wykonaj zlecenie na gładzenie ścian. Zapoznaj się ze zleceniem - Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 40m². Ledwie chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Węgrów

2022-07-19 do 2022-07-27

Zapotrzebowanie na szpachlowanie, 101-300m², Węgrów

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Zapotrzebowanie na szpachlowanie, 101-300m²". Wykonaj zadanie wysokiej klasy położenia gładzi jako specjalista w tej dziedzinie. Poinformuj Klienta o chęci do realizacji działalności z Węgrowa i pobliskich powiatów. Dokładne informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Węgrów

2023-01-26 do 2023-02-03
dodano 7 dni temu

Potrzebna ekipa na położenie gładzi, 101-300m², Zambrów

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Informacje dodatkowe: cementowo-wapienna Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Zambrów

2022-08-24 do 2022-09-01

Porządne Gładzie Siemiatycze

Chcesz znaleźć Zleceniodawcę jako sprawdzony specjalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Klienta. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Podejmij decyzję bez zwłoki - zadzwoń i otrzymaj ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Stanisławowo

2022-12-07 do 2022-12-15

Pierwszorzędne Gładzenie Ścian

Zakres zlecenia: szpachlowanie Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 56m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Białystok

2022-11-22 do 2022-11-30

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 301-500m², Białystok

Pragniesz znaleźć Klienta jako solidny fachowiec z zakresu fantastycznego gładzenia ścian z Białegostoku? Pomóż zrealizować Klientowi zlecenie zgłębiając detale jego zgłoszenia o treści "XYZ". Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaproponować.

 • Białystok

2022-08-17 do 2022-08-25

Profesjonalne Kładzenie Gładzi Siemiatycze

Zakres zlecenia: szpachlowanie Rodzaj obiektu: garaż lub budynek gospodarczy Powierzchnia prac: 50m² Informacje dodatkowe: Glefy okienne Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Tykocin

2022-09-28 do 2022-10-06

Fantastyczne Położenie Gładzi Siemiatycze

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: Poszukuje osoby do polozenia gladzi w dwoch malych pokojach. Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Radzyń Podlaski

2022-09-07 do 2022-09-15

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 380m², Jurowce

Chcesz znaleźć zlecenia do wykonania jako dobry specjalista z zakresu profesjonalnego położenia gładzi z Twojego rejonu? Przyczyń się do realizacji celów Klienta zgłębiając detale jego zgłoszenia, które ma treść "XYZ". Aby otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

 • Jurowce

2023-01-24 do 2023-02-01

Zapytanie o położenie gładzi, 101-300m², Jadów

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Informacje dodatkowe: Zlecę naciągnięcie gładzi oraz przygotowanie pod malowanie. Gładź do zrobienia w dwóch pomieszczeniach. Raze...

 • Jadów

2022-07-23 do 2022-07-23

Zapytanie o położenie gładzi, 101-300m², Łomża

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Informacje dodatkowe: tynki cementowo-wapienne Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Łomża

2022-08-24 do 2022-09-01

Zapotrzebowanie na szpachlowanie, do 100m², Łomża

Zakres zlecenia: szpachlowanie Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

 • Łomża

2022-09-23 do 2022-10-01

Szukam firmy na położenie gładzi, 120m², Klembów

Bądź pewny, że Zleceniodawcy zlecający położenie gładzi są pewni. Skontaktuj się z nim jako specjalista od położenia gładzi. Wyczerpującą ofertę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Klembów

2022-09-25 do 2022-10-03

Zapytanie o położenie gładzi, 150m², Klembów

Zdecyduj się na prace dotyczące fantastycznego gładzenia ścian od wiarygodnych Zleceniodawców zainteresowanych daniem pracy na terenie Mazowieckiego. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Klembów

2022-11-02 do 2022-11-10

Znakomite Gładzie

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: 101-300m² Informacje dodatkowe: Termin sierpień koniec prac Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Janki

2022-08-16 do 2022-08-24

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, do 100m², Ostrołęka

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: tynki cementowo wapienne Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

 • Ostrołęka

2023-01-14 do 2023-01-22

Wysokiej Klasy Gładzenie Ścian

Zakres zlecenia: szpachlowanie Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 15m² Informacje dodatkowe: Zaszpachlowanie ścian i sufitu w łazience/ remont Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Sokółka

2022-10-15 do 2022-10-23

Szukam firmy na szlifowanie ścian, sufitów, 501-1000m², Stepna-Michałki

Jeśli realizujesz zlecenia na fantastyczne kładzenie gładzi w rejonie Mazowieckiego i świadczysz usługi z najwyższej półki to znalazłeś dobre miejsce. Klient, który napisał zapytanie o treści "Szukam firmy na szlifowanie ścian, sufitów, 501-1000m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej fachowej firmy. Zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

 • Stepna-Michałki

2022-10-09 do 2022-10-17

Porządne Gładzie

Zleceniodawca napisał zlecenie brzmiące "Zapytanie o położenie gładzi, 301-500m²". Jako wiarygodny ekspert w dziedzinie gładzi wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Napisz krótko co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Klienta.

 • Trojanów

2022-10-22 do 2022-10-22

Wyjątkowe Gładzenie Ścian

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: 301-500m² Informacje dodatkowe: Powierzchnia 330m2 Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Marki

2022-10-25 do 2022-11-02

Szukam firmy na położenie gładzi, 3000m², Lubartów

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: obiekt handlowo-usługowy lub przemysłowy Powierzchnia prac: 3000m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Lubartów

2022-09-12 do 2022-09-20

Perfekcyjne Gładzenie Ścian

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Szpachlowanie, 103m²". Przyjmij zlecenie perfekcyjnego gładzenia ścian jako specjalista w tej branży. Zadeklaruj gotowość do podjęcia działalności z okolic Mazowieckiego i pobliskich miast. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Poświętne

2022-09-29 do 2022-10-07

Zapotrzebowanie na szlifowanie ścian, sufitów, 450m², Lipków

Zakres zlecenia: szlifowanie ścian, sufitów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 450m² Informacje dodatkowe: Zlecę szlifowanie (żyrafą) nowych tynków gipsowych. Pod malowanie natryskowe. Ok. 220 m2 ścian i 130 m...

 • Lipków

2022-08-31 do 2022-09-08

Dam zlecenie na położenie gładzi, do 100m², Izabelin

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Izabelin

2022-10-17 do 2022-10-25

Potrzebna ekipa na położenie gładzi, 5m², Ząbki

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 5m² Informacje dodatkowe: Wyrownanie sufitu w lazience Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Ząbki

2022-08-23 do 2022-08-31

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Gładzi

Najczęstsze pytania o gładziach

Jaki jest koszt położenia gładzi?

Wiele osób planujących prace wykończeniowe zastanawia się nad kosztem położenia gładzi oraz opłacalnością wynajęcia fachowca do tego zadania. Jednak precyzyjna odpowiedź na to pytanie jest niemalże niemożliwa. Dlaczego? Należy wiedzieć, że cena zabiegu będzie zależna od pewnych zmiennych. Wśród nich należy wymienić:

 • metraż ściany;
 • rodzaj gładzi, który ma zostać użyty;
 • planowana liczba warstw do położenia;
 • doświadczenie oraz wyszkolenie fachowca;
 • konieczność przeprowadzenia określonych prac przygotowawczych w celu uzyskania jak najlepszego podłoża pod gładź.

Wielu specjalistów oferuje dokonanie wyceny przed wykonaniem pracy. Na podstawie wielu danych można mniej więcej określić widełki kosztowe dla położenia gładzi – w przypadku położenia jednej warstwy gładzi gipsowej koszt w przeliczeniu na metr kwadratowy oscyluje w granicach od 28 do 40 złotych.

Gdzie szukać najlepszych specjalistów zajmujących się gładzeniem gładzi?

Poszukiwanie fachowców pracujących przy gładziach najlepiej rozpocząć od wypytania swojego najbliższego otoczenia. Warto także sprawdzać grupy tematyczne i portale z ogłoszeniami lub rankingiem najlepszych specjalistów. Najlepiej jest wybierać profesjonalistów, którzy udostępniają informacje na temat swojego doświadczenia w profesji, edukacji kierunkowej i kursów, a także umiejętności i orientacyjne ceny za wykonanie danej usługi. Takich ekspertów z pewnością znajdziesz dzięki naszemu rankingowi najlepszych firm. Należy pamiętać, że nie oszczędzać zbytnio na robociźnie – bardziej doświadczeni fachowcy często są nieco drożsi, jednak ich wieloletni staż pozwala im na fachowe podejście do zadania i uzyskanie wysokiej jakości efektów pracy. Dzięki temu unikniemy potencjalnych napraw spowodowanych nierzetelnym wykonaniem usługi.

Na co trzeba zwrócić uwagę przy kładzeniu gładzi?

Niezależnie od tego czy jesteś specjalistą, czy też postanowiłeś samodzielnie położyć gładź na ścianach - wiedz, że są pewne elementy, na które należy zwrócić należytą uwagę. Brak dbałości o nie może skutkować mizernym efektem estetycznym wykonanej roboty.

Pierwszym z nich jest przygotowanie ścian pod gładź. Przygotowanie powierzchni obejmuje prace takie jak: usunięcie elementów z powierzchni ścian, dokładne gruntowanie oraz szpachlowanie w celu uzupełnienia pozostałych ubytków. W następnej kolejności należy ocenić, czy ściana jest wystarczająco gładka. Nie powinno w niej być widocznych zagłębień, pofalowań i załamań. W zależności od podłoża, należy dobrać odpowiedni rodzaj gładzi – dla przykładu gładź gipsowa nie nadaje się do podłoża, które składa się z betonu komórkowego.

Innym aspektem, na który warto jest zwrócić uwagę jest liczba warstw gładzi, którą chcemy położyć - nie należy nakładać zbyt dużej liczby warstw. Grubość poszczególnych warstw nie powinna przekraczać 3mm.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Gładzi