Gładzie w Myszkowie

Porównaj oferty od Specjalistów od Gładzi z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 392 301 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 310 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Położenie gładzi jest zabiegiem niezbędnym w celu uzyskania idealnie wykończonych i gładkich ścian – jest to etap, który nie tylko zapewnia gładkość fasady, jak i również umożliwi wykonanie dalszych etapów prac wykończeniowych. Źle położona gładź uniemożliwia uzyskanie odpowiedniej styczności następnych materiałów nakładanych na powierzchnię ściany. Prowadzi to do pojawiania się odprysków, wypukłości na tapecie oraz problemów z umieszczeniem na ścianie kafelek. Zapoznaj się z naszym artykułem, w którym znajdziesz informacje i odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące położenia gładzi. Sprawdź także nasz ranking najlepszych specjalistów, jeśli poszukujesz fachowców od położenia gładzi.

Konkretne etapy remontu i wykończenia wpływają bardzo mocno na estetyczne walory pomieszczeń. Wśród nich należy wymienić między innymi: gładzenie ścian, prace cykliniarskie, tapetowanie, malowanie ścian. Gładzenia ścian nie należy mylić ze szpachlowaniem, do którego używa się masy szpachlowej. Podczas gładzenia wykorzystuje się między innymi: gładź gipsową oraz gładź bezpyłową.

Położenie gładzi gipsowej pozwala na osiągnięcie imponujących efektów – ściany pokryte takim materiałem w odpowiedni sposób osiągają doskonałą gładkość. Dzieje się tak za sprawą uziarnienia gładzi gipsowej – dzięki wspomnianemu parametrowi pozwala to na osiągnięcie bardzo szczelnej i zwartej struktury końcowej. Użycie tego rodzaju materiału jest konieczne przy pomalowaniu ścian farbą satynową. Ten rodzaj gładzi nadaje się do podłoży składających się z tynków cementowych i cementowo-wapiennych.

Położenie gładzi bezpyłowej odbywa się na w miarę gładkiej, suchej oraz wstępnie oczyszczonej powierzchni. Pozwala to na osiągnięcie końcowej gładkości oraz odpowiedniego stopnia przywierania, co finalnie wpływa na jej trwałość. Przy użyciu gładzi bezpyłowej możliwe jest zarówno zastosowanie obróbki końcowej w sposób tradycyjny jak i „na mokro” - to właśnie ta druga opcja pozwala na zniesienie konieczności szlifowania.

Położenie gładzi na ścianach może być trudne – prawidłowe przeprowadzenie tego zabiegu wymaga doświadczenia, dlatego najlepiej jest zatrudnić fachowca, który w profesjonalny sposób zadba o wnętrze. Jeżeli interesuje Cię położenie gładzi, pamiętaj, że cena takich prac wykończeniowych zawsze jest określana indywidualnie.

Ranking najlepszych specjalistów od gładzi w Myszkowie

Gładzie Myszków

Solidne Gładzie Gipsowe

1 opinia

Moto-Bud świadczy swoje usługi w bardzo przystępnej cenie. Skupia się na Klientach z miejscowości Myszków i okolic. Przedstawią Ci dobrą ofertę - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

Usługi Remontowo-Budowlane Gogola Marcin - Najwyższej Klasy Kładzenie Gładzi Myszków

Usługi Remontowo-Budowlane Gogola Marcin

1 opinia

Kładzenie gładzi to najważniejszy temat dla ekipy z firmy Usługi Remontowo-Budowlane Gogola Marcin - są jednymi z najlepszych w tej dziedzinie. Zadzwoń i dowiedz się więcej - naprawdę warto.

Agm-gurpaints - Perfekcyjne Kładzenie Gładzi Myszków

Perfekcyjne Kładzenie Gładzi Myszków

1 opinia

Po prostu zleć prace dotyczące kładzenia gładzi fachowcom z miejscowości Myszków. Przekonają Cię swoim zaangażowaniem i rzetelnością. Na terenie Myszkowa są jednymi z najlepszych. Otrzymaj propozycję już teraz i zobacz co firma może zaoferować.

TPX - Staranne Gładzie Gipsowe Myszków

Staranne Gładzie Gipsowe

3 opinie

Wciąż szukasz profesjonalistów od gładzi gipsowych? Powierz tę kwestię specjalistom z TPX. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

DEGO TECHNIKI - Doskonałe Gładzie Gipsowe w Myszkowie

Doskonałe Gładzie Gipsowe w Myszkowie

3 opinie

Wciąż potrzebujesz profesjonalistów od gładzi gipsowych? Skorzystaj z kwalifikacji DEGO TECHNIKI. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

marcin gruszczyk - Doskonałej Jakości Gładzie Bezpyłowe Myszków

marcin gruszczyk

5 opinii

Uwierz na słowo specjalistom w dziedzinie gładzi bezpyłowych i zatrudnij marcin gruszczyk. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli każdego. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

IDEOSSYSTEM - Wysokiej Klasy Gładzenie Ścian Myszków

Wysokiej Klasy Gładzenie Ścian

15 opinii

Bez oporów zleć usługę wysokiej klasy gładzenia ścian ekspertom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Myszkowa i okolicznych miast. Tylko krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnej wyceny - skontaktuj się!

Firma Usługowa FILIP - Rewelacyjne Położenie Gładzi Myszków

Rewelacyjne Położenie Gładzi

1 opinia

Dobra cena i rzetelna realizacja powierzonych zadań to główne walory przedsiębiorcy, którego specjalnością jest położenie gładzi. Skontaktuj się z nimi już teraz i poznaj ofertę.

DAVBUD - Pierwszorzędne Gładzenie Ścian Myszków

Pierwszorzędne Gładzenie Ścian Myszków

1 opinia

Jeśli szukasz świetnej jakości wykonywanych usług to profesjonaliści z DAVBUD są dla Ciebie idealni. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - nie pożałujesz.

INSPIREM ADRIAN RUDNY - Rewelacyjne Gładzie Gipsowe Myszków

Rewelacyjne Gładzie Gipsowe

3 opinie

Wykonanie gładzi gipsowych będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych fachowców. INSPIREM ADRIAN RUDNY ma doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać więcej informacji.

Najnowsze z 26 zleceń na kładzenie gładzi w Myszkowie

Zapotrzebowanie na szpachlowanie, 20m², Zawiercie

Zakres zlecenia: szpachlowanie Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 20m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Zawiercie

2022-08-02 do 2022-08-04

Dam zlecenie na położenie gładzi, 30m², Łazy

Potrzebujesz zleceniodawcy jako ekspert od wysokiej klasy gładzenia ścian w rejonie Śląskiego lub w pobliskim rejonie? Zaprezentuj wyjątkową ofertę temu Klientowi - zadzwoń niezwłocznie.

 • Łazy

2022-11-14 do 2022-11-15

Szukam firmy na położenie gładzi, 200m², Ryczów

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 200m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Ryczów

2022-09-03 do 2022-09-11

Najlepsze Położenie Gładzi Myszków

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Częstochowa

2022-08-05 do 2022-08-13

Położenie gładzi, 20m², Częstochowa

Na wypadek jeśli jako dobra firma od gładzi szukasz zleceń to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Położenie gładzi, 20m². Prowadząc firmę jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca na pewno dowiedziesz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Częstochowa

2022-10-28 do 2022-11-05

Położenie gładzi, 101-300m², Częstochowa

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Częstochowa

2023-01-15 do 2023-01-23

Położenie Gładzi

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Informacje dodatkowe: położenie gładzi gipsowych Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Malinowice

2022-11-10 do 2022-11-18

Doskonałe Gładzenie Ścian Myszków

Potrzebujesz pracy jako ekspert od doskonałego gładzenia ścian w rejonie Śląskiego lub w pobliskim rejonie? Dodatkowe informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Wojkowice Kościelne

2022-07-13 do 2022-07-21

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, do 100m², Ossy

Zleceniodawca poszukuje doskonałej współpracy i pisze - Zapotrzebowanie na położenie gładzi, do 100m². To zapytanie o ofertę jest stworzone dla specjalisty takiego, jak Ty. Już teraz zadzwoń do niego, aby przesłać ofertę.

 • Ossy

2022-12-19 do 2022-12-27

Solidne Gładzie Myszków

Nadal jesteś w stanie nawiązać kontakt w odpowiedzi na ogłoszenie Zleceniodawcy jako profesjonalista od gładzi. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twoich usług i dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Dąbrowa Górnicza

2022-12-09 do 2022-12-17

Gładzenie Ścian

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 6m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Dąbrowa Górnicza

2022-09-27 do 2022-10-05

Szukam firmy na położenie gładzi, 20m², Dąbrowa Górnicza

Zdecyduj się na prace dotyczące wysokiej klasy kładzenia gładzi od wiarygodnych Zleceniodawców zainteresowanych zatrudnieniem w miejscowości Dąbrowa Górnicza lub sąsiednim mieście. Żeby uzyskać Klienta skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

 • Dąbrowa Górnicza

2023-01-17 do 2023-01-25

Doskonałe Gładzenie Ścian

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: budynek wielorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Dąbrowa Górnicza

2022-10-22 do 2022-10-30

Najlepsze Gładzenie Ścian

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 30m² Informacje dodatkowe: Gładź bezpylowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Dąbrowa Górnicza

2022-07-26 do 2022-08-03

Szukam firmy na położenie gładzi, do 100m², Dąbrowa Górnicza

Masz zamiar wykonać zlecenie na gładzenie ścian, a nie znalazłeś Klienta? Nawiązanie kontaktu w odpowiedzi na zlecenie o treści Szukam firmy na położenie gładzi, do 100m² to świetny wybór. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Dąbrowa Górnicza

2022-12-24 do 2023-01-01

Doskonałe Położenie Gładzi

Klient wprowadził zapytanie "Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 610m²". Przyjmij usługę doskonałego położenia gładzi jako specjalista w tej branży. Poinformuj Klienta o chęci do realizacji zleceń z okolic Śląskiego i sąsiednich miast. Nie trać czasu - skontaktuj się z nim.

 • Wojkowice

2023-01-22 do 2023-01-30
dodano 5 dni temu

Zapytanie o położenie gładzi, 101-300m², Będzin

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 101-300m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Będzin

2022-11-01 do 2022-11-09

Położenie Gładzi

Planujesz wykonać zlecenie na położenie gładzi, a nie masz Klienta? Odpowiedź na ogłoszenie o treści Szukam firmy na położenie gładzi, 101-300m² to rewelacyjny pomysł. Zaprezentuj bezkonkurencyjną ofertę temu Klientowi - nawiąż kontakt jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Rogoźnik

2022-08-18 do 2022-08-26

Rewelacyjne Gładzenie Ścian

Starasz się odnaleźć zlecenie do wykonania jako warty uwagi specjalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla autora zapytania. Przyczyń się do realizacji jego celów. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Tarnowskie Góry

2023-01-07 do 2023-01-15

Potrzebna ekipa na szlifowanie ścian, sufitów, do 100m², Tarnowskie Góry

Potrzebujesz klienta jako fachowiec od rewelacyjnego kładzenia gładzi w miejscowości Tarnowskie Góry lub w rejonie powiatu? Zaproponuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Tarnowskie Góry

2022-08-25 do 2022-09-02

Doskonałe Położenie Gładzi

Zakres zlecenia: szpachlowanie Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: Zwykła i już Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Radzionków

2023-01-16 do 2023-01-24

Szukam firmy na położenie gładzi, 35m², Sosnowiec

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 35m² Informacje dodatkowe: Potrzebuje w trybie pilnym kogoś do położenia gładzi szpachlowych na ś...

 • Sosnowiec

2022-08-17 do 2022-08-25

Staranne Gładzie

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Sosnowiec

2022-09-18 do 2022-09-26

Dam zlecenie na położenie gładzi, 101-300m², Sosnowiec

Jako doskonały specjalista, który świadczy usługi położenia gładzi na bardzo dobrym poziomie pomóż osiągnąć cele Klientowi, który jest rzetelny. Dzięki temu, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Sosnowiec

2022-10-09 do 2022-10-17

Świetne Gładzie

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: budynek wielorodzinny Powierzchnia prac: 35m² Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Sosnowiec

2022-07-15 do 2022-07-23

Dam zlecenie na położenie gładzi, 13m², Sosnowiec

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 13m² Informacje dodatkowe: Szukam osoby do wykonania gładzi na jeden ścianie w pokoju, czyli gładź, szlifowanie i przygotowanie pod malowanie Term...

 • Sosnowiec

2022-07-21 do 2022-07-29

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Gładzi

Najczęstsze pytania o gładziach

Jaki jest koszt położenia gładzi?

Wiele osób planujących prace wykończeniowe zastanawia się nad kosztem położenia gładzi oraz opłacalnością wynajęcia fachowca do tego zadania. Jednak precyzyjna odpowiedź na to pytanie jest niemalże niemożliwa. Dlaczego? Należy wiedzieć, że cena zabiegu będzie zależna od pewnych zmiennych. Wśród nich należy wymienić:

 • metraż ściany;
 • rodzaj gładzi, który ma zostać użyty;
 • planowana liczba warstw do położenia;
 • doświadczenie oraz wyszkolenie fachowca;
 • konieczność przeprowadzenia określonych prac przygotowawczych w celu uzyskania jak najlepszego podłoża pod gładź.

Wielu specjalistów oferuje dokonanie wyceny przed wykonaniem pracy. Na podstawie wielu danych można mniej więcej określić widełki kosztowe dla położenia gładzi – w przypadku położenia jednej warstwy gładzi gipsowej koszt w przeliczeniu na metr kwadratowy oscyluje w granicach od 28 do 40 złotych.

Gdzie szukać najlepszych specjalistów zajmujących się gładzeniem gładzi?

Poszukiwanie fachowców pracujących przy gładziach najlepiej rozpocząć od wypytania swojego najbliższego otoczenia. Warto także sprawdzać grupy tematyczne i portale z ogłoszeniami lub rankingiem najlepszych specjalistów. Najlepiej jest wybierać profesjonalistów, którzy udostępniają informacje na temat swojego doświadczenia w profesji, edukacji kierunkowej i kursów, a także umiejętności i orientacyjne ceny za wykonanie danej usługi. Takich ekspertów z pewnością znajdziesz dzięki naszemu rankingowi najlepszych firm. Należy pamiętać, że nie oszczędzać zbytnio na robociźnie – bardziej doświadczeni fachowcy często są nieco drożsi, jednak ich wieloletni staż pozwala im na fachowe podejście do zadania i uzyskanie wysokiej jakości efektów pracy. Dzięki temu unikniemy potencjalnych napraw spowodowanych nierzetelnym wykonaniem usługi.

Na co trzeba zwrócić uwagę przy kładzeniu gładzi?

Niezależnie od tego czy jesteś specjalistą, czy też postanowiłeś samodzielnie położyć gładź na ścianach - wiedz, że są pewne elementy, na które należy zwrócić należytą uwagę. Brak dbałości o nie może skutkować mizernym efektem estetycznym wykonanej roboty.

Pierwszym z nich jest przygotowanie ścian pod gładź. Przygotowanie powierzchni obejmuje prace takie jak: usunięcie elementów z powierzchni ścian, dokładne gruntowanie oraz szpachlowanie w celu uzupełnienia pozostałych ubytków. W następnej kolejności należy ocenić, czy ściana jest wystarczająco gładka. Nie powinno w niej być widocznych zagłębień, pofalowań i załamań. W zależności od podłoża, należy dobrać odpowiedni rodzaj gładzi – dla przykładu gładź gipsowa nie nadaje się do podłoża, które składa się z betonu komórkowego.

Innym aspektem, na który warto jest zwrócić uwagę jest liczba warstw gładzi, którą chcemy położyć - nie należy nakładać zbyt dużej liczby warstw. Grubość poszczególnych warstw nie powinna przekraczać 3mm.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Gładzi