Gładzie w Hajnówce

Porównaj oferty od Specjalistów od Gładzi z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 419 997 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Położenie gładzi jest zabiegiem niezbędnym w celu uzyskania idealnie wykończonych i gładkich ścian – jest to etap, który nie tylko zapewnia gładkość fasady, jak i również umożliwi wykonanie dalszych etapów prac wykończeniowych. Źle położona gładź uniemożliwia uzyskanie odpowiedniej styczności następnych materiałów nakładanych na powierzchnię ściany. Prowadzi to do pojawiania się odprysków, wypukłości na tapecie oraz problemów z umieszczeniem na ścianie kafelek. Zapoznaj się z naszym artykułem, w którym znajdziesz informacje i odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące położenia gładzi. Sprawdź także nasz ranking najlepszych specjalistów, jeśli poszukujesz fachowców od położenia gładzi.

Konkretne etapy remontu i wykończenia wpływają bardzo mocno na estetyczne walory pomieszczeń. Wśród nich należy wymienić między innymi: gładzenie ścian, prace cykliniarskie, tapetowanie, malowanie ścian. Gładzenia ścian nie należy mylić ze szpachlowaniem, do którego używa się masy szpachlowej. Podczas gładzenia wykorzystuje się między innymi: gładź gipsową oraz gładź bezpyłową.

Położenie gładzi gipsowej pozwala na osiągnięcie imponujących efektów – ściany pokryte takim materiałem w odpowiedni sposób osiągają doskonałą gładkość. Dzieje się tak za sprawą uziarnienia gładzi gipsowej – dzięki wspomnianemu parametrowi pozwala to na osiągnięcie bardzo szczelnej i zwartej struktury końcowej. Użycie tego rodzaju materiału jest konieczne przy pomalowaniu ścian farbą satynową. Ten rodzaj gładzi nadaje się do podłoży składających się z tynków cementowych i cementowo-wapiennych.

Położenie gładzi bezpyłowej odbywa się na w miarę gładkiej, suchej oraz wstępnie oczyszczonej powierzchni. Pozwala to na osiągnięcie końcowej gładkości oraz odpowiedniego stopnia przywierania, co finalnie wpływa na jej trwałość. Przy użyciu gładzi bezpyłowej możliwe jest zarówno zastosowanie obróbki końcowej w sposób tradycyjny jak i „na mokro” - to właśnie ta druga opcja pozwala na zniesienie konieczności szlifowania.

Położenie gładzi na ścianach może być trudne – prawidłowe przeprowadzenie tego zabiegu wymaga doświadczenia, dlatego najlepiej jest zatrudnić fachowca, który w profesjonalny sposób zadba o wnętrze. Jeżeli interesuje Cię położenie gładzi, pamiętaj, że cena takich prac wykończeniowych zawsze jest określana indywidualnie.

Ranking najlepszych specjalistów od gładzi w Hajnówce

Gładzie Hajnówka

Porządne Gładzie Gipsowe w Hajnówce

6 opinii

Wciąż poszukujesz specjalisty od gładzi gipsowych? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Pax Usługi glazurnicze. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

HydraBud - Doskonałe Gładzie Hajnówka

HydraBud

1 opinia

Ten specjalista działa na terenie województwa i oferuje szerokie spektrum usług z zakresu doskonałego gładzi. Wyczerpującą ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Odessa - Rewelacyjne Gładzie Na Mokro Hajnówka

Odessa

1 opinia

Wciąż potrzebujesz dobrej firmy od gładzi na mokro? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Odessa. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

LAfasada - Najlepsze Gładzenie Ścian Hajnówka

LAfasada

7 opinii

Atrakcyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych prac to główne walory firmy, której specjalnością jest gładzenie ścian. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby otrzymać ofertę.

RWB WOJCIUK - Doskonałe Gładzie Gipsowe Hajnówka

RWB WOJCIUK

Na wypadek jeśli wciąż potrzebujesz profesjonalistów od gładzi gipsowych to skorzystaj z kwalifikacji RWB WOJCIUK. Hajnówka i pobliske miasta to główny obszar ich działania. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

trenddom sp. z o.o. - Pierwszorzędne Gładzie Szpachlowe Hajnówka

trenddom sp. z o.o.

Właśnie wybierasz wartego uwagi profesjonalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? trenddom sp. z o.o. z Hajnówki jest na to najlepszym rozwiązaniem. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

Adex -bud adam garustowicz - Profesjonalne Gładzie Gipsowe Hajnówka

Adex -bud adam garustowicz

Szukasz dobrej firmy od gładzi gipsowych? Powierz tę kwestię specjalistom z Adex -bud adam garustowicz. Zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

Arkada - Staranne Gładzie Gipsowe Hajnówka

Staranne Gładzie Gipsowe Hajnówka

Na wypadek jeśli poszukujesz profesjonalistów od gładzi gipsowych to trafiłeś w dobre miejsce - Arkada jest do Twoich usług. Hajnówka i okolice to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej oferty - sprawdź!

S-BUD PIOTR SOPOĆKO - Pierwszorzędne Gładzie Gipsowe Hajnówka

S-BUD PIOTR SOPOĆKO

Przygotowanie gładzi gipsowych będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych ekspertów. S-BUD PIOTR SOPOĆKO ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Już nie czekaj i skontaktuj się teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Tichbud - Doskonałe Gładzenie Ścian Hajnówka

Doskonałe Gładzenie Ścian Hajnówka

Nie marnuj energii i powierz twoje zadanie tym fachowcom od gładzenia ścian z Hajnówki. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - nie będziesz żałować.

Najnowsze z 19 zleceń na kładzenie gładzi w Hajnówce

Zlecę szpachlowanie, 56m², Białystok

Klient wprowadził zapytanie "Zlecę szpachlowanie, 56m²". Przyjmij zadanie najlepszego gładzenia ścian jako ekspert w tej branży. Zawiadom o gotowości do realizacji działalności z okolic Białegostoku i pobliskich miast. Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Białystok

2022-11-22 do 2022-11-30

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 301-500m², Białystok

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Białystok

2022-08-17 do 2022-08-25

Potrzebna ekipa na położenie gładzi, 104m², Stanisławowo

Chcesz znaleźć zlecenia do wykonania jako dobry specjalista z zakresu wyjątkowego kładzenia gładzi z Podlaskiego? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania zgłębiając detale jego zgłoszenia, które ma treść "XYZ". Dłużej nie czekaj i poproś o szczegóły - na pewno będziesz zadowolony!

 • Stanisławowo

2022-12-07 do 2022-12-15

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 380m², Jurowce

Nadal możesz odpowiedzieć na zapotrzebowanie Zlecającego jako profesjonalista od gładzi. Pozwól Zlecającym wykorzystać Twoje kompetencje i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Żeby otrzymać Klienta skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

 • Jurowce

2023-01-24 do 2023-02-01

Szpachlowanie, 15m², Sokółka

Zakres zlecenia: szpachlowanie Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 15m² Informacje dodatkowe: Zaszpachlowanie ścian i sufitu w łazience/ remont Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Sokółka

2022-10-15 do 2022-10-23

Pierwszorzędne Położenie Gładzi Hajnówka

Jako doskonały specjalista, który świadczy usługi położenia gładzi na bardzo dobrym poziomie pomóż osiągnąć cele Klientowi, który jest wiarygodny. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Tykocin

2022-09-28 do 2022-10-06

Zapytanie o położenie gładzi, 140m², Biała Podlaska

Potrzebujesz zleceniodawcy jako ekspert od wysokiej klasy gładzenia ścian w rejonie Białej Podlaskiej lub w pobliskim rejonie? Zaprezentuj wyjątkową ofertę temu Klientowi - zadzwoń niezwłocznie.

 • Biała Podlaska

2023-01-04 do 2023-01-12

Dam zlecenie na położenie gładzi, 101-300m², Biała Podlaska

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Biała Podlaska

2022-08-20 do 2022-08-28

Potrzebna ekipa na położenie gładzi, 101-300m², Zambrów

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Informacje dodatkowe: cementowo-wapienna Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Zambrów

2022-08-24 do 2022-09-01

Zapytanie o położenie gładzi, 101-300m², Łomża

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Informacje dodatkowe: tynki cementowo-wapienne Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Łomża

2022-08-24 do 2022-09-01

Zapotrzebowanie na szpachlowanie, do 100m², Łomża

Zakres zlecenia: szpachlowanie Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

 • Łomża

2022-09-23 do 2022-10-01

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 40m², Węgrów

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 40m² Informacje dodatkowe: Witam. Pana firma ma bardzo dobre opinie jeśli chodzi o gładź . Czy byłby Pan zainteresowany położeniem gładzi na...

 • Węgrów

2022-07-19 do 2022-07-27

Zapotrzebowanie na szpachlowanie, 101-300m², Węgrów

Zakres zlecenia: szpachlowanie Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Węgrów

2023-01-26 do 2023-02-03
dodano 7 dni temu

Najlepsze Położenie Gładzi

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: Poszukuje osoby do polozenia gladzi w dwoch malych pokojach. Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Radzyń Podlaski

2022-09-07 do 2022-09-15

Solidne Położenie Gładzi

To zlecenie o treści - Zapytanie o położenie gładzi, 101-300m² jest skierowane do fachowca, który świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz skupia się na Klientach z Mazowieckiego oraz przyległych powiatów. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Jadów

2022-07-23 do 2022-07-23

Świetne Gładzie Hajnówka

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: tynki cementowo wapienne Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

 • Ostrołęka

2023-01-14 do 2023-01-22

Szukam firmy na szlifowanie ścian, sufitów, 501-1000m², Stepna-Michałki

Zakres zlecenia: szlifowanie ścian, sufitów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-1000m² Informacje dodatkowe: Gładź Fast Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Stepna-Michałki

2022-10-09 do 2022-10-17

Potrzebna ekipa na położenie gładzi, 101-300m², Ełk

Zleceniodawca szuka świetnej jakości wykonywanych usług i pisze - Potrzebna ekipa na położenie gładzi, 101-300m². To zapytanie o ofertę jest stworzone dla specjalisty takiego, jak Ty. Żeby otrzymać więcej informacji skontaktuj się już teraz - warto.

 • Ełk

2022-08-16 do 2022-08-24

Zapytanie o położenie gładzi, 45m², Ełk

Nadal jesteś w stanie nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapytanie Zlecającego jako profesjonalista od gładzi. Pozwól Klientom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i być zadowolonym z efektów tej współpracy. Zaproponuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Ełk

2023-01-31 do 2023-02-08
dodano 2 dni temu

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Gładzi

Najczęstsze pytania o gładziach

Jaki jest koszt położenia gładzi?

Wiele osób planujących prace wykończeniowe zastanawia się nad kosztem położenia gładzi oraz opłacalnością wynajęcia fachowca do tego zadania. Jednak precyzyjna odpowiedź na to pytanie jest niemalże niemożliwa. Dlaczego? Należy wiedzieć, że cena zabiegu będzie zależna od pewnych zmiennych. Wśród nich należy wymienić:

 • metraż ściany;
 • rodzaj gładzi, który ma zostać użyty;
 • planowana liczba warstw do położenia;
 • doświadczenie oraz wyszkolenie fachowca;
 • konieczność przeprowadzenia określonych prac przygotowawczych w celu uzyskania jak najlepszego podłoża pod gładź.

Wielu specjalistów oferuje dokonanie wyceny przed wykonaniem pracy. Na podstawie wielu danych można mniej więcej określić widełki kosztowe dla położenia gładzi – w przypadku położenia jednej warstwy gładzi gipsowej koszt w przeliczeniu na metr kwadratowy oscyluje w granicach od 28 do 40 złotych.

Gdzie szukać najlepszych specjalistów zajmujących się gładzeniem gładzi?

Poszukiwanie fachowców pracujących przy gładziach najlepiej rozpocząć od wypytania swojego najbliższego otoczenia. Warto także sprawdzać grupy tematyczne i portale z ogłoszeniami lub rankingiem najlepszych specjalistów. Najlepiej jest wybierać profesjonalistów, którzy udostępniają informacje na temat swojego doświadczenia w profesji, edukacji kierunkowej i kursów, a także umiejętności i orientacyjne ceny za wykonanie danej usługi. Takich ekspertów z pewnością znajdziesz dzięki naszemu rankingowi najlepszych firm. Należy pamiętać, że nie oszczędzać zbytnio na robociźnie – bardziej doświadczeni fachowcy często są nieco drożsi, jednak ich wieloletni staż pozwala im na fachowe podejście do zadania i uzyskanie wysokiej jakości efektów pracy. Dzięki temu unikniemy potencjalnych napraw spowodowanych nierzetelnym wykonaniem usługi.

Na co trzeba zwrócić uwagę przy kładzeniu gładzi?

Niezależnie od tego czy jesteś specjalistą, czy też postanowiłeś samodzielnie położyć gładź na ścianach - wiedz, że są pewne elementy, na które należy zwrócić należytą uwagę. Brak dbałości o nie może skutkować mizernym efektem estetycznym wykonanej roboty.

Pierwszym z nich jest przygotowanie ścian pod gładź. Przygotowanie powierzchni obejmuje prace takie jak: usunięcie elementów z powierzchni ścian, dokładne gruntowanie oraz szpachlowanie w celu uzupełnienia pozostałych ubytków. W następnej kolejności należy ocenić, czy ściana jest wystarczająco gładka. Nie powinno w niej być widocznych zagłębień, pofalowań i załamań. W zależności od podłoża, należy dobrać odpowiedni rodzaj gładzi – dla przykładu gładź gipsowa nie nadaje się do podłoża, które składa się z betonu komórkowego.

Innym aspektem, na który warto jest zwrócić uwagę jest liczba warstw gładzi, którą chcemy położyć - nie należy nakładać zbyt dużej liczby warstw. Grubość poszczególnych warstw nie powinna przekraczać 3mm.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Gładzi