Gładzie w Grodzisku Wielkopolskim

Porównaj oferty od Specjalistów od Gładzi z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 172 878 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
553 166 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Położenie gładzi jest zabiegiem niezbędnym w celu uzyskania idealnie wykończonych i gładkich ścian – jest to etap, który nie tylko zapewnia gładkość fasady, jak i również umożliwi wykonanie dalszych etapów prac wykończeniowych. Źle położona gładź uniemożliwia uzyskanie odpowiedniej styczności następnych materiałów nakładanych na powierzchnię ściany. Prowadzi to do pojawiania się odprysków, wypukłości na tapecie oraz problemów z umieszczeniem na ścianie kafelek. Zapoznaj się z naszym artykułem, w którym znajdziesz informacje i odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące położenia gładzi. Sprawdź także nasz ranking najlepszych specjalistów, jeśli poszukujesz fachowców od położenia gładzi.

Konkretne etapy remontu i wykończenia wpływają bardzo mocno na estetyczne walory pomieszczeń. Wśród nich należy wymienić między innymi: gładzenie ścian, prace cykliniarskie, tapetowanie, malowanie ścian. Gładzenia ścian nie należy mylić ze szpachlowaniem, do którego używa się masy szpachlowej. Podczas gładzenia wykorzystuje się między innymi: gładź gipsową oraz gładź bezpyłową.

Położenie gładzi gipsowej pozwala na osiągnięcie imponujących efektów – ściany pokryte takim materiałem w odpowiedni sposób osiągają doskonałą gładkość. Dzieje się tak za sprawą uziarnienia gładzi gipsowej – dzięki wspomnianemu parametrowi pozwala to na osiągnięcie bardzo szczelnej i zwartej struktury końcowej. Użycie tego rodzaju materiału jest konieczne przy pomalowaniu ścian farbą satynową. Ten rodzaj gładzi nadaje się do podłoży składających się z tynków cementowych i cementowo-wapiennych.

Położenie gładzi bezpyłowej odbywa się na w miarę gładkiej, suchej oraz wstępnie oczyszczonej powierzchni. Pozwala to na osiągnięcie końcowej gładkości oraz odpowiedniego stopnia przywierania, co finalnie wpływa na jej trwałość. Przy użyciu gładzi bezpyłowej możliwe jest zarówno zastosowanie obróbki końcowej w sposób tradycyjny jak i „na mokro” - to właśnie ta druga opcja pozwala na zniesienie konieczności szlifowania.

Położenie gładzi na ścianach może być trudne – prawidłowe przeprowadzenie tego zabiegu wymaga doświadczenia, dlatego najlepiej jest zatrudnić fachowca, który w profesjonalny sposób zadba o wnętrze. Jeżeli interesuje Cię położenie gładzi, pamiętaj, że cena takich prac wykończeniowych zawsze jest określana indywidualnie.

Ranking najlepszych specjalistów od gładzi w Grodzisku Wielkopolskim

Gładzie Grodzisk Wielkopolski

Usługi budowlano remontowe RYSZARD HĘCIAK

11 opinii

Potrzebujesz dobrej firmy od gładzi na mokro? Wykorzystaj kompetencje Usługi budowlano remontowe RYSZARD HĘCIAK. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Petras - Znakomite Gładzie Bezpyłowe Grodzisk Wielkopolski

Znakomite Gładzie Bezpyłowe

4 opinie

Na wypadek jeśli jeszcze poszukujesz ekspertów od gładzi bezpyłowych to skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Petras. Grodzisk Wielkopolski i okolice - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - gwarancja zadowolenia!

TOMBUD Tomasz Wołczyk - Profesjonalne Gładzie Gipsowe Grodzisk Wielkopolski

TOMBUD Tomasz Wołczyk

1 opinia

Szukasz dobrej firmy od gładzi gipsowych? Powierz tę kwestię specjalistom z TOMBUD Tomasz Wołczyk. Zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

Krzysztof Szczepaniak - Perfekcyjne Gładzie Szpachlowe w Grodzisku Wielkopolskim

Perfekcyjne Gładzie Szpachlowe w Grodzisku Wielkopolskim

7 opinii

Zrealizowanie gładzi szpachlowych będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Krzysztof Szczepaniak ma doświadczenie w branży, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Poproś o ofertę już teraz i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

MKM Usługi Ogólnobudowlane Michał Meler - Wysokiej Klasy Gładzenie Ścian Grodzisk Wielkopolski

Wysokiej Klasy Gładzenie Ścian Grodzisk Wielkopolski

6 opinii

Bez oporów zleć usługę wysokiej klasy gładzenia ścian ekspertom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Grodziska Wielkopolskiego i okolicznych miast. Tylko krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnej wyceny - skontaktuj się!

Usługi Remontowo-Wykończeniowe PG - Doskonałe Gładzie Gipsowe Grodzisk Wielkopolski

Doskonałe Gładzie Gipsowe Grodzisk Wielkopolski

1 opinia

W dalszym ciągu szukasz profesjonalistów od gładzi gipsowych? Skorzystaj z doświadczenia Usługi Remontowo-Wykończeniowe PG. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

Bud-Paweł firma Remontowo-Wykonczeniowo - Profesjonalne Kładzenie Gładzi Grodzisk Wielkopolski

Bud-Paweł firma Remontowo-Wykonczeniowo

15 opinii

Zleć prace dotyczące kładzenia gładzi ekspertom z miejscowości Grodzisk Wielkopolski. Zdobędą Cię swoimi kompetencjami i rzetelnością. W okolicy Grodziska Wielkopolskiego nie mają sobie równych. Mają ofertę dla każdego - sprawdź już dziś.

Zakład Rem.-Bud. "GROMUR" - Solidne Gładzie Grodzisk Wielkopolski

Solidne Gładzie

1 opinia

Zawodowcy z Zakład Rem.-Bud. GROMUR to specjaliści w swoim fachu zawsze w pełnej gotowości, aby służyć pomocą każdemu zainteresowanemu poszukującemu profesjonalisty od gładzi. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - skontaktuj się od razu!

MOC-BUD - Solidne Kładzenie Gładzi Grodzisk Wielkopolski

Solidne Kładzenie Gładzi

1 opinia

Kusząca cena i rzetelna realizacja powierzonych zadań to główne cechy firmy, której specjalnością jest kładzenie gładzi. Zaledwie chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnej wyceny - zadzwoń!

Paint Brush Service - Najwyższej Klasy Kładzenie Gładzi Grodzisk Wielkopolski

Paint Brush Service

2 opinie

Kładzenie gładzi to najważniejszy temat dla ekipy z firmy Paint Brush Service - są jednymi z najlepszych w tej dziedzinie. Zadzwoń i dowiedz się więcej - naprawdę warto.

Najnowsze z 118 zleceń na kładzenie gładzi w Grodzisku Wielkopolskim

Wysokiej Klasy Gładzenie Ścian Grodzisk Wielkopolski

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: 90m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Palędzie

2022-08-01 do 2022-08-09

Potrzebna ekipa na położenie gładzi, 75m², Nowe Oborzyska

Jako solidny specjalista, który świadczy usługi kładzenia gładzi na ponadprzeciętnym poziomie wykonaj zlecenie od Klienta, który jest wiarygodny. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaproponować.

 • Nowe oborzyska

2022-07-14 do 2022-07-22

Najlepsze Gładzenie Ścian

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: budynek użyteczności publicznej lub biurowy Powierzchnia prac: 501-1000m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Wolsztyn

2022-09-08 do 2022-09-16

Dam zlecenie na położenie gładzi, do 100m², Rokietnica

Planujesz wykonać zlecenie na położenie gładzi, a nie masz Klienta? Nawiązanie kontaktu w odpowiedzi na zlecenie o treści Dam zlecenie na położenie gładzi, do 100m² to wspaniały pomysł. Dzięki temu, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Rokietnica

2022-07-13 do 2022-07-21

Położenie Gładzi Grodzisk Wielkopolski

Zleceniodawca poszukuje dobrej współpracy i pisze - Dam zlecenie na położenie gładzi, 50m². To ogłoszenie jest stworzone dla specjalisty takiego, jak Ty. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Poznań

2022-06-20 do 2022-06-28

Szukam firmy na położenie gładzi, 1001-5000m², Poznań

Jako firma zajmująca się usługami z zakresu kładzenia gładzi wykonaj zlecenie na kładzenie gładzi. Poznaj szczegóły zapytania - Szukam firmy na położenie gładzi, 1001-5000m². Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Poznań

2022-05-31 do 2022-06-08

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 101-300m², Poznań

Zleceniodawca szuka świetnej jakości wykonywanych usług i pisze - Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 101-300m². To zapytanie o ofertę jest stworzone dla specjalisty takiego, jak Ty. Żeby otrzymać więcej informacji skontaktuj się już teraz - warto.

 • Poznań

2022-06-20 do 2022-06-28

Położenie gładzi, 1001-2000m², Poznań

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: budynek wielorodzinny Powierzchnia prac: 1001-2000m² Informacje dodatkowe: Szpachla gipsowa na podłożu gruntowanym preparatem. Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Poznań

2022-06-28 do 2022-07-06

Szukam firmy na położenie gładzi, 301-500m², Poznań

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 301-500m² Informacje dodatkowe: Szpachla gipsowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Poznań

2022-07-11 do 2022-07-19

Dam zlecenie na położenie gładzi, do 100m², Poznań

Nadal możesz nawiązać kontakt w odpowiedzi na zlecenie Zleceniodawcy jako profesjonalista od gładzi. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej.

 • Poznań

2022-09-05 do 2022-09-13

Położenie gładzi, 101-300m², Poznań

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: 101-300m² Informacje dodatkowe: Położenie gładzi i szlifowanie ..na gotowo do malowania Termin rozpoczęcia prac: możliwy od z...

 • Poznań

2022-10-03 do 2022-10-11

Najlepsze Gładzenie Ścian

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 50m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Poznań

2022-06-02 do 2022-06-10

Doskonałe Gładzenie Ścian

Jako doskonały specjalista, który świadczy usługi gładzenia ścian na najwyższym poziomie zrealizuj zadanie powierzone przez Klienta, który jest sprawdzony. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaproponować.

 • Poznań

2022-06-03 do 2022-06-11

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 301-500m², Poznań

Chcesz znaleźć Zleceniodawcę jako sprawdzony fachowiec? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Zleceniodawcy z Poznania. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaoferować.

 • Poznań

2022-06-03 do 2022-06-11

Wysokiej Klasy Kładzenie Gładzi Grodzisk Wielkopolski

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który napisał - "Zapytanie o położenie gładzi, 560m²", nie pożałuje współpracy z doradcą takim, jak Ty. Nie trać czasu i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Poznań

2022-10-19 do 2022-10-27

Doskonałe Gładzenie Ścian

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Poznań

2022-11-04 do 2022-11-12

Zapytanie o położenie gładzi, do 100m², Poznań

Ten Zleceniodawca potrzebuje profesjonalistów od gładzi. Napisał zlecenie o treści - Zapytanie o położenie gładzi, do 100m², chcąc wykwalifikowanych specjalistów. Więcej informacji możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Poznań

2022-08-12 do 2022-08-20

Fantastyczne Położenie Gładzi

W przypadku, gdy wykonujesz zlecenia na fantastyczne położenie gładzi w rejonie Poznania i szukasz najlepszych zleceń to skontaktuj się ze zleceniodawcą. Klient, który napisał zlecenie o treści "Potrzebna ekipa na położenie gładzi, 101-300m²", jest gotowy powierzyć zlecone prace specjalistom z Twojej fachowej firmy. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Poznań

2022-08-16 do 2022-08-24

Doskonałe Kładzenie Gładzi

Zakres zlecenia: szlifowanie ścian, sufitów Rodzaj obiektu: budynek wielorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Poznań

2022-09-08 do 2022-09-16

Dam zlecenie na położenie gładzi, 36m², Poznań

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 36m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Poznań

2022-11-21 do 2022-11-29

Najwyższej Klasy Położenie Gładzi

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Poznań

2022-11-22 do 2022-11-30

Szukam firmy na położenie gładzi, 160m², Steszew

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 160m² Informacje dodatkowe: Tynk zewnętrzny Caparol Termin rozpoczęcia prac: 2022-09-15...

 • steszew

2022-09-14 do 2022-09-22

Dam zlecenie na położenie gładzi, 800m², Borówiec

Próbujesz znaleźć Klienta jako godny uwagi fachowiec? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy z Wielkopolskiego. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Przez to, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Borówiec

2022-05-30 do 2022-06-07

Potrzebna ekipa na położenie gładzi, 40m², Dachowa

Wciąż masz możliwość złożyć ofertę w odpowiedzi na zapytanie Zleceniodawcy jako dobra firma od gładzi. Pozwól Klientom skorzystać z Twoich usług oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Dachowa

2022-08-16 do 2022-08-24

Zapotrzebowanie na szlifowanie ścian, sufitów, 101-300m², Luciny

Starasz się odnaleźć Zlecającego jako solidny fachowiec z zakresu solidnego gładzenia ścian z Wielkopolskiego? Pomóż zrealizować Klientowi zlecenie zgłębiając detale jego zgłoszenia, które brzmi "XYZ". Dzięki temu, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Luciny

2022-09-30 do 2022-10-08

Najlepsze Kładzenie Gładzi

W przypadku, gdy interesuje Cię zlecenie na najlepsze kładzenie gładzi w rejonie Śremu i świadczysz usługi wysokiej jakości w korzystnej cenie to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zapytanie o treści "Szukam firmy na szpachlowanie, 501-1000m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej kompetentnej firmy. Zadzwoń i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Śrem

2022-07-01 do 2022-07-09

Rewelacyjne Gładzenie Ścian

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Informacje dodatkowe: Szpachlowanie, szlifowanie i zagruntowanie płyt kartonowo-gipsowych Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesią...

 • Trzaskowo

2022-09-22 do 2022-09-30

Zapytanie o położenie gładzi, 250m², Swarzędz

Wykonaj zlecenie dotyczące wyjątkowego położenia gładzi od wiarygodnych zainteresowanych daniem pracy na terenie Wielkopolskiego. Zaproponuj termin już teraz!

 • Swarzędz

2022-09-19 do 2022-09-27

Potrzebna ekipa na szpachlowanie, 301-500m², Swarzędz

Zakres zlecenia: szpachlowanie Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: 301-500m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Swarzędz

2022-10-11 do 2022-10-19

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Gładzi

Najczęstsze pytania o gładziach

Jaki jest koszt położenia gładzi?

Wiele osób planujących prace wykończeniowe zastanawia się nad kosztem położenia gładzi oraz opłacalnością wynajęcia fachowca do tego zadania. Jednak precyzyjna odpowiedź na to pytanie jest niemalże niemożliwa. Dlaczego? Należy wiedzieć, że cena zabiegu będzie zależna od pewnych zmiennych. Wśród nich należy wymienić:

 • metraż ściany;
 • rodzaj gładzi, który ma zostać użyty;
 • planowana liczba warstw do położenia;
 • doświadczenie oraz wyszkolenie fachowca;
 • konieczność przeprowadzenia określonych prac przygotowawczych w celu uzyskania jak najlepszego podłoża pod gładź.

Wielu specjalistów oferuje dokonanie wyceny przed wykonaniem pracy. Na podstawie wielu danych można mniej więcej określić widełki kosztowe dla położenia gładzi – w przypadku położenia jednej warstwy gładzi gipsowej koszt w przeliczeniu na metr kwadratowy oscyluje w granicach od 28 do 40 złotych.

Gdzie szukać najlepszych specjalistów zajmujących się gładzeniem gładzi?

Poszukiwanie fachowców pracujących przy gładziach najlepiej rozpocząć od wypytania swojego najbliższego otoczenia. Warto także sprawdzać grupy tematyczne i portale z ogłoszeniami lub rankingiem najlepszych specjalistów. Najlepiej jest wybierać profesjonalistów, którzy udostępniają informacje na temat swojego doświadczenia w profesji, edukacji kierunkowej i kursów, a także umiejętności i orientacyjne ceny za wykonanie danej usługi. Takich ekspertów z pewnością znajdziesz dzięki naszemu rankingowi najlepszych firm. Należy pamiętać, że nie oszczędzać zbytnio na robociźnie – bardziej doświadczeni fachowcy często są nieco drożsi, jednak ich wieloletni staż pozwala im na fachowe podejście do zadania i uzyskanie wysokiej jakości efektów pracy. Dzięki temu unikniemy potencjalnych napraw spowodowanych nierzetelnym wykonaniem usługi.

Na co trzeba zwrócić uwagę przy kładzeniu gładzi?

Niezależnie od tego czy jesteś specjalistą, czy też postanowiłeś samodzielnie położyć gładź na ścianach - wiedz, że są pewne elementy, na które należy zwrócić należytą uwagę. Brak dbałości o nie może skutkować mizernym efektem estetycznym wykonanej roboty.

Pierwszym z nich jest przygotowanie ścian pod gładź. Przygotowanie powierzchni obejmuje prace takie jak: usunięcie elementów z powierzchni ścian, dokładne gruntowanie oraz szpachlowanie w celu uzupełnienia pozostałych ubytków. W następnej kolejności należy ocenić, czy ściana jest wystarczająco gładka. Nie powinno w niej być widocznych zagłębień, pofalowań i załamań. W zależności od podłoża, należy dobrać odpowiedni rodzaj gładzi – dla przykładu gładź gipsowa nie nadaje się do podłoża, które składa się z betonu komórkowego.

Innym aspektem, na który warto jest zwrócić uwagę jest liczba warstw gładzi, którą chcemy położyć - nie należy nakładać zbyt dużej liczby warstw. Grubość poszczególnych warstw nie powinna przekraczać 3mm.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Gładzi