Gładzie w Grajewie

Porównaj oferty od Specjalistów od Gładzi z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 397 381 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 564 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Położenie gładzi jest zabiegiem niezbędnym w celu uzyskania idealnie wykończonych i gładkich ścian – jest to etap, który nie tylko zapewnia gładkość fasady, jak i również umożliwi wykonanie dalszych etapów prac wykończeniowych. Źle położona gładź uniemożliwia uzyskanie odpowiedniej styczności następnych materiałów nakładanych na powierzchnię ściany. Prowadzi to do pojawiania się odprysków, wypukłości na tapecie oraz problemów z umieszczeniem na ścianie kafelek. Zapoznaj się z naszym artykułem, w którym znajdziesz informacje i odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące położenia gładzi. Sprawdź także nasz ranking najlepszych specjalistów, jeśli poszukujesz fachowców od położenia gładzi.

Konkretne etapy remontu i wykończenia wpływają bardzo mocno na estetyczne walory pomieszczeń. Wśród nich należy wymienić między innymi: gładzenie ścian, prace cykliniarskie, tapetowanie, malowanie ścian. Gładzenia ścian nie należy mylić ze szpachlowaniem, do którego używa się masy szpachlowej. Podczas gładzenia wykorzystuje się między innymi: gładź gipsową oraz gładź bezpyłową.

Położenie gładzi gipsowej pozwala na osiągnięcie imponujących efektów – ściany pokryte takim materiałem w odpowiedni sposób osiągają doskonałą gładkość. Dzieje się tak za sprawą uziarnienia gładzi gipsowej – dzięki wspomnianemu parametrowi pozwala to na osiągnięcie bardzo szczelnej i zwartej struktury końcowej. Użycie tego rodzaju materiału jest konieczne przy pomalowaniu ścian farbą satynową. Ten rodzaj gładzi nadaje się do podłoży składających się z tynków cementowych i cementowo-wapiennych.

Położenie gładzi bezpyłowej odbywa się na w miarę gładkiej, suchej oraz wstępnie oczyszczonej powierzchni. Pozwala to na osiągnięcie końcowej gładkości oraz odpowiedniego stopnia przywierania, co finalnie wpływa na jej trwałość. Przy użyciu gładzi bezpyłowej możliwe jest zarówno zastosowanie obróbki końcowej w sposób tradycyjny jak i „na mokro” - to właśnie ta druga opcja pozwala na zniesienie konieczności szlifowania.

Położenie gładzi na ścianach może być trudne – prawidłowe przeprowadzenie tego zabiegu wymaga doświadczenia, dlatego najlepiej jest zatrudnić fachowca, który w profesjonalny sposób zadba o wnętrze. Jeżeli interesuje Cię położenie gładzi, pamiętaj, że cena takich prac wykończeniowych zawsze jest określana indywidualnie.

Ranking najlepszych specjalistów od gładzi w Grajewie

Gładzie Grajewo

Najlepsze Gładzie Gipsowe Grajewo

1 opinia

Gdy poszukujesz rewelacyjnej jakości wykonywanych usług to eksperci z Marta Klimaszewska ład i skład są dla Ciebie stworzeni. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

ABEL Mariusz Popko - Staranne Gładzie Szpachlowe Grajewo

Staranne Gładzie Szpachlowe

10 opinii

Jeżeli szukasz dobrej jakości wykonywanych usług to eksperci z ABEL Mariusz Popko są dla Ciebie stworzeni. Żeby uzyskać ofertę skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

Pan Remoncik - Świetne Gładzie Bezpyłowe Grajewo

Pan Remoncik

1 opinia

Jeśli potrzebujesz ekspertów od gładzi bezpyłowych to skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Pan Remoncik. Grajewo i okolice to główny obszar ich działania. Nie czekaj i poproś o wycenę - gwarancja zadowolenia!

Piotr Biedrzycki Wykończenia wnetrz - Staranne Gładzie Bezpyłowe Grajewo

Piotr Biedrzycki Wykończenia wnetrz

Jeszcze szukasz dobrej firmy od gładzi bezpyłowych? Wykorzystaj kompetencje Piotr Biedrzycki Wykończenia wnetrz. Umów się na rozmowę jak najszybciej i poznaj ofertę.

MARCIN Socha usługi remontowo budowlane - Najlepsze Gładzie Szpachlowe Grajewo

MARCIN Socha usługi remontowo budowlane

Wciąż poszukujesz profesjonalistów od gładzi szpachlowych? Wykorzystaj kompetencje MARCIN Socha usługi remontowo budowlane. Poproś o ofertę już teraz i zobacz co firma może Ci zaproponować.

PHU Wojciech Danowski - Świetne Gładzie Na Mokro Grajewo

PHU Wojciech Danowski

Uwierz na słowo fachowcom w dziedzinie gładzi na mokro i zatrudnij PHU Wojciech Danowski. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy każdego. Umów się na rozmowę już teraz i poznaj ofertę.

Radrem - Najwyższej Klasy Gładzenie Ścian Grajewo

Najwyższej Klasy Gładzenie Ścian Grajewo

Starasz się odnaleźć dobrego specjalistę z zakresu najwyższej klasy gładzenia ścian do realizacji zaplanowanych działań? Firma Radrem jest Twoim rozwiązaniem. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - nie będziesz żałować.

Przedsiębiorstwo usługowe Mariusz Danowski - Wysokiej Klasy Gładzenie Ścian w Grajewie

Wysokiej Klasy Gładzenie Ścian w Grajewie

Nie marnuj energii i powierz prace tym zawodowcom w kwestii gładzenia ścian z Grajewa. Zaledwie krok dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - skontaktuj się!

KAFELEK - Wysokiej Klasy Kładzenie Gładzi Grajewo

Wysokiej Klasy Kładzenie Gładzi

Atrakcyjna cena i solidna realizacja powierzonych prac to główne walory przedsiębiorcy, którego specjalnością jest kładzenie gładzi. Przedstawią Ci dobrą ofertę.

Art BUD - Doskonałej Jakości Gładzie Bezpyłowe Grajewo

Art BUD

Uwierz na słowo specjalistom w dziedzinie gładzi bezpyłowych i zatrudnij Art BUD. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli każdego. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Najnowsze z 28 zleceń na kładzenie gładzi w Grajewie

Potrzebna ekipa na położenie gładzi, 101-300m², Ełk

Masz zamiar wykonać zlecenie na kładzenie gładzi, a nie masz Klienta? Nawiązanie kontaktu w odpowiedzi na ogłoszenie o treści Potrzebna ekipa na położenie gładzi, 101-300m² to dobry wybór. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Ełk

2022-08-16 do 2022-08-24

Potrzebna ekipa na szpachlowanie, 50m², Tykocin

Podjęcie decyzji o wyborze tego zlecenia da Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który zleca - "Potrzebna ekipa na szpachlowanie, 50m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Dopasowaną ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Tykocin

2022-09-28 do 2022-10-06

Doskonałe Kładzenie Gładzi Grajewo

Jeśli dobra cena i rzetelna realizacja powierzonych zadań to Twoje główne zalety jako specjalisty od kładzenia gładzi to zdecyduj się na wykonanie zlecenia - Zapytanie o położenie gładzi, 101-300m². Zaproponuj termin od razu!

 • Łomża

2022-08-24 do 2022-09-01

Rewelacyjne Gładzie Grajewo

Zakres zlecenia: szpachlowanie Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

 • Łomża

2022-09-23 do 2022-10-01

Potrzebna ekipa na położenie gładzi, 104m², Stanisławowo

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: 104m² Informacje dodatkowe: Gładź gipsowa start+ finisz + szlifowanie. Ściany i sufity Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesi...

 • Stanisławowo

2022-12-07 do 2022-12-15

Gładzenie Ścian Grajewo

Przekonaj się, że Zleceniodawcy zlecający gładzenie ścian są rzetelni. Skontaktuj się z nim jako specjalista od gładzenia ścian. Już nie czekaj i skontaktuj się teraz - nie zawiedziesz się!

 • Zambrów

2022-08-24 do 2022-09-01

Rewelacyjne Kładzenie Gładzi

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: 380m² Termin rozpoczęcia prac: 2023-03-01...

 • Jurowce

2023-01-24 do 2023-02-01
dodano 5 dni temu

Zlecę szpachlowanie, 56m², Białystok

Wybór tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na 100% Klient, który pisze - "Zlecę szpachlowanie, 56m²", nie będzie żałował współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Białystok

2022-11-22 do 2022-11-30

Doskonałe Położenie Gładzi Grajewo

Jeżeli interesuje Cię zlecenie na doskonałe położenie gładzi w rejonie Białegostoku i szukasz najlepszych zleceń to trafiłeś w dziesiątkę. Klient, który napisał zlecenie o treści "Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 301-500m²", jest gotowy powierzyć zlecone prace specjalistom z Twojej profesjonalnej firmy. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Białystok

2022-08-17 do 2022-08-25

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 101-300m², Suwałki

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 101-300m² Informacje dodatkowe: Poszukuje fachowca do połozenia gładzi około 160 m mieszkanie w Suwałkach. Praca byłaby w lutym. Termin rozpoczęci...

 • Suwałki

2023-01-13 do 2023-01-21

Zapotrzebowanie na szlifowanie ścian, sufitów, do 100m², Giżycko

Zakres zlecenia: szlifowanie ścian, sufitów Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Giżycko

2022-10-31 do 2022-11-08

Najlepsze Gładzenie Ścian

Zlecający szuka świetnej współpracy i pisze - Szukam firmy do kładzenia gładzi, 101-200m². To ogłoszenie perfekcyjnie pasuje do eksperta takiego, jak Ty. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Giżycko

2022-07-28 do 2022-08-05

Rewelacyjne Kładzenie Gładzi

Zakres zlecenia: szlifowanie ścian, sufitów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Giżycko

2022-08-15 do 2022-08-23

Perfekcyjne Gładzie

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu jako profesjonalista od gładzi potrzebujesz Klientów to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Szpachlowanie, 15m². Prowadząc firmę jako kompetentny przedsiębiorca z rejonu Sokółki z pewnością dasz dowód Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Aby otrzymać więcej informacji skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

 • Sokółka

2022-10-15 do 2022-10-23

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, do 100m², Ostrołęka

Jeżeli realizujesz zlecenia na wyjątkowe położenie gładzi w rejonie Ostrołęki i szukasz najlepszych zleceń to znalazłeś dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Zapotrzebowanie na położenie gładzi, do 100m²", jest gotowy powierzyć zlecone prace specjalistom z Twojej fachowej firmy. Zdecyduj się od razu - zadzwoń i otrzymaj ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Ostrołęka

2023-01-14 do 2023-01-22

Staranne Gładzie

Ten Klient myśli, że staranne gładzie to skomplikowane zagadnienie. Napisał zgłoszenie o treści "Szukam firmy na szlifowanie ścian, sufitów, 501-1000m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista poradzisz mu i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby przesłać wycenę.

 • Stepna-Michałki

2022-10-09 do 2022-10-17

Położenie gładzi, do 100m², Romany

Jeszcze jesteś w stanie nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapytanie Zlecającego jako profesjonalista od gładzi. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Już teraz zadzwoń do niego, aby przesłać ofertę.

 • Romany

2022-10-27 do 2022-11-04

Doskonałe Położenie Gładzi

Zakres zlecenia: szpachlowanie Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 103m² Informacje dodatkowe: szpachlowanie i wykończenie skosów z płyt G-K Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Poświętne

2022-09-29 do 2022-10-07

Dam zlecenie na położenie gładzi, 101-300m², Pasym

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Informacje dodatkowe: Gładzie na tynku. Dom w stanie deweloperskim. Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Pasym

2023-01-07 do 2023-01-15

Zapytanie o położenie gładzi, 80m², Olsztyn

Zrealizuj prace dotyczące wyjątkowego gładzenia ścian od wiarygodnych Klientów zainteresowanych zatrudnieniem w miejscowości Olsztyn lub sąsiednim mieście. Szczegółową wycenę prześlij po kontakcie.

 • Olsztyn

2022-09-22 do 2022-09-30

Szukam firmy na położenie gładzi, 301-500m², Olsztyn

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Informacje dodatkowe: Gładź pezpylowa Termin rozpoczęcia prac: 2022-09-22...

 • Olsztyn

2022-07-14 do 2022-07-22

Gładzie

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 101-300m² Informacje dodatkowe: ściany w stanie deweloperskim (tynk maszynowy) Termin rozpoczęcia prac: 2022-11-03...

 • Olsztyn

2022-09-26 do 2022-10-04

Najwyższej Klasy Kładzenie Gładzi

Jeśli jesteś fachowcem z wieloletnim stażem i świadczysz usługi z zakresu kładzenia gładzi odpowiedz na zapytanie ofertowe, które brzmi - Zapytanie o położenie gładzi, 101-300m² i zostało napisane przez rzetelnego Zleceniodawcę. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać więcej informacji.

 • Jadów

2022-07-23 do 2022-07-23

Wysokiej Klasy Gładzenie Ścian

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 40m² Informacje dodatkowe: Witam. Pana firma ma bardzo dobre opinie jeśli chodzi o gładź . Czy byłby Pan zainteresowany położeniem gładzi na...

 • Węgrów

2022-07-19 do 2022-07-27

Wysokiej Klasy Gładzenie Ścian

Zakres zlecenia: szpachlowanie Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Węgrów

2023-01-26 do 2023-02-03
dodano 3 dni temu

Zlecę położenie gładzi, 101-300m², Janki

Zrealizowanie gładzi dla tego Klienta będzie przyjemnością. Ogłoszenie ma treść - Zlecę położenie gładzi, 101-300m². Odpowiedz na nie jako fachowiec mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Zdecyduj się od razu - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Janki

2022-08-16 do 2022-08-24

Położenie gładzi, do 100m², Postoliska

Przekonaj się, że Zleceniodawcy zlecający kładzenie gładzi są dobrej jakości. Skontaktuj się z nim jako profesjonalista od kładzenia gładzi. Określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Postoliska

2022-07-16 do 2022-07-24

Szukam firmy na położenie gładzi, 301-500m², Ciechanów

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Informacje dodatkowe: Gładzie gipsowe w domu nowowybudowanym. Przygotowanie ścian, gruntowanie. Dwa razy gładź. Szlifowanie i grun...

 • Ciechanów

2022-11-06 do 2022-11-14

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Gładzi

Najczęstsze pytania o gładziach

Jaki jest koszt położenia gładzi?

Wiele osób planujących prace wykończeniowe zastanawia się nad kosztem położenia gładzi oraz opłacalnością wynajęcia fachowca do tego zadania. Jednak precyzyjna odpowiedź na to pytanie jest niemalże niemożliwa. Dlaczego? Należy wiedzieć, że cena zabiegu będzie zależna od pewnych zmiennych. Wśród nich należy wymienić:

 • metraż ściany;
 • rodzaj gładzi, który ma zostać użyty;
 • planowana liczba warstw do położenia;
 • doświadczenie oraz wyszkolenie fachowca;
 • konieczność przeprowadzenia określonych prac przygotowawczych w celu uzyskania jak najlepszego podłoża pod gładź.

Wielu specjalistów oferuje dokonanie wyceny przed wykonaniem pracy. Na podstawie wielu danych można mniej więcej określić widełki kosztowe dla położenia gładzi – w przypadku położenia jednej warstwy gładzi gipsowej koszt w przeliczeniu na metr kwadratowy oscyluje w granicach od 28 do 40 złotych.

Gdzie szukać najlepszych specjalistów zajmujących się gładzeniem gładzi?

Poszukiwanie fachowców pracujących przy gładziach najlepiej rozpocząć od wypytania swojego najbliższego otoczenia. Warto także sprawdzać grupy tematyczne i portale z ogłoszeniami lub rankingiem najlepszych specjalistów. Najlepiej jest wybierać profesjonalistów, którzy udostępniają informacje na temat swojego doświadczenia w profesji, edukacji kierunkowej i kursów, a także umiejętności i orientacyjne ceny za wykonanie danej usługi. Takich ekspertów z pewnością znajdziesz dzięki naszemu rankingowi najlepszych firm. Należy pamiętać, że nie oszczędzać zbytnio na robociźnie – bardziej doświadczeni fachowcy często są nieco drożsi, jednak ich wieloletni staż pozwala im na fachowe podejście do zadania i uzyskanie wysokiej jakości efektów pracy. Dzięki temu unikniemy potencjalnych napraw spowodowanych nierzetelnym wykonaniem usługi.

Na co trzeba zwrócić uwagę przy kładzeniu gładzi?

Niezależnie od tego czy jesteś specjalistą, czy też postanowiłeś samodzielnie położyć gładź na ścianach - wiedz, że są pewne elementy, na które należy zwrócić należytą uwagę. Brak dbałości o nie może skutkować mizernym efektem estetycznym wykonanej roboty.

Pierwszym z nich jest przygotowanie ścian pod gładź. Przygotowanie powierzchni obejmuje prace takie jak: usunięcie elementów z powierzchni ścian, dokładne gruntowanie oraz szpachlowanie w celu uzupełnienia pozostałych ubytków. W następnej kolejności należy ocenić, czy ściana jest wystarczająco gładka. Nie powinno w niej być widocznych zagłębień, pofalowań i załamań. W zależności od podłoża, należy dobrać odpowiedni rodzaj gładzi – dla przykładu gładź gipsowa nie nadaje się do podłoża, które składa się z betonu komórkowego.

Innym aspektem, na który warto jest zwrócić uwagę jest liczba warstw gładzi, którą chcemy położyć - nie należy nakładać zbyt dużej liczby warstw. Grubość poszczególnych warstw nie powinna przekraczać 3mm.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Gładzi