Gładzie w Drawsku Pomorskim

Porównaj oferty od Specjalistów od Gładzi z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 415 566 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Położenie gładzi jest zabiegiem niezbędnym w celu uzyskania idealnie wykończonych i gładkich ścian – jest to etap, który nie tylko zapewnia gładkość fasady, jak i również umożliwi wykonanie dalszych etapów prac wykończeniowych. Źle położona gładź uniemożliwia uzyskanie odpowiedniej styczności następnych materiałów nakładanych na powierzchnię ściany. Prowadzi to do pojawiania się odprysków, wypukłości na tapecie oraz problemów z umieszczeniem na ścianie kafelek. Zapoznaj się z naszym artykułem, w którym znajdziesz informacje i odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące położenia gładzi. Sprawdź także nasz ranking najlepszych specjalistów, jeśli poszukujesz fachowców od położenia gładzi.

Konkretne etapy remontu i wykończenia wpływają bardzo mocno na estetyczne walory pomieszczeń. Wśród nich należy wymienić między innymi: gładzenie ścian, prace cykliniarskie, tapetowanie, malowanie ścian. Gładzenia ścian nie należy mylić ze szpachlowaniem, do którego używa się masy szpachlowej. Podczas gładzenia wykorzystuje się między innymi: gładź gipsową oraz gładź bezpyłową.

Położenie gładzi gipsowej pozwala na osiągnięcie imponujących efektów – ściany pokryte takim materiałem w odpowiedni sposób osiągają doskonałą gładkość. Dzieje się tak za sprawą uziarnienia gładzi gipsowej – dzięki wspomnianemu parametrowi pozwala to na osiągnięcie bardzo szczelnej i zwartej struktury końcowej. Użycie tego rodzaju materiału jest konieczne przy pomalowaniu ścian farbą satynową. Ten rodzaj gładzi nadaje się do podłoży składających się z tynków cementowych i cementowo-wapiennych.

Położenie gładzi bezpyłowej odbywa się na w miarę gładkiej, suchej oraz wstępnie oczyszczonej powierzchni. Pozwala to na osiągnięcie końcowej gładkości oraz odpowiedniego stopnia przywierania, co finalnie wpływa na jej trwałość. Przy użyciu gładzi bezpyłowej możliwe jest zarówno zastosowanie obróbki końcowej w sposób tradycyjny jak i „na mokro” - to właśnie ta druga opcja pozwala na zniesienie konieczności szlifowania.

Położenie gładzi na ścianach może być trudne – prawidłowe przeprowadzenie tego zabiegu wymaga doświadczenia, dlatego najlepiej jest zatrudnić fachowca, który w profesjonalny sposób zadba o wnętrze. Jeżeli interesuje Cię położenie gładzi, pamiętaj, że cena takich prac wykończeniowych zawsze jest określana indywidualnie.

Ranking najlepszych specjalistów od gładzi w Drawsku Pomorskim

Gładzie Drawsko Pomorskie

Rewelacyjne Gładzie Gipsowe

3 opinie

Usługi ogólnobudowlane Groździej Arkadiusz oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Drawsko Pomorskie i z sąsiednich miast. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

Termo Aqua Dom - Doskonałe Gładzie Gipsowe Drawsko Pomorskie

Termo Aqua Dom

1 opinia

Nadal potrzebujesz specjalisty od gładzi gipsowych? Skorzystaj z doświadczenia Termo Aqua Dom. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

Usługi Remontowo-Budowlane Bernard Matusiak - Rewelacyjne Gładzie Bezpyłowe Drawsko Pomorskie

Rewelacyjne Gładzie Bezpyłowe Drawsko Pomorskie

3 opinie

Szukasz specjalisty od gładzi bezpyłowych? Powierz tę kwestię specjalistom z Usługi Remontowo-Budowlane Bernard Matusiak. Wyczerpującą ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

REMONCIK - Solidne Gładzie Na Mokro Drawsko Pomorskie

REMONCIK

4 opinie

Uwierz fachowcom w dziedzinie gładzi na mokro i zatrudnij REMONCIK. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli najbardziej wymagających. Przedstawią Ci dobrą ofertę - sprawdź już dziś.

Build Expert Usługi Remontowo-Budowlane Dariusz Antosiak - Najwyższej Klasy Gładzenie Ścian Drawsko Pomorskie

Build Expert Usługi Remontowo-Budowlane Dariusz Antosiak

1 opinia

Gdy szukasz rewelacyjnej współpracy to eksperci z Build Expert Usługi Remontowo-Budowlane Dariusz Antosiak są dla Ciebie idealni. Określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Smolbud - Świetne Gładzie Gipsowe Drawsko Pomorskie

Smolbud

9 opinii

Właśnie wybierasz rzetelnego partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Smolbud jest na to skuteczną metodą. Dopasowaną ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Komplex Maciej Piotr Stawecki - Solidne Gładzie Gipsowe Drawsko Pomorskie

Solidne Gładzie Gipsowe Drawsko Pomorskie

4 opinie

Uwierz na słowo fachowcom w dziedzinie gładzi gipsowych i zatrudnij Komplex Maciej Piotr Stawecki. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy wszystkich. Ledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej oferty - zobacz!

Usługi-budowlane Robert Panas - Perfekcyjne Gładzie Szpachlowe Drawsko Pomorskie

Usługi-budowlane Robert Panas

5 opinii

Usługi-budowlane Robert Panas oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Drawsko Pomorskie i z sąsiednich miast. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

FHU ZOHR Wioletta Hein - Solidne Gładzie Szpachlowe w Drawsku Pomorskim

Solidne Gładzie Szpachlowe w Drawsku Pomorskim

3 opinie

FHU ZOHR Wioletta Hein świadczy swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Drawsko Pomorskie i okolic. Wybierz ich numer, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Marcin Gawlica - Doskonałe Kładzenie Gładzi Drawsko Pomorskie

Marcin Gawlica

1 opinia

Bezkonkurencyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych zleceń to najważniejsze atuty firmy, której specjalnością jest kładzenie gładzi. Mają propozycję dla każdego - zadzwoń i sprawdź.

Najnowsze z 24 zleceń na kładzenie gładzi w Drawsku Pomorskim

Gładzenie Ścian Drawsko Pomorskie

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 70m² Informacje dodatkowe: Położenie gładzi maszynowo Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Drawsko Pomorskie

2022-08-01 do 2022-08-09

Gładzenie Ścian

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Człopa

2022-10-04 do 2022-10-12

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, do 100m², Szczecinek

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: Szpachlowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Szczecinek

2022-11-11 do 2022-11-19

Solidne Gładzenie Ścian

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Białogard

2022-09-13 do 2022-09-21

Położenie gładzi, 250m², Dalewo

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 250m² Informacje dodatkowe: Wykonanie gładzi na tynkach gipsowych Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Dalewo

2022-07-19 do 2022-07-27

Dam zlecenie na położenie gładzi, 49m², Łęczna

Nie marnuj energii i przyjmij zlecenie na wysokiej klasy położenie gładzi w Łęcznej. Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów - naprawdę warto.

 • Łęczna

2022-08-09 do 2022-08-17

Dam zlecenie na położenie gładzi, 301-500m², Piła

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

 • Piła

2022-07-16 do 2022-07-24

Zlecę położenie gładzi, 101-300m², Piła

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Piła

2022-12-14 do 2022-12-22

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 20m², Piła

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 20m² Informacje dodatkowe: Położenie gladzi w salonie pod malowanie. Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Piła

2023-01-19 do 2023-01-27

Gładzie Drawsko Pomorskie

Starasz się odnaleźć Zleceniodawcę jako dobry fachowiec? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Zleceniodawcy z Zachodniopomorskiego. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Jeszcze dzisiaj umów się z nim na rozmowę, aby przesłać ofertę.

 • Maszewo

2022-07-19 do 2022-07-19

Fantastyczne Kładzenie Gładzi Drawsko Pomorskie

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Niekłonice

2022-09-22 do 2022-09-30

Profesjonalne Gładzenie Ścian

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Niekłonice

2022-08-05 do 2022-08-05

Położenie Gładzi Drawsko Pomorskie

Starasz się odnaleźć Zlecającego jako godny uwagi profesjonalista z zakresu profesjonalnego położenia gładzi? Przyczyń się do realizacji celów Klienta poznając szczegóły jego zapytania o treści "XYZ". Napisz krótko co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Stargard

2023-01-23 do 2023-01-31

Zapytanie o położenie gładzi, 101-300m², Stargard

Poszukujesz zleceniodawcy jako fachowiec od najwyższej klasy gładzenia ścian w miejscowości Stargard lub w okolicznych miastach? Już teraz zadzwoń do niego, aby uzyskać więcej informacji.

 • Stargard

2022-09-06 do 2022-09-08

Wyjątkowe Położenie Gładzi

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 180m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Stargard

2023-01-09 do 2023-01-17

Pierwszorzędne Gładzie

Przygotowanie gładzi z tego zlecenia będzie przyjemnością. Zlecenie ma treść - Potrzebna ekipa na położenie gładzi, 175m². Odpowiedz na nie jako specjalista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Dłużej nie czekaj i sporządź wycenę - gwarancja zadowolenia!

 • Krajenka

2022-08-16 do 2022-08-18

Najwyższej Klasy Położenie Gładzi

Zapytanie o treści - Szukam firmy na położenie gładzi, 301-500m² jest zaadresowane do eksperta, który świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Złotowa i z sąsiednich miast. Nie trać czasu - umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać więcej informacji.

 • Złotów

2023-01-05 do 2023-01-13

Najlepsze Gładzenie Ścian

Zdecyduj się na zapytanie dotyczące najlepszego gładzenia ścian od wiarygodnych Konsumentów zainteresowanych zatrudnieniem w miejscowości Złotów lub sąsiednim mieście. Zadzwoń i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Złotów

2023-01-20 do 2023-01-28

Rewelacyjne Gładzie

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Koszalin

2022-10-15 do 2022-10-23

Pierwszorzędne Gładzenie Ścian

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Koszalin

2022-10-29 do 2022-11-06

Szukam firmy na położenie gładzi, 40m², Koszalin

Ten Klient myśli, że świetne gładzie to skomplikowane zagadnienie. Wysłał zgłoszenie o treści "Szukam firmy na położenie gładzi, 40m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako fachowiec poradzisz mu i znajdziesz dostosowane do potrzeb Klienta rozwiązanie. Nie trać czasu - zadzwoń do niego, aby wysłać szczegółową wycenę.

 • Koszalin

2022-08-22 do 2022-08-30

Zapytanie o położenie gładzi, do 100m², Koszalin

Ten Klient jest zdania, że świetne gładzie to trudny temat. Napisał zapytanie o treści "Zapytanie o położenie gładzi, do 100m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako specjalista doradzisz mu i znajdziesz spełniające wymagania Klienta rozwiązanie. Pokaż dopasowaną ofertę temu Zleceniodawcy - nawiąż kontakt już dziś.

 • Koszalin

2022-08-26 do 2022-09-03

Dam zlecenie na położenie gładzi, 101-300m², Koszalin

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 101-300m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Koszalin

2022-09-01 do 2022-09-09

Fantastyczne Położenie Gładzi

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Informacje dodatkowe: Knauf Goldband Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Kołobrzeg

2022-12-06 do 2022-12-14

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Gładzi

Najczęstsze pytania o gładziach

Jaki jest koszt położenia gładzi?

Wiele osób planujących prace wykończeniowe zastanawia się nad kosztem położenia gładzi oraz opłacalnością wynajęcia fachowca do tego zadania. Jednak precyzyjna odpowiedź na to pytanie jest niemalże niemożliwa. Dlaczego? Należy wiedzieć, że cena zabiegu będzie zależna od pewnych zmiennych. Wśród nich należy wymienić:

 • metraż ściany;
 • rodzaj gładzi, który ma zostać użyty;
 • planowana liczba warstw do położenia;
 • doświadczenie oraz wyszkolenie fachowca;
 • konieczność przeprowadzenia określonych prac przygotowawczych w celu uzyskania jak najlepszego podłoża pod gładź.

Wielu specjalistów oferuje dokonanie wyceny przed wykonaniem pracy. Na podstawie wielu danych można mniej więcej określić widełki kosztowe dla położenia gładzi – w przypadku położenia jednej warstwy gładzi gipsowej koszt w przeliczeniu na metr kwadratowy oscyluje w granicach od 28 do 40 złotych.

Gdzie szukać najlepszych specjalistów zajmujących się gładzeniem gładzi?

Poszukiwanie fachowców pracujących przy gładziach najlepiej rozpocząć od wypytania swojego najbliższego otoczenia. Warto także sprawdzać grupy tematyczne i portale z ogłoszeniami lub rankingiem najlepszych specjalistów. Najlepiej jest wybierać profesjonalistów, którzy udostępniają informacje na temat swojego doświadczenia w profesji, edukacji kierunkowej i kursów, a także umiejętności i orientacyjne ceny za wykonanie danej usługi. Takich ekspertów z pewnością znajdziesz dzięki naszemu rankingowi najlepszych firm. Należy pamiętać, że nie oszczędzać zbytnio na robociźnie – bardziej doświadczeni fachowcy często są nieco drożsi, jednak ich wieloletni staż pozwala im na fachowe podejście do zadania i uzyskanie wysokiej jakości efektów pracy. Dzięki temu unikniemy potencjalnych napraw spowodowanych nierzetelnym wykonaniem usługi.

Na co trzeba zwrócić uwagę przy kładzeniu gładzi?

Niezależnie od tego czy jesteś specjalistą, czy też postanowiłeś samodzielnie położyć gładź na ścianach - wiedz, że są pewne elementy, na które należy zwrócić należytą uwagę. Brak dbałości o nie może skutkować mizernym efektem estetycznym wykonanej roboty.

Pierwszym z nich jest przygotowanie ścian pod gładź. Przygotowanie powierzchni obejmuje prace takie jak: usunięcie elementów z powierzchni ścian, dokładne gruntowanie oraz szpachlowanie w celu uzupełnienia pozostałych ubytków. W następnej kolejności należy ocenić, czy ściana jest wystarczająco gładka. Nie powinno w niej być widocznych zagłębień, pofalowań i załamań. W zależności od podłoża, należy dobrać odpowiedni rodzaj gładzi – dla przykładu gładź gipsowa nie nadaje się do podłoża, które składa się z betonu komórkowego.

Innym aspektem, na który warto jest zwrócić uwagę jest liczba warstw gładzi, którą chcemy położyć - nie należy nakładać zbyt dużej liczby warstw. Grubość poszczególnych warstw nie powinna przekraczać 3mm.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Gładzi