Gładzie w Chełmnie

Porównaj oferty od Specjalistów od Gładzi z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 458 572 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
566 584 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Położenie gładzi jest zabiegiem niezbędnym w celu uzyskania idealnie wykończonych i gładkich ścian – jest to etap, który nie tylko zapewnia gładkość fasady, jak i również umożliwi wykonanie dalszych etapów prac wykończeniowych. Źle położona gładź uniemożliwia uzyskanie odpowiedniej styczności następnych materiałów nakładanych na powierzchnię ściany. Prowadzi to do pojawiania się odprysków, wypukłości na tapecie oraz problemów z umieszczeniem na ścianie kafelek. Zapoznaj się z naszym artykułem, w którym znajdziesz informacje i odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące położenia gładzi. Sprawdź także nasz ranking najlepszych specjalistów, jeśli poszukujesz fachowców od położenia gładzi.

Konkretne etapy remontu i wykończenia wpływają bardzo mocno na estetyczne walory pomieszczeń. Wśród nich należy wymienić między innymi: gładzenie ścian, prace cykliniarskie, tapetowanie, malowanie ścian. Gładzenia ścian nie należy mylić ze szpachlowaniem, do którego używa się masy szpachlowej. Podczas gładzenia wykorzystuje się między innymi: gładź gipsową oraz gładź bezpyłową.

Położenie gładzi gipsowej pozwala na osiągnięcie imponujących efektów – ściany pokryte takim materiałem w odpowiedni sposób osiągają doskonałą gładkość. Dzieje się tak za sprawą uziarnienia gładzi gipsowej – dzięki wspomnianemu parametrowi pozwala to na osiągnięcie bardzo szczelnej i zwartej struktury końcowej. Użycie tego rodzaju materiału jest konieczne przy pomalowaniu ścian farbą satynową. Ten rodzaj gładzi nadaje się do podłoży składających się z tynków cementowych i cementowo-wapiennych.

Położenie gładzi bezpyłowej odbywa się na w miarę gładkiej, suchej oraz wstępnie oczyszczonej powierzchni. Pozwala to na osiągnięcie końcowej gładkości oraz odpowiedniego stopnia przywierania, co finalnie wpływa na jej trwałość. Przy użyciu gładzi bezpyłowej możliwe jest zarówno zastosowanie obróbki końcowej w sposób tradycyjny jak i „na mokro” - to właśnie ta druga opcja pozwala na zniesienie konieczności szlifowania.

Położenie gładzi na ścianach może być trudne – prawidłowe przeprowadzenie tego zabiegu wymaga doświadczenia, dlatego najlepiej jest zatrudnić fachowca, który w profesjonalny sposób zadba o wnętrze. Jeżeli interesuje Cię położenie gładzi, pamiętaj, że cena takich prac wykończeniowych zawsze jest określana indywidualnie.

Ranking najlepszych specjalistów od gładzi w Chełmnie

Gładzie Chełmno

FRW SADECKI

3 opinie

Jeśli potrzebujesz ekspertów od gładzi gipsowych to skorzystaj z kwalifikacji FRW SADECKI. Chełmno i pobliske miasta to teren, na którym koncentrują swoje działania. Żeby uzyskać szczegółową wycenę skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

Usługi remontowo budowlane SławekLinnik - Znakomite Gładzie Gipsowe w Chełmnie

Znakomite Gładzie Gipsowe w Chełmnie

7 opinii

Uwierz na słowo ekspertom w dziedzinie gładzi gipsowych i zatrudnij Usługi remontowo budowlane SławekLinnik. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje wszystkich. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Budimar Sp z o.o. - Najlepsze Gładzie Gipsowe Chełmno

Budimar Sp z o.o.

23 opinie

Potrzebujesz profesjonalistów od gładzi gipsowych? Zaufaj doświadczeniu Budimar Sp z o.o.. Podejmij decyzję od razu - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

Janusz Sankiewicz - Najlepsze Gładzenie Ścian Chełmno

Janusz Sankiewicz

2 opinie

Wiele długich lat pracownicy Janusz Sankiewicz realizują usługi z zakresu gładzenia ścian, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć wszystkich Klientów potrzebujących specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Już teraz skontaktuj się z nimi.

Perfekt - Mat - Doskonałe Gładzenie Ścian Chełmno

Doskonałe Gładzenie Ścian Chełmno

2 opinie

Nie marnuj energii i powierz twoje zadanie tym fachowcom od gładzenia ścian z Chełmna. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - nie będziesz żałować.

TOM-BUD - Rewelacyjne Gładzie Szpachlowe Chełmno

TOM-BUD

3 opinie

Atrakcyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych prac to główne walory firmy, której specjalnością jest gładzenie ścian. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby otrzymać ofertę.

Żywicowo - Perfekcyjne Gładzie Gipsowe Chełmno

Żywicowo

6 opinii

Żywicowo świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Koncentruje się na Klientach z rejonu Chełmna i z sąsiednich miast. Nie zwlekaj i poproś o wycenę - gwarancja zadowolenia!

Jolbud Maria Niewiadomska - Świetne Gładzie Gipsowe Chełmno

Jolbud Maria Niewiadomska

14 opinii

Gdy poszukujesz doskonałej ceny usług względem jakości wykonania to profesjonaliści z Jolbud Maria Niewiadomska perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Ustal pasujący termin!

Lemar-Bud Usługi Budowlane - Doskonałe Kładzenie Gładzi Chełmno

Doskonałe Kładzenie Gładzi Chełmno

2 opinie

Potrzebujesz dobrej firmy od gładzi gipsowych? Trafiłeś w dobre miejsce - Lemar-Bud Usługi Budowlane jest do Twoich usług. Zaledwie chwila dzieli Cię od uzyskania świetnej wyceny - skontaktuj się!

BARTBUD BARTOSZ NIEWIADOMSKI - Pierwszorzędne Gładzie Na Mokro Chełmno

BARTBUD BARTOSZ NIEWIADOMSKI

6 opinii

Potrzebujesz dobrej firmy od gładzi gipsowych? Trafiłeś w dobre miejsce - BARTBUD BARTOSZ NIEWIADOMSKI jest do Twoich usług. Zaledwie chwila dzieli Cię od uzyskania świetnej wyceny - skontaktuj się!

Najnowsze z 25 zleceń na kładzenie gładzi w Chełmnie

Potrzebna ekipa na szlifowanie ścian, sufitów, 50m², Chełmno

Jeżeli interesuje Cię zlecenie na profesjonalne położenie gładzi w rejonie Chełmna i świadczysz usługi z najwyższej półki to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zapytanie o treści "Potrzebna ekipa na szlifowanie ścian, sufitów, 50m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej profesjonalnej firmy. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Chełmno

2023-01-30 do 2023-02-07

Kładzenie Gładzi Chełmno

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Klamry

2022-08-07 do 2022-08-15

Doskonałej Jakości Gładzie Chełmno

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 50m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Świecie

2022-09-20 do 2022-09-28

Położenie gładzi, 30m², Grudziądz

Szukasz Zlecającego jako warty zaufania fachowiec z zakresu pierwszorzędnego położenia gładzi z Grudziądza? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany poznając szczegóły jego zapytania, które brzmi "XYZ". Skontaktuj się z nimi od razu, aby zaprezentować ofertę.

 • Grudziądz

2022-09-09 do 2022-09-17

Położenie Gładzi Chełmno

Jeśli konkurencyjna cena i solidna realizacja powierzonych prac to Twoje główne mocne strony jako eksperta od położenia gładzi to zdecyduj się na wykonanie zlecenia - Dam zlecenie na położenie gładzi, do 100m². Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Grudziądz

2022-09-10 do 2022-09-18

Doskonałe Gładzie

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 101-300m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Grudziądz

2022-09-16 do 2022-09-24

Szukam firmy na położenie gładzi, 45m², Grudziądz

Zrealizuj zadanie pierwszorzędnego położenia gładzi o treści "Szukam firmy na położenie gładzi, 45m²", jako ekspert z miejscowości Grudziądz. Zyskaj klientów swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Pokaż, że na terenie Grudziądza jesteś w ścisłej czołówce. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby przesłać ofertę.

 • Grudziądz

2022-08-29 do 2022-09-06

Najwyższej Klasy Położenie Gładzi

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Aleksandrowo

2023-01-15 do 2023-01-23

Położenie Gładzi

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: Położenie gładzi na ok 80 M2 nowy dom Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Czarne błoto

2022-11-08 do 2022-11-16

Pierwszorzędne Kładzenie Gładzi

Jeżeli interesuje Cię zlecenie na pierwszorzędne kładzenie gładzi w rejonie Torunia i szukasz najlepszych zleceń to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zapytanie o treści "Zapytanie o położenie gładzi, do 100m²", jest gotowy powierzyć zlecone prace specjalistom z Twojej profesjonalnej firmy. Pokaż dobrą ofertę dla tego Klienta - zadzwoń jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Toruń

2022-11-02 do 2022-11-10

Zapytanie o położenie gładzi, 101-300m², Toruń

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 101-300m² Termin rozpoczęcia prac: 2022-11-14...

 • Toruń

2022-09-26 do 2022-10-04

Rewelacyjne Położenie Gładzi

Chcesz wykonać zlecenie na położenie gładzi, a nie znalazłeś Klienta? Nawiązanie kontaktu w odpowiedzi na zlecenie o treści Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 1001-2000m² to doskonały pomysł. Zatelefonuj i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Toruń

2023-02-07 do 2023-02-15
dodano 2 dni temu

Porządne Gładzie

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Toruń

2022-08-29 do 2022-09-06

Zapytanie o położenie gładzi, 501-1000m², Toruń

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: budynek wielorodzinny Powierzchnia prac: 501-1000m² Informacje dodatkowe: Poszukuje firmy lub osoby prywatnej,ktora bedzie robila gładzie w budynku,ktory remontuje.Gładz musiała...

 • Toruń

2022-10-11 do 2022-10-19

Fantastyczne Gładzenie Ścian Chełmno

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Toruń

2023-01-04 do 2023-01-12

Dam zlecenie na położenie gładzi, do 100m², Toruń

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Toruń

2022-09-21 do 2022-09-29

Szukam firmy na położenie gładzi, 301-500m², Osielsko

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Osielsko

2022-11-04 do 2022-11-12

Położenie gładzi, do 100m², Jarużyn

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: zlecę położenie gładzi w nowowybudowanym domu (2 pokoje o powierzchniach ok. 2*10m2. Obecnie położone są tynk...

 • Jarużyn

2022-10-04 do 2022-10-12

Zlecę położenie gładzi, do 100m², Lubicz Górny

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: Gładź bezpyłowa Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Lubicz górny

2022-08-30 do 2022-09-07

Znakomite Gładzie

Nadal masz możliwość złożyć ofertę w odpowiedzi na zlecenie Zleceniodawcy jako specjalista od gładzi. Pozwól Klientom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Bydgoszcz

2022-08-03 do 2022-08-11

Wysokiej Klasy Położenie Gładzi

Jeśli atrakcyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych prac to Twoje główne mocne strony jako specjalisty od położenia gładzi to zdecyduj się na wykonanie zlecenia - Szukam firmy na położenie gładzi, 30m². Napisz krótko co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Bydgoszcz

2022-09-05 do 2022-09-13

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, 25m², Bydgoszcz

Zaoszczędź sobie kłopotów i zrealizuj zapytanie o pierwszorzędne gładzenie ścian z Bydgoszczy. Aby otrzymać więcej informacji skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

 • Bydgoszcz

2022-10-04 do 2022-10-12

Zapytanie o położenie gładzi, 101-300m², Bydgoszcz

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: budynek wielorodzinny Powierzchnia prac: 101-300m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Bydgoszcz

2022-09-23 do 2022-10-01

Zapytanie o szlifowanie ścian, sufitów, do 100m², Bydgoszcz

Zakres zlecenia: szlifowanie ścian, sufitów Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: Do wyszlifowania około 100m2 gładź typu DOLINA NIDY OMEGA oraz biała gładź szpachlowa GIPSAR UNI. Termin ...

 • Bydgoszcz

2023-01-09 do 2023-01-09

Wysokiej Klasy Położenie Gładzi

To zlecenie o treści - Położenie gładzi, 301-500m² jest zaadresowane do eksperta, który świadczy swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz skupia się na Klientach z miejscowości Bydgoszcz oraz przyległych powiatów. Tylko krok dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Bydgoszcz

2022-12-24 do 2023-01-01

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Gładzi

Najczęstsze pytania o gładziach

Jaki jest koszt położenia gładzi?

Wiele osób planujących prace wykończeniowe zastanawia się nad kosztem położenia gładzi oraz opłacalnością wynajęcia fachowca do tego zadania. Jednak precyzyjna odpowiedź na to pytanie jest niemalże niemożliwa. Dlaczego? Należy wiedzieć, że cena zabiegu będzie zależna od pewnych zmiennych. Wśród nich należy wymienić:

 • metraż ściany;
 • rodzaj gładzi, który ma zostać użyty;
 • planowana liczba warstw do położenia;
 • doświadczenie oraz wyszkolenie fachowca;
 • konieczność przeprowadzenia określonych prac przygotowawczych w celu uzyskania jak najlepszego podłoża pod gładź.

Wielu specjalistów oferuje dokonanie wyceny przed wykonaniem pracy. Na podstawie wielu danych można mniej więcej określić widełki kosztowe dla położenia gładzi – w przypadku położenia jednej warstwy gładzi gipsowej koszt w przeliczeniu na metr kwadratowy oscyluje w granicach od 28 do 40 złotych.

Gdzie szukać najlepszych specjalistów zajmujących się gładzeniem gładzi?

Poszukiwanie fachowców pracujących przy gładziach najlepiej rozpocząć od wypytania swojego najbliższego otoczenia. Warto także sprawdzać grupy tematyczne i portale z ogłoszeniami lub rankingiem najlepszych specjalistów. Najlepiej jest wybierać profesjonalistów, którzy udostępniają informacje na temat swojego doświadczenia w profesji, edukacji kierunkowej i kursów, a także umiejętności i orientacyjne ceny za wykonanie danej usługi. Takich ekspertów z pewnością znajdziesz dzięki naszemu rankingowi najlepszych firm. Należy pamiętać, że nie oszczędzać zbytnio na robociźnie – bardziej doświadczeni fachowcy często są nieco drożsi, jednak ich wieloletni staż pozwala im na fachowe podejście do zadania i uzyskanie wysokiej jakości efektów pracy. Dzięki temu unikniemy potencjalnych napraw spowodowanych nierzetelnym wykonaniem usługi.

Na co trzeba zwrócić uwagę przy kładzeniu gładzi?

Niezależnie od tego czy jesteś specjalistą, czy też postanowiłeś samodzielnie położyć gładź na ścianach - wiedz, że są pewne elementy, na które należy zwrócić należytą uwagę. Brak dbałości o nie może skutkować mizernym efektem estetycznym wykonanej roboty.

Pierwszym z nich jest przygotowanie ścian pod gładź. Przygotowanie powierzchni obejmuje prace takie jak: usunięcie elementów z powierzchni ścian, dokładne gruntowanie oraz szpachlowanie w celu uzupełnienia pozostałych ubytków. W następnej kolejności należy ocenić, czy ściana jest wystarczająco gładka. Nie powinno w niej być widocznych zagłębień, pofalowań i załamań. W zależności od podłoża, należy dobrać odpowiedni rodzaj gładzi – dla przykładu gładź gipsowa nie nadaje się do podłoża, które składa się z betonu komórkowego.

Innym aspektem, na który warto jest zwrócić uwagę jest liczba warstw gładzi, którą chcemy położyć - nie należy nakładać zbyt dużej liczby warstw. Grubość poszczególnych warstw nie powinna przekraczać 3mm.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Gładzi