Gładzie w Białogardzie

Porównaj oferty od Specjalistów od Gładzi z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 394 598 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 433 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Położenie gładzi jest zabiegiem niezbędnym w celu uzyskania idealnie wykończonych i gładkich ścian – jest to etap, który nie tylko zapewnia gładkość fasady, jak i również umożliwi wykonanie dalszych etapów prac wykończeniowych. Źle położona gładź uniemożliwia uzyskanie odpowiedniej styczności następnych materiałów nakładanych na powierzchnię ściany. Prowadzi to do pojawiania się odprysków, wypukłości na tapecie oraz problemów z umieszczeniem na ścianie kafelek. Zapoznaj się z naszym artykułem, w którym znajdziesz informacje i odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące położenia gładzi. Sprawdź także nasz ranking najlepszych specjalistów, jeśli poszukujesz fachowców od położenia gładzi.

Konkretne etapy remontu i wykończenia wpływają bardzo mocno na estetyczne walory pomieszczeń. Wśród nich należy wymienić między innymi: gładzenie ścian, prace cykliniarskie, tapetowanie, malowanie ścian. Gładzenia ścian nie należy mylić ze szpachlowaniem, do którego używa się masy szpachlowej. Podczas gładzenia wykorzystuje się między innymi: gładź gipsową oraz gładź bezpyłową.

Położenie gładzi gipsowej pozwala na osiągnięcie imponujących efektów – ściany pokryte takim materiałem w odpowiedni sposób osiągają doskonałą gładkość. Dzieje się tak za sprawą uziarnienia gładzi gipsowej – dzięki wspomnianemu parametrowi pozwala to na osiągnięcie bardzo szczelnej i zwartej struktury końcowej. Użycie tego rodzaju materiału jest konieczne przy pomalowaniu ścian farbą satynową. Ten rodzaj gładzi nadaje się do podłoży składających się z tynków cementowych i cementowo-wapiennych.

Położenie gładzi bezpyłowej odbywa się na w miarę gładkiej, suchej oraz wstępnie oczyszczonej powierzchni. Pozwala to na osiągnięcie końcowej gładkości oraz odpowiedniego stopnia przywierania, co finalnie wpływa na jej trwałość. Przy użyciu gładzi bezpyłowej możliwe jest zarówno zastosowanie obróbki końcowej w sposób tradycyjny jak i „na mokro” - to właśnie ta druga opcja pozwala na zniesienie konieczności szlifowania.

Położenie gładzi na ścianach może być trudne – prawidłowe przeprowadzenie tego zabiegu wymaga doświadczenia, dlatego najlepiej jest zatrudnić fachowca, który w profesjonalny sposób zadba o wnętrze. Jeżeli interesuje Cię położenie gładzi, pamiętaj, że cena takich prac wykończeniowych zawsze jest określana indywidualnie.

Ranking najlepszych specjalistów od gładzi w Białogardzie

Gładzie Białogard

Perfekcyjne Gładzie Białogard

4 opinie

Osoby z J a n g l a z u r n i k samodzielny wykonawca to specjaliści w swoim fachu zawsze w pełnej gotowości, aby doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z dziedziny gładzi. Zapraszamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

PAINT-PROFS - Perfekcyjne Kładzenie Gładzi Białogard

Perfekcyjne Kładzenie Gładzi Białogard

3 opinie

Kusząca cena i rzetelna realizacja powierzonych zleceń to najważniejsze cechy firmy, której specjalnością jest kładzenie gładzi. Szczegółową wycenę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

LIS-BUD Usługi budowlane - Najlepsze Gładzie Bezpyłowe Białogard

LIS-BUD Usługi budowlane

2 opinie

W dalszym ciągu poszukujesz profesjonalistów od gładzi bezpyłowych? Powierz tę kwestię specjalistom z LIS-BUD Usługi budowlane. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Mają ofertę dla każdego - skontaktuj się i sprawdź.

Tomasz Komplet Serwis Firma Ogólnobudowlana - Najlepsze Gładzie Gipsowe Białogard

Tomasz Komplet Serwis Firma Ogólnobudowlana

11 opinii

Jeśli nadal poszukujesz profesjonalistów od gładzi gipsowych to skorzystaj z kwalifikacji Tomasz Komplet Serwis Firma Ogólnobudowlana. Białogard i okolice to teren, na którym koncentrują swoje działania. Zapraszamy do kontaktu.

Wujkiewicz Tadeusz - Doskonałej Jakości Gładzie Gipsowe Białogard

Doskonałej Jakości Gładzie Gipsowe

4 opinie

Jeśli poszukujesz świetnej ceny usług względem jakości wykonania to specjaliści z Wujkiewicz Tadeusz są dla Ciebie stworzeni. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś i poznaj ofertę.

Mariusz Brysiak - Pierwszorzędne Gładzie Na Mokro Białogard

Mariusz Brysiak

2 opinie

Na wypadek jeśli jeszcze potrzebujesz profesjonalistów od gładzi na mokro to powierz tę kwestię specjalistom z Mariusz Brysiak. Białogard i pobliske miasta to teren, na którym koncentrują swoje działania. Już teraz zadzwoń do nich, aby uzyskać więcej informacji.

PCBYG - Doskonałej Jakości Gładzie Bezpyłowe Białogard

PCBYG

7 opinii

Zaufaj ekspertom w dziedzinie gładzi bezpyłowych i zatrudnij PCBYG. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli wszystkich. Aby poznać dopasowaną ofertę skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

Firma Ogólnobudowlana "LIS-BUD" Sebastian Tarczyński - Pierwszorzędne Gładzie Gipsowe w Białogardzie

Pierwszorzędne Gładzie Gipsowe w Białogardzie

1 opinia

Firma Firma Ogólnobudowlana LIS-BUD Sebastian Tarczyński świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Białogard oraz przyległych powiatów. Ażeby otrzymać dopasowaną ofertę skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

Budline - Staranne Gładzie Bezpyłowe Białogard

Budline

2 opinie

Jeszcze szukasz dobrej firmy od gładzi bezpyłowych? Wykorzystaj kompetencje Budline. Umów się na rozmowę jak najszybciej i poznaj ofertę.

BUILDING DEVELOPMENT F.B.P. Tomasz Pulikowski - Profesjonalne Gładzie Bezpyłowe Białogard

BUILDING DEVELOPMENT F.B.P. Tomasz Pulikowski

10 opinii

Zaufaj ekspertom w dziedzinie gładzi gipsowych i zatrudnij BUILDING DEVELOPMENT F.B.P. Tomasz Pulikowski. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje wszystkich. Mają ofertę dla każdego - sprawdź już dziś.

Najnowsze z 27 zleceń na kładzenie gładzi w Białogardzie

Dam zlecenie na położenie gładzi, do 100m², Białogard

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Białogard

2022-09-13 do 2022-09-21

Solidne Gładzenie Ścian Białogard

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Niekłonice

2022-09-22 do 2022-09-30

Szukam firmy na położenie gładzi, do 100m², Niekłonice

Zlecający napisał zgłoszenie brzmiące "Szukam firmy na położenie gładzi, do 100m²". Jako rzetelny specjalista w dziedzinie gładzi wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Umów się na konkretny termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Niekłonice

2022-08-05 do 2022-08-05

Doskonałe Położenie Gładzi Białogard

Klient wprowadził zapytanie "Zapotrzebowanie na położenie gładzi, do 100m²". Przyjmij usługę doskonałego położenia gładzi jako specjalista w tej branży. Poinformuj Klienta o chęci do realizacji zleceń z okolic Koszalina i sąsiednich miast. Nie trać czasu - skontaktuj się z nim.

 • Koszalin

2022-10-15 do 2022-10-23

Doskonałej Jakości Gładzie Białogard

Wybór tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który napisał - "Dam zlecenie na położenie gładzi, do 100m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Jeszcze dzisiaj umów się z nim na rozmowę, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

 • Koszalin

2022-10-29 do 2022-11-06

Najlepsze Gładzenie Ścian

Chcesz znaleźć Klienta jako warty uwagi profesjonalista z zakresu najlepszego gładzenia ścian z Koszalina? Przyczyń się do realizacji celów Klienta zgłębiając detale jego zgłoszenia, które ma treść "XYZ". Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby zaprezentować ofertę.

 • Koszalin

2022-08-22 do 2022-08-30

Zapytanie o położenie gładzi, do 100m², Koszalin

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Koszalin

2022-08-26 do 2022-09-03

Profesjonalne Położenie Gładzi

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 101-300m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Koszalin

2022-09-01 do 2022-09-09

Zapytanie o położenie gładzi, do 100m², Mścice

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: Dzień dobry, Poprosze o ofertę na tynki maszynowe, mieszkanie ok 80 m w domu 2-piętrowym ( mieszkanie na II ...

 • Mścice

2022-09-06 do 2022-09-14

Wysokiej Klasy Gładzenie Ścian

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Informacje dodatkowe: Knauf Goldband Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Kołobrzeg

2022-12-06 do 2022-12-14

Zapotrzebowanie na położenie gładzi, do 100m², Szczecinek

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: Szpachlowa Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Szczecinek

2022-11-11 do 2022-11-19

Najlepsze Gładzie

Wciąż jesteś w stanie złożyć ofertę w odpowiedzi na zlecenie Zlecającego jako specjalista od gładzi. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twojego doświadczenia i dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Już teraz zadzwoń do niego, aby wysłać szczegółową wycenę.

 • Drawsko Pomorskie

2022-08-01 do 2022-08-09

Profesjonalne Kładzenie Gładzi Białogard

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 49m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Łęczna

2022-08-09 do 2022-08-17

Zapytanie o położenie gładzi, 301-500m², Bobrowiczki

Zleceniodawca szuka świetnej jakości wykonywanych usług, pisząc - Zapytanie o położenie gładzi, 301-500m². To ogłoszenie perfekcyjnie pasuje do specjalisty takiego, jak Ty. Zadzwoń i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Bobrowiczki

2023-01-02 do 2023-01-10

Doskonałe Gładzie

Wciąż jesteś w stanie złożyć ofertę w odpowiedzi na zapytanie Klienta jako dobra firma od gładzi. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twoich usług i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Aby otrzymać dokładne informacje skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

 • Słupsk

2023-01-22 do 2023-01-30
dodano 6 dni temu

Potrzebna ekipa na szlifowanie ścian, sufitów, 501-1000m², Słupsk

Zakres zlecenia: szlifowanie ścian, sufitów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 501-1000m² Informacje dodatkowe: Montarz podwieszanych sufitów (około 300 m2 + położenie gładzi (2kondygnacji) w nowo budowanym do...

 • Słupsk

2022-10-02 do 2022-10-02

Szukam firmy na położenie gładzi, do 100m², Słupsk

Jeśli konkurencyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych zleceń to Twoje najważniejsze zalety jako eksperta od kładzenia gładzi to odpowiedz na zapytanie ofertowe - Szukam firmy na położenie gładzi, do 100m². Określ co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Klienta.

 • Słupsk

2022-10-16 do 2022-10-24

Położenie gładzi, 250m², Dalewo

Zrealizowanie gładzi z tego zlecenia będzie banalnie łatwe. Ogłoszenie ma treść - Położenie gładzi, 250m². Odpowiedz na nie jako specjalista mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi najbardziej wymagających. Dzięki temu, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Dalewo

2022-07-19 do 2022-07-27

Pierwszorzędne Kładzenie Gładzi

Jeżeli interesuje Cię zlecenie na pierwszorzędne kładzenie gładzi w rejonie Zachodniopomorskiego i szukasz najlepszych zleceń to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zapytanie o treści "Zapytanie o położenie gładzi, 301-500m²", jest gotowy powierzyć zlecone prace specjalistom z Twojej profesjonalnej firmy. Pokaż dobrą ofertę dla tego Klienta - zadzwoń jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Maszewo

2022-07-19 do 2022-07-19

Dam zlecenie na położenie gładzi, do 100m², Jezierzyce

Jeśli jesteś fachowcem z wieloletnim stażem i wykonujesz usługi z zakresu gładzenia ścian zdecyduj się na wykonanie zlecenia, które brzmi - Dam zlecenie na położenie gładzi, do 100m² i zostało złożone przez rzetelnego Zleceniodawcę. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Jezierzyce

2022-10-08 do 2022-10-08

Gładzenie Ścian

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 210m² Informacje dodatkowe: gładź na tylki maszynowe Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Człuchów

2022-10-24 do 2022-11-01

Szukam firmy na położenie gładzi, 400m², Goleniów

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 400m² Informacje dodatkowe: Położenie gładzi gipsowych w całym domu - około 400m2 Termin ...

 • Goleniów

2022-07-19 do 2022-07-27

Kładzenie Gładzi

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 301-500m² Informacje dodatkowe: Gładzie gipsowe Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Złotów

2023-01-05 do 2023-01-13

Szpachlowanie, do 100m², Złotów

Starasz się odnaleźć Zlecającego jako solidny fachowiec z zakresu solidnego gładzenia ścian z Złotowa? Pomóż zrealizować Klientowi zlecenie zgłębiając detale jego zgłoszenia, które brzmi "XYZ". Dzięki temu, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Złotów

2023-01-20 do 2023-01-28
dodano 8 dni temu

Rewelacyjne Kładzenie Gładzi

Jako firma zajmująca się usługami z zakresu kładzenia gładzi realizuj zlecenie na kładzenie gładzi. Poznaj szczegóły zapytania - Zapytanie o położenie gładzi, 10m². Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Dębina

2022-09-17 do 2022-09-17

Zapytanie o położenie gładzi, 50m², Bytów

Zakres zlecenia: położenie gładzi Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 50m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Bytów

2022-11-17 do 2022-11-25

Doskonałe Gładzenie Ścian

Zakres zlecenia: szlifowanie ścian, sufitów Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Bytów

2022-09-06 do 2022-09-14

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Gładzi

Najczęstsze pytania o gładziach

Jaki jest koszt położenia gładzi?

Wiele osób planujących prace wykończeniowe zastanawia się nad kosztem położenia gładzi oraz opłacalnością wynajęcia fachowca do tego zadania. Jednak precyzyjna odpowiedź na to pytanie jest niemalże niemożliwa. Dlaczego? Należy wiedzieć, że cena zabiegu będzie zależna od pewnych zmiennych. Wśród nich należy wymienić:

 • metraż ściany;
 • rodzaj gładzi, który ma zostać użyty;
 • planowana liczba warstw do położenia;
 • doświadczenie oraz wyszkolenie fachowca;
 • konieczność przeprowadzenia określonych prac przygotowawczych w celu uzyskania jak najlepszego podłoża pod gładź.

Wielu specjalistów oferuje dokonanie wyceny przed wykonaniem pracy. Na podstawie wielu danych można mniej więcej określić widełki kosztowe dla położenia gładzi – w przypadku położenia jednej warstwy gładzi gipsowej koszt w przeliczeniu na metr kwadratowy oscyluje w granicach od 28 do 40 złotych.

Gdzie szukać najlepszych specjalistów zajmujących się gładzeniem gładzi?

Poszukiwanie fachowców pracujących przy gładziach najlepiej rozpocząć od wypytania swojego najbliższego otoczenia. Warto także sprawdzać grupy tematyczne i portale z ogłoszeniami lub rankingiem najlepszych specjalistów. Najlepiej jest wybierać profesjonalistów, którzy udostępniają informacje na temat swojego doświadczenia w profesji, edukacji kierunkowej i kursów, a także umiejętności i orientacyjne ceny za wykonanie danej usługi. Takich ekspertów z pewnością znajdziesz dzięki naszemu rankingowi najlepszych firm. Należy pamiętać, że nie oszczędzać zbytnio na robociźnie – bardziej doświadczeni fachowcy często są nieco drożsi, jednak ich wieloletni staż pozwala im na fachowe podejście do zadania i uzyskanie wysokiej jakości efektów pracy. Dzięki temu unikniemy potencjalnych napraw spowodowanych nierzetelnym wykonaniem usługi.

Na co trzeba zwrócić uwagę przy kładzeniu gładzi?

Niezależnie od tego czy jesteś specjalistą, czy też postanowiłeś samodzielnie położyć gładź na ścianach - wiedz, że są pewne elementy, na które należy zwrócić należytą uwagę. Brak dbałości o nie może skutkować mizernym efektem estetycznym wykonanej roboty.

Pierwszym z nich jest przygotowanie ścian pod gładź. Przygotowanie powierzchni obejmuje prace takie jak: usunięcie elementów z powierzchni ścian, dokładne gruntowanie oraz szpachlowanie w celu uzupełnienia pozostałych ubytków. W następnej kolejności należy ocenić, czy ściana jest wystarczająco gładka. Nie powinno w niej być widocznych zagłębień, pofalowań i załamań. W zależności od podłoża, należy dobrać odpowiedni rodzaj gładzi – dla przykładu gładź gipsowa nie nadaje się do podłoża, które składa się z betonu komórkowego.

Innym aspektem, na który warto jest zwrócić uwagę jest liczba warstw gładzi, którą chcemy położyć - nie należy nakładać zbyt dużej liczby warstw. Grubość poszczególnych warstw nie powinna przekraczać 3mm.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Gładzi