Ogrodnik w Puławach

Porównaj oferty od Ogrodników z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 414 791 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Profesjonalna opieka nad ogrodami w ostatnich latach zyskuje na popularności. Piękny i zadbany przydomowy skwer to wizytówka nieruchomości, wokół której jest położony. Ogród, podobnie jak wnętrze budynku, wymaga systematycznej pielęgnacji. Zarówno stworzenie zieleńca, jak i jego utrzymanie w nienagannej kondycji to połączenie wysiłku, pracy i odpowiedniej wiedzy. W tym celu warto zatrudnić wykwalifikowaną kadrę. Wykwalifikowanych ogrodników znajdziesz w naszym rankingu najlepszych specjalistów. Dowiedz się, w czym może pomóc Ci ogrodnik , czytając nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Profesjonalny ogrodnik świadczy wiele usług. Z pomocą specjalisty możliwe będzie zaaranżowanie niewielkiej przestrzeni przed domem, jak i stworzenie eleganckiego ogrodu od podstaw. Doświadczenie, a także niezbędne wykształcenie fachowca, umożliwia właściwe wykorzystanie terenu i jego potencjału. Co istotne, ogrodnik stworzy ogród w zależności od możliwości i potrzeb właściciela terenu. O ile każdy marzy o estetycznej przestrzeni, o tyle nie każdy ma czas na ciągłe przycinanie, nawożenie i podlewanie roślin. Ogrodnik przygotuje projekt zielonej przestrzeni, dobierze odpowiednie rośliny oraz stworzy estetyczne rabaty. Proces aranżacji ogrodu to moment na założenie wszelkich systemów, dzięki którym dalsza opieka nad ogrodami będzie przyjemna i, co najważniejsze, łatwa. Ten proces, oprócz doboru roślin i stworzenia projektu, obejmuje przede wszystkim jego realizację. Ogrodnik sadzi wybrane rośliny, a następnie dba o ich prawidłowy rozwój.

Należy pamiętać, że założenie ogrodu to dopiero początek. Przydomowy skwerek wymaga systematycznej pracy, a także pielęgnacji, nawożenia, koszenia trawników i wykonywania prac porządkowych. Decydując się na założenie ogrodu należy mieć świadomość, iż opieka nad ogrodami obejmuje okres od wczesnej wiosny, do później jesieni. Ogrodnik wykona także doraźne prace działkowe polegające na okresowych porządkach, wycince drzew, czy przycinaniu krzewów. Ogrodnik przyjdzie z pomocą także, gdy potrzebujesz przekopać teren, uporządkować zalegające drewno, wyplewić ścieżkę, czy też skosić trawnik. Grabienie liści, tak również wywóz gruzu z działki to zadania, którymi zajmie się każdy specjalista związany z zieleńcami. Cena usług ogrodniczych, co istotne, obejmuje profesjonalny sprzęt do prac ogrodowych. Zatrudniając ogrodnika nie musisz dodatkowo angażować środków finansowych w kosztowne narzędzia.

Pojęcie „ogród” swoim zasięgiem, oprócz roślinności, obejmuje także całą infrastrukturę z tarasami włącznie. Profesjonalne usługi ogrodnicze to także sztuka zakładania ciągów komunikacyjnych i stref wypoczynku. Montaż ogrodzeń, wykonywanie elementów z kostki brukowej, budowa altanek oraz wykonywanie tarasów to kolejne usługi, które świadczy doświadczony ogrodnik.

Ranking najlepszych ogrodników w Puławach

Ogrodnik Puławy

DS Pielęgnacja i wycinka drzew.

95 opinii

Firma DS Pielęgnacja i wycinka drzew. świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Skupia się na Klientach z Puław i okolic. Wyczerpującą ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

MM - Wyjątkowe Nawadnianie Ogrodów Puławy

Wyjątkowe Nawadnianie Ogrodów Puławy

4 opinie

Firma MM świadczy swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji. Skupia się na Klientach z Puław oraz przyległych powiatów. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Eko Cleaning Serwis - Solidne Prace Ogrodnicze Puławy

Eko Cleaning Serwis

3 opinie

Wciąż potrzebujesz profesjonalistów od prac ogrodniczych? Wykorzystaj doświadczenie Eko Cleaning Serwis. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

ARBORTECH Karol Mikulski - Doskonałe Prace Ogrodnicze w Puławach

Doskonałe Prace Ogrodnicze w Puławach

3 opinie

Na wypadek jeśli szukasz profesjonalistów od prac ogrodniczych to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom ARBORTECH Karol Mikulski. Puławy i pobliske miasta to główny obszar ich działania. Szczegółową ofertę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Centrum Rozwoju Sens - Rewelacyjne Usługi Ogrodnicze Puławy

Rewelacyjne Usługi Ogrodnicze

1 opinia

Poszukujesz sprawdzonego fachowca wykonującego usługi ogrodnicze? Ci ogrodnicy są wyjątkowi w Puławach. Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów.

Wycinka Drzew Nałęczów Tomasz Iwaszkiewicz - Rewelacyjne Koszenie Trawy Puławy

Wycinka Drzew Nałęczów Tomasz Iwaszkiewicz

2 opinie

Uniknij problemów i zleć twoje zadanie tym zawodowcom w kwestii koszenia trawy z Puław. Skontaktuj się jeszcze dzisiaj - nie pożałujesz.

ZIELONO - Najwyższej Klasy Usługi Ogrodnicze Puławy

ZIELONO

15 opinii

Świadczy usługi ogrodnicze od kilku lat, szczególnie na obszarze miejscowości Puławy, ale także pobliskich powiatów. Wyczerpującą ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Eko-Bud - Rewelacyjne Nawadnianie Ogrodów Puławy

Rewelacyjne Nawadnianie Ogrodów

2 opinie

Masz zamiar powierzyć nawadnianie ogrodów, a jeszcze nie wybrałeś firmy ogrodniczej? Eko-Bud to świetny wybór. Dopasowaną ofertę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Edyta Bernat - Najlepsze Nawadnianie Ogrodów Puławy

Edyta Bernat

1 opinia

Założona z pasji do pielęgnacji ogrodów firma oferuje najlepsze nawadnianie ogrodów na obszarze Puław, a także okolicznych miast i powiatów. Przedstawią Ci dobrą ofertę - zadzwoń i sprawdź.

Quercus chirurgia drzew - Wyjątkowa Pielęgnacja Trawników Puławy

Wyjątkowa Pielęgnacja Trawników Puławy

2 opinie

Wiele długich lat pracownicy Quercus chirurgia drzew oferują usługi z zakresu pielęgnacji trawników, dzięki temu są gotowi obsłużyć wszystkich Klientów szukających usługi ogrodniczej. Wybierz ich numer i dowiedz się więcej - nie będziesz żałować.

Najnowsze z 29 zleceń na ogrodnika w Puławach

Dam zlecenie na wycięcie drzew, 4–6szt., Kurów

Zlecenie dotyczy wycięcia: drzew Liczba roślin do wycięcia: 4–6szt. Wysokość drzew/krzewów: 11–12m Obiekty w pobliżu roślin: brak, linie elektryczne, budynki Wywóz pozostałości: po stronie Specjalisty Zleceniodawca: firma Te...

 • Kurów

2023-01-29 do 2023-02-06
dodano 3 dni temu

Zlecę system nawadniający, obszar 501 – 1000 m², Puławy

Zlecane prace: Nawadnianie System ma nawadniać: trawnik Obszar do nawadniania: 501 – 1000 m² Problemy z obecnym systemem: żaden, tylko montaż Zleceniodawca: firma Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie wie...

 • Puławy

2022-12-28 do 2023-01-05

Szukam firmy do wycinki drzew, 7–10szt., Puławy

Klient szuka znakomitego ogrodnika dla siebie i napisał - Szukam firmy do wycinki drzew, 7–10szt.. Jeśli wykonujesz szerokie spektrum usług w bezkonkurencyjnych cenach odpowiedz na to zapytanie. Umów się na rozmowę od razu.

 • Puławy

2022-12-19 do 2022-12-27

Zlecenie na wycinkę drzew, krzewów, 7–10szt., Nałęczów

Oczaruj Zleceniodawcę fachowym działaniem w rejonie Lubelskiego. Jako posiadająca wykwalifikowanych pracowników firma ogrodnicza podejmij się zlecenia "Zlecenie na wycinkę drzew, krzewów, 7–10szt." i dowiedź, że jego realizacja zostanie wykonana z należytą uwagą. Już teraz określ co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Nałęczów

2022-10-22 do 2022-10-23

Zapytanie o wycinkę, 4–6szt., Puławy

Możesz zaoferować godną uwagi propozycję dotyczącą prac ogrodniczych? Na pewno pomożesz temu Zleceniodawcy mając w swojej ofercie bogaty wybór produktów dopasowanych do jego potrzeb. Zachęcamy do zadawania pytań.

 • Puławy

2022-10-19 do 2022-10-27

Utrzymanie Ogrodów Puławy

Zakres zlecenia: Przecinka drzew i krzewów po zimie Zlecane prace: przycinka drzew i krzewów Powierzchnia ogrodu: 100-500m² Zleceniodawca: osoba prywatna Termin skorzystania z oferty: za 3 miesiące lub później...

 • Puławy

2022-10-04 do 2022-10-12

Ogrodnicy Puławy

Odpowiedz na zapytanie jako wybitny ogrodnik z imponującym doświadczeniem w temacie pielęgnacji ogrodów. W Twojej firmie uznanie wśród Klientów to standard. Nie zwlekaj i sporządź wycenę - na pewno będziesz zadowolony!

 • Puławy

2022-09-07 do 2022-09-15

Najwyższej Klasy Firma Ogrodnicza Puławy

Zlecenie dotyczy wycięcia: drzew, krzewów Liczba roślin do wycięcia: 3606szt. Wysokość drzew/krzewów: 6–10m Obiekty w pobliżu roślin: brak Wywóz pozostałości: po stronie Specjalisty Zleceniodawca: osoba prywatna Termin skorz...

 • Puławy

2022-09-02 do 2022-09-10

Pielęgnacja Ogrodów Puławy

Powinieneś odpowiedzieć na to zlecenie jeśli Twoja działalność została stworzona z pasji do pielęgnacji ogrodów i oferuje perfekcyjne utrzymanie ogrodów na terenie Puław, jak również okolicznych miast i powiatów. Dłużej nie czekaj i skontaktuj się od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Puławy

2022-08-30 do 2022-09-07

Zapytanie o wycięcie drzew, 1–3szt., Wąwolnica

Zleceniodawcę interesuje sumienna firma ogrodnicza obsługująca Twój rejon. Zapoznaj się ze szczegółami zgłoszenia o treści - Zapytanie o wycięcie drzew, 1–3szt.. Zadzwoń i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Wąwolnica

2022-08-28 do 2022-09-05

Utrzymanie Ogrodów

Zleceniodawca napisał "Szukam firmy do wycinki drzew, 1–3szt.". Wykonaj zadanie wyjątkowego utrzymania ogrodów jako fachowiec w tej branży. Poinformuj Klienta o chęci do wykonania zleceń z Puław i przyległych miast. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Puławy

2022-08-21 do 2022-08-29

Dam zlecenie na wycięcie drzew, 7–10szt., Puławy

Zlecenie dotyczy wycięcia: drzew Liczba roślin do wycięcia: 7–10szt. Wysokość drzew/krzewów: ponad 12m Obiekty w pobliżu roślin: budynki Wywóz pozostałości: po stronie Specjalisty Zleceniodawca: osoba prywatna Termin skorzys...

 • Puławy

2022-08-19 do 2022-08-27

Zlecę wycinkę, 7–10szt., Puławy

Starasz się odnaleźć zlecenia do wykonania jako solidny fachowiec od rewelacyjnych usług ogrodniczych z Twojego rejonu? Przyczyń się do realizacji celów Klienta zapoznając się z jego zleceniem, które brzmi "XYZ". Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Puławy

2022-08-12 do 2022-08-20

Potrzebna firma do wycięcia drzew, krzewów, 7–10szt., Ożarów

Wybranie prac ogrodniczych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista posłuż radą i wybierz dostosowane do potrzeb rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który napisał - Potrzebna firma do wycięcia drzew, krzewów, 7–10szt.. Umów się na rozmowę od razu, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Ożarów

2022-08-09 do 2022-08-17

Tania Opieka Na Ogrodami Puławy

Jako ekspert przedstaw najlepszą ofertę opieki nad ogrodami. Masz na swoim koncie wiele pozytywnych referencji od Klientów, którzy poświadczyli o Twoim dużym doświadczeniu. Bez wątpienia zlecenie o treści "Dam zlecenie na przycinkę drzew i krzewów, plewienie, ogród 100-500m²" jest stworzone dla Ciebie. Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Kazimierz Dolny

2022-08-05 do 2022-08-13

Zapytanie o prace w ogrodzie, ogród 501-1000m², Puławy

Zakres zlecenia: modernizacja rabat Zlecane prace: przesadzania roslin Powierzchnia ogrodu: 501-1000m² Zleceniodawca: osoba prywatna Informacje dodatkowe: Ogrod ma już ok 20 lat i trzeba go trochę przeprojektować Zrobiło się z...

 • Puławy

2022-07-28 do 2022-08-05

Zapytanie o wycięcie drzew, 1–3szt., Kazimierz Dolny

Zlecenie dotyczy wycięcia: drzew Liczba roślin do wycięcia: 1–3szt. Wysokość drzew/krzewów: 11–12m Obiekty w pobliżu roślin: budynki Wywóz pozostałości: po stronie Klienta Zleceniodawca: osoba prywatna Termin skorzystania z ...

 • Kazimierz Dolny

2022-07-27 do 2022-07-27

Najwyższej Klasy Utrzymanie Ogrodów

Przyjmij zlecenie najwyższej klasy utrzymania ogrodów o treści "Zapotrzebowanie na wycięcie drzew, 4–6szt.", jako specjalista z miejscowości Lubelskie. Zdobądź klientów swoimi kwalifikacjami i dokładnością. Pokaż, że na terenie Lubelskiego jesteś jednym z najlepszych. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Piotrowice wielkie

2022-10-14 do 2022-10-22

Profesjonalna Pielęgnacja Ogrodów

Zlecenie dotyczy wycięcia: drzew Liczba roślin do wycięcia: 1szt. Wysokość drzew/krzewów: ponad 12m Obiekty w pobliżu roślin: budynki Wywóz pozostałości: po stronie Klienta Zleceniodawca: osoba prywatna Termin skorzystania z...

 • Sobieszyn

2022-09-18 do 2022-09-26

Firma Ogrodnicza

Oczaruj tego Zleceniodawcę fachowym działaniem w miejscowości Janów Lubelski. Jako znana firma ogrodnicza wykonaj zlecenie o treści "Zapytanie o prace w ogrodzie, ogród do 100m²" i dowiedź, że jego realizacja zostanie zakończona dokładnie. Dzięki temu, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Janów Lubelski

2022-08-22 do 2022-08-30

Dobrzy Ogrodnicy

Klient, który szuka dobrej usługi ogrodniczej powinien zgłosić się do ogrodnika takiego, jak Ty i zobaczyć na własne oczy dobre ceny oraz prace wykonane dla innych Klientów. Zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

 • Janów Lubelski

2023-01-23 do 2023-01-31

Firma Ogrodnicza

Wyślij ofertę Klientowi jako firma ogrodnicza świadcząca swoje usługi w miejscowości Lubelskie i w okolicznych miastach. Przedstaw bezkonkurencyjną propozycję temu Zleceniodawcy - nawiąż kontakt jak najszybciej.

 • Dęblin

2022-07-26 do 2022-08-03

Wyjątkowe Utrzymanie Ogrodów

Zlecenie dotyczy wycięcia: drzew Liczba roślin do wycięcia: 4–6szt. Wysokość drzew/krzewów: 6–10m Obiekty w pobliżu roślin: brak Wywóz pozostałości: do uzgodnienia Zleceniodawca: osoba prywatna Termin skorzystania z oferty: ...

 • Dęblin

2022-07-26 do 2022-08-03

Zapotrzebowanie na wycięcie drzew, 4–6szt., Dęblin

Powinieneś przeanalizować to zlecenie jeśli Twoja działalność została utworzona z zamiłowania do pielęgnacji ogrodów i świadczy perfekcyjne usługi ogrodnicze na terenie miejscowości Lubelskie, a także pobliskich miast i powiatów. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego i przedstaw ofertę.

 • Dęblin

2022-07-27 do 2022-08-04

Potrzebna firma, która wykona przycinkę drzew i krzewów, ogród 501-1000m², Dęblin

Zakres zlecenia: prace działkowe Zlecane prace: przycinka drzew i krzewów Powierzchnia ogrodu: 501-1000m² Zleceniodawca: osoba prywatna Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Dęblin

2022-08-04 do 2022-08-12

Zapotrzebowanie na wycięcie drzew, 4–6szt., Poniatowa-Kolonia

Jako ogrodnik pasjonując się tym tematem od dzieciństwa i specjalista zawsze przygotowany do współpracy odpisz na to zlecenie. Ten Klient zgłosił potrzebę "Zapotrzebowanie na wycięcie drzew, 4–6szt.". Wybierz numer i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania.

 • Poniatowa-Kolonia

2023-01-03 do 2023-01-11

Świetna Opieka Na Ogrodami

Dla Zleceniodawcy, który napisał - Zlecę prace działkowe, ogród 501-1000m², znalezienie świetnej opieki nad ogrodami jest trudniejsze niż może się wydawać, ale pracownicy Twojej firmy będą na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu właściwego produktu. Przedłóż propozycję temu Klientowi - nawiąż kontakt już dziś.

 • Leopoldów

2022-07-27 do 2022-08-04

Potrzebna firma do wycięcia drzew, 1szt., Ryki

Należąc do ogrodników z tak bogatym dorobkiem zawodowym pracujesz na terenie miejscowości Ryki i w całym powiecie? Jesteś idealnym specjalistą do tego zlecenia. Zaproponuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Ryki

2022-09-22 do 2022-09-30

Zapytanie o wycięcie drzew, 1–3szt., Ryki

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Klient, który pisze - "Zapytanie o wycięcie drzew, 1–3szt.", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

 • Ryki

2022-10-04 do 2022-10-12

Otrzymaj zlecenia dla Ogrodników

Najczęstsze pytania o ogrodnictwie

Ile kosztuje praca ogrodnika?

Wynagrodzenie za pracę ogrodnika jest uzależnione od wielu czynników. Opieka nad ogrodami świadczona jest przez profesjonalne podmioty, jak i osoby prywatne, co także wpływa na cennik oferowanych usług. Koszt usług ogrodniczych waha się w zależności od zakresu prac, jakie należy wykonać w ogrodzie, a także od regionu, w którym pracuje ogrodnik. Cena będzie także uzależniona od wielkości terenu, na którym ogrodnik będzie wykonywał swoją pracę. W przypadku aranżacji i zakładania ogrodów do kosztu robocizny, należy doliczyć także cenę za poszczególne rośliny, kamienie ozdobne, czy materiał na ścieżki.

Zarówno profesjonalne firmy, jak i osoby prywatne, oferują swego rodzaju abonament w przypadku długoterminowych umów o opiekę nad ogrodem. Jest to atrakcyjna opcja dla osób, które nie mają czasu na dodatkowe prace w ogrodzie, a zależy im na estetycznym utrzymaniu otoczenia wokół nieruchomości.

Jaki jest zakres prac ogrodnika?

Opieka nad ogrodami obejmuje szeroki zakres działań. Ogrodnik jest osobą, która pomoże zbudować przydomowy skwer od podstaw. Przygotuje on aranżację przestrzeni, projekt ogrodu wraz z doborem roślin, krzewów i drzew. Ponadto, osoba ta zajmuje się samą realizacją gotowych projektów – przygotowuje grunt pod sadzenie i wysiew, usuwa zbędną roślinność, montuje systemy nawadniające i siewne. Z uwagi na fakt, że ogród to nie tylko rośliny, praca ogrodnika polega na tworzeniu ścieżek komunikacyjnych, a nawet tarasów, altan i miejsc wypoczynkowych. Osoba świadcząca usługi ogrodnicze zajmuje się także drobnymi pracami w ogrodzie, wymagającymi profesjonalnego sprzętu, takimi jak: wycinka drzew, czy przycinanie krzewów. Dodatkowo, ogrodnik pomoże w uporządkowaniu ogrodowej przestrzeni poprzez wywóz śmieci czy wyplewienie chwastów.

Kiedy należy zdecydować się na zatrudnienie ogrodnika?

W przypadku tworzenia ogrodu od podstaw, najlepiej jest zatrudnić ogrodnika, który podejmie się zaprojektowania zielonej przestrzeni, a następnie przystąpi do jej realizacji. Znacznie łatwiej jest utrzymać ogród, gdy jest stworzony zgodnie ze sztuka ogrodniczą. Niemniej jednak, fachowiec pomoże także w przypadku kryzysowych sytuacji, kiedy teren zielony wymknął się spod kontroli. Opieka nad ogrodami to proces złożony i całoroczny. Ogrodnik będzie idealnym rozwiązaniem w przypadku osób zapracowanych, które nie mogą lub po prostu nie lubią oddawać się pracy w ogrodzie.

Gdzie znaleźć najlepszego ogrodnika w swoim mieście?

Internet, a przede wszystkim wszelkie strony z ofertami to doskonałe miejsce na znalezienie ogrodnika – zarówno profesjonalnej firmy, jak i osoby prywatnej. Łatwy dostęp do wielu ofert sprawia, że bez problemu znajdziesz dogodnego dla siebie ogrodnika w okolicy. Koniecznie sprawdź listę doświadczonych wykonawców w naszym rankingu najlepszych specjalistów. Dodatkowo, nie zaszkodzi rozejrzeć się w okolicy, szukając ogłoszeń w lokalnej gazecie lub pytając znajomych i rodziny.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Ogrodników