Ogrodnik w Janowie Lubelskim

Porównaj oferty od Ogrodników z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 415 356 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Profesjonalna opieka nad ogrodami w ostatnich latach zyskuje na popularności. Piękny i zadbany przydomowy skwer to wizytówka nieruchomości, wokół której jest położony. Ogród, podobnie jak wnętrze budynku, wymaga systematycznej pielęgnacji. Zarówno stworzenie zieleńca, jak i jego utrzymanie w nienagannej kondycji to połączenie wysiłku, pracy i odpowiedniej wiedzy. W tym celu warto zatrudnić wykwalifikowaną kadrę. Wykwalifikowanych ogrodników znajdziesz w naszym rankingu najlepszych specjalistów. Dowiedz się, w czym może pomóc Ci ogrodnik , czytając nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Profesjonalny ogrodnik świadczy wiele usług. Z pomocą specjalisty możliwe będzie zaaranżowanie niewielkiej przestrzeni przed domem, jak i stworzenie eleganckiego ogrodu od podstaw. Doświadczenie, a także niezbędne wykształcenie fachowca, umożliwia właściwe wykorzystanie terenu i jego potencjału. Co istotne, ogrodnik stworzy ogród w zależności od możliwości i potrzeb właściciela terenu. O ile każdy marzy o estetycznej przestrzeni, o tyle nie każdy ma czas na ciągłe przycinanie, nawożenie i podlewanie roślin. Ogrodnik przygotuje projekt zielonej przestrzeni, dobierze odpowiednie rośliny oraz stworzy estetyczne rabaty. Proces aranżacji ogrodu to moment na założenie wszelkich systemów, dzięki którym dalsza opieka nad ogrodami będzie przyjemna i, co najważniejsze, łatwa. Ten proces, oprócz doboru roślin i stworzenia projektu, obejmuje przede wszystkim jego realizację. Ogrodnik sadzi wybrane rośliny, a następnie dba o ich prawidłowy rozwój.

Należy pamiętać, że założenie ogrodu to dopiero początek. Przydomowy skwerek wymaga systematycznej pracy, a także pielęgnacji, nawożenia, koszenia trawników i wykonywania prac porządkowych. Decydując się na założenie ogrodu należy mieć świadomość, iż opieka nad ogrodami obejmuje okres od wczesnej wiosny, do później jesieni. Ogrodnik wykona także doraźne prace działkowe polegające na okresowych porządkach, wycince drzew, czy przycinaniu krzewów. Ogrodnik przyjdzie z pomocą także, gdy potrzebujesz przekopać teren, uporządkować zalegające drewno, wyplewić ścieżkę, czy też skosić trawnik. Grabienie liści, tak również wywóz gruzu z działki to zadania, którymi zajmie się każdy specjalista związany z zieleńcami. Cena usług ogrodniczych, co istotne, obejmuje profesjonalny sprzęt do prac ogrodowych. Zatrudniając ogrodnika nie musisz dodatkowo angażować środków finansowych w kosztowne narzędzia.

Pojęcie „ogród” swoim zasięgiem, oprócz roślinności, obejmuje także całą infrastrukturę z tarasami włącznie. Profesjonalne usługi ogrodnicze to także sztuka zakładania ciągów komunikacyjnych i stref wypoczynku. Montaż ogrodzeń, wykonywanie elementów z kostki brukowej, budowa altanek oraz wykonywanie tarasów to kolejne usługi, które świadczy doświadczony ogrodnik.

Ranking najlepszych ogrodników w Janowie Lubelskim

Ogrodnik Janów Lubelski

Porządne Prace Ogrodnicze w Janowie Lubelskim

3 opinie

Uwierz na słowo ekspertom w dziedzinie prac ogrodniczych i zatrudnij Arboteam Michał Małek. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje każdego. Nie trać czasu - skontaktuj się z nimi, aby uzyskać szczegółowe informacje.

AS-PIŁA - Solidna Pielęgnacja Trawników Janów Lubelski

AS-PIŁA

Oczaruje Cię profesjonalne działanie AS-PIŁA w miejscowości Janów Lubelski. Ta firma ogrodnicza posiada doświadczonych pracowników, dlatego też możesz być pewny, że realizację prac ogrodniczych zakończą błyskawicznie. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

TOMAR SZYMANOWSKI TOMASZ - Nieprzeciętny Ogrodnik Janów Lubelski

Nieprzeciętny Ogrodnik

Chcesz znaleźć sprawdzonego profesjonalistę do realizacji swoich planów? TOMAR SZYMANOWSKI TOMASZ z Janowa Lubelskiego jest na to skuteczną metodą. Żeby otrzymać dopasowaną ofertę skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

Darbruk - Rewelacyjne Koszenie Trawy Janów Lubelski

Rewelacyjne Koszenie Trawy

Po prostu zleć zadanie koszenia trawy ekspertom firmy Darbruk z miejscowości Janów Lubelski. Przekonają Cię swoimi kwalifikacjami i fachowością. W okolicy Janowa Lubelskiego nie mają sobie równych. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj wstępną wycenę, która spełni Twoje wymagania.

Zakład Stolarski - Profesjonalna Pielęgnacja Trawników Janów Lubelski

Zakład Stolarski

Kusząca cena i solidna realizacja powierzonych zadań to główne cechy firmy Zakład Stolarski, której specjalnością jest pielęgnacja trawników. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby otrzymać ofertę.

BUD-RO Robert Górecki - Najlepsze Koszenie Trawy Janów Lubelski

Najlepsze Koszenie Trawy

Dobra cena i solidna realizacja powierzonych zadań to główne walory firmy, której specjalnością jest koszenie trawy. Dodatkowe informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

Zakład Usługowy Eko-Park - Pierwszorzędne Prace Ogrodnicze Janów Lubelski

Pierwszorzędne Prace Ogrodnicze Janów Lubelski

Jeżeli szukasz rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z Zakład Usługowy Eko-Park są dla Ciebie idealni. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby otrzymać ofertę.

PHU OGRODY MARZEŃ - PRODUKCJA MEBLI OGRODOWYCH - Pierwszorzędne Koszenie Trawy Janów Lubelski

Pierwszorzędne Koszenie Trawy Janów Lubelski

Pielęgnacja ogrodów nie ma dla PHU OGRODY MARZEŃ - PRODUKCJA MEBLI OGRODOWYCH żadnych tajemnic. Dzięki doskonałemu doświadczeniu są gotowi poradzić każdemu Klientowi w zakresie koszenia trawy. Już nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - nie zawiedziesz się!

Firma remontowo - budowlana - Dobra Firma Ogrodnicza Janów Lubelski

Dobra Firma Ogrodnicza

Firma ogrodnicza Firma remontowo - budowlana to prawdziwi wyjadacze w branży pielęgnacji ogrodów. Swoje usługi oferują w okolicy Janowa Lubelskiego. Przedstawią Ci dobrą ofertę.

Tom-bud - Solidne Prace Ogrodnicze Janów Lubelski

Tom-bud

Przygotowanie prac ogrodniczych będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych fachowców. Tom-bud ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Zarezerwuj termin od razu!

Najnowsze z 25 zleceń na ogrodnika w Janowie Lubelskim

Korzystna Opieka Na Ogrodami Janów Lubelski

Jako specjalista przedstaw najlepszą ofertę opieki nad ogrodami. Masz na swoim koncie wiele pozytywnych opinii od Klientów, którzy potwierdzili o Twoim dużym doświadczeniu. Z pewnością zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na wycięcie drzew, krzewów, 100szt." jest idealne dla Twojej firmy. Już nie trać czasu i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

 • Janów Lubelski

2023-01-23 do 2023-01-31

Zlecę przycinkę drzew i krzewów, ogród 100m², Modliborzyce

Powinieneś przeanalizować to zlecenie jeśli Twoja działalność została utworzona z zamiłowania do pielęgnacji ogrodów i świadczy perfekcyjne usługi ogrodnicze na terenie miejscowości Lubelskie, a także pobliskich miast i powiatów. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego i przedstaw ofertę.

 • Modliborzyce

2022-11-08 do 2022-11-16

Zapytanie o prace w ogrodzie, ogród do 100m², Janów Lubelski

Pielęgnacja ogrodów nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Polegając na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Przeanalizuj szczegóły zlecenia o treści "Zapytanie o prace w ogrodzie, ogród do 100m²". Nie trać czasu - umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Janów Lubelski

2022-08-22 do 2022-08-30

Najwyższej Klasy Usługi Ogrodnicze Janów Lubelski

Zlecenie dotyczy wycięcia: drzew Liczba roślin do wycięcia: 4–6szt. Wysokość drzew/krzewów: 6–10m Obiekty w pobliżu roślin: budynki Wywóz pozostałości: po stronie Specjalisty Zleceniodawca: osoba prywatna Termin skorzystania...

 • Frampol

2023-01-08 do 2023-01-16

Ogrodnicy Janów Lubelski

Zlecenie dotyczy wycięcia: krzewów Liczba roślin do wycięcia: 20szt. Wysokość drzew/krzewów: 3–5m Obiekty w pobliżu roślin: brak Wywóz pozostałości: po stronie Specjalisty Zleceniodawca: osoba prywatna Termin sko...

 • Kraśnik

2022-09-30 do 2022-10-08

Zapytanie o wycięcie drzew, 7–10szt., Kraśnik

Zlecenie dotyczy wycięcia: drzew Liczba roślin do wycięcia: 7–10szt. Wysokość drzew/krzewów: 6–10m Obiekty w pobliżu roślin: brak Wywóz pozostałości: po stronie Klienta Zleceniodawca: osoba prywatna Termin skorzystania z ofe...

 • Kraśnik

2023-01-18 do 2023-01-23

Zapotrzebowanie na wycinkę, 50szt., Kraśnik

Zlecenie dotyczy wycięcia: tuja Liczba roślin do wycięcia: 50szt. Wysokość drzew/krzewów: 3–5m Obiekty w pobliżu roślin: brak Wywóz pozostałości: po stronie Specjalisty Zleceniodawca: osoba prywatna Informacje dodatkowe: Skr...

 • Kraśnik

2022-09-25 do 2022-10-03

Rewelacyjna Opieka Na Ogrodami

Wybór tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na 100% Klient, który zleca - "Zapotrzebowanie na wycięcie krzewów, 1–3szt.", nie będzie żałował współpracy z doradcą z Twojej firmy. Szczegółową wycenę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Kraśnik

2022-09-11 do 2022-09-19

Ogrodnicy

Zlecenie dotyczy wycięcia: drzew Liczba roślin do wycięcia: 1–3szt. Wysokość drzew/krzewów: 6–10m Obiekty w pobliżu roślin: brak Wywóz pozostałości: po stronie Specjalisty Zleceniodawca: wspólnota mieszkaniowa Informacje dod...

 • Kraśnik

2022-10-03 do 2022-10-11

Wyjątkowi Ogrodnicy

Zlecenie dotyczy wycięcia: krzewów Liczba roślin do wycięcia: 7–10szt. Wysokość drzew/krzewów: do 2m Obiekty w pobliżu roślin: brak Wywóz pozostałości: po stronie Klienta Zleceniodawca: osoba prywatna Termin skorzystania z o...

 • Kraśnik

2022-08-03 do 2022-08-11

Wyjątkowa Firma Ogrodnicza Janów Lubelski

Zlecenie dotyczy wycięcia: drzew Liczba roślin do wycięcia: 7–10szt. Wysokość drzew/krzewów: ponad 12m Obiekty w pobliżu roślin: budynki Wywóz pozostałości: po stronie Klienta Zleceniodawca: osoba prywatna Termin skorzystani...

 • Kraśnik

2023-01-19 do 2023-01-27

Pielęgnacja Ogrodów Janów Lubelski

Zakres zlecenia: prace działkowe Zlecane prace: przycinka drzew i krzewów, przygotowanie ogrodu do zimy Powierzchnia ogrodu: 100-500m² Zleceniodawca: osoba prywatna Termin skorzystania z oferty: 2022-10-18...

 • Kraśnik

2022-10-16 do 2022-10-24

Firma Ogrodnicza

Oczaruj tego Zleceniodawcę profesjonalnym działaniem w miejscowości Lubelskie. Jako uznana firma ogrodnicza podejmij się zlecenia "Potrzebna firma, która wykona prace działkowe, ogród do 100m²" i pokaż, że jego realizacja zostanie wykonana szybko. Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Kraśnik Fabryczny

2022-09-25 do 2022-09-25

Korzystna Opieka Na Ogrodami

Zlecenie dotyczy wycięcia: drzew, krzewów Liczba roślin do wycięcia: 200szt. Wysokość drzew/krzewów: 3–5m Obiekty w pobliżu roślin: brak Wywóz pozostałości: do uzgodnienia Zleceniodawca: osoba prywatna Termin skorzystania z ...

 • Dereźnia-Zagrody

2022-09-21 do 2022-09-29

Potrzebna firma do wycięcia drzew, 1–3szt., Biłgoraj

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Klient, który pisze - "Potrzebna firma do wycięcia drzew, 1–3szt.", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

 • Biłgoraj

2022-10-24 do 2022-11-01

Potrzebna firma do wycięcia drzew, 2szt., Biłgoraj

Klient szuka perfekcyjnego ogrodnika dla siebie i napisał - Potrzebna firma do wycięcia drzew, 2szt.. Jeśli oferujesz wszechstronne spektrum usług ogrodniczych w konkurencyjnych cenach odpowiedz na to zlecenie. Napisz krótko co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Biłgoraj

2023-01-12 do 2023-01-20

Profesjonalne Utrzymanie Ogrodów

Zlecenie dotyczy wycięcia: drzew Liczba roślin do wycięcia: 1–3szt. Wysokość drzew/krzewów: ponad 12m Obiekty w pobliżu roślin: budynki Wywóz pozostałości: po stronie Klienta Zleceniodawca: osoba prywatna Termin skorzystania...

 • Biłgoraj

2023-01-02 do 2023-01-10

Utrzymanie Ogrodów

Zleceniodawca napisał "Zlecę wycinkę drzew, 1–3szt.". Wykonaj zadanie wyjątkowego utrzymania ogrodów jako fachowiec w tej branży. Poinformuj Klienta o chęci do wykonania zleceń z Niska i przyległych miast. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Nisko

2022-08-29 do 2022-09-06

Zapytanie o przycinkę drzew i krzewów, ogród do 100m², Zarzecze

Ten Klient szukając prac ogrodniczych powinien namierzyć Twoją Firmę, która nie ma konkurentów. Wystarczy, że poznasz szczegóły zlecenia - Zapytanie o przycinkę drzew i krzewów, ogród do 100m². Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Zarzecze

2022-10-11 do 2022-10-19

Dobrzy Ogrodnicy

Jako dobry ogrodnik z wieloletnim doświadczeniem i specjalista zawsze przygotowany do współpracy odpowiedz na zapytanie. Ten Zleceniodawca zgłosił potrzebę "Zapytanie o przycinkę drzew i krzewów, przygotowanie ogrodu do zimy, ogród do 100m²". Jeszcze dzisiaj umów się z nim na rozmowę, aby wysłać szczegółową wycenę.

 • Nisko

2022-08-29 do 2022-09-06

Zapytanie o wycięcie drzew, krzewów, 4–6szt., Nisko

Wpraw w zachwyt Zlecającego sprawnym działaniem na terenie Niska. Jako znana firma ogrodnicza podejmij się zlecenia "Zapytanie o wycięcie drzew, krzewów, 4–6szt." i pokaż, że jego realizacja zostanie zakończona dokładnie. Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaoferować.

 • Nisko

2023-01-14 do 2023-01-22

Solidna Pielęgnacja Ogrodów

Zakres zlecenia: prace działkowe Zlecane prace: przycinka drzew i krzewów, plewienie, przygotowanie ogrodu do zimy Powierzchnia ogrodu: mniej niż 100m² Zleceniodawca: osoba prywatna Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesią...

 • Nisko

2022-09-01 do 2022-09-09

Pielęgnacja Ogrodów

Powinieneś odpowiedzieć na to zlecenie jeśli Twoja działalność została stworzona z pasji do pielęgnacji ogrodów i oferuje perfekcyjne utrzymanie ogrodów na terenie Niska, jak również okolicznych miast i powiatów. Dłużej nie czekaj i skontaktuj się od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Nisko

2022-10-04 do 2022-10-12

Perfekcyjna Pielęgnacja Ogrodów

Zlecenie dotyczy wycięcia: drzew Liczba roślin do wycięcia: 1–3szt. Wysokość drzew/krzewów: 3–5m Obiekty w pobliżu roślin: linie elektryczne Wywóz pozostałości: do uzgodnienia Zleceniodawca: osoba prywatna Informacje dodatko...

 • Nisko

2023-01-14 do 2023-01-22

Profesjonalni Ogrodnicy

Profesjonalne utrzymanie ogrodów to Twoja specjalność? Wykonaj zlecenie jako najlepszy specjalista w fachu ogrodnika. Aby uzyskać dokładne informacje skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

 • Stalowa Wola

2022-09-11 do 2022-09-19

Otrzymaj zlecenia dla Ogrodników

Najczęstsze pytania o ogrodnictwie

Ile kosztuje praca ogrodnika?

Wynagrodzenie za pracę ogrodnika jest uzależnione od wielu czynników. Opieka nad ogrodami świadczona jest przez profesjonalne podmioty, jak i osoby prywatne, co także wpływa na cennik oferowanych usług. Koszt usług ogrodniczych waha się w zależności od zakresu prac, jakie należy wykonać w ogrodzie, a także od regionu, w którym pracuje ogrodnik. Cena będzie także uzależniona od wielkości terenu, na którym ogrodnik będzie wykonywał swoją pracę. W przypadku aranżacji i zakładania ogrodów do kosztu robocizny, należy doliczyć także cenę za poszczególne rośliny, kamienie ozdobne, czy materiał na ścieżki.

Zarówno profesjonalne firmy, jak i osoby prywatne, oferują swego rodzaju abonament w przypadku długoterminowych umów o opiekę nad ogrodem. Jest to atrakcyjna opcja dla osób, które nie mają czasu na dodatkowe prace w ogrodzie, a zależy im na estetycznym utrzymaniu otoczenia wokół nieruchomości.

Jaki jest zakres prac ogrodnika?

Opieka nad ogrodami obejmuje szeroki zakres działań. Ogrodnik jest osobą, która pomoże zbudować przydomowy skwer od podstaw. Przygotuje on aranżację przestrzeni, projekt ogrodu wraz z doborem roślin, krzewów i drzew. Ponadto, osoba ta zajmuje się samą realizacją gotowych projektów – przygotowuje grunt pod sadzenie i wysiew, usuwa zbędną roślinność, montuje systemy nawadniające i siewne. Z uwagi na fakt, że ogród to nie tylko rośliny, praca ogrodnika polega na tworzeniu ścieżek komunikacyjnych, a nawet tarasów, altan i miejsc wypoczynkowych. Osoba świadcząca usługi ogrodnicze zajmuje się także drobnymi pracami w ogrodzie, wymagającymi profesjonalnego sprzętu, takimi jak: wycinka drzew, czy przycinanie krzewów. Dodatkowo, ogrodnik pomoże w uporządkowaniu ogrodowej przestrzeni poprzez wywóz śmieci czy wyplewienie chwastów.

Kiedy należy zdecydować się na zatrudnienie ogrodnika?

W przypadku tworzenia ogrodu od podstaw, najlepiej jest zatrudnić ogrodnika, który podejmie się zaprojektowania zielonej przestrzeni, a następnie przystąpi do jej realizacji. Znacznie łatwiej jest utrzymać ogród, gdy jest stworzony zgodnie ze sztuka ogrodniczą. Niemniej jednak, fachowiec pomoże także w przypadku kryzysowych sytuacji, kiedy teren zielony wymknął się spod kontroli. Opieka nad ogrodami to proces złożony i całoroczny. Ogrodnik będzie idealnym rozwiązaniem w przypadku osób zapracowanych, które nie mogą lub po prostu nie lubią oddawać się pracy w ogrodzie.

Gdzie znaleźć najlepszego ogrodnika w swoim mieście?

Internet, a przede wszystkim wszelkie strony z ofertami to doskonałe miejsce na znalezienie ogrodnika – zarówno profesjonalnej firmy, jak i osoby prywatnej. Łatwy dostęp do wielu ofert sprawia, że bez problemu znajdziesz dogodnego dla siebie ogrodnika w okolicy. Koniecznie sprawdź listę doświadczonych wykonawców w naszym rankingu najlepszych specjalistów. Dodatkowo, nie zaszkodzi rozejrzeć się w okolicy, szukając ogłoszeń w lokalnej gazecie lub pytając znajomych i rodziny.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Ogrodników