Ogrodnik w Olkuszu

Porównaj oferty od Ogrodników z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 453 859 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
566 348 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Profesjonalna opieka nad ogrodami w ostatnich latach zyskuje na popularności. Piękny i zadbany przydomowy skwer to wizytówka nieruchomości, wokół której jest położony. Ogród, podobnie jak wnętrze budynku, wymaga systematycznej pielęgnacji. Zarówno stworzenie zieleńca, jak i jego utrzymanie w nienagannej kondycji to połączenie wysiłku, pracy i odpowiedniej wiedzy. W tym celu warto zatrudnić wykwalifikowaną kadrę. Wykwalifikowanych ogrodników znajdziesz w naszym rankingu najlepszych specjalistów. Dowiedz się, w czym może pomóc Ci ogrodnik , czytając nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Profesjonalny ogrodnik świadczy wiele usług. Z pomocą specjalisty możliwe będzie zaaranżowanie niewielkiej przestrzeni przed domem, jak i stworzenie eleganckiego ogrodu od podstaw. Doświadczenie, a także niezbędne wykształcenie fachowca, umożliwia właściwe wykorzystanie terenu i jego potencjału. Co istotne, ogrodnik stworzy ogród w zależności od możliwości i potrzeb właściciela terenu. O ile każdy marzy o estetycznej przestrzeni, o tyle nie każdy ma czas na ciągłe przycinanie, nawożenie i podlewanie roślin. Ogrodnik przygotuje projekt zielonej przestrzeni, dobierze odpowiednie rośliny oraz stworzy estetyczne rabaty. Proces aranżacji ogrodu to moment na założenie wszelkich systemów, dzięki którym dalsza opieka nad ogrodami będzie przyjemna i, co najważniejsze, łatwa. Ten proces, oprócz doboru roślin i stworzenia projektu, obejmuje przede wszystkim jego realizację. Ogrodnik sadzi wybrane rośliny, a następnie dba o ich prawidłowy rozwój.

Należy pamiętać, że założenie ogrodu to dopiero początek. Przydomowy skwerek wymaga systematycznej pracy, a także pielęgnacji, nawożenia, koszenia trawników i wykonywania prac porządkowych. Decydując się na założenie ogrodu należy mieć świadomość, iż opieka nad ogrodami obejmuje okres od wczesnej wiosny, do później jesieni. Ogrodnik wykona także doraźne prace działkowe polegające na okresowych porządkach, wycince drzew, czy przycinaniu krzewów. Ogrodnik przyjdzie z pomocą także, gdy potrzebujesz przekopać teren, uporządkować zalegające drewno, wyplewić ścieżkę, czy też skosić trawnik. Grabienie liści, tak również wywóz gruzu z działki to zadania, którymi zajmie się każdy specjalista związany z zieleńcami. Cena usług ogrodniczych, co istotne, obejmuje profesjonalny sprzęt do prac ogrodowych. Zatrudniając ogrodnika nie musisz dodatkowo angażować środków finansowych w kosztowne narzędzia.

Pojęcie „ogród” swoim zasięgiem, oprócz roślinności, obejmuje także całą infrastrukturę z tarasami włącznie. Profesjonalne usługi ogrodnicze to także sztuka zakładania ciągów komunikacyjnych i stref wypoczynku. Montaż ogrodzeń, wykonywanie elementów z kostki brukowej, budowa altanek oraz wykonywanie tarasów to kolejne usługi, które świadczy doświadczony ogrodnik.

Ranking najlepszych ogrodników w Olkuszu

Ogrodnik Olkusz

Sumienny Ogrodnik

10 opinii

Sumienny ogrodnik z wieloletnim doświadczeniem z zakresu pielęgnacji ogrodów wykorzystujący nowoczesne metody pracy. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

OKPRO - Dobre Usługi Ogrodnicze Olkusz

Dobre Usługi Ogrodnicze

6 opinii

Uwierz w kompetentną kadrę OKPRO. Ta uznana firma ogrodnicza jest szanowana w branży w rejonie Olkusza za całościowe realizowanie usług ogrodniczych. Tylko chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnej wyceny - sprawdź!

ArborosaTech - Doskonała Pielęgnacja Ogrodów Olkusz

Doskonała Pielęgnacja Ogrodów Olkusz

3 opinie

Pracownicy ArborosaTech to specjaliści w swoim fachu zawsze w pełnej gotowości, aby doradzić każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z dziedziny doskonałej pielęgnacji ogrodów. Nie trać czasu - skontaktuj się z nimi, aby otrzymać wycenę.

MYROPES Michał Żełubowski - Wysokiej Klasy Pielęgnacja Trawników Olkusz

MYROPES Michał Żełubowski

3 opinie

Od wielu lat pracownicy MYROPES Michał Żełubowski świadczą usługi z zakresu pielęgnacji trawników, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

Centrum Usług BHPPLUS Jolanta Roś Psica - Najwyższej Klasy Pielęgnacja Trawników Olkusz

Najwyższej Klasy Pielęgnacja Trawników

5 opinii

Bądź pewny, że osoby, które zatrudnisz do pielęgnacji trawników mają wystarczającą wiedzę i doświadczenie, aby spełnić Twoje oczekiwania. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Usługi Sprzątające LiliaClean - Świetne Prace Ogrodnicze Olkusz

Usługi Sprzątające LiliaClean

2 opinie

Właśnie wybierasz wartego uwagi partnera, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Usługi Sprzątające LiliaClean jest na to skuteczną metodą. Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

SEKWOJA - drzewa i ogrody - Perfekcyjne Prace Ogrodnicze Olkusz

Perfekcyjne Prace Ogrodnicze Olkusz

1 opinia

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu szukasz dobrej firmy od prac ogrodniczych to skorzystaj z doświadczenia SEKWOJA - drzewa i ogrody. Olkusz i pobliske miasta - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Nie trać czasu - umów się z nimi na rozmowę, aby otrzymać wycenę.

Adam Jurczyk Lignum - Perfekcyjny Ogrodnik w Olkuszu

Perfekcyjny Ogrodnik w Olkuszu

4 opinie

Szukasz rzetelnego fachowca oferującego usługi ogrodnicze? Ten ogrodnik jest liderem w Olkuszu. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

BAI-BUD - Wysokiej Klasy Utrzymanie Ogrodów Olkusz

BAI-BUD

1 opinia

Planujesz powierzyć utrzymanie ogrodów, a jeszcze nie znalazłeś firmy ogrodniczej? BAI-BUD to wspaniały wybór. Zdecyduj się szybko - skontaktuj się i otrzymaj wstępną wycenę, która spełni Twoje wymagania.

Zielona Pracownia Marcin Masoń - Najwyższej Klasy Utrzymanie Ogrodów Olkusz

Zielona Pracownia Marcin Masoń

Starasz się odnaleźć dobrego profesjonalistę z zakresu najwyższej klasy utrzymania ogrodów, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma Zielona Pracownia Marcin Masoń jest gotowa Ci pomóc. Zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

Najnowsze z 28 zleceń na ogrodnika w Olkuszu

Potrzebna firma do wycięcia drzew, 21szt., Olkusz

Starasz się odnaleźć Zlecającego jako dobry profesjonalista od najwyższej klasy usług ogrodniczych z Twojego rejonu? Przyczyń się do realizacji celów Klienta zapoznając się z jego zleceniem o treści "XYZ". Pokaż dobrą propozycję temu Klientowi - nawiąż kontakt już dziś.

 • Olkusz

2022-12-01 do 2022-12-05

Zlecenie na wycinkę drzew, 4–6szt., Olkusz

Pielęgnacja ogrodów nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Bazując na ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi w zakresie utrzymania ogrodów. Poznaj szczegóły zlecenia, które ma treść "Zlecenie na wycinkę drzew, 4–6szt.". Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Olkusz

2022-10-21 do 2022-10-29

Zlecenie na wycinkę drzew, 4–6szt., Olkusz

Klient szuka znakomitego ogrodnika dla siebie i napisał - Zlecenie na wycinkę drzew, 4–6szt.. Jeśli wykonujesz szerokie spektrum usług w bezkonkurencyjnych cenach odpowiedz na to zapytanie. Umów się na rozmowę od razu.

 • Olkusz

2022-10-21 do 2022-10-29

Opłacalna Opieka Na Ogrodami Olkusz

Zlecenie dotyczy wycięcia: drzew Liczba roślin do wycięcia: 4–6szt. Wysokość drzew/krzewów: 6–10m Obiekty w pobliżu roślin: budynki Wywóz pozostałości: po stronie Klienta Zleceniodawca: osoba prywatna Informacje dodatkowe: W...

 • Olkusz

2022-10-19 do 2022-10-27

Zlecę wycinkę drzew, 40szt., Niesułowice

Zlecenie dotyczy wycięcia: drzew Liczba roślin do wycięcia: 40szt. Wysokość drzew/krzewów: 6–10m Obiekty w pobliżu roślin: brak Wywóz pozostałości: do uzgodnienia Zleceniodawca: osoba prywatna Termin skorzystania z oferty: w...

 • Niesułowice

2022-10-09 do 2022-10-17

Firma Ogrodnicza Olkusz

Zakres zlecenia: metamorfoza ogrodu Zlecane prace: metamorfoza ogrodu Powierzchnia ogrodu: 100m² Zleceniodawca: osoba prywatna Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie wie...

 • Klucze

2022-08-06 do 2022-08-14

Potrzebna firma do wycięcia drzew, 4–6szt., Olkusz

Skontaktuj się z Klientem jako ogrodnik z imponującym doświadczeniem w kwestii pielęgnacji ogrodów. Dla Twojej firmy dbanie o zadowolenie swoich Klientów to standard. Wybierz numer i dowiedz się więcej - nie pożałujesz.

 • Olkusz

2022-07-28 do 2022-08-05

Pierwszorzędna Pielęgnacja Ogrodów Olkusz

Zlecenie dotyczy wycięcia: drzew Liczba roślin do wycięcia: 4–6szt. Wysokość drzew/krzewów: 11–12m Obiekty w pobliżu roślin: ogrodzenie Wywóz pozostałości: do uzgodnienia Zleceniodawca: osoba prywatna Informacje dodatkowe: w...

 • Czubrowice

2022-10-13 do 2022-10-21

Dobre Prace Ogrodnicze Olkusz

Dla Klienta, który pisze - Zapotrzebowanie na wycinkę, 100szt., znalezienie dobrych prac ogrodniczych może być bardziej skomplikowane niż się oczekiwało, ale pracownicy Twojej firmy będą na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu adekwatnego produktu. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

 • Pilica

2022-12-19 do 2022-12-27

Zapytanie o prace w ogrodzie, ogród do 100m², Skała

Usługi ogrodnicze w Twoim wykonaniu to istny majstersztyk? Jako najwyższej klasy ogrodnik, które ma treść - Zapytanie o prace w ogrodzie, ogród do 100m². Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Skała

2022-07-31 do 2022-08-08

Pielęgnacja Ogrodów

Powinieneś odpowiedzieć na to zlecenie jeśli Twoja działalność została stworzona z pasji do pielęgnacji ogrodów i oferuje perfekcyjne utrzymanie ogrodów na terenie Małopolskiego, jak również okolicznych miast i powiatów. Dłużej nie czekaj i skontaktuj się od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Niebyła

2023-01-22 do 2023-01-30

Dam zlecenie na koszenie trawy, ogród 1500m², Cianowice Duże

Zakres zlecenia: prace działkowe Zlecane prace: koszenie trawy Powierzchnia ogrodu: 1500m² Zleceniodawca: osoba prywatna Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie wie...

 • Cianowice duże

2022-08-23 do 2022-08-31

Korzystna Opieka Na Ogrodami

Zlecenie dotyczy wycięcia: drzew Liczba roślin do wycięcia: 266szt. Wysokość drzew/krzewów: 3–5m, 6–10m Obiekty w pobliżu roślin: brak Wywóz pozostałości: po stronie Specjalisty Zleceniodawca: osoba prywatna Informacje dodat...

 • Rzeplin

2022-12-27 do 2023-01-04

Zlecę koszenie trawy, ogród 2000m², Przybysławice

Zakres zlecenia: prace działkowe Zlecane prace: koszenie trawy Powierzchnia ogrodu: 2000m² Zleceniodawca: osoba prywatna Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Przybysławice

2022-07-28 do 2022-08-05

Perfekcyjna Pielęgnacja Ogrodów

Jako ekspert od pielęgnacji ogrodów, świadczący usługi dla Klientów z Małopolskiego i przyległych miast - przeanalizuj zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na wycinkę, 7–10szt.". Aby poznać dokładne informacje skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

 • Przybysławice

2022-07-28 do 2022-08-05

Dam zlecenie na wycięcie drzew, 2szt., Krzeszowice

Zlecenie dotyczy wycięcia: drzew Liczba roślin do wycięcia: 2szt. Wysokość drzew/krzewów: 6–10m, 11–12m Obiekty w pobliżu roślin: brak Wywóz pozostałości: po stronie Klienta Zleceniodawca: osoba prywatna Termin skorzystania ...

 • Krzeszowice

2022-09-22 do 2022-09-30

Fenomenalna Firma Ogrodnicza

Poszukujesz skrojonego pod Ciebie zlecenia? Jako specjalista wykonujący usługi ogrodnicze i ogrodnik bez konkurencji wśród firm ogrodniczych z Śląskiego poznaj treść zlecenia o treści "Szukam firmy do wycinki drzew, 1–3szt.". Aby poznać szczegółowe informacje skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

 • Sławków

2023-01-02 do 2023-01-10

Szukam firmy wykonującej montaż zraszaczy, obszar 100–500m², Zelków

Oczaruj Klienta profesjonalnym działaniem na terenie Małopolskiego. Jako posiadająca wykwalifikowanych pracowników firma ogrodnicza podejmij się zlecenia "Szukam firmy wykonującej montaż zraszaczy, obszar 100–500m²" i pokaż, że jego realizacja zostanie zakończona błyskawicznie. Zapraszamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

 • Zelków

2023-01-01 do 2023-01-09

Zlecę wycinkę drzew, 1szt., Zawiercie

Zlecenie dotyczy wycięcia: drzew Liczba roślin do wycięcia: 1szt. Wysokość drzew/krzewów: ponad 12m Obiekty w pobliżu roślin: budynki Wywóz pozostałości: do uzgodnienia Zleceniodawca: osoba prywatna Termin skorzystania z ofe...

 • Zawiercie

2023-01-01 do 2023-01-09

Solidne Utrzymanie Ogrodów Olkusz

Jeśli jesteś fachowcem z wieloletnim stażem i świadczysz usługi z zakresu solidnego utrzymania ogrodów wykonaj zlecenie, które ma treść - Zapotrzebowanie na prace działkowe, ogród 24m² i zostało złożone przez sprawdzonego Konsumenta. Przedzwoń teraz i wyślij ofertę - nie będziesz żałować.

 • Zawiercie

2023-01-04 do 2023-01-12

Dobra Firma Ogrodnicza

Zlecenie dotyczy wycięcia: drzew, krzewów Liczba roślin do wycięcia: 7–10szt. Wysokość drzew/krzewów: 11–12m, ponad 12m, do 2m Obiekty w pobliżu roślin: brak, linie elektryczne, budynki Wywóz pozostałości: po stronie Klienta ...

 • Zawiercie

2023-01-18 do 2023-01-26

Idealna Opieka Na Ogrodami

Dla Zleceniodawcy, który nadesłał zlecenie o treści - Dam zlecenie na wycięcie drzew, 7–10szt., dotarcie do idealnej opieki nad ogrodami jest niełatwe, jednak pracownicy Twojej firmy będą na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu dobrego rozwiązania. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Zawiercie

2022-12-05 do 2022-12-13

Potrzebna firma do wycięcia krzewów, 1–3szt., Zawiercie

Zleceniodawca złożył zapytanie "Potrzebna firma do wycięcia krzewów, 1–3szt.". Odpowiedz na potrzebę fenomenalnego ogrodnika z zakresu utrzymania ogrodów. Udowodnij Klientowi, że dobrze trafił, a wybór Twojej oferty to najlepsze rozwiązanie. Dzięki temu, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Zawiercie

2023-01-08 do 2023-01-16

Fantastyczne Utrzymanie Ogrodów

Pragniesz znaleźć Klienta jako sprawdzony specjalista z zakresu fantastycznego utrzymania ogrodów z Twojego rejonu? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania poznając szczegóły jego zapytania, które ma treść "XYZ". Podejmij decyzję bez zwłoki - skontaktuj się i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

 • Zawiercie

2023-01-04 do 2023-01-12

Perfekcyjni Ogrodnicy

Klient szuka perfekcyjnego ogrodnika i wysłał zapytanie o treści - Zapotrzebowanie na wycięcie drzew, 1–3szt.. Jeśli świadczysz szerokie spektrum usług ogrodniczych w bezkonkurencyjnych cenach skontaktuj się z Klientem w odpowiedzi na to zapytanie. Już nie trać czasu i skontaktuj się od razu - nie zawiedziesz się!

 • Zawiercie

2022-09-03 do 2022-09-11

Zlecę prace działkowe, ogród do 100m², Zabierzów

Wyślij ofertę Klientowi jako firma ogrodnicza świadcząca swoje doświadczenie w miejscowości Małopolskie oraz na obszarze Małopolskiego. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Zabierzów

2022-09-18 do 2022-09-26

Pierwszorzędna Opieka Na Ogrodami

Zlecenie dotyczy wycięcia: krzewów Liczba roślin do wycięcia: 100szt. Wysokość drzew/krzewów: 3–5m Obiekty w pobliżu roślin: brak Wywóz pozostałości: po stronie Specjalisty Zleceniodawca: osoba prywatna Termin skorzystania z...

 • Zabierzów

2022-08-05 do 2022-08-13

Szukam firmy do wycinki drzew, 7–10szt., Zabierzów

Zlecenie dotyczy wycięcia: drzew Liczba roślin do wycięcia: 7–10szt. Wysokość drzew/krzewów: 11–12m, ponad 12m Obiekty w pobliżu roślin: telefoniczne 10 m Wywóz pozostałości: po stronie Specjalisty Zleceniodawca: firma Infor...

 • Zabierzów

2022-10-10 do 2022-10-18

Otrzymaj zlecenia dla Ogrodników

Najczęstsze pytania o ogrodnictwie

Ile kosztuje praca ogrodnika?

Wynagrodzenie za pracę ogrodnika jest uzależnione od wielu czynników. Opieka nad ogrodami świadczona jest przez profesjonalne podmioty, jak i osoby prywatne, co także wpływa na cennik oferowanych usług. Koszt usług ogrodniczych waha się w zależności od zakresu prac, jakie należy wykonać w ogrodzie, a także od regionu, w którym pracuje ogrodnik. Cena będzie także uzależniona od wielkości terenu, na którym ogrodnik będzie wykonywał swoją pracę. W przypadku aranżacji i zakładania ogrodów do kosztu robocizny, należy doliczyć także cenę za poszczególne rośliny, kamienie ozdobne, czy materiał na ścieżki.

Zarówno profesjonalne firmy, jak i osoby prywatne, oferują swego rodzaju abonament w przypadku długoterminowych umów o opiekę nad ogrodem. Jest to atrakcyjna opcja dla osób, które nie mają czasu na dodatkowe prace w ogrodzie, a zależy im na estetycznym utrzymaniu otoczenia wokół nieruchomości.

Jaki jest zakres prac ogrodnika?

Opieka nad ogrodami obejmuje szeroki zakres działań. Ogrodnik jest osobą, która pomoże zbudować przydomowy skwer od podstaw. Przygotuje on aranżację przestrzeni, projekt ogrodu wraz z doborem roślin, krzewów i drzew. Ponadto, osoba ta zajmuje się samą realizacją gotowych projektów – przygotowuje grunt pod sadzenie i wysiew, usuwa zbędną roślinność, montuje systemy nawadniające i siewne. Z uwagi na fakt, że ogród to nie tylko rośliny, praca ogrodnika polega na tworzeniu ścieżek komunikacyjnych, a nawet tarasów, altan i miejsc wypoczynkowych. Osoba świadcząca usługi ogrodnicze zajmuje się także drobnymi pracami w ogrodzie, wymagającymi profesjonalnego sprzętu, takimi jak: wycinka drzew, czy przycinanie krzewów. Dodatkowo, ogrodnik pomoże w uporządkowaniu ogrodowej przestrzeni poprzez wywóz śmieci czy wyplewienie chwastów.

Kiedy należy zdecydować się na zatrudnienie ogrodnika?

W przypadku tworzenia ogrodu od podstaw, najlepiej jest zatrudnić ogrodnika, który podejmie się zaprojektowania zielonej przestrzeni, a następnie przystąpi do jej realizacji. Znacznie łatwiej jest utrzymać ogród, gdy jest stworzony zgodnie ze sztuka ogrodniczą. Niemniej jednak, fachowiec pomoże także w przypadku kryzysowych sytuacji, kiedy teren zielony wymknął się spod kontroli. Opieka nad ogrodami to proces złożony i całoroczny. Ogrodnik będzie idealnym rozwiązaniem w przypadku osób zapracowanych, które nie mogą lub po prostu nie lubią oddawać się pracy w ogrodzie.

Gdzie znaleźć najlepszego ogrodnika w swoim mieście?

Internet, a przede wszystkim wszelkie strony z ofertami to doskonałe miejsce na znalezienie ogrodnika – zarówno profesjonalnej firmy, jak i osoby prywatnej. Łatwy dostęp do wielu ofert sprawia, że bez problemu znajdziesz dogodnego dla siebie ogrodnika w okolicy. Koniecznie sprawdź listę doświadczonych wykonawców w naszym rankingu najlepszych specjalistów. Dodatkowo, nie zaszkodzi rozejrzeć się w okolicy, szukając ogłoszeń w lokalnej gazecie lub pytając znajomych i rodziny.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Ogrodników