Ogrodnik w Chrzanowie

Porównaj oferty od Ogrodników z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 420 008 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Profesjonalna opieka nad ogrodami w ostatnich latach zyskuje na popularności. Piękny i zadbany przydomowy skwer to wizytówka nieruchomości, wokół której jest położony. Ogród, podobnie jak wnętrze budynku, wymaga systematycznej pielęgnacji. Zarówno stworzenie zieleńca, jak i jego utrzymanie w nienagannej kondycji to połączenie wysiłku, pracy i odpowiedniej wiedzy. W tym celu warto zatrudnić wykwalifikowaną kadrę. Wykwalifikowanych ogrodników znajdziesz w naszym rankingu najlepszych specjalistów. Dowiedz się, w czym może pomóc Ci ogrodnik , czytając nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Profesjonalny ogrodnik świadczy wiele usług. Z pomocą specjalisty możliwe będzie zaaranżowanie niewielkiej przestrzeni przed domem, jak i stworzenie eleganckiego ogrodu od podstaw. Doświadczenie, a także niezbędne wykształcenie fachowca, umożliwia właściwe wykorzystanie terenu i jego potencjału. Co istotne, ogrodnik stworzy ogród w zależności od możliwości i potrzeb właściciela terenu. O ile każdy marzy o estetycznej przestrzeni, o tyle nie każdy ma czas na ciągłe przycinanie, nawożenie i podlewanie roślin. Ogrodnik przygotuje projekt zielonej przestrzeni, dobierze odpowiednie rośliny oraz stworzy estetyczne rabaty. Proces aranżacji ogrodu to moment na założenie wszelkich systemów, dzięki którym dalsza opieka nad ogrodami będzie przyjemna i, co najważniejsze, łatwa. Ten proces, oprócz doboru roślin i stworzenia projektu, obejmuje przede wszystkim jego realizację. Ogrodnik sadzi wybrane rośliny, a następnie dba o ich prawidłowy rozwój.

Należy pamiętać, że założenie ogrodu to dopiero początek. Przydomowy skwerek wymaga systematycznej pracy, a także pielęgnacji, nawożenia, koszenia trawników i wykonywania prac porządkowych. Decydując się na założenie ogrodu należy mieć świadomość, iż opieka nad ogrodami obejmuje okres od wczesnej wiosny, do później jesieni. Ogrodnik wykona także doraźne prace działkowe polegające na okresowych porządkach, wycince drzew, czy przycinaniu krzewów. Ogrodnik przyjdzie z pomocą także, gdy potrzebujesz przekopać teren, uporządkować zalegające drewno, wyplewić ścieżkę, czy też skosić trawnik. Grabienie liści, tak również wywóz gruzu z działki to zadania, którymi zajmie się każdy specjalista związany z zieleńcami. Cena usług ogrodniczych, co istotne, obejmuje profesjonalny sprzęt do prac ogrodowych. Zatrudniając ogrodnika nie musisz dodatkowo angażować środków finansowych w kosztowne narzędzia.

Pojęcie „ogród” swoim zasięgiem, oprócz roślinności, obejmuje także całą infrastrukturę z tarasami włącznie. Profesjonalne usługi ogrodnicze to także sztuka zakładania ciągów komunikacyjnych i stref wypoczynku. Montaż ogrodzeń, wykonywanie elementów z kostki brukowej, budowa altanek oraz wykonywanie tarasów to kolejne usługi, które świadczy doświadczony ogrodnik.

Ranking najlepszych ogrodników w Chrzanowie

Ogrodnik Chrzanów

Tomasz

9 opinii

Eksperci z Tomasz to specjaliści w każdym calu i są gotowi doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z dziedziny pielęgnacji ogrodów. Zapraszamy do zadawania pytań.

Climbtech Prace Wysokościowe - Najlepsze Usługi Ogrodnicze w Chrzanowie

Najlepsze Usługi Ogrodnicze w Chrzanowie

2 opinie

Usługi ogrodnicze w wykonaniu tej firmy to majstersztyk. To najlepszy partner do współpracy. Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnej oferty - sprawdź!

Pro-Clean s.c - Solidne Utrzymanie Ogrodów Chrzanów

Pro-Clean s.c

1 opinia

Osiągnij założone cele dzięki wieloletniemu doświadczeniu tej firmy, która świadczy usługi utrzymania ogrodów na bardzo dobrym poziomie. Podejmij decyzję od razu - zadzwoń i otrzymaj niewiążącą wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

Bet Groundworks - Pierwszorzędne Prace Ogrodnicze Chrzanów

Pierwszorzędne Prace Ogrodnicze Chrzanów

1 opinia

Jeżeli szukasz rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z Bet Groundworks są dla Ciebie idealni. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby otrzymać ofertę.

Biuro Kreatywne Gabriela Rusek - Solidna Pielęgnacja Trawników Chrzanów

Biuro Kreatywne Gabriela Rusek

3 opinie

Zleć usługę solidnej pielęgnacji trawników ekspertom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Chrzanowa i okolicznych powiatów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

Jerzy Woch - Pierwszorzędny Ogrodnik Chrzanów

Jerzy Woch

4 opinie

Ten pierwszorzędny ogrodnik działa w branży od lat i jest specjalistą stale gotowym do współpracy - Jerzy Woch to doskonały wybór dla Ciebie. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - nie będziesz żałować.

DBASolar Aleksander Jaromin - Znakomite Usługi Ogrodnicze Chrzanów

DBASolar Aleksander Jaromin

1 opinia

Dzięki dbałości o szczegóły usługi ogrodniczej DBASolar Aleksander Jaromin przewyższa konkurentów. Reputację oddają oceny zadowolonych zleceniodawców. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Bruk Band - Artur Guzik - Dobra Firma Ogrodnicza Chrzanów

Dobra Firma Ogrodnicza Chrzanów

4 opinie

Firma ogrodnicza Bruk Band - Artur Guzik to prawdziwi wyjadacze w branży pielęgnacji ogrodów. Swoje usługi oferują w okolicy Chrzanowa. Przedstawią Ci dobrą ofertę.

Strefa Mycia - Świetne Prace Ogrodnicze Chrzanów

Świetne Prace Ogrodnicze

3 opinie

Jeżeli szukasz rewelacyjnej jakości wykonywanych usług to eksperci z Strefa Mycia są dla Ciebie idealni. Skontaktuj się jeszcze dzisiaj - naprawdę warto.

SKARID FUH - Perfekcyjne Nawadnianie Ogrodów Chrzanów

SKARID FUH

1 opinia

Ta firma świadczy perfekcyjne usługi ogrodnicze i nawadnianie ogrodów na terenie Chrzanowa oraz przyległych miast. Już teraz skontaktuj się z nimi, aby uzyskać szczegółową wycenę.

Najnowsze z 30 zleceń na ogrodnika w Chrzanowie

Zapytanie o wycięcie krzewów, 4–6szt., Chrzanów

Zlecenie dotyczy wycięcia: krzewów Liczba roślin do wycięcia: 4–6szt. Wysokość drzew/krzewów: 3–5m Obiekty w pobliżu roślin: brak Wywóz pozostałości: po stronie Specjalisty Zleceniodawca: osoba prywatna Termin skorzystania z...

 • Chrzanów

2023-01-03 do 2023-01-11

Dam zlecenie na wycięcie drzew, 8szt., Chrzanów

Zlecenie dotyczy wycięcia: drzew Liczba roślin do wycięcia: 8szt. Wysokość drzew/krzewów: 3–5m Obiekty w pobliżu roślin: linie elektryczne, budynki Wywóz pozostałości: po stronie Specjalisty Zleceniodawca: osoba prywatna Ter...

 • Chrzanów

2022-12-26 do 2023-01-03

Dam zlecenie na wycięcie drzew, 7szt., Chrzanów

Zlecenie dotyczy wycięcia: drzew Liczba roślin do wycięcia: 7szt. Wysokość drzew/krzewów: 3–5m Obiekty w pobliżu roślin: linie elektryczne, budynki Wywóz pozostałości: po stronie Specjalisty Zleceniodawca: osoba prywatna Ter...

 • Chrzanów

2022-12-26 do 2023-01-03

Firma Ogrodnicza Chrzanów

Chcesz znaleźć Klienta jako godny zaufania fachowiec? Twoja firma to świetna okazja dla autora zapytania z Małopolskiego. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Zaledwie chwila dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Alwernia

2022-12-05 do 2022-12-13

Dam zlecenie na wycięcie drzew, 1szt., Chrzanów

Spraw, że opieka na ogrodami nie będzie dla Klienta zagadką i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako profesjonalny pracownik z zakresu opieki nad ogrodami stwórz najlepszą ofertę pod ogłoszenie - Dam zlecenie na wycięcie drzew, 1szt.. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - zobacz!

 • Chrzanów

2022-11-08 do 2022-11-16

Wykwalifikowani Ogrodnicy Chrzanów

Zlecający poszukuje doskonałej jakości wykonywanych usług, pisząc - Zapytanie o wycięcie drzew, krzewów, 7–10szt.. To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do profesjonalisty takiego, jak Ty. Zadzwoń, aby przedstawić ofertę.

 • Chrzanów

2022-11-04 do 2022-11-12

Doskonałe Prace Ogrodnicze Chrzanów

Zakres zlecenia: prace działkowe Zlecane prace: przycinka drzew i krzewów, przygotowanie ogrodu do zimy Powierzchnia ogrodu: 100-500m² Zleceniodawca: osoba prywatna Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Chrzanów

2022-10-10 do 2022-10-18

Zlecenie na wycinkę drzew, krzewów, 7–10szt., Płaza

Zlecenie dotyczy wycięcia: drzew, krzewów Liczba roślin do wycięcia: 7–10szt. Wysokość drzew/krzewów: do 2m Obiekty w pobliżu roślin: brak Wywóz pozostałości: do uzgodnienia Zleceniodawca: osoba prywatna Termin skorzystania ...

 • Płaza

2022-09-23 do 2022-10-01

Firma Ogrodnicza

Zlecenie dotyczy wycięcia: drzew Liczba roślin do wycięcia: 1–3szt. Wysokość drzew/krzewów: 6–10m Obiekty w pobliżu roślin: linie elektryczne, budynki Wywóz pozostałości: po stronie Specjalisty Zleceniodawca: osoba prywatna ...

 • Chrzanów

2022-09-13 do 2022-09-21

Zapytanie o przycinkę drzew i krzewów, przygotowanie ogrodu do zimy, ogród 1400m², Chrzanów

Zakres zlecenia: Pielęgnacja Zlecane prace: przycinka drzew i krzewów, przygotowanie ogrodu do zimy Powierzchnia ogrodu: 1400m² Zleceniodawca: osoba prywatna Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Chrzanów

2022-09-10 do 2022-09-18

Szukam firmy do wycinki drzew, krzewów, 7–10szt., Chrzanów

Poprzez przykładanie dużej wagi do szczegółów usługi ogrodniczej Twoja firma przewyższa konkurentów. Marka, którą budujesz sprawia, że jesteś w stanie zadowolić zleceniodawców. Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

 • Chrzanów

2022-08-24 do 2022-09-01

Korzystna Opieka Na Ogrodami Chrzanów

Zlecenie dotyczy wycięcia: drzew, krzewów Liczba roślin do wycięcia: 4–6szt. Wysokość drzew/krzewów: 3–5m, 6–10m Obiekty w pobliżu roślin: budynki Wywóz pozostałości: po stronie Specjalisty Zleceniodawca: osoba prywatna Info...

 • Chrzanów

2022-08-23 do 2022-08-31

Dam zlecenie na koszenie trawy, ogród do 100m², Chrzanów

Usługi ogrodnicze w Twoim wykonaniu to,w pełnym tego słowa znaczeniu, majstersztyk? Jako rewelacyjny ogrodnik nawiąż współpracę po zapoznaniu się ze zleceniem, które brzmi - Dam zlecenie na koszenie trawy, ogród do 100m². Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

 • Chrzanów

2022-08-13 do 2022-08-21

Zapotrzebowanie na wycięcie drzew, 1szt., Chrzanów

To zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na wycięcie drzew, 1szt. jest skierowane do eksperta, który świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Chrzanowa oraz przyległych powiatów. Konkretną wycenę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Chrzanów

2022-08-02 do 2022-08-10

Potrzebna firma do wycięcia drzew, 1szt., Alwernia

Świadcząc usługi ogrodnicze od wielu lat, szczególnie na obszarze miejscowości Małopolskie, ale także pobliskich miast możesz nawiązać współpracę w odpowiedzi na to zlecenie. Aby uzyskać dokładne informacje skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

 • Alwernia

2022-07-27 do 2022-08-04

Perfekcyjna Pielęgnacja Ogrodów Chrzanów

Zlecenie dotyczy wycięcia: drzew Liczba roślin do wycięcia: 6szt. Wysokość drzew/krzewów: 6–10m Obiekty w pobliżu roślin: płot,dom Wywóz pozostałości: po stronie Klienta Zleceniodawca: osoba prywatna Termin skorzystania z of...

 • Płaza

2022-07-24 do 2022-08-01

Perfekcyjna Firma Ogrodnicza

Jako perfekcyjna firma ogrodnicza i prawdziwi zawodowcy, z którymi opłaca się podjąć współpracę, gdyż mają niezbędne doświadczenie, złóż ofertę w odpowiedzi na potrzebę tego Klienta. Nie trać czasu - umów się z nim na rozmowę, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

 • Zakrzów

2022-08-20 do 2022-08-28

Zapytanie o wycięcie drzew, 1–3szt., Przeciszów

Przyjmij zadanie wyjątkowego utrzymania ogrodów o treści "Zapytanie o wycięcie drzew, 1–3szt.", jako ekspert z miejscowości Małopolskie. Zdobądź klientów swoimi kompetencjami i rzetelnością. Pokaż, że w okolicy Małopolskiego nie masz sobie równych. Dłużej nie trać czasu i sporządź wycenę - na pewno będziesz zadowolony!

 • Przeciszów

2023-01-14 do 2023-01-22

Szukam firmy do wycinki, 18szt., Zator

Szukane są perfekcyjne usługi ogrodnicze w dobrej cenie. Zlecenie brzmi - Szukam firmy do wycinki, 18szt.. Jako firma od lat działająca w branży, mająca wykwalifikowanych fachowców do realizacji zleceń z zakresu pielęgnacji ogrodów, poznaj szczegóły zlecenia. Aby otrzymać dopasowanego Klienta skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

 • Zator

2023-01-12 do 2023-01-20

Pierwszorzędna Firma Ogrodnicza

Jesteś firmą z wieloletnim doświadczeniem? Jako uznana firma ogrodnicza, która jest szanowana w branży na terenie Małopolskiego za gruntowne realizowanie usług ogrodniczych, zrealizuj zlecenie o treści "Dam zlecenie na wycięcie drzew, 2szt.". Żeby otrzymać więcej informacji skontaktuj się już teraz - warto.

 • Krzeszowice

2022-09-22 do 2022-09-30

Pierwszorzędne Utrzymanie Ogrodów

Zleceniodawca napisał "Szukam firmy do wycinki drzew, 1–3szt.". Wykonaj zlecenie pierwszorzędnego utrzymania ogrodów jako ekspert w tej branży. Zawiadom o gotowości do wykonania działalności z okolic Małopolskiego i przyległych miast. Wybierz numer, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Rybna

2023-01-03 do 2023-01-11

Rewelacyjne Prace Ogrodnicze

Zakres zlecenia: prace działkowe Zlecane prace: przycinka drzew i krzewów, koszenie trawy, grabienie liści, plewienie, przygotowanie ogrodu do zimy Powierzchnia ogrodu: 501-1000m² Zleceniodawca: firma Termin skorzystania z ofe...

 • Jaworzno

2022-10-18 do 2022-10-26

Dam zlecenie na wycięcie drzew, 1szt., Jaworzno

Zlecenie dotyczy wycięcia: drzew Liczba roślin do wycięcia: 1szt. Wysokość drzew/krzewów: 3–5m Obiekty w pobliżu roślin: brak Wywóz pozostałości: po stronie Klienta Zleceniodawca: osoba prywatna Informacje dodatkowe: cena, t...

 • Jaworzno

2022-10-12 do 2022-10-20

Zlecę wycinkę, 1szt., Jaworzno

Starasz się odnaleźć Zleceniodawcę jako sprawdzony fachowiec? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Zleceniodawcy z Jaworzna. Przyczyń się do realizacji jego celów. Przedzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Jaworzno

2022-10-18 do 2022-10-26

Perfekcyjna Pielęgnacja Ogrodów

Zlecenie dotyczy wycięcia: drzew Liczba roślin do wycięcia: 1szt. Wysokość drzew/krzewów: ponad 12m Obiekty w pobliżu roślin: linie elektryczne Wywóz pozostałości: po stronie Klienta Zleceniodawca: osoba prywatna Informacje ...

 • Jaworzno

2022-12-17 do 2022-12-25

Korzystne Prace Ogrodnicze

Zlecenie dotyczy wycięcia: krzewów Liczba roślin do wycięcia: 1–3szt. Wysokość drzew/krzewów: 3–5m Obiekty w pobliżu roślin: Grób Wywóz pozostałości: do uzgodnienia Zleceniodawca: osoba prywatna Termin skorzystania z oferty:...

 • Jaworzno

2022-09-04 do 2022-09-12

Dam zlecenie na wycięcie drzew, 1–3szt., Jaworzno

Zrealizuj usługę doskonałego utrzymania ogrodów o treści "Dam zlecenie na wycięcie drzew, 1–3szt.", jako ekspert z miejscowości Jaworzno. Zadziw klientów swoimi kwalifikacjami i dokładnością. Pokaż, że na terenie Jaworzna nie masz sobie równych. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Jaworzno

2023-01-17 do 2023-01-25

Zlecenie na prace w ogrodzie, ogród 100-500m², Jaworzno

Zakres zlecenia: Przygotowanie ogrodu do zimy pielęgnacja i przycięcie krzewow Zlecane prace: przycinka drzew i krzewów, koszenie trawy, plewienie, przygotowanie ogrodu do zimy Powierzchnia ogrodu: 100-500m² Zleceniodawca: osob...

 • Jaworzno

2022-10-05 do 2022-10-13

Doskonałe Utrzymanie Ogrodów

Zakres zlecenia: Koszenie trawy Zlecane prace: koszenie trawy Powierzchnia ogrodu: 501-1000m² Zleceniodawca: osoba prywatna Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Jaworzno

2022-07-25 do 2022-08-02

Zlecenie na prace w ogrodzie, ogród 100-500m², Jaworzno

Zlecenie o treści - Zlecenie na prace w ogrodzie, ogród 100-500m² jest skierowane do eksperta, który oferuje swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Jaworzno i okolic. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

 • Jaworzno

2022-10-05 do 2022-10-13

Otrzymaj zlecenia dla Ogrodników

Najczęstsze pytania o ogrodnictwie

Ile kosztuje praca ogrodnika?

Wynagrodzenie za pracę ogrodnika jest uzależnione od wielu czynników. Opieka nad ogrodami świadczona jest przez profesjonalne podmioty, jak i osoby prywatne, co także wpływa na cennik oferowanych usług. Koszt usług ogrodniczych waha się w zależności od zakresu prac, jakie należy wykonać w ogrodzie, a także od regionu, w którym pracuje ogrodnik. Cena będzie także uzależniona od wielkości terenu, na którym ogrodnik będzie wykonywał swoją pracę. W przypadku aranżacji i zakładania ogrodów do kosztu robocizny, należy doliczyć także cenę za poszczególne rośliny, kamienie ozdobne, czy materiał na ścieżki.

Zarówno profesjonalne firmy, jak i osoby prywatne, oferują swego rodzaju abonament w przypadku długoterminowych umów o opiekę nad ogrodem. Jest to atrakcyjna opcja dla osób, które nie mają czasu na dodatkowe prace w ogrodzie, a zależy im na estetycznym utrzymaniu otoczenia wokół nieruchomości.

Jaki jest zakres prac ogrodnika?

Opieka nad ogrodami obejmuje szeroki zakres działań. Ogrodnik jest osobą, która pomoże zbudować przydomowy skwer od podstaw. Przygotuje on aranżację przestrzeni, projekt ogrodu wraz z doborem roślin, krzewów i drzew. Ponadto, osoba ta zajmuje się samą realizacją gotowych projektów – przygotowuje grunt pod sadzenie i wysiew, usuwa zbędną roślinność, montuje systemy nawadniające i siewne. Z uwagi na fakt, że ogród to nie tylko rośliny, praca ogrodnika polega na tworzeniu ścieżek komunikacyjnych, a nawet tarasów, altan i miejsc wypoczynkowych. Osoba świadcząca usługi ogrodnicze zajmuje się także drobnymi pracami w ogrodzie, wymagającymi profesjonalnego sprzętu, takimi jak: wycinka drzew, czy przycinanie krzewów. Dodatkowo, ogrodnik pomoże w uporządkowaniu ogrodowej przestrzeni poprzez wywóz śmieci czy wyplewienie chwastów.

Kiedy należy zdecydować się na zatrudnienie ogrodnika?

W przypadku tworzenia ogrodu od podstaw, najlepiej jest zatrudnić ogrodnika, który podejmie się zaprojektowania zielonej przestrzeni, a następnie przystąpi do jej realizacji. Znacznie łatwiej jest utrzymać ogród, gdy jest stworzony zgodnie ze sztuka ogrodniczą. Niemniej jednak, fachowiec pomoże także w przypadku kryzysowych sytuacji, kiedy teren zielony wymknął się spod kontroli. Opieka nad ogrodami to proces złożony i całoroczny. Ogrodnik będzie idealnym rozwiązaniem w przypadku osób zapracowanych, które nie mogą lub po prostu nie lubią oddawać się pracy w ogrodzie.

Gdzie znaleźć najlepszego ogrodnika w swoim mieście?

Internet, a przede wszystkim wszelkie strony z ofertami to doskonałe miejsce na znalezienie ogrodnika – zarówno profesjonalnej firmy, jak i osoby prywatnej. Łatwy dostęp do wielu ofert sprawia, że bez problemu znajdziesz dogodnego dla siebie ogrodnika w okolicy. Koniecznie sprawdź listę doświadczonych wykonawców w naszym rankingu najlepszych specjalistów. Dodatkowo, nie zaszkodzi rozejrzeć się w okolicy, szukając ogłoszeń w lokalnej gazecie lub pytając znajomych i rodziny.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Ogrodników