Wentylacja i rekuperacja w Nowym Tomyślu

Porównaj oferty od Specjalistów od Wentylacji i Rekuperacji z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 448 515 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
566 067 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Sprawnie działająca wentylacja to jeden z kluczowych elementów wpływających na komfort przebywania w pomieszczeniu. Zanim jednak zdecydujesz się na jej instalację, warto wcześniej zorientować się w temacie, sprawdzić jakie rodzaje wentylacji masz do dyspozycji i ile kosztuje montaż wentylacji. Jeśli brakuje Ci specjalistycznej wiedzy, najlepiej skontaktować się z firmą, która specjalizuje się w tej dziedzinie. Taką frimę na pewno znajdziesz w naszym rankingu specjalistów od wentylacji i rekuperacji. Jej pracownicy z pewnością rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości i pomogą wybrać wentylację, która pod każdym względem będzie odpowiadała Twoim potrzebom.

Według najczęściej stosowanej klasyfikacji wyróżniamy pięć najpopularniejszych typów wentylacji:

 • wentylację naturalną (grawitacyjną),
 • wentylację mechaniczną (również z odzyskiem ciepła),
 • wentylację wyporową,
 • wentylację mieszającą,
 • wentylację hybrydową (połączenie wentylacji grawitacyjnej i mechanicznej).

Nie da się ukryć, że dla większości inwestorów zastanawiających się nad wyborem optymalnego rodzaju wentylacji dla swoich potrzeb, kluczowe znaczenie ma cena urządzenia. Przede wszystkim warto uświadomić sobie, że gdy w grę wchodzi montaż wentylacji cennik jest uzależniony od wielu różnych czynników, o których często nawet nie myślimy. Dobór wentylacji powinien być poprzedzony gruntowną analizą. Istotne jest na przykład umiejscowienie instalacji - montaż wentylacji w suficie podwieszanym będzie z pewnością bardziej kosztowny niż zamontowanie jednostki bezpośrednio na ścianie. Jeśli konieczny będzie montaż rury spiro do wentylacji, to również może generować dodatkowe koszty. Dobrze jest zatem poprosić firmę, z którą będziemy współpracować o przygotowanie wstępnego kosztorysu, aby nie zaskoczyły nas koszty.

Mimo kosztów związanych z profesjonalną instalacją wentylacji samodzielny montaż wentylacji mechanicznej nie zawsze okazuje się lepszym rozwiązaniem. Jeśli brakuje nam specjalistycznej wiedzy w tym zakresie, może się okazać, że nieświadomie popełnimy błędy, które będą rzutowały na efektywność pracy wentylacji, a tym samym na jakość powietrza w pomieszczeniu. W tym przypadku mimo wszystko warto powierzyć montaż systemów wentylacji pomieszczeń. Wiele osób zdaje sobie sprawę z tego, jak istotny jest prawidłowy montaż instalacji grzewczej. Przykładamy dużą wagę również do tego, by montaż instalacji wodno-kanalizacyjnej był wykonany starannie. Nie zawsze jednak uświadamiamy sobie, że sprawnie działająca wentylacja jest równie istotna jak pozostałe typy instalacji.

Ranking najlepszych monterów wentylacji w Nowym Tomyślu

Wentylacja i rekuperacja Nowy Tomyśl

ENTELIS Rafał Frankowski

40 opinii

Rekuperacja nie ma dla ENTELIS Rafał Frankowski żadnych tajemnic. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu są gotowi poradzić każdemu Klientowi. Ledwie chwila dzieli Cię od otrzymania świetnej propozycji - skontaktuj się od razu!

Foremski.com.pl - kominki, rekuperacja, odkurzacze centralne - Dobry System Rekuperacji Nowy Tomyśl

Foremski.com.pl - kominki, rekuperacja, odkurzacze centralne

15 opinii

Skoro planujesz nabycie dobrego systemu rekuperacji to ta firma z całą pewnością zapewni poszukiwany produkt. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów.

RES Comfort - Solidna Rekuperacja w Nowym Tomyślu

Solidna Rekuperacja w Nowym Tomyślu

6 opinii

Znakomici pracownicy RES Comfort spełnią Państwa oczekiwania w temacie rekuperacji. Nie trać czasu - skontaktuj się z nimi i poznaj ofertę.

BioHouse - Tania Wentylacja Mechaniczna Nowy Tomyśl

Tania Wentylacja Mechaniczna Nowy Tomyśl

3 opinie

Kiedy poszukujesz najlepszej oferty wentylacji mechanicznej w rejonie Nowego Tomyśla, skorzystaj z pomocy fachowców w branży. BioHouse wykorzysta swoje kompetencje i zaproponuje Ci świetną propozycję. Gorąco zachęcamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

P.H.WASSER MANN II Alina Czapracka-Bodus - Solidna Wentylacja Nowy Tomyśl

P.H.WASSER MANN II Alina Czapracka-Bodus

136 opinii

Wentylacja na najwyższym poziomie to ich pasja, dlatego są w pełnej gotowości do podjęcia nowego zlecenia. Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

QUERCUS.AMKG Maciej Górski - Wyjątkowa Instalacja Wentylacji Nowy Tomyśl

QUERCUS.AMKG Maciej Górski

8 opinii

Zatrudnij tych specjalistów jeśli potrzebujesz właściwych ludzi do wyjątkowej instalacji wentylacji w miejscowości Nowy Tomyśl lub sąsiednim mieście. W przypadku gdy chciałbyś mieć stały dopływ świeżego powietrza zastanów się nad posiadaniem domu z rekuperacją. Ten fachowiec bez trudu opowie np. o rekuperacji z odzyskiem ciepła oraz o wentylacji grawitacyjnej.

TOM-BUD - Pierwszorzędna Instalacja Wentylacji Nowy Tomyśl

TOM-BUD

2 opinie

Powierz usługę pierwszorzędnej instalacji wentylacji specjalistom z firmy TOM-BUD. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Nowy Tomyśl i sąsiednich miast. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

ekoNawrocki.pl Przemysław Nawrocki - Dobra Wentylacja Mechaniczna Nowy Tomyśl

ekoNawrocki.pl Przemysław Nawrocki

6 opinii

Poszukując dobrej wentylacji mechanicznej natkniesz się na firmy, które mają ofertę dla Ciebie, ale ekoNawrocki.pl Przemysław Nawrocki jest najwyższej próby. Dodatkowe informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

SunnyHouse - Profesjonalna Instalacja Wentylacji Nowy Tomyśl

Profesjonalna Instalacja Wentylacji Nowy Tomyśl

1 opinia

Jeśli poszukujesz bezkonkurencyjnej oferty wentylacji mechanicznej na terenie Nowego Tomyśla, zatrudnij ekspertów w branży. SunnyHouse wykorzysta swoją doświadczoną kadrę i przedstawi Ci zacną propozycję. Zaledwie chwila dzieli Cię od uzyskania świetnej wyceny - sprawdź!

Profix - Znakomici Monterzy Wentylacji Nowy Tomyśl

Profix

4 opinie

Sprawdź firmę Profix jeśli szukasz znakomitych monterów wentylacji oferujących swoje usługi na terenie Nowego Tomyśla i w okolicy. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej szczegółów.

Najnowsze z 30 zleceń na montaż wentylacji, rekuperacji w Nowym Tomyślu

Zapotrzebowanie na wentylację, rekuperację, do 50m², Nowy Tomyśl

Rodzaj usługi: klimatyzacja Usługa obejmuje zakup urządzenia: tak Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia wentylowanych pomieszczeń:...

 • Nowy Tomyśl

2023-01-28 do 2023-01-29

Szukam firmy do wykonania rekuperacji, 101-150m², Zbąszyń

Jako zawodowiec z branży, najlepszy w swoim fachu wykaż się gotowością by służyć pomocą każdemu zainteresowanemu szukającemu profesjonalisty od doskonałej wentylacji. Ten Zleceniodawca napisał - Szukam firmy do wykonania rekuperacji, 101-150m². Już nie zwlekaj i poproś o szczegóły - nie zawiedziesz się!

 • Zbąszyń

2023-01-12 do 2023-01-20

Systemy Wentylacyjne Nowy Tomyśl

Ten Klient pragnąc dotrzeć do systemów wentylacyjnych powinien namierzyć Twoją Ofertę, która jest najwyższej próby. Wystarczy, że poznasz szczegóły zlecenia - Potrzebne zamontowanie wentylacji, 3000m². Dzięki temu, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Zbąszyń

2023-01-10 do 2023-01-20

Zapotrzebowanie na montaż rekuperacji, 150m², Zbąszyń

Wybór wysokiej klasy rekuperatorów dla Klientów nie jest sprawą prostą, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista pomóż Klientowi i dobierz uszyte na miarę rozwiązanie. Przez to, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Zbąszyń

2022-12-12 do 2022-12-20

Szukam firmy do wykonania rekuperacji, 101-150m², Zbąszyń

Perfekcyjna wentylacja to Twoja życiowa pasja? Wykonaj powierzone prace jako prawdziwy ekspert w branży. Dopasowaną ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Zbąszyń

2022-12-10 do 2022-12-18

Poszukiwana ekipa do wykonania rekuperacji, wentylacji, 101-150m², Nowy Tomyśl

Jako fachowiec i prawdziwy profesjonalista w branży wentylacji możesz zaoferować swoje usługi Zlecającemu w pobliżu miejscowości Nowy Tomyśl, który wysłał zapytanie o treści "Poszukiwana ekipa do wykonania rekuperacji, wentylacji, 101-150m²". Dokładne informacje prześlij po kontakcie.

 • Nowy Tomyśl

2022-11-24 do 2022-12-02

Zlecę wykonanie rekuperacji, 51-100m², Pąchy

Rodzaj usługi: wykonanie rekuperacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: tak Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowanym budynkiem Powierzchnia wentylowanych pomieszc...

 • Pąchy

2022-11-12 do 2022-11-20

Dam zlecenie na wykonanie rekuperacji, wentylacji, 51-100m², Zbąszyń

Rodzaj usługi: wykonanie rekuperacji, wykonanie wentylacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: tak Rodzaj klimatyzowanego obiektu: mieszkanie Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia we...

 • Zbąszyń

2022-11-03 do 2022-11-11

Korzystne Systemy Wentylacyjne

Rodzaj usługi: wykonanie rekuperacji, wykonanie wentylacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: Klient jeszcze nie wie, prosi o poradę specjalistów Rodzaj klimatyzowanego obiektu: mieszkanie Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: ...

 • Nowy Tomyśl

2022-10-26 do 2022-11-03

Poszukiwana ekipa do wykonania rekuperacji, 151-200m², Zbąszyń

Rodzaj usługi: wykonanie rekuperacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: Klient jeszcze nie wie, prosi o poradę specjalistów Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowany...

 • Zbąszyń

2022-10-12 do 2022-10-20

Profesjonalna Rekuperacja Nowy Tomyśl

Jako fachowiec działający na obszarze powiatu i oferujący szerokie spektrum usług z zakresu profesjonalnej rekuperacji podejmij współpracę z Klientem, który zgłosił zapytanie o treści "Wykonanie wentylacji, 51-100m²". Już teraz umów się z nim na rozmowę, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

 • Nowy Tomyśl

2022-10-01 do 2022-10-09

Bezkonkurencyjne Systemy Wentylacyjne

Jesteś w stanie zaoferować godną uwagi propozycję dotyczącą systemów wentylacyjnych? Na pewno pomożesz temu Klientowi mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego wymagań. Żeby otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

 • Nowy Tomyśl

2022-10-01 do 2022-10-09

Doskonałe Systemy Wentylacyjne

Rodzaj usługi: Montaż klimatyzacji już zakupionej Usługa obejmuje zakup urządzenia: nie Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia went...

 • Zbąszyń

2022-08-16 do 2022-08-24

Dam zlecenie na wykonanie wentylacji, 151-200m², Trzciel

Ten Klient poszukując systemów wentylacyjnych powinien namierzyć Twoją Firmę, która nie ma sobie równych. Po prostu przeczytaj dokładnie zapytanie - Dam zlecenie na wykonanie wentylacji, 151-200m². Określ co możesz zaoferować i poznaj dobrego Klienta.

 • Trzciel

2022-12-25 do 2023-01-02

Rekuperatory Nowy Tomyśl

Znalezienie wysokiej klasy rekuperatorów dla Klientów nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista doradź Klientowi i dobierz najlepsze rozwiązanie. Umów się na konkretny termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Kosieczyn

2022-09-05 do 2022-09-13

Profesjonalna Wentylacja Nowy Tomyśl

Jako zawodowiec z branży, najlepszy w każdym calu wykaż się gotowością by doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z branży wentylacji. Klient, który zleca przesłał zlecenie o treści - Potrzebne zamontowanie wentylacji, 140m². Przez to, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Plewiska

2023-01-11 do 2023-01-19

Dam zlecenie na wykonanie rekuperacji, 101-150m², Wolsztyn

Rodzaj usługi: wykonanie rekuperacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: tak Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowanym budynkiem Powierzchnia wentylowanych pomieszc...

 • Wolsztyn

2023-01-03 do 2023-01-11

Zlecę wykonanie rekuperacji, 51-100m², Wolsztyn

Spraw, że systemy wentylacyjne nie będzie dla Klienta kłopotem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako doświadczony specjalista z dziedziny systemów wentylacyjnych sporządź idealną ofertę pod zlecenie - Zlecę wykonanie rekuperacji, 51-100m². Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Wolsztyn

2022-12-11 do 2022-12-19

Profesjonalna Wentylacja

Rodzaj usługi: wykonanie wentylacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: Klient jeszcze nie wie, prosi o poradę specjalistów Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem do 2 l...

 • Wolsztyn

2023-01-08 do 2023-01-16

Zlecę wykonanie rekuperacji, wentylacji, 51-100m², Pszczew

Jeśli chcesz znaleźć zlecenia jako dostawca bezkonkurencyjnych rekuperatorów, to z całą pewnością zapewnisz Zlecającemu najlepszy produkt. Dodatkowe informacje prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Pszczew

2023-01-11 do 2023-01-19

Szukam firmy do wentylacji, rekuperacji, 101-150m², Babimost

Rodzaj usługi: serwis rekuperacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: nie Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia wentylowanych pomies...

 • Babimost

2022-09-26 do 2022-09-27

Rewelacyjne Systemy Wentylacyjne

Pokaż Zleceniodawcy, że takiej oferty systemów wentylacyjnych nie znajdzie na terenie Wielkopolskiego, więc jeżeli szuka rewelacyjnych systemów wentylacyjnych to koniecznie powinien wybrać Twoją Firmę. Zadzwoń i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Puszczykowo

2022-07-25 do 2022-08-02

Doskonałej Jakości Rekuperatory

Udowodnij Zleceniodawcy, że drugiego takiego dostawcy prędko nie znajdzie na terenie Wielkopolskiego. Więc jeśli jesteś producentem doskonałej jakości rekuperatorów to bezzwłocznie zapoznaj się ze zleceniem o treści - Zlecę wykonanie rekuperacji, 101-150m². Przedstaw dobrą propozycję temu Klientowi - zadzwoń już dziś, nie pożałujesz.

 • Puszczykowo

2022-07-29 do 2022-08-06

Zlecę wykonanie wentylacji, 51-100m², Kiączyn

To zapytanie o treści - Zlecę wykonanie wentylacji, 51-100m² jest zaadresowane do fachowca, który świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz skupia się na Klientach z miejscowości Wielkopolskie i okolic. Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Kiączyn

2023-01-06 do 2023-01-14

Wentylacja

Jako wysoko wykwalifikowani pracownicy jesteście w stanie spełnić wymagania odnośnie wentylacji. Zapytanie brzmi "Zlecę wykonanie rekuperacji, wentylacji, 1200m²". Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Więckowice

2022-09-19 do 2022-09-27

Systemy Wentylacyjne

Jako specjalista złóż doskonałą ofertę systemów wentylacyjnych. Masz na swoim koncie wiele pozytywnych referencji od Klientów, którzy poświadczyli o Twoim dużym doświadczeniu. Na pewno zapytanie o treści "Dam zlecenie na wykonanie rekuperacji, 201-300m²" jest stworzone dla Ciebie. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - sprawdź!

 • Drwęsa

2023-02-07 do 2023-02-15
dodano 5 godzin temu

Zapotrzebowanie na montaż rekuperacji, 101-150m², Skórzewo

Rodzaj usługi: wykonanie rekuperacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: tak Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 3 - 5-letnim Powierzchnia wentylowanych pomieszczeń:...

 • Skórzewo

2022-11-27 do 2022-12-05

Dam zlecenie na wykonanie rekuperacji, 201-300m², Gołuski

Zlecający poszukuje doskonałej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Dam zlecenie na wykonanie rekuperacji, 201-300m². To zapytanie o ofertę jest stworzone dla specjalisty takiego, jak Ty. Wybierz numer natychmiast po więcej szczegółów - naprawdę warto.

 • Gołuski

2022-08-25 do 2022-09-02

Solidna Rekuperacja

Rodzaj usługi: wykonanie rekuperacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: tak Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowanym budynkiem Powierzchnia wentylowanych pomieszc...

 • Lusówko

2023-01-27 do 2023-02-04

Wykonanie wentylacji, 1085m², Lusówko

Jako profesjonalista złóż doskonałą ofertę systemów wentylacyjnych. Masz na swoim koncie wiele pozytywnych referencji od Klientów, którzy poświadczyli o Twoim dużym doświadczeniu. Z pewnością zlecenie o treści "Wykonanie wentylacji, 1085m²" jest stworzone dla Ciebie. Zaproponuj termin od razu!

 • Lusówko

2023-01-09 do 2023-01-17

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Wentylacji i Rekuperacji

Najczęstsze pytania o wentylacji i rekuperacji

Co to takiego rekuperacja?

Rekuperacja to system wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Instalacja rekuperacji świetnie się sprawdzi w mieszkaniach alergików i osób uczulonych na kurz i roztocza, ale nie tylko…

Jak działa rekuperacja:

 • Zmniejsza straty ciepła wywołane przez wentylację (wbudowane wymienniki ciepła odbierają wyższą temperaturę ze zużytego powietrza i podgrzewają nią powietrze nawiewane z zewnątrz).
 • Filtruje powietrze, dzięki czemu do mieszkania nie dostaje się smog.
 • Bogatsza wersja rekuperacji – z jonizatorami – ochrania mieszkańców nieruchomości przed wnikaniem zanieczyszczeń do ich organizmów.

Po co robi się rekuperację?

Po co robi się rekuperację? Przede wszystkim wykonuje się ją zamiast wentylacji grawitacyjnej. Obecnie stanowi ona niezbędny element każdego domu energooszczędnego czy pasywnego.

Jakie są zalety montażu rekuperatora:

 • dostęp do czystego powietrza, pozbawionego smogu i alergenów;
 • obniżenie zapotrzebowania energetycznego domu na energię pierwotną (EP), aż do 95 kWh/(m2*rok);
 • oszczędności wynikające z rezygnacji z budowy kominów do wentylacji grawitacyjnej, kratek/wentylatorków w łazience, a nawet nawiewników/rozszczelnień w oknach (można też postawić na stałe szklenia).

Czy rekuperacja jest zdrowa?

Wentylacja mechaniczna nawiewno-wywiewna z rekuperacją jest korzystnym rozwiązaniem nie tylko dla Twojego portfela, ale także dla zdrowia.

Rekuperator odpowiada za usuwanie zużytego, nieświeżego i niezdrowego powietrza z zewnątrz, dając w zamian świeże, czyste powietrze. Poza tym wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła chroni też przed zanieczyszczeniami generowanymi w środku domu. Taki system wentylacyjny doceniają zwłaszcza astmatycy i alergicy.

Rekuperacja ma pozytywny wpływ na:

 • sen,
 • samopoczucie,
 • koncentrację,
 • dotlenienie organizmu,
 • komfort cieplny (stabilna temperatura),
 • brak problemów z wilgotnością.

Ile kosztuje montaż rekuperacji?

Ile kosztuje montaż rekuperacji? Poznaj składowe ceny kompleksowego wykonania rekuperacji:

 • projekt rekuperacji 200 - 600 zł;
 • montaż rekuperacji 16 000 - 34 000 zł;
 • zakup rekuperatora 8000 - 24 000 zł;
 • zakup elementów systemu wentylacyjnego;
 • koszty eksploatacyjne (koszt zużycia energii elektrycznej 200 - 350 zł);
 • wymiana filtrów co około 3 miesiące (150 - 250 zł w skali roku);
 • coroczny serwis rekuperacji 200 - 450 zł.

Ostateczny koszt wykonania rekuperacji zależy od:

 • powierzchni budynku;
 • układu i liczby pomieszczeń;
 • długości instalacji;
 • rodzaju i parametrów technicznych rekuperatora (w tym mocy centrali wentylacyjnej);
 • standardu instalacji (czy zastosowano jakieś ekstra dodatki).

Koszty kompleksowego montażu rekuperacji są dość wysokie, jednak możesz je obniżyć, korzystając z programu "Czyste Powietrze" oraz wprowadzając pewne zmiany już na etapie projektu.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Wentylacji i Rekuperacji