Wentylacja i rekuperacja w Kołobrzegu

Porównaj oferty od Specjalistów od Wentylacji i Rekuperacji z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 457 096 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
566 512 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Sprawnie działająca wentylacja to jeden z kluczowych elementów wpływających na komfort przebywania w pomieszczeniu. Zanim jednak zdecydujesz się na jej instalację, warto wcześniej zorientować się w temacie, sprawdzić jakie rodzaje wentylacji masz do dyspozycji i ile kosztuje montaż wentylacji. Jeśli brakuje Ci specjalistycznej wiedzy, najlepiej skontaktować się z firmą, która specjalizuje się w tej dziedzinie. Taką frimę na pewno znajdziesz w naszym rankingu specjalistów od wentylacji i rekuperacji. Jej pracownicy z pewnością rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości i pomogą wybrać wentylację, która pod każdym względem będzie odpowiadała Twoim potrzebom.

Według najczęściej stosowanej klasyfikacji wyróżniamy pięć najpopularniejszych typów wentylacji:

 • wentylację naturalną (grawitacyjną),
 • wentylację mechaniczną (również z odzyskiem ciepła),
 • wentylację wyporową,
 • wentylację mieszającą,
 • wentylację hybrydową (połączenie wentylacji grawitacyjnej i mechanicznej).

Nie da się ukryć, że dla większości inwestorów zastanawiających się nad wyborem optymalnego rodzaju wentylacji dla swoich potrzeb, kluczowe znaczenie ma cena urządzenia. Przede wszystkim warto uświadomić sobie, że gdy w grę wchodzi montaż wentylacji cennik jest uzależniony od wielu różnych czynników, o których często nawet nie myślimy. Dobór wentylacji powinien być poprzedzony gruntowną analizą. Istotne jest na przykład umiejscowienie instalacji - montaż wentylacji w suficie podwieszanym będzie z pewnością bardziej kosztowny niż zamontowanie jednostki bezpośrednio na ścianie. Jeśli konieczny będzie montaż rury spiro do wentylacji, to również może generować dodatkowe koszty. Dobrze jest zatem poprosić firmę, z którą będziemy współpracować o przygotowanie wstępnego kosztorysu, aby nie zaskoczyły nas koszty.

Mimo kosztów związanych z profesjonalną instalacją wentylacji samodzielny montaż wentylacji mechanicznej nie zawsze okazuje się lepszym rozwiązaniem. Jeśli brakuje nam specjalistycznej wiedzy w tym zakresie, może się okazać, że nieświadomie popełnimy błędy, które będą rzutowały na efektywność pracy wentylacji, a tym samym na jakość powietrza w pomieszczeniu. W tym przypadku mimo wszystko warto powierzyć montaż systemów wentylacji pomieszczeń. Wiele osób zdaje sobie sprawę z tego, jak istotny jest prawidłowy montaż instalacji grzewczej. Przykładamy dużą wagę również do tego, by montaż instalacji wodno-kanalizacyjnej był wykonany starannie. Nie zawsze jednak uświadamiamy sobie, że sprawnie działająca wentylacja jest równie istotna jak pozostałe typy instalacji.

Ranking najlepszych monterów wentylacji w Kołobrzegu

Wentylacja i rekuperacja Kołobrzeg

KLIMASAE

64 opinie

Zawiązana z pasji do wentylacji firma oferuje perfekcyjna instalacja wentylacji na obszarze miejscowości Kołobrzeg, jak również okolicznych miast i powiatów. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać więcej informacji.

Venticore Pro Sp. z o.o. - Dobra Wentylacja Mechaniczna w Kołobrzegu

Dobra Wentylacja Mechaniczna w Kołobrzegu

31 opinii

Takiego sprzedawcy szybko nie znajdziesz na terenie Kołobrzegu, więc jeśli poszukujesz dobrej wentylacji mechanicznej to koniecznie sprawdź Venticore Pro Sp. z o.o.. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Fresh House - Profesjonalna Rekuperacja Kołobrzeg

Fresh House

23 opinie

Fresh House to eksperci od rekuperacji, świadczący usługi dla Klientów z miejscowości Kołobrzeg i okolicznych powiatów. Określ czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

AWAREX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Pierwszorzędna Rekuperacja Kołobrzeg

AWAREX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

2 opinie

Oferuje usługi z zakresu rekuperacji od kilku lat, przede wszystkich na obszarze miejscowości Kołobrzeg, ale także przyległych miast. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę, aby otrzymać wycenę.

EKOTIM Stańczak Spółka Jawna - Solidna Rekuperacja Kołobrzeg

EKOTIM Stańczak Spółka Jawna

1 opinia

Rekuperacja w najlepszym wydaniu to dla firmy EKOTIM Stańczak Spółka Jawna pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie, dlatego są zawsze gotowi do owocnej współpracy. Jeśli chciałbyś posiadać stały dopływ świeżego powietrza koniecznie pomyśl o domu z rekuperacją. Ta firma od wentylacji i rekuperacji z łatwością opowie np. o wszystkim na temat wymiany powietrza, w tym o zasadzie działania rekuperacji, rekuperacji z odzyskiem ciepła i wentylacji grawitacyjnej.

FotonProjekt.pl - Solidna Wentylacja Kołobrzeg

FotonProjekt.pl

1 opinia

Wentylacja na najwyższym poziomie to ich pasja, dlatego są w pełnej gotowości do podjęcia nowego zlecenia. Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

Centrum Inteligentnych Budynków PHU Daniel Stempiński - Wyjątkowa Instalacja Wentylacji Kołobrzeg

Wyjątkowa Instalacja Wentylacji Kołobrzeg

10 opinii

W przypadku, gdy interesuje Cię wyjątkowa instalacja wentylacji i oczekujesz dużego zaangażowania to trafiłeś w dobre miejsce. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Zakład Ogólnobudowlany " JACEK" - Perfekcyjne Systemy Wentylacyjne Kołobrzeg

Perfekcyjne Systemy Wentylacyjne Kołobrzeg

2 opinie

Systemy wentylacyjne nie ma dla nich żadnych tajemnic. Dzięki doskonałemu doświadczeniu są gotowi poradzić każdemu Klientowi. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

TH Alplast Sp. z o.o. Sp. k. - Wyśmienity System Rekuperacji Kołobrzeg

TH Alplast Sp. z o.o. Sp. k.

System rekuperacji z przewozem pod drzwi to usługa TH Alplast Sp. z o.o. Sp. k., dzięki której będziesz na sto procent ukontentowany. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Tynki maszynowe - Solidne Systemy Wentylacyjne Kołobrzeg

Tynki maszynowe

Jeśli szukasz świetnej współpracy to eksperci z Tynki maszynowe perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań.

Najnowsze z 31 zleceń na montaż wentylacji, rekuperacji w Kołobrzegu

Dobre Systemy Wentylacyjne Kołobrzeg

Pokaż Klientowi, że lepszej oferty systemów wentylacyjnych prędko nie znajdzie na terenie Zachodniopomorskiego, więc jeżeli poszukuje dobrych systemów wentylacyjnych to bezzwłocznie powinien wybrać Twoją Firmę. Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

 • Ustronie Morskie

2023-01-27 do 2023-02-04

Zapytanie o wentylację, rekuperację, 201-300m², Kołobrzeg

Ten Zleceniodawca, który w dalszym ciągu nie znalazł systemów wentylacyjnych, mimo że próbuje znaleźć od dłuższego czasu, napisał nam ogłoszenie o treści - Zapytanie o wentylację, rekuperację, 201-300m². To właśnie Twoja oferta może być rozwiązaniem problemu Zleceniodawcy. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim.

 • Kołobrzeg

2023-01-20 do 2023-01-28

Potrzebne zamontowanie rekuperacji, 151-200m², Rusowo

Ten Klient jeszcze nie wybrał właściwego dostawcy tanich rekuperatorów i napisał nam zlecenie - Potrzebne zamontowanie rekuperacji, 151-200m². Jako firma możesz być tym, czego poszukuje. Nie trać czasu - skontaktuj się z nim, aby przesłać wycenę.

 • Rusowo

2023-01-03 do 2023-01-11

Potrzebne zamontowanie rekuperacji, 151-200m², Kołobrzeg

Rodzaj usługi: wykonanie rekuperacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: Klient jeszcze nie wie, prosi o poradę specjalistów Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowany...

 • Kołobrzeg

2022-11-28 do 2022-12-06

Zlecę wykonanie rekuperacji, 167m², Kołobrzeg

Rodzaj usługi: wykonanie rekuperacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: tak Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowanym budynkiem Powierzchnia wentylowanych pomieszc...

 • Kołobrzeg

2022-11-28 do 2022-12-06

Szukam firmy do wykonania rekuperacji, 294m², Kołobrzeg

Rodzaj usługi: wykonanie rekuperacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: tak Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowanym budynkiem Powierzchnia wentylowanych pomieszc...

 • Kołobrzeg

2022-10-28 do 2022-11-05

Wykonanie wentylacji, 101-150m², Kołobrzeg

Rodzaj usługi: wykonanie wentylacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: tak Rodzaj klimatyzowanego obiektu: lokal handlowo-usługowy Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia wentylowanyc...

 • Kołobrzeg

2022-10-18 do 2022-10-26

Zlecenie na prace związane z wentylacją, rekuperacją, 600m², Kołobrzeg

Rodzaj usługi: montaż klimatyzacji, wykonanie rekuperacji, wykonanie wentylacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: nie Rodzaj klimatyzowanego obiektu: lokal handlowo-usługowy Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowan...

 • Kołobrzeg

2022-10-03 do 2022-10-11

Zlecę wykonanie wentylacji, 201-300m², Kołobrzeg

Spraw, że systemy wentylacyjne nie będzie dla Zleceniodawcy zagadką i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako doświadczony specjalista z branży systemów wentylacyjnych stwórz idealną ofertę pod ogłoszenie - Zlecę wykonanie wentylacji, 201-300m². Zdecyduj się szybko - skontaktuj się i otrzymaj ofertę współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Kołobrzeg

2022-09-26 do 2022-10-04

Opłacalne Systemy Wentylacyjne

Powiedz Klientowi, że równie dobrej oferty systemów wentylacyjnych nie znajdzie na terenie Zachodniopomorskiego, więc jeżeli poszukuje opłacalnych systemów wentylacyjnych to bez zbędnej zwłoki powinien wybrać Twoją Firmę. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Zleceniodawcę.

 • Bezpraw

2022-09-05 do 2022-09-13

Perfekcyjna Rekuperacja Kołobrzeg

Perfekcyjna rekuperacja to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zapytanie jako prawdziwy ekspert w tym fachu. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Wrzosowo

2022-08-23 do 2022-08-31

Doskonała Rekuperacja

To zlecenie o treści - Potrzebne zamontowanie rekuperacji, 101-150m² jest zaadresowane do eksperta, który oferuje swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Kołobrzeg i z sąsiednich miast. Ledwie krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zlecenia - sprawdź!

 • Kołobrzeg

2022-08-09 do 2022-08-17

Zapotrzebowanie na montaż wentylacji, 2000m², Ustronie Morskie

Rodzaj usługi: wykonanie wentylacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: Klient jeszcze nie wie, prosi o poradę specjalistów Rodzaj klimatyzowanego obiektu: Budynek wielorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudow...

 • Ustronie Morskie

2022-08-02 do 2022-08-10

Dam zlecenie na wykonanie wentylacji, 1180m², Mrzeżyno

Rodzaj usługi: wykonanie wentylacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: tak Rodzaj klimatyzowanego obiektu: Budynek mieszkalny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowanym budynkiem Powierzchnia wentylowanych pomieszc...

 • Mrzeżyno

2022-10-21 do 2022-10-29

Szukam firmy do wykonania wentylacji, 101-150m², Białogard

Zlecający szuka doskonałej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Szukam firmy do wykonania wentylacji, 101-150m². To zlecenie perfekcyjnie pasuje do specjalisty takiego, jak Ty. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Białogard

2022-09-02 do 2022-09-10

Potrzebne zamontowanie rekuperacji, 101-150m², Białogard

Rodzaj usługi: wykonanie rekuperacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: tak Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowanym budynkiem Powierzchnia wentylowanych pomieszc...

 • Białogard

2022-09-08 do 2022-09-16

Doskonała Rekuperacja

Jako fachowiec działający na terenie miejscowości Białogard i świadczący liczne usługi z zakresu doskonałej rekuperacji poznaj potrzeby zleceniodawcy, który napisał zapytanie o treści "Szukam firmy do wykonania rekuperacji, 135m²". Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem.

 • Białogard

2022-10-07 do 2022-10-07

Doskonałe Systemy Wentylacyjne

Rodzaj usługi: wykonanie wentylacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: Klient jeszcze nie wie, prosi o poradę specjalistów Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 3 - 5-...

 • Nowe bielice

2022-10-09 do 2022-10-17

Poszukiwanie ekipy do wentylacji, rekuperacji, do 50m², Gryfice

Rodzaj usługi: Założenie rekuperatora ściennego Usługa obejmuje zakup urządzenia: nie Rodzaj klimatyzowanego obiektu: mieszkanie Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia wentylowanych...

 • Gryfice

2022-08-30 do 2022-09-07

Doskonała Wentylacja Kołobrzeg

Oferując usługi z zakresu wentylacji od wielu lat, głównie na obszarze miejscowości Gryfice, ale także okolicznych powiatów możesz nawiązać współpracę w odpowiedzi na to zlecenie. Zadzwoń i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania - nie pożałujesz.

 • Gryfice

2022-09-05 do 2022-09-13

Poszukiwanie ekipy do wentylacji, rekuperacji, 151-200m², Gryfice

Rodzaj usługi: projektrora Usługa obejmuje zakup urządzenia: nie Rodzaj klimatyzowanego obiektu: lokal handlowo-usługowy Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 3 - 5-letnim Powierzchnia wentylowanych pomieszczeń: 151...

 • Gryfice

2022-12-30 do 2023-01-07

Systemy Wentylacyjne

Rodzaj usługi: wykonanie rekuperacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: tak Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia wentylowa...

 • Niechorze

2022-10-10 do 2022-10-10

Systemy Wentylacyjne

Rodzaj usługi: wykonanie wentylacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: tak Rodzaj klimatyzowanego obiektu: Szkoła poddasze Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia wentylowanych pomies...

 • Płoty

2023-01-17 do 2023-01-25

Zapotrzebowanie na montaż wentylacji, do 50m², Płoty

Rodzaj usługi: wykonanie wentylacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: tak Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia wentylowanych pomi...

 • Płoty

2022-10-06 do 2022-10-14

Zapotrzebowanie na montaż wentylacji, do 50m², Płoty

Rodzaj usługi: wykonanie wentylacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: Klient jeszcze nie wie, prosi o poradę specjalistów Rodzaj klimatyzowanego obiektu: mieszkanie Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub ...

 • Płoty

2022-08-02 do 2022-08-10

Doskonała Wentylacja

Rodzaj usługi: wykonanie rekuperacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: Klient jeszcze nie wie, prosi o poradę specjalistów Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowany...

 • Niekłonice

2022-11-17 do 2022-11-25

Tanie Systemy Wentylacyjne

Ten Zleceniodawca, który jeszcze nie znalazł systemów wentylacyjnych, chociaż szuka od niezliczonych dni, wysłał nam zlecenie o treści - Zlecę wykonanie wentylacji, 101-150m². To właśnie Twoja oferta ma szansę zakończyć problem Zlecającego. Żeby poznać dokładne informacje skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

 • Niekłonice

2022-11-02 do 2022-11-10

Perfekcyjna Rekuperacja

Jeśli Rekuperacja nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to to zapytanie jest dla Twojej firmy. Polegając na swoim wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Tylko chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się!

 • Rewal

2022-11-04 do 2022-11-12

Zamontowanie rekuperacji, do 50m², Rewal

Ten zleceniodawca jeszcze nie wyszukał właściwego dostawcy wyśmienitych rekuperatorów i napisał nam zgłoszenie - Zamontowanie rekuperacji, do 50m². Jako firma możesz być tym, czego poszukuje. Przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Rewal

2022-08-03 do 2022-08-11

Rewelacyjne Rekuperatory Kołobrzeg

Rodzaj usługi: wykonanie rekuperacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: Klient jeszcze nie wie, prosi o poradę specjalistów Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowany...

 • Koszalin

2022-07-25 do 2022-08-02

Rekuperacja

Rodzaj usługi: wykonanie wentylacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: nie Rodzaj klimatyzowanego obiektu: budynek przemysłowy Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowanym budynkiem Powierzchnia wentylowanych pomiesz...

 • Koszalin

2022-09-22 do 2022-09-30

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Wentylacji i Rekuperacji

Najczęstsze pytania o wentylacji i rekuperacji

Co to takiego rekuperacja?

Rekuperacja to system wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Instalacja rekuperacji świetnie się sprawdzi w mieszkaniach alergików i osób uczulonych na kurz i roztocza, ale nie tylko…

Jak działa rekuperacja:

 • Zmniejsza straty ciepła wywołane przez wentylację (wbudowane wymienniki ciepła odbierają wyższą temperaturę ze zużytego powietrza i podgrzewają nią powietrze nawiewane z zewnątrz).
 • Filtruje powietrze, dzięki czemu do mieszkania nie dostaje się smog.
 • Bogatsza wersja rekuperacji – z jonizatorami – ochrania mieszkańców nieruchomości przed wnikaniem zanieczyszczeń do ich organizmów.

Po co robi się rekuperację?

Po co robi się rekuperację? Przede wszystkim wykonuje się ją zamiast wentylacji grawitacyjnej. Obecnie stanowi ona niezbędny element każdego domu energooszczędnego czy pasywnego.

Jakie są zalety montażu rekuperatora:

 • dostęp do czystego powietrza, pozbawionego smogu i alergenów;
 • obniżenie zapotrzebowania energetycznego domu na energię pierwotną (EP), aż do 95 kWh/(m2*rok);
 • oszczędności wynikające z rezygnacji z budowy kominów do wentylacji grawitacyjnej, kratek/wentylatorków w łazience, a nawet nawiewników/rozszczelnień w oknach (można też postawić na stałe szklenia).

Czy rekuperacja jest zdrowa?

Wentylacja mechaniczna nawiewno-wywiewna z rekuperacją jest korzystnym rozwiązaniem nie tylko dla Twojego portfela, ale także dla zdrowia.

Rekuperator odpowiada za usuwanie zużytego, nieświeżego i niezdrowego powietrza z zewnątrz, dając w zamian świeże, czyste powietrze. Poza tym wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła chroni też przed zanieczyszczeniami generowanymi w środku domu. Taki system wentylacyjny doceniają zwłaszcza astmatycy i alergicy.

Rekuperacja ma pozytywny wpływ na:

 • sen,
 • samopoczucie,
 • koncentrację,
 • dotlenienie organizmu,
 • komfort cieplny (stabilna temperatura),
 • brak problemów z wilgotnością.

Ile kosztuje montaż rekuperacji?

Ile kosztuje montaż rekuperacji? Poznaj składowe ceny kompleksowego wykonania rekuperacji:

 • projekt rekuperacji 200 - 600 zł;
 • montaż rekuperacji 16 000 - 34 000 zł;
 • zakup rekuperatora 8000 - 24 000 zł;
 • zakup elementów systemu wentylacyjnego;
 • koszty eksploatacyjne (koszt zużycia energii elektrycznej 200 - 350 zł);
 • wymiana filtrów co około 3 miesiące (150 - 250 zł w skali roku);
 • coroczny serwis rekuperacji 200 - 450 zł.

Ostateczny koszt wykonania rekuperacji zależy od:

 • powierzchni budynku;
 • układu i liczby pomieszczeń;
 • długości instalacji;
 • rodzaju i parametrów technicznych rekuperatora (w tym mocy centrali wentylacyjnej);
 • standardu instalacji (czy zastosowano jakieś ekstra dodatki).

Koszty kompleksowego montażu rekuperacji są dość wysokie, jednak możesz je obniżyć, korzystając z programu "Czyste Powietrze" oraz wprowadzając pewne zmiany już na etapie projektu.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Wentylacji i Rekuperacji