Wentylacja i rekuperacja w Gdańsku

Porównaj oferty od Specjalistów od Wentylacji i Rekuperacji z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 432 135 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 307 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Sprawnie działająca wentylacja to jeden z kluczowych elementów wpływających na komfort przebywania w pomieszczeniu. Zanim jednak zdecydujesz się na jej instalację, warto wcześniej zorientować się w temacie, sprawdzić jakie rodzaje wentylacji masz do dyspozycji i ile kosztuje montaż wentylacji. Jeśli brakuje Ci specjalistycznej wiedzy, najlepiej skontaktować się z firmą, która specjalizuje się w tej dziedzinie. Taką frimę na pewno znajdziesz w naszym rankingu specjalistów od wentylacji i rekuperacji. Jej pracownicy z pewnością rozwieją wszystkie Twoje wątpliwości i pomogą wybrać wentylację, która pod każdym względem będzie odpowiadała Twoim potrzebom.

Według najczęściej stosowanej klasyfikacji wyróżniamy pięć najpopularniejszych typów wentylacji:

 • wentylację naturalną (grawitacyjną),
 • wentylację mechaniczną (również z odzyskiem ciepła),
 • wentylację wyporową,
 • wentylację mieszającą,
 • wentylację hybrydową (połączenie wentylacji grawitacyjnej i mechanicznej).

Nie da się ukryć, że dla większości inwestorów zastanawiających się nad wyborem optymalnego rodzaju wentylacji dla swoich potrzeb, kluczowe znaczenie ma cena urządzenia. Przede wszystkim warto uświadomić sobie, że gdy w grę wchodzi montaż wentylacji cennik jest uzależniony od wielu różnych czynników, o których często nawet nie myślimy. Dobór wentylacji powinien być poprzedzony gruntowną analizą. Istotne jest na przykład umiejscowienie instalacji - montaż wentylacji w suficie podwieszanym będzie z pewnością bardziej kosztowny niż zamontowanie jednostki bezpośrednio na ścianie. Jeśli konieczny będzie montaż rury spiro do wentylacji, to również może generować dodatkowe koszty. Dobrze jest zatem poprosić firmę, z którą będziemy współpracować o przygotowanie wstępnego kosztorysu, aby nie zaskoczyły nas koszty.

Mimo kosztów związanych z profesjonalną instalacją wentylacji samodzielny montaż wentylacji mechanicznej nie zawsze okazuje się lepszym rozwiązaniem. Jeśli brakuje nam specjalistycznej wiedzy w tym zakresie, może się okazać, że nieświadomie popełnimy błędy, które będą rzutowały na efektywność pracy wentylacji, a tym samym na jakość powietrza w pomieszczeniu. W tym przypadku mimo wszystko warto powierzyć montaż systemów wentylacji pomieszczeń. Wiele osób zdaje sobie sprawę z tego, jak istotny jest prawidłowy montaż instalacji grzewczej. Przykładamy dużą wagę również do tego, by montaż instalacji wodno-kanalizacyjnej był wykonany starannie. Nie zawsze jednak uświadamiamy sobie, że sprawnie działająca wentylacja jest równie istotna jak pozostałe typy instalacji.

Ranking najlepszych monterów wentylacji w Gdańsku

Wentylacja i rekuperacja Gdańsk

Rekuwent Witold Kochanowski

23 opinie

Monter wentylacji z wieloletnią praktyką w kwestii rekuperacji cieszący się uznaniem wśród Klientów. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

IHR - SYSTEMS - Wysokiej Klasy Serwis Wentylacji Gdańsk

IHR - SYSTEMS

26 opinii

Konkurencyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych zleceń to najważniejsze zalety przedsiębiorcy, którego specjalnością jest serwis wentylacji. Podejmij decyzję bez zwłoki - zatelefonuj i otrzymaj wstępną wycenę, która spełni Twoje wymagania.

FOXWENT - Tania Wentylacja Mechaniczna Gdańsk

FOXWENT

18 opinii

Jeszcze nie znalazłeś odpowiedniego dostawcy wentylacji mechanicznej, pomimo że poszukujesz go od wielu dni? FOXWENT może ma szansę zakończyć Twój problem. Otrzymaj propozycję już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

Mr Energo Domy Bez Kominów Mateusz Lipiński - Najwyższej Klasy Montaż Wentylacji Gdańsk

Mr Energo Domy Bez Kominów Mateusz Lipiński

18 opinii

Chcesz znaleźć rzetelnego specjalistę do realizacji swoich planów? Mr Energo Domy Bez Kominów Mateusz Lipiński z Gdańska będzie najszybszą drogą. Jeśli chciałbyś mieć czyste powietrze pomyśl o rekuperacji w domu. Ten specjalista z łatwością opowie o wszystkim na temat wymiany powietrza, w tym o zasadzie działania rekuperacji, rekuperacji z odzyskiem ciepła i wentylacji grawitacyjnej.

Higrosystem Ireneusz Migowski - Znakomity System Rekuperacji Gdańsk

Znakomity System Rekuperacji Gdańsk

14 opinii

Higrosystem Ireneusz Migowski to eksperci od rekuperacji, świadczący usługi dla Klientów z miejscowości Gdańsk i okolicznych powiatów. Określ czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

GlobalECO Fotowoltaika Sp. z o.o. Sp. Komandytowa - Solidne Systemy Wentylacyjne Gdańsk

GlobalECO Fotowoltaika Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

6 opinii

Stworzona z pasji do systemów wentylacyjnych firma oferuje solidny serwis wentylacji na obszarze miejscowości Gdańsk, a także pobliskich miast i powiatów. Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

NDM MASTERS Dariusz Chrzanowski - Pierwszorzędna Wentylacja Gdańsk

Pierwszorzędna Wentylacja Gdańsk

6 opinii

Eksperci z NDM MASTERS Dariusz Chrzanowski to specjaliści w każdym calu zawsze w pełnej gotowości, aby służyć pomocą każdemu zainteresowanemu poszukującemu profesjonalisty z branży wentylacji. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

ARTKOM - Doskonałe Rekuperatory Gdańsk

ARTKOM

5 opinii

Wybranie doskonałych rekuperatorów może być bardziej skomplikowane niż się oczekiwało, ale ten dostawca na sto procent pomoże Ci w znalezieniu dopasowanego produktu. Określ na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

ELEKTRON - Perfekcyjny Montaż Wentylacji w Gdańsku

Perfekcyjny Montaż Wentylacji w Gdańsku

5 opinii

Powierz usługę perfekcyjnego montażu wentylacji specjalistom z firmy ELEKTRON. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Gdańska i okolicznych powiatów. Tylko chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej oferty - zobacz!

Dolarwent - Profesjonalny Serwis Wentylacji Gdańsk

Dolarwent

4 opinie

Upewnij się, że firma, którą zatrudnisz do serwisu wentylacji ma wystarczającą wiedzę i doświadczenie, aby spełnić Twoje oczekiwania. Skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

Najnowsze z 56 zleceń na montaż wentylacji, rekuperacji w Gdańsku

Poszukiwana ekipa do wykonania wentylacji, 51-100m², Gdańsk

Jeżeli chcesz znaleźć zlecenia jako dostawca pierwszorzędnych rekuperatorów, to na pewno dobierzesz dla Klienta odpowiedni towar. Żeby otrzymać dokładne informacje skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

 • Gdańsk

2023-01-30 do 2023-02-07
dodano 5 dni temu

Wykonanie wentylacji, 101-150m², Gdańsk

Starasz się odnaleźć zlecenie do wykonania jako solidny partner biznesowy? Twoja firma to świetna okazja dla tego Klienta z Gdańska. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Pokaż ofertę temu Klientowi - nawiąż współpracę już dziś.

 • Gdańsk

2023-01-29 do 2023-02-06
dodano 6 dni temu

Idealne Systemy Wentylacyjne Gdańsk

Rodzaj usługi: TELEFON KURS Usługa obejmuje zakup urządzenia: tak Rodzaj klimatyzowanego obiektu: Kontakt telefoniczny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia wentylowanych pomieszcz...

 • Gdańsk

2023-01-16 do 2023-01-24

Profesjonalna Wentylacja Gdańsk

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj usługi: wykonanie wentylacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: nie Rodzaj klimatyzowanego obiektu: Obiekt usługowy - park rozrywki MAJALAND Obiekt, jakiego dotyczy zlecen...

 • Gdańsk

2023-01-11 do 2023-01-19

Dam zlecenie na wykonanie rekuperacji, 138m², Gdańsk

Oferując usługi z zakresu wentylacji od lat, głównie na obszarze Gdańska, ale także pobliskich miast możesz nawiązać współpracę w odpowiedzi na to zlecenie. Zaprezentuj dobrą ofertę dla tego Klienta - skontaktuj się jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Gdańsk

2023-01-08 do 2023-01-16

Zlecenie na prace związane z wentylacją, rekuperacją, do 50m², Gdańsk

Rodzaj usługi: Sprawdzanie poprawności działania wentylacji w mieszkaniu Usługa obejmuje zakup urządzenia: Klient jeszcze nie wie, prosi o poradę specjalistów Rodzaj klimatyzowanego obiektu: mieszkanie Obiekt, jakiego dotyczy z...

 • Gdańsk

2023-01-06 do 2023-01-14

Dam zlecenie na wykonanie wentylacji, 51-100m², Gdańsk

Zlecający nagminnie czują się zagubieni w gąszczu ofert na rekuperatory. Jako specjalista, pomóż znaleźć najbardziej korzystne wyjście temu Zlecającemu ogłoszenie o treści - Dam zlecenie na wykonanie wentylacji, 51-100m². Umów się na rozmowę już teraz, aby zaprezentować ofertę.

 • Gdańsk

2023-01-05 do 2023-01-13

Dam zlecenie na wykonanie rekuperacji, wentylacji, 2000m², Gdańsk

Rodzaj usługi: wykonanie rekuperacji, wykonanie wentylacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: tak Rodzaj klimatyzowanego obiektu: budynek przemysłowy Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowanym budynkiem Powierzchni...

 • Gdańsk

2022-12-29 do 2023-01-06

Wykonanie rekuperacji, 201-300m², Gdańsk

Rodzaj usługi: wykonanie rekuperacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: Klient jeszcze nie wie, prosi o poradę specjalistów Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-let...

 • Gdańsk

2022-12-19 do 2022-12-27

Wykonanie rekuperacji, 401-500m², Gdańsk

Rodzaj usługi: wykonanie rekuperacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: tak Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia wentylowanych pom...

 • Gdańsk

2022-12-15 do 2022-12-23

Dam zlecenie na wykonanie wentylacji, 1150m², Gdańsk

Rodzaj usługi: wykonanie wentylacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: tak Rodzaj klimatyzowanego obiektu: szpital Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia wentylowanych pomieszczeń: 1...

 • Gdańsk

2022-12-14 do 2022-12-22

Poszukiwana ekipa do wykonania rekuperacji, 201-300m², Gdańsk

Rodzaj usługi: wykonanie rekuperacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: tak Rodzaj klimatyzowanego obiektu: budynek przemysłowy Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia wentylowanych p...

 • Gdańsk

2022-12-12 do 2022-12-20

Zlecę wykonanie rekuperacji, 151-200m², Gdańsk

Rodzaj usługi: wykonanie rekuperacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: Klient jeszcze nie wie, prosi o poradę specjalistów Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowany...

 • Gdańsk

2022-12-06 do 2022-12-14

Tanie Systemy Wentylacyjne

Rodzaj usługi: wykonanie wentylacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: Klient jeszcze nie wie, prosi o poradę specjalistów Rodzaj klimatyzowanego obiektu: lokal handlowo-usługowy Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybud...

 • Gdańsk

2022-12-04 do 2022-12-12

Zlecę wykonanie wentylacji, 51-100m², Gdańsk

Udowodnij Zlecającemu, że kolejnego takiego sprzedawcy prędko nie znajdzie w miejscowości Gdańsk i okolicy. Dlatego jeśli jesteś dostawcą bezkonkurencyjnych rekuperatorów to koniecznie przeanalizuj zlecenie o treści - Zlecę wykonanie wentylacji, 51-100m². Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - zadzwoń!

 • Gdańsk

2022-12-02 do 2022-12-10

Dobór i zamontowanie systemu nawilżania nawiewanego powietrza, 1200m2, Warszawa

Jesteś w stanie zaoferować korzystną propozycję dotyczącą systemów wentylacyjnych? Na pewno pomożesz Klientowi mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego oczekiwań. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Gdańsk

2022-11-29 do 2022-12-07

Dam zlecenie na wykonanie rekuperacji, 151-200m², Gdańsk

Rodzaj usługi: wykonanie rekuperacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: tak Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowanym budynkiem Powierzchnia wentylowanych pomieszc...

 • Gdańsk

2022-11-28 do 2022-12-06

Dam zlecenie na wykonanie wentylacji, 101-150m², Gdańsk

Pierwszorzędna wentylacja to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zapytanie jako prawdziwy ekspert w branży. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Gdańsk

2022-11-28 do 2022-12-06

Poszukiwana ekipa do wykonania wentylacji, 51-100m², Gdańsk

Rodzaj usługi: wykonanie wentylacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: tak Rodzaj klimatyzowanego obiektu: lokal handlowo-usługowy Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia wentylowanyc...

 • Gdańsk

2022-11-25 do 2022-12-03

Potrzebne zamontowanie wentylacji, do 50m², Gdańsk

Rodzaj usługi: wykonanie wentylacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: Klient jeszcze nie wie, prosi o poradę specjalistów Rodzaj klimatyzowanego obiektu: lokal handlowo-usługowy Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybud...

 • Gdańsk

2022-11-23 do 2022-12-01

Wykonanie rekuperacji, do 50m², Gdańsk

Jako fachowiec i prawdziwy wyjadacz w branży rekuperacji możesz zaoferować swoje usługi Zlecającemu w rejonie Gdańska, który napisał "Wykonanie rekuperacji, do 50m²". Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Gdańsk

2022-11-14 do 2022-11-22

Rewelacyjne Systemy Wentylacyjne

Doprowadź do tego, że systemy wentylacyjne nie będzie dla Zleceniodawcy problemem i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako doświadczony ekspert z dziedziny systemów wentylacyjnych stwórz idealną ofertę pod ogłoszenie - Zapotrzebowanie na wentylację, rekuperację, 51-100m². Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Gdańsk

2022-11-09 do 2022-11-17

Poszukiwana ekipa do wykonania rekuperacji, 151-200m², Gdańsk

Jeśli rekuperacja w najlepszym wydaniu to sfera działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem oraz pokaż, że jesteś zawsze gotowy podjąć się nowego wyzwania. Zleceniodawca zgłosił "Poszukiwana ekipa do wykonania rekuperacji, 151-200m²". Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Gdańsk

2022-11-04 do 2022-11-12

Rekuperacja Gdańsk

Rekuperacja nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Opierając się na solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Poznaj szczegóły zlecenia, które ma treść "Poszukiwana ekipa do wykonania wentylacji, do 50m²". Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i poznaj dopasowanego Klienta.

 • Gdańsk

2022-11-04 do 2022-11-12

Wykonanie wentylacji, 1m², Gdańsk

Jeśli wentylacja to sfera działania Twojej firmy to prześlij ofertę temu Klientowi i pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia nowego zlecenia. Ten składający zapytanie zgłosił "Wykonanie wentylacji, 1m²". Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaoferować.

 • Gdańsk

2022-11-03 do 2022-11-11

Zapytanie o wentylację, rekuperację, 1000m², Gdańsk

Wybranie systemów wentylacyjnych nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista poradź i znajdź dostosowane do potrzeb rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który pisze - Zapytanie o wentylację, rekuperację, 1000m². Zapraszamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

 • Gdańsk

2022-10-27 do 2022-10-27

Doskonała Rekuperacja

Rodzaj usługi: regulacja i pomiar wentylacji mechanicznej Usługa obejmuje zakup urządzenia: nie Rodzaj klimatyzowanego obiektu: lokal handlowo-usługowy Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowanym budynkiem Powierzc...

 • Gdańsk

2022-10-27 do 2022-11-04

Doskonałej Jakości Rekuperatory Gdańsk

Jeżeli szukasz zlecenia jako producent doskonałej jakości rekuperatorów, to z całą pewnością zapewnisz Zlecającemu najlepszy produkt. Ustal pasujący termin już teraz!

 • Gdańsk

2022-10-23 do 2022-10-31

Zapotrzebowanie na montaż rekuperacji, 101-150m², Gdańsk

Rodzaj usługi: wykonanie rekuperacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: tak Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowanym budynkiem Powierzchnia wentylowanych pomieszc...

 • Gdańsk

2022-10-15 do 2022-10-23

Dobre Systemy Wentylacyjne

Rodzaj usługi: wykonanie rekuperacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: nie Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowanym budynkiem Powierzchnia wentylowanych pomieszc...

 • Gdańsk

2022-10-11 do 2022-10-19

Porządne Rekuperatory

Klient, który szuka porządnych rekuperatorów napisał - Zamontowanie rekuperacji, 240m². Powinien on koniecznie zapoznać się z Twoją ofertą jako dostawcy i zobaczyć na własne oczy Twoje atrakcyjne ceny oraz najwyższą jakość towaru. Zachęcamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

 • Gdańsk

2022-10-10 do 2022-10-18

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Wentylacji i Rekuperacji

Najczęstsze pytania o wentylacji i rekuperacji

Co to takiego rekuperacja?

Rekuperacja to system wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Instalacja rekuperacji świetnie się sprawdzi w mieszkaniach alergików i osób uczulonych na kurz i roztocza, ale nie tylko…

Jak działa rekuperacja:

 • Zmniejsza straty ciepła wywołane przez wentylację (wbudowane wymienniki ciepła odbierają wyższą temperaturę ze zużytego powietrza i podgrzewają nią powietrze nawiewane z zewnątrz).
 • Filtruje powietrze, dzięki czemu do mieszkania nie dostaje się smog.
 • Bogatsza wersja rekuperacji – z jonizatorami – ochrania mieszkańców nieruchomości przed wnikaniem zanieczyszczeń do ich organizmów.

Po co robi się rekuperację?

Po co robi się rekuperację? Przede wszystkim wykonuje się ją zamiast wentylacji grawitacyjnej. Obecnie stanowi ona niezbędny element każdego domu energooszczędnego czy pasywnego.

Jakie są zalety montażu rekuperatora:

 • dostęp do czystego powietrza, pozbawionego smogu i alergenów;
 • obniżenie zapotrzebowania energetycznego domu na energię pierwotną (EP), aż do 95 kWh/(m2*rok);
 • oszczędności wynikające z rezygnacji z budowy kominów do wentylacji grawitacyjnej, kratek/wentylatorków w łazience, a nawet nawiewników/rozszczelnień w oknach (można też postawić na stałe szklenia).

Czy rekuperacja jest zdrowa?

Wentylacja mechaniczna nawiewno-wywiewna z rekuperacją jest korzystnym rozwiązaniem nie tylko dla Twojego portfela, ale także dla zdrowia.

Rekuperator odpowiada za usuwanie zużytego, nieświeżego i niezdrowego powietrza z zewnątrz, dając w zamian świeże, czyste powietrze. Poza tym wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła chroni też przed zanieczyszczeniami generowanymi w środku domu. Taki system wentylacyjny doceniają zwłaszcza astmatycy i alergicy.

Rekuperacja ma pozytywny wpływ na:

 • sen,
 • samopoczucie,
 • koncentrację,
 • dotlenienie organizmu,
 • komfort cieplny (stabilna temperatura),
 • brak problemów z wilgotnością.

Ile kosztuje montaż rekuperacji?

Ile kosztuje montaż rekuperacji? Poznaj składowe ceny kompleksowego wykonania rekuperacji:

 • projekt rekuperacji 200 - 600 zł;
 • montaż rekuperacji 16 000 - 34 000 zł;
 • zakup rekuperatora 8000 - 24 000 zł;
 • zakup elementów systemu wentylacyjnego;
 • koszty eksploatacyjne (koszt zużycia energii elektrycznej 200 - 350 zł);
 • wymiana filtrów co około 3 miesiące (150 - 250 zł w skali roku);
 • coroczny serwis rekuperacji 200 - 450 zł.

Ostateczny koszt wykonania rekuperacji zależy od:

 • powierzchni budynku;
 • układu i liczby pomieszczeń;
 • długości instalacji;
 • rodzaju i parametrów technicznych rekuperatora (w tym mocy centrali wentylacyjnej);
 • standardu instalacji (czy zastosowano jakieś ekstra dodatki).

Koszty kompleksowego montażu rekuperacji są dość wysokie, jednak możesz je obniżyć, korzystając z programu "Czyste Powietrze" oraz wprowadzając pewne zmiany już na etapie projektu.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Wentylacji i Rekuperacji