Wentylacja i rekuperacja w Bytowie

Porównaj oferty od Specjalistów od Wentylacji i Rekuperacji z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 133 119 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
550 842 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Wentylacja i rekuperacja Bytów - ranking najlepszych firm

Wentylacja i rekuperacja Bytów

Solidna Rekuperacja

25 opinii

Znakomici pracownicy IHR - SYSTEMS spełnią Państwa oczekiwania w temacie rekuperacji. Nie trać czasu - skontaktuj się z nimi i poznaj ofertę.

Przedsiębiorstwo MJ - Doskonałe Systemy Wentylacyjne Bytów

Doskonałe Systemy Wentylacyjne Bytów

14 opinii

Gdy szukasz doskonałej współpracy to specjaliści z Przedsiębiorstwo MJ perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

GlobalECO Fotowoltaika Sp. z o.o. Sp. Komandytowa - Ceniona Wentylacja Mechaniczna Bytów

Ceniona Wentylacja Mechaniczna

6 opinii

Skoro chcesz dokonać zakupu cenionej wentylacji mechanicznej to ta firma na pewno zapewni najlepszy produkt. Nie trać czasu - zadzwoń do nich, aby uzyskać więcej informacji.

RS HOME TECH-SERVICE - Świetny System Rekuperacji w Bytowie

Świetny System Rekuperacji w Bytowie

1 opinia

W dalszym ciągu nie znalazłeś odpowiedniego dostawcy systemu rekuperacji, pomimo że szukasz go od sam nie wiesz jak dawna? RS HOME TECH-SERVICE może być Twoim rozwiązaniem. Poproś o ofertę już teraz i zobacz co firma ma do zaoferowania.

Usługi Hydrauliczne Dawid Klinger - Profesjonalne Systemy Wentylacyjne Bytów

Profesjonalne Systemy Wentylacyjne

5 opinii

Systemy wentylacyjne to temat, w którym są najlepsi, dlatego są zawsze gotowi do owocnej współpracy. Wybierz ich numer teraz i poznaj ofertę - nie pożałujesz.

Ecologic - Fantastyczna Instalacja Wentylacji Bytów

Ecologic

W przypadku, gdy potrzebujesz fantastycznej instalacji wentylacji w rejonie Bytowa i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Ecologic. Ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

HYDRO-MAX - Profesjonalny Montaż Wentylacji Bytów

Profesjonalny Montaż Wentylacji Bytów

Jeśli szukasz profesjonalnego montażu wentylacji w rejonie Bytowa i szukasz rozwiązań z najwyższej półki to trafiłeś w dobre miejsce. Przedzwoń, aby otrzymać ofertę - nie pożałujesz.

Usługi Wykończeniowe D.A.T. - Fantastyczny Serwis Wentylacji Bytów

Usługi Wykończeniowe D.A.T.

Sprawdź specjalistów z Usługi Wykończeniowe D.A.T. jeśli szukasz odpowiednich ludzi do fantastycznego serwisu wentylacji na terenie Bytowa lub okolicy. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji.

MAGDAN - Staranna Wentylacja Domu Bytów

Staranna Wentylacja Domu

Jesteś zdania, że staranna wentylacja domu to skomplikowany temat? W takim razie nie trać czasu - profesjonaliści z tej firmy poradzą Ci i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Mają ofertę dla każdego.

ZBIGNIEW JAKUBIAK P.U.H. INSTALACJE SIECI URZĄDZENIA SANITARNE - Perfekcyjny Montaż Wentylacji Bytów

Perfekcyjny Montaż Wentylacji

Jeżeli interesuje Cię perfekcyjny montaż wentylacji w rejonie Bytowa i wymagasz wysokiej jakości w korzystnej cenie to skorzystaj z kwalifikacji ZBIGNIEW JAKUBIAK P.U.H. INSTALACJE SIECI URZĄDZENIA SANITARNE. Dłużej nie czekaj i skontaktuj się teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

26 Zleceń - Wentylacja i Rekuperacja Bytów

Dobre Systemy Wentylacyjne Bytów

Doprowadź do tego, że systemy wentylacyjne nie będzie dla Zleceniodawcy skomplikowanym zagadnieniem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako wykwalifikowany konsultant z dziedziny systemów wentylacyjnych sporządź najlepszą ofertę pod zlecenie - Wykonanie wentylacji, do 50m². Żeby otrzymać dokładne informacje skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

 • Bytów

2022-10-10 do 2022-10-18

Dobre Rekuperatory Bytów

Rodzaj usługi: wykonanie rekuperacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: tak Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowanym budynkiem Powierzchnia wentylowanych pomieszc...

 • Dretyń

2022-09-13 do 2022-09-21

Wentylacja i rekuperacja - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 18 774 Specjalistów od Wentylacji i Rekuperacji najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Wentylacja Bytów

Jeśli Wentylacja nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to ten Klient jest właśnie dla Ciebie. Bazując na swoim solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Ustal pasujący termin już teraz!

 • Miastko

2022-07-25 do 2022-08-02

Perfekcyjna Rekuperacja Bytów

Rodzaj usługi: wykonanie rekuperacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: tak Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowanym budynkiem Powierzchnia wentylowanych pomieszc...

 • Bytów

2022-05-16 do 2022-05-24

Perfekcyjna Rekuperacja

Jeśli Rekuperacja nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to to zapytanie jest dla Twojej firmy. Polegając na swoim wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Tylko chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się!

 • Brusy

2022-07-05 do 2022-07-13

Znakomite Rekuperatory

Ten Klient jeszcze nie znalazł odpowiedniego dostawcy rekuperatorów, mimo iż poszukuje go od niezliczonych dni. Możesz być rozwiązaniem dla tego Klienta. Jeszcze dzisiaj umów się z nim na rozmowę, aby wysłać szczegółową wycenę.

 • Damnica

2022-11-09 do 2022-11-17

Systemy Wentylacyjne

Rodzaj usługi: wykonanie rekuperacji, wykonanie wentylacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: tak Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzc...

 • Damnica

2022-11-05 do 2022-11-09

Porządne Rekuperatory

Rodzaj usługi: wykonanie wentylacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: tak Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia wentylowanych pomi...

 • Niesiołowice

2022-08-11 do 2022-08-19

Szukam firmy do wykonania wentylacji, 35m², Niesiołowice

Udowodnij Klientowi, że lepszej oferty systemów wentylacyjnych nie znajdzie na terenie Pomorskiego, więc jeśli szuka dobrych systemów wentylacyjnych to koniecznie powinien sprawdzić Twoją Firmę. Nie czekaj - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Niesiołowice

2022-08-15 do 2022-08-23

Zapotrzebowanie na wentylację, rekuperację, 51-100m², Kościerzyna

Rodzaj usługi: Cyrkulacja powietrza ciepłego w domu jednorodzinnym Usługa obejmuje zakup urządzenia: tak Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym ...

 • Kościerzyna

2022-08-19 do 2022-08-27

Zapotrzebowanie na montaż rekuperacji, 201-300m², Kościerzyna

Powiedz Klientowi, że lepszej oferty systemów wentylacyjnych prędko nie znajdzie w miejscowości Kościerzyna i okolicy, więc jeśli szuka odpowiednich systemów wentylacyjnych to koniecznie powinien wybrać Twoją Firmę. Podejmij decyzję bez zwłoki - zatelefonuj i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Kościerzyna

2022-07-15 do 2022-07-23

Systemy Wentylacyjne

Rodzaj usługi: wykonanie wentylacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: tak Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowanym budynkiem Powierzchnia wentylowanych pomieszcz...

 • Kościerzyna

2022-06-08 do 2022-06-16

Profesjonalna Rekuperacja

Jako fachowiec działający na obszarze powiatu i oferujący szerokie spektrum usług z zakresu profesjonalnej rekuperacji podejmij współpracę z Klientem, który zgłosił zapytanie o treści "Poszukiwana ekipa do wykonania rekuperacji, 151-200m²". Już teraz umów się z nim na rozmowę, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

 • Słupsk

2022-07-28 do 2022-08-05

Potrzebne zamontowanie wentylacji, do 50m², Słupsk

Rodzaj usługi: wykonanie wentylacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: Klient jeszcze nie wie, prosi o poradę specjalistów Rodzaj klimatyzowanego obiektu: mieszkanie Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub ...

 • Słupsk

2022-07-30 do 2022-08-07

Wykonanie wentylacji, 401-500m², Słupsk

Rodzaj usługi: wykonanie wentylacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: nie Rodzaj klimatyzowanego obiektu: budynek przemysłowy Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowanym budynkiem Powierzchnia wentylowanych pomiesz...

 • Słupsk

2022-11-09 do 2022-11-17

Rekuperacja

Zleceniodawca poszukuje dobrej współpracy i pisze - Poszukiwanie ekipy do wentylacji, rekuperacji, do 50m². To ogłoszenie jest stworzone dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Złóż dobrą propozycję temu Klientowi - nawiąż współpracę już dziś, nie pożałujesz.

 • Słupsk

2022-11-29 do 2022-12-07
dodano wczoraj o 15:00

Rekuperatory

Rodzaj usługi: wykonanie wentylacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: nie Rodzaj klimatyzowanego obiektu: lokal handlowo-usługowy Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowanym budynkiem Powierzchnia wentylowanych pom...

 • Słupsk

2022-07-26 do 2022-08-03

Systemy Wentylacyjne

Rodzaj usługi: wykonanie rekuperacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: tak Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowanym budynkiem Powierzchnia wentylowanych pomieszc...

 • Słupsk

2022-08-08 do 2022-08-16

Poszukiwana ekipa do wykonania rekuperacji, 101-150m², Słupsk

Rodzaj usługi: wykonanie rekuperacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: tak Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia wentylowanych pom...

 • Słupsk

2022-07-23 do 2022-07-31

Zapotrzebowanie na montaż rekuperacji, 101-150m², Sierakowice

Rodzaj usługi: wykonanie rekuperacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: tak Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowanym budynkiem Powierzchnia wentylowanych pomieszc...

 • Sierakowice

2022-11-04 do 2022-11-12

Wykonanie wentylacji, 101-150m², Charzykowy

Rodzaj usługi: wykonanie wentylacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: Klient jeszcze nie wie, prosi o poradę specjalistów Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letn...

 • Charzykowy

2022-07-14 do 2022-07-22

Zapytanie o wentylację, rekuperację, 648m², Charzykowy

Rodzaj usługi: Montaz destryfikatorów na hali tenisowej Usługa obejmuje zakup urządzenia: tak Rodzaj klimatyzowanego obiektu: Hala tenisowa 36 x 18 m Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 3 - 5-letnim Powierzchnia w...

 • Charzykowy

2022-09-14 do 2022-09-22

Zlecę wykonanie rekuperacji, 201-300m², Sikorzyno

Rodzaj usługi: wykonanie rekuperacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: tak Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowanym budynkiem Powierzchnia wentylowanych pomieszc...

 • Sikorzyno

2022-08-14 do 2022-08-22

Potrzebne zamontowanie rekuperacji, 135m², Sławno

Rodzaj usługi: wykonanie rekuperacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: tak Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 3 - 5-letnim Powierzchnia wentylowanych pomieszczeń:...

 • Sławno

2022-11-18 do 2022-11-26

Potrzebne zamontowanie rekuperacji, 151-200m², Brodnica Górna

Rodzaj usługi: wykonanie rekuperacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: nie Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowanym budynkiem Powierzchnia wentylowanych pomieszc...

 • Brodnica Górna

2022-08-31 do 2022-09-08

Zlecę wykonanie rekuperacji, 151-200m², Brodnica Górna

Rodzaj usługi: wykonanie rekuperacji Usługa obejmuje zakup urządzenia: nie Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowanym budynkiem Powierzchnia wentylowanych pomieszc...

 • Brodnica Górna

2022-09-01 do 2022-09-09

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Wentylacji i Rekuperacji

Najczęstsze pytania o wentylacji i rekuperacji

Co to takiego rekuperacja?

Rekuperacja to system wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła. Instalacja rekuperacji świetnie się sprawdzi w mieszkaniach alergików i osób uczulonych na kurz i roztocza, ale nie tylko…

Jak działa rekuperacja:

 • Zmniejsza straty ciepła wywołane przez wentylację (wbudowane wymienniki ciepła odbierają wyższą temperaturę ze zużytego powietrza i podgrzewają nią powietrze nawiewane z zewnątrz).
 • Filtruje powietrze, dzięki czemu do mieszkania nie dostaje się smog.
 • Bogatsza wersja rekuperacji – z jonizatorami – ochrania mieszkańców nieruchomości przed wnikaniem zanieczyszczeń do ich organizmów.

Po co robi się rekuperację?

Po co robi się rekuperację? Przede wszystkim wykonuje się ją zamiast wentylacji grawitacyjnej. Obecnie stanowi ona niezbędny element każdego domu energooszczędnego czy pasywnego.

Jakie są zalety montażu rekuperatora:

 • dostęp do czystego powietrza, pozbawionego smogu i alergenów;
 • obniżenie zapotrzebowania energetycznego domu na energię pierwotną (EP), aż do 95 kWh/(m2*rok);
 • oszczędności wynikające z rezygnacji z budowy kominów do wentylacji grawitacyjnej, kratek/wentylatorków w łazience, a nawet nawiewników/rozszczelnień w oknach (można też postawić na stałe szklenia).

Czy rekuperacja jest zdrowa?

Wentylacja mechaniczna nawiewno-wywiewna z rekuperacją jest korzystnym rozwiązaniem nie tylko dla Twojego portfela, ale także dla zdrowia.

Rekuperator odpowiada za usuwanie zużytego, nieświeżego i niezdrowego powietrza z zewnątrz, dając w zamian świeże, czyste powietrze. Poza tym wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła chroni też przed zanieczyszczeniami generowanymi w środku domu. Taki system wentylacyjny doceniają zwłaszcza astmatycy i alergicy.

Rekuperacja ma pozytywny wpływ na:

 • sen,
 • samopoczucie,
 • koncentrację,
 • dotlenienie organizmu,
 • komfort cieplny (stabilna temperatura),
 • brak problemów z wilgotnością.

Ile kosztuje montaż rekuperacji?

Ile kosztuje montaż rekuperacji? Poznaj składowe ceny kompleksowego wykonania rekuperacji:

 • projekt rekuperacji 200 - 600 zł;
 • montaż rekuperacji 16 000 - 34 000 zł;
 • zakup rekuperatora 8000 - 24 000 zł;
 • zakup elementów systemu wentylacyjnego;
 • koszty eksploatacyjne (koszt zużycia energii elektrycznej 200 - 350 zł);
 • wymiana filtrów co około 3 miesiące (150 - 250 zł w skali roku);
 • coroczny serwis rekuperacji 200 - 450 zł.

Ostateczny koszt wykonania rekuperacji zależy od:

 • powierzchni budynku;
 • układu i liczby pomieszczeń;
 • długości instalacji;
 • rodzaju i parametrów technicznych rekuperatora (w tym mocy centrali wentylacyjnej);
 • standardu instalacji (czy zastosowano jakieś ekstra dodatki).

Koszty kompleksowego montażu rekuperacji są dość wysokie, jednak możesz je obniżyć, korzystając z programu "Czyste Powietrze" oraz wprowadzając pewne zmiany już na etapie projektu.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Wentylacji i Rekuperacji
Udostępnij znajomemu