Konstrukcje stalowe z Słupcy

Porównaj oferty od Specjalistów od Konstrukcji Stalowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 388 003 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 096 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Branża budowlana rozwija się w szybkim tempie, oferując zupełnie nowe, lepsze możliwości. Konstrukcje stalowe - jak sama nazwa mówi - to elementy budynków, które wykonane są ze stali. Wyróżnia się kilka podstawowych rodzajów konstrukcji stalowych. Są to konstrukcje: powierzchowne, prętowo–ciągowe oraz prętowe. W pierwszym rodzaju największy nacisk kładzie się na powierzchni, która jest elementem nośnym. Konstrukcje prętowo-ciągowe najczęściej wykorzystywane są do tworzenia wielkogabarytowych instalacji, takich jak mosty. Najpopularniejszą konstrukcją stalową, którą wykorzystuje się najczęściej do montażu m.in. hal i magazynów, to system prętowy.

Konstrukcje stalowe cieszą się rosnącą popularnością wśród inwestorów. Chociażby z tego względu, że zapewniają ogromną wszechstronność wykonania, a także możliwością postawienia przez przedsiębiorcę stałej konstrukcji lub, jeżeli zachodzi taka potrzeba – tymczasowej. Bez problemu można zamówić konstrukcje stalowe, które zadowolą każdego inwestora – wiaty, hale ze stali z pewnością spełnią swoją rolę, a wybór instalacji jest bardzo duży. Postawienie konstrukcji stalowej nie będzie stanowić problemu. Do wyznaczonego miejsca dostarczone są poszczególne elementy, które łączone są w jedną całość wedle projektu. Robi się to tak, aby cała konstrukcja była stabilna – zabezpieczając je solidnie w ziemi. Obiekty są trwałe na niekorzystne warunki pogodowe. Wykorzystanie elementów z demontażu poprzedniego budynku konstrukcji stalowej jest jak najbardziej możliwe – cena nowo postawionego obiektu jest odpowiednio niższa.

Najważniejszym kryterium przy wycenie montażu nowej konstrukcji stalowej jest przeznaczony budżet. Warto wówczas poprosić wykonawcę o wycenę stawianego obiektu. Inną cenę będą miały konstrukcje stalowe z demontażu, a inną te, które będą powstawać od zera. Oferty wykonawców oferujących usługę są zależne m.in. od miejscowości; finalny koszt postawienia konstrukcji stalowejWarszawie będzie znacznie się różnić od identycznej usługi wykonanej w Szczecinie, czy na Śląsku, choćby w Katowicach. Należy wspomnieć, że cena projektu może się znacząco różnić z różnych względów – od poziomu skomplikowania projektu po zastosowany rodzaj konstrukcji.

W tym celu warto wykorzystać portale ogłoszeniowe, na których umieszczone są oferty poszczególnych wykonawców. Należy też sprawdzić opinie umieszczone przez innych klientów, które pozwolą nam na mądrą alokację funduszy – powinniśmy być pewni oferowanej usługi, która będzie rzetelna oraz skrojona pod nasz budżet.

Ranking najlepszych specjalistów od wykonania konstrukcji w Słupcy

Konstrukcje stalowe Słupca

Usługi montażowe STRUŻEK

Uważasz, że najlepsze konstrukcje inżynierskie to nieproste zagadnienie? W takim razie nie trać czasu - profesjonaliści z Usługi montażowe STRUŻEK pomogą Ci i znajdą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Zapytaj o ofertę już teraz i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

Adrian Wiśniewski BK - Fantastyczne Wykonanie Konstrukcji Stalowej Słupca

Fantastyczne Wykonanie Konstrukcji Stalowej Słupca

Firma Adrian Wiśniewski BK oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie. Skupia się na Klientach z rejonu Słupcy oraz przyległych powiatów. Żeby otrzymać więcej informacji skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

F.U.H Wektor - Pierwszorzędne Konstrukcje Inżynierskie Słupca

F.U.H Wektor

Myślisz, że pierwszorzędne konstrukcje inżynierskie to skomplikowany temat? W takim razie nie trać czasu - fachowcy z F.U.H Wektor poradzą Ci i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Więcej informacji możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

ZMLP Zakład Mechaniczny Lech Podgórski - Solidny Montaż Konstrukcji Stalowych Słupca

Solidny Montaż Konstrukcji Stalowych

Bez oporów zleć usługę solidnego montażu konstrukcji stalowych ekspertom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Słupca i okolicznych powiatów. Określ na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Mar-Dom - Najwyższej Klasy Wykonanie Konstrukcji Stalowej Słupca

Mar-Dom

Zleć usługę wykonania konstrukcji stalowej specjalistom z miejscowości Słupca. Urzekną Cię swoimi kompetencjami i dokładnością. Na terenie Słupcy nie mają sobie równych. Przedzwoń jeszcze dzisiaj - naprawdę warto.

Polish Metal Techmology - Świetne Konstrukcje Inżynierskie Słupca

Świetne Konstrukcje Inżynierskie Słupca

Nadal szukasz specjalisty od konstrukcji inżynierskich? Trafiłeś w dobre miejsce - Polish Metal Techmology jest do Twoich usług. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać więcej szczegółów.

KOT-KOP - Doskonałej Jakości Konstrukcje Inżynierskie w Słupcy

Doskonałej Jakości Konstrukcje Inżynierskie w Słupcy

KOT-KOP świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Koncentruje się na Klientach z Słupcy i okolic. Wybierz ich numer i dowiedz się więcej.

Najnowsze z 28 zleceń na wykonanie konstrukcji w Słupcy

Zapotrzebowanie na wykonanie konstrukcji stalowej, 501-1000 m², Konin

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj konstrukcji: fundament pod halę Powierzchnia konstrukcji: 501-1000 m² Zakres prac: wykonanie fundamentów pod halę Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały za...

 • Konin

2022-12-08 do 2022-12-16

Zlecę wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, do 100m², Konin

Podjęcie decyzji o wyborze tego zlecenia da Ci same korzyści i na pewno Klient, który napisał - "Zlecę wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, do 100m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Klienta.

 • Konin

2022-09-05 do 2022-09-13

Zlecę wykonanie projektu i montaż stelażu, 501-1000 m², Gniezno

Rodzaj konstrukcji: stelaż pod budynek lub maszynę Powierzchnia konstrukcji: 501-1000 m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: Klient jest w trakcie formalności Materiały zapewn...

 • Gniezno

2022-08-26 do 2022-09-03

Perfekcyjne Konstrukcje Inżynierskie Słupca

Rodzaj konstrukcji: hala z biurem Powierzchnia konstrukcji: 101-200m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: nie Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: firmy Informacje dod...

 • Gniezno

2022-11-23 do 2022-12-01

Dam zlecenie na wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 301-500m², Gniezno

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 301-500m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: do ustalenia Zlecenie od:...

 • Gniezno

2023-01-05 do 2023-01-13

Zlecę wykonanie konstrukcji stalowej, 472m², Jarocin

Chcesz znaleźć zlecenia jako dobry fachowiec z zakresu perfekcyjnego wykonania konstrukcji stalowej? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany poznając szczegóły jego zapytania, które brzmi "XYZ". Pokaż dobrą ofertę dla tego Klienta - skontaktuj się już dziś.

 • Jarocin

2022-07-15 do 2022-07-23

Solidne Konstrukcje Inżynierskie

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 1001m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: do ustalenia Zlecenie od: firmy Informacje dodatko...

 • Golina

2022-07-18 do 2022-07-26

Zlecenie na montaż namiotu, 320m², Rychnów

Podjęcie decyzji o wyborze montażu konstrukcji stalowych nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec udziel rad i wybierz dostosowane rozwiązanie dla Klienta, który pisze - Zlecenie na montaż namiotu, 320m². Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dobrego Klienta.

 • Rychnów

2022-08-08 do 2022-08-16

Solidne Konstrukcje Stalowe Słupca

Ten Zlecający jeszcze potrzebuje profesjonalistów od konstrukcji stalowych. Napisał ogłoszenie o treści - Zapotrzebowanie na wykonanie konstrukcji stalowej, 201-300m², chcąc trafić w dobre miejsce. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Stawiszyn

2022-11-27 do 2022-12-05

Szukam firmy do wykonania konstrukcji stalowej, do 100m², Pleszew

Rodzaj konstrukcji: Montaż wiaty garażowej Powierzchnia konstrukcji: do 100m² Zakres prac: montaz konstrukcji oraz wykonanie stóp fundamentowych Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: zleceniodawca Zle...

 • Pleszew

2022-09-13 do 2022-09-21

Konstrukcje Inżynierskie

Klient szuka doskonałej współpracy, pisząc - Zapotrzebowanie na montaż namiotu, 700m². To ogłoszenie perfekcyjnie pasuje do profesjonalisty takiego, jak Ty. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Skotniki

2022-08-30 do 2022-09-07

Tani Montaż Konstrukcji Stalowych Słupca

Spraw, że montaż konstrukcji stalowych nie będzie dla Zleceniodawcy trudnością i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako wykwalifikowany pracownik z zakresu montażu konstrukcji stalowych sporządź najlepszą ofertę pod ogłoszenie - Zapotrzebowanie na wykonanie projektu i montaż stelażu, do 100m². Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś.

 • Koło

2022-07-27 do 2022-08-04

Bezkonkurencyjny Montaż Konstrukcji Stalowych

Udowodnij Zlecającemu, że lepszej propozycji montażu konstrukcji stalowych prędko nie znajdzie na terenie Wielkopolskiego, więc jeśli szuka bezkonkurencyjnego montażu konstrukcji stalowych to niezwłocznie powinien sprawdzić Twoją Firmę. Przedłóż dobrą ofertę temu Zleceniodawcy - skontaktuj się niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Swarzędz

2022-10-25 do 2022-11-02

Zapytanie o wykonanie projektu i montaż konstrukcji, 25m², Borówiec

Rodzaj konstrukcji: Balustrada ze stali nierdzewnej Powierzchnia konstrukcji: 25m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlec...

 • Borówiec

2023-01-15 do 2023-01-23

Zapytanie o wykonanie konstrukcji stalowej, 201-300m², Góra Koło Tarnowa Podgórnego

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 201-300m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: Klient jest w trakcie formalności Materiały zapewnia: do ustalenia ...

 • Góra koło Tarnowa Podgórnego

2022-11-03 do 2022-11-11

Pierwszorzędny Montaż Konstrukcji Stalowych

Pokaż Klientowi, że lepszej oferty montażu konstrukcji stalowych prędko nie znajdzie na terenie Inowrocławia, więc jeżeli poszukuje pierwszorzędnego montażu konstrukcji stalowych to bezzwłocznie powinien wybrać Twoją Firmę. Zadzwoń i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania - naprawdę warto.

 • Inowrocław

2022-12-30 do 2023-01-04

Zlecę wykonanie projektu i montaż konstrukcji, 2000m², Inowrocław

Rodzaj konstrukcji: budynek pod obiekt handlowy Powierzchnia konstrukcji: 2000m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecen...

 • Inowrocław

2022-10-21 do 2022-10-29

Konstrukcje Inżynierskie

Rodzaj konstrukcji: Wiata śmietnikowa Powierzchnia konstrukcji: do 100m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: f...

 • Inowrocław

2022-12-06 do 2022-12-14

Zlecę montaż hali magazynowej, 1200m², Inowrocław

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Zlecę montaż hali magazynowej, 1200m²". Wykonaj zadanie wysokiej klasy wykonania konstrukcji stalowej jako fachowiec w tej dziedzinie. Powiadom Klienta o gotowości do podjęcia prac z Inowrocławia i przyległych miast. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać więcej informacji.

 • Inowrocław

2022-12-30 do 2023-01-04

Znakomite Konstrukcje Inżynierskie

Rodzaj konstrukcji: wiata przystankowa Powierzchnia konstrukcji: do 100m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: zleceniodawca Zlecenie od: firmy Termin skorz...

 • Koźmin Wielkopolski

2022-12-19 do 2022-12-27

Zapotrzebowanie na wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 201-300m², Kalisz

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 201-300m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: Klient jest w trakcie formalności Materiały zapewnia: wykonawca Zl...

 • Kalisz

2022-07-14 do 2022-07-14

Zlecę wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 201-300m², Kalisz

Jako ekspert przedstaw doskonałą ofertę montażu konstrukcji stalowych. Masz na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, którzy zapewnili o Twoim profesjonalnym podejściu do pracy. Z pewnością zapytanie o treści "Zlecę wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 201-300m²" jest stworzone dla Twojej firmy. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - zadzwoń!

 • Kalisz

2022-07-14 do 2022-07-22

Wyjątkowe Wykonanie Konstrukcji Stalowej Słupca

Starasz się odnaleźć Klienta jako dobry profesjonalista z zakresu wyjątkowego wykonania konstrukcji stalowej z Twojego rejonu? Przyczyń się do realizacji celów Klienta poznając szczegóły jego zapytania, które brzmi "XYZ". Jeśli chcesz uzyskać dokładne informacje skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

 • Kalisz

2022-09-21 do 2022-09-29

Solidne Konstrukcje Stalowe

Rodzaj konstrukcji: wiaty autobusowe Powierzchnia konstrukcji: 1200m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: zleceniodawca Zlecenie od: firmy Informacje dodat...

 • Kalisz

2022-11-02 do 2022-11-10

Zapytanie o wykonanie konstrukcji stalowej, 101-200m², Kalisz

W przypadku, gdy realizujesz zlecenia na pierwszorzędne wykonanie konstrukcji stalowej w rejonie Kalisza i świadczysz usługi z najwyższej półki to znalazłeś dobre miejsce. Klient, który napisał zapytanie o treści "Zapytanie o wykonanie konstrukcji stalowej, 101-200m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej kompetentnej firmy. Zapraszamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

 • Kalisz

2022-11-18 do 2022-11-26

Zlecę montaż hali produkcyjnej, 1000m², Śrem

Wybór tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który zleca - "Zlecę montaż hali produkcyjnej, 1000m²", nie pożałuje współpracy z doradcą takim, jak Ty. Dlatego, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Śrem

2022-09-28 do 2022-10-06

Znakomite Konstrukcje Inżynierskie

Wykonanie konstrukcji inżynierskich dla tego Klienta będzie banalnie łatwe. Zlecenie ma treść - Zapotrzebowanie na wykonanie konstrukcji stalowej, 501-1000 m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zachwyci najbardziej wymagających. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Śrem

2022-09-28 do 2022-10-06

Montaż Konstrukcji Stalowych

Doprowadź do tego, że montaż konstrukcji stalowych nie będzie dla Klienta tajemnicą i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako profesjonalny konsultant z branży montażu konstrukcji stalowych stwórz najlepszą ofertę pod zlecenie - Zapytanie o wykonanie projektu i montaż konstrukcji, 9m². Zaledwie chwila dzieli Cię od uzyskania świetnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Owińska

2022-08-23 do 2022-08-31

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Konstrukcji Stalowych

Najczęstsze pytania o konstrukcjach stalowych

Jak wybrać firmę do wykonania konstrukcji stalowych?

Zlecenie wykonania konstrukcji stalowej warto powierzyć firmie, która:

 • posiada bogate doświadczenie w wykonywaniu konstrukcji stalowych, a tym samym bogate portfolio;
 • jest w stałym kontakcie z klientem, potrafi doradzić i znaleźć optymalne rozwiązanie;
 • ma dobrą pozycję i opinię na rynku;
 • posiada śrutownię i lakiernię;
 • jest w stanie zapewnić transport, sprzęt budowany i zaplecze technologiczne;
 • oferuje kompleksową usługę - wykonanie i montaż hali stalowej, hali magazynowej lub innej konstrukcji stalowej.

Jakie są rodzaje konstrukcji stalowych?

Podział konstrukcji stalowych obejmuje:

 1. Konstrukcje stalowe szkieletowe prętowe, płaskie i przestrzenne - wykorzystywane w budynkach żelbetowych i instalacjach przemysłowych (w elementach w formie kratowej lub pełnościennej).
 2. Konstrukcje stalowe szkieletowe prętowo-ciągowe - znaleźć je można w projektach wielkogabarytowych, dachach o dużych rozpiętościach i mostach wiszących.

Konstrukcje stalowe powierzchniowe - stosowane w zbiornikach, w których elementem nośnym jest jego powierzchnia.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Konstrukcji Stalowych