Konstrukcje stalowe z Kępna

Porównaj oferty od Specjalistów od Konstrukcji Stalowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 430 451 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 230 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Branża budowlana rozwija się w szybkim tempie, oferując zupełnie nowe, lepsze możliwości. Konstrukcje stalowe - jak sama nazwa mówi - to elementy budynków, które wykonane są ze stali. Wyróżnia się kilka podstawowych rodzajów konstrukcji stalowych. Są to konstrukcje: powierzchowne, prętowo–ciągowe oraz prętowe. W pierwszym rodzaju największy nacisk kładzie się na powierzchni, która jest elementem nośnym. Konstrukcje prętowo-ciągowe najczęściej wykorzystywane są do tworzenia wielkogabarytowych instalacji, takich jak mosty. Najpopularniejszą konstrukcją stalową, którą wykorzystuje się najczęściej do montażu m.in. hal i magazynów, to system prętowy.

Konstrukcje stalowe cieszą się rosnącą popularnością wśród inwestorów. Chociażby z tego względu, że zapewniają ogromną wszechstronność wykonania, a także możliwością postawienia przez przedsiębiorcę stałej konstrukcji lub, jeżeli zachodzi taka potrzeba – tymczasowej. Bez problemu można zamówić konstrukcje stalowe, które zadowolą każdego inwestora – wiaty, hale ze stali z pewnością spełnią swoją rolę, a wybór instalacji jest bardzo duży. Postawienie konstrukcji stalowej nie będzie stanowić problemu. Do wyznaczonego miejsca dostarczone są poszczególne elementy, które łączone są w jedną całość wedle projektu. Robi się to tak, aby cała konstrukcja była stabilna – zabezpieczając je solidnie w ziemi. Obiekty są trwałe na niekorzystne warunki pogodowe. Wykorzystanie elementów z demontażu poprzedniego budynku konstrukcji stalowej jest jak najbardziej możliwe – cena nowo postawionego obiektu jest odpowiednio niższa.

Najważniejszym kryterium przy wycenie montażu nowej konstrukcji stalowej jest przeznaczony budżet. Warto wówczas poprosić wykonawcę o wycenę stawianego obiektu. Inną cenę będą miały konstrukcje stalowe z demontażu, a inną te, które będą powstawać od zera. Oferty wykonawców oferujących usługę są zależne m.in. od miejscowości; finalny koszt postawienia konstrukcji stalowejWarszawie będzie znacznie się różnić od identycznej usługi wykonanej w Szczecinie, czy na Śląsku, choćby w Katowicach. Należy wspomnieć, że cena projektu może się znacząco różnić z różnych względów – od poziomu skomplikowania projektu po zastosowany rodzaj konstrukcji.

W tym celu warto wykorzystać portale ogłoszeniowe, na których umieszczone są oferty poszczególnych wykonawców. Należy też sprawdzić opinie umieszczone przez innych klientów, które pozwolą nam na mądrą alokację funduszy – powinniśmy być pewni oferowanej usługi, która będzie rzetelna oraz skrojona pod nasz budżet.

Ranking najlepszych specjalistów od wykonania konstrukcji w Kępnie

Konstrukcje stalowe Kępno

KONSTRUKT

3 opinie

Chcesz znaleźć rzetelnego partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? KONSTRUKT jest na to skuteczną metodą. Określ na czym Ci zależy i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

"MACHIN" PIOTR SZCZYPKOWSKI - Porządne Hale Stalowe Kępno

"MACHIN" PIOTR SZCZYPKOWSKI

1 opinia

Firma MACHIN PIOTR SZCZYPKOWSKI oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Skupia się na Klientach z miejscowości Kępno i okolic. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

Aiolos Marcin Powolny - Staranne Hale Stalowe w Kępnie

Staranne Hale Stalowe w Kępnie

1 opinia

Wciąż szukasz specjalisty od hal stalowych? Trafiłeś w dobre miejsce - Aiolos Marcin Powolny jest do Twoich usług. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Zakład Mechaniczny Progress Leszek Sawicki - Fantastyczne Wykonanie Konstrukcji Stalowej Kępno

Fantastyczne Wykonanie Konstrukcji Stalowej Kępno

Firma Zakład Mechaniczny Progress Leszek Sawicki oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie. Skupia się na Klientach z rejonu Kępna oraz przyległych powiatów. Żeby otrzymać więcej informacji skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

Proinwest Wołk sp. j. - Fantastyczny Montaż Konstrukcji Stalowych Kępno

Fantastyczny Montaż Konstrukcji Stalowych

Zleć prace dotyczące montażu konstrukcji stalowych ekspertom z miejscowości Kępno. Przekonają Cię swoim zaangażowaniem i fachowością. Na terenie Kępna są w ścisłej czołówce. Przedstawią Ci dobrą ofertę, nie pożałujesz.

Przedsiębiorstwo Prywatne EW-RO - Świetne Hale Stalowe Kępno

Przedsiębiorstwo Prywatne EW-RO

Nadal poszukujesz dobrej firmy od hal stalowych? Trafiłeś w dobre miejsce - Przedsiębiorstwo Prywatne EW-RO jest do Twoich usług. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej informacji.

Zakład Usługowo-Wytwórczy "UNITECH" - Najwyższej Klasy Montaż Konstrukcji Stalowych Kępno

Zakład Usługowo-Wytwórczy "UNITECH"

W przypadku, gdy potrzebujesz najwyższej klasy montażu konstrukcji stalowych i szukasz rozwiązań z najwyższej półki to wykorzystaj kompetencje Zakład Usługowo-Wytwórczy UNITECH. Umów się na rozmowę już teraz, aby otrzymać ofertę.

INNOVA TECHNOLOGIES - Rewelacyjne Hale Magazynowe Kępno

Rewelacyjne Hale Magazynowe Kępno

Chcesz znaleźć godnego zaufania specjalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? INNOVA TECHNOLOGIES z Kępna jest na to skuteczną metodą. Szczegółową wycenę otrzymasz po kontakcie.

Stach-bud - Perfekcyjne Wykonanie Konstrukcji Stalowej Kępno

Stach-bud

Powierz zadanie perfekcyjnego wykonania konstrukcji stalowej profesjonalistom z firmy Stach-bud. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Kępno i przyległych powiatów. Dłużej nie czekaj i skontaktuj się od razu - nie zawiedziesz się!

Adrian Pancerz - Wyśmienite Konstrukcje Stalowe Kępno

Adrian Pancerz

Poszukując konstrukcji stalowych trafisz na wielu producentów, którzy mają ofertę dla Ciebie, ale to Adrian Pancerz jest najwyższej próby. Przedstawią Ci dobrą ofertę - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

Najnowsze z 29 zleceń na wykonanie konstrukcji w Kępnie

Zapytanie o wykonanie projektu i montaż hali produkcyjnej, 3000m², Domasłów

Klient napisał "Zapytanie o wykonanie projektu i montaż hali produkcyjnej, 3000m²". Wykonaj usługę wysokiej klasy wykonania konstrukcji stalowej jako fachowiec w tej branży. Zadeklaruj gotowość do wykonania działalności z okolic Wielkopolskiego i okolicznych powiatów. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Domasłów

2022-11-03 do 2022-11-11

Tani Montaż Konstrukcji Stalowych Kępno

Zakres prac: wykonanie konstrukcji stalowej dachu (poliwęglan) Informacje dodatkowe: zadaszenie trybuny Powierzchnia ok. 100m2 Termin rozpoczęcia prac: I kwartał 2023...

 • Kępno

2022-08-18 do 2022-08-26

Zlecę montaż hali magazynowej, 301-500m², Galewice

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 301-500m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: zleceniodawca Zlecenie od: firmy Termin skorzys...

 • Galewice

2022-09-28 do 2022-10-06

Odpowiedni Montaż Konstrukcji Stalowych

Rodzaj konstrukcji: hala produkcyjna Powierzchnia konstrukcji: 1200m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: firm...

 • Kluczbork

2022-10-21 do 2022-10-29

Zapotrzebowanie na montaż konstrukcji, 1400m², Kluczbork

Rodzaj konstrukcji: pawilon handlowy Powierzchnia konstrukcji: 1400m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: do ustalenia Zlecenie od: generalnego wykonawcy I...

 • Kluczbork

2022-11-09 do 2022-11-17

Zlecę wykonanie projektu i montaż hali z biurem, 501-1000 m², Wieluń

Rodzaj konstrukcji: hala z biurem Powierzchnia konstrukcji: 501-1000 m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: fi...

 • Wieluń

2022-10-12 do 2022-10-20

Opłacalny Montaż Konstrukcji Stalowych

Rodzaj konstrukcji: dach Powierzchnia konstrukcji: 201-300m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: generalnego wykonawcy Termin skorzy...

 • Lasowice Wielkie

2022-11-29 do 2022-12-07

Zapotrzebowanie na montaż hali produkcyjnej, 101-200m², Godziesze Małe

Dla Klienta, który pisze - Zapotrzebowanie na montaż hali produkcyjnej, 101-200m², wybranie najwyższej klasy montażu konstrukcji stalowych jest niełatwe, jednak Twoja firma będzie na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu dopasowanego produktu. Podejmij decyzję bez zwłoki - przedzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Godziesze Małe

2022-08-01 do 2022-08-09

Porządne Konstrukcje Inżynierskie Kępno

Rodzaj konstrukcji: zbiorniki cisnieniowe Powierzchnia konstrukcji: 201-300m² Zakres prac: zakup i dostawa Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: zleceniodawca Zlecenie od: firmy Informacje dodatkowe:...

 • Ostrów Wielkopolski

2023-01-17 do 2023-01-25

Najwyższej Klasy Wykonanie Konstrukcji Stalowej Kępno

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 1250m² Zakres prac: Wylanie fundamentów i postawienie hali Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: do ustalenia Zlecenie od: osoby prywatnej...

 • Jelcz-Laskowice

2022-10-05 do 2022-10-13

Bezkonkurencyjny Montaż Konstrukcji Stalowych

Rodzaj konstrukcji: dach Powierzchnia konstrukcji: 301-500m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: nie Materiały zapewnia: do ustalenia Zlecenie od: osoby prywatnej Termin sko...

 • Olesno

2023-01-15 do 2023-01-23

Znakomite Konstrukcje Stalowe Kępno

Zlecenie o treści - Zlecę wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 300m² jest skierowane do fachowca, który oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Dolnośląskie oraz przyległych powiatów. Już nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - nie zawiedziesz się!

 • Zawonia

2022-11-03 do 2022-11-11

Rewelacyjne Wykonanie Konstrukcji Stalowej

Wybranie tego Klienta da Ci same korzyści i z pewnością Klient, który napisał - "Zapotrzebowanie na wykonanie projektu i montaż konstrukcji, do 100m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Aby otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

 • Dobrzykowice

2022-08-25 do 2022-09-02

Zapytanie o montaż hali produkcyjnej, 301-500m², Zębowice

Nadal jesteś w stanie złożyć ofertę w odpowiedzi na zapytanie Zleceniodawcy jako profesjonalista od konstrukcji inżynierskich. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z Twojego doświadczenia oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Nie zwlekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

 • Zębowice

2022-09-07 do 2022-09-15

Konstrukcje Stalowe

Zapytanie o treści - Zlecę montaż hali produkcyjnej, 130m² jest skierowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Kalisz oraz przyległych powiatów. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Kalisz

2022-09-21 do 2022-09-29

Zlecę montaż konstrukcji, 1200m², Kalisz

Ten Zleceniodawca, który w dalszym ciągu nie znalazł montażu konstrukcji stalowych, mimo że poszukuje od wielu dni, napisał nam zapytanie o treści - Zlecę montaż konstrukcji, 1200m². To właśnie Twoja oferta może zakończyć problem Zleceniodawcy. Zadzwoń i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania.

 • Kalisz

2022-11-02 do 2022-11-10

Zapytanie o wykonanie konstrukcji stalowej, 101-200m², Kalisz

Jeśli konkurencyjna cena i solidna realizacja powierzonych zadań to Twoje główne mocne strony jako fachowca od wykonania konstrukcji stalowej to zdecyduj się na wykonanie zlecenia - Zapytanie o wykonanie konstrukcji stalowej, 101-200m². Umów się na konkretny termin!

 • Kalisz

2022-11-18 do 2022-11-26

Zlecenie na wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 201-300m², Siechnice

Zleceniodawca napisał zgłoszenie brzmiące "Zlecenie na wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 201-300m²". Jako zaufany ekspert w dziedzinie konstrukcji inżynierskich daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Ledwie krok dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - zobacz!

 • Siechnice

2022-10-02 do 2022-10-10

Znakomite Konstrukcje Stalowe

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 201-300m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: Klient jest w trakcie formalności Materiały zapewnia: wykonawca Zl...

 • Siechnice

2022-10-11 do 2022-10-19

Zapotrzebowanie na wykonanie konstrukcji stalowej, 301-500m², Siechnice

Rodzaj konstrukcji: budynek wielorodzinny Powierzchnia konstrukcji: 301-500m² Zakres prac: przegląd budowlany Pozwolenie na budowę: nie Materiały zapewnia: do ustalenia Zlecenie od: firmy Informacje dodatkowe: uprawnienia ko...

 • Siechnice

2022-12-12 do 2022-12-20

Dam zlecenie na wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 200m², Siechnice

Wybranie montażu konstrukcji stalowych nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista poradź i wybierz spełniające wymagania rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który napisał - Dam zlecenie na wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 200m². Zachęcamy do kontaktu.

 • Siechnice

2023-01-31 do 2023-02-08
dodano 4 dni temu

Zapotrzebowanie na wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 501-1000 m², Opole

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 501-1000 m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: ...

 • Opole

2022-11-27 do 2022-12-05

Fantastyczne Wykonanie Konstrukcji Stalowej

Rodzaj konstrukcji: silosy zbożowe Powierzchnia konstrukcji: 301-500m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: zleceniodawca Zlecenie od: firmy Termin skorzyst...

 • Opole

2022-08-10 do 2022-08-18

Rewelacyjne Konstrukcje Stalowe

Rodzaj konstrukcji: Portal wejściowy Powierzchnia konstrukcji: do 100m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: fi...

 • Opole

2022-11-29 do 2022-12-07

Zapytanie o wykonanie konstrukcji stalowej, 301-500m², Opole

Rodzaj konstrukcji: hala produkcyjna Powierzchnia konstrukcji: 301-500m² Zakres prac: modernizacja, budowa Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: generalnego wykonawcy Termin sk...

 • Opole

2022-10-04 do 2022-10-12

Zapytanie o wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 1500m², Opole

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 1500m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: Klient jest w trakcie formalności Materiały zapewnia: wykonawca Zlece...

 • Opole

2022-09-15 do 2022-09-23

Zapotrzebowanie na montaż hali magazynowej, 18000m², Opole

Rodzaj konstrukcji: budynek handlowy Powierzchnia konstrukcji: 18 000m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: firmy Inform...

 • Opole

2023-01-04 do 2023-01-12

Zlecę wykonanie projektu i montaż konstrukcji, do 100m², Opole

Rodzaj konstrukcji: Pylon Powierzchnia konstrukcji: do 100m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: Klient jest w trakcie formalności Materiały zapewnia: do ustalenia Zlecenie o...

 • Opole

2023-01-19 do 2023-01-27

Bezkonkurencyjny Montaż Konstrukcji Stalowych

Jako specjalista zaproponuj bezkonkurencyjną ofertę montażu konstrukcji stalowych. Masz na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, którzy potwierdzili o Twoim profesjonalnym podejściu do pracy. Bez wątpienia zapytanie o treści "Dam zlecenie na wykonanie projektu i montaż konstrukcji, 1500m²" jest idealne dla Ciebie. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Opole

2022-11-11 do 2022-11-19

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Konstrukcji Stalowych

Najczęstsze pytania o konstrukcjach stalowych

Jak wybrać firmę do wykonania konstrukcji stalowych?

Zlecenie wykonania konstrukcji stalowej warto powierzyć firmie, która:

 • posiada bogate doświadczenie w wykonywaniu konstrukcji stalowych, a tym samym bogate portfolio;
 • jest w stałym kontakcie z klientem, potrafi doradzić i znaleźć optymalne rozwiązanie;
 • ma dobrą pozycję i opinię na rynku;
 • posiada śrutownię i lakiernię;
 • jest w stanie zapewnić transport, sprzęt budowany i zaplecze technologiczne;
 • oferuje kompleksową usługę - wykonanie i montaż hali stalowej, hali magazynowej lub innej konstrukcji stalowej.

Jakie są rodzaje konstrukcji stalowych?

Podział konstrukcji stalowych obejmuje:

 1. Konstrukcje stalowe szkieletowe prętowe, płaskie i przestrzenne - wykorzystywane w budynkach żelbetowych i instalacjach przemysłowych (w elementach w formie kratowej lub pełnościennej).
 2. Konstrukcje stalowe szkieletowe prętowo-ciągowe - znaleźć je można w projektach wielkogabarytowych, dachach o dużych rozpiętościach i mostach wiszących.

Konstrukcje stalowe powierzchniowe - stosowane w zbiornikach, w których elementem nośnym jest jego powierzchnia.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Konstrukcji Stalowych