Konstrukcje stalowe z Gniezna

Porównaj oferty od Specjalistów od Konstrukcji Stalowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 441 372 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 689 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Branża budowlana rozwija się w szybkim tempie, oferując zupełnie nowe, lepsze możliwości. Konstrukcje stalowe - jak sama nazwa mówi - to elementy budynków, które wykonane są ze stali. Wyróżnia się kilka podstawowych rodzajów konstrukcji stalowych. Są to konstrukcje: powierzchowne, prętowo–ciągowe oraz prętowe. W pierwszym rodzaju największy nacisk kładzie się na powierzchni, która jest elementem nośnym. Konstrukcje prętowo-ciągowe najczęściej wykorzystywane są do tworzenia wielkogabarytowych instalacji, takich jak mosty. Najpopularniejszą konstrukcją stalową, którą wykorzystuje się najczęściej do montażu m.in. hal i magazynów, to system prętowy.

Konstrukcje stalowe cieszą się rosnącą popularnością wśród inwestorów. Chociażby z tego względu, że zapewniają ogromną wszechstronność wykonania, a także możliwością postawienia przez przedsiębiorcę stałej konstrukcji lub, jeżeli zachodzi taka potrzeba – tymczasowej. Bez problemu można zamówić konstrukcje stalowe, które zadowolą każdego inwestora – wiaty, hale ze stali z pewnością spełnią swoją rolę, a wybór instalacji jest bardzo duży. Postawienie konstrukcji stalowej nie będzie stanowić problemu. Do wyznaczonego miejsca dostarczone są poszczególne elementy, które łączone są w jedną całość wedle projektu. Robi się to tak, aby cała konstrukcja była stabilna – zabezpieczając je solidnie w ziemi. Obiekty są trwałe na niekorzystne warunki pogodowe. Wykorzystanie elementów z demontażu poprzedniego budynku konstrukcji stalowej jest jak najbardziej możliwe – cena nowo postawionego obiektu jest odpowiednio niższa.

Najważniejszym kryterium przy wycenie montażu nowej konstrukcji stalowej jest przeznaczony budżet. Warto wówczas poprosić wykonawcę o wycenę stawianego obiektu. Inną cenę będą miały konstrukcje stalowe z demontażu, a inną te, które będą powstawać od zera. Oferty wykonawców oferujących usługę są zależne m.in. od miejscowości; finalny koszt postawienia konstrukcji stalowejWarszawie będzie znacznie się różnić od identycznej usługi wykonanej w Szczecinie, czy na Śląsku, choćby w Katowicach. Należy wspomnieć, że cena projektu może się znacząco różnić z różnych względów – od poziomu skomplikowania projektu po zastosowany rodzaj konstrukcji.

W tym celu warto wykorzystać portale ogłoszeniowe, na których umieszczone są oferty poszczególnych wykonawców. Należy też sprawdzić opinie umieszczone przez innych klientów, które pozwolą nam na mądrą alokację funduszy – powinniśmy być pewni oferowanej usługi, która będzie rzetelna oraz skrojona pod nasz budżet.

Ranking najlepszych specjalistów od wykonania konstrukcji w Gnieźnie

Konstrukcje stalowe Gniezno

WMK-MISTAL Kaczorowski Mirosław

3 opinie

Jeśli jeszcze potrzebujesz profesjonalistów od hal stalowych to wykorzystaj kompetencje WMK-MISTAL Kaczorowski Mirosław. Gniezno to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Żeby poznać szczegółową wycenę skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

Kierownik Budowy Tomasz Walczak - Najlepsze Hale Stalowe Gniezno

Najlepsze Hale Stalowe Gniezno

4 opinie

Jeśli wciąż poszukujesz profesjonalistów od hal stalowych to skorzystaj z kwalifikacji Kierownik Budowy Tomasz Walczak. Gniezno i okolice - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie pożałujesz.

KBR Invest sp. z o.o. - Pierwszorzędne Hale Magazynowe w Gnieźnie

Pierwszorzędne Hale Magazynowe w Gnieźnie

19 opinii

Na wypadek jeśli nadal potrzebujesz dobrej firmy od hal magazynowych to skorzystaj z kwalifikacji KBR Invest sp. z o.o.. Gniezno i pobliske miasta to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Dokładne informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Firma Usługowo Produkcyjna - Pierwszorzędne Konstrukcje Inżynierskie Gniezno

Pierwszorzędne Konstrukcje Inżynierskie Gniezno

1 opinia

Poszukujesz profesjonalistów od konstrukcji inżynierskich? Skorzystaj z kwalifikacji Firma Usługowo Produkcyjna. Żeby otrzymać dokładną wycenę skontaktuj się - to Ci się opłaci.

Magdalena Tubacka - Doskonałej Jakości Hale Magazynowe Gniezno

Magdalena Tubacka

2 opinie

Na wypadek jeśli nadal szukasz profesjonalistów od hal magazynowych to wykorzystaj doświadczenie Magdalena Tubacka. Gniezno i pobliske miasta to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Gorąco zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

Kędzierzyn 62-220 Niechanowo Nowicki - Solidne Hale Magazynowe Gniezno

Solidne Hale Magazynowe

1 opinia

Wykonanie hal magazynowych będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Kędzierzyn 62-220 Niechanowo Nowicki ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania świetnej wyceny - zadzwoń!

Werbo - Perfekcyjny Montaż Konstrukcji Stalowych Gniezno

Perfekcyjny Montaż Konstrukcji Stalowych

1 opinia

Chesz znaleźć dobrego profesjonalistę z zakresu perfekcyjnego montażu konstrukcji stalowych z Gniezna do realizacji zaplanowanych działań? Firma Werbo jest Twoim rozwiązaniem. Zdecyduj się szybko - zadzwoń i otrzymaj propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

MPM Grobelny - Porządne Konstrukcje Stalowe Gniezno

MPM Grobelny

Kolejnego takiego sprzedawcy prędko nie znajdziesz w miejscowości Gniezno i okolicy, więc jeśli szukasz porządnych konstrukcji stalowych to niezwłocznie zobacz MPM Grobelny. Zachęcamy do zadawania pytań.

Staltom Sp. z o.o. - Porządne Hale Stalowe Gniezno

Porządne Hale Stalowe

Jeśli poszukujesz świetnej ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z Staltom Sp. z o.o. perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby otrzymać ofertę.

Janiak SM - Cenione Konstrukcje Stalowe Gniezno

Cenione Konstrukcje Stalowe

Myślisz, że pierwszorzędne konstrukcje inżynierskie to skomplikowany temat? W takim razie nie trać czasu - fachowcy z Janiak SM poradzą Ci i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Więcej informacji możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Najnowsze z 29 zleceń na wykonanie konstrukcji w Gnieźnie

Pierwszorzędne Konstrukcje Stalowe Gniezno

Zlecający szuka doskonałej jakości wykonywanych usług, pisząc - Dam zlecenie na wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 301-500m². To zlecenie perfekcyjnie pasuje do profesjonalisty takiego, jak Ty. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Gniezno

2023-01-05 do 2023-01-13

Zapytanie o wykonanie projektu i montaż hali z biurem, 101-200m², Gniezno

Próbujesz znaleźć Zleceniodawcę jako godny zaufania profesjonalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla autora zapytania z Gniezna. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Gniezno

2022-11-23 do 2022-12-01

Konstrukcje Inżynierskie Gniezno

Rodzaj konstrukcji: stelaż pod budynek lub maszynę Powierzchnia konstrukcji: 501-1000 m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: Klient jest w trakcie formalności Materiały zapewn...

 • Gniezno

2022-08-26 do 2022-09-03

Zlecę wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 301-500m², Swarzędz

Chcesz znaleźć zlecenia jako dobry fachowiec z zakresu perfekcyjnego wykonania konstrukcji stalowej? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany poznając szczegóły jego zapytania, które brzmi "XYZ". Pokaż dobrą ofertę dla tego Klienta - skontaktuj się już dziś.

 • Swarzędz

2022-10-25 do 2022-11-02

Zapytanie o montaż namiotu, 301-500m², Ostrów Kaliski

Rodzaj konstrukcji: namiot Powierzchnia konstrukcji: 301-500m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: Klient jest w trakcie formalności Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: osoby prywatnej Term...

 • Ostrów kaliski

2023-02-05 do 2023-02-06

Zapytanie o wykonanie projektu i montaż konstrukcji, 9m², Owińska

Rodzaj konstrukcji: antresola Powierzchnia konstrukcji: 9m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: osoby prywatne...

 • Owińska

2022-08-23 do 2022-08-31

Zapytanie o wykonanie konstrukcji stalowej, 201-300m², Góra Koło Tarnowa Podgórnego

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 201-300m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: Klient jest w trakcie formalności Materiały zapewnia: do ustalenia ...

 • Góra koło Tarnowa Podgórnego

2022-11-03 do 2022-11-11

Konstrukcje Stalowe

Jeszcze masz możliwość odpowiedzieć na zapytanie Zlecającego jako specjalista od konstrukcji stalowych. Pozwól Zlecającym wykorzystać Twoje kompetencje oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Już teraz umów się z nim na rozmowę, aby przesłać wycenę.

 • Borówiec

2023-01-15 do 2023-01-23

Zlecenie na montaż konstrukcji, 101-200m², Poznań

Rodzaj konstrukcji: konstrukcja domu Powierzchnia konstrukcji: 101-200m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: nie Materiały zapewnia: do ustalenia Zlecenie od: generalnego wykonawcy Informacje doda...

 • Poznań

2022-11-03 do 2022-11-11

Zapotrzebowanie na montaż konstrukcji, 301-500m², Poznań

Rodzaj konstrukcji: Wykonanie balustrad wewnętrznych i zewnętrznych, przegród balkonowych Powierzchnia konstrukcji: 301-500m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapew...

 • Poznań

2022-12-14 do 2022-12-22

Zlecę montaż konstrukcji, 35m², Poznań

Przyjmij zlecenie fantastycznego wykonania konstrukcji stalowej o treści "Zlecę montaż konstrukcji, 35m²", jako profesjonalista z miejscowości Poznań. Zyskaj klientów swoimi kwalifikacjami i dokładnością. Pokaż, że w okolicy Poznania jesteś w ścisłej czołówce. Nie czekaj i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Poznań

2022-10-26 do 2022-11-03

Dam zlecenie na konstrukcję stalową, do 100m², Poznań

Dla Zlecającego, który pisze - Dam zlecenie na konstrukcję stalową, do 100m², wybranie znakomitego montażu konstrukcji stalowych może być bardziej skomplikowane niż się oczekiwało, ale pracownicy Twojej firmy będą na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu dopasowanego rozwiązania. Skontaktuj się z nimi już teraz.

 • Poznań

2022-11-21 do 2022-11-29

Dam zlecenie na montaż stelażu, 501-1000 m², Poznań

Rodzaj konstrukcji: stelaż pod budynek lub maszynę Powierzchnia konstrukcji: 501-1000 m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: zleceniodawca Zlecenie od: firm...

 • Poznań

2022-11-17 do 2022-11-25

Dam zlecenie na wykonanie projektu i montaż hali produkcyjnej, 1500m², Poznań

Zlecający napisał zgłoszenie o treści "Dam zlecenie na wykonanie projektu i montaż hali produkcyjnej, 1500m²". Jako zaufany fachowiec w dziedzinie konstrukcji stalowych wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Tylko krok dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - zadzwoń!

 • Poznań

2022-10-09 do 2022-10-17

Wykonanie Konstrukcji Stalowej Gniezno

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Zlecenie na wykonanie projektu i montaż hali produkcyjnej, 1400m²". Wykonaj zadanie najlepszego wykonania konstrukcji stalowej jako ekspert w tej dziedzinie. Poinformuj Klienta o chęci do realizacji działalności z okolic Poznania i sąsiednich miast. Umów się na konkretny termin już teraz!

 • Poznań

2022-09-05 do 2022-09-13

Doskonałe Wykonanie Konstrukcji Stalowej

Wykonaj prace dotyczące doskonałego wykonania konstrukcji stalowej od rzetelnych Klientów zainteresowanych zatrudnieniem na terenie Poznania. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Poznań

2022-11-19 do 2022-11-27

Zlecę wykonanie projektu i montaż stelażu, 45m², Poznań

Na wypadek jeśli nadal jako dobra firma od konstrukcji inżynierskich poszukujesz pracy to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zlecę wykonanie projektu i montaż stelażu, 45m². Prowadząc firmę jako doświadczony przedsiębiorca z rejonu Poznania na pewno udowodnisz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Poznań

2022-10-24 do 2022-11-01

Pierwszorzędne Konstrukcje Inżynierskie

Rodzaj konstrukcji: stelaż pod budynek lub maszynę Powierzchnia konstrukcji: 32m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: nie Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: firmy In...

 • Poznań

2022-11-14 do 2022-11-22

Solidne Konstrukcje Stalowe

Rodzaj konstrukcji: ogrodzenie na skrzynki Powierzchnia konstrukcji: do 100m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: nie Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: firmy Informacje dodatkowe: Proszę ...

 • Poznań

2023-01-18 do 2023-01-26

Zapotrzebowanie na montaż konstrukcji, 501-1000 m², Poznań

Rodzaj konstrukcji: Wiata stalowa Powierzchnia konstrukcji: 501-1000 m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: generalnego wykonawcy In...

 • Poznań

2022-08-19 do 2022-08-27

Konstrukcje Stalowe

Ten Zleceniodawca poszukuje dobrej firmy od konstrukcji stalowych. Napisał ogłoszenie o treści - Zapytanie o montaż hali magazynowej, 17000m², chcąc wykwalifikowanych specjalistów. Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Poznań

2022-09-19 do 2022-09-27

Zapotrzebowanie na wykonanie projektu i montaż hali produkcyjnej, 201-300m², Poznań

Ten Klient uważa, że solidne konstrukcje stalowe to niełatwy temat. Napisał zlecenie o treści "Zapotrzebowanie na wykonanie projektu i montaż hali produkcyjnej, 201-300m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista pomożesz mu i znajdziesz dostosowane do potrzeb Klienta rozwiązanie. Zachęcamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

 • Poznań

2022-10-27 do 2022-10-28

Najwyższej Klasy Wykonanie Konstrukcji Stalowej

Pragniesz znaleźć zlecenia jako warty zaufania fachowiec z zakresu najwyższej klasy wykonania konstrukcji stalowej z Poznania? Pomóż zrealizować Klientowi zlecenie poznając szczegóły jego zapytania, które brzmi "XYZ". Dlatego, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Poznań

2022-12-07 do 2022-12-15

Zlecenie na wykonanie projektu i montaż konstrukcji, 14m², Poznań

W przypadku, gdy interesuje Cię zlecenie na pierwszorzędne wykonanie konstrukcji stalowej w rejonie Poznania i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to skontaktuj się ze zleceniodawcą. Klient, który napisał zlecenie o treści "Zlecenie na wykonanie projektu i montaż konstrukcji, 14m²", jest gotowy wybrać ofertę Twojej kompetentnej firmy. Dłużej nie czekaj i poproś o szczegóły - nie zawiedziesz się!

 • Poznań

2023-01-07 do 2023-01-15

Doskonałe Konstrukcje Inżynierskie

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 501-1000 m² Zakres prac: wyłącznie montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewni...

 • Poznań

2023-02-02 do 2023-02-10
dodano 4 dni temu

Dam zlecenie na wykonanie projektu i montaż dachu, 25m², Poznań

Rodzaj konstrukcji: dach Powierzchnia konstrukcji: 25m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: osoby prywatnej I...

 • Poznań

2023-01-11 do 2023-01-19

Zlecę wykonanie projektu i montaż hali magazynowej, 101-200m², Poznań

Rodzaj konstrukcji: hala magazynowa Powierzchnia konstrukcji: 101-200m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: Klient jest w trakcie formalności Materiały zapewnia: do ustalenia ...

 • Poznań

2022-07-26 do 2022-08-03

Zapotrzebowanie na wykonanie projektu i montaż konstrukcji, do 100m², Poznań

Rodzaj konstrukcji: schody Powierzchnia konstrukcji: do 100m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: Inwestor In...

 • Poznań

2022-07-28 do 2022-08-05

Zlecę wykonanie projektu i montaż konstrukcji, 35m², Poznań

Rodzaj konstrukcji: wiata pod samochód Powierzchnia konstrukcji: 35m² Zakres prac: kompleksowe wykonanie projektu i montaż konstrukcji Pozwolenie na budowę: w posiadaniu Klienta Materiały zapewnia: wykonawca Zlecenie od: osob...

 • Poznań

2022-10-13 do 2022-10-21

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Konstrukcji Stalowych

Najczęstsze pytania o konstrukcjach stalowych

Jak wybrać firmę do wykonania konstrukcji stalowych?

Zlecenie wykonania konstrukcji stalowej warto powierzyć firmie, która:

 • posiada bogate doświadczenie w wykonywaniu konstrukcji stalowych, a tym samym bogate portfolio;
 • jest w stałym kontakcie z klientem, potrafi doradzić i znaleźć optymalne rozwiązanie;
 • ma dobrą pozycję i opinię na rynku;
 • posiada śrutownię i lakiernię;
 • jest w stanie zapewnić transport, sprzęt budowany i zaplecze technologiczne;
 • oferuje kompleksową usługę - wykonanie i montaż hali stalowej, hali magazynowej lub innej konstrukcji stalowej.

Jakie są rodzaje konstrukcji stalowych?

Podział konstrukcji stalowych obejmuje:

 1. Konstrukcje stalowe szkieletowe prętowe, płaskie i przestrzenne - wykorzystywane w budynkach żelbetowych i instalacjach przemysłowych (w elementach w formie kratowej lub pełnościennej).
 2. Konstrukcje stalowe szkieletowe prętowo-ciągowe - znaleźć je można w projektach wielkogabarytowych, dachach o dużych rozpiętościach i mostach wiszących.

Konstrukcje stalowe powierzchniowe - stosowane w zbiornikach, w których elementem nośnym jest jego powierzchnia.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Konstrukcji Stalowych