Klimatyzatory w Jarocinie

Porównaj oferty od Dostawców Klimatyzatorów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 437 078 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 553 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Klimatyzacje stają się w Polsce coraz bardziej popularne – instaluje się ją w biurach, a także prywatnych domach i mieszkaniach. Odpowiednio dobrany model oraz prawidłowy montaż gwarantują efektywną pracę, a także oszczędność energii. Z naszego artykułu dowiesz się jakie funkcje posiadają klimatyzacje oraz na co zwrócić uwagę przy montażu klimatyzacji. Poszukując profesjonalistów od klimatyzacji domowych i nie tylko, koniecznie sprawdź też nasz ranking najlepszych specjalistów.

Najważniejszą zaletą klimatyzacji jest możliwość dostosowania temperatury otoczenia do własnych potrzeb. Pozwala ona nie tylko na schłodzenie powietrza w upalne dni, ale również jego podgrzanie, kiedy za oknem panuje chłód. Wybierając odpowiedni klimatyzator, można to zrobić w sposób bardzo ekonomiczny. Domowe klimatyzatory posiadają wbudowane filtry, które oczyszczają powietrze z zanieczyszczeń. Są zatem odpowiednie dla alergików oraz astmatyków – dzięki udogodnieniom ułatwiają im codzienne funkcjonowanie, zwłaszcza wiosną. Nowoczesne klimatyzatory są coraz częściej wyposażone w funkcję regulowania wilgotności powietrza. Działają one na zasadzie osuszacza – usuwają niebezpieczną dla zdrowia wilgoć z domu.

Klimatyzatory montowane są zarówno w nowo powstałych budynkach, jak i tych istniejących. W przypadku nowych domów, o montażu klimatyzacji warto pomyśleć już na etapie projektowania. Wówczas to należy oszacować, gdzie należy rozmieścić urządzenia oraz materiały instalacyjne. Umiejscowienie jednostek powinno pasować do wstępnych planów aranżacyjnych. Sam montaż powinien odbyć się przed podłączeniem instalacji elektrycznej, a po osadzeniu drzwi oraz okien, czyli po osiągnięciu stanu surowego zamkniętego. Niezależnie od tego, w jakim pomieszczeniu montowana jest jednostka wewnętrzna, nie powinna się ona znajdować tuż nad meblami. Dotyczy to zwłaszcza stołu, kanapy lub łóżka, gdyż bezpośredni nawiew nie jest korzystny dla naszego zdrowia.

Warto zadbać, aby jednostka wewnętrzna była umieszczona jak najbliżej okna. Jest to szczególnie istotne latem, kiedy zależy nam na efektywnym i ekonomicznym schłodzeniu pomieszczenia. Warunkiem prawidłowej pracy klimatyzacji jest jej regularne serwisowanie i odgrzybianie. Urządzenia te zapewniają stały dopływ świeżego powietrza, mimo zamkniętych okien. Nieprawidłowe podłączenie klimatyzacji może skutkować tym, że będzie ona mniej wydajna, zarówno w przypadku jednostki wewnętrznej, jak i przy zaworach zewnętrznego agregatu.

Przy budowie domu, obok klimatyzacji, warto zadbać o wybór odpowiedniego podwykonawcy do montażu instalacji grzewczej oraz z zakresu ocieplenia elewacji. Nawiązanie współpracy z profesjonalistą, który pomoże np. dobrać odpowiedni piec CO, znacznie zoptymalizuje koszt utrzymania budynku w przyszłości.


Wybierz kategorię:

Ranking najlepszych dostawców klimatyzatorów w Jarocinie

Klimatyzatory Jarocin

Wysokiej Klasy Montaż Klimatyzacji

15 opinii

Po prostu zleć usługę montażu klimatyzacji ekspertom z miejscowości Jarocin. Zadziwią Cię swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Na terenie Jarocina są jednymi z najlepszych. Określ na czym Ci zależy i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

West Frost Sp. z o.o. - Profesjonalna Klimatyzacja Jarocin

West Frost Sp. z o.o.

9 opinii

Firma West Frost Sp. z o.o. to prawdziwi wyjadacze w temacie klimatyzacji. Swoje usługi oferują w rejonie Jarocina. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać więcej informacji.

IZO-WENT Andrzej Szymendera - Znakomita Klimatyzacja Do Mieszkania Jarocin

Znakomita Klimatyzacja Do Mieszkania Jarocin

5 opinii

Na wypadek jeśli jeszcze poszukujesz profesjonalistów od klimatyzacji do mieszkania to skorzystaj z kwalifikacji IZO-WENT Andrzej Szymendera. Jarocin i okolice to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Już nie trać czasu i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

MOONLIGHT - Świetna Klimatyzacja Do Mieszkania w Jarocinie

Świetna Klimatyzacja Do Mieszkania w Jarocinie

3 opinie

Firma MOONLIGHT świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Skupia się na Klientach z rejonu Jarocina i okolic. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać więcej informacji.

FOLREC KRZYSZTOF RESZELSKI - Bezkonkurencyjna Klimatyzacja z Montażem Jarocin

FOLREC KRZYSZTOF RESZELSKI

6 opinii

Nadal nie znalazłeś odpowiedniego dostawcy klimatyzacji z montażem, mimo iż poszukujesz go od dawna? FOLREC KRZYSZTOF RESZELSKI może zakończyć Twój problem. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

grupa itego - Solidna Klimatyzacja Jarocin

grupa itego

1 opinia

Zawodowcy z grupa itego to specjaliści w każdym calu i są zawsze gotowi pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z dziedziny solidnej klimatyzacji. Angażując w swoje plany tę firmę klimatyzacyjną możesz być przekonanym, że zostaną zrobione takie prace jak montaż jednostki zewnętrznej, znalezienie najlepszego miejsca dla jednostki wewnętrznej, montaż klimatyzacji domowej.

ActiveEnergy - Wysokiej Klasy Instalacja Klimatyzacji Jarocin

ActiveEnergy

6 opinii

Zaoszczędź pieniądze i powierz twoje zadanie tym zawodowcom w kwestii instalacji klimatyzacji. Nie czekaj i poproś o wycenę - na pewno będziesz zadowolony!

PEMPO Andrzej Maniak - Świetna Klimatyzacja z Montażem Jarocin

Świetna Klimatyzacja z Montażem Jarocin

1 opinia

Dotarcie do świetnej klimatyzacji z montażem to duże wyzwanie, dlatego nie zwlekaj - fachowcy z PEMPO Andrzej Maniak posłużą radą i znajdą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Określ na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Zakład kominiarski Paweł Kucz - Profesjonalny Montaż Klimatyzacji Jarocin

Profesjonalny Montaż Klimatyzacji

1 opinia

Dobra cena i rzetelna realizacja powierzonych prac to główne cechy firmy Zakład kominiarski Paweł Kucz, której specjalnością jest montaż klimatyzacji. Już teraz skontaktuj się z nimi, aby poznać dopasowaną ofertę.

Kran-max - Rewelacyjny Montaż Klimatyzacji Jarocin

Kran-max

Twoje zadanie będzie zrealizowane dzięki solidnemu doświadczeniu tej firmy, która świadczy usługi montażu klimatyzacji na wysokim poziomie. Umów się na rozmowę jak najszybciej i poznaj ofertę.

Najnowsze z 26 zleceń na klimatyzatory w Jarocinie

Potrzebna firma do klimatyzacji mieszkania, 41-70m², Jarocin

Chcesz znaleźć zlecenie do wykonania jako dobry specjalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Zleceniodawcy z Jarocina. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Zaledwie krok dzieli Cię od dostania świetnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Jarocin

2023-01-28 do 2023-02-05
dodano 8 dni temu

Zapytanie o klimatyzację domu, 71-100m², Jarocin

Klient, który planuje kupno klimatyzatorów zgłosił zainteresowanie - Zapytanie o klimatyzację domu, 71-100m². Musi on niezwłocznie zapoznać się z Twoją ofertą jako dostawcy i zobaczyć na własne oczy Twoje dobre ceny oraz referencje otrzymane od Klientów. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Jarocin

2023-01-19 do 2023-01-27

Potrzebna firma do klimatyzacji mieszkania, Do 20m², Zakrzew

Zleceniodawcy bezustannie mają trudności w odnalezieniu się w gąszczu ofert na klimatyzatory. Jako ekspert, doradź najbardziej korzystne rozwiązanie Klientowi ogłoszenie o treści - Potrzebna firma do klimatyzacji mieszkania, Do 20m². Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Zakrzew

2023-01-14 do 2023-01-22

Zlecę wykonanie klimatyzacji domu, Do 20m², Jarocin

Liczba klimatyzowanych pomieszczeń: 1 Powierzchnia: Do 20m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Typ klimatyzacji: ścienna Termin realizacji zamówienia: w ciągu miesiąca...

 • Jarocin

2023-01-13 do 2023-01-21

Zlecę wykonanie klimatyzacji domu, 21-40m², Jarocin

Liczba klimatyzowanych pomieszczeń: 1 Powierzchnia: 21-40m² Rodzaj budynku: dom typu bliźniak lub szeregowy Typ klimatyzacji: ścienna Termin realizacji zamówienia: możliwy od zaraz...

 • Jarocin

2022-11-27 do 2022-12-05

Dam zlecenie na klimatyzację domu, 71-100m², Jarocin

Liczba klimatyzowanych pomieszczeń: 4 Powierzchnia: 71-100m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Typ klimatyzacji: ścienna Termin realizacji zamówienia: 2023-02-20...

 • Jarocin

2022-11-24 do 2022-12-02

Zapotrzebowanie na klimatyzację w lokalu usługowym, 41-70m², Kotlin

Ten Klient uważa, że solidna klimatyzacja to trudny temat. Wysłał zgłoszenie o treści "Zapotrzebowanie na klimatyzację w lokalu usługowym, 41-70m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista dasz mu wskazówki i znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Kotlin

2022-11-14 do 2022-11-14

Zapotrzebowanie na klimatyzację, zakup i montaż, dom, 34m², Jarocin

Zakres usługi: zakup i montaż klimatyzacji Rodzaj klimatyzacji: ścienny Liczba klimatyzowanych pomieszczeń: 1 Wielkość klimatyzowanych powierzchni: 34m² Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Obiekt, ...

 • Jarocin

2022-10-15 do 2022-10-23

Z Górnej Półki Klimatyzatory Jarocin

Zakres usługi: zakup i montaż klimatyzacji Rodzaj klimatyzacji: ścienny Liczba klimatyzowanych pomieszczeń: 1 Wielkość klimatyzowanych powierzchni: do 50m² Rodzaj klimatyzowanego obiektu: mieszkanie Obiekt, jakiego dotyczy zl...

 • Jarocin

2022-10-02 do 2022-10-10

Potrzebna firma do prac związanych z klimatyzacją, do 50m², Jarocin

Jeszcze jesteś w stanie odpowiedzieć na zapotrzebowanie Klienta jako dobra firma od klimatyzacji. Pozwól Zleceniodawcom wykorzystać Twoje kompetencje i być zadowolonym z efektów tej współpracy. Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Jarocin

2022-09-27 do 2022-10-05

Dam zlecenie na prace związane z klimatyzacją, 51-100m², Jarocin

Ten Klient wciąż nie znalazł odpowiedniego dostawcy klimatyzatorów, pomimo że poszukuje go od kilku tygodni. Twoja firma może zakończyć problem dla tego Klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem.

 • Jarocin

2022-09-24 do 2022-10-02

Dam zlecenie na prace związane z klimatyzacją, do 50m², Jarocin

Przygotowanie klimatyzacji dla tego Zleceniodawcy będzie przyjemnością. Zlecenie ma treść - Dam zlecenie na prace związane z klimatyzacją, do 50m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Przedstaw dobrą ofertę temu Klientowi - nawiąż kontakt niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Jarocin

2022-09-09 do 2022-09-17

Pierwszorzędne Klimatyzery Jarocin

Jako firma prowadząca sprzedaż klimatyzatorów na terenie Jarocina i w pobliskich miejscowościach, zapoznaj się ze szczegółami zlecenia - Szukam firmy do prac związanych z klimatyzacją, 51-100m². Pozwól na skorzystanie Klientowi z porady fachowców z Twojej firmy i już dziś zaproponuj pierwszorzędne klimatyzery w korzystnej cenie. Podejmij decyzję bez zwłoki - zadzwoń i otrzymaj prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Jarocin

2022-08-29 do 2022-09-06

Korzystna Sprzedaż Klimatyzatorów Jarocin

O ile oferujesz produkty w dobrej cenie absolutnie musisz skontaktować się w odpowiedzi na to zapytanie jako oferent, którego obszar działań to sprzedaż klimatyzatorów na terenie Wielkopolskiego i w sąsiednich miastach. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Wojciechowo

2022-08-26 do 2022-09-03

Zapytanie o prace związane z klimatyzacją, 51-100m², Jarocin

Zleceniodawcy nagminnie nie mogą odnaleźć się w bogactwie ofert na klimatyzatory. Jako fachowiec, pomóż znaleźć najbardziej korzystne rozwiązanie Klientowi zapytanie o treści - Zapytanie o prace związane z klimatyzacją, 51-100m². Podejmij decyzję od razu - przedzwoń i otrzymaj ofertę współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Jarocin

2022-08-26 do 2022-09-03

Najlepsza Klimatyzacja Jarocin

Zakres usługi: zakup i montaż klimatyzacji Rodzaj klimatyzacji: Klient prosi o poradę Liczba klimatyzowanych pomieszczeń: 3 Wielkość klimatyzowanych powierzchni: 101-200m² Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obi...

 • Żerków

2022-08-15 do 2022-08-23

Szukam firmy do prac związanych z klimatyzacją, do 50m², Iwanowice Wielkopolska Ie

Wybranie tego Klienta da Ci same korzyści i na pewno Klient, który pisze - "Szukam firmy do prac związanych z klimatyzacją, do 50m²", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Zaledwie krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się!

 • Iwanowice Wielkopolska ie

2022-07-21 do 2022-07-29

Szukam firmy do prac związanych z klimatyzacją, 51-100m², Nowe Miasto Nad Wartą

Zakres usługi: zakup i montaż klimatyzacji Rodzaj klimatyzacji: ścienny Liczba klimatyzowanych pomieszczeń: 1 Wielkość klimatyzowanych powierzchni: 51-100m² Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego do...

 • Nowe Miasto nad Wartą

2022-09-09 do 2022-09-17

Klimatyzatory

Wybranie tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który pisze - "Dam zlecenie na klimatyzację domu, 71-100m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Przedstaw bezkonkurencyjną ofertę dla tego Klienta - skontaktuj się niezwłocznie.

 • Nowe Miasto nad Wartą

2023-01-17 do 2023-01-25

Zapytanie o prace związane z klimatyzacją, 51-100m², Nowe Miasto Nad Wartą

Klient szuka dobrych klimatyzerów w okolicy miejscowości Wielkopolskie i zależy mu na odpowiedniej jakości. Prześlij ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Dłużej nie zwlekaj i poproś o szczegóły - na pewno będziesz zadowolony!

 • Nowe Miasto nad Wartą

2022-08-28 do 2022-09-05

Okazyjna Sprzedaż Klimatyzatorów

Zakres usługi: zakup i montaż klimatyzacji Rodzaj klimatyzacji: ścienny Liczba klimatyzowanych pomieszczeń: 3 Wielkość klimatyzowanych powierzchni: 51-100m² Rodzaj klimatyzowanego obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego do...

 • Nowe Miasto nad Wartą

2022-09-04 do 2022-09-12

Rewelacyjne Klimatyzatory

Wybór rewelacyjnych klimatyzatorów dla Klientów to duże wyzwanie, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista pomóż Klientowi i dobierz dostosowane do potrzeb rozwiązanie. Tylko chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Nowe Miasto nad Wartą

2022-10-06 do 2022-10-14

Wysokiej Jakości Klimatyzatory

Liczba klimatyzowanych pomieszczeń: 1 Powierzchnia: 21-40m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Typ klimatyzacji: ścienna Informacje dodatkowe: Klimatyzacja do grzania Termin realizacji zamówienia: możliwy od zaraz...

 • Komorze

2022-11-18 do 2022-11-26

Sprzedaż Klimatyzatorów

Liczba klimatyzowanych pomieszczeń: 4 Powierzchnia: 71-100m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Typ klimatyzacji: rekomendowany przez Wykonawcę Termin realizacji zamówienia: w ciągu miesiąca...

 • Orzechowo

2022-11-14 do 2022-11-22

Dam zlecenie na klimatyzację domu, 41-70m², Dobrzyca

Zlecający, który planuje zakup klimatyzerów zgłosił zainteresowanie - Dam zlecenie na klimatyzację domu, 41-70m². Winien on otrzymać ofertę od Ciebie jako dostawcy i zobaczyć na własne oczy Twoje atrakcyjne ceny oraz najwyższą jakość towaru. Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

 • Dobrzyca

2023-01-11 do 2023-01-11

Rewelacyjna Klimatyzacja

Liczba klimatyzowanych pomieszczeń: 6 Powierzchnia: 150 Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Typ klimatyzacji: ścienna Termin realizacji zamówienia: w ciągu 6 miesięcy...

 • Ruda wieczyńska

2022-11-20 do 2022-11-28

Otrzymaj zlecenia dla Dostawców Klimatyzatorów

Najczęstsze pytania o klimatyzacji

Jak często trzeba odgrzybiać klimatyzację?

O częstotliwości odgrzybiania klimatyzacji decyduje jej instalator. Przyjmuje się jednak, że należy ją wykonywać regularnie, najlepiej dwa razy w roku, w pomieszczeniach mieszkalnych i biurowych. W przypadku miejsc, gdzie występuje duże zanieczyszczenie powietrza, należy to robić częściej. Serwisowanie warto wykonywać na przełomie marca i kwietnia oraz września i października. Początek wiosny charakteryzuje się dość niską wilgotnością powietrza. Przeprowadzenie prac w tym okresie pozwala na utrzymanie efektu przez dłuższy czas.

Od czego zależy całkowity koszt montażu klimatyzacji?

Klimatyzacja domowa lub biurowa zawiera w sobie głównie koszt jednostek zewnętrznej i wewnętrznej oraz pracy montera.

Z reguły, wydatek na jednostki waha się w granicach od 1500 do 3000 zł, w zależności od mocy. Najdroższe są te w systemie Multisplit, polegającym na obsłudze kilku jednostek wewnętrznych przez jedną zewnętrzną. Ich koszt oscyluje w granicach 4000 zł.

Kolejnym czynnikiem mającym wpływ na koszt montażu klimatyzacji jest odległość jednostki wewnętrznej, zainstalowanej w pomieszczeniu, od zewnętrznej, która znajduje się na zewnątrz. Większa odległość skutkuje wyższym kosztem. Wszystko to za sprawą konieczności wykonania dodatkowych przejść przez ścianę. Wydłuża to czas pracy oraz znacznie ją utrudnia. Na dodatkowy koszt wpływają również takie czynniki jak korzystanie z rusztowania lub podnośnika, a także konieczność integracji z systemem wentylacyjnym.

Ostateczny wydatek może być większy, jeśli instalacja wymaga kucia ścian, a następnie maskowania nieestetycznych elementów.

W jakim pomieszczeniu warto zamontować klimatyzację?

Najlepszym rozwiązaniem jest montaż klimatyzacji w całym domu. Nie zawsze jednak jest to możliwe np. ze względów finansowych. W takiej sytuacji warto zainstalować klimatyzatory w pomieszczeniach, w których spędzamy najwięcej czasu. Klimatyzacja pokojowa powinna być zamontowana w najbardziej zacienionym miejscu na ścianie i jak najwyżej. Wpłynie to pozytywnie na jej efektywność oraz zmniejszy zużycie energii. Może to być zatem salon lub sypialnia. Warto nadmienić, że pokoje po południowej i zachodniej stronie mieszkania wymagają większego chłodzenia niż te po północnej i wschodniej.

Jak znaleźć odpowiednią firmę do montażu klimatyzacji?

Warto zapoznać się z ofertą kilku firm z okolicy i poprosić o indywidualną wycenę. Należy wybierać firmy, które oferują pełne wsparcie serwisowe i gwarancyjne. Ważne jest również doświadczenie w branży. Podczas rozmowy należy zwrócić uwagę na zakres wiedzy w omawianej dziedzinie. Internet to miejsce, w którym można znaleźć opinie o danym podwykonawcy, co często okazuje się pomocne. Sprawdzonych fachowców znajdziesz w naszych rankingu najlepszych specjalistów od klimatyzacji. Warto również zapytać przyjaciół, a także i rodzinę, którzy niedawno dokonywali podobnej inwestycji.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Dostawców Klimatyzatorów