Instalacje sanitarne w Gdańsku

Porównaj oferty od Specjalistów od Instalacji Sanitarnych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 517 949 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
638 686 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Instalacje sanitarne są jednym z najważniejszych elementów każdego budynku – są one odpowiedzialne za dostarczanie do pomieszczeń wody, powietrza oraz gazu. Wraz z instalacją elektryczną, ich przebieg i montaż powinny być uwzględnione już na etapie projektowania domu. Zmiana bądź pominięcie jakiegokolwiek elementu w późniejszym czasie będzie skutkować koniecznością rozkuwania ścian budynku. Zapoznaj się z naszym tekstem, w którym dowiesz się więcej o instalacjach sanitarnych. Jeżeli potrzebujesz specjalisty do jej wykonania – sprawdź nasz ranking najlepszych firm.

Projekty instalacji sanitarnych powinny przebiegać na podstawie projektu domu i jego zapotrzebowaniu na wodę oraz gaz. Instalacje sanitarne można podzielić na trzy grupy, z których każda odpowiedzialna jest za oddzielną strefę domu. Wyróżniamy:

 • Instalacja wodno-kanalizacyjna - aby zaspokoić potrzeby każdego domu, należy zamontować instalację wody zimnej, instalację wody ciepłej oraz kanalizację odpowiedzialną za odprowadzanie szarej wody. W projekcie każdego budynku zawarto informację o zapotrzebowaniu na wodę i na podstawie tych danych powinno się sporządzać przebieg całej instalacji. W przypadku montażu instalacji kanalizacyjnej należy pamiętać, że całe jej działanie oparte jest o siły grawitacji. Z tego powodu wszystkie rury muszą być zamontowane pod odpowiednim kątem. Fachowcy radzą, aby wynosił on od 3 do 15 stopni.
 • Instalacja gazowa - instalacja gazowa jest jednym z elementów domu, który należy dokładnie zabezpieczyć. Kocioł gazowy montowany jest najczęściej w kotłowni, gdzie musi zostać poprowadzone przyłącze gazu. Pokój, w którym umieszczony zostanie piec gazowy, musi posiadać drzwi otwierane na zewnątrz oraz wentylację w postaci kratki bez żaluzji o rozmiarze minimum 14 × 21 cm. Pomieszczenie to powinno mieć wysokość przynajmniej 220 cm. Przejście rur przez ścianę domu należy wykonać w bezpieczny sposób, stosując tuleję ochronną. Pozostałe miejsce pomiędzy rurą a ścianą należy zabezpieczyć materiałem odpornym na ogień.
 • Instalacja centralnego ogrzewania - w skład instalacji grzewczej wchodzi wiele niezbędnych elementów, które należy uwzględnić, planując instalację. Podstawową jej częścią jest kocioł grzewczy, którym może być, piec gazowy, piec węglowy, pompa ciepła itp. W większości rozwiązań należy wybudować komin podłączony do kotła o odpowiedniej średnicy. W pomieszczeniu, w którym umieszczony zostanie kocioł, trzeba zamontować odpowiednią wentylację oraz drzwi tak, aby wszystkie normy bezpieczeństwa zostały spełnione. Bardzo ważnym elementem są przewody służące do rozprowadzania ciepła, które znajdować będą się w murach oraz stropach domu. Końcowym etapem są grzejniki różnego rodzaju obecne we wszystkich pomieszczeniach budynku. Nie należy zapominać również o elektronicznej pompie centralnego ogrzewania oraz ogólnym systemie zabezpieczeń. Aby instalacja wodno-sanitarna była trwała i bezproblemowa, zaleca się skorzystanie z pomocy doświadczonego hydraulika. Pomoże także monter instalacji sanitarnych.

Wybierz kategorię:

Ranking najlepszych monterów instalacji sanitarnych w Gdańsku

Instalacje sanitarne Gdańsk

Porządne Instalacje Wodno-kanalizacyjne Gdańsk

4 opinie

Na wypadek jeśli nadal poszukujesz ekspertów od instalacji wodno-kanalizacyjnych to zaufaj doświadczeniu INSTALACJE SANITARNE Projektowanie i Obsługa Inwestycji. Gdańsk i pobliske miasta - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Wybierz ich numer, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie będziesz żałować.

LUMS Leonid Urdin - Solidne Pogotowie Wod-kan Gdańsk

Solidne Pogotowie Wod-kan Gdańsk

1 opinia

LUMS Leonid Urdin to solidne pogotowie wod-kan - należy do ścisłej czołówki w regionie. Zobacz sam! Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

MMbud FHU Mariusz Robak - Profesjonalne Instalacje Wodno-kanalizacyjne Gdańsk

MMbud FHU Mariusz Robak

1 opinia

Uwierz ekspertom w dziedzinie instalacji wodno-kanalizacyjnych i zatrudnij MMbud FHU Mariusz Robak. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli najbardziej wymagających. Mają ofertę dla każdego.

Przedsiębiorstwo Usługowe Piotr Grabowski - Dobre Pogotowie Wod-kan Gdańsk

Dobre Pogotowie Wod-kan

1 opinia

Znaleźliśmy specjalnie dla Ciebie najlepszą ofertę pogotowia wod-kan. Profesjonaliści z Przedsiębiorstwo Usługowe Piotr Grabowski zaplanują i dokładnie wykonają zlecenie. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

KDE Construction - Doskonałe Przyłącze Wod-kan Gdańsk

KDE Construction

43 opinie

Jeśli w dalszym ciągu szukasz profesjonalistów od przyłącza wod-kan to skorzystaj z doświadczenia KDE Construction. Gdańsk i okolice - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Zdecyduj się szybko - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która na pewno Ci się spodoba.

IHR - SYSTEMS - Świetne Instalacje Sanitarne Gdańsk

IHR - SYSTEMS

40 opinii

Potrzebujesz profesjonalistów od instalacji sanitarnych? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia IHR - SYSTEMS. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Wybierz ich numer, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie pożałujesz.

PERFECTO - Pierwszorzędny Monter Wod-kan Gdańsk

PERFECTO

32 opinie

Znaleźliśmy specjalnie dla Ciebie najlepszą usługę montera wod-kan. Profesjonaliści z PERFECTO zaplanują i dokładnie zakończą zadanie. Już nie czekaj i skontaktuj się teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Instalacje Tomasz Magnuszewski - Solidne Przyłącza Wodociągowe w Gdańsku

Solidne Przyłącza Wodociągowe w Gdańsku

7 opinii

Chcesz znaleźć sprawdzonego partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Instalacje Tomasz Magnuszewski jest na to skuteczną metodą. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Mattonell - Dobry Monter Instalacji Sanitarnych Gdańsk

Mattonell

10 opinii

Jeśli jeszcze szukasz dobrego montera instalacji sanitarnych dla siebie, to zwróć uwagę na firmę Mattonell. Świadczy wszechstronne spektrum usług w bezkonkurencyjnych cenach. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

HYDRAULICYPOLSKA SP. Z O.O. - Dobry Monter Wod-kan Gdańsk

Dobry Monter Wod-kan

8 opinii

Dobry monter wod-kan z miejscowości Gdańsk to prawdziwi specjaliści, z którymi opłaca się współpracować, gdyż mają niezbędne doświadczenie. Określ czego potrzebujesz i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Najnowsze z 77 zleceń na instlacje sanitarne w Gdańsku

Dam zlecenie na wykonanie szamba, 1-5m³, Gdańsk

Zleceniodawca poszukuje rewelacyjnej jakości wykonywanych usług, pisząc - Dam zlecenie na wykonanie szamba, 1-5m³. To zapytanie o ofertę jest stworzone dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Przedłóż wyjątkową ofertę temu Klientowi - nawiąż kontakt już dziś, nie pożałujesz.

 • Gdańsk

2024-04-12 do 2024-04-20
dodano wczoraj o 16:57

Najlepsza Instalacja Wodno-kanalizacyjna Gdańsk

Zakres zlecenia: Potrzebuję odwodnienia przed bramą wjazdową, rurki drenażu + betonowe kręgi i kratka na powierzchni podjazdu. Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Gdańsk

2024-04-11 do 2024-04-19
dodano 2 dni temu

Wybitni Monterzy Instalacji Sanitarnych Gdańsk

Jako wybitny monter instalacji sanitarnych pasjonując się tym tematem od dzieciństwa i specjalista gotowy do współpracy przy nowym zleceniu odpowiedz na zapytanie. Ten Zleceniodawca napisał "Dam zlecenie na wykonanie przyłącza wod-kan, 500mb". Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Gdańsk

2024-04-11 do 2024-04-19
dodano 2 dni temu

Profesjonalna Instalacja Wodno-kanalizacyjna

Zrealizowanie instalacji wodno-kanalizacyjnej dla tego Klienta będzie banalnie łatwe. Zlecenie ma treść - Zapotrzebowanie na wykonanie przyłącza wod-kan, 1-5mb. Odpowiedz na nie jako ekspert mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Zaproponuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Gdańsk

2024-04-10 do 2024-04-18
dodano 3 dni temu

Zlecę wykonanie szamba, 1-5m³, Gdańsk

Zakres usług: zakup, wkopanie i podłączenie szamba do instalacji Typ zbiornika: jednokomorowy Wielkość szamba: 1-5m³ Projekt instalacji: Klient nie posiada projektu Badania geologiczne gruntu: Klient nie posiada badań Termin ...

 • Gdańsk

2024-04-08 do 2024-04-16
dodano 5 dni temu

Zlecenie dla firmy na wykonanie szamba, 6-10m³, Gdańsk

Zakres usług: zakup, wkopanie i podłączenie szamba do instalacji Typ zbiornika: jednokomorowy Wielkość szamba: 6-10m³ Projekt instalacji: Klient nie posiada projektu Badania geologiczne gruntu: Klient nie posiada badań Termin...

 • Gdańsk

2024-04-08 do 2024-04-16
dodano 5 dni temu

Zlecenie dla firmy na wykonanie przyłącza wod-kan, 21-30mb, Gdańsk

Zleceniodawca napisał zgłoszenie o treści "Zlecenie dla firmy na wykonanie przyłącza wod-kan, 21-30mb". Jako zaufany ekspert w dziedzinie instalacji wodno-kanalizacyjnej daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Aby uzyskać informacje o budżecie skontaktuj się - to Ci się opłaci.

 • Gdańsk

2024-04-05 do 2024-04-13
dodano 8 dni temu

Ekipa do wykonania prac związanych z instalacją wod-kan, Gdańsk

Zakres zlecenia: Poszukuję osoby która wykona monitoring kanalizacji sanitarnej. Rura o średnicy 11 cm. Mierzenie spadków. Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Gdańsk

2024-04-04 do 2024-04-12

Instalacja Wodno-kanalizacyjna

Ten Klient uważa, że profesjonalna instalacja wodno-kanalizacyjna to nieproste zagadnienie. Napisał zapytanie o treści "Zlecenie dla firmy na wykonanie przyłącza wod-kan, 11-20mb". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako specjalista udzielisz mu rad i znajdziesz spełniające wymagania Klienta rozwiązanie. Złóż bezkonkurencyjną propozycję dla tego Klienta - nawiąż kontakt niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Gdańsk

2024-04-04 do 2024-04-12

Zlecę rozbudowę przyłącza wod-kan, 50mb, Okolice Gdańska

Zakres usług: rozbudowa Rodzaj budynku: domek gospodarczy Przyłącze: wodno-kanalizacyjne Typ przyłącza: od sieci miejskiej do budynku Długość przyłącza: 50mb Projekt instalacji: Klient nie posiada projektu Badania geologiczn...

 • okolice Gdańska

2024-04-03 do 2024-04-11

Zlecę montaż przyłącza wod-kan, 6-10mb, Gdańsk

Klient szuka kompetentnego montera instalacji sanitarnych i wysłał zapytanie o treści - Zlecę montaż przyłącza wod-kan, 6-10mb. Jeśli realizujesz całe spektrum usług w konkurencyjnych cenach nawiąż kontakt z Klientem w odpowiedzi na to zapytanie. Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Gdańsk

2024-04-03 do 2024-04-11

Ekipa do wykonania prac związanych z instalacją wod-kan, Gdańsk

Klient szuka wykwalifikowanego montera instalacji sanitarnych dla siebie i wysłał zapytanie o treści - Ekipa do wykonania prac związanych z instalacją wod-kan. Jeśli świadczysz szerokie spektrum usług w bezkonkurencyjnych cenach odpowiedz na to zapytanie. Zadzwoń, aby przedstawić ofertę - nie pożałujesz.

 • Gdańsk

2024-04-03 do 2024-04-11

Zlecenie dla firmy na wykonanie przyłącza wod-kan, 21-30mb, Gdańsk

Ten Klient jest zdania, że najlepsze instalacje wod-kan to niełatwy temat. Napisał zapytanie o treści "Zlecenie dla firmy na wykonanie przyłącza wod-kan, 21-30mb". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista doradzisz mu i znajdziesz spełniające oczekiwania Klienta rozwiązanie. Ledwie chwila dzieli Cię od dostania świetnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Gdańsk

2024-04-02 do 2024-04-10

Rewelacyjni Monterzy Instalacji Sanitarnych

Zakres usług: montaż Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Przyłącze: wodno-kanalizacyjne Typ przyłącza: od sieci miejskiej do budynku Długość przyłącza: 11-20mb Projekt instalacji: Klient posiada projekt Badania geologiczne gru...

 • Borkowo

2024-03-31 do 2024-04-08

Staranne Instalacje Wod-kan Gdańsk

Zakres usług: rozbudowa Rodzaj budynku: dom w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Przyłącze: wodne Typ przyłącza: od sieci miejskiej do budynku Długość przyłącza: 11-20mb Projekt instalacji: Klient posiada projekt Badania g...

 • Czaple

2024-03-30 do 2024-04-07

Monterzy Instalacji Sanitarnych

Jako dobry monter instalacji sanitarnych oferujesz swoje doświadczenie na terenie Pomorskiego i w rejonie powiatu? Przez to, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Leźno

2024-03-27 do 2024-04-04

Instalacja Wodno-kanalizacyjna

Nadal jesteś w stanie złożyć ofertę w odpowiedzi na zlecenie Klienta jako dobra firma od instalacji wodno-kanalizacyjnej. Pozwól Klientom skorzystać z Twojego doświadczenia i być zadowolonym z efektów tej współpracy. Skontaktuj się z nimi od razu, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Gdańsk

2024-03-26 do 2024-03-29

Porządna Instalacja Sanitarna Gdańsk

Przygotowanie instalacji sanitarnej z tego zlecenia będzie banalnie łatwe. Zlecenie ma treść - Ekipa do wykonania prac związanych z instalacją wod-kan. Odpowiedz na nie jako fachowiec mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Zapraszamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

 • Gdańsk

2024-03-26 do 2024-04-03

Staranne Instalacje Wod-kan

Zakres usług: montaż Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Przyłącze: wodno-kanalizacyjne Typ przyłącza: od sieci miejskiej do budynku Długość przyłącza: 45mb Projekt instalacji: Klient posiada projekt Badania geologiczne gruntu...

 • Gdańsk

2024-03-25 do 2024-04-02

Zlecenie na wykonanie przyłącza wod-kan, 11-20mb, Gdańsk

Zakres usług: montaż Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Przyłącze: kanalizacyjne Typ przyłącza: od sieci miejskiej do budynku Długość przyłącza: 11-20mb Projekt instalacji: Klient nie posiada projektu Badania geologiczne grun...

 • Gdańsk

2024-03-25 do 2024-04-02

Zlecę montaż przyłącza wod-kan, 200mb, Gdańsk

Wybranie tego Klienta da Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który zleca - "Zlecę montaż przyłącza wod-kan, 200mb", nie pożałuje współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Nie trać czasu - zadzwoń do niego.

 • Gdańsk

2024-03-19 do 2024-03-27

Perfekcyjni Monterzy Instalacji Sanitarnych

Klient szuka perfekcyjnego montera instalacji sanitarnych dla siebie i wysłał zapytanie o treści - Dam zlecenie na wykonanie przyłącza wod-kan, 21-30mb. Jeśli realizujesz szeroki zakres usług w konkurencyjnych cenach odpowiedz na to zapytanie. Aby uzyskać dopasowanego Klienta skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

 • Gdańsk

2024-03-19 do 2024-03-27

Zlecę wykonanie przydomowej oczyszczalni ścieków, 3-5 osób, Gdańsk

Zakres usług: wykonanie oczyszczalni Typ oczyszczalni: biologiczna Oczyszczalnia dla: 3-5 osób Projekt instalacji: Klient posiada projekt Badania geologiczne gruntu: Klient posiada badania Termin rozpoczęcia prac: najbliższy ...

 • Gdańsk

2024-03-19 do 2024-03-27

Zlecę wykonanie szamba, 6-10m³, Leźno

To zapytanie o treści - Zlecę wykonanie szamba, 6-10m³ jest zaadresowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Pomorskie oraz przyległych powiatów. Nie trać czasu - zadzwoń do niego, aby przesłać wycenę.

 • Leźno

2024-03-18 do 2024-03-26

Zlecę wykonanie przydomowej oczyszczalni ścieków, 3-5 osób, Gdańsk

Klient napisał zlecenie o treści "Zlecę wykonanie przydomowej oczyszczalni ścieków, 3-5 osób". Jako rzetelny ekspert w dziedzinie instalacji wod-kan daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Przez to, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Gdańsk

2024-03-13 do 2024-03-21

Zlecenie na wykonanie przyłącza wod-kan, 21-30mb, Gdańsk

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Zakres usług: montaż Rodzaj budynku: dom w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Przyłącze: kanalizacyjne Typ przyłącza: od sieci miejskiej do budynku Długość przyłącza: 21-30mb...

 • Gdańsk

2024-03-10 do 2024-03-18

Zlecę wymianę przyłącza wod-kan, 11-20mb, Gdańsk

Ten Zlecający jeszcze poszukuje profesjonalistów od instalacji sanitarnej. Napisał zlecenie o treści - Zlecę wymianę przyłącza wod-kan, 11-20mb, chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Zadzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie pożałujesz.

 • Gdańsk

2024-03-10 do 2024-03-18

Zlecenie na wykonanie przyłącza wod-kan, 21-30mb, Gdańsk

Zakres usług: montaż Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Przyłącze: wodno-kanalizacyjne Typ przyłącza: od sieci miejskiej do budynku Długość przyłącza: 21-30mb Projekt instalacji: Klient posiada projekt Badania geologiczne gru...

 • Gdańsk

2024-03-07 do 2024-03-15

Znakomici Monterzy Instalacji Sanitarnych

Zakres usług: montaż Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Przyłącze: wodne Typ przyłącza: od sieci miejskiej do budynku Długość przyłącza: 6-10mb Projekt instalacji: Klient posiada projekt Badania geologiczne gruntu: Klient nie...

 • Gdańsk

2024-03-04 do 2024-03-12

Mam do wykonania szambo, 1-5m³, Gdańsk

Wybranie tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na pewno Klient, który napisał - "Mam do wykonania szambo, 1-5m³", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Przez to, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Gdańsk

2024-03-03 do 2024-03-11

Najlepsza Instalacja Sanitarna

Zakres usług: montaż Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Przyłącze: wodne Typ przyłącza: od sieci miejskiej do budynku Długość przyłącza: 1-5mb Projekt instalacji: Klient posiada projekt Badania geologiczne gruntu: Klient nie ...

 • Gdańsk

2024-02-28 do 2024-03-07

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Instalacji Sanitarnych

Najczęstsze pytania o instalacjach sanitarnych

Czym jest instalacja wodno-kanalizacyjna?

Instalacja wodno-kanalizacyjna jest siecią wielu rur oraz przewodów mających na celu zaopatrywanie budynku w wodę ciepłą oraz zimną. Jej zadaniem jest również odprowadzanie ścieków. Schemat instalacji sanitarnej należy zaplanować już na etapie projektowania domu, tak aby woda została doprowadzona do wszystkich pomieszczeń, takich jak łazienki czy kuchnie. Nie należy również zapominać o niektórych urządzeniach AGD oraz miejscach, w których będą zamontowane. Instalacja kanalizacyjna jest bardziej skomplikowana, ponieważ wymaga budowy szamba bądź przydomowej oczyszczalni ścieków.

Jakie są zasady montażu instalacji sanitarnych?

Instalacje sanitarne powinny zostać profesjonalnie zaprojektowane na podstawie planowanego rozkładu pomieszczeń. Na szczególną uwagę zasługuje montaż rur kanalizacyjnych. Niezmiernie ważne jest to, aby zostały one zamontowane pod odpowiednim kątem. Ścieki z budynku odprowadzane są za pomocą siły grawitacji, a co za tym idzie, rury nie mogą zostać umieszczone poziomo. Specjaliści zalecają zastosowanie spadu przynajmniej 3 cm na każdy metr bieżący rury, który umożliwi swobodne ujście zanieczyszczonej wody. Przy montażu instalacji kanalizacyjnej, należy również dobrać odpowiednie kolanka.

Jaki specjalista jest odpowiedzialny za montaż instalacji sanitarnej?

W dzisiejszych czasach istnieje wiele firm zajmujących się kompleksowo wszystkimi instalacjami sanitarnymi. Najlepsze z nich znajdziesz na naszej stronie rankingowej. Przed rozpoczęciem prac, zawsze należy wynająć projektanta i geodetę, by stworzyli dokładny projekt całej instalacji. Posiadając plan stworzony na podstawie zapotrzebowania budynku na wodę oraz gaz, jesteśmy w stanie precyzyjnie wykonać wszystkie prace. Dobrze wykonana instalacja jest gwarancją jej bezproblemowej pracy przez wiele kolejnych lat. Warto wspomnieć, że jakiekolwiek błędy oraz awarie instalacji sanitarnych, często mogą wiązać się z koniecznością rozkucia ścian.

Z jakimi kosztami trzeba się liczyć przy budowie instalacji wodno-kanalizacyjnej?

Koszt instalacji wodno-kanalizacyjnej może różnić się w zależności od regionu kraju oraz skomplikowania konstrukcji budynku. Można jednak przyjąć, że koszt montażu instalacji oscyluje w okolicach 120 - 180 zł/mb. W przypadku podejść instalacji wodno-kanalizacyjnej należy liczyć się z wydatkiem 220-300 zł/sztukę, natomiast stworzenie instalacji wraz z wykonaniem pionów kanalizacyjnych może wynieść nawet 400 zł/sztukę.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Instalacji Sanitarnych