Instalacje sanitarne w Bytowie

Porównaj oferty od Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 430 490 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 231 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Instalacje sanitarne są jednym z najważniejszych elementów każdego budynku – są one odpowiedzialne za dostarczanie do pomieszczeń wody, powietrza oraz gazu. Wraz z instalacją elektryczną, ich przebieg i montaż powinny być uwzględnione już na etapie projektowania domu. Zmiana bądź pominięcie jakiegokolwiek elementu w późniejszym czasie będzie skutkować koniecznością rozkuwania ścian budynku. Zapoznaj się z naszym tekstem, w którym dowiesz się więcej o instalacjach sanitarnych. Jeżeli potrzebujesz specjalisty do jej wykonania – sprawdź nasz ranking najlepszych firm.

Projekty instalacji sanitarnych powinny przebiegać na podstawie projektu domu i jego zapotrzebowaniu na wodę oraz gaz. Instalacje sanitarne można podzielić na trzy grupy, z których każda odpowiedzialna jest za oddzielną strefę domu. Wyróżniamy:

 • Instalacja wodno-kanalizacyjna - aby zaspokoić potrzeby każdego domu, należy zamontować instalację wody zimnej, instalację wody ciepłej oraz kanalizację odpowiedzialną za odprowadzanie szarej wody. W projekcie każdego budynku zawarto informację o zapotrzebowaniu na wodę i na podstawie tych danych powinno się sporządzać przebieg całej instalacji. W przypadku montażu instalacji kanalizacyjnej należy pamiętać, że całe jej działanie oparte jest o siły grawitacji. Z tego powodu wszystkie rury muszą być zamontowane pod odpowiednim kątem. Fachowcy radzą, aby wynosił on od 3 do 15 stopni.
 • Instalacja gazowa - instalacja gazowa jest jednym z elementów domu, który należy dokładnie zabezpieczyć. Kocioł gazowy montowany jest najczęściej w kotłowni, gdzie musi zostać poprowadzone przyłącze gazu. Pokój, w którym umieszczony zostanie piec gazowy, musi posiadać drzwi otwierane na zewnątrz oraz wentylację w postaci kratki bez żaluzji o rozmiarze minimum 14 × 21 cm. Pomieszczenie to powinno mieć wysokość przynajmniej 220 cm. Przejście rur przez ścianę domu należy wykonać w bezpieczny sposób, stosując tuleję ochronną. Pozostałe miejsce pomiędzy rurą a ścianą należy zabezpieczyć materiałem odpornym na ogień.
 • Instalacja centralnego ogrzewania - w skład instalacji grzewczej wchodzi wiele niezbędnych elementów, które należy uwzględnić, planując instalację. Podstawową jej częścią jest kocioł grzewczy, którym może być, piec gazowy, piec węglowy, pompa ciepła itp. W większości rozwiązań należy wybudować komin podłączony do kotła o odpowiedniej średnicy. W pomieszczeniu, w którym umieszczony zostanie kocioł, trzeba zamontować odpowiednią wentylację oraz drzwi tak, aby wszystkie normy bezpieczeństwa zostały spełnione. Bardzo ważnym elementem są przewody służące do rozprowadzania ciepła, które znajdować będą się w murach oraz stropach domu. Końcowym etapem są grzejniki różnego rodzaju obecne we wszystkich pomieszczeniach budynku. Nie należy zapominać również o elektronicznej pompie centralnego ogrzewania oraz ogólnym systemie zabezpieczeń. Aby instalacja wodno-sanitarna była trwała i bezproblemowa, zaleca się skorzystanie z pomocy doświadczonego hydraulika. Pomoże także monter instalacji sanitarnych.

Ranking najlepszych monterów instalacji sanitarnych w Bytowie

Instalacje sanitarne Bytów

IHR - SYSTEMS

26 opinii

W dalszym ciągu szukasz dobrej firmy od instalacji wodno-kanalizacyjnych? Wykorzystaj doświadczenie IHR - SYSTEMS. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Zadzwoń i otrzymaj wstępną ofertę, która spełni Twoje wymagania.

F.U. DANEEX Daniel Grzywacz - Świetne Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków Bytów

Świetne Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków

8 opinii

Firma F.U. DANEEX Daniel Grzywacz oferuje swoje usługi. Koncentruje się na Klientach z rejonu Bytowa i z sąsiednich miast. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może zaoferować.

Usługi Hydrauliczne "HYDRO-PRO" Łukasz Bigus - Rewelacyjne Przyłącza Wodociągowe Bytów

Rewelacyjne Przyłącza Wodociągowe Bytów

1 opinia

Na wypadek jeśli nadal poszukujesz profesjonalistów od przyłączy wodociągowych to skorzystaj z doświadczenia Usługi Hydrauliczne HYDRO-PRO Łukasz Bigus. Bytów i okolice to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Dopasowaną ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

RS HOME TECH-SERVICE - Perfekcyjna Instalacja Sanitarna Bytów

Perfekcyjna Instalacja Sanitarna

1 opinia

Ten fachowiec działa w rejonie powiatu i oferuje liczne usługi z zakresu perfekcyjnej instalacji sanitarnej. Przedzwoń, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania - naprawdę warto.

Usługi Hydrauliczne Dawid Klinger - Profesjonalna Instalacja Sanitarna Bytów

Profesjonalna Instalacja Sanitarna

5 opinii

Planujesz wybrać wartego zaufania profesjonalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Usługi Hydrauliczne Dawid Klinger jest na to najlepszym rozwiązaniem. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać więcej szczegółów.

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE KWARTUS - Doskonałe Przyłącza Wodociągowe Bytów

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE KWARTUS

1 opinia

Eksperci z USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE KWARTUS to specjaliści w swoim fachu zawsze w pełnej gotowości, aby pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty od profesjonalnej instalacji sanitarnej. Określ czego potrzebujesz i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Usługi hydrauliczne Janusz Dawidowski - Solidna Instalacja Sanitarna Bytów

Usługi hydrauliczne Janusz Dawidowski

Ten specjalista działa w rejonie Bytowa i świadczy liczne usługi z zakresu perfekcyjnej instalacji sanitarnej. Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

HYDRO-MAX - Doskonałe Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków Bytów

Doskonałe Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków Bytów

Uważasz, że doskonałe przydomowe oczyszczalnie ścieków to trudny temat? W takim razie nie trać czasu - fachowcy z HYDRO-MAX doradzą Ci i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Aby otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

ZBIGNIEW JAKUBIAK P.U.H. INSTALACJE SIECI URZĄDZENIA SANITARNE - Perfekcyjne Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków Bytów

ZBIGNIEW JAKUBIAK P.U.H. INSTALACJE SIECI URZĄDZENIA SANITARNE

Na wypadek jeśli wciąż poszukujesz profesjonalistów od przydomowych oczyszczalni ścieków to powierz tę kwestię specjalistom z ZBIGNIEW JAKUBIAK P.U.H. INSTALACJE SIECI URZĄDZENIA SANITARNE. Bytów i okolice - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

Greenow - Najlepsze Przyłącza Wodociągowe w Bytowie

Najlepsze Przyłącza Wodociągowe w Bytowie

Gdy poszukujesz współpracy to profesjonaliści z Greenow są dla Ciebie stworzeni. Dłużej nie zwlekaj i poproś o wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Najnowsze z 31 zleceń na instlacje sanitarne w Bytowie

Zrobienie przyłącza o dł. 20mb, wod.-kan., Bytów

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 20mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: obiekt handlo...

 • Bytów

2023-01-12 do 2023-01-20

Zlecę wykonanie instalacji w bud. 60m², woda, Bytów

Pragniesz znaleźć Klienta jako dobry profesjonalista? Twoja firma to świetna okazja dla tego Klienta z Bytowa. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Złóż bezkonkurencyjną ofertę temu Zleceniodawcy - zadzwoń niezwłocznie.

 • Bytów

2022-10-09 do 2022-10-17

Ekipa do prac wod.-kan., Studzienice

Zleceniodawca napisał zgłoszenie o treści "Ekipa do prac wod.-kan.". Jako zaufany ekspert w dziedzinie instalacji wodno-kanalizacyjnej daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Aby uzyskać informacje o budżecie skontaktuj się - to Ci się opłaci.

 • Studzienice

2022-08-31 do 2022-09-08

Potrzebne wykonanie przydomowej oczyszczalni ścieków, przyłącza o dł. 55mb, wod.-kan., Lipnica

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: budowa przydomowej oczyszczalni ścieków, wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 55mb) Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: Do...

 • Lipnica

2022-08-01 do 2022-08-09

Porządna Instalacja Sanitarna Bytów

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 150m²) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinn...

 • Bytów

2022-07-31 do 2022-08-08

Zlecę wykonanie szamba, przyłącza o dł. 13mb, wod.-kan., Borek Kamienny

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie szamba, wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 13mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obie...

 • Borek kamienny

2022-11-15 do 2022-11-22

Ekipa do prac wod.-kan., Dziemiany

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: Instalacja wewnętrzna i zewnętrzna Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy Obiekt, jakiego d...

 • Dziemiany

2023-01-04 do 2023-01-12

Potrzebne wykonanie instalacji w bud. 70m², woda, Konarzyny

Klient szuka solidnego montera instalacji sanitarnych i zgłosił zainteresowanie, które brzmi - Potrzebne wykonanie instalacji w bud. 70m², woda. Jeśli wykonujesz bogaty zakres usług w konkurencyjnych cenach nawiąż kontakt z Klientem w odpowiedzi na to zlecenie. Dzięki temu, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Konarzyny

2022-10-09 do 2022-10-17

Zrobienie instalacji w bud. 58m², przyłącza o dł. 10mb, wod.-kan., Puzdrowo

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 58m²), wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 10mb) Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rod...

 • Puzdrowo

2022-09-07 do 2022-09-15

Staranna Instalacja Wodno-kanalizacyjna Bytów

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 35m²), wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 35mb) Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rod...

 • Przechlewo

2022-09-18 do 2022-09-26

Ekipa do wykonania przyłącza o dł. 6mb, kanalizacja, Kłodawa

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 6mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obi...

 • Kłodawa

2022-08-01 do 2022-08-09

Solidna Instalacja Wodno-kanalizacyjna

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: Łazienka, wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 5m²) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jedn...

 • Lizaki

2022-11-28 do 2022-12-06

Firma do wykonania instalacji w bud. 8m², woda, Wąglikowice

Jeszcze możesz nawiązać kontakt w odpowiedzi na zlecenie Zlecającego jako dobra firma od instalacji wodno-kanalizacyjnej. Pozwól Zleceniodawcom wykorzystać Twoje kompetencje i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby zaprezentować ofertę.

 • Wąglikowice

2022-12-01 do 2022-12-09

Doskonała Instalacja Sanitarna

Zleceniodawca napisał zlecenie brzmiące "Zlecę wykonanie instalacji w bud. 8m², wod.-kan.". Jako wiarygodny specjalista w dziedzinie instalacji sanitarnej daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Wąglikowice

2022-12-02 do 2022-12-10

Wybitni Monterzy Instalacji Sanitarnych Bytów

Należąc do monterów instalacji sanitarnych z tak bogatym dorobkiem zawodowym działasz w miejscowości Pomorskie i w całym powiecie? Jesteś świetnym ekspertem do tego zapytania. Przedstaw wyjątkową ofertę temu Zleceniodawcy - skontaktuj się niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Widzino

2022-12-06 do 2022-12-14

Zlecę wykonanie instalacji w bud. 46m², woda, Bięcino

Na wypadek jeśli wciąż jako profesjonalista od instalacji sanitarnej potrzebujesz pracy to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zlecę wykonanie instalacji w bud. 46m², woda. Prowadząc działalność jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z rejonu Pomorskiego z pewnością uzasadnisz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Pokaż bezkonkurencyjną propozycję dla tego Klienta - zadzwoń jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Bięcino

2022-10-02 do 2022-10-10

Pierwszorzędna Instalacja Sanitarna

Zlecający szuka rewelacyjnej jakości wykonywanych usług i pisze - Zrobienie instalacji w bud. 500m², wod.-kan.. To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do profesjonalisty takiego, jak Ty. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Zleceniodawcę.

 • Damnica

2022-11-10 do 2022-11-18

Najlepsze Instalacje Wod-kan Bytów

To zapytanie o treści - Szukam firmy do prac wod.-kan. jest zaadresowane do fachowca, który świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów oraz koncentruje się na Klientach z Pomorskiego i z sąsiednich miast. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Klienta.

 • Damnica

2022-08-23 do 2022-08-31

Ekipa do wykonania instalacji w bud. 195m², woda, Stężyca

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 195m²) Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo...

 • Stężyca

2022-08-31 do 2022-09-08

Ekipa do wykonania szamba, kanalizacja, Zgorzałe

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie szamba Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo ...

 • Zgorzałe

2022-09-24 do 2022-10-02

Monterzy Instalacji Sanitarnych

Jako kompetentny monter instalacji sanitarnych z tak dużym doświadczeniem działasz na terenie miejscowości Pomorskie i w okolicy? Jesteś idealnym ekspertem do tego zlecenia. Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się - to Ci się opłaci.

 • Stężyca

2022-08-13 do 2022-08-21

Dobrzy Monterzy Instalacji Sanitarnych

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 200m²) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom typu bliźnia...

 • Cewice

2023-01-03 do 2023-01-11

Doskonałej Jakości Instalacje Wod-kan

Klient szuka doskonałej współpracy i pisze - Zlecę prace wod.-kan.. To zlecenie perfekcyjnie pasuje do eksperta takiego, jak Ty. Zadzwoń i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Kamienica Szlachecka

2023-01-27 do 2023-02-04
dodano 8 dni temu

Szukam firmy do prac wod.-kan., Kamienica Szlachecka

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: Wykonanie studni wodomierze ej Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest:...

 • Kamienica Szlachecka

2023-01-26 do 2023-02-03

Zrobienie przyłącza o dł. 10mb, kanalizacja, Nowy Klincz

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 10mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Ob...

 • Nowy klincz

2023-01-31 do 2023-02-08
dodano 4 dni temu

Instalacja Sanitarna

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 3mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzi...

 • Kościerzyna

2022-10-19 do 2022-10-27

Solidne Instalacje Wod-kan

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie szamba, wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 60mb) Zakres zlecenia: tylko usługa Rodzaj obiektu: Kilka domów do pryłaczenia Obiekt,...

 • Kościerzyna

2022-11-28 do 2022-12-06

Ekipa do wykonania instalacji w bud. 8m², wod.-kan., Słupsk

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 8m²) Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: mieszkanie Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jes...

 • Słupsk

2022-08-12 do 2022-08-20

Instalacja Sanitarna

Zrealizowanie instalacji sanitarnej dla tego Zleceniodawcy będzie przyjemnością. Zlecenie ma treść - Szukam firmy do prac wod.-kan.. Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający doświadczenie w branży, które zaspokoi najbardziej wymagających. Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj ofertę współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Słupsk

2022-10-13 do 2022-10-21

Rewelacyjne Instalacje Wod-kan

Zlecający szuka doskonałej jakości wykonywanych usług, pisząc - Zlecę prace wod.-kan.. To ogłoszenie jest idealne dla specjalisty takiego, jak Ty. Jeszcze dziś umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Słupsk

2022-12-11 do 2022-12-19

Firma do wykonania instalacji w bud. 130m², wod.-kan., Słupsk

W dalszym ciągu możesz nawiązać kontakt w odpowiedzi na zlecenie Klienta jako specjalista od instalacji wodno-kanalizacyjnej. Pozwól Zleceniodawcom wykorzystać Twoje kompetencje i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Nie trać czasu - umów się z nim na rozmowę, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

 • Słupsk

2022-12-02 do 2022-12-10

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych

Najczęstsze pytania o instalacjach sanitarnych

Czym jest instalacja wodno-kanalizacyjna?

Instalacja wodno-kanalizacyjna jest siecią wielu rur oraz przewodów mających na celu zaopatrywanie budynku w wodę ciepłą oraz zimną. Jej zadaniem jest również odprowadzanie ścieków. Schemat instalacji sanitarnej należy zaplanować już na etapie projektowania domu, tak aby woda została doprowadzona do wszystkich pomieszczeń, takich jak łazienki czy kuchnie. Nie należy również zapominać o niektórych urządzeniach AGD oraz miejscach, w których będą zamontowane. Instalacja kanalizacyjna jest bardziej skomplikowana, ponieważ wymaga budowy szamba bądź przydomowej oczyszczalni ścieków.

Jakie są zasady montażu instalacji sanitarnych?

Instalacje sanitarne powinny zostać profesjonalnie zaprojektowane na podstawie planowanego rozkładu pomieszczeń. Na szczególną uwagę zasługuje montaż rur kanalizacyjnych. Niezmiernie ważne jest to, aby zostały one zamontowane pod odpowiednim kątem. Ścieki z budynku odprowadzane są za pomocą siły grawitacji, a co za tym idzie, rury nie mogą zostać umieszczone poziomo. Specjaliści zalecają zastosowanie spadu przynajmniej 3 cm na każdy metr bieżący rury, który umożliwi swobodne ujście zanieczyszczonej wody. Przy montażu instalacji kanalizacyjnej, należy również dobrać odpowiednie kolanka.

Jaki specjalista jest odpowiedzialny za montaż instalacji sanitarnej?

W dzisiejszych czasach istnieje wiele firm zajmujących się kompleksowo wszystkimi instalacjami sanitarnymi. Najlepsze z nich znajdziesz na naszej stronie rankingowej. Przed rozpoczęciem prac, zawsze należy wynająć projektanta i geodetę, by stworzyli dokładny projekt całej instalacji. Posiadając plan stworzony na podstawie zapotrzebowania budynku na wodę oraz gaz, jesteśmy w stanie precyzyjnie wykonać wszystkie prace. Dobrze wykonana instalacja jest gwarancją jej bezproblemowej pracy przez wiele kolejnych lat. Warto wspomnieć, że jakiekolwiek błędy oraz awarie instalacji sanitarnych, często mogą wiązać się z koniecznością rozkucia ścian.

Z jakimi kosztami trzeba się liczyć przy budowie instalacji wodno-kanalizacyjnej?

Koszt instalacji wodno-kanalizacyjnej może różnić się w zależności od regionu kraju oraz skomplikowania konstrukcji budynku. Można jednak przyjąć, że koszt montażu instalacji oscyluje w okolicach 120 - 180 zł/mb. W przypadku podejść instalacji wodno-kanalizacyjnej należy liczyć się z wydatkiem 220-300 zł/sztukę, natomiast stworzenie instalacji wraz z wykonaniem pionów kanalizacyjnych może wynieść nawet 400 zł/sztukę.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych