Instalacja grzewcza w Wałbrzychu

Porównaj oferty od Specjalistów od Instalacji Grzewczych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 441 903 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 734 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Utrzymanie optymalnej temperatury we wnętrzach pomieszczeń jest koniecznością, którą najbardziej odczuwamy w sezonie grzewczym, czyli między sezonem jesienno–zimowym, a początkiem wiosny. Instalacje grzewcze i sanitarne zawsze muszą zostać dopasowane zgodnie z indywidualnymi potrzebami danego budynku. Jednym z takich kryteriów jest chociażby powierzchnia domu. Im dom jest większy, tym bardziej wydajne źródło ogrzewania będzie potrzebne. Prawidłowa instalacja grzewcza powiązana jest również ściśle z ociepleniem całego domu. Jeżeli nieruchomość nie będzie ocieplona, można być pewnym tego, że instalacja będzie musiała pracować bardziej wydajnie, ponieważ ciepło będzie "uciekać" z domu.

Zanim zostanie dokonany wybór instalacji grzewczej, należy zapoznać się ze sposobami, jakie pozwalają na utrzymanie ciepła wewnątrz. Na tej liście znajdują się:

 • instalacje grzewcze wykorzystujące energię elektryczną,
 • olejowe systemy grzewcze,
 • piece na paliwo stałe, m.in. na węgiel, drewno,
 • ciepło dostarczone z elektrociepłowni,
 • rekuperacja,
 • gazowe instalacje grzewcze, czyli grzejniki gazowe i instalacje c.o. z kotłami gazowymi.

Warto więc wybrać dobrą firmę do ocieplenia domu, aby być pewnym tego, że w przyszłości będzie można zaoszczędzić na ogrzewaniu – niezależnie od tego, która instalacja grzewcza zostanie wybrana. Firmy oferujące instalacje grzewcze pomogą wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie, które nie doprowadzi do powstania dziury w domowych finansach. Tym bardziej, że na wybór prawidłowego ogrzewania wpływ ma wiele czynników. Instalacje grzewcze na prąd w przypadku dużej nieruchomości mieszkalnej mogą powodować występowanie ogromnym rachunków za energię elektryczną. Może lepszym sposobem będą olejowe systemy grzewcze lub rekuperacja? Warto odpowiedzieć sobie również na takie pytania, zanim dokona się jakiegokolwiek zakupu.

Koszt założenia instalacji grzewczej jest zależny przede wszystkim od miejscowości, w którym mieszkamy. Dla przykładu, ceny montażu w miastach takich jak: Warszawa, Kraków, Wrocław, Szczecin, czy Katowice mogą nieznacznie się różnić. Instalacja grzewcza to jeden z najdroższych elementów, którego koszt w przyszłości się zwróci. Wszystko tak naprawdę zależne jest od tego, na jakie dokładnie źródło ciepła się postawi. Ważnym jest, żeby postawić na funkcjonalną propozycję, która będzie w stanie poradzić sobie z wymaganiami stawianymi przez budynek. Inny koszt powiązany będzie z założeniem rekuperacji, pieca gazowego, a inna cena będzie powiązana z elektrycznym ogrzewaniem podłogowym.

Ranking najlepszych specjalistów od ogrzewania w Wałbrzychu

Instalacje grzewcze Wałbrzych

Solidny Montaż Centralnego Ogrzewania

22 opinie

Oddaj sprawę we właściwe ręce i zleć twoje zadanie tym fachowcom od montażu centralnego ogrzewania z Wałbrzycha. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

PHU KRISMART - Wybitni Instalatorzy CO Wałbrzych

PHU KRISMART

15 opinii

Ten instalator CO proponuje swoje doświadczenie w miejscowości Wałbrzych oraz w rejonie Wałbrzycha. Mają ofertę dla każdego - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

Electric Power Katarzyna Gibała-Nowak - Świetne Grzejniki Wałbrzych

Świetne Grzejniki Wałbrzych

8 opinii

Każdy, kto planuje zakup świetnego grzejnika musi koniecznie zgłosić się do tego dostawcy i zobaczyć na własne oczy ich dobre ceny oraz korzystne warunki dostawy. Nie zwlekaj i poproś o ofertę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Butyński Damian - Doskonałej Jakości Instalacje Grzewcze Wałbrzych

Butyński Damian

9 opinii

Właśnie wybierasz dobrego profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Butyński Damian będzie najszybszą drogą. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Paweł Trafas - Znakomita Instalacja Centralnego Ogrzewania w Wałbrzychu

Znakomita Instalacja Centralnego Ogrzewania w Wałbrzychu

6 opinii

Jesteś zdania, że znakomita instalacja centralnego ogrzewania to nieproste zagadnienie? W takim razie nie trać czasu - specjaliści z Paweł Trafas doradzą Ci i znajdą najlepsze rozwiązanie. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - sprawdź!

WIG-MONT Marcin Wigura Technika Grzewcza Sanitarna i Gazowa - Znakomite Instalacje Grzewcze Wałbrzych

WIG-MONT Marcin Wigura Technika Grzewcza Sanitarna i Gazowa

5 opinii

Chcesz znaleźć solidnego specjalistę do realizacji swoich planów? WIG-MONT Marcin Wigura Technika Grzewcza Sanitarna i Gazowa będzie najszybszą drogą. Mają propozycję dla każdego - zadzwoń i sprawdź.

Full-Instal Usługi ogólnobudowlane Piotr Foltyn - Bezkonkurencyjne Systemy Grzewcze Wałbrzych

Bezkonkurencyjne Systemy Grzewcze

5 opinii

Systemy grzewcze i implikacje z tym związane przestaną być dla Ciebie skomplikowaną kwestią, jeśli skorzystasz z oferty Full-Instal Usługi ogólnobudowlane Piotr Foltyn. Wykwalifikowani doradcy z branży systemów grzewczych pomogą Ci wybrać skrojone na miarę rozwiązanie. Zachęcamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

P.H.U. Krymar Krystian Orzechowski - Fantastyczny Montaż Ogrzewania Podłogowego Wałbrzych

P.H.U. Krymar Krystian Orzechowski

3 opinie

Jeżeli potrzebujesz dobrego serwisu systemów grzewczych od instalacji grzewczych to skorzystaj z kwalifikacji P.H.U. Krymar Krystian Orzechowski. Wybierz ich numer i dowiedz się więcej - nie będziesz żałować.

Ochman-Usługi Hydrauliczne - Najlepsze Instalacje Grzewcze Wałbrzych

Najlepsze Instalacje Grzewcze Wałbrzych

2 opinie

Gdy szukasz najlepszego serwisu systemów grzewczych od instalacji grzewczych to skorzystaj z kwalifikacji Ochman-Usługi Hydrauliczne. Nie trać czasu - umów się z nimi na rozmowę, aby otrzymać wycenę.

FENIKS IGNACY CZAJKOWSKI - Profesjonalne Instalacje Grzewcze Wałbrzych

Profesjonalne Instalacje Grzewcze

3 opinie

Znalezienie bezkonkurencyjnych systemów grzewczych jest trudniejsze niż może się wydawać, ale FENIKS IGNACY CZAJKOWSKI na sto procent pomoże Ci w znalezieniu dopasowanego rozwiązania. Tylko jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - skontaktuj się!

Najnowsze z 29 zleceń na ogrzewanie w Wałbrzychu

Szukam firmy na kompleksowe wykonanie nowej instalacji CO, 43m², Wałbrzych

Zlecający napisał zgłoszenie o treści "Szukam firmy na kompleksowe wykonanie nowej instalacji CO, 43m²". Jako wiarygodny ekspert w dziedzinie instalacji centralnego ogrzewania wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Wałbrzych

2023-02-04 do 2023-02-12
dodano 2 dni temu

Szukam firmy na kompleksowe wykonanie nowej instalacji CO, 40m², Wałbrzych

Przedmiot zlecenia: kompleksowe wykonanie nowej instalacji CO Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: mieszkanie Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiektu: 40m² Termin...

 • Wałbrzych

2023-01-31 do 2023-02-08
dodano 6 dni temu

Zlecę prace związane z instalacją grzewczą, do 50m², Wałbrzych

To zlecenie o treści - Zlecę prace związane z instalacją grzewczą, do 50m² jest zaadresowane do eksperta, który oferuje swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Wałbrzych i okolic. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Wałbrzych

2023-01-25 do 2023-02-02

Staranne Centralne Ogrzewanie Wałbrzych

Jeszcze jesteś w stanie odpowiedzieć na zapotrzebowanie Klienta jako dobra firma od centralnego ogrzewania. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i być zadowolonym z efektów tej współpracy. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Wałbrzych

2023-01-24 do 2023-02-01

Porządne Centralne Ogrzewanie

Przedmiot zlecenia: serwis instalacji CO Zakres zlecenia: usługi wraz z dostawą materiału Rodzaj obiektu: mieszkanie Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiektu: do 50m² Termin ...

 • Wałbrzych

2023-01-09 do 2023-01-17

Doskonałej Jakości Instalacja Centralnego Ogrzewania Wałbrzych

Przygotowanie instalacji centralnego ogrzewania dla tego Zleceniodawcy będzie przyjemnością. Zlecenie ma treść - Zlecę wykonanie ogrzewania podłogowego, do 50m². Odpowiedz na nie jako fachowiec mający doświadczenie w branży, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Wałbrzych

2023-01-06 do 2023-01-14

Zapytanie o kompleksowe wykonanie nowej instalacji CO, 30m², Wałbrzych

Przedmiot zlecenia: kompleksowe wykonanie nowej instalacji CO Zakres zlecenia: usługi wraz z dostawą materiału Rodzaj obiektu: mieszkanie Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obie...

 • Wałbrzych

2023-01-03 do 2023-01-11

Perfekcyjne Instalacje CO Wałbrzych

Ten Klient uważa, że perfekcyjne instalacje CO to skomplikowane zagadnienie. Napisał zlecenie o treści "Prace z instalacją CO, do 50m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako specjalista posłużysz mu radą i znajdziesz dostosowane do potrzeb Klienta rozwiązanie. Pokaż ofertę temu Zleceniodawcy - zadzwoń niezwłocznie.

 • Wałbrzych

2023-01-03 do 2023-01-11

Profesjonalny Montaż Centralnego Ogrzewania Wałbrzych

Przedmiot zlecenia: wykonanie ogrzewania podłogowego Zakres zlecenia: usługi wraz z dostawą materiału Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powie...

 • Wałbrzych

2022-12-30 do 2023-01-07

Zlecę wykonanie ogrzewania podłogowego, 150m², Wałbrzych

Przygotowanie centralnego ogrzewania dla tego Klienta będzie przyjemnością. Ogłoszenie ma treść - Zlecę wykonanie ogrzewania podłogowego, 150m². Odpowiedz na nie jako fachowiec mający doświadczenie w branży, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Wałbrzych

2022-12-21 do 2022-12-29

Szukam firmy na kompleksowe wykonanie nowej instalacji CO, do 50m², Wałbrzych

Zlecenie o treści - Szukam firmy na kompleksowe wykonanie nowej instalacji CO, do 50m² jest zaadresowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi oraz skupia się na Klientach z Wałbrzycha i z sąsiednich miast. Podejmij decyzję bez zwłoki - zadzwoń i otrzymaj propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Wałbrzych

2022-12-15 do 2022-12-23

Zlecę wykonanie ogrzewania podłogowego, do 50m², Wałbrzych

Przedmiot zlecenia: wykonanie ogrzewania podłogowego Zakres zlecenia: tylko usługi Rodzaj obiektu: mieszkanie Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiektu: do 50m² Informacje dod...

 • Wałbrzych

2022-12-13 do 2022-12-21

Profesjonalne Instalacje CO

Przedmiot zlecenia: przebudowa istniejącej instalacji CO Zakres zlecenia: usługi wraz z dostawą materiału Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia ob...

 • Wałbrzych

2022-12-06 do 2022-12-14

Świetna Instalacja Centralnego Ogrzewania

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który pisze - "Szukam firmy na kompleksowe wykonanie nowej instalacji CO, 301-400m²", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Wałbrzych

2022-12-01 do 2022-12-09

Zlecę sam montaż pieca/kotła, 35m², Wałbrzych

Przedmiot zlecenia: sam montaż pieca/kotła Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: mieszkanie Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiektu: 35m² Informacje dodatkowe: Dzi...

 • Wałbrzych

2022-11-23 do 2022-12-01

Zapytanie o przebudowa istniejącej instalacji CO, 151-200m², Wałbrzych

Przedmiot zlecenia: przebudowa istniejącej instalacji CO Zakres zlecenia: usługi wraz z dostawą materiału Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia ob...

 • Wałbrzych

2022-11-21 do 2022-11-29

Doskonały Montaż Centralnego Ogrzewania

Zleceniodawca złożył zapytanie "Zlecę kompleksowe wykonanie nowej instalacji CO, do 50m²". Nawiąż współpracę w odpowiedzi na chęć zatrudnienia doskonałego instalatora CO z zakresu montażu centralnego ogrzewania. Udowodnij Klientowi, że spełniasz jego potrzeby, a wybór Twojej firmy to dobry pomysł. Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Wałbrzych

2022-11-13 do 2022-11-21

Kompetentny Instalator CO Wałbrzych

Pragniesz znaleźć Zleceniodawcę jako solidny partner biznesowy? Twoja firma to świetna okazja dla tego Klienta. Przyczyń się do realizacji jego celów. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Wałbrzych

2022-10-24 do 2022-10-28

Rewelacyjne Centralne Ogrzewanie

Przedmiot zlecenia: Kominek z płaszczem wodnym Zakres zlecenia: usługi wraz z dostawą materiału Rodzaj obiektu: mieszkanie Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiektu: 43m² Term...

 • Wałbrzych

2022-10-22 do 2022-10-30

Montaż Centralnego Ogrzewania

Przedmiot zlecenia: frezowanie posadzki cementowej pod ogrzewanie podłogowe.Piętrowa szeregówka łącznie 100m2 Zakres zlecenia: tylko usługi Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: ...

 • Wałbrzych

2022-10-14 do 2022-10-22

Poszukiwana ekipa, sam montaż pieca/kotła, 51-100m², Wałbrzych

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który napisał - "Poszukiwana ekipa, sam montaż pieca/kotła, 51-100m²", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Przedstaw dopasowaną propozycję temu Klientowi - zadzwoń już dziś, nie pożałujesz.

 • Wałbrzych

2022-10-02 do 2022-10-10

Profesjonalne Centralne Ogrzewanie

Przedmiot zlecenia: sam montaż pieca/kotła Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiektu: 51-100m² Informacje dod...

 • Wałbrzych

2022-09-28 do 2022-10-06

Odpowiednie Systemy Grzewcze

Daj znać Zleceniodawcy, że takiej oferty systemów grzewczych nie znajdzie na terenie Wałbrzycha, więc jeżeli poszukuje odpowiednich systemów grzewczych to bez wahania powinien wybrać Twoją Firmę. Dlatego, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Wałbrzych

2022-09-26 do 2022-10-04

Dam zlecenie na kompleksowe wykonanie nowej instalacji CO, 51-100m², Wałbrzych

Jako profesjonalista zaproponuj bezkonkurencyjną ofertę systemów grzewczych. Masz na swoim koncie wiele pozytywnych referencji od Klientów, którzy zapewnili o Twoim dużym doświadczeniu. Niewątpliwie zapytanie o treści "Dam zlecenie na kompleksowe wykonanie nowej instalacji CO, 51-100m²" jest idealne dla Twojej firmy. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Wałbrzych

2022-09-23 do 2022-10-01

Potrzebuję ekipy na przebudowa istniejącej instalacji CO, 51-100m², Wałbrzych

Nadal jesteś w stanie odpowiedzieć na zapotrzebowanie Zleceniodawcy jako specjalista od instalacji grzewczych. Pozwól Zlecającym wykorzystać Twoje kompetencje i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Wałbrzych

2022-09-10 do 2022-09-18

Profesjonalny Montaż Centralnego Ogrzewania

Przedmiot zlecenia: wykonanie ogrzewania podłogowego Zakres zlecenia: usługi wraz z dostawą materiału Rodzaj obiektu: mieszkanie Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiektu: 36m²...

 • Wałbrzych

2022-08-22 do 2022-08-30

Tanie Systemy Grzewcze

Przedmiot zlecenia: sam montaż pieca/kotła Zakres zlecenia: tylko usługi Rodzaj obiektu: mieszkanie Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiektu: 51-100m² Termin rozpoczęcia prac...

 • Wałbrzych

2022-08-19 do 2022-08-27

Doskonałe Instalacje CO

Przedmiot zlecenia: serwis pieca/kotła Zakres zlecenia: tylko usługi Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiektu: 151-200m² Termi...

 • Wałbrzych

2022-08-17 do 2022-08-25

Solidne Centralne Ogrzewanie

Zleceniodawca poszukuje rewelacyjnej jakości wykonywanych usług, pisząc - Zapytanie o przebudowa istniejącej instalacji CO, 76m². To zapytanie o ofertę jest idealne dla specjalisty takiego, jak Ty. Określ co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Wałbrzych

2022-07-22 do 2022-07-30

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Instalacji Grzewczych

Najczęstsze pytania o instalacjach grzewczych

Jak wybrać firmę do instalacji grzewczych?

Firmę do instalacji grzewczej należy wybrać z wyprzedzeniem - pośpiech to zły doradca. Pamiętaj też, żeby porównać kilka ofert na montaż ogrzewania (np. pod względem ceny), wtedy podjęcie decyzji nie będzie takie trudne.

Dobry fachowiec od instalacji centralnego ogrzewania:

 • posiada bogatą wiedzę branżową, którą cały czas pogłębia i którą dzieli się z klientami;
 • posiada doświadczenie w instalacjach grzewczych;
 • prace instalacyjne wykonuje sam (bez podwykonawców);
 • ma dobre opinie, potwierdzone wystawionymi referencjami;
 • montuje instalacje w rozsądnej cenie.

Gdzie szukać sprawdzonej firmy od instalacji grzewczej? Na pewno popytaj wśród rodziny i znajomych. Możesz poprosić o polecenie producenta urządzeń grzewczych czy też wykonawcy Twojego domu jednorodzinnego. Jednym z narzędzi jest też Internet.

Jakie są rodzaje instalacji grzewczych?

Instalacje grzewcze dzielimy w zależności od rodzaju:

 • czynnika grzewczego (instalacje wodne grawitacyjne lub pompowe, parowe pary niskoprężnej, powietrzne i elektryczne);
 • źródła ciepła (kotły na paliwo stałe lub ciekłe, kotły gazowe i pompy ciepła);
 • elementu przekazującego ciepło (ogrzewanie podłogowe i ścienne, anemostaty, kratki grzewcze, grzejniki).

Wyróżniamy tradycyjne źródła energii cieplnej, alternatywne źródła energii cieplnej oraz ogrzewanie elektryczne.

Do tradycyjnych sposobów ogrzewania domu jednorodzinnego zaliczamy:

 • kocioł gazowy zwykły,
 • kocioł gazowy kondensacyjny,
 • kocioł na gaz płynny/LPG,
 • kocioł na pellet,
 • kocioł na olej opałowy,
 • kocioł węglowy,
 • ogrzewanie kominkiem,
 • ogrzewanie spalinowe.

Natomiast do alternatywnych źródeł energii należą pompy ciepła.

Ile kosztuje instalacja centralnego ogrzewania?

Ile kosztuje instalacja centralnego ogrzewania w domu jednorodzinnym? Dla energooszczędnego nowo wybudowanego domu o powierzchni 160 m2 należy przyjąć koszty wykonania instalacji grzewczej rzędu 30 000 - 32 000 zł. W tej cenie zawiera się: ogrzewanie grzejnikowe, ogrzewanie podłogowe, instalacja rur grzewczych i montaż pieca gazowego lub na paliwo stałe.

Zakup kotła CO do dwukondygnacyjnego domu 160 m2 mieści się w cenach:

 • kocioł gazowy 5000 - 15 000 zł;
 • kocioł na paliwo stałe 5000 - 8000 zł.

Pozostałe ceny:

 • kompleksowa instalacja grzejnikowa ok. 100 zł/m2;
 • kompleksowe ogrzewanie podłogowe ok. 150 zł/m2;
 • projekt i przyłącze gazowe 5000 - 10 000 zł;
 • przystosowanie kotłowni, zakup opału i rachunki za ogrzewanie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Instalacji Grzewczych