Instalacja grzewcza w Tomaszowie Lubelskim

Porównaj oferty od Specjalistów od Instalacji Grzewczych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 425 271 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
564 972 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Utrzymanie optymalnej temperatury we wnętrzach pomieszczeń jest koniecznością, którą najbardziej odczuwamy w sezonie grzewczym, czyli między sezonem jesienno–zimowym, a początkiem wiosny. Instalacje grzewcze i sanitarne zawsze muszą zostać dopasowane zgodnie z indywidualnymi potrzebami danego budynku. Jednym z takich kryteriów jest chociażby powierzchnia domu. Im dom jest większy, tym bardziej wydajne źródło ogrzewania będzie potrzebne. Prawidłowa instalacja grzewcza powiązana jest również ściśle z ociepleniem całego domu. Jeżeli nieruchomość nie będzie ocieplona, można być pewnym tego, że instalacja będzie musiała pracować bardziej wydajnie, ponieważ ciepło będzie "uciekać" z domu.

Zanim zostanie dokonany wybór instalacji grzewczej, należy zapoznać się ze sposobami, jakie pozwalają na utrzymanie ciepła wewnątrz. Na tej liście znajdują się:

 • instalacje grzewcze wykorzystujące energię elektryczną,
 • olejowe systemy grzewcze,
 • piece na paliwo stałe, m.in. na węgiel, drewno,
 • ciepło dostarczone z elektrociepłowni,
 • rekuperacja,
 • gazowe instalacje grzewcze, czyli grzejniki gazowe i instalacje c.o. z kotłami gazowymi.

Warto więc wybrać dobrą firmę do ocieplenia domu, aby być pewnym tego, że w przyszłości będzie można zaoszczędzić na ogrzewaniu – niezależnie od tego, która instalacja grzewcza zostanie wybrana. Firmy oferujące instalacje grzewcze pomogą wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie, które nie doprowadzi do powstania dziury w domowych finansach. Tym bardziej, że na wybór prawidłowego ogrzewania wpływ ma wiele czynników. Instalacje grzewcze na prąd w przypadku dużej nieruchomości mieszkalnej mogą powodować występowanie ogromnym rachunków za energię elektryczną. Może lepszym sposobem będą olejowe systemy grzewcze lub rekuperacja? Warto odpowiedzieć sobie również na takie pytania, zanim dokona się jakiegokolwiek zakupu.

Koszt założenia instalacji grzewczej jest zależny przede wszystkim od miejscowości, w którym mieszkamy. Dla przykładu, ceny montażu w miastach takich jak: Warszawa, Kraków, Wrocław, Szczecin, czy Katowice mogą nieznacznie się różnić. Instalacja grzewcza to jeden z najdroższych elementów, którego koszt w przyszłości się zwróci. Wszystko tak naprawdę zależne jest od tego, na jakie dokładnie źródło ciepła się postawi. Ważnym jest, żeby postawić na funkcjonalną propozycję, która będzie w stanie poradzić sobie z wymaganiami stawianymi przez budynek. Inny koszt powiązany będzie z założeniem rekuperacji, pieca gazowego, a inna cena będzie powiązana z elektrycznym ogrzewaniem podłogowym.

Ranking najlepszych specjalistów od ogrzewania w Tomaszowie Lubelskim

Instalacje grzewcze Tomaszów Lubelski

Doskonały Montaż Centralnego Ogrzewania w Tomaszowie Lubelskim

9 opinii

Po prostu zleć usługę montażu centralnego ogrzewania specjalistom firmy Tomasz Jagodziński AQUATERM z miejscowości Tomaszów Lubelski. Urzekną Cię swoimi kompetencjami i rzetelnością. Na terenie Tomaszowa Lubelskiego są w ścisłej czołówce. Dodatkowe informacje otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Energo-Therm Radosław Kuźniar - Dobrzy Instalatorzy CO Tomaszów Lubelski

Energo-Therm Radosław Kuźniar

4 opinie

Ten instalator CO posiada olbrzymie doświadczenie i jest specjalistą przygotowanym do współpracy przy nowym zleceniu - Energo-Therm Radosław Kuźniar to doskonały wybór dla Ciebie. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów.

Hydro-Tom usługi hydrauliczne Tomasz Kalinowski - Doskonałe Instalacje Grzewcze Tomaszów Lubelski

Doskonałe Instalacje Grzewcze

1 opinia

Uwierz na słowo ekspertom w dziedzinie instalacji grzewczych i zatrudnij Hydro-Tom usługi hydrauliczne Tomasz Kalinowski. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy najbardziej wymagających. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania świetnej wyceny - zobacz!

Koperwas Spółka Jawna - Profesjonalne Instalacje Grzewcze Tomaszów Lubelski

Koperwas Spółka Jawna

1 opinia

Jeżeli jeszcze poszukujesz profesjonalistów od instalacji grzewczych to wykorzystaj kompetencje Koperwas Spółka Jawna. Tomaszów Lubelski i okolice to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Zachęcamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

MAX-ELEKTRO - Perfekcyjne Centralne Ogrzewanie Tomaszów Lubelski

Perfekcyjne Centralne Ogrzewanie Tomaszów Lubelski

1 opinia

Jeśli wciąż szukasz profesjonalistów od centralnego ogrzewania to trafiłeś w dobre miejsce - MAX-ELEKTRO jest do Twoich usług. Tomaszów Lubelski i okolice to teren, na którym koncentrują swoje działania. Nie trać czasu - zadzwoń do nich i poznaj ofertę.

Elika Eliza Hek - Rewelacyjny Montaż Ogrzewania Podłogowego Tomaszów Lubelski

Elika Eliza Hek

3 opinie

Powierz usługę rewelacyjnego montażu ogrzewania podłogowego ekspertom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Tomaszowa Lubelskiego i pobliskich powiatów. Konkretną wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Hydro-Install - Najlepszy Montaż Ogrzewania Podłogowego Tomaszów Lubelski

Hydro-Install

Bezkonkurencyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych zadań to najważniejsze zalety przedsiębiorcy, którego specjalnością jest montaż ogrzewania podłogowego. Umów się na konkretny termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Zuzal.he - Dobry Serwis Systemów Grzewczych Tomaszów Lubelski

Dobry Serwis Systemów Grzewczych Tomaszów Lubelski

Znaleźliśmy specjalnie dla Ciebie niezrównaną usługę serwisu systemów grzewczych. Profesjonaliści z Zuzal.he przeanalizują i kompleksowo zakończą prace. Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnej oferty - zobacz!

Biom System - Porządne Instalacje Grzewcze Tomaszów Lubelski

Biom System

Myślisz, że doskonałe instalacje grzewcze to skomplikowany temat? Oszczędź sobie nerwów - instalatorzy CO z Biom System pomogą Ci i znajdą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę i poznaj ofertę.

Hydro-Instal - Wybitni Instalatorzy CO Tomaszów Lubelski

Hydro-Instal

Ten instalator CO proponuje swoje doświadczenie w miejscowości Tomaszów Lubelski oraz w rejonie Tomaszowa Lubelskiego. Mają ofertę dla każdego - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

Najnowsze z 29 zleceń na ogrzewanie w Tomaszowie Lubelskim

Tanie Systemy Grzewcze Tomaszów Lubelski

Przedmiot zlecenia: Odpowietranie kaloryferow Zakres zlecenia: tylko usługi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiektu: 101-150m² Informacje d...

 • Tomaszów Lubelski

2022-12-19 do 2022-12-27

Poszukiwana ekipa, przebudowa istniejącej instalacji CO, 101-150m², Rogóźno

Wybór tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na 100% Klient, który pisze - "Poszukiwana ekipa, przebudowa istniejącej instalacji CO, 101-150m²", nie pożałuje współpracy z doradcą z Twojej firmy. Ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Rogóźno

2022-10-18 do 2022-10-26

Zlecę sam montaż pieca/kotła, 55m², Łaszczów

Przedmiot zlecenia: sam montaż pieca/kotła Zakres zlecenia: usługi wraz z dostawą materiału Rodzaj obiektu: mieszkanie Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiektu: 55m² Informac...

 • Łaszczów

2022-10-16 do 2022-10-24

Świetna Instalacja Grzewcza Tomaszów Lubelski

Klient napisał zgłoszenie brzmiące "Potrzebuję ekipy na sam montaż pieca/kotła, 101-150m²". Jako rzetelny specjalista w dziedzinie instalacji grzewczych daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Zaproponuj termin od razu!

 • Tomaszów Lubelski

2022-10-11 do 2022-10-19

Staranna Instalacja Grzewcza

Przedmiot zlecenia: serwis instalacji CO Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: mieszkanie Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiektu: 48m² Termin rozpoczęcia prac: w ...

 • Tarnawatka

2022-09-15 do 2022-09-23

Perfekcyjne Instalacje CO Tomaszów Lubelski

Ten Klient uważa, że perfekcyjne instalacje CO to skomplikowane zagadnienie. Napisał zlecenie o treści "Zapytanie o prace instalatorskie, CO, do 50m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako specjalista posłużysz mu radą i znajdziesz dostosowane do potrzeb Klienta rozwiązanie. Pokaż ofertę temu Zleceniodawcy - zadzwoń niezwłocznie.

 • Tarnawatka

2022-09-15 do 2022-09-23

Poszukiwana ekipa, przebudowa istniejącej instalacji CO, 101-150m², Tomaszów Lubelski

Przedmiot zlecenia: przebudowa istniejącej instalacji CO Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiektu: 101-150m² ...

 • Tomaszów Lubelski

2022-09-14 do 2022-09-22

Zlecę wykonanie ogrzewania podłogowego, 101-150m², Susiec

Jako specjalista przedstaw najlepszą ofertę systemów grzewczych. Masz na swoim koncie wiele pozytywnych opinii od Klientów, którzy potwierdzili o Twoim profesjonalnym podejściu do pracy. Niewątpliwie zlecenie o treści "Zlecę wykonanie ogrzewania podłogowego, 101-150m²" jest idealne dla Ciebie. Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

 • Susiec

2022-09-13 do 2022-09-21

Solidna Instalacja Grzewcza

Przedmiot zlecenia: sam montaż pieca/kotła Zakres zlecenia: usługi wraz z dostawą materiału Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiektu: 100m² ...

 • Tomaszów Lubelski

2022-09-06 do 2022-09-14

Poszukiwana ekipa, sam montaż pieca/kotła, 51-100m², Tomaszów Lubelski

Przedmiot zlecenia: sam montaż pieca/kotła Zakres zlecenia: tylko usługi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiektu: 51-100m² Informacje dodat...

 • Tomaszów Lubelski

2022-08-16 do 2022-08-17

Znakomita Instalacja Grzewcza

Wciąż jesteś w stanie złożyć ofertę w odpowiedzi na ogłoszenie Zleceniodawcy jako specjalista od instalacji grzewczych. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Narol

2022-11-04 do 2022-11-12

Zapytanie o serwis pieca/kotła, 151-200m², Narol

Chcesz znaleźć zlecenie do wykonania jako solidny specjalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Klienta z Podkarpackiego. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Żeby poznać więcej informacji skontaktuj się - naprawdę warto.

 • Narol

2022-10-17 do 2022-10-25

Wysokiej Klasy Montaż Centralnego Ogrzewania Tomaszów Lubelski

Przedmiot zlecenia: sam montaż pieca/kotła Zakres zlecenia: usługi wraz z dostawą materiału Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia ob...

 • Sitno

2022-10-18 do 2022-10-26

Pierwszorzędna Instalacja Grzewcza

Zlecający szuka dobrej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Poszukiwana ekipa, kompleksowe wykonanie nowej instalacji CO, 151-200m². To zlecenie jest idealne dla specjalisty takiego, jak Ty. Określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Zamość

2022-11-12 do 2022-11-20

Zlecę prace związane z instalacją grzewczą, 151-200m², Zamość

Przedmiot zlecenia: zabudowa kolektor słoneczny ciśnieniowy Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiektu: 151-200...

 • Zamość

2022-11-17 do 2022-11-25

Zapytanie o wykonanie ogrzewania podłogowego, 51-100m², Zamość

Przedmiot zlecenia: wykonanie ogrzewania podłogowego Zakres zlecenia: usługi wraz z dostawą materiału Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowanym budynkiem Powierzchnia obiektu: 51...

 • Zamość

2022-09-25 do 2022-10-03

Prace z instalacją CO, 401-500m², Zamość

Zlecający napisał zgłoszenie o treści "Prace z instalacją CO, 401-500m²". Jako zaufany specjalista w dziedzinie instalacji grzewczych daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Napisz krótko co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Klienta.

 • Zamość

2022-11-24 do 2022-12-02

Znakomita Instalacja Centralnego Ogrzewania Tomaszów Lubelski

Zlecający napisał zlecenie o treści "Szukam firmy na kompleksowe wykonanie nowej instalacji CO, 201-300m²". Jako wiarygodny ekspert w dziedzinie instalacji centralnego ogrzewania daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Zamość

2022-12-22 do 2022-12-30

Szukam firmy na serwis pieca/kotła, 101-150m², Zamość

Ten Klient jest zdania, że pierwszorzędne instalacje CO to nieprosty temat. Wysłał zlecenie o treści "Szukam firmy na serwis pieca/kotła, 101-150m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako specjalista udzielisz mu rad i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Już teraz zadzwoń do niego, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

 • Zamość

2022-08-28 do 2022-09-05

Perfekcyjna Instalacja Centralnego Ogrzewania

Jeżeli w dalszym ciągu jako profesjonalista od instalacji centralnego ogrzewania szukasz zleceń to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zlecę serwis pieca/kotła, 301-400m². Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca na pewno dasz dowód Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Zachęcamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

 • Zamość

2022-10-04 do 2022-10-12

Doskonały Montaż Centralnego Ogrzewania

Wykonaj zadanie doskonałego montażu centralnego ogrzewania o treści "Prace z instalacją CO, 101-150m²", jako specjalista z miejscowości Zamość. Zdobądź klientów swoimi kompetencjami i rzetelnością. Pokaż, że w okolicy Zamościa nie masz sobie równych. Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Zamość

2022-11-12 do 2022-11-20

Porządna Instalacja Grzewcza

Przedmiot zlecenia: pompacieplagruntowa Zakres zlecenia: usługi wraz z dostawą materiału Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiektu: 151-200m² ...

 • Zamość

2022-10-07 do 2022-10-15

Zlecę serwis instalacji CO, 151-200m², Zamość

Przedmiot zlecenia: serwis instalacji CO Zakres zlecenia: tylko usługi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiektu: 151-200m² Informacje dodatk...

 • Zamość

2022-12-08 do 2022-12-16

Profesjonalne Centralne Ogrzewanie

Przedmiot zlecenia: kompleksowe wykonanie nowej instalacji CO Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiektu: 201-3...

 • Zamość

2022-12-22 do 2022-12-30

Porządne Instalacje CO

Jeśli jako dobra firma od instalacji CO szukasz pracy to zainteresuj się zleceniem o treści - Zapytanie o kompleksowe wykonanie nowej instalacji CO, 70m². Prowadząc firmę jako kompetentny przedsiębiorca z Zamościa na pewno uzasadnisz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Zamość

2023-01-09 do 2023-01-17

Perfekcyjna Instalacja Centralnego Ogrzewania

Przedmiot zlecenia: sam montaż pieca/kotła Zakres zlecenia: tylko usługi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiektu: 151-200m² Informacje doda...

 • Zamość

2023-01-25 do 2023-02-02
dodano 8 dni temu

Doskonała Instalacja Centralnego Ogrzewania

Ten Klient uważa, że doskonała instalacja centralnego ogrzewania to nieproste zagadnienie. Wysłał zlecenie o treści "Zapytanie o serwis instalacji CO, 151-200m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako specjalista posłużysz mu radą i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Zamość

2022-12-08 do 2022-12-16

Pierwszorzędna Instalacja Grzewcza

Przedmiot zlecenia: wykonanie ogrzewania podłogowego Zakres zlecenia: usługi wraz z dostawą materiału Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowanym budynkiem Powierzchnia obiektu: 10...

 • Zamość

2022-09-16 do 2022-09-24

Świetna Instalacja Centralnego Ogrzewania

Ten Zlecający jeszcze szuka dobrej firmy od instalacji centralnego ogrzewania. Napisał zlecenie o treści - Prace z instalacją CO, 201-300m², chcąc doświadczonych specjalistów. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Zamość

2022-10-11 do 2022-10-19

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Instalacji Grzewczych

Najczęstsze pytania o instalacjach grzewczych

Jak wybrać firmę do instalacji grzewczych?

Firmę do instalacji grzewczej należy wybrać z wyprzedzeniem - pośpiech to zły doradca. Pamiętaj też, żeby porównać kilka ofert na montaż ogrzewania (np. pod względem ceny), wtedy podjęcie decyzji nie będzie takie trudne.

Dobry fachowiec od instalacji centralnego ogrzewania:

 • posiada bogatą wiedzę branżową, którą cały czas pogłębia i którą dzieli się z klientami;
 • posiada doświadczenie w instalacjach grzewczych;
 • prace instalacyjne wykonuje sam (bez podwykonawców);
 • ma dobre opinie, potwierdzone wystawionymi referencjami;
 • montuje instalacje w rozsądnej cenie.

Gdzie szukać sprawdzonej firmy od instalacji grzewczej? Na pewno popytaj wśród rodziny i znajomych. Możesz poprosić o polecenie producenta urządzeń grzewczych czy też wykonawcy Twojego domu jednorodzinnego. Jednym z narzędzi jest też Internet.

Jakie są rodzaje instalacji grzewczych?

Instalacje grzewcze dzielimy w zależności od rodzaju:

 • czynnika grzewczego (instalacje wodne grawitacyjne lub pompowe, parowe pary niskoprężnej, powietrzne i elektryczne);
 • źródła ciepła (kotły na paliwo stałe lub ciekłe, kotły gazowe i pompy ciepła);
 • elementu przekazującego ciepło (ogrzewanie podłogowe i ścienne, anemostaty, kratki grzewcze, grzejniki).

Wyróżniamy tradycyjne źródła energii cieplnej, alternatywne źródła energii cieplnej oraz ogrzewanie elektryczne.

Do tradycyjnych sposobów ogrzewania domu jednorodzinnego zaliczamy:

 • kocioł gazowy zwykły,
 • kocioł gazowy kondensacyjny,
 • kocioł na gaz płynny/LPG,
 • kocioł na pellet,
 • kocioł na olej opałowy,
 • kocioł węglowy,
 • ogrzewanie kominkiem,
 • ogrzewanie spalinowe.

Natomiast do alternatywnych źródeł energii należą pompy ciepła.

Ile kosztuje instalacja centralnego ogrzewania?

Ile kosztuje instalacja centralnego ogrzewania w domu jednorodzinnym? Dla energooszczędnego nowo wybudowanego domu o powierzchni 160 m2 należy przyjąć koszty wykonania instalacji grzewczej rzędu 30 000 - 32 000 zł. W tej cenie zawiera się: ogrzewanie grzejnikowe, ogrzewanie podłogowe, instalacja rur grzewczych i montaż pieca gazowego lub na paliwo stałe.

Zakup kotła CO do dwukondygnacyjnego domu 160 m2 mieści się w cenach:

 • kocioł gazowy 5000 - 15 000 zł;
 • kocioł na paliwo stałe 5000 - 8000 zł.

Pozostałe ceny:

 • kompleksowa instalacja grzejnikowa ok. 100 zł/m2;
 • kompleksowe ogrzewanie podłogowe ok. 150 zł/m2;
 • projekt i przyłącze gazowe 5000 - 10 000 zł;
 • przystosowanie kotłowni, zakup opału i rachunki za ogrzewanie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Instalacji Grzewczych