Instalacja grzewcza w Gostyniu

Porównaj oferty od Specjalistów od Instalacji Grzewczych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 458 012 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
566 564 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Utrzymanie optymalnej temperatury we wnętrzach pomieszczeń jest koniecznością, którą najbardziej odczuwamy w sezonie grzewczym, czyli między sezonem jesienno–zimowym, a początkiem wiosny. Instalacje grzewcze i sanitarne zawsze muszą zostać dopasowane zgodnie z indywidualnymi potrzebami danego budynku. Jednym z takich kryteriów jest chociażby powierzchnia domu. Im dom jest większy, tym bardziej wydajne źródło ogrzewania będzie potrzebne. Prawidłowa instalacja grzewcza powiązana jest również ściśle z ociepleniem całego domu. Jeżeli nieruchomość nie będzie ocieplona, można być pewnym tego, że instalacja będzie musiała pracować bardziej wydajnie, ponieważ ciepło będzie "uciekać" z domu.

Zanim zostanie dokonany wybór instalacji grzewczej, należy zapoznać się ze sposobami, jakie pozwalają na utrzymanie ciepła wewnątrz. Na tej liście znajdują się:

 • instalacje grzewcze wykorzystujące energię elektryczną,
 • olejowe systemy grzewcze,
 • piece na paliwo stałe, m.in. na węgiel, drewno,
 • ciepło dostarczone z elektrociepłowni,
 • rekuperacja,
 • gazowe instalacje grzewcze, czyli grzejniki gazowe i instalacje c.o. z kotłami gazowymi.

Warto więc wybrać dobrą firmę do ocieplenia domu, aby być pewnym tego, że w przyszłości będzie można zaoszczędzić na ogrzewaniu – niezależnie od tego, która instalacja grzewcza zostanie wybrana. Firmy oferujące instalacje grzewcze pomogą wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie, które nie doprowadzi do powstania dziury w domowych finansach. Tym bardziej, że na wybór prawidłowego ogrzewania wpływ ma wiele czynników. Instalacje grzewcze na prąd w przypadku dużej nieruchomości mieszkalnej mogą powodować występowanie ogromnym rachunków za energię elektryczną. Może lepszym sposobem będą olejowe systemy grzewcze lub rekuperacja? Warto odpowiedzieć sobie również na takie pytania, zanim dokona się jakiegokolwiek zakupu.

Koszt założenia instalacji grzewczej jest zależny przede wszystkim od miejscowości, w którym mieszkamy. Dla przykładu, ceny montażu w miastach takich jak: Warszawa, Kraków, Wrocław, Szczecin, czy Katowice mogą nieznacznie się różnić. Instalacja grzewcza to jeden z najdroższych elementów, którego koszt w przyszłości się zwróci. Wszystko tak naprawdę zależne jest od tego, na jakie dokładnie źródło ciepła się postawi. Ważnym jest, żeby postawić na funkcjonalną propozycję, która będzie w stanie poradzić sobie z wymaganiami stawianymi przez budynek. Inny koszt powiązany będzie z założeniem rekuperacji, pieca gazowego, a inna cena będzie powiązana z elektrycznym ogrzewaniem podłogowym.

Ranking najlepszych specjalistów od ogrzewania w Gostyniu

Instalacje grzewcze Gostyń

Kret-wiert

7 opinii

Jeżeli interesuje Cię solidny serwis systemów grzewczych od instalacji centralnego ogrzewania to skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Kret-wiert. Wybierz ich numer natychmiast po więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

Zakład instalacyjny Pazoła Janusz - Staranna Instalacja Centralnego Ogrzewania Gostyń

Staranna Instalacja Centralnego Ogrzewania

1 opinia

Właśnie wybierasz wartego uwagi profesjonalistę do realizacji swoich planów? Zakład instalacyjny Pazoła Janusz będzie najszybszą drogą. Żeby uzyskać dokładną wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

Gos - Tech - Porządne Instalacje Grzewcze Gostyń

Gos - Tech

1 opinia

Firma Gos - Tech oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Koncentruje się na Klientach z Gostynia i z sąsiednich miast. Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

Solid Bud - Najlepsze Instalacje Grzewcze Gostyń

Solid Bud

2 opinie

Zrealizowanie instalacji grzewczych będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych fachowców. Solid Bud ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Jeśli chcesz otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się - warto.

FHU ELEKTRO-SPINER Wiktor Frąckowiak - Doskonałe Systemy Grzewcze Gostyń

FHU ELEKTRO-SPINER Wiktor Frąckowiak

13 opinii

Eksperci z FHU ELEKTRO-SPINER Wiktor Frąckowiak przedstawią Ci bezkonkurencyjną ofertę systemów grzewczych. Mają na swoim koncie wiele pozywnych opinii od Klientów, co świadczy o ich dużym doświadczeniu. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś i poznaj ofertę.

Netcom - Solidne Instalacje Grzewcze Gostyń

Solidne Instalacje Grzewcze Gostyń

15 opinii

Wykonanie instalacji grzewczych będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Netcom ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Wybierz ich numer, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie będziesz żałować.

mgheat Magdalena Glapińska - Najlepsze Centralne Ogrzewanie Gostyń

Najlepsze Centralne Ogrzewanie

6 opinii

Jeszcze poszukujesz dobrej firmy od centralnego ogrzewania? Zaufaj doświadczeniu mgheat Magdalena Glapińska. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Tylko jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnej oferty - sprawdź!

AS TECH ARTUR STEFANIAK - Znakomite Grzejniki Gostyń

AS TECH ARTUR STEFANIAK

1 opinia

Drugiego takiego sprzedawcy prędko nie znajdziesz na terenie Gostynia, więc jeśli szukasz znakomitego grzejnika to bez wahania zobacz AS TECH ARTUR STEFANIAK. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji.

Zakład Ogolnobudowlany Wojciech Juskowiak - Solidna Instalacja CO Gostyń

Solidna Instalacja CO Gostyń

2 opinie

Gdy szukasz solidnego serwisu systemów grzewczych od instalacji CO to skorzystaj z usług specjalistów z Zakład Ogolnobudowlany Wojciech Juskowiak. Zarezerwuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

PHU Bartosz Małecki - Znakomita Instalacja CO w Gostyniu

Znakomita Instalacja CO w Gostyniu

Jeszcze szukasz profesjonalistów od instalacji CO? Wykorzystaj kompetencje PHU Bartosz Małecki. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Wyczerpującą ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Najnowsze z 31 zleceń na ogrzewanie w Gostyniu

Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze Gostyń

Przedmiot zlecenia: sam montaż pieca/kotła Zakres zlecenia: usługi wraz z dostawą materiału Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiektu: 151-200...

 • Gostyń

2023-02-03 do 2023-02-11
dodano 6 dni temu

Prace z instalacją CO, 151-200m², Drzewce-Poniec

Zleceniodawca napisał "Prace z instalacją CO, 151-200m²". Odpowiedz na zlecenie dobrego instalatora CO z zakresu montażu centralnego ogrzewania. Udowodnij Klientowi, że nie musi już dłużej szukać, a wybór Twojej oferty jest słuszną decyzją. Zadzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - nie pożałujesz.

 • Drzewce-Poniec

2022-12-06 do 2022-12-14

Zapytanie o sam montaż pieca/kotła, 51-100m², Borek Wielkopolski

Przedmiot zlecenia: sam montaż pieca/kotła Zakres zlecenia: usługi wraz z dostawą materiału Rodzaj obiektu: mieszkanie Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiektu: 51-100m² Term...

 • Borek Wielkopolski

2022-12-04 do 2022-12-12

Świetna Instalacja Centralnego Ogrzewania Gostyń

Przedmiot zlecenia: Grzejnik nie dziala Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiektu: 51-100m² Informacje dodatk...

 • Krobia

2022-11-23 do 2022-12-01

Zlecę sam montaż pieca/kotła, do 50m², Gostyń

Dla Klienta, który pisze - Zlecę sam montaż pieca/kotła, do 50m², dotarcie do doskonałych systemów grzewczych może być niełatwe, ale Ty będziesz na pewno w stanie mu pomóc w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania. Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Gostyń

2022-11-22 do 2022-11-30

Dam zlecenie na kompleksowe wykonanie nowej instalacji CO, 51-100m², Krobia

Przedmiot zlecenia: kompleksowe wykonanie nowej instalacji CO Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: mieszkanie Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiektu: 51-100m² Te...

 • Krobia

2022-11-14 do 2022-11-22

Znakomita Instalacja Centralnego Ogrzewania

Jeżeli nadal jako ekspert od instalacji centralnego ogrzewania szukasz Zleceniodawców to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Potrzebuję ekipy na serwis pieca/kotła, 3000m². Prowadząc firmę jako doświadczony przedsiębiorca bez wątpienia pokażesz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Złóż bezkonkurencyjną propozycję temu Zleceniodawcy - nawiąż kontakt już dziś.

 • Gostyń

2022-10-06 do 2022-10-14

Zapytanie o serwis instalacji CO, 101-150m², Gostyń

Na wypadek jeśli jeszcze jako ekspert od instalacji CO poszukujesz zleceń to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Zapytanie o serwis instalacji CO, 101-150m². Prowadząc firmę jako doświadczony przedsiębiorca z rejonu Gostynia z pewnością pokażesz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Gostyń

2022-08-09 do 2022-08-17

Potrzebuję ekipy na przebudowa istniejącej instalacji CO, 1000m², Pogorzela

Przedmiot zlecenia: przebudowa istniejącej instalacji CO Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: budynek użyteczności publicznej Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiek...

 • Pogorzela

2022-08-01 do 2022-08-09

Doskonała Instalacja Grzewcza Gostyń

Zrealizowanie instalacji grzewczych dla tego Zleceniodawcy będzie banalnie łatwe. Zlecenie ma treść - Zlecę sam montaż pieca/kotła, do 50m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Jeszcze dziś umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Chobienice

2022-11-23 do 2022-12-01

Dam zlecenie na kompleksowe wykonanie nowej instalacji CO, 51-100m², Kleszczewo

Udowodnij Zleceniodawcy, że lepszej propozycji systemów grzewczych nie znajdzie w miejscowości Wielkopolskie i okolicy, więc jeżeli poszukuje najwyższej klasy systemów grzewczych to natychmiast powinien wybrać Twoją Firmę. Określ co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Kleszczewo

2023-01-02 do 2023-01-10

Prace z instalacją CO, 101-150m², Śrem

Klient szuka świetnej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Prace z instalacją CO, 101-150m². To ogłoszenie jest stworzone dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Już teraz skontaktuj się z nim, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

 • Śrem

2022-11-05 do 2022-11-13

Tanie Systemy Grzewcze

Powiedz Zlecającemu, że takiej propozycji systemów grzewczych prędko nie znajdzie na terenie Śremu, więc jeśli szuka tanich systemów grzewczych to od razu powinien wybrać Twoją Firmę. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - to Ci się opłaci.

 • Śrem

2023-01-05 do 2023-01-13

Wykonanie inst. sanitarnych, 6000m2, Śrem

Ten Zlecający nadal poszukuje dobrej firmy od instalacji centralnego ogrzewania. Napisał zlecenie o treści - Wykonanie inst. sanitarnych, 6000m2, chcąc skorzystać z wykwalifikowanej kadry. Dlatego, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Śrem

2022-11-22 do 2022-11-30

Staranne Centralne Ogrzewanie Gostyń

Zlecający napisał zgłoszenie o treści "Zlecę kompleksowe wykonanie nowej instalacji CO, 101-150m²". Jako wiarygodny specjalista w dziedzinie centralnego ogrzewania daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Śrem

2023-01-02 do 2023-01-10

Zlecenie na sam montaż pieca/kotła, do 50m², Śrem

To zapytanie o treści - Zlecenie na sam montaż pieca/kotła, do 50m² jest skierowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz skupia się na Klientach z rejonu Śremu i z sąsiednich miast. Żeby poznać Klienta skontaktuj się - to Ci się opłaci.

 • Śrem

2023-01-06 do 2023-01-14

Dam zlecenie na serwis pieca/kotła, 34m², Śrem

Przedmiot zlecenia: serwis pieca/kotła Zakres zlecenia: usługi wraz z dostawą materiału Rodzaj obiektu: mieszkanie Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiektu: 34m² Termin rozpo...

 • Śrem

2022-11-25 do 2022-12-03

Systemy Grzewcze

Przedmiot zlecenia: sam montaż pieca/kotła Zakres zlecenia: usługi wraz z dostawą materiału Rodzaj obiektu: mieszkanie Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiektu: do 50m² Infor...

 • Śrem

2022-12-16 do 2022-12-24

Szukam firmy na serwis instalacji CO, 201-300m², Śrem

Przedmiot zlecenia: serwis instalacji CO Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiektu: 201-300m² Informacje doda...

 • Śrem

2022-10-18 do 2022-10-26

Pierwszorzędny Instalator CO Gostyń

Przedmiot zlecenia: przebudowa istniejącej instalacji CO Zakres zlecenia: tylko usługi Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiektu...

 • Śrem

2023-01-17 do 2023-01-25

Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze

Daj znać Zlecającemu, że takiej oferty systemów grzewczych prędko nie znajdzie w miejscowości Śrem i okolicy, więc jeśli szuka najwyższej klasy systemów grzewczych to koniecznie powinien sprawdzić Twoją Firmę. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń teraz - nie zawiedziesz się!

 • Śrem

2022-12-10 do 2022-12-18

Zlecamy wykonanie instalacji c.o, 6800m2, Śrem

To zapytanie o treści - Zlecamy wykonanie instalacji c.o, 6800m2 jest zaadresowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz skupia się na Klientach z rejonu Śremu i z sąsiednich miast. Już teraz zadzwoń do niego.

 • Śrem

2022-11-22 do 2022-11-30

Pierwszorzędna Instalacja Grzewcza

Przedmiot zlecenia: ++ instalacja CW Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowanym budynkiem Powierzchnia obiektu: 201-300m² Informacje dodatkowe: Pi...

 • Dalewo

2022-08-30 do 2022-09-07

Poszukiwana ekipa, serwis instalacji CO, 101-150m², Zbrudzewo

Ten Klient jest zdania, że staranne instalacje CO to skomplikowane zagadnienie. Napisał zapytanie o treści "Poszukiwana ekipa, serwis instalacji CO, 101-150m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako fachowiec doradzisz mu i znajdziesz uszyte na miarę rozwiązanie. Umów się na rozmowę od razu, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Zbrudzewo

2022-09-21 do 2022-09-29

Poszukiwana ekipa, wykonanie ogrzewania podłogowego, 51-100m², Bojanowo

Przedmiot zlecenia: wykonanie ogrzewania podłogowego Zakres zlecenia: usługi wraz z dostawą materiału Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowanym budynkiem Powierzchnia obiektu: 51...

 • Bojanowo

2022-09-20 do 2022-09-28

Rewelacyjny Montaż Centralnego Ogrzewania

Chcesz znaleźć zlecenia jako dobry specjalista z zakresu rewelacyjnego montażu centralnego ogrzewania z Wielkopolskiego? Pomóż zrealizować Klientowi zlecenie poznając szczegóły jego zapytania, które brzmi "XYZ". Ledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - skontaktuj się!

 • Osieczna

2022-12-15 do 2022-12-23

Znakomite Instalacje CO

Ten Zlecający jeszcze potrzebuje dobrej firmy od instalacji CO. Napisał ogłoszenie o treści - Szukam ekipy do prac instalatorskich, CO, 51-100m², chcąc skorzystać z wykwalifikowanej kadry. Dlatego, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Kąkolewo

2022-11-21 do 2022-11-29

Prace z instalacją CO, 151-200m², Osieczna

Jako profesjonalista zaproponuj bezkonkurencyjną ofertę systemów grzewczych. Masz na swoim koncie wiele pozytywnych referencji od Klientów, którzy zapewnili o Twoim dużym doświadczeniu. Niewątpliwie zapytanie o treści "Prace z instalacją CO, 151-200m²" jest idealne dla Twojej firmy. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Osieczna

2022-09-22 do 2022-09-22

Prace z instalacją CO, do 50m², Benice

Przedmiot zlecenia: Montaż wkładu koninkowego Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: mieszkanie Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiektu: do 50m² Informacje dodatkow...

 • Benice

2022-09-16 do 2022-09-15

Profesjonalny Montaż Centralnego Ogrzewania

Wykonaj zlecenie profesjonalnego montażu centralnego ogrzewania o treści "Prace z instalacją CO, do 50m²", jako specjalista z miejscowości Rawicz. Zdobądź klientów swoimi kompetencjami i fachowością. Pokaż, że na terenie Rawicza nie masz sobie równych. Zadzwoń i dowiedz się więcej - naprawdę warto.

 • Rawicz

2022-09-07 do 2022-09-15

Dam zlecenie na sam montaż pieca/kotła, 51-100m², Rawicz

Przedmiot zlecenia: sam montaż pieca/kotła Zakres zlecenia: usługi wraz z dostawą materiału Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 3-5-letnim Powierzchnia obiektu: 51-100m² Termin r...

 • Rawicz

2022-11-17 do 2022-11-25

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Instalacji Grzewczych

Najczęstsze pytania o instalacjach grzewczych

Jak wybrać firmę do instalacji grzewczych?

Firmę do instalacji grzewczej należy wybrać z wyprzedzeniem - pośpiech to zły doradca. Pamiętaj też, żeby porównać kilka ofert na montaż ogrzewania (np. pod względem ceny), wtedy podjęcie decyzji nie będzie takie trudne.

Dobry fachowiec od instalacji centralnego ogrzewania:

 • posiada bogatą wiedzę branżową, którą cały czas pogłębia i którą dzieli się z klientami;
 • posiada doświadczenie w instalacjach grzewczych;
 • prace instalacyjne wykonuje sam (bez podwykonawców);
 • ma dobre opinie, potwierdzone wystawionymi referencjami;
 • montuje instalacje w rozsądnej cenie.

Gdzie szukać sprawdzonej firmy od instalacji grzewczej? Na pewno popytaj wśród rodziny i znajomych. Możesz poprosić o polecenie producenta urządzeń grzewczych czy też wykonawcy Twojego domu jednorodzinnego. Jednym z narzędzi jest też Internet.

Jakie są rodzaje instalacji grzewczych?

Instalacje grzewcze dzielimy w zależności od rodzaju:

 • czynnika grzewczego (instalacje wodne grawitacyjne lub pompowe, parowe pary niskoprężnej, powietrzne i elektryczne);
 • źródła ciepła (kotły na paliwo stałe lub ciekłe, kotły gazowe i pompy ciepła);
 • elementu przekazującego ciepło (ogrzewanie podłogowe i ścienne, anemostaty, kratki grzewcze, grzejniki).

Wyróżniamy tradycyjne źródła energii cieplnej, alternatywne źródła energii cieplnej oraz ogrzewanie elektryczne.

Do tradycyjnych sposobów ogrzewania domu jednorodzinnego zaliczamy:

 • kocioł gazowy zwykły,
 • kocioł gazowy kondensacyjny,
 • kocioł na gaz płynny/LPG,
 • kocioł na pellet,
 • kocioł na olej opałowy,
 • kocioł węglowy,
 • ogrzewanie kominkiem,
 • ogrzewanie spalinowe.

Natomiast do alternatywnych źródeł energii należą pompy ciepła.

Ile kosztuje instalacja centralnego ogrzewania?

Ile kosztuje instalacja centralnego ogrzewania w domu jednorodzinnym? Dla energooszczędnego nowo wybudowanego domu o powierzchni 160 m2 należy przyjąć koszty wykonania instalacji grzewczej rzędu 30 000 - 32 000 zł. W tej cenie zawiera się: ogrzewanie grzejnikowe, ogrzewanie podłogowe, instalacja rur grzewczych i montaż pieca gazowego lub na paliwo stałe.

Zakup kotła CO do dwukondygnacyjnego domu 160 m2 mieści się w cenach:

 • kocioł gazowy 5000 - 15 000 zł;
 • kocioł na paliwo stałe 5000 - 8000 zł.

Pozostałe ceny:

 • kompleksowa instalacja grzejnikowa ok. 100 zł/m2;
 • kompleksowe ogrzewanie podłogowe ok. 150 zł/m2;
 • projekt i przyłącze gazowe 5000 - 10 000 zł;
 • przystosowanie kotłowni, zakup opału i rachunki za ogrzewanie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Instalacji Grzewczych