Instalacja grzewcza w Bydgoszczy

Porównaj oferty od Specjalistów od Instalacji Grzewczych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 172 783 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
553 166 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Ranking najlepszych specjalistów od ogrzewania w Bydgoszczy

Instalacje grzewcze Bydgoszcz

EMES Technika Grzewcza Maciej Sabiniarz

42 opinie

Po prostu zleć prace dotyczące montażu grzejników ekspertom firmy EMES Technika Grzewcza Maciej Sabiniarz z miejscowości Bydgoszcz. Zadziwią Cię swoim zaangażowaniem i rzetelnością. Na terenie Bydgoszczy są jednymi z najlepszych. Przedstawią Ci dobrą ofertę - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Zakład Usługowo - Produkcyjno - Handlowy Wojciech Zdrzałka - Solidny Montaż Centralnego Ogrzewania Bydgoszcz

Zakład Usługowo - Produkcyjno - Handlowy Wojciech Zdrzałka

49 opinii

Konkurencyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych zleceń to najważniejsze cechy przedsiębiorcy, którego specjalnością jest montaż centralnego ogrzewania. Szczegółową wycenę otrzymasz po kontakcie.

PUH GÓRNY - Doskonała Instalacja CO Bydgoszcz

PUH GÓRNY

24 opinie

Nadal potrzebujesz profesjonalistów od instalacji CO? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia PUH GÓRNY. Zaledwie krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnej propozycji - zobacz!

AQUA SPACE Instalacje - Profesjonalne Instalacje Grzewcze Bydgoszcz

AQUA SPACE Instalacje

21 opinii

Uwierz na słowo ekspertom w dziedzinie instalacji grzewczych i zatrudnij AQUA SPACE Instalacje. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy każdego. Przedzwoń i otrzymaj niewiążącą wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

HEAT AT HOME SP. Z O.O. - Fantastyczny Montaż Ogrzewania Podłogowego Bydgoszcz

HEAT AT HOME SP. Z O.O.

9 opinii

Po prostu zleć zadanie montażu ogrzewania podłogowego fachowcom firmy HEAT AT HOME SP. Z O.O. z miejscowości Bydgoszcz. Przekonają Cię swoim zaangażowaniem i rzetelnością. Na terenie Bydgoszczy są jednymi z najlepszych. Ażeby poznać dopasowaną ofertę skontaktuj się - to Ci się opłaci.

Usługi Hydrauliczne Robert Suchomski - Perfekcyjni Instalatorzy CO Bydgoszcz

Perfekcyjni Instalatorzy CO Bydgoszcz

7 opinii

Chcesz znaleźć instalatorów CO od perfekcyjnego montażu grzejników w miejscowości Bydgoszcz lub w pobliskich miastach? Skontaktuj się z nimi już teraz i poznaj ofertę.

Global-Tech Mariusz Brzeski - Doskonałej Jakości Instalacje Grzewcze Bydgoszcz

Global-Tech Mariusz Brzeski

6 opinii

Jeżeli szukasz wyjątkowego serwisu systemów grzewczych od instalacji grzewczych to skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Global-Tech Mariusz Brzeski. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może zaoferować.

Earth Connect Sp. z o.o. - Znakomite Instalacje Grzewcze Bydgoszcz

Znakomite Instalacje Grzewcze Bydgoszcz

4 opinie

Jeśli poszukujesz profesjonalistów od instalacji grzewczych to skorzystaj z kwalifikacji Earth Connect Sp. z o.o.. Bydgoszcz i pobliske miasta - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Skontaktuj się, aby uzyskać szczegółowe informacje.

MARPER instal - Najlepszy Montaż Centralnego Ogrzewania w Bydgoszczy

Najlepszy Montaż Centralnego Ogrzewania w Bydgoszczy

3 opinie

Sprawdź firmę MARPER instal jeśli potrzebujesz kompetentnych ludzi do najlepszego montażu centralnego ogrzewania na terenie Bydgoszczy. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

HYDROMAX - Rewelacyjny Montaż Ogrzewania Podłogowego Bydgoszcz

HYDROMAX

1 opinia

Powierz usługę rewelacyjnego montażu ogrzewania podłogowego ekspertom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Bydgoszczy i pobliskich powiatów. Konkretną wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Najnowsze z 393 zleceń na ogrzewanie w Bydgoszczy

Bezkonkurencyjne Systemy Grzewcze Bydgoszcz

Przedmiot zlecenia: przebudowa istniejącej instalacji CO Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiektu: 51-100m² ...

 • Bydgoszcz

2022-12-08 do 2022-12-16
dodano 2 dni temu

Centralne Ogrzewanie Bydgoszcz

Jeśli jeszcze jako profesjonalista od centralnego ogrzewania potrzebujesz Klientów to zainteresuj się zleceniem o treści - Zapytanie o kompleksowe wykonanie nowej instalacji CO, 151-200m². Prowadząc działalność jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z rejonu Bydgoszczy z pewnością pokażesz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Napisz krótko co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Bydgoszcz

2022-12-05 do 2022-12-13
dodano 5 dni temu

Zapytanie o kompleksowe wykonanie nowej instalacji CO, 51-100m², Bydgoszcz

Zleceniodawca napisał "Zapytanie o kompleksowe wykonanie nowej instalacji CO, 51-100m²". Odpowiedz na zlecenie dobrego instalatora CO z zakresu montażu centralnego ogrzewania. Udowodnij Klientowi, że nie musi już dłużej szukać, a wybór Twojej oferty jest słuszną decyzją. Zadzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - nie pożałujesz.

 • Bydgoszcz

2022-11-25 do 2022-12-03

Prace z instalacją CO, 51-100m², Bydgoszcz

Zleceniodawca napisał zgłoszenie o treści "Prace z instalacją CO, 51-100m²". Jako rzetelny ekspert w dziedzinie instalacji centralnego ogrzewania daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Bydgoszcz

2022-11-24 do 2022-12-02

Zapytanie o dostawę, montaż wymiennikowni w 2 budynkach, Bydgoszcz

Ten Zleceniodawca szuka profesjonalistów od instalacji CO. Napisał zlecenie o treści - Zapytanie o dostawę, montaż wymiennikowni w 2 budynkach, chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Napisz krótko co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Klienta.

 • Bydgoszcz

2022-11-23 do 2022-12-01

Solidna Instalacja Centralnego Ogrzewania Bydgoszcz

Przedmiot zlecenia: serwis pieca/kotła Zakres zlecenia: tylko usługi Rodzaj obiektu: budynek użyteczności publicznej Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiektu: 401-500m² Infor...

 • Bydgoszcz

2022-11-14 do 2022-11-22

Instalacja Grzewcza Bydgoszcz

Przedmiot zlecenia: kompleksowe wykonanie nowej instalacji CO Zakres zlecenia: usługi wraz z dostawą materiału Rodzaj obiektu: budynek wielorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowanym budynkiem Powierzchni...

 • Bydgoszcz

2022-11-09 do 2022-11-17

Perfekcyjne Instalacje CO Bydgoszcz

Ten Klient uważa, że perfekcyjne instalacje CO to skomplikowane zagadnienie. Napisał zlecenie o treści "Poszukiwana ekipa, sam montaż pieca/kotła, 101-150m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako specjalista posłużysz mu radą i znajdziesz dostosowane do potrzeb Klienta rozwiązanie. Pokaż ofertę temu Zleceniodawcy - zadzwoń niezwłocznie.

 • Bydgoszcz

2022-11-08 do 2022-11-16

Wyjątkowy Montaż Centralnego Ogrzewania

Przedmiot zlecenia: sam montaż pieca/kotła Zakres zlecenia: tylko usługi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiektu: 101-150m² Informacje doda...

 • Bydgoszcz ul Wiewiórcza tel .

2022-11-07 do 2022-11-15

Pierwszorzędna Instalacja Centralnego Ogrzewania

Przedmiot zlecenia: naprawa grzejnika elektrycznego Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: mieszkanie Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiektu: do 50m² Informacje do...

 • Bydgoszcz

2022-11-04 do 2022-11-12

Doskonałe Centralne Ogrzewanie

Chcesz znaleźć Zleceniodawcę jako warty zaufania profesjonalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Zleceniodawcy. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Bydgoszcz

2022-11-03 do 2022-11-11

Prace z instalacją CO, 101-150m², Bydgoszcz

Przedmiot zlecenia: serwis pieca/kotła Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowanym budynkiem Powierzchnia obiektu: 101-150m² Termin r...

 • Bydgoszcz

2022-11-03 do 2022-11-11

Świetne Centralne Ogrzewanie

Przedmiot zlecenia: sam montaż pieca/kotła Zakres zlecenia: tylko usługi Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiektu: 101-150m² Informacje doda...

 • Bydgoszcz

2022-11-02 do 2022-11-10

Instalator CO

Przedmiot zlecenia: kompleksowe wykonanie nowej instalacji CO Zakres zlecenia: usługi wraz z dostawą materiału Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowanym budynkiem Powierzchnia ob...

 • Bydgoszcz

2022-11-01 do 2022-11-09

Doskonałej Jakości Instalacja Centralnego Ogrzewania

Przygotowanie instalacji centralnego ogrzewania dla tego Zleceniodawcy będzie przyjemnością. Zlecenie ma treść - Poszukiwana ekipa, kompleksowe wykonanie nowej instalacji CO, 151-200m². Odpowiedz na nie jako fachowiec mający doświadczenie w branży, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Bydgoszcz

2022-10-31 do 2022-11-08

Instalator CO

Będąc w gronie instalatorów CO z tak dużym doświadczeniem działasz w miejscowości Bydgoszcz i w całym powiecie? Jesteś świetnym specjalistą do tego ogłoszenia. Zadzwoń i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Bydgoszcz

2022-10-31 do 2022-11-08

Dam zlecenie na kompleksowe wykonanie nowej instalacji CO, 63m², Bydgoszcz

Ten Klient myśli, że doskonałej jakości instalacja centralnego ogrzewania to nieprosty temat. Wysłał zapytanie o treści "Dam zlecenie na kompleksowe wykonanie nowej instalacji CO, 63m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako instalator CO pomożesz mu i znajdziesz spełniające wymagania Klienta rozwiązanie. Aby uzyskać Klienta skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

 • Bydgoszcz

2022-10-25 do 2022-11-02

Rewelacyjna Instalacja Centralnego Ogrzewania

Zlecenie o treści - Dam zlecenie na sam montaż pieca/kotła, 101-150m² jest skierowane do fachowca, który oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz koncentruje się na Klientach z Bydgoszczy i okolic. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i poznaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Bydgoszcz

2022-10-21 do 2022-10-29

Zlecę przebudowa istniejącej instalacji CO, 151-200m², Bydgoszcz

Przedmiot zlecenia: przebudowa istniejącej instalacji CO Zakres zlecenia: usługi wraz z dostawą materiału Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia ob...

 • Bydgoszcz

2022-10-14 do 2022-10-22

Staranne Instalacje CO

Przedmiot zlecenia: kompleksowe wykonanie nowej instalacji CO Zakres zlecenia: usługi wraz z dostawą materiału Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowanym budynkiem Powierzchnia ob...

 • Bydgoszcz

2022-10-14 do 2022-10-22

Rewelacyjna Instalacja Grzewcza

Przedmiot zlecenia: Podlaczenie grzejnika w rodzielaczu Zakres zlecenia: usługi wraz z dostawą materiału Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obi...

 • Bydgoszcz

2022-10-11 do 2022-10-19

Doskonałej Jakości Instalacja Grzewcza

Przygotowanie instalacji grzewczych dla tego Klienta będzie banalnie łatwe. Ogłoszenie ma treść - Szukam firmy na sam montaż pieca/kotła, 301-400m². Odpowiedz na nie jako fachowiec mający doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Nie czekaj - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Bydgoszcz

2022-10-05 do 2022-10-13

Zlecę prace związane z instalacją grzewczą, do 50m², Bydgoszcz

W dalszym ciągu masz możliwość odpowiedzieć na zapytanie Zlecającego jako dobra firma od instalacji centralnego ogrzewania. Pozwól Klientom skorzystać z Twojego doświadczenia oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Zadzwoń i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Bydgoszcz

2022-10-04 do 2022-10-12

Doskonała Instalacja Centralnego Ogrzewania

Przedmiot zlecenia: kompleksowe wykonanie nowej instalacji CO Zakres zlecenia: usługi wraz z dostawą materiału Rodzaj obiektu: mieszkanie Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obie...

 • Bydgoszcz

2022-10-03 do 2022-10-11

Rewelacyjne Systemy Grzewcze

Przedmiot zlecenia: Montaż podzielnika ciepła Zakres zlecenia: tylko usługi Rodzaj obiektu: mieszkanie Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Powierzchnia obiektu: do 50m² Termin rozpoczęcia pr...

 • Bydgoszcz

2022-10-01 do 2022-10-09

Kompetentny Instalator CO

Pragniesz znaleźć Zleceniodawcę jako solidny partner biznesowy? Twoja firma to świetna okazja dla tego Klienta. Przyczyń się do realizacji jego celów. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Bydgoszcz

2022-09-30 do 2022-10-08

Tanie Systemy Grzewcze

Powiedz Zlecającemu, że takiej propozycji systemów grzewczych prędko nie znajdzie na terenie Bydgoszczy, więc jeśli szuka tanich systemów grzewczych to od razu powinien wybrać Twoją Firmę. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - to Ci się opłaci.

 • Bydgoszcz

2022-09-28 do 2022-10-06

Szukam firmy na serwis pieca/kotła, 301-400m², Bydgoszcz

Przedmiot zlecenia: serwis pieca/kotła Zakres zlecenia: usługi wraz z dostawą materiału Rodzaj obiektu: mieszkanie Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem do 2 lat Powierzchnia obiektu: 301-400m² Termin rozpoczęcia p...

 • Bydgoszcz

2022-09-28 do 2022-10-06

Porządne Centralne Ogrzewanie

Chcesz znaleźć zlecenia jako solidny profesjonalista? Twoja firma to świetna okazja dla tego Zleceniodawcy. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Podejmij decyzję od razu - przedzwoń i otrzymaj propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Bydgoszcz

2022-09-27 do 2022-10-05

Poszukiwana ekipa, kompleksowe wykonanie nowej instalacji CO, 51-100m², Bydgoszcz

Jako znakomity instalator CO niezmiennie w branży od lat i specjalista stale gotowy do podjęcia nowego zlecenia odpowiedz na zapytanie. Ten Klient napisał "Poszukiwana ekipa, kompleksowe wykonanie nowej instalacji CO, 51-100m²". Przedzwoń i otrzymaj prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Bydgoszcz

2022-09-26 do 2022-10-04

Centralne Ogrzewanie

Nadal masz możliwość nawiązać kontakt w odpowiedzi na ogłoszenie Klienta jako specjalista od centralnego ogrzewania. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z Twojego doświadczenia i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Bydgoszcz

2022-09-25 do 2022-10-03

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Instalacji Grzewczych

Najczęstsze pytania o instalacjach grzewczych

Jak wybrać firmę do instalacji grzewczych?

Firmę do instalacji grzewczej należy wybrać z wyprzedzeniem - pośpiech to zły doradca. Pamiętaj też, żeby porównać kilka ofert na montaż ogrzewania (np. pod względem ceny), wtedy podjęcie decyzji nie będzie takie trudne.

Dobry fachowiec od instalacji centralnego ogrzewania:

 • posiada bogatą wiedzę branżową, którą cały czas pogłębia i którą dzieli się z klientami;
 • posiada doświadczenie w instalacjach grzewczych;
 • prace instalacyjne wykonuje sam (bez podwykonawców);
 • ma dobre opinie, potwierdzone wystawionymi referencjami;
 • montuje instalacje w rozsądnej cenie.

Gdzie szukać sprawdzonej firmy od instalacji grzewczej? Na pewno popytaj wśród rodziny i znajomych. Możesz poprosić o polecenie producenta urządzeń grzewczych czy też wykonawcy Twojego domu jednorodzinnego. Jednym z narzędzi jest też Internet.

Jakie są rodzaje instalacji grzewczych?

Instalacje grzewcze dzielimy w zależności od rodzaju:

 • czynnika grzewczego (instalacje wodne grawitacyjne lub pompowe, parowe pary niskoprężnej, powietrzne i elektryczne);
 • źródła ciepła (kotły na paliwo stałe lub ciekłe, kotły gazowe i pompy ciepła);
 • elementu przekazującego ciepło (ogrzewanie podłogowe i ścienne, anemostaty, kratki grzewcze, grzejniki).

Wyróżniamy tradycyjne źródła energii cieplnej, alternatywne źródła energii cieplnej oraz ogrzewanie elektryczne.

Do tradycyjnych sposobów ogrzewania domu jednorodzinnego zaliczamy:

 • kocioł gazowy zwykły,
 • kocioł gazowy kondensacyjny,
 • kocioł na gaz płynny/LPG,
 • kocioł na pellet,
 • kocioł na olej opałowy,
 • kocioł węglowy,
 • ogrzewanie kominkiem,
 • ogrzewanie spalinowe.

Natomiast do alternatywnych źródeł energii należą pompy ciepła.

Ile kosztuje instalacja centralnego ogrzewania?

Ile kosztuje instalacja centralnego ogrzewania w domu jednorodzinnym? Dla energooszczędnego nowo wybudowanego domu o powierzchni 160 m2 należy przyjąć koszty wykonania instalacji grzewczej rzędu 30 000 - 32 000 zł. W tej cenie zawiera się: ogrzewanie grzejnikowe, ogrzewanie podłogowe, instalacja rur grzewczych i montaż pieca gazowego lub na paliwo stałe.

Zakup kotła CO do dwukondygnacyjnego domu 160 m2 mieści się w cenach:

 • kocioł gazowy 5000 - 15 000 zł;
 • kocioł na paliwo stałe 5000 - 8000 zł.

Pozostałe ceny:

 • kompleksowa instalacja grzejnikowa ok. 100 zł/m2;
 • kompleksowe ogrzewanie podłogowe ok. 150 zł/m2;
 • projekt i przyłącze gazowe 5000 - 10 000 zł;
 • przystosowanie kotłowni, zakup opału i rachunki za ogrzewanie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Instalacji Grzewczych