Geolog w Środzie Wielkopolskiej

Porównaj oferty od Geologów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 389 017 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 148 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Ranking najlepszych geologów w Środzie Wielkopolskiej

Geolog Środa Wielkopolska

Solidne Przekroje Geologiczne Środa Wielkopolska

25 opinii

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu poszukujesz dobrej firmy od przekrojów geologicznych to zaufaj doświadczeniu Geowiert. Środa Wielkopolska i okolice to teren, na którym koncentrują swoje działania. Jeszcze dziś zadzwoń do nich, aby otrzymać wycenę.

Firma Geologiczna GeoNova s.c. - Perfekcyjna Geotechnika Środa Wielkopolska

Perfekcyjna Geotechnika Środa Wielkopolska

21 opinii

Gdy poszukujesz perfekcyjnej usługi geologicznej w dobrej cenie to firma Firma Geologiczna GeoNova s.c. jest dla Ciebie idealna. Mają niezbędne przygotowanie do realizacji Twoich wymagań z dziedziny geotechniki. Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj ofertę, która spełni Twoje wymagania.

GEOQUERCUS ŁUKASZ DĄBKIEWICZ - Perfekcyjna Geologia w Środzie Wielkopolskiej

Perfekcyjna Geologia w Środzie Wielkopolskiej

17 opinii

Geologia w najlepszym wydaniu to ich pasja, dlatego są zawsze w pełnej gotowości do pracy. Jeśli chcesz uzyskać ofertę skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

RemBudGeologia - Doskonała Geologia Środa Wielkopolska

RemBudGeologia

11 opinii

Specjalność RemBudGeologia to doskonałe usługi geologiczne i inne usługi z zakresu geologii na terenie miejscowości Środa Wielkopolska oraz okolicznych powiatów. Szczegółową wycenę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Przedsiębiorstwo Geologiczne i Geotechniczne - Wyjątkowe Badanie Gruntu Środa Wielkopolska

Wyjątkowe Badanie Gruntu

7 opinii

Zleć usługę badania gruntu ekspertom firmy Przedsiębiorstwo Geologiczne i Geotechniczne z miejscowości Środa Wielkopolska. Zadziwią Cię swoim zaangażowaniem i doświadczeniem. Na terenie Środy Wielkopolskiej nie mają sobie równych. Wybierz ich numer, aby otrzymać ofertę - naprawdę warto.

POZ-GEO - Rewelacyjny Geolog Środa Wielkopolska

POZ-GEO

6 opinii

Nie znajdziesz innych tak rewelacyjnych geologów z tak dużym doświadczeniem, działających w miejscowości Środa Wielkopolska i w całym powiecie. Mają ofertę dla każdego - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

MONBUD - Tanie Badanie Geologiczne Środa Wielkopolska

MONBUD

1 opinia

MONBUD zapewnia bogatą ofertę taniego badania geologicznego gwarantując przy tym dobrą obsługę, a dla zainteresowanych również usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Wybierz ich numer teraz i poznaj ofertę - nie pożałujesz.

ECO-EuroDOM - Perfekcyjna Geologia Inżynierska Środa Wielkopolska

Perfekcyjna Geologia Inżynierska

1 opinia

Geologia inżynierska na najwyższym poziomie to ich pasja, dlatego są zawsze gotowi do owocnej współpracy. Przedzwoń i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

Zakład Ogólnobudowlany Łukasz Szarzyński - Perfekcyjne Przekroje Geologiczne Środa Wielkopolska

Zakład Ogólnobudowlany Łukasz Szarzyński

5 opinii

W dalszym ciągu szukasz specjalisty od przekrojów geologicznych? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Zakład Ogólnobudowlany Łukasz Szarzyński. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Zdecyduj się szybko - skontaktuj się i otrzymaj wycenę, która spełni Twoje wymagania.

DACH-REM ROBOTY OGÓLNOBUDOWLANE RADOSŁAW PŁUCIENNIK - Solidna Geologia Inżynierska Środa Wielkopolska

DACH-REM ROBOTY OGÓLNOBUDOWLANE RADOSŁAW PŁUCIENNIK

Oferuje usługi z zakresu geologii inżynierskiej od wielu lat, szczególnie na obszarze Środy Wielkopolskiej, ale także pobliskich powiatów. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Najnowsze z 31 zleceń na usługi geologiczne w Środzie Wielkopolskiej

Korzystne Badanie Geologiczne Gruntu Środa Wielkopolska

Zdecydowanie o wyborze badania geologicznego gruntu nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista posłuż radą i wybierz dopasowane rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który napisał - Zlecę usługę geologiczną, poniżej 500m². Zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

 • Zaniemyśl

2022-07-25 do 2022-08-22

Perfekcyjna Geotechnika Środa Wielkopolska

Jako ekspert i prawdziwy profesjonalista w branży geotechniki możesz zaoferować swoje perfekcyjne usługi geologiczne Zlecającemu w okolicy Wielkopolskiego, który pisze "Dam zlecenie na wykona badanie hydrogeologiczne do budowy domu jednorodzinnego, 501-1000m²". Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Kórnik

2022-08-17 do 2022-08-25

Dam zlecenie na wykona badanie gruntu do budowy domu jednorodzinnego, 501-1000m², Zasutowo

Jako fachowiec działający na terenie powiatu i świadczący szerokie spektrum usług z zakresu solidnej geotechniki poznaj potrzeby zleceniodawcy, który napisał zapytanie o treści "Dam zlecenie na wykona badanie gruntu do budowy domu jednorodzinnego, 501-1000m²". Zaledwie krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Zasutowo

2023-01-10 do 2023-01-18

Fantastyczne Badanie Gruntu Środa Wielkopolska

Zakres zlecenia: dokumentacja geotechniczna Cel prac: budowa drogi Powierzchnia działki: poniżej 500m² Zleceniodawca: jednoosobowa działalność gospodarcza Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z o...

 • Sokolniki

2023-01-18 do 2023-01-26

Zapotrzebowanie na usługę geologiczną, 501-1000m², Pełczyn

Zakres zlecenia: dokumentacja geotechniczna Cel prac: Źle wykonane fundamenty Powierzchnia działki: 501-1000m² Zleceniodawca: osoba prywatna Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgo...

 • Pełczyn

2022-11-20 do 2022-11-27

Geotechnika

Jeśli Geotechnika nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to to ogłoszenie jest dla Twojej firmy. Polegając na swoim wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Września

2022-08-23 do 2022-08-31

Zapytanie o wykona dokumentację geotechniczną do budowy domu jednorodzinnego, 1039m², Drzonek

Szukasz Zlecającego jako godny uwagi fachowiec od pierwszorzędnych usług geologicznych z Wielkopolskiego? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany poznając szczegóły jego zapytania, które brzmi "XYZ". Dłużej nie trać czasu i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

 • Drzonek

2022-12-20 do 2022-12-28

Zapytanie o wykona badanie gruntu do budowy domu jednorodzinnego, 858m², Mosina

Spowoduj, że badanie geologiczne gruntu nie będzie dla Klienta trudnością i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako doświadczony konsultant z dziedziny badania geologicznego gruntu sporządź idealną ofertę pod zlecenie - Zapytanie o wykona badanie gruntu do budowy domu jednorodzinnego, 858m². Wyczerpującą ofertę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Mosina

2022-11-09 do 2022-11-28

Idealne Badanie Geologiczne Gruntu

Zakres zlecenia: dokumentacja geotechniczna Cel prac: Rozbudowa domu Powierzchnia działki: 501-1000m² Zleceniodawca: osoba prywatna Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z...

 • Drużyna

2022-08-23 do 2022-08-31

Pierwszorzędne Badanie Geotechniczne Środa Wielkopolska

Zakres zlecenia: badanie hydrogeologiczne Cel prac: zbiornik na wodę deszczową Powierzchnia działki: 2ha Zleceniodawca: firma Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykon...

 • Poznań

2022-08-01 do 2022-08-09

Doskonałe Badanie Geotechniczne

Zakres zlecenia: badanie hydrogeologiczne Cel prac: budowa domu jednorodzinnego Powierzchnia działki: 950m² Zleceniodawca: osoba prywatna Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: badanie hydrologic...

 • Poznań

2022-11-28 do 2022-12-06

Perfekcyjna Geologia Środa Wielkopolska

Zakres zlecenia: wykonanie odwiertów Cel prac: budowa domu jednorodzinnego Powierzchnia działki: 713m² Zleceniodawca: osoba prywatna Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: Witam, Do wykonania są ...

 • Poznań

2022-09-29 do 2022-10-07

Potrzebuję geologa, poniżej 500m², Poznań

Zakres zlecenia: opinia geotechniczna Cel prac: stacja ładowania pojazdów Powierzchnia działki: poniżej 500m² Zleceniodawca: firma Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: Wykonanie opinii geotechn...

 • Poznań

2023-01-03 do 2023-01-11

Rewelacyjne Badania Geologiczne

Ten Klient, który w dalszym ciągu nie znalazł badań geologicznych, mimo że szuka od wielu dni, napisał nam zapytanie o treści - Zapotrzebowanie na geologa, który wykona badanie gruntu. To właśnie Twoja oferta może być wybawieniem z problemu Klienta. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Poznań

2022-10-31 do 2022-11-08

Perfekcyjne Badanie Gruntu

Zakres zlecenia: badanie gruntu Cel prac: budowa budynku Powierzchnia działki: 2293m² Zleceniodawca: osoba prywatna Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Poznań

2022-10-20 do 2022-10-20

Dam zlecenie na wykona dokumentację geotechniczną do budowy domu jednorodzinnego, 2480m², Imielno

Powinieneś odpowiedzieć na to zlecenie jeśli Twoja działalność została utworzona z zamiłowania do geologii i świadczy solidne usługi geologiczne na terenie miejscowości Wielkopolskie, jak również okolicznych miast i powiatów. Umów się na rozmowę od razu.

 • Imielno

2022-12-06 do 2022-12-06

Znakomite Badanie Geologiczne Gruntu

Zakres zlecenia: badanie gruntu Cel prac: budowa domu jednorodzinnego Powierzchnia działki: 1501-3000m² Zleceniodawca: osoba prywatna Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesią...

 • Imielno

2022-12-06 do 2022-12-14

Zlecę usługę geologiczną, 23ha, Gostyń

Zakres zlecenia: dokumentacja geotechniczna Cel prac: Farma fotowoltaiczna Powierzchnia działki: 23ha Zleceniodawca: firma Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Proszę o ofertę na wykonanie bada...

 • Gostyń

2022-08-17 do 2022-08-25

Potrzebuję geologa, 1m², Gostyń

Zakres zlecenia: badanie gruntu Cel prac: budowa kanalizacji Powierzchnia działki: 1m² Zleceniodawca: firma Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: Badanie zagęszczeń gruntu - kanalizacja sanitarn...

 • Gostyń

2022-09-01 do 2022-09-05

Zlecę usługę geologiczną, 50m², Gostyń

Chcesz znaleźć Klienta jako sprawdzony fachowiec od rzetelnych usług geologicznych z Gostynia? Przyczyń się do realizacji celów Klienta zgłębiając detale jego zgłoszenia, które ma treść "XYZ". Dzięki temu, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Gostyń

2022-10-05 do 2022-10-13

Badanie Geotechniczne

Zakres zlecenia: dokumentacja geotechniczna Cel prac: budowa domu jednorodzinnego Powierzchnia działki: 600m² Zleceniodawca: osoba prywatna Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu ...

 • Sapowice

2022-11-23 do 2022-12-01

Idealne Badania Geologiczne

Doprowadź do tego, że badania geologiczne nie będzie dla Klienta skomplikowaną kwestią i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako profesjonalny konsultant z zakresu badań geologicznych znajdź skrojoną na miarę ofertę pod ogłoszenie - Zapytanie o wykona badanie gruntu do budowy domu jednorodzinnego, 1079m². Jeśli chcesz otrzymać Klienta skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

 • Gniezno

2022-09-20 do 2022-09-28

Rewelacyjne Badanie Gruntu

Chcesz przyjąć zlecenie na badanie gruntu, a nie masz Klienta? Nawiązanie kontaktu w odpowiedzi na ogłoszenie o treści Zapotrzebowanie na geologa, który wykona odwierty to doskonały wybór. Przez to, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Gniezno

2022-10-26 do 2022-11-03

Solidna Geotechnika

Geotechnika to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zapytanie jako najlepszy specjalista w tym fachu. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby zaprezentować ofertę.

 • Krobia

2022-11-02 do 2022-11-10

Tanie Badanie Geologiczne Gruntu

Powiedz Zleceniodawcy, że lepszej propozycji badania geologicznego gruntu szybko nie znajdzie na terenie Wielkopolskiego, więc jeżeli poszukuje taniego badania geologicznego gruntu to natychmiast powinien poznać Twoją Firmę. Dokładne informacje prześlij po kontakcie.

 • Rakownia

2022-08-23 do 2022-08-31

Korzystne Badania Geologiczne

Zakres zlecenia: dokumentacja geotechniczna Cel prac: budowa domu jednorodzinnego Powierzchnia działki: 1079m² Zleceniodawca: osoba prywatna Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu...

 • Łopuchowo

2022-07-18 do 2022-07-18

Solidna Geotechnika

Zakres zlecenia: badanie hydrogeologiczne Cel prac: budowa domu jednorodzinnego Powierzchnia działki: 1001-1500m² Zleceniodawca: osoba prywatna Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ci...

 • Rakownia

2022-08-23 do 2022-08-23

Dobry Geolog

Poszukujesz pasującego do Ciebie zapytania? Jako rzetelny specjalista świadczący usługi geologiczne i geolog bez konkurencji w Krotoszynie poznaj treść zlecenia o treści "Dam zlecenie na wykona badanie gruntu do budowy budynku, 1501-3000m²". Nie trać czasu - zadzwoń do niego, aby przesłać ofertę.

 • Krotoszyn

2023-01-09 do 2023-01-17

Doskonała Geotechnika

Zakres zlecenia: dokumentacja geotechniczna Cel prac: budowa drogi pieszo-rowerowej Powierzchnia działki: 1501-3000m² Zleceniodawca: firma Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodn...

 • Krotoszyn

2023-01-15 do 2023-01-23

Perfekcyjna Geotechnika

Zakres zlecenia: badanie gruntu Cel prac: budowa domu jednorodzinnego Powierzchnia działki: 501-1000m² Zleceniodawca: osoba prywatna Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu mies...

 • Rokietnica

2022-09-02 do 2022-09-10

Zapotrzebowanie na usługę geologiczną, 1001-1500m², Tarnowo Podgórne

Starasz się odnaleźć Zlecającego jako dobry fachowiec od dobrych usług geologicznych z Twojego rejonu? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany poznając szczegóły jego zapytania o treści "XYZ". Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem - nie będziesz żałować.

 • Tarnowo Podgórne

2022-12-11 do 2022-12-19

Otrzymaj zlecenia dla Geologów
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geologów