Dachy w Aleksandrowie Kujawskim

Porównaj oferty od Dekarzy i Cieśli z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 410 854 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Dach jest jednym z najważniejszych oraz najbardziej kosztownych elementów podczas budowy domu. Przed rozpoczęciem montażu pokrycia dachowego należy dowiedzieć się więcej na jego temat, oraz zadbać o indywidualny projekt. Obecnie istnieje wiele rodzajów dachów do domów jednorodzinnych – począwszy od klasycznych dwuspadowych konstrukcji, kończąc na zaawansowanych naczółkowych modelach. Różni je nie tylko koszt budowy, ale także przeznaczenie i dopasowanie do określonych typów domów. Dowiedz się z naszego artykułu jak wyglądają elementy i rodzaje dachów, a także jakie są najważniejsze aspekty budowy dachów. Chcesz znaleźć fachowców w tej dziedzinie? Sprawdź nasz ranking najlepszych specjalistów.

Dach jest bardzo skomplikowaną konstrukcją, która składa się z wielu elementów. Aby skutecznie zabezpieczał nasz dom przed czynnikami zewnętrznymi, należy wykonać każdy z nich w odpowiedni sposób. Sama budowa dachu w domu jednorodzinnym zamyka się w kilku etapach, jednak wszystkie prace powinien poprzedzać profesjonalny projekt, w którym zawarte będą informacje, takie jak kształt konstrukcji dachu, kąt nachylenia, lokalizacja okien, a także informacje o rozmieszczeniu krokwi. Podstawowe etapy budowy dachu to: ukończenie murów domu przed budową dachu, zbudowanie więźby dachowej, zamontowanie okien dachowych oraz innych elementów i montaż pokrycia dachu.

Przed rozpoczęciem prac montażu bądź wymiany pokrycia dachowego, często sami musimy zadbać o odpowiednie materiały do budowy dachu. Pokrycie zewnętrzne stanowi najczęściej dachówka lub blachodachówka, a zapotrzebowanie na nią otrzymamy razem z projektem budowy. Podczas montażu bądź naprawy dachu, większość potrzebnych elementów wykonana jest z drewna i możemy zamówić je w tartaku, lub wybrać modele prefabrykowane. Głównymi elementami więźby dachowej są:

 • Krokwie – jest to główny element konstrukcyjny dachu, na którym opiera się całe pokrycie dachu. Najczęściej stanowią je grube i wytrzymałe belki.
 • Łaty – długie listwy najczęściej posiadające wymiary 50 × 40 mm, które montuje się prostopadle do krokwi. To właśnie na nich opiera się całe pokrycie dachowe.
 • Murłata – ważny element nośny dachu, do którego montowane są wszystkie krokwie. Jest to element, na którym spoczywa ciężar całej konstrukcji dachu.
 • Kontrłaty – wąskie deski montowane prostopadle do łat w celu zapewnienia wentylacji oraz ewentualnego spływu wody pod pokryciem dachowym.

Ukończoną więźbę dachową należy pokryć specjalną folią, która odpowiada za szczelność całej konstrukcji oraz zabezpiecza drewniane elementy dachu przed wilgocią. Stanowi ona ważny element chroniący przed czynnikami atmosferycznymi, a także umożliwiający mycie dachów. Folie dachowe dzielimy na dwa rodzaje:

 • Folie wysokoprzepuszczalne - charakteryzuje je przepuszczalność od 700 do 5000 gramów pary wodnej na m2 podczas 24 godzin oraz brak konieczności odstępu od materiału ocieplającego.
 • Folie niskoprzepuszczalne - charakteryzuje je mała przepuszczalność pary wodnej na poziomie 100 gramów na 1 m2 w ciągu 24 godzin. Ten rodzaj folii wymaga odstępu 3 - 4 cm od warstwy ocieplającej.

Ranking najlepszych cieśli w Aleksandrowie Kujawskim

Dachy Aleksandrów Kujawski

usługi ogolno budowlane

2 opinie

Są w branży usług ciesielskich od kilku lat, zwłaszcza na obszarze miejscowości Aleksandrów Kujawski, ale także pobliskich miast. Ażeby uzyskać więcej informacji skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

"IWBUD" KACZOROWSKI ARTUR - Rewelacyjne Wykonanie Dachu Aleksandrów Kujawski

Rewelacyjne Wykonanie Dachu

3 opinie

Pragniesz znaleźć sprawdzonego profesjonalistę z zakresu rewelacyjnego wykonania dachu z Twojego rejonu, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma IWBUD KACZOROWSKI ARTUR jest gotowa Ci pomóc. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie będziesz żałować.

Zakład Murarski Bernard Fabisiak - Perfekcyjne Wykonanie Dachu Jednospadowego Aleksandrów Kujawski

Zakład Murarski Bernard Fabisiak

2 opinie

Zatrudnij firmę Zakład Murarski Bernard Fabisiak jeśli szukasz doświadczonych ludzi do perfekcyjnego wykonania dachu jednospadowego na terenie Aleksandrowa Kujawskiego lub okolicy. Konkretną wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Budownictwo Kujawy Bartłomiej Golec - Wybitny Cieśla Aleksandrów Kujawski

Budownictwo Kujawy Bartłomiej Golec

1 opinia

Poszukujesz godnego uwagi fachowca świadczącego usługi dekarskie? Ci cieśle są wyjątkowi w mieście Aleksandrów Kujawski. Jeszcze dziś zadzwoń do nich, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

Transport-usługi remontowo budowlane i ogrodnicze - Doskonałe Wykonanie Dachu Jednospadowego Aleksandrów Kujawski

Doskonałe Wykonanie Dachu Jednospadowego Aleksandrów Kujawski

1 opinia

Każdy, kto planuje kupno usługi ciesielskiej winien już teraz zgłosić się do Transport-usługi remontowo budowlane i ogrodnicze i zobaczyć na własne oczy dobre ceny oraz oferowaną jakość. Zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

DAR MAR - Pierwszorzędne Dachy w Aleksandrowie Kujawskim

Pierwszorzędne Dachy w Aleksandrowie Kujawskim

1 opinia

DAR MAR oferuje swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Skupia się na Klientach z Aleksandrowa Kujawskiego i okolic. Nie czekaj i poproś o ofertę - gwarancja zadowolenia!

NOWAK Wojciech Nowak - Perfekcyjne Dachy Aleksandrów Kujawski

Perfekcyjne Dachy

Z chwilą, gdy będziesz szukać perfekcyjnej usługi dekarskiej w dobrej cenie to firma NOWAK Wojciech Nowak jest dla Ciebie idealna. Mają najlepszych specjalistów do realizacji zleceń z dziedziny dachów. Wybierz ich numer jeszcze dzisiaj.

Usługi remontowo-budowlane - Solidne Dachy Aleksandrów Kujawski

Solidne Dachy Aleksandrów Kujawski

Firma Usługi remontowo-budowlane świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Aleksandrów Kujawski oraz przyległych powiatów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

Zakład Ogólnobudowlany Dawid Zwoliński - Doskonałe Dachy Aleksandrów Kujawski

Zakład Ogólnobudowlany Dawid Zwoliński

Jeśli jeszcze szukasz wybitnego cieśli dla siebie, to zerknij na firmę Zakład Ogólnobudowlany Dawid Zwoliński. Wykonuje całe spektrum usług w bezkonkurencyjnych cenach. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

P.H.U. CERTUS - Profesjonalne Dachy Aleksandrów Kujawski

P.H.U. CERTUS

Wciąż potrzebujesz profesjonalistów od dachów? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom P.H.U. CERTUS. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń teraz - nie zawiedziesz się!

Najnowsze z 30 zleceń na budowę dachu w Aleksandrowie Kujawskim

Znakomite Dachy Aleksandrów Kujawski

Zakres zlecenia: kompleksowa budowa dachu (wykonanie więźby dachowej i montaż pokrycia) Powierzchnia dachu: prace na budynku o pow. ok. 80m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: płaski Rodzaj pokrycia dachowego: pap...

 • Ciechocinek

2022-11-18 do 2022-11-26

Wysokiej Klasy Wykonanie Dachu Aleksandrów Kujawski

Zakres zlecenia: kompleksowa budowa dachu (wykonanie więźby dachowej i montaż pokrycia) Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: dachówka ceramiczna Do...

 • english

2022-07-17 do 2022-07-25

Zapotrzebowanie na prace na dachu, budynek pow. ok. 135m², Dąbrowa Biskupia

Zakres zlecenia: Obróbka kominów Powierzchnia dachu: prace na budynku o pow. ok. 135m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: kopertowy Rodzaj pokrycia dachowego: dachówka cementowa Dodatkowe prace: obróbki blacharsk...

 • Dąbrowa Biskupia

2022-08-04 do 2022-08-12

Perfekcyjne Usługi Ciesielskie Aleksandrów Kujawski

To zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na kompleksową budowę dachu, 151-200m² jest zaadresowane do eksperta, który świadczy perfekcyjne usługi ciesielskie dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Kujawsko-pomorskie i okolic. Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

 • Dąbrowa Biskupia

2022-08-26 do 2022-09-03

Dobrzy Cieśle Aleksandrów Kujawski

Ten Klient jest zdania, że doskonałe dachy to nieprosty temat. Wysłał zapytanie o treści "Dam zlecenie na kompleksową budowę dachu, 280m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako cieśla pomożesz mu i znajdziesz spełniające wymagania Klienta rozwiązanie. Dokładne informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Łążynek

2022-08-31 do 2022-09-08

Korzystna Budowa Dachu Aleksandrów Kujawski

Zdecydowanie o wyborze budowy dachu nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista pomóż i znajdź uszyte na miarę rozwiązanie dla Klienta, który pisze - Zapytanie o kompleksową budowę dachu, do 150m². Przedstaw dopasowaną propozycję dla tego Klienta - nawiąż kontakt niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Głogowo

2022-10-04 do 2022-10-12

Pierwszorzędne Dachy

Zrealizowanie dachów dla tego Klienta będzie dziecinnie proste. Zlecenie ma treść - Zapytanie o kompleksową budowę dachu, 314m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - zadzwoń!

 • Brzozówka

2022-08-26 do 2022-09-03

Zlecę kompleksową budowę dachu, 151-200m², Toruń

Zakres zlecenia: kompleksowa budowa dachu (wykonanie więźby dachowej i montaż pokrycia) Powierzchnia dachu: 151-200m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: płaski Rodzaj pokrycia dachowego: papa Dodatkowe prace: obr...

 • Toruń

2022-10-27 do 2022-10-27

Świetne Dachy

Zakres zlecenia: kompleksowa budowa dachu (wykonanie więźby dachowej i montaż pokrycia) Powierzchnia dachu: prace na budynku o pow. ok. 60m² Rodzaj budynku: Budynek wielorodzinny parterowy Rodzaj dachu: jednospadowy Rodzaj pok...

 • Toruń

2022-08-02 do 2022-08-10

Rewelacyjne Dachy

Zakres zlecenia: kompleksowa budowa dachu (wykonanie więźby dachowej i montaż pokrycia) Powierzchnia dachu: prace na budynku o pow. ok. 60m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: jednospadowy Rodzaj pokrycia dachoweg...

 • Toruń

2022-08-08 do 2022-08-16

Zlecę kompleksową budowę dachu, do 150m², Toruń

Zakres zlecenia: kompleksowa budowa dachu (wykonanie więźby dachowej i montaż pokrycia) Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: płaski Rodzaj pokrycia dachowego: papa Dodatkowe prace: ocie...

 • Toruń

2023-01-18 do 2023-01-26

Wykonanie Dachu

Próbujesz znaleźć zlecenie do wykonania jako warty zaufania partner biznesowy? Twoja firma to świetna okazja dla tego Zleceniodawcy z Torunia. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Umów się na rozmowę jak najszybciej i prześlij ofertę.

 • Toruń

2022-08-02 do 2022-08-10

Szukam ekipy do prac na dachu, do 150m², Toruń

Zakres zlecenia: obróbka blacharska pergoli i ganek Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: dachówka cementowa Dodatkowe prace: obróbki blacharskie da...

 • Toruń

2022-07-28 do 2022-08-05

Profesjonalne Budowanie Dachu

Przekonaj się, że Klienci zlecający budowanie dachu są sprawdzeni. Prześlij Klientowi dane kontaktowe jako specjalista od budowania dachu. Tylko chwila dzieli Cię od uzyskania świetnego zlecenia - sprawdź!

 • Toruń

2022-12-22 do 2022-12-30

Dachy

Zrealizowanie dachów dla tego Klienta będzie banalnie łatwe. Zapytanie ma treść - Dam zlecenie na kompleksową budowę dachu, 201-300m². Odpowiedz na nie jako fachowiec mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaoferować.

 • Toruń

2022-08-28 do 2022-09-05

Wysokiej Klasy Budowanie Dachu

Jeśli tylko realizujesz zlecenia na wysokiej klasy budowanie dachu w rejonie Torunia i świadczysz usługi wysokiej jakości w korzystnej cenie to skontaktuj się ze zleceniodawcą. Klient, który napisał zlecenie o treści "Zlecę kompleksową budowę dachu, 151-200m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej fachowej firmy. Zaproponuj termin!

 • Toruń

2022-08-30 do 2022-09-07

Dam zlecenie na kompleksową budowę dachu, do 150m², Złotoria

Skontaktuj się z Klientem jako cieśla z właściwym doświadczeniem w kwestii najlepszych usług ciesielskich. W Twojej firmie bycie nagradzanym pozytywnymi opiniami przez Klientów to zwykła rzecz. Już nie zwlekaj i zadzwoń od razu - na pewno będziesz zadowolony!

 • Złotoria

2022-09-15 do 2022-09-23

Zapotrzebowanie na kompleksową budowę dachu, 151-200m², Gniewkowo

Oferujesz korzystną propozycję dotyczącą budowy dachu? Na pewno pomożesz temu Klientowi mając w swojej ofercie bogaty wybór produktów dopasowanych do jego wymagań. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - naprawdę warto.

 • Gniewkowo

2022-08-04 do 2022-08-12

Tanie Usługi Ciesielskie

Zakres zlecenia: kompleksowa budowa dachu (wykonanie więźby dachowej i montaż pokrycia) Powierzchnia dachu: 151-200m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: dachówka ceramiczna M...

 • Gniewkowo

2022-08-04 do 2022-08-12

Dam zlecenie na kompleksową budowę dachu, 290m², Gniewkowo

Wykonanie dachu to Twoja specjalność? Wykonaj zlecenie jako najlepszy specjalista w fachu cieśli. Przez to, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Gniewkowo

2022-08-04 do 2022-08-12

Cieśle

Należąc do cieśli z tak bogatym dorobkiem zawodowym świadczysz usługi dekarskie w miejscowości Kujawsko-pomorskie i w całym powiecie? Jesteś najlepiej dopasowanym ekspertem do tego zlecenia. Dzięki temu, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Brześć Kujawski

2022-08-18 do 2022-08-26

Szukam ekipy na kompleksową budowę dachu, 201-300m², Włocławek

Zakres zlecenia: kompleksowa budowa dachu (wykonanie więźby dachowej i montaż pokrycia) Powierzchnia dachu: 201-300m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: wielospadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blachodachówka Mate...

 • Włocławek

2022-08-28 do 2022-09-05

Zapotrzebowanie na kompleksową budowę dachu, do 150m², Włocławek

Jako wybitni eksperci macie możliwość spełnić wymagania z zakresu usług dekarskich. Ogłoszenie ma treść "Zapotrzebowanie na kompleksową budowę dachu, do 150m²". Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Włocławek

2022-10-06 do 2022-10-14

Porządne Dachy

To zapytanie o treści - Zlecę prace na dachu, do 150m² jest skierowane do eksperta, który świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Włocławek i z sąsiednich miast. Przedzwoń i dowiedz się więcej - nie pożałujesz.

 • Włocławek

2022-11-25 do 2022-12-03

Zapotrzebowanie na kompleksową budowę dachu, budynek pow. ok. 5000m², Włocławek

Jako cieśla pasjonując się tym tematem od dzieciństwa i specjalista stale gotowy do pracy odpisz na to zlecenie. Ten Klient nadesłał zlecenie o treści "Zapotrzebowanie na kompleksową budowę dachu, budynek pow. ok. 5000m²". Umów się na rozmowę od razu.

 • Włocławek

2022-12-16 do 2022-12-24

Zapotrzebowanie na kompleksową budowę dachu, 35m², Włocławek

Zakres zlecenia: kompleksowa budowa dachu (wykonanie więźby dachowej i montaż pokrycia) Powierzchnia dachu: 35m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: płaski Rodzaj pokrycia dachowego: papa Dodatkowe prace: ocieplen...

 • Włocławek

2023-01-16 do 2023-01-24

Zapotrzebowanie na prace na dachu, do 150m², Włocławek

Zakres zlecenia: Naprawa dachu Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: płaski Rodzaj pokrycia dachowego: papa Materiały zapewnia: Wykonawca Zapytanie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęc...

 • Włocławek

2022-08-23 do 2022-08-31

Pierwszorzędne Dachy

Zakres zlecenia: Smarowanie dachu Powierzchnia dachu: 151-200m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: płaski Rodzaj pokrycia dachowego: papa Materiały zapewnia: do uzgodnienia Zapytanie od: osoby prywatnej Termin ...

 • Włocławek

2022-09-15 do 2022-09-23

Tanie Usługi Ciesielskie

Zakres zlecenia: Osłona do komina Powierzchnia dachu: prace na budynku o pow. ok. 20m² Rodzaj budynku: Domek na działce ROD Rodzaj dachu: Komin Rodzaj pokrycia dachowego: Osłona do komina żeby deszcz nie zalewał Dodatkowe pra...

 • Włocławek

2022-09-28 do 2022-10-06

Zapotrzebowanie na kompleksową budowę dachu, budynek pow. ok. 35m², Włocławek

Zakres zlecenia: kompleksowa budowa dachu (wykonanie więźby dachowej i montaż pokrycia) Powierzchnia dachu: prace na budynku o pow. ok. 35m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: płaski Rodzaj pokrycia dachowego: pap...

 • Włocławek

2023-01-16 do 2023-01-24

Otrzymaj zlecenia dla Dekarzy i Cieśli

Najczęstsze pytania o budowie dachów

Jakie są rodzaje dachów i jakie mają właściwości?

Jest kilka rodzajów dachów. Dzielą się one na:

 • Dach dwuspadowy - jest to klasyczny i bardzo popularny dach w przypadku domów jednorodzinnych. Stanowią go dwie połacie, którym można nadawać różne kąty nachylenia. Budowa dachu dwuspadowego doskonale chroni całą konstrukcję budynku przed działaniem czynników zewnętrznych, a idealnym pokryciem są dachówki w formacie XXL.
 • Dach czterospadowy (namiotowy lub kopertowy) - popularny typ dachu doskonale podkreślający kwadratową bryłę budynków. Posiada cztery połacie zbiegające się w jednym, umieszczonym na środku budynku punkcie. Połacie posiadają kształt trapezów i świetnie nawiązują do klasycznych stylów budownictwa.
 • Dach mansardowy - konstrukcja wyróżniająca się eleganckim i subtelnym wyglądem. Dach ten charakteryzuje się podzielonymi połaciami o różnych kątach nachylenia, co umożliwia efektywne zagospodarowanie przestrzeni poddasza.
 • Dach pulpitowy - dach potocznie nazywany jednospadowym złożony z wyłącznie jednej połaci, wykonanej pod określonym kątem. Z technicznego punktu widzenia jest to model bardzo prosty, a tym samym tanim w budowie. Budowa dachu jednospadowego dobrze sprawdzi się w długich oraz wąskich konstrukcjach.
 • Dach płaski - dach o nachyleniu wynoszącym do kilku stopni. Bardzo praktyczne i tanie rozwiązanie umożliwiające stworzenie na nim przestrzeni użytkowej. Budowa domuz płaskim dachem mocno zyskuje na popularności.

Jaki jest koszt wykonania poszczególnych rodzajów dachu?

Koszt budowy dachu zależny jest w głównej mierze od zaawansowania technicznego danego rozwiązania, a także jego wielkości. Najtańsze w budowie są konstrukcje płaskie oraz pulpitowe, a za nowoczesne bardziej kreatywne rozwiązania będziemy zmuszeni zapłacić więcej.

Jakie są etapy budowy dachu?

Zanim rozpoczniemy prace związane ze wznoszeniem dachu, warto poznać etapy budowy. Na początku, należy ukończyć oraz przygotować mury domu. Kolejnym krokiem jest wykonanie całej konstrukcji więźby dachowej wraz z zamontowaniem okien dachowych i innych wybranych elementów. Ostatnim etapem jest montaż pokrycia dachowego, najczęściej w postaci dachówki.

Gdzie znaleźć odpowiednią firmę zajmującą się budową dachów?

Poszukiwania warto rozpocząć w Internecie, gdzie można znaleźć większość firm budowlanych, wraz z opiniami klientów na ich temat. Posiadając dostęp do takich danych, możemy w stosunkowo prosty sposób wybrać firmę świadczącą wysokiej jakości usługi. Wybierając firmę do budowy dachu, warto kierować się jej doświadczeniem na rynku oraz zadowoleniem poprzednich klientów z oferowanych usług. Wykonanie dachu na pewno warto powierzyć profesjonalistom z naszego rankingu najlepszych specjalistów.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Dekarzy i Cieśli