Projektowanie ogrodów w Świnoujściu

Porównaj oferty od Projektantów Ogrodów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 455 986 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
566 457 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kluczem do sukcesu w aranżacji ogrodu jest zachowanie jego spójnej koncepcji. Zanim zaczniesz sadzić rośliny i kupować materiały, warto zastanowić się, w jaki sposób możesz wykorzystać potencjał swojej działki. Kompleksowa aranżacja ogrodu jest zadaniem, które warto zlecić profesjonalistom – architektowi lub architektowi krajobrazu. Znajdziesz ich w naszym rankingu najlepszych specjalistów. Również prace działkowe oraz opiekę nad ogrodem warto zlecić ekspertom. Gdy wybierzesz sprawdzonego fachowca możesz mieć pewność, że twój ogród będzie jednocześnie piękny i komfortowy. Więcej informacji znajdziesz w naszym artykule oraz odpowiedziach na najważniejsze pytania.

Podczas ustalania koncepcji ogrodu, istotne są warunki panujące na danej działce – wymiary parceli, jej granice, ukształtowanie powierzchni, światło oraz elementy na niej obecne. Ważna jest także lokalizacja domu, umiejscowienie tarasu, bramy wjazdowej, furtki oraz podjazdu. Twój przyszły ogród powinien mieć określone granice, wyznaczające strefę frontową przebiegającą przed domem oraz prywatną strefę znajdującą się za domem i w okolicach tarasu.Aranżacja ogrodu przed domem będzie miała funkcję reprezentacyjną i będzie widoczna dla przechodniów. Podobnie sprawa ma się zaranżacją ogrodu przy płocie. Przestrzeń prywatna na ogół zlokalizowana jest za budynkiem, aby zasłonić się przed wzrokiem ciekawskich ludzi, a także stworzyć miejsce relaksu i ewentualnych przyjęć w gronie najbliższych.

Ustalając design swojej przydomowej przestrzeni, warto kierować się stylem architektonicznym domu. Nowoczesny ogród idealnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie pragniesz utrzymać minimalistyczny i uporządkowany klimat. Warto wówczas zadbać o to, aby w podobnym stylu utrzymane były także wszystkie dodatkowe elementy zabudowy, jak altana oraz taras, a nawet skarpa w ogrodzie, którejaranżacja może wpłynąć na odbiór ogrodu.

Najbardziej charakterystycznymi elementami w stylu nowoczesnym są:

 • przystrzyżone żywopłoty
 • równe linie chodników oraz ścieżek
 • betonowe elementy architektury ogrodowej
 • minimalistyczne akcenty dekoracyjne

W przypadku nowoczesnych projektów ogrodu znaczenie ma także dobraaranżacja trawy w ogrodzie. Charakterystyczne są dla niej bowiem kompozycje z traw ozdobnych i rozległe przydomowe trawniki.

Ranking najlepszych projektantów ogrodów w Świnoujściu

Projektowanie ogrodów Świnoujście

Rewelacyjne Projektowanie Zieleni

2 opinie

Jeśli szukasz rewelacyjnego projektowania zieleni i szukasz najlepszych ofert to skorzystaj z kwalifikacji Spn. s. FUN-BUD-GARDEN. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Serwis Zieleni - Solidne Projektowanie Ogrodów Świnoujście

Serwis Zieleni

4 opinie

Serwis Zieleni oferuje swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Skupia się na Klientach z rejonu Świnoujścia oraz przyległych powiatów. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

Ange Sp. z o.o. - Porządne Projekty Ogrodu Świnoujście

Ange Sp. z o.o.

9 opinii

Pragniesz znaleźć godnego uwagi profesjonalistę z zakresu solidnego projektowania ogrodów z Twojego rejonu, który pomoże zrealizować Ci Twoje zlecenie? Firma Ange Sp. z o.o. jest do Twojej dyspozycji. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

CHALLENGE TECH Instalacje elektryczne, multimedialne i fotowoltaiczne - Perfekcyjne Nowoczesne Ogrody Świnoujście

Perfekcyjne Nowoczesne Ogrody Świnoujście

2 opinie

Jeszcze poszukujesz dobrej firmy od nowoczesnych ogrodów? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia CHALLENGE TECH Instalacje elektryczne multimedialne i fotowoltaiczne. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Białe Żagle - Wyjątkowe Projektowanie Ogrodu Świnoujście

Wyjątkowe Projektowanie Ogrodu Świnoujście

1 opinia

Planujesz wybrać rzetelnego profesjonalistę do realizacji swoich planów? Białe Żagle z Świnoujścia jest na to skuteczną metodą. Aby poznać szczegółowe informacje skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

Mateusz Dekoruje - Doskonałe Projekty Ogrodu Świnoujście

Doskonałe Projekty Ogrodu

Nadal szukasz profesjonalistów od projektów ogrodu? Wykorzystaj doświadczenie Mateusz Dekoruje. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie.

A i M Jakób - Doskonałe Nowoczesne Ogrody Świnoujście

A i M Jakób

Wciąż poszukujesz profesjonalistów od nowoczesnych ogrodów? Wykorzystaj doświadczenie A i M Jakób. Określ na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Marwit - Wysokiej Klasy Planowanie Ogrodu Świnoujście

Marwit

Z czystym sumieniem powierz zadanie wysokiej klasy planowania ogrodu specjalistom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Świnoujścia i pobliskich miast. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi, aby poznać wycenę.

Usługi serwisowe - Perfekcyjne Ogrody Przydomowe w Świnoujściu

Perfekcyjne Ogrody Przydomowe w Świnoujściu

Usługi serwisowe oferuje swoje usługi. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Świnoujście oraz przyległych powiatów. Określ czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Usługi Rem.-Wyk., Tynki Maszynowe - Solidne Ogrody Przydomowe Świnoujście

Usługi Rem.-Wyk., Tynki Maszynowe

Jeszcze potrzebujesz dobrej firmy od ogrodów przydomowych? Skorzystaj z kwalifikacji Usługi Rem.-Wyk. Tynki Maszynowe. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Najnowsze z 25 zleceń na projektowanie ogrodów w Świnoujściu

Najwyższej Klasy Aranżacja Ogrodu Świnoujście

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom typu bliźniak Zakres aranżacji: wymiana istniejącego ogrodu Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia do aran...

 • Świnoujście

2022-11-21 do 2022-11-29

Planowanie Ogrodów Świnoujście

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia ...

 • Świnoujście

2022-11-02 do 2022-11-10

Dam zlecenie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, 251-300m2, Międzyzdroje

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powier...

 • Międzyzdroje

2022-11-05 do 2022-11-13

Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 251-300m2, Międzyzdroje

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powier...

 • Międzyzdroje

2022-08-25 do 2022-09-02

Projekty Ogrodów Świnoujście

Jeżeli jeszcze jako profesjonalista od projektów ogrodu szukasz Zleceniodawców to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Zlecenie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, 51-100m2. Prowadząc działalność jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z rejonu Zachodniopomorskiego z pewnością pokażesz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Pokaż ofertę temu Zleceniodawcy - skontaktuj się niezwłocznie.

 • Wolin

2023-01-26 do 2023-02-03

Dam zlecenie na aranżację nowego ogrodu, poniżej 50m2, Międzywodzie

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: w tyle budynku Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzchn...

 • Międzywodzie

2022-08-12 do 2022-08-20

Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 151-200m2, Police

Jeśli jesteś firmą z długoletnią praktyką i świadczysz usługi z zakresu solidnego projektowania zieleni zdecyduj się na wykonanie zlecenia, które brzmi - Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 151-200m2 i zostało złożone przez sprawdzonego Zleceniodawcę. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Police

2023-01-10 do 2023-01-18

Zapotrzebowanie na aranżację nowego ogrodu, 51-100m2, Police

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: w tyle budynku Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia do...

 • Police

2023-02-05 do 2023-02-13
dodano 3 dni temu

Fantastyczne Projektowanie Zieleni Świnoujście

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powier...

 • Police

2023-01-24 do 2023-02-01

Profesjonalne Projekty Ogrodów

Klient napisał zlecenie brzmiące "Potrzebna firma do aranżacji ogrodu, 50-100m2". Jako wiarygodny specjalista w dziedzinie projektów ogrodu daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Police

2022-11-28 do 2022-12-06

Zapytanie o aranżację nowego ogrodu, 251-300m2, Golczewo

Jeśli kusząca cena i solidna realizacja powierzonych prac to Twoje najważniejsze mocne strony jako specjalisty od aranżacji ogrodu to odpowiedz na zapytanie ofertowe - Zapytanie o aranżację nowego ogrodu, 251-300m2. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Golczewo

2023-01-31 do 2023-02-08
dodano 8 dni temu

Projektowanie Zieleni

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: frontowego Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia do ara...

 • Dobra

2022-09-16 do 2022-09-24

Zlecę aranżację nowego ogrodu, 500m2, Bezrzecze

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: frontowego Rodzaj budynku na posesji: Usługowy, odnowa biologiczna. Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powier...

 • Bezrzecze

2022-11-23 do 2022-12-01

Potrzebna firma do aranżacji ogrodu, 800m2, Grzepnica

Na wypadek jeśli jako profesjonalista od projektów ogrodu potrzebujesz pracy to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Potrzebna firma do aranżacji ogrodu, 800m2. Prowadząc firmę jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z rejonu Zachodniopomorskiego na pewno dasz dowód Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaoferować.

 • Grzepnica

2023-01-12 do 2023-01-20

Projektowanie Ogrodu Świnoujście

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: w tyle budynku Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzchn...

 • Goleniów

2023-01-04 do 2023-01-12

Zlecenie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, 2000m2, Dołuje

Jako doskonały specjalista, który świadczy usługi projektowania ogrodu na bardzo wysokim poziomie zrealizuj zadanie powierzone przez Klienta, który jest wiarygodny. Przez to, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Dołuje

2023-02-04 do 2023-02-12
dodano 4 dni temu

Dam zlecenie na aranżację nowego ogrodu, 201-250m2, Dołuje

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom typu bliźniak Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia ...

 • Dołuje

2023-01-09 do 2023-01-17

Profesjonalne Projektowanie Zieleni

To zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na aranżację nowego ogrodu, 700m2 jest zaadresowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz skupia się na Klientach z miejscowości Zachodniopomorskie i z sąsiednich miast. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Mierzyn

2022-09-04 do 2022-09-12

Najwyższej Klasy Aranżacja Ogrodu

Starasz się odnaleźć zlecenia jako godny uwagi specjalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Klienta. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Mierzyn

2022-11-13 do 2022-11-21

Projektowanie Zieleni

Jeśli bezkonkurencyjna cena i solidna realizacja powierzonych zleceń to Twoje główne atuty jako eksperta od projektowania zieleni to zrealizuj zlecenie - Zapotrzebowanie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, 50-100m2. Aby uzyskać informacje o budżecie skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

 • Mierzyn

2022-10-02 do 2022-10-10

Dam zlecenie na aranżację nowego ogrodu, 1300m2, Szczecin

Jako firma zajmująca się usługami z zakresu planowania ogrodów wykonaj zlecenie na planowanie ogrodów. Zapoznaj się ze zleceniem - Dam zlecenie na aranżację nowego ogrodu, 1300m2. Przedstaw bezkonkurencyjną ofertę temu Zleceniodawcy - zadzwoń już dziś.

 • Szczecin

2022-08-22 do 2022-08-30

Rewelacyjne Planowanie Ogrodów

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: w tyle budynku Rodzaj budynku na posesji: dom typu bliźniak Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzc...

 • Szczecin

2022-10-16 do 2022-10-24

Zapotrzebowanie na aranżację nowego ogrodu, 2000m2, Szczecin

Jako wieloletni specjalista, który świadczy usługi planowania ogrodów na bardzo wysokim poziomie zrealizuj zadanie powierzone przez Klienta, który jest sprawdzony. Napisz krótko co możesz zaoferować, aby otrzymać dobrego Zleceniodawcę.

 • Szczecin

2022-10-27 do 2022-11-04

Solidna Aranżacja Ogrodu

Chcesz znaleźć zlecenie do wykonania jako sprawdzony partner biznesowy? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Klienta z Szczecina. Przyczyń się do realizacji jego celów. Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

 • Szczecin

2023-02-05 do 2023-02-13
dodano 3 dni temu

Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 1000m2, Szczecin

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wymiana istniejącego ogrodu Projekt aranżacji: Klient posiada projekt i poszukuje firmy do jego realizacji Po...

 • Szczecin

2022-08-19 do 2022-08-27

Otrzymaj zlecenia dla Projektantów Ogrodów

Najczęstsze pytania o projektowaniu ogrodów

Kogo zatrudnić do wykonania aranżacji ogrodu?

Najlepiej jest zdecydować się na fachowca, dla którego architektura krajobrazu jest chlebem powszednim. Projektant ogrodu zadba o to, aby przydomowa przestrzeń zachwycała piękną i przemyślaną formą przez wiele lat. Zajmie się on całą aranżacją, począwszy od koncepcji, przez określenie niezbędnych materiałów, po nadzorowanie prac ogrodowych. Projekt przygotowany przez profesjonalną firmę obejmuje zwykle przygotowanie rzutu ogrodu z lotu ptaka, rozplanowanie nasadzenia roślin, wyznaczenie ścieżek i alejek w ogrodzie, uwzględnienie elementów tzw. małej architektury ogrodowej oraz listę materiałów, które będą potrzebne do realizacji projektu. Architekt krajobrazu może też podjąć się zlecenia dotyczącego określonej przestrzeni, np.aranżacji ogrodu przed domem.

Ile kosztuje wykonanie aranżacji ogrodu?

Koszt wykonaniaaranżacji ogrodu w dużej mierze zależy od rozmiaru i lokalizacji działki. To jasne, że im większa przestrzeń jest do zagospodarowania, tym więcej kosztować będzie wykonanie usługi. Najmniej zapłacimy za zlecenie dotyczące tylko określonego elementu, jak np. aranżacja skarpy w ogrodzie. Cena zależna jest również od tego, na jaką firmę się decydujesz. Zwykle najbardziej atrakcyjne ceny oferują początkujący projektanci ogrodów, natomiast wyższe ceny na ogół związane są z renomą bardziej doświadczonych firm. Za wykonanie projektu ogrodu w przypadku małej działki, która nie przekracza 500 m2, cena waha się między 2000 a 3000 zł. Wykonanie aranżacji większej przestrzeni wymaga większego nakładu pracy, stąd odpowiednio wzrasta również cena. Za projekt działki należy przygotować się na wydatek rzędu od 2500 zł do 3500 zł, jeżeli ona nie jest większa niż 1000 m2. Warto jednak mieć na uwadze, że koszt projektu ogrodu może ulec zmianie ze względu na indywidualne wymagania.

Skąd wziąć inspirację na zaaranżowanie swojego ogrodu?

Jedną z pierwszych inspiracji może być babciny ogródek. Sielankowa roślinność na gankach wywołuje wiele ciepłych wspomnień i może stanowić jedną z inspiracji dla klasycznych ogródków oraz przydomowych warzywniaków. Na wiele ciekawych pomysłów można wpaść podczas wizyty w szkółce roślinnej. Znajdują się tam rozmaite gatunki krzewów i drzew iglastych, owocowych, ozdobnych oraz kwiatów. W Internecie natomiast dostępne są projekty z czterech stron świata na wyciągnięcie ręki. Może inspiracją dla twojejaranżacji ogrodu będzie określony styl – francuski, angielski, śródziemnomorski, skandynawski lub japoński. W zależności od stylu architektury domu, możesz postawić naaranżację nowoczesnego ogrodu lub przeciwnie, na klimat bardziej rustykalny. Dobrze jest też czerpać wzorce z własnych obserwacji podczas dalszych i bliższych podróży.

Ile trwa zaprojektowanie ogrodu?

Trzeba przygotować się na to, że opracowanie profesjonalnego oraz kompleksowego projektu trwa co najmniej 4 tygodnie. Pamiętaj jednak, że w szczycie sezonu czas ten może się wydłużyć nawet do 8 tygodni i trzeba będzie uzbroić się cierpliwość. Ponadto, im większy ogród, tym trzeba się liczyć z dłuższym czasem realizacji projektu.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Projektantów Ogrodów