Projektowanie ogrodów w Myśliborzu

Porównaj oferty od Projektantów Ogrodów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 448 567 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
566 067 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Kluczem do sukcesu w aranżacji ogrodu jest zachowanie jego spójnej koncepcji. Zanim zaczniesz sadzić rośliny i kupować materiały, warto zastanowić się, w jaki sposób możesz wykorzystać potencjał swojej działki. Kompleksowa aranżacja ogrodu jest zadaniem, które warto zlecić profesjonalistom – architektowi lub architektowi krajobrazu. Znajdziesz ich w naszym rankingu najlepszych specjalistów. Również prace działkowe oraz opiekę nad ogrodem warto zlecić ekspertom. Gdy wybierzesz sprawdzonego fachowca możesz mieć pewność, że twój ogród będzie jednocześnie piękny i komfortowy. Więcej informacji znajdziesz w naszym artykule oraz odpowiedziach na najważniejsze pytania.

Podczas ustalania koncepcji ogrodu, istotne są warunki panujące na danej działce – wymiary parceli, jej granice, ukształtowanie powierzchni, światło oraz elementy na niej obecne. Ważna jest także lokalizacja domu, umiejscowienie tarasu, bramy wjazdowej, furtki oraz podjazdu. Twój przyszły ogród powinien mieć określone granice, wyznaczające strefę frontową przebiegającą przed domem oraz prywatną strefę znajdującą się za domem i w okolicach tarasu.Aranżacja ogrodu przed domem będzie miała funkcję reprezentacyjną i będzie widoczna dla przechodniów. Podobnie sprawa ma się zaranżacją ogrodu przy płocie. Przestrzeń prywatna na ogół zlokalizowana jest za budynkiem, aby zasłonić się przed wzrokiem ciekawskich ludzi, a także stworzyć miejsce relaksu i ewentualnych przyjęć w gronie najbliższych.

Ustalając design swojej przydomowej przestrzeni, warto kierować się stylem architektonicznym domu. Nowoczesny ogród idealnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie pragniesz utrzymać minimalistyczny i uporządkowany klimat. Warto wówczas zadbać o to, aby w podobnym stylu utrzymane były także wszystkie dodatkowe elementy zabudowy, jak altana oraz taras, a nawet skarpa w ogrodzie, którejaranżacja może wpłynąć na odbiór ogrodu.

Najbardziej charakterystycznymi elementami w stylu nowoczesnym są:

 • przystrzyżone żywopłoty
 • równe linie chodników oraz ścieżek
 • betonowe elementy architektury ogrodowej
 • minimalistyczne akcenty dekoracyjne

W przypadku nowoczesnych projektów ogrodu znaczenie ma także dobraaranżacja trawy w ogrodzie. Charakterystyczne są dla niej bowiem kompozycje z traw ozdobnych i rozległe przydomowe trawniki.

Ranking najlepszych projektantów ogrodów w Myśliborzu

Projektowanie ogrodów Myślibórz

Porządne Nowoczesne Ogrody Myślibórz

1 opinia

Wykonanie nowoczesnych ogrodów będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych specjalistów. Lavgarden Design Karolina Maciejewska ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - naprawdę warto.

Cambria Sp. z o.o. - Wyjątkowe Projektowanie Ogrodu w Myśliborzu

Wyjątkowe Projektowanie Ogrodu w Myśliborzu

Cambria Sp. z o.o. oferuje swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Koncentruje się na Klientach z rejonu Myśliborza i okolic. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

PHU Horti s.c. - Rewelacyjna Aranżacja Ogrodu Myślibórz

PHU Horti s.c.

PHU Horti s.c. oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Skupia się na Klientach z rejonu Myśliborza oraz przyległych powiatów. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

Zakład Usługowy Ogólnobudowlany - Doskonałej Jakości Nowoczesne Ogrody Myślibórz

Zakład Usługowy Ogólnobudowlany

W dalszym ciągu potrzebujesz specjalisty od nowoczesnych ogrodów? Wykorzystaj kompetencje Zakład Usługowy Ogólnobudowlany. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Skontaktuj się z nimi od razu, a otrzymasz ofertę.

Tomasz Sowa - Profesjonalne Projektowanie Zieleni Myślibórz

Tomasz Sowa

Planujesz wybrać solidnego specjalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Tomasz Sowa z Myśliborza jest na to skuteczną metodą. Nie trać czasu - umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać więcej informacji.

Troch-bud trochimiak - Pierwszorzędne Aranżacje Ogrodów Myślibórz

Pierwszorzędne Aranżacje Ogrodów Myślibórz

Gdy poszukujesz rewelacyjnej jakości wykonywanych usług to profesjonaliści z Troch-bud trochimiak perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Radek Skrobisz - Najwyższej Klasy Projektowanie Ogrodów Myślibórz

Radek Skrobisz

Twoje zadanie będzie zrealizowane dzięki doskonałemu doświadczeniu tej firmy, która świadczy usługi projektowania ogrodów na bardzo dobrym poziomie. Zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

Euro Konstrukcje - Wyjątkowe Planowanie Ogrodu Myślibórz

Euro Konstrukcje

Twoje zadanie będzie zrealizowane dzięki doskonałemu doświadczeniu firmy Euro Konstrukcje, która świadczy usługi planowania ogrodu na bardzo wysokim poziomie. Ażeby otrzymać więcej informacji skontaktuj się już teraz - warto.

Dominik Wyszomirski - Rewelacyjne Aranżacje Ogrodów Myślibórz

Dominik Wyszomirski

Na wypadek jeśli wciąż poszukujesz profesjonalistów od aranżacji ogrodów to skorzystaj z doświadczenia Dominik Wyszomirski. Myślibórz - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Rzecki - Najlepsze Projektowanie Ogrodów Myślibórz

Najlepsze Projektowanie Ogrodów

Uniknij problemów i zleć twoje zadanie tym fachowcom od projektowania ogrodów z Myśliborza. Aby otrzymać wycenę skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

Najnowsze z 25 zleceń na projektowanie ogrodów w Myśliborzu

Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 251-300m2, Barlinek

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: budynek wielorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzch...

 • Barlinek

2023-01-07 do 2023-01-15

Solidne Projektowanie Ogrodów Myślibórz

Solidne projektowanie ogrodów to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zlecenie jako prawdziwy ekspert w tej dziedzinie. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby przesłać wycenę.

 • Dębno

2022-09-04 do 2022-09-12

Projekty Ogrodów Myślibórz

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: pusta dzialka Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia do a...

 • Barlinek

2022-08-10 do 2022-08-18

Potrzebna firma do aranżacji ogrodu, 3000m2, Tarnów

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wymiana istniejącego ogrodu Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia do aran...

 • Tarnów

2022-08-31 do 2022-09-08

Perfekcyjne Projektowanie Ogrodów

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient posiada projekt i poszukuje firmy do jego ...

 • Chwalęcice

2023-01-16 do 2023-01-24

Najwyższej Klasy Projektowanie Zieleni Myślibórz

Jeśli pracujesz od lat i świadczysz usługi z zakresu projektowania zieleni zdecyduj się na wykonanie zlecenia, które ma treść - Zapotrzebowanie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, 201-250m2 i zostało złożone przez rzetelnego Klienta. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Gorzów Wielkopolski

2023-01-23 do 2023-01-31

Zapotrzebowanie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, 251-300m2, Gorzów Wielkopolski

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje P...

 • Gorzów Wielkopolski

2022-10-01 do 2022-10-09

Projektowanie Ogrodu Myślibórz

Jeśli jesteś fachowcem z wieloletnim stażem i wykonujesz usługi z zakresu fantastycznego projektowania ogrodu zdecyduj się na wykonanie zlecenia, które ma treść - Zapotrzebowanie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, 251-300m2 i zostało napisane przez rzetelnego Zleceniodawcę. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Gorzów Wielkopolski

2022-11-03 do 2022-11-11

Zapytanie o wymianę istniejącego ogrodu, poniżej 50m2, Gorzów Wielkopolski

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: w tyle budynku Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wymiana istniejącego ogrodu Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzchnia do a...

 • Gorzów Wielkopolski

2022-09-19 do 2022-09-27

Zapotrzebowanie na wymianę istniejącego ogrodu, 151-200m2, Gorzów Wielkopolski

Potrzebujesz pracy jako fachowiec od pierwszorzędnego planowania ogrodów w miejscowości Gorzów Wielkopolski lub w okolicznych miastach? Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Gorzów Wielkopolski

2022-10-21 do 2022-10-29

Dam zlecenie na aranżację nowego ogrodu, poniżej 50m2, Gorzów Wielkopolski

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: w tyle budynku Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzchn...

 • Gorzów Wielkopolski

2022-09-19 do 2022-09-27

Projektowanie Ogrodów

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu, ale wie czego oczekuje Powierzc...

 • Wawrów

2022-11-09 do 2022-11-17

Zlecenie na aranżację nowego ogrodu, 1000m2, Chojna

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient posiada projekt i poszukuje firmy do jego realiza...

 • Chojna

2022-11-06 do 2022-11-14

Szukam firmy do aranżacji ogrodu, 700m2, Nowe Polichno

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia ...

 • Nowe polichno

2022-08-05 do 2022-08-13

Szukam firmy do aranżacji ogrodu, poniżej 50m2, Krzeszyce

Nadal masz możliwość odpowiedzieć na ogłoszenie Zlecającego jako dobra firma od projektów ogrodu. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z Twoich usług oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Tylko chwila dzieli Cię od uzyskania świetnego zlecenia - sprawdź!

 • Krzeszyce

2022-11-21 do 2022-11-29

Projektowanie Zieleni

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: frontowego Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia...

 • Krzeszyce

2022-08-09 do 2022-08-17

Zlecę wprowadzenie zmian w ogrodzie, 251-300m2, Moryń

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: Rekreacyjny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia...

 • Moryń

2022-08-16 do 2022-08-24

Zapotrzebowanie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, 151-200m2, Strzelce Krajeńskie

Zlecający poszukuje rewelacyjnej współpracy i pisze - Zapotrzebowanie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, 151-200m2. To zlecenie jest stworzone dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Dokładne informacje prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Strzelce Krajeńskie

2023-01-03 do 2023-01-11

Rewelacyjne Projekty Ogrodów

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia ...

 • Strzelce Krajeńskie

2022-09-09 do 2022-09-17

Zapytanie o wprowadzenie zmian w ogrodzie, 151-200m2, Kostrzyn Nad Odrą

Chcesz przyjąć zlecenie na planowanie ogrodów, a nie masz Klienta? Nawiązanie kontaktu w odpowiedzi na zlecenie o treści Zapytanie o wprowadzenie zmian w ogrodzie, 151-200m2 to dobry pomysł. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i poznaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Kostrzyn nad Odrą

2022-10-23 do 2022-10-31

Pierwszorzędne Planowanie Ogrodów Myślibórz

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powier...

 • Steklno

2023-01-08 do 2023-01-16

Projektowanie Ogrodów

Masz zamiar przyjąć zlecenie na projektowanie ogrodów, a nie masz Klienta? Nawiązanie współpracy w odpowiedzi na ogłoszenie o treści Dam zlecenie na aranżację nowego ogrodu, 400m2 to wspaniały wybór. Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Klienta.

 • Gryfino

2023-01-18 do 2023-01-26

Potrzebna firma do aranżacji ogrodu, poniżej 50m2, Gryfino

Oszczędź czas i przyjmij zapytanie o pierwszorzędna aranżacja ogrodu w Gryfinie. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Gryfino

2022-10-24 do 2022-11-01

Zlecę aranżację nowego ogrodu, 201-250m2, Gryfino

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: frontowego Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: aranżacja nowego ogrodu od podstaw Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powierzchnia do ara...

 • Gryfino

2022-09-17 do 2022-09-25

Dam zlecenie na wprowadzenie zmian w ogrodzie, 101-150m2, Gryfino

Klienta interesuje aranżacja ogrodu: na całej posesji Rodzaj budynku na posesji: dom jednorodzinny Zakres aranżacji: wprowadzenie zmian w istniejącym ogrodzie Projekt aranżacji: Klient nie ma projektu i prosi o sugestie Powier...

 • Gryfino

2022-09-05 do 2022-09-13

Otrzymaj zlecenia dla Projektantów Ogrodów

Najczęstsze pytania o projektowaniu ogrodów

Kogo zatrudnić do wykonania aranżacji ogrodu?

Najlepiej jest zdecydować się na fachowca, dla którego architektura krajobrazu jest chlebem powszednim. Projektant ogrodu zadba o to, aby przydomowa przestrzeń zachwycała piękną i przemyślaną formą przez wiele lat. Zajmie się on całą aranżacją, począwszy od koncepcji, przez określenie niezbędnych materiałów, po nadzorowanie prac ogrodowych. Projekt przygotowany przez profesjonalną firmę obejmuje zwykle przygotowanie rzutu ogrodu z lotu ptaka, rozplanowanie nasadzenia roślin, wyznaczenie ścieżek i alejek w ogrodzie, uwzględnienie elementów tzw. małej architektury ogrodowej oraz listę materiałów, które będą potrzebne do realizacji projektu. Architekt krajobrazu może też podjąć się zlecenia dotyczącego określonej przestrzeni, np.aranżacji ogrodu przed domem.

Ile kosztuje wykonanie aranżacji ogrodu?

Koszt wykonaniaaranżacji ogrodu w dużej mierze zależy od rozmiaru i lokalizacji działki. To jasne, że im większa przestrzeń jest do zagospodarowania, tym więcej kosztować będzie wykonanie usługi. Najmniej zapłacimy za zlecenie dotyczące tylko określonego elementu, jak np. aranżacja skarpy w ogrodzie. Cena zależna jest również od tego, na jaką firmę się decydujesz. Zwykle najbardziej atrakcyjne ceny oferują początkujący projektanci ogrodów, natomiast wyższe ceny na ogół związane są z renomą bardziej doświadczonych firm. Za wykonanie projektu ogrodu w przypadku małej działki, która nie przekracza 500 m2, cena waha się między 2000 a 3000 zł. Wykonanie aranżacji większej przestrzeni wymaga większego nakładu pracy, stąd odpowiednio wzrasta również cena. Za projekt działki należy przygotować się na wydatek rzędu od 2500 zł do 3500 zł, jeżeli ona nie jest większa niż 1000 m2. Warto jednak mieć na uwadze, że koszt projektu ogrodu może ulec zmianie ze względu na indywidualne wymagania.

Skąd wziąć inspirację na zaaranżowanie swojego ogrodu?

Jedną z pierwszych inspiracji może być babciny ogródek. Sielankowa roślinność na gankach wywołuje wiele ciepłych wspomnień i może stanowić jedną z inspiracji dla klasycznych ogródków oraz przydomowych warzywniaków. Na wiele ciekawych pomysłów można wpaść podczas wizyty w szkółce roślinnej. Znajdują się tam rozmaite gatunki krzewów i drzew iglastych, owocowych, ozdobnych oraz kwiatów. W Internecie natomiast dostępne są projekty z czterech stron świata na wyciągnięcie ręki. Może inspiracją dla twojejaranżacji ogrodu będzie określony styl – francuski, angielski, śródziemnomorski, skandynawski lub japoński. W zależności od stylu architektury domu, możesz postawić naaranżację nowoczesnego ogrodu lub przeciwnie, na klimat bardziej rustykalny. Dobrze jest też czerpać wzorce z własnych obserwacji podczas dalszych i bliższych podróży.

Ile trwa zaprojektowanie ogrodu?

Trzeba przygotować się na to, że opracowanie profesjonalnego oraz kompleksowego projektu trwa co najmniej 4 tygodnie. Pamiętaj jednak, że w szczycie sezonu czas ten może się wydłużyć nawet do 8 tygodni i trzeba będzie uzbroić się cierpliwość. Ponadto, im większy ogród, tym trzeba się liczyć z dłuższym czasem realizacji projektu.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Projektantów Ogrodów