Wymiana dachu w Rawie Mazowieckiej

Porównaj oferty od Firm Wymieniających Pokrycia Dachowe z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 434 082 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 398 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Dach jest głównym elementem konstrukcyjnym każdego domu, od którego zależy wiele parametrów całego budynku. Jednocześnie, pokrycie dachowe jest narażone na mnóstwo niekorzystnych czynników pogodowych, takich jak śnieg, deszcze czy mocny wiatr. Mocne wytężenie poszczególnych elementów może spowodować przeciekanie wody oraz pojawianie się grzybów lub owadów. Może to oznaczać, że konieczna będzie naprawa lub wymiana dachu. O tym dlaczego warto rozważyć takie działanie oraz na co zwrócić uwagę dowiesz się z naszego artykułu oraz odpowiedzi na najważniejsze pytania. Na naszej stronie znajdziesz też ranking najlepszych specjalistów od wymiany pokrycia dachowego.

W przypadku niewielkich uszkodzeń i dobrego stanu dachu, możliwe jest przeprowadzenie jedynie remontu dachu bez wymiany całej powierzchni. Usługa taka najczęściej jest dużo tańsza i trwa krócej, niż wymiana pokrycia dachowego na zupełnie nowe. Mimo to, do takich zadań warto zatrudnić dobrego fachowca, który oceni stan dachu i stwierdzi, czy naprawa będzie ekonomicznie uzasadniona. Być może sam dach jest już na tyle stary, że w najbliższym czasie i tak konieczna będzie jego wymiana.

W przypadku wymiany dachu na zupełnie nowy, liczyć się trzeba z dużo większymi kosztami. Przede wszystkim, ekipa budowlana będzie musiała zdemontować starą powierzchnię dachową, jednocześnie nie uszkadzając więźby dachowej. Następnie konieczny jest montaż pokrycia dachowego. Wszystko to przeprowadzane jest na dużej wysokości, często pod presją czasu i pogody.

Tania wymiana dachu często generuje większe koszty, niż wynajęcie doświadczonych specjalistów. Jest to spowodowane słabą jakością wykonania, która spowoduje szybsze zużycie się elementów dachu oraz potrzebę jego naprawy. O wiele lepiej finansowo wychodzi zatrudnienie dobrej ekipy budowlanej do budowy dachu lub jego wymiany. Dobrze wykonana usługa zapewni większą wytrzymałość i żywotność pokrycia dachowego. Dodatkowo, można zadbać także o częste mycie dachów oraz ich konserwację. Częsta kontrola stanu pokrycia dachowego pozwala na szybką naprawę elementów, gdy tylko pojawi się problem. Dzięki temu, nie doprowadza się do pojawienia dużych i kosztownych awarii.

Wymiana dachu jest drogim przedsięwzięciem, dlatego wiele osób interesuje się tematem zdobycia dofinansowania. Aktualnie prowadzone są takie działania, jednak najczęściej są one przeznaczone dla osób, które mają dom pokryty azbestem. Materiał ten, stosowany kiedyś chętnie do pokrywania dachów, dziś jest uznawany za silnie trujący. Z tego powodu, osoby chętne na wymianę tego typu dachów mogą liczyć nawet na spore dofinansowania. Nie oznacza to jednak, że nie ma możliwości uzyskania wsparcia finansowego przy wymianie dachu. Koszt takiej inwestycji można bowiem odliczyć od podatku w ramach ulgi termomodernizacyjnej, pod warunkiem że wymiana dachu będzie obejmować również jego docieplenie.

Ranking najlepszych specjalistów od wymiany pokrycia dachowego w Rawie Mazowieckiej

Wymiana dachu Rawa Mazowiecka

Dach Servis GBH

13 opinii
SpeedMal - Wymiana dachu Rawa Mazowiecka

SpeedMal

1 opinia
RRoboty Inżynieryjno-Budowlane ;;MAT-BUD'' - Wymiana dachu Rawa Mazowiecka

RRoboty Inżynieryjno-Budowlane ;;MAT-BUD''

DAR-MIR - Wymiana dachu Rawa Mazowiecka

DAR-MIR

Usługi ogólnobudowlane - Wymiana dachu Rawa Mazowiecka

Usługi ogólnobudowlane

Uslugi ogólno budowlane - Wymiana dachu Rawa Mazowiecka

Uslugi ogólno budowlane

Waldemar Niezgoda - Wymiana dachu Rawa Mazowiecka

Waldemar Niezgoda

Dach-Art Włodzimierz Wolski - Wymiana dachu Rawa Mazowiecka

Dach-Art Włodzimierz Wolski

Z.P.U OGROBET - Wymiana dachu Rawa Mazowiecka

Z.P.U OGROBET

RED HOUSE - Wymiana dachu Rawa Mazowiecka

RED HOUSE

Najnowsze z 28 zleceń na wymiany pokryć dachowych w Rawie Mazowieckiej

Szukam ekipy, wymianę pokrycia dachowego, 201-300m², Biała Rawska

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: 201-300m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blachodachówka Materiały zapewnia: do uzgodnienia Dodatkowe prac...

 • Biała Rawska

2023-01-31 do 2023-02-08
dodano 5 dni temu

Zlecę wymianę pokrycia dachowego, do 150m², Rawa Mazowiecka

Szukasz klienta jako ekspert od pierwszorzędnego remontowania dachów w rejonie Rawy Mazowieckiej lub na terenie Rawy Mazowieckiej? Dzięki temu, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Rawa Mazowiecka

2022-11-29 do 2022-12-07

Zapotrzebowanie na kładzenie blachodachówki, do 150m², Rawa Mazowiecka

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blachodachówka Materiały zapewnia: materiał po stronie zleceniodaw...

 • Rawa Mazowiecka

2022-08-18 do 2022-08-26

Perfekcyjne Dekarstwo Rawa Mazowiecka

Jako pracownik branży, najlepszy w swoim fachu wykaż się gotowością by doradzić każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z dziedziny dekarstwa. Ten Zleceniodawca pisze - Szukam ekipy, wymianę pokrycia dachowego, 151-200m². Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem - to Ci się opłaci.

 • Nowe Miasto nad Pilicą

2022-12-19 do 2022-12-27

Perfekcyjne Dekarstwo

Wybór tego zlecenia da Ci same korzyści i na 100% Klient, który pisze - "Zlecenie na wymianę pokrycia dachowego, 151-200m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Aby otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

 • Gostomia

2022-08-11 do 2022-08-19

Solidne Dekarstwo

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: 301-500m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: wielospadowy Rodzaj pokrycia dachowego: papa Materiał...

 • Zdunowo

2022-08-11 do 2022-08-19

Zapytanie o położenie papy, 201-300m², Zdunowo

Ten Zleceniodawca napisał "Zapytanie o położenie papy, 201-300m²". Wykonaj usługę doskonałej wymiany pokrycia dachowego jako ekspert w tej branży. Poinformuj Klienta o chęci do podjęcia zleceń z okolic Mazowieckiego i przyległych powiatów. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - sprawdź!

 • Zdunowo

2022-08-11 do 2022-08-19

Zlecę wymianę pokrycia dachowego, do 150m², Załuski

Jako cieśla działający w rejonie Mazowieckiego i oferujący szerokie spektrum usług z zakresu pierwszorzędnego dekarstwa poznaj potrzeby zleceniodawcy, który pisze zapytanie o treści "Zlecę wymianę pokrycia dachowego, do 150m²". Już nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - nie zawiedziesz się!

 • Załuski

2022-10-14 do 2022-10-22

Remontowanie Dachów Rawa Mazowiecka

Jeśli usługi dekarskie nie mają dla Twojej firmy żadnych tajemnic to to ogłoszenie jest właśnie dla Twojej firmy. Bazując na swoim doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi w zakresie remontowania dachów. Wybierz numer, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie pożałujesz.

 • Puszcza Mariańska

2023-02-03 do 2023-02-11
dodano 2 dni temu

Profesjonalne Remontowanie Dachów

W przypadku, gdy interesuje Cię zlecenie na profesjonalne remontowanie dachów w rejonie Mazowieckiego i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zapytanie o treści "Zlecę wymianę pokrycia dachowego, 151-200m²", jest gotowy skorzystać z usług Twojej profesjonalnej firmy. Zaprezentuj bezkonkurencyjną ofertę temu Klientowi - nawiąż współpracę już dziś.

 • Otalążka

2022-10-19 do 2022-10-27

Usługi Dekarskie Rawa Mazowiecka

Usługi dekarskie nie mają dla Ciebie żadnych tajemnic? Polegając na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Przeanalizuj szczegóły zapytania, które brzmi "Zapotrzebowanie na kładzenie Gont drewniany osikowy, 201-300m²". Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaproponować.

 • Mszczonów

2022-07-29 do 2022-08-06

Znakomite Usługi Dekarskie

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: 574m² Rodzaj budynku: obiekt przemysłowy lub magazynowy Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blacha trapezowa Materiały zapewnia: do uzgodnienia ...

 • Skierniewice

2022-08-25 do 2022-09-02

Najlepsza Naprawa Dachów Rawa Mazowiecka

Wybierz zlecenie dotyczące najlepszej naprawy dachów od sprawdzonych Konsumentów zainteresowanych daniem pracy w miejscowości Skierniewice lub okolicy. Już teraz określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dobrego Zleceniodawcę.

 • Skierniewice

2022-09-09 do 2022-09-17

Zlecę wymianę pokrycia dachowego, 151-200m², Skierniewice

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: 151-200m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: jednospadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blacha trapezowa Materiały zapewnia: do uzgodnienia Dodatkowe ...

 • Skierniewice

2023-01-27 do 2023-02-04

Zlecę wymianę pokrycia dachowego, 151-200m², Skierniewice

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: 151-200m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: jednospadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blacha trapezowa Materiały zapewnia: do uzgodnienia Dodatkowe ...

 • Skierniewice

2023-01-31 do 2023-02-08
dodano 5 dni temu

Dobry Cieśla Rawa Mazowiecka

Jako cieśla realizując się od wczesnej młodości i specjalista stale gotowy do współpracy odpisz na to zlecenie. Ten Klient nadesłał zlecenie o treści "Zapytanie o położenie blachy trapezowej, 90m² ". Nie zwlekaj i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Skierniewice

2022-12-12 do 2022-12-20

Perfekcyjne Remontowanie Dachów

Perfekcyjne remontowanie dachów to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zlecenie jako doświadczony fachowiec w tym fachu. Dokładne informacje prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Skierniewice

2023-02-01 do 2023-02-09
dodano 4 dni temu

Remontowanie Dachów

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: 151-200m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: jednospadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blacha trapezowa Materiały zapewnia: materiał po stronie zlecen...

 • Skierniewice

2023-01-27 do 2023-02-04

Perfekcyjne Dekarstwo

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blachodachówka Materiały zapewnia: do uzgodnienia Dodatkowe prace...

 • Skierniewice

2022-12-07 do 2022-12-15

Świetna Firma Dekarska

Olśnij tego Klienta fachowym działaniem w rejonie Skierniewic. Jako znana firma dekarska wykonaj zlecenie o treści "Zlecę wymianę pokrycia dachowego, 25m² " i dowiedź, że jego realizacja zostanie wykonana szybko. Zaproponuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Skierniewice

2022-08-04 do 2022-08-12

Doskonałe Usługi Dekarskie

Chcesz znaleźć Zlecającego jako solidny fachowiec od doskonałych usług dekarskich? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany poznając szczegóły jego zapytania o treści "XYZ". Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby wysłać szczegółową wycenę.

 • Belsk Duży

2022-11-21 do 2022-11-29

Zlecę wymianę pokrycia dachowego, budynek pow. ok. 100m², Żądłowice

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: prace na budynku o pow. ok. 100m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blacha trapezowa Materiały zapewnia: do u...

 • Żądłowice

2022-08-26 do 2022-09-03

Profesjonalne Usługi Dekarskie

Będąc w branży usług dekarskich od kilkunastu lat, przede wszystkim na obszarze miejscowości Łódzkie, ale także pobliskich miast możesz wysłać ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Zapraszamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

 • Słomków

2022-11-13 do 2022-11-21

Zlecę wymianę pokrycia dachowego, 2500m² , Żyrardów

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: 2500m² Rodzaj budynku: budynek użyteczności publicznej Rodzaj dachu: płaski Rodzaj pokrycia dachowego: papa Materiały zapewnia: do uzgodnienia Dodatkowe prace:...

 • Żyrardów

2022-10-12 do 2022-10-20

Najwyższej Klasy Wymiana Pokrycia Dachowego

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: do 150m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: jednospadowy Rodzaj pokrycia dachowego: papa Materiały zapewnia: do uzgodnienia Dodatkowe prace: położe...

 • Grójec

2022-07-24 do 2022-08-01

Doskonała Naprawa Dachów

Warto by było przeanalizować to zlecenie jeśli Twoja firma jest stworzona z zamiłowania do dekarstwa i oferuje doskonała naprawa dachów na obszarze Grójca, a także pobliskich miast i powiatów. Dłużej nie czekaj i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

 • Grójec

2022-08-08 do 2022-08-16

Szukam ekipy, wymianę pokrycia dachowego, do 150m², Grójec

Jako solidna firma dekarska, która nie ma sobie równych w rejonie Grójca - skontaktuj się z Klientem i pozwól przekonać mu się na własne oczy, że jesteś profesjonalny! Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Grójec

2022-09-12 do 2022-09-20

Zapytanie o położenie blachodachówki, 201-300m², Żabia Wola

Zakres zlecenia: wymiana pokrycia dachowego Powierzchnia dachu: 201-300m² Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Rodzaj dachu: dwuspadowy Rodzaj pokrycia dachowego: blachodachówka Materiały zapewnia: do uzgodnienia Dodatkowe prac...

 • Żabia Wola

2022-12-05 do 2022-12-13

Otrzymaj zlecenia dla Firm Wymieniających Pokrycia Dachowe

Najczęstsze pytania o wymianie dachu

Co ile lat należy wymieniać pokrycie dachowe?

O ile dach jest prawidłowo konserwowany i zadbany – może on wytrzymać od 30 do nawet 100 lat. Dużo zależy od materiału, z jakiego wykonane jest pokrycie dachowe. Najtrwalsze są: dachówka ceramiczna, blacha miedziana, czy blacha cynkowo-tytanowa.

Czy warto zdecydować się na kompleksowe odświeżenie dachu?

Zamiast wymiany pokrycia dachowego czasem warto zastanowić się nad jego odświeżeniem. Polega to na umyciu dachu wodą pod ciśnieniem oraz ewentualnym pomalowaniu. Ta druga operacja możliwa jest w przypadku dachówki, płyty cementowej, blachy lub dachówki ceramicznej. Czy jednak tego typu zabiegi wraz z niewielkimi pracami remontami wystarczą? Może to być dobry sposób przy takich oznakach jak:

 • brud,
 • nalot,
 • blaknięcie,
 • niewielkie pęknięcia,
 • nierówności pokrycia dachowego (wgięcia i załamania powierzchni),
 • początki korozji, w przypadku dachów blaszanych.

Wymiana dachu jest konieczna z kolei, w przypadku występowania przecieków i poważnych uszkodzeń pokrycia dachowego. Warto zawsze poradzić się specjalisty, czy odświeżenie dachu przyniesie pożądane efekty.

Jaki jest koszt całkowitej wymiany dachu?

Konieczna jest wymiana dachu? Koszt takiej usługi zależny jest od wielu aspektów – między innymi materiału pokrycia dachowego, stanu więźby dachowej oraz wielkości i złożoności samego dachu. Na ceny wpływa także lokalizacja domu – na przykład w Warszawie ceny bywają kilkukrotnie wyższe, niż na wschodzie kraju. Jednak uśredniona cena w całej Polsce wynosi około od 4 do 20 zł za metr kwadratowy. Należy wziąć pod uwagę wysoki poziom inflacji, który wpływa na dynamiczne zmiany cen.

Jeśli posiadasz dach z eternitu, możesz jednak skorzystać z dofinansowania nawet do 20 tys. zł. Inną okazją do taniej wymiany dachu może być skorzystanie z ulgi termomodernizacyjnej. Jeśli przy okazji wymiany pokrycia dachowego ocieplisz swój dach, koszt takiej inwestycji będziesz mógł odliczyć od podatku.

Gdzie szukać profesjonalistów zajmujących się wymianą dachu?

Wymiana dachu to niełatwe zadanie. Na szczęście w naszym rankingu najlepszych specjalistów możesz znaleźć oferty prawdziwych fachowców w tej dziedzinie. Mają oni pozwolenie na pracę na wysokości, dzięki temu nie będzie stanowiło to dla nich problemu. Natomiast duże doświadczenie pozwala im na błyskawiczną wymianę pokrycia dachowego. Aby uniknąć problemów z pogodą, potrafią oni takie zadanie wykonać w ciągu kilku dni. Jednak tak błyskawiczne tempo wymaga odpowiedniego przygotowania wszystkich potrzebnych materiałów, które będą potrzebne do wymiany dachu. Dlatego przygotuj się na poniesienie dużych kosztów zakupu pokrycia dachowego jeszcze przed przybyciem ekipy.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Firm Wymieniających Pokrycia Dachowe