Instalacje sanitarne w Starachowicach

Porównaj oferty od Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 398 394 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 629 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Instalacje sanitarne są jednym z najważniejszych elementów każdego budynku – są one odpowiedzialne za dostarczanie do pomieszczeń wody, powietrza oraz gazu. Wraz z instalacją elektryczną, ich przebieg i montaż powinny być uwzględnione już na etapie projektowania domu. Zmiana bądź pominięcie jakiegokolwiek elementu w późniejszym czasie będzie skutkować koniecznością rozkuwania ścian budynku. Zapoznaj się z naszym tekstem, w którym dowiesz się więcej o instalacjach sanitarnych. Jeżeli potrzebujesz specjalisty do jej wykonania – sprawdź nasz ranking najlepszych firm.

Projekty instalacji sanitarnych powinny przebiegać na podstawie projektu domu i jego zapotrzebowaniu na wodę oraz gaz. Instalacje sanitarne można podzielić na trzy grupy, z których każda odpowiedzialna jest za oddzielną strefę domu. Wyróżniamy:

 • Instalacja wodno-kanalizacyjna - aby zaspokoić potrzeby każdego domu, należy zamontować instalację wody zimnej, instalację wody ciepłej oraz kanalizację odpowiedzialną za odprowadzanie szarej wody. W projekcie każdego budynku zawarto informację o zapotrzebowaniu na wodę i na podstawie tych danych powinno się sporządzać przebieg całej instalacji. W przypadku montażu instalacji kanalizacyjnej należy pamiętać, że całe jej działanie oparte jest o siły grawitacji. Z tego powodu wszystkie rury muszą być zamontowane pod odpowiednim kątem. Fachowcy radzą, aby wynosił on od 3 do 15 stopni.
 • Instalacja gazowa - instalacja gazowa jest jednym z elementów domu, który należy dokładnie zabezpieczyć. Kocioł gazowy montowany jest najczęściej w kotłowni, gdzie musi zostać poprowadzone przyłącze gazu. Pokój, w którym umieszczony zostanie piec gazowy, musi posiadać drzwi otwierane na zewnątrz oraz wentylację w postaci kratki bez żaluzji o rozmiarze minimum 14 × 21 cm. Pomieszczenie to powinno mieć wysokość przynajmniej 220 cm. Przejście rur przez ścianę domu należy wykonać w bezpieczny sposób, stosując tuleję ochronną. Pozostałe miejsce pomiędzy rurą a ścianą należy zabezpieczyć materiałem odpornym na ogień.
 • Instalacja centralnego ogrzewania - w skład instalacji grzewczej wchodzi wiele niezbędnych elementów, które należy uwzględnić, planując instalację. Podstawową jej częścią jest kocioł grzewczy, którym może być, piec gazowy, piec węglowy, pompa ciepła itp. W większości rozwiązań należy wybudować komin podłączony do kotła o odpowiedniej średnicy. W pomieszczeniu, w którym umieszczony zostanie kocioł, trzeba zamontować odpowiednią wentylację oraz drzwi tak, aby wszystkie normy bezpieczeństwa zostały spełnione. Bardzo ważnym elementem są przewody służące do rozprowadzania ciepła, które znajdować będą się w murach oraz stropach domu. Końcowym etapem są grzejniki różnego rodzaju obecne we wszystkich pomieszczeniach budynku. Nie należy zapominać również o elektronicznej pompie centralnego ogrzewania oraz ogólnym systemie zabezpieczeń. Aby instalacja wodno-sanitarna była trwała i bezproblemowa, zaleca się skorzystanie z pomocy doświadczonego hydraulika. Pomoże także monter instalacji sanitarnych.

Ranking najlepszych monterów instalacji sanitarnych w Starachowicach

Instalacje sanitarne Starachowice

Rewelacyjne Przyłącza Wodociągowe

1 opinia

Firma Szym-Bud Karol Szymański świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Skupia się na Klientach z rejonu Starachowic oraz przyległych powiatów. Umów się na rozmowę jeszcze dziś i poznaj ofertę.

ISO-BUD UW - Pierwszorzędne Przyłącza Wodociągowe Starachowice

ISO-BUD UW

1 opinia

Potrzebujesz profesjonalistów od przyłączy wodociągowych? Trafiłeś w dobre miejsce - ISO-BUD UW jest do Twoich usług. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

Usługi brukarskie Kamil Zaczkiewicz - Znakomite Instalacje Wod-kan Starachowice

Usługi brukarskie Kamil Zaczkiewicz

5 opinii

Jeżeli szukasz współpracy to profesjonaliści z Usługi brukarskie Kamil Zaczkiewicz są dla Ciebie stworzeni. Szczegółową ofertę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

FUH Arbet Rafał Dudek - Perfekcyjna Instalacja Sanitarna Starachowice

FUH Arbet Rafał Dudek

2 opinie

Ten monter instalacji sanitarnych działa na terenie Starachowic i oferuje różnorodne usługi z zakresu perfekcyjnej instalacji sanitarnej. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Prace ziemne ZHU Marcin Baranski - Znakomite Przyłącza Wodociągowe Starachowice

Znakomite Przyłącza Wodociągowe

Jeżeli w dalszym ciągu szukasz dobrej firmy od przyłączy wodociągowych to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Prace ziemne ZHU Marcin Baranski. Starachowice i pobliske miasta to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Tylko chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej wyceny - zadzwoń!

Piotr - Solidne Przyłącza Wodociągowe Starachowice

Piotr

Na wypadek jeśli jeszcze szukasz dobrej firmy od przyłączy wodociągowych to wykorzystaj kompetencje Piotr. Starachowice - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

KARTECH Przyłącza Wodno Kanalizacyjne Starachowice - Świetne Przyłącza Wodociągowe w Starachowicach

Świetne Przyłącza Wodociągowe w Starachowicach

Ten fachowiec działa na obszarze powiatu i świadczy szerokie spektrum usług z zakresu perfekcyjnej instalacji sanitarnej. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania świetnej oferty - skontaktuj się od razu!

Akkermans - Porządne Instalacje Wod-kan Starachowice

Akkermans

Akkermans świadczy swoje usługi. Skupia się na Klientach z Starachowic i okolic. Zapytaj o ofertę już teraz i zobacz co firma może Ci zaproponować.

PPHU BESTEMA S.C. - Doskonała Instalacja Sanitarna Starachowice

Doskonała Instalacja Sanitarna Starachowice

Planujesz wybrać godnego zaufania partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? PPHU BESTEMA S.C. jest na to skuteczną metodą. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Pan Romek - Perfekcyjne Przyłącza Wodociągowe Starachowice

Perfekcyjne Przyłącza Wodociągowe Starachowice

Planujesz wybrać dobrego specjalistę do realizacji swoich planów? Pan Romek jest na to najlepszym rozwiązaniem. Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

Najnowsze z 30 zleceń na instlacje sanitarne w Starachowicach

Świetne Instalacje Wod-kan Starachowice

Starasz się odnaleźć Zleceniodawcę jako warty uwagi partner biznesowy? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla autora zapytania z Starachowic. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem.

 • Starachowice

2023-01-08 do 2023-01-16

Solidne Instalacje Wod-kan

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 20mb) Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Obiekt, jakiego dotyczy zl...

 • Starachowice

2022-11-15 do 2022-11-23

Solidna Instalacja Sanitarna Starachowice

Przygotowanie instalacji sanitarnej dla tego Klienta będzie dziecinnie proste. Zapytanie ma treść - Ekipa do wykonania instalacji w bud. 8m², woda. Odpowiedz na nie jako fachowiec mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Jeśli chcesz uzyskać Klienta skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

 • Starachowice

2022-10-24 do 2022-11-01

Dobrzy Monterzy Instalacji Sanitarnych Starachowice

Jako firma zatrudniająca dobrych monterów instalacji sanitarnych i cechująca się wyjątkowym zaangażowaniem, zapytanie o treści - Ekipa do wykonania przyłącza o dł. 80mb, wod.-kan. jest idealne do Ciebie. Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Wilków

2022-10-11 do 2022-10-19

Potrzebne wykonanie przyłącza o dł. 28mb, wod.-kan., Kamieniec

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 28mb) Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy ...

 • Kamieniec

2023-01-24 do 2023-02-01
dodano 5 dni temu

Staranna Instalacja Sanitarna

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: kanalizacyjna Zakres prac: Wykonanie rozdziału kanalziacji deszczowej od sanitarnej Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: Rozdział istniejącej ka...

 • Nowa Słupia

2022-08-30 do 2022-09-07

Doskonała Instalacja Sanitarna

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 46mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: Rozdział kanalizacji ...

 • Nowa Słupia

2022-08-17 do 2022-08-25

Pierwszorzędna Instalacja Sanitarna

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 128m²) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinn...

 • Nowa Słupia

2023-01-12 do 2023-01-20

Doskonałej Jakości Instalacja Wodno-kanalizacyjna Starachowice

Ten Klient nadal szuka dobrej firmy od instalacji wodno-kanalizacyjnej. Napisał zlecenie o treści - Zrobienie instalacji w bud. 150m², wod.-kan., chcąc skorzystać z wykwalifikowanej kadry. Zaproponuj termin już teraz!

 • Iłża

2022-11-13 do 2022-11-21

Zrobienie przyłącza o dł. 50mb, wod.-kan., Skarżysko-Kamienna

Zlecenie o treści - Zrobienie przyłącza o dł. 50mb, wod.-kan. jest zaadresowane do fachowca, który oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz skupia się na Klientach z Skarżyska-Kamiennej i z sąsiednich miast. Wybierz numer, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Skarżysko-Kamienna

2022-09-09 do 2022-09-17

Zlecę prace wod.-kan., Skarżysko-Kamienna

Ten Klient jest zdania, że porządne instalacje wod-kan to nieproste zagadnienie. Napisał zapytanie o treści "Zlecę prace wod.-kan.". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako fachowiec pomożesz mu i znajdziesz spełniające wymagania Klienta rozwiązanie. Dopasowaną ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Skarżysko-Kamienna

2022-08-09 do 2022-08-17

Znakomita Instalacja Wodno-kanalizacyjna

Wybór tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który zleca - "Firma do wykonania przyłącza o dł. 30mb, kanalizacja", nie pożałuje współpracy z doradcą z Twojej firmy. Wybierz numer, aby przedstawić ofertę - naprawdę warto.

 • Skarżysko-Kamienna

2022-09-06 do 2022-09-14

Ekipa do prac wod.-kan., Ostrowiec Świętokrzyski

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: kanalizacyjna Zakres prac: Wykonanie kolektora odwodnieniowego peronu Zakres zlecenia: tylko usługa Rodzaj obiektu: Peron Ostrowiec Świętokrzyski Projekt: Klient posiada projekt i posz...

 • Ostrowiec Świętokrzyski

2022-11-09 do 2022-11-17

Monterzy Instalacji Sanitarnych

Próbujesz znaleźć Klienta jako dobry profesjonalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla autora zapytania. Przyczyń się do realizacji jego celów. Przedzwoń jeszcze dzisiaj.

 • Ostrowiec Świętokrzyski

2023-01-03 do 2023-01-11

Zrobienie przyłącza o dł. 12mb, wod.-kan., Ostrowiec Świętokrzyski

Ten Klient myśli, że pierwszorzędne instalacje wod-kan to nieproste zagadnienie. Napisał zlecenie o treści "Zrobienie przyłącza o dł. 12mb, wod.-kan.". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako fachowiec posłużysz mu radą i znajdziesz dostosowane do potrzeb Klienta rozwiązanie. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Ostrowiec Świętokrzyski

2022-10-20 do 2022-10-28

Firma do wykonania przyłącza o dł. 30mb, kanalizacja, Ostrowiec Świętokrzyski

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 30mb) Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie...

 • Ostrowiec Świętokrzyski

2023-01-01 do 2023-01-09

Szukam firmy do prac wod.-kan., Ostrowiec Świętokrzyski

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: kanalizacyjna Zakres prac: kolektor odwodnienia na peronie Zakres zlecenia: tylko usługa Rodzaj obiektu: peron Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo wybudowanym budynkiem Projek...

 • Ostrowiec Świętokrzyski

2022-11-15 do 2022-11-23

Monterzy Instalacji Sanitarnych

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: kanalizacyjna Zakres prac: budowa przydomowej oczyszczalni ścieków Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyc...

 • Ostrowiec Świętokrzyski

2022-12-10 do 2022-12-18

Firma do wykonania instalacji w bud. 169m², wod.-kan., Ostrowiec Świętokrzyski

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 169m²) Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zle...

 • Ostrowiec Świętokrzyski

2022-11-11 do 2022-11-19

Najlepsza Instalacja Sanitarna

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 55mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Ob...

 • Małopole

2022-08-13 do 2022-08-21

Potrzebne wykonanie przyłącza o dł. 15mb, wod.-kan., Dąbrówka

Zlecający napisał zgłoszenie o treści "Potrzebne wykonanie przyłącza o dł. 15mb, wod.-kan.". Jako zaufany ekspert w dziedzinie instalacji sanitarnej daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Dąbrówka

2022-07-22 do 2022-07-30

Ekipa do wykonania instalacji w bud. 100m², kanalizacja, Dąbrówka

Pragniesz znaleźć zlecenie do wykonania jako dobry profesjonalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla autora zapytania z Mazowieckiego. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Skontaktuj się i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Dąbrówka

2022-09-09 do 2022-09-17

Zrobienie instalacji w bud. 150m², przyłącza o dł. 15mb, wod.-kan., Górno-Zawada

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 150m²), wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 15mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa...

 • Górno-Zawada

2022-12-06 do 2022-12-14

Potrzebne wykonanie przyłącza o dł. 9mb, kanalizacja, Borzęcin

Ten Klient myśli, że porządna instalacja sanitarna to nieprosty temat. Wysłał zgłoszenie o treści "Potrzebne wykonanie przyłącza o dł. 9mb, kanalizacja". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista posłużysz mu radą i znajdziesz uszyte na miarę rozwiązanie. Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem - to Ci się opłaci.

 • Borzęcin

2022-11-07 do 2022-11-15

Ekipa do wykonania instalacji w bud. 120m², wod.-kan., Błędów

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 120m²) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinn...

 • Błędów

2022-12-30 do 2023-01-07

Zrobienie instalacji w bud. 1200m², przyłącza o dł. 50mb, wod.-kan., Szydłowiec

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 1200m²), wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 50mb) Zakres zlecenia: do uzgodnienia R...

 • Szydłowiec

2022-12-13 do 2022-12-21

Wykonanie prac wod.-kan., Masłów Pierwszy

Jeszcze możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na zapytanie Klienta jako profesjonalista od instalacji sanitarnej. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Zaproponuj termin od razu!

 • Masłów pierwszy

2023-01-09 do 2023-01-17

Rewelacyjne Instalacje Wod-kan

W dalszym ciągu masz możliwość nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapytanie Klienta jako profesjonalista od instalacji wod-kan. Pozwól Zlecającym wykorzystać Twoje kompetencje oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Ciekoty

2022-12-02 do 2022-12-10

Instalacja Sanitarna

Zlecający poszukuje doskonałej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Potrzebne wykonanie przyłącza o dł. 20mb, wod.-kan.. To zapytanie o ofertę jest stworzone dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Zapraszamy do kontaktu - nie pożałujesz.

 • Wola kopcowa

2022-11-07 do 2022-11-15

Szukam firmy do prac wod.-kan., Jaworze

Klient szuka pierwszorzędnego montera instalacji sanitarnych dla siebie i pisze - Szukam firmy do prac wod.-kan.. Jeśli wykonujesz wszechstronne spektrum usług w atrakcyjnych cenach skontaktuj się z Klientem w odpowiedzi na to zlecenie. Zapraszamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

 • Jaworze

2022-10-18 do 2022-10-26

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych

Najczęstsze pytania o instalacjach sanitarnych

Czym jest instalacja wodno-kanalizacyjna?

Instalacja wodno-kanalizacyjna jest siecią wielu rur oraz przewodów mających na celu zaopatrywanie budynku w wodę ciepłą oraz zimną. Jej zadaniem jest również odprowadzanie ścieków. Schemat instalacji sanitarnej należy zaplanować już na etapie projektowania domu, tak aby woda została doprowadzona do wszystkich pomieszczeń, takich jak łazienki czy kuchnie. Nie należy również zapominać o niektórych urządzeniach AGD oraz miejscach, w których będą zamontowane. Instalacja kanalizacyjna jest bardziej skomplikowana, ponieważ wymaga budowy szamba bądź przydomowej oczyszczalni ścieków.

Jakie są zasady montażu instalacji sanitarnych?

Instalacje sanitarne powinny zostać profesjonalnie zaprojektowane na podstawie planowanego rozkładu pomieszczeń. Na szczególną uwagę zasługuje montaż rur kanalizacyjnych. Niezmiernie ważne jest to, aby zostały one zamontowane pod odpowiednim kątem. Ścieki z budynku odprowadzane są za pomocą siły grawitacji, a co za tym idzie, rury nie mogą zostać umieszczone poziomo. Specjaliści zalecają zastosowanie spadu przynajmniej 3 cm na każdy metr bieżący rury, który umożliwi swobodne ujście zanieczyszczonej wody. Przy montażu instalacji kanalizacyjnej, należy również dobrać odpowiednie kolanka.

Jaki specjalista jest odpowiedzialny za montaż instalacji sanitarnej?

W dzisiejszych czasach istnieje wiele firm zajmujących się kompleksowo wszystkimi instalacjami sanitarnymi. Najlepsze z nich znajdziesz na naszej stronie rankingowej. Przed rozpoczęciem prac, zawsze należy wynająć projektanta i geodetę, by stworzyli dokładny projekt całej instalacji. Posiadając plan stworzony na podstawie zapotrzebowania budynku na wodę oraz gaz, jesteśmy w stanie precyzyjnie wykonać wszystkie prace. Dobrze wykonana instalacja jest gwarancją jej bezproblemowej pracy przez wiele kolejnych lat. Warto wspomnieć, że jakiekolwiek błędy oraz awarie instalacji sanitarnych, często mogą wiązać się z koniecznością rozkucia ścian.

Z jakimi kosztami trzeba się liczyć przy budowie instalacji wodno-kanalizacyjnej?

Koszt instalacji wodno-kanalizacyjnej może różnić się w zależności od regionu kraju oraz skomplikowania konstrukcji budynku. Można jednak przyjąć, że koszt montażu instalacji oscyluje w okolicach 120 - 180 zł/mb. W przypadku podejść instalacji wodno-kanalizacyjnej należy liczyć się z wydatkiem 220-300 zł/sztukę, natomiast stworzenie instalacji wraz z wykonaniem pionów kanalizacyjnych może wynieść nawet 400 zł/sztukę.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych