Instalacje sanitarne w Łosicach

Porównaj oferty od Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 453 352 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
566 312 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Instalacje sanitarne są jednym z najważniejszych elementów każdego budynku – są one odpowiedzialne za dostarczanie do pomieszczeń wody, powietrza oraz gazu. Wraz z instalacją elektryczną, ich przebieg i montaż powinny być uwzględnione już na etapie projektowania domu. Zmiana bądź pominięcie jakiegokolwiek elementu w późniejszym czasie będzie skutkować koniecznością rozkuwania ścian budynku. Zapoznaj się z naszym tekstem, w którym dowiesz się więcej o instalacjach sanitarnych. Jeżeli potrzebujesz specjalisty do jej wykonania – sprawdź nasz ranking najlepszych firm.

Projekty instalacji sanitarnych powinny przebiegać na podstawie projektu domu i jego zapotrzebowaniu na wodę oraz gaz. Instalacje sanitarne można podzielić na trzy grupy, z których każda odpowiedzialna jest za oddzielną strefę domu. Wyróżniamy:

 • Instalacja wodno-kanalizacyjna - aby zaspokoić potrzeby każdego domu, należy zamontować instalację wody zimnej, instalację wody ciepłej oraz kanalizację odpowiedzialną za odprowadzanie szarej wody. W projekcie każdego budynku zawarto informację o zapotrzebowaniu na wodę i na podstawie tych danych powinno się sporządzać przebieg całej instalacji. W przypadku montażu instalacji kanalizacyjnej należy pamiętać, że całe jej działanie oparte jest o siły grawitacji. Z tego powodu wszystkie rury muszą być zamontowane pod odpowiednim kątem. Fachowcy radzą, aby wynosił on od 3 do 15 stopni.
 • Instalacja gazowa - instalacja gazowa jest jednym z elementów domu, który należy dokładnie zabezpieczyć. Kocioł gazowy montowany jest najczęściej w kotłowni, gdzie musi zostać poprowadzone przyłącze gazu. Pokój, w którym umieszczony zostanie piec gazowy, musi posiadać drzwi otwierane na zewnątrz oraz wentylację w postaci kratki bez żaluzji o rozmiarze minimum 14 × 21 cm. Pomieszczenie to powinno mieć wysokość przynajmniej 220 cm. Przejście rur przez ścianę domu należy wykonać w bezpieczny sposób, stosując tuleję ochronną. Pozostałe miejsce pomiędzy rurą a ścianą należy zabezpieczyć materiałem odpornym na ogień.
 • Instalacja centralnego ogrzewania - w skład instalacji grzewczej wchodzi wiele niezbędnych elementów, które należy uwzględnić, planując instalację. Podstawową jej częścią jest kocioł grzewczy, którym może być, piec gazowy, piec węglowy, pompa ciepła itp. W większości rozwiązań należy wybudować komin podłączony do kotła o odpowiedniej średnicy. W pomieszczeniu, w którym umieszczony zostanie kocioł, trzeba zamontować odpowiednią wentylację oraz drzwi tak, aby wszystkie normy bezpieczeństwa zostały spełnione. Bardzo ważnym elementem są przewody służące do rozprowadzania ciepła, które znajdować będą się w murach oraz stropach domu. Końcowym etapem są grzejniki różnego rodzaju obecne we wszystkich pomieszczeniach budynku. Nie należy zapominać również o elektronicznej pompie centralnego ogrzewania oraz ogólnym systemie zabezpieczeń. Aby instalacja wodno-sanitarna była trwała i bezproblemowa, zaleca się skorzystanie z pomocy doświadczonego hydraulika. Pomoże także monter instalacji sanitarnych.

Ranking najlepszych monterów instalacji sanitarnych w Łosicach

Instalacje sanitarne Łosice

Kons-Bud MichałPluta

Jesteś zdania, że znakomite instalacje wod-kan to skomplikowany temat? Nic bardziej mylnego - monterzy instalacji sanitarnych z Kons-Bud MichałPluta udzielą rad i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów.

MP-INSTAL Mateusz Plicki - Porządne Instalacje Wodno-kanalizacyjne Łosice

MP-INSTAL Mateusz Plicki

Wciąż szukasz dobrej firmy od instalacji wodno-kanalizacyjnych? Skorzystaj z doświadczenia MP-INSTAL Mateusz Plicki. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi, aby uzyskać szczegółowe informacje.

ELMAX USŁUGI ELEKTRYCZNE I OGÓLNOBUDOWLANE - Solidna Instalacja Sanitarna Łosice

Solidna Instalacja Sanitarna

Chcesz znaleźć godnego zaufania specjalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? ELMAX USŁUGI ELEKTRYCZNE I OGÓLNOBUDOWLANE jest na to najlepszym rozwiązaniem. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

TECH-BUD PAWEŁ FEDCZUK - Fantastyczny Monter Instalacji Sanitarnych Łosice

TECH-BUD PAWEŁ FEDCZUK

Jeśli jeszcze szukasz fantastycznego montera instalacji sanitarnych dla siebie, to zwróć uwagę na firmę TECH-BUD PAWEŁ FEDCZUK. Realizuje szerokie spektrum usług w dobrych cenach. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi.

THERMO-INSTALL - Perfekcyjne Przyłącza Wodociągowe w Łosicach

Perfekcyjne Przyłącza Wodociągowe w Łosicach

Planujesz wybrać dobrego specjalistę do realizacji swoich planów? THERMO-INSTALL jest na to najlepszym rozwiązaniem. Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

Instalacje sanitarne - Doskonała Instalacja Sanitarna Łosice

Doskonała Instalacja Sanitarna Łosice

Instalacja sanitarna w najlepszym wydaniu to temat, w którym są najlepsi, dlatego są zawsze gotowi podjąć się nowego wyzwania. Zadzwoń, aby otrzymać ofertę.

KAR-BUD - Profesjonalna Instalacja Sanitarna Łosice

KAR-BUD

Profesjonalna instalacja sanitarna to najważniejszy temat dla tych profesjonalistów - są jednymi z najlepszych w tym fachu. Ażeby poznać szczegółowe informacje skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

CEZ-BUD Cezary Fedczuk - Profesjonalne Instalacje Wodno-kanalizacyjne Łosice

Profesjonalne Instalacje Wodno-kanalizacyjne Łosice

Ten fachowiec działa na terenie miejscowości Łosice i oferuje liczne usługi z zakresu profesjonalnej instalacji sanitarnej. Żeby poznać szczegółowe informacje skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

Najnowsze z 24 zleceń na instlacje sanitarne w Łosicach

Świetna Instalacja Sanitarna Łosice

Jeszcze możesz odpowiedzieć na zapytanie Klienta jako specjalista od instalacji sanitarnej. Pozwól Klientom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Dlatego, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Łosice

2022-10-19 do 2022-10-27

Porządne Instalacje Wod-kan Łosice

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: wykonanie szamba Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem do ...

 • Krasna-Kolonia

2022-07-27 do 2022-08-04

Solidne Instalacje Wod-kan

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 20mb) Zakres zlecenia: tylko usługa Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: bud...

 • Siemiatycze

2022-08-22 do 2022-08-30

Potrzebne wykonanie przyłącza o dł. 20mb, kanalizacja, Kurów

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 20mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Ob...

 • Kurów

2022-10-14 do 2022-10-22

Zlecę wykonanie przyłącza o dł. 20mb, woda, Kurów

To zapytanie o treści - Zlecę wykonanie przyłącza o dł. 20mb, woda jest zaadresowane do fachowca, który świadczy swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Lubelskie oraz przyległych powiatów. Umów się na rozmowę już teraz.

 • Kurów

2022-10-10 do 2022-10-18

Wykonanie instalacji w bud. 300m², wod.-kan., Biała Podlaska

Zrealizowanie instalacji wod-kan dla tego Klienta będzie przyjemnością. Zapytanie ma treść - Wykonanie instalacji w bud. 300m², wod.-kan.. Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Dokładne informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Biała Podlaska

2022-07-26 do 2022-08-03

Ekipa do wykonania szamba, instalacji w bud. 85m², wod.-kan., Biała Podlaska

Przygotowanie instalacji wod-kan z tego zlecenia będzie banalnie łatwe. Zapytanie ma treść - Ekipa do wykonania szamba, instalacji w bud. 85m², wod.-kan.. Odpowiedz na nie jako fachowiec mający doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Złóż ofertę dla tego Klienta - zadzwoń niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Biała Podlaska

2022-12-03 do 2022-12-11

Zrobienie przyłącza o dł. 2mb, woda, Biała Podlaska

Klient napisał zgłoszenie brzmiące "Zrobienie przyłącza o dł. 2mb, woda". Jako wiarygodny fachowiec w dziedzinie instalacji sanitarnej daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Wyczerpującą ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Biała Podlaska

2022-12-08 do 2022-12-16

Potrzebne wykonanie przyłącza o dł. 84mb, kanalizacja, Siedlce

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 84mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Ob...

 • Siedlce

2022-08-14 do 2022-08-22

Zlecenie na montaż rur spustowych, 300mb, Siedlce

Ten Klient uważa, że solidna instalacja sanitarna to nieproste zagadnienie. Wysłał zgłoszenie o treści "Zlecenie na montaż rur spustowych, 300mb". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako monter instalacji sanitarnych doradzisz mu i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Złóż wyjątkową ofertę dla tego Klienta - zadzwoń jak najszybciej.

 • Siedlce

2022-09-14 do 2022-09-22

Wybitni Monterzy Instalacji Sanitarnych Łosice

Należąc do monterów instalacji sanitarnych z tak bogatym dorobkiem zawodowym działasz w miejscowości Siedlce i w całym powiecie? Jesteś świetnym ekspertem do tego zapytania. Przedstaw wyjątkową ofertę temu Zleceniodawcy - skontaktuj się niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Siedlce

2022-09-09 do 2022-09-17

Najlepsza Instalacja Sanitarna

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 100mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny O...

 • Siedlce

2022-12-01 do 2022-12-09

Firma do wykonania instalacji w bud. 500m², wod.-kan., Siedlce

Na wypadek jeśli wciąż jako dobra firma od instalacji sanitarnej potrzebujesz zleceń to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Firma do wykonania instalacji w bud. 500m², wod.-kan.. Prowadząc firmę jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z rejonu Siedlec z pewnością pokażesz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Wybierz numer i prześlij ofertę.

 • Siedlce

2023-01-30 do 2023-02-07

Zlecę wykonanie przydomowej oczyszczalni ścieków, szamba, przyłącza o dł. 100mb, wod.-kan., Siedlce

Ten Klient myśli, że porządna instalacja sanitarna to nieprosty temat. Wysłał zgłoszenie o treści "Zlecę wykonanie przydomowej oczyszczalni ścieków, szamba, przyłącza o dł. 100mb, wod.-kan.". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista posłużysz mu radą i znajdziesz uszyte na miarę rozwiązanie. Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem - to Ci się opłaci.

 • Siedlce

2022-07-28 do 2022-08-05

Potrzebne wykonanie przyłącza o dł. 30mb, wod.-kan., Siedlce

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna i kanalizacyjna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 30mb) Zakres zlecenia: tylko usługa Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zl...

 • Siedlce

2022-09-02 do 2022-09-10

Ekipa do wykonania instalacji w bud. 120m², woda, Siedlce

Klient szuka doświadczonego montera instalacji sanitarnych dla siebie i wysłał zapytanie o treści - Ekipa do wykonania instalacji w bud. 120m², woda. Jeśli wykonujesz bogaty zakres usług w korzystnych cenach nawiąż kontakt z Klientem w odpowiedzi na to zapytanie. Aby otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się - to Ci się opłaci.

 • Siedlce

2022-09-14 do 2022-09-22

Wykonanie przyłącza o dł. 30mb, woda, Siedlce

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 30mb) Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: b...

 • Siedlce

2022-09-26 do 2022-10-04

Instalacja Sanitarna

Zlecający napisał zgłoszenie o treści "Zrobienie przyłącza o dł. 53mb, wod.-kan.". Jako zaufany ekspert w dziedzinie instalacji sanitarnej daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Już nie zwlekaj i sporządź wycenę - nie zawiedziesz się!

 • Siedlce

2022-09-30 do 2022-10-08

Doskonałe Instalacje Wod-kan

Ten Klient jeszcze potrzebuje dobrej firmy od instalacji wod-kan. Napisał zlecenie o treści - Wykonanie prac wod.-kan., chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Dopasowaną ofertę prześlij po kontakcie.

 • Siedlce

2022-08-26 do 2022-09-03

Instalacja Sanitarna

Zrealizowanie instalacji sanitarnej dla tego Zleceniodawcy będzie przyjemnością. Zlecenie ma treść - Dam zlecenie na montaż rur spustowych, 300mb. Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający doświadczenie w branży, które zaspokoi najbardziej wymagających. Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj ofertę współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Siedlce

2022-08-26 do 2022-09-03

Zlecę prace wod.-kan., Siedlce

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: instalacja cwu Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: budynkiem 6-letnim lub starszym Projekt: Kli...

 • Siedlce

2023-01-01 do 2023-01-09

Zrobienie przyłącza o dł. 100mb, wod.-kan., Siedlce

Ten Klient wciąż potrzebuje profesjonalistów od instalacji wod-kan. Napisał zlecenie o treści - Zrobienie przyłącza o dł. 100mb, wod.-kan., chcąc skorzystać z wykwalifikowanej kadry. Wybierz numer i dowiedz się więcej - nie będziesz żałować.

 • Siedlce

2023-01-06 do 2023-01-14

Instalacja Sanitarna

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: wykonanie przyłącza do budynku (przyłącze o długości 100mb) Zakres zlecenia: kompleksowa usługa wraz z dostawą materiałów Rodzaj obiektu: budynek wielorodzinny Obiek...

 • Korzeniówka

2022-10-24 do 2022-11-01

Świetna Instalacja Wodno-kanalizacyjna Łosice

Rodzaj instalacji, której dotyczy usługa: wodna Zakres prac: wykonanie instalacji wewn. (obiekt o powierzchni 160m²) Zakres zlecenia: do uzgodnienia Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Obiekt, jakiego dotyczy zlecenie jest: nowo...

 • Suchożebry

2022-12-16 do 2022-12-24

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych

Najczęstsze pytania o instalacjach sanitarnych

Czym jest instalacja wodno-kanalizacyjna?

Instalacja wodno-kanalizacyjna jest siecią wielu rur oraz przewodów mających na celu zaopatrywanie budynku w wodę ciepłą oraz zimną. Jej zadaniem jest również odprowadzanie ścieków. Schemat instalacji sanitarnej należy zaplanować już na etapie projektowania domu, tak aby woda została doprowadzona do wszystkich pomieszczeń, takich jak łazienki czy kuchnie. Nie należy również zapominać o niektórych urządzeniach AGD oraz miejscach, w których będą zamontowane. Instalacja kanalizacyjna jest bardziej skomplikowana, ponieważ wymaga budowy szamba bądź przydomowej oczyszczalni ścieków.

Jakie są zasady montażu instalacji sanitarnych?

Instalacje sanitarne powinny zostać profesjonalnie zaprojektowane na podstawie planowanego rozkładu pomieszczeń. Na szczególną uwagę zasługuje montaż rur kanalizacyjnych. Niezmiernie ważne jest to, aby zostały one zamontowane pod odpowiednim kątem. Ścieki z budynku odprowadzane są za pomocą siły grawitacji, a co za tym idzie, rury nie mogą zostać umieszczone poziomo. Specjaliści zalecają zastosowanie spadu przynajmniej 3 cm na każdy metr bieżący rury, który umożliwi swobodne ujście zanieczyszczonej wody. Przy montażu instalacji kanalizacyjnej, należy również dobrać odpowiednie kolanka.

Jaki specjalista jest odpowiedzialny za montaż instalacji sanitarnej?

W dzisiejszych czasach istnieje wiele firm zajmujących się kompleksowo wszystkimi instalacjami sanitarnymi. Najlepsze z nich znajdziesz na naszej stronie rankingowej. Przed rozpoczęciem prac, zawsze należy wynająć projektanta i geodetę, by stworzyli dokładny projekt całej instalacji. Posiadając plan stworzony na podstawie zapotrzebowania budynku na wodę oraz gaz, jesteśmy w stanie precyzyjnie wykonać wszystkie prace. Dobrze wykonana instalacja jest gwarancją jej bezproblemowej pracy przez wiele kolejnych lat. Warto wspomnieć, że jakiekolwiek błędy oraz awarie instalacji sanitarnych, często mogą wiązać się z koniecznością rozkucia ścian.

Z jakimi kosztami trzeba się liczyć przy budowie instalacji wodno-kanalizacyjnej?

Koszt instalacji wodno-kanalizacyjnej może różnić się w zależności od regionu kraju oraz skomplikowania konstrukcji budynku. Można jednak przyjąć, że koszt montażu instalacji oscyluje w okolicach 120 - 180 zł/mb. W przypadku podejść instalacji wodno-kanalizacyjnej należy liczyć się z wydatkiem 220-300 zł/sztukę, natomiast stworzenie instalacji wraz z wykonaniem pionów kanalizacyjnych może wynieść nawet 400 zł/sztukę.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Instalacji Wodno-Kanalizacyjnych