Tarasy kamienne w Zielonej Górze

Porównaj oferty od Specjalistów od Tarasów Kamiennych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 115 352 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
550 615 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Tarasy kamienne Zielona Góra - ranking najlepszych firm

Tarasy kamienne Zielona Góra

Znakomity Taras Zielona Góra

7 opinii

Firma ZIEM-BUD Kompleksowe Usługi Brukarskie oferuje swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Koncentruje się na Klientach z rejonu Zielonej Góry oraz przyległych powiatów. Wybierz ich numer jeszcze dzisiaj - naprawdę warto.

Artur Dolido SPIEKI - Rewelacyjne Tarasy Kamienne Zielona Góra

Artur Dolido SPIEKI

2 opinie

Jeśli szukasz rewelacyjnej jakości wykonywanych usług to specjaliści z Artur Dolido SPIEKI są dla Ciebie idealni. Ustal pasujący termin od razu!

Danzes Daniel Zieleziński - Doskonali Tarasy z Kamienia Naturalnego Zielona Góra

Doskonali Tarasy z Kamienia Naturalnego Zielona Góra

3 opinie

Jeśli szukasz rewelacyjnej jakości wykonywanych usług to specjaliści z Danzes Daniel Zieleziński są dla Ciebie idealni. Ustal pasujący termin od razu!

Centrum Komina Sp. z o.o. Sp. k. - Wysokiej Jakości Płyty Granitowe na Taras Zielona Góra

Centrum Komina Sp. z o.o. Sp. k.

1 opinia

Ten, kto potrzebuje płyt granitowych na taras musi już dziś zgłosić się do do dostawcy Centrum Komina Sp. z o.o. Sp. k. i zobaczyć ich niskie ceny oraz referencje otrzymane od Klientów. Tylko chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej wyceny - skontaktuj się!

P.W. Dom i Ogród - Świetny Taras Zielona Góra

P.W. Dom i Ogród

4 opinie

Uwierz na słowo specjalistom w dziedzinie tarasu i zatrudnij P.W. Dom i Ogród. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci każdego. Żeby poznać ofertę skontaktuj się - to Ci się opłaci.

Rombud roman łaski - Rewelacyjny Taras w Zielonej Górze

Rewelacyjny Taras w Zielonej Górze

2 opinie

Właśnie wybierasz rzetelnego profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Rombud roman łaski będzie najszybszą drogą. Już teraz określ na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Bos-Bud - Solidne Tarasy Kamienne Zielona Góra

Bos-Bud

1 opinia

Bos-Bud świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Zielona Góra oraz przyległych powiatów. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać szczegółowe informacje.

BUD_INNOWACJE - Doskonałe Tarasy z Kamienia Zielona Góra

BUD_INNOWACJE

1 opinia

Przygotowanie tarasów z kamienia będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. BUD_INNOWACJE ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

P.P.H.U. INSTALREMBUD PIOTR SUCHODOLSKI - Świetni Tarasy z Kamienia Naturalnego Zielona Góra

P.P.H.U. INSTALREMBUD PIOTR SUCHODOLSKI

10 opinii

Zaufaj ekspertom w dziedzinie tarasów z kamienia naturalnego i zatrudnij P.P.H.U. INSTALREMBUD PIOTR SUCHODOLSKI. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje wszystkich. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Z.P.E.B. "WIBET" Zenon Żukowski - Świetny Granit na Taras Zielona Góra

Z.P.E.B. "WIBET" Zenon Żukowski

Jeżeli szukasz bezkonkurencyjnej oferty granitu na taras na terenie Zielonej Góry, skorzystaj z pomocy ekspertów w branży. Z.P.E.B. WIBET Zenon Żukowski wykorzysta swoich kreatywnych pracowników i złoży Ci niezłą propozycję. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać więcej informacji.

26 Zleceń - Tarasy Kamienne Zielona Góra

Prace kamieniarskie tarasu lub werandy, 16m², Krzepielów

Udowodnij Zleceniodawcy, że lepszej oferty budowy tarasu z kamienia prędko nie znajdzie w miejscowości Lubuskie i okolicy, więc jeśli poszukuje dobrej budowy tarasu z kamienia to bez wahania powinien wybrać Twoją Firmę. Aby otrzymać Klienta skontaktuj się jeszcze dziś - to Ci się opłaci.

 • Krzepielów

2022-09-20 do 2022-09-28

Dam zlecenie na prace kamieniarskie tarasu lub werandy, 7m², Jędrzychów

Zakres zlecenia: taras lub weranda Zakres prac: całkowicie nowy projekt Powierzchnia prac: 7m² Dostawca materiałów: Wykonawca Dodatkowe informacje: Granit strzegomski na posadzkę balkonu nad wykuszem o wymiarach 4,06m x1,77m -...

 • Jędrzychów

2022-11-04 do 2022-11-12

Tarasy kamienne - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 32 678 Specjalistów od Tarasów Kamiennych najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Do wykonania prace kamieniarskie tarasu lub werandy, poniżej 50m², Polkowice

Zakres zlecenia: taras lub weranda Zakres prac: wymiana istniejącego kamienia Powierzchnia prac: poniżej 50m² Dostawca materiałów: Klient Dodatkowe informacje: Położenie płyt granitowych na tarasach i schodach na prywatnej pos...

 • Polkowice

2022-08-31 do 2022-09-08

Doskonałe Taras z Kamienia Zielona Góra

Wybranie tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który napisał - "Położenie kamienia na pow. tarasu lub werandy, 30m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Umów odpowiedni dla Ciebie termin!

 • Bolesławiec

2022-06-12 do 2022-06-20

Prace kamieniarskie tarasu lub werandy, poniżej 50m², Opalenica

Podjęcie decyzji o wyborze budowy tarasu z kamienia nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista poradź i wybierz dostosowane do wymagań rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który pisze - Prace kamieniarskie tarasu lub werandy, poniżej 50m². Zadzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie pożałujesz.

 • Opalenica

2022-08-16 do 2022-08-24

Dam zlecenie na prace kamieniarskie tarasu lub werandy, poniżej 50m², Lubin

Zleceniodawcy nierzadko czują się zagubieni w gąszczu ofert na kamień na taras. Jako specjalista, zaproponuj najbardziej korzystne wyjście temu Zlecającemu ogłoszenie o treści - Dam zlecenie na prace kamieniarskie tarasu lub werandy, poniżej 50m². Zaprezentuj bezkonkurencyjną propozycję temu Klientowi - nawiąż kontakt niezwłocznie.

 • Lubin

2022-06-17 do 2022-06-21

Odpowiednia Budowa Tarasu z Kamienia Zielona Góra

Zakres zlecenia: taras lub weranda Zakres prac: całkowicie nowy projekt Powierzchnia prac: 22m² Dostawca materiałów: do uzgodnienia Dodatkowe informacje: Wykonanie kamiennego dywanu na schodach tarasowych. Kształt schodów póło...

 • Zgorzelec

2022-05-30 do 2022-06-07

Położenie kamienia na pow. tarasu lub werandy, poniżej 50m², Sarbinowo

Zakres zlecenia: taras lub weranda Zakres prac: całkowicie nowy projekt Powierzchnia prac: poniżej 50m² Dostawca materiałów: do uzgodnienia Dodatkowe informacje: 1,74m x11,00m Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonaw...

 • Sarbinowo

2022-09-21 do 2022-09-29

Rewelacyjne Taras Ogrodowy Zielona Góra

Zakres zlecenia: taras lub weranda Zakres prac: całkowicie nowy projekt Powierzchnia prac: 20m² Dostawca materiałów: Klient Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Wołów

2022-11-18 do 2022-11-26
dodano 8 dni temu

Prace kamieniarskie tarasu lub werandy, 45m², Szamotuły

Przygotowanie tarasu ogrodowego dla tego Zleceniodawcy będzie dziecinnie proste. Zapytanie ma treść - Prace kamieniarskie tarasu lub werandy, 45m². Odpowiedz na nie jako fachowiec mający doświadczenie w branży, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Zaledwie chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się!

 • Szamotuły

2022-08-22 do 2022-08-30

Potrzebna ekipa do prac kamieniarskich tarasu lub werandy, 20m², Daszewice

Zakres zlecenia: taras lub weranda Zakres prac: wymiana istniejącego kamienia Powierzchnia prac: 20m² Dostawca materiałów: do uzgodnienia Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Daszewice

2022-06-07 do 2022-06-15

Do wykonania prace kamieniarskie tarasu lub werandy, 17m², Poznań

Zakres zlecenia: taras lub weranda Zakres prac: całkowicie nowy projekt Powierzchnia prac: 17m² Dostawca materiałów: Klient Dodatkowe informacje: utwardzenie podloza przy nowobudowanym (w trakcie budowy) szeregowcu, wykonanie ...

 • Poznań

2022-08-19 do 2022-08-27

Dam zlecenie na prace kamieniarskie tarasu lub werandy, 51-100m², Poznań

To zlecenie o treści - Dam zlecenie na prace kamieniarskie tarasu lub werandy, 51-100m² jest skierowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Poznań i z sąsiednich miast. Wybierz numer, aby uzyskać więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

 • Poznań

2022-06-08 do 2022-06-16

Doskonały Kamień Na Taras Zielona Góra

Zakres zlecenia: taras lub weranda Zakres prac: całkowicie nowy projekt Powierzchnia prac: poniżej 50m² Dostawca materiałów: do uzgodnienia Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Marcinowice

2022-06-13 do 2022-06-21

Odpowiedni Kamień Na Taras

Zakres zlecenia: taras lub weranda Zakres prac: całkowicie nowy projekt Powierzchnia prac: 50m² Dostawca materiałów: do uzgodnienia Dodatkowe informacje: 2 tarasy w domu Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Miękinia

2022-07-31 do 2022-08-08

Dam zlecenie na prace kamieniarskie tarasu lub werandy, 25m², Uraz

Zlecający poszukuje świetnej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Dam zlecenie na prace kamieniarskie tarasu lub werandy, 25m². To zapytanie o ofertę jest idealne dla specjalisty takiego, jak Ty. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Uraz

2022-09-21 do 2022-09-29

Tania Budowa Tarasu z Kamienia

Zakres zlecenia: taras lub weranda Zakres prac: całkowicie nowy projekt Powierzchnia prac: 260m² Dostawca materiałów: do uzgodnienia Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Trzebnica

2022-06-08 do 2022-06-16

Prace kamieniarskie tarasu lub werandy, 55m², Malin

Zakres zlecenia: taras lub weranda Zakres prac: całkowicie nowy projekt Powierzchnia prac: 55m² Dostawca materiałów: Wykonawca Dodatkowe informacje: Do wykonania dwa tarasy główny ok 45m2 i mniejszy ok 5m2, płyty gresowe 120x4...

 • Malin

2022-10-15 do 2022-10-15

Solidne Taras z Kamienia

Zakres zlecenia: taras lub weranda Zakres prac: całkowicie nowy projekt Powierzchnia prac: 15m² Dostawca materiałów: Wykonawca Dodatkowe informacje: Interesuje mnie taras z plyty betonowej np. plyta plukana. wymiary tarasu 3x4...

 • Krzeptów

2022-05-18 do 2022-05-26

Perfekcyjny Taras Zielona Góra

Zakres zlecenia: taras lub weranda Zakres prac: całkowicie nowy projekt Powierzchnia prac: poniżej 50m² Dostawca materiałów: Wykonawca Dodatkowe informacje: Wykonanie kompleksowo tarasu w kamiennym dywanie Termin rozpoczęcia ...

 • Smolec

2022-05-13 do 2022-05-21

Szukam firmy do prac kamieniarskich tarasu lub werandy, poniżej 50m², Wrocław

Zakres zlecenia: taras lub weranda Zakres prac: całkowicie nowy projekt Powierzchnia prac: poniżej 50m² Dostawca materiałów: do uzgodnienia Dodatkowe informacje: Zlecę obróbkę zewnętrzną 2 tarasów ze schodami. Dotyczy obróbki ...

 • Wrocław

2022-09-11 do 2022-09-19

Położenie kamienia na pow. tarasu lub werandy, poniżej 50m², Wrocław

Jako specjalista przedstaw najlepszą ofertę budowy tarasu z kamienia. Masz na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, którzy poświadczyli o Twoim dużym doświadczeniu. Bez wątpliwości zlecenie o treści "Położenie kamienia na pow. tarasu lub werandy, poniżej 50m²" jest stworzone dla Ciebie. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Wrocław

2022-05-15 do 2022-05-23

Prace kamieniarskie tarasu lub werandy, 12m², Wilczyce

Szukasz Klienta jako godny uwagi partner biznesowy? Twoja firma to najlepszy kandydat dla autora zapytania z Dolnośląskiego. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Nie zwlekaj - skontaktuj się i otrzymaj propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Wilczyce

2022-08-07 do 2022-08-08

Prace kamieniarskie tarasu lub werandy, 21m², Karczewo

Zakres zlecenia: taras lub weranda Zakres prac: całkowicie nowy projekt Powierzchnia prac: 21m² Dostawca materiałów: do uzgodnienia Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Karczewo

2022-08-17 do 2022-08-25

Położenie kamienia na pow. tarasu lub werandy, poniżej 50m², Pyrzyce

Zakres zlecenia: taras lub weranda Zakres prac: wymiana istniejącego kamienia Powierzchnia prac: poniżej 50m² Dostawca materiałów: Klient Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Pyrzyce

2022-06-23 do 2022-07-01

Położenie kamienia na pow. tarasu lub werandy, 51-100m², Sobótka

Zleceniodawcy nierzadko mają trudności w odnalezieniu się w nadmiarze ofert na kamień na taras. Jako specjalista, zaproponuj najbardziej korzystne wyjście temu Klientowi ogłoszenie o treści - Położenie kamienia na pow. tarasu lub werandy, 51-100m². Przedstaw bezkonkurencyjną ofertę temu Zleceniodawcy - zadzwoń jak najszybciej.

 • Sobótka

2022-06-03 do 2022-06-11

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Tarasów Kamiennych
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Tarasów Kamiennych
Udostępnij znajomemu