Stolarz w Sztumie

Porównaj oferty od Stolarzy z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 402 301 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 831 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Typowy zakład stolarski to przedsiębiorstwo, które na co dzień zajmuje się szeroko rozumianą produkcją w zakresie mebli i wyposażenia drewnianego. W jego wyborze pomoże Ci nasz ranking najlepszych stolarzy. Tutaj też przejrzysz aktualne zlecenia. Przeczytasz jakie czynniki mają wpływ na wycenę usługi oraz jaki materiał jest najczęściej wykorzystywany przez stolarzy.

Jakie usługi stolarskie wykonują na zlecenie klientów specjaliści od obróbki drewna?

 • Okna oraz dodatkowe akcesoria okienne, w tym m.in. parapety.
 • Drzwi wejściowe, pokojowe, łazienkowe itp.
 • Meble kuchenne i pokojowe; ważny element pracy stolarza stanowi przygotowywanie różnego rodzaju szaf, stołów kuchennych, ław czy regałów; na tego typu usługi stolarskie zamówienia składają zarówno właściciele domów jednorodzinnych, jak i osoby mieszkające w blokach czy kamienicach.
 • Schody.

Wyżej wymienione rodzaje prac to ważna, ale nie jedyne część asortymentu. Oprócz tego pracownicy stolarni mogą przygotować także takie elementy jak na przykład listwy, progi czy drobne elementy ozdobne.

Wyżej wymienione rodzaje prac to jeszcze nie wszystko. Profesjonalny stolarz zajmuje się wykonywaniem także takich zleceń jak na przykład podłogiparkiety. Jeśli potrzebujesz mebli ogrodowych (do tej kategorii zaliczają się na przykład altanki, huśtawki czy domy drewniane), zakład stolarski także powinien zaspokoić twoje wymagania w tym zakresie.

Zakłady stolarskie w dużej części realizują meble na zamówienie składane przez indywidualnych klientów. Ustalenia dotyczą wówczas między innymi takich kwestii jak wymiary i kształt mebli, rodzaj zastosowanego drewna oraz kolorystyka. Oprócz tego stolarnie wykonują również wyroby drewniane według własnego wzoru.

Z wyrobów produkowanych przez warsztaty stolarskie mogą korzystać zarówno odbiorcy indywidualni (meble kuchenne, wyposażenie ogrodowe itp.), jak i firmy. Nic nie stoi na przeszkodzie, by warsztat stolarski wykonał na przykład wysokiej jakości meble biurowe do kancelarii prawnej czy szafki na dokumenty dla biura rachunkowego.

Ranking najlepszych stolarzy w Sztumie

Stolarz Sztum

Profesjonalna Stolarnia

Profesjonalna stolarnia oferuje swoje doświadczenie w miejscowości Sztum oraz w przyległych miastach. Meble na zamówienie, szafy wnękowe, przycinanie na wymiar, witryny i małe konstrukcje drewniane z najlepszych gatunków drewna to tylko wycinek ich możliwości - skontaktuj się i poznaj szczegóły.

Dawid Przybysz - Rzetelne Usługi Stolarskie Sztum

Rzetelne Usługi Stolarskie Sztum

Są w branży usług stolarskich od kilkunastu lat, szczególnie na obszarze Sztumu, ale także okolicznych powiatów. Stylowe meble na zamówienie, szafy wnękowe, przycinanie na wymiar, schody drewniane, ławy i nieduże konstrukcje z drewna to tylko wycinek ich możliwości - sprawdź.

WYKOŃCZTOM - Doświadczony Stolarz Sztum

Doświadczony Stolarz

Usługi stolarskie w wykonaniu tej firmy to prawdziwy majstersztyk. To doświadczony stolarz. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

Usługi ogólnobudowlane- Dekarstwo - Wysokiej Klasy Stolarz Sztum

Wysokiej Klasy Stolarz

Stolarz z wymaganym doświadczeniem w kwestii stolarstwa dbający o zadowolenie swoich Klientów. Przedzwoń i dowiedz się więcej - nie pożałujesz.

JuSTwindow - Wybitny Stolarz Sztum

JuSTwindow

Profesjonalna stolarnia oferuje swoje doświadczenie w miejscowości Sztum oraz w przyległych miastach. Meble na zamówienie, szafy wnękowe, przycinanie na wymiar, witryny i małe konstrukcje drewniane z najlepszych gatunków drewna to tylko wycinek ich możliwości - skontaktuj się i poznaj szczegóły.

Miras - Solidne Stolarstwo Sztum

Solidne Stolarstwo

Jeżeli szukasz świetnej współpracy to profesjonaliści z Miras perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Meble na zamówienie, stoły, schody drewniane, witryny i małe konstrukcje drewniane to tylko część ich możliwości - poznaj szczegóły.

Roman Marusiak Zakład Usług Stolarskich FH - Najwyższej Klasy Usługi Stolarskie Sztum

Najwyższej Klasy Usługi Stolarskie Sztum

Usługi stolarskie w najlepszym wydaniu to dla firmy Roman Marusiak Zakład Usług Stolarskich FH pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie, dlatego są zawsze w gotowości do pracy. Określ czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE - Fenomenalna Stolarnia Sztum

Fenomenalna Stolarnia

Stolarstwo to życiowa pasja tej stolarni - są jednymi z najlepszych w tym fachu. Mają propozycję dla każdego, nie pożałujesz.

KOZ-BUD - Świetny Zakład Stolarski Sztum

KOZ-BUD

Nie możesz znaleźć zakładu stolarskiego do szybkiej realizacji Twojego zapotrzebowania? Dobrze trafiłeś - KOZ-BUD już dziś od przyjęcia zamówienia przystąpi do wykonania zlecenia. Meble na zamówienie, szafki, przycinanie na wymiar, schody drewniane, komody i mała architektura to tylko część ich możliwości - zadzwoń.

Marek Parafjanowicz - Perfekcyjne Stolarstwo w Sztumie

Perfekcyjne Stolarstwo w Sztumie

Perfekcyjny stolarz z imponującym doświadczeniem w kwestii stolarstwa dbający o zadowolenie swoich Klientów. Mają ofertę dla każdego - sprawdź już dziś.

Najnowsze z 27 zleceń na usługi stolarskie w Sztumie

Usługi Stolarskie Sztum

Rodzaj prac stolarskich: naprawa Rodzaj elementów do wykonania: półki / blaty Ilość: Mebloscianka Dostawca materiałów: materiał po stronie zleceniodawcy Zlecenie od: osoby prywatnej Informacje dodatkowe: Przebudowa istniejące...

 • Malbork

2022-07-22 do 2022-07-30

Zlecenie dla stolarza, Malbork

Rodzaj prac stolarskich: wymiana pokrycia zadaszenia tarasu Rodzaj elementów do wykonania: taras Ilość: wymiana starego poliweglanu na nowy, drobna naprawa części drewnianych w zadaszeniu tarasu Dostawca materiałów: wykonawca ...

 • Malbork

2022-11-12 do 2022-11-20

Zlecenie dla stolarza, 1szt., Malbork

Jako pierwszorzędna stolarnia świadczysz usługi w miejscowości Malbork i w pobliskich miastach? Zadzwoń natychmiast po więcej szczegółów - naprawdę warto.

 • Malbork

2022-09-30 do 2022-10-08

Pierwszorzędne Stolarstwo Sztum

Rodzaj prac stolarskich: naprawa Rodzaj elementów do wykonania: schody Ilość: Podpórka Dostawca materiałów: wykonawca Zlecenie od: osoby prywatnej Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Malbork

2022-11-07 do 2022-11-15

Stolarnia Sztum

Ten Zleceniodawca szuka dobrej jakości wykonywanych usług, pisząc - Szukam stolarza, zlecenia na naprawę drzwi, 1szt.. To zlecenie perfekcyjnie pasuje do eksperta takiego, jak Ty. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Malbork

2023-01-27 do 2023-02-04
dodano 3 dni temu

Zlecenie dla stolarza, 1szt., Malbork

Jeżeli szukasz Klienta, a Twoja firma to świetny zakład stolarski to jako doświadczona firma zaproponuj temu Klientowi współpracę. Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Malbork

2023-01-26 do 2023-01-15

Szukam stolarza, zlecenia na budowę półki, blatu, 3m², Susz

Oferując usługi z zakresu stolarstwa od kilkunastu lat, głównie na obszarze miejscowości Warmińsko-mazurskie, ale także przyległych powiatów możesz skontaktować się w odpowiedzi na to zlecenie. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki!

 • Susz

2022-08-29 do 2022-09-06

Potrzebuję stolarza, 16szt., Kwidzyn

Ten Klient szuka dobrego zakładu stolarskiego, dyspozycyjnej do pomocy w wyborze odpowiednich rozwiązań, wystarczy że wyrazisz zainteresowanie ich zapytaniem o treści - Potrzebuję stolarza, 16szt.. Szczegółową ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Kwidzyn

2022-07-27 do 2022-08-04

Zlecę usługi stolarskie, 1szt., Kwidzyn

Rodzaj prac stolarskich: Drzwi Rodzaj elementów do wykonania: drzwi Ilość: 1szt. Dostawca materiałów: wykonawca Zlecenie od: osoby prywatnej Informacje dodatkowe: Drzwi pasujące na starą metalową futryne, wewnętrzne Termin z...

 • Kwidzyn

2022-11-20 do 2022-11-28

Perfekcyjne Stolarstwo

Rodzaj prac stolarskich: Stopnie schodowe Rodzaj elementów do wykonania: schody Ilość: Treppenstufen 15 Stück 60mm x 260mm x 1000mm Podest: 1000mm x 10800mm Dostawca materiałów: wykonawca Zlecenie od: osoby prywatnej Informa...

 • Kwidzyn

2022-11-04 do 2022-11-12

Zlecę naprawę schodów, Kwidzyn

Rodzaj prac stolarskich: naprawa Rodzaj elementów do wykonania: schody Ilość: Schody samonośne, jednozabiegowe, bukowe, 16 stopni + barierki Dostawca materiałów: materiał po stronie zleceniodawcy Zlecenie od: osoby prywatnej ...

 • Kwidzyn

2022-09-16 do 2022-09-24

Szukam stolarza, 6szt., Kwidzyn

Ten Zleceniodawca jeszcze nie wybrał stolarni. Przesłał zapytanie o treści "Szukam stolarza, 6szt.". Zgłębienie szczegółów zlecenia to rewelacyjny wybór. Aby otrzymać więcej informacji skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

 • Kwidzyn

2022-09-29 do 2022-10-07

Szukam stolarza, 350szt., Nowy Staw

Rodzaj prac stolarskich: Rollborder Rodzaj elementów do wykonania: altanka / wiata Ilość: 350szt. Dostawca materiałów: wykonawca Zlecenie od: firmy Informacje dodatkowe: Prosiłabym o wycenę z uwzględnieniem stałej współpracy....

 • Nowy Staw

2022-10-08 do 2022-11-02

Dam zlecenie na naprawę drzwi, 1szt., Elbląg

Rodzaj prac stolarskich: naprawa Rodzaj elementów do wykonania: drzwi Ilość: 1szt. Dostawca materiałów: wykonawca Zlecenie od: firmy Informacje dodatkowe: Budynek użyteczności publicznej- uszkodzona futryna w drzwiach (drzwi ...

 • Elbląg

2022-12-28 do 2023-01-05

Dam zlecenie stolarzowi, Elbląg

Rodzaj prac stolarskich: budowa Rodzaj elementów do wykonania: Skrzynki drewniane Ilość: Wymiary: 80x40x 30 grubość 1 cm-1,5 cm Dostawca materiałów: do uzgodnienia Zlecenie od: osoby prywatnej Informacje dodatkowe: Skrzynia d...

 • Elbląg

2022-08-19 do 2022-08-27

Potrzebuję stolarza, 25m², Elbląg

Rodzaj prac stolarskich: budowa Rodzaj elementów do wykonania: Zabudowa basenu Ilość: 25m² Dostawca materiałów: do uzgodnienia Zlecenie od: osoby prywatnej Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Elbląg

2022-07-25 do 2022-08-02

Zlecę budowę altanki, wiaty, 1szt., Elbląg

Zleceniodawca szuka zakładu stolarskiego do szybkiej realizacji zapotrzebowania, wykazując zainteresowanie, o treści - Zlecę budowę altanki, wiaty, 1szt.. Jako profesjonalista w ciągu krótkiego czasu od przyjęcia zamówienia przystąp do wykonania usług. Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Elbląg

2022-09-27 do 2022-10-05

Perfekcyjni Stolarze Sztum

Poszukujesz skrojonego pod Ciebie zlecenia? Jako godny uwagi wykonawca wykonujący usługi stolarskie i stolarz pierwszej klasy w mieście Elbląg poznaj treść zlecenia o treści "Szukam stolarza, 1m²". Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Elbląg

2022-12-14 do 2022-12-22

Dam zlecenie stolarzowi, 3szt., Elbląg

Rodzaj prac stolarskich: Montaz szuflad do szafki 60cm Rodzaj elementów do wykonania: Szuflady Ilość: 3szt. Dostawca materiałów: do uzgodnienia Zlecenie od: osoby prywatnej Informacje dodatkowe: Fronty szuflad jasny szary pol...

 • Elbląg

2022-09-06 do 2022-09-14

Rewelacyjni Stolarze

Chcesz znaleźć Klienta jako sprawdzony profesjonalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy z Elbląga. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Już teraz umów się z nim na rozmowę, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

 • Elbląg

2022-11-29 do 2022-12-07

Usługi Stolarskie

Rodzaj prac stolarskich: wymiana Rodzaj elementów do wykonania: Blat kuchenny Ilość: 2szt. Dostawca materiałów: do uzgodnienia Zlecenie od: osoby prywatnej Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Elbląg

2022-08-19 do 2022-08-27

Idealne Prace Stolarskie Sztum

Rodzaj prac stolarskich: naprawa Rodzaj elementów do wykonania: dzwiczki do szawki Ilość: 1m² Dostawca materiałów: wykonawca Zlecenie od: osoby prywatnej Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Elbląg

2022-12-12 do 2022-12-20

Doskonali Stolarze

Klient szuka doskonałego stolarza i napisał - Zlecę usługi stolarskie, 14szt.. Jeśli realizujesz całe spektrum usług stolarskich w bezkonkurencyjnych cenach nawiąż kontakt z Klientem w odpowiedzi na to zapytanie. Złóż wyjątkową ofertę temu Zleceniodawcy - nawiąż kontakt jak najszybciej.

 • Elbląg

2022-10-27 do 2022-11-04

Stolarze

Poszukujesz pasującego do Twojej firmy zlecenia? Jako fachowiec realizujący usługi stolarskie i stolarz bez konkurencji na terenie Elbląga poznaj szczegóły zapytania o treści "Potrzebuję stolarza". Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Elbląg

2022-11-17 do 2022-11-25

Korzystne Prace Stolarskie

Dla Zleceniodawcy, który nadesłał zlecenie o treści - Zlecę usługi stolarskie, dotarcie do korzystnych prac stolarskich jest trudniejsze niż może się wydawać, jednak Twoja firma będzie na pewno w stanie mu pomóc w znalezieniu adekwatnego produktu. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby zaprezentować ofertę.

 • Nowy Dwór Gdański

2022-10-03 do 2022-10-11

Zlecę usługi stolarskie, Tczew

Rodzaj prac stolarskich: wykonanie progu Rodzaj elementów do wykonania: wykonanie progu Ilość: wykonanie progu Dostawca materiałów: wykonawca Zlecenie od: osoby prywatnej Informacje dodatkowe: wykonanie nowego progu Termin z...

 • Tczew

2022-10-18 do 2022-10-26

Potrzebuję stolarza, 3szt., Tczew

Dla Zlecającego, który nadesłał zlecenie o treści - Potrzebuję stolarza, 3szt., dotarcie do tanich prac stolarskich jest trudniejsze niż może się wydawać, ale Ty będziesz na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu dopasowanego produktu. Zaprezentuj bezkonkurencyjną ofertę temu Klientowi - nawiąż współpracę niezwłocznie.

 • Tczew

2022-12-05 do 2022-12-13

Otrzymaj zlecenia dla Stolarzy

Najczęstsze pytania o stolarstwie

Kiedy warto skorzystać z usług stolarskich?

Skorzystanie z usług oferowanych przez zakłady stolarskie to zalecane rozwiązanie w sytuacji, gdy nie chcesz kupować standardowych, produkowanych "taśmowo" mebli drewnianych. Chcesz, by wyposażenie w swoim domu lub biurze zostało przygotowane zgodnie z twoimi ścisłymi wytycznymi? Usługi stolarskie to sposób działania, który zdecydowanie powinieneś rozważyć.

Współpraca z warsztatem stolarskim jest czasochłonna, a często także droższa niż zakup wyposażenia z sieciowego sklepu meblowego. Z drugiej jednak strony klient zyskuje dzięki temu znacznie szersze możliwości w zakresie personalizacji zamówienia. Ma też wpływ na ostateczny efekt końcowy. Jest to atut, na który trudno liczyć w przypadku zakupów w tradycyjnym sklepie.

Ile kosztuje skorzystanie z usług stolarza?

Zazwyczaj koszt jednego zamówienia stolarskiego to koszt od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych.

Ceny są uzależnione od zakresu zlecenia - podłogi czy parkiety na wymiar to zlecenie, które zazwyczaj nie jest tak drogie jak choćby wykonanie dużej altany ogrodowej. Na cenę wpływa też rodzaj drewna wykorzystanego do stworzenia przedmiotu zamówienia.

Oprócz tego na koszt usług stolarskich w dużej mierze wpływa także renoma danego zakładu. W efekcie ceny usług w różnych warsztatach mogą różnić się nawet o kilkadziesiąt procent za taką samą usługę.

Czym kierować się, wybierając zakład stolarski?

Jeśli chcesz dokonać dobrego wyboru w zakresie firmy oferującej usługi stolarskie, to zaleca się przede wszystkim zapoznanie z opiniami klientów. Można znaleźć je w takich miejscach jak na przykład lokalne lub branżowe fora internetowe, media społecznościowe czy wizytówka Google. Warto skupić się przede wszystkim na rozbudowanych, merytorycznych ocenach. Koniecznie sprawdź również nasz ranking najlepszych stolarzy.

Zapoznanie się z opiniami nie daje stuprocentowej gwarancji trafnego wyboru, ale znacznie zwiększa szanse na osiągnięcie sukcesu w tym zakresie.

Podczas wyboru usługodawcy w zakresie stolarki warto zwrócić uwagę także na ceny. Zapewne nie chcesz przepłacać, ale druga skrajność, tzn. zbyt niskie ceny, także powinna wzbudzić twoje wątpliwości. Podejrzanie niska cena może wynikać z niskiej jakości pracy, jakie oferuje dany warsztat stolarski.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Stolarzy