Remonty domów i kamienic we Włoszczowej

Porównaj oferty od Specjalistów od Remontów Budynków z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 454 707 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
566 385 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Wiele osób decyduje się na zakup i remont starego budynku w celu zamieszkania w nim. Podobnie sprawa ma miejsce w przypadku remontów mieszkań oraz remontów biur, gdzie zakup starych pomieszczeń często jest bardzo opłacalną inwestycją. Budynki tego rodzaju mogą posiadać atrakcyjną lokalizację oraz cenę. Remonty budynków zdarzają się być formą podniesienia standardu nieruchomości – poprzez niewielki wkład w odświeżenie wyglądu pomieszczenia można odsprzedać posiadłość z dużym zyskiem. Poznaj najważniejsze informacje o remontach budynków sprawdzając nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Koniecznie zobacz też ranking najlepszych specjalistów.

Kapitalny remont budynku gospodarczego często bywa dużym wyzwaniem i doprowadzenie go do aktualnych norm może okazać się problematyczne. Przed rozpoczęciem prac warto zadbać o wszystkie niezbędne formalności oraz projekt remontu budynku, by bez przeszkód można przejść do zadań właściwych. Podczas odnawiania budynków przez firmy remontowe, wyróżniamy zazwyczaj kilka głównych etapów prac:

 • Podbijanie fundamentów - w wielu przypadkach jest to niezbędne rozwiązanie umożliwiające wykonywanie dalszych robót. Fundamenty są bardzo ważną częścią budynku, na której spoczywa cała jego konstrukcja. Z czasem mogą coraz bardziej osiadać, bądź ulegać podmywaniu. Z tego powodu konieczne może stać się ich podbicie oraz wzmocnienie, co w późniejszym czasie umożliwi także powiększenie piwnicy bądź stworzenie nadbudowy. Podbijanie fundamentów polega na wykopaniu gruntu, zadeskowaniu i zabetonowaniu wymienionej ławy oraz zamontowaniu skutecznej izolacji przeciwwilgociowej.
 • Osuszanie konstrukcji - proces ten powinien zawsze być poprzedzony zlokalizowaniem przyczyny problemu. Bez jej usunięcia na nic zda się nawet najdokładniejsze osuszenie murów. Remont budynku zabytkowego często rozpoczyna się od usunięcia wilgoci ze ścian i pomieszczeń, która powoduje wysokie straty ciepła, powstawanie toksycznych grzybów na ścianach oraz odpadanie tynku. Aby temu zapobiec, konieczne jest osuszenie ścian budynku i sprawdzenie szczelności wszystkich instalacji. Proces osuszania najczęściej wykonuje się poprzez wietrzenie i ogrzewanie pomieszczeń, jednak jest on czasochłonny i problematyczny. Dużo lepiej zastosować profesjonalne osuszacze powietrza, które sprawnie usuną wilgoć zalegającą w ścianach. W najgorszym stanie są przeważnie toalety, które mogą wymagać osobnego remontu łazienki.
 • Odnowienie elewacji - po zakończonym osuszaniu ścian, można bez przeszkód przystąpić do odnowienia stanu wizualnego budynku. W starym budownictwie najczęściej nie stosowano żadnych ociepleń i zdecydowanie warto je uzupełnić. Przed wykonaniem elewacji należy zaizolować wszystkie zewnętrzne ściany budynku, co pozwoli znacząco zmniejszyć rachunki za ogrzewanie.
 • Remont konstrukcji oraz pokrycia dachu - dach jest jednym z najważniejszych elementów każdego budynku. Odpowiednio zbudowany i zaizolowany może przynieść znaczące oszczędności na ogrzewaniu, a także mocno zwiększyć nasz komfort życia za sprawą izolacji akustycznej. Remont starego budynku musi zawierać sprawdzenie stanu więźby dachowej i jej ewentualną naprawę. W przypadku naprawy starych domów pierwotne pokrycie dachowe często jest usuwane, a na jego miejsce montowane jest nowe. Obecnie istnieje kilka rodzajów pokryć dachowych, a każde z nich ma swoje zalety oraz wady.

Ranking najlepszych specjalistów od remontów budynków we Włoszczowej

Remonty domów i kamienic Włoszczowa

Najwyższej Klasy Firma Remontowo Budowlana

3 opinie

Gdy szukasz jakości wykonywanych usług to profesjonaliści z Usługi Ogólnobudowlane Damian Słodczyk są dla Ciebie idealni. Mają ofertę dla każdego - zadzwoń i sprawdź.

HAS-BUD Usługi Remontowo-Budowlane - Profesjonalni Remonty Piwnic Włoszczowa

HAS-BUD Usługi Remontowo-Budowlane

4 opinie

Wykonanie remontów piwnic będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych ekspertów. HAS-BUD Usługi Remontowo-Budowlane ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Zapytaj o ofertę już teraz i zobacz co firma ma do zaoferowania.

WA- KAR BUD - Niezawodna Firma Remontowo Budowlana we Włoszczowej

Niezawodna Firma Remontowo Budowlana we Włoszczowej

1 opinia

Właśnie wybierasz wartego uwagi profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? WA- KAR BUD z Włoszczowy jest na to skuteczną metodą. Skontaktuj się z nimi już teraz i poznaj ofertę.

F.P.H.U. TOM-DREW II - Doskonałej Jakości Remont Stropu Drewnianego Włoszczowa

F.P.H.U. TOM-DREW II

2 opinie

F.P.H.U. TOM-DREW II oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Skupia się na Klientach z miejscowości Włoszczowa i z sąsiednich miast. Zachęcamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE DAMIAN SŁODCZYK - Doskonały Remont Budowlany Włoszczowa

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE DAMIAN SŁODCZYK

1 opinia

Uważasz, że doskonały remont budowlany to skomplikowany temat? W takim razie nie trać czasu - profesjonaliści z tej firmy dadzą wskazówki i znajdą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Przedstawią Ci dobrą ofertę - zadzwoń i sprawdź.

John-Bud Daniel Jałocha - Najlepsza Przebudowa Starych Domów Włoszczowa

John-Bud Daniel Jałocha

Wciąż szukasz profesjonalistów od przebudowy starych domów? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry John-Bud Daniel Jałocha. Aby otrzymać dopasowaną ofertę skontaktuj się - warto.

Leszek Skiba - Perfekcyjna Przebudowa Starych Domów Włoszczowa

Leszek Skiba

Nadal potrzebujesz profesjonalistów od przebudowy starych domów? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Leszek Skiba. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

WA-KAR BUD - Rewelacyjne Remonty Domu Włoszczowa

Rewelacyjne Remonty Domu Włoszczowa

Gdy poszukujesz rewelacyjnej jakości wykonywanych usług to specjaliści z WA-KAR BUD są dla Ciebie idealni. Tylko krok dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - skontaktuj się!

Mat bud - Staranny Generalny Remont Domu Włoszczowa

Mat bud

Przygotowanie generalnego remontu domu będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Mat bud ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które ustatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Dodatkowe informacje otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Wojciech serafin - Rewelacyjna Przeróbka Domów Włoszczowa

Rewelacyjna Przeróbka Domów Włoszczowa

Wykonanie przeróbki domów będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych fachowców. Wojciech serafin ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które ustatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Najnowsze z 27 zleceń na remonty budynków we Włoszczowej

Generalny remont budynku użyteczności publicznej, 101-200m², Łopuszno

Klient napisał zlecenie brzmiące "Generalny remont budynku użyteczności publicznej, 101-200m²". Jako zaufany ekspert w dziedzinie remontów budynków wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Skontaktuj się z nimi już teraz i prześlij ofertę.

 • Łopuszno

2022-09-14 do 2022-09-22

Potrzebna ekipa do wyremontowania budynku, 501-800m², Chęciny

Wpraw w zachwyt tego Zleceniodawcę fachowym działaniem na terenie Świętokrzyskiego. Jako posiadająca wykwalifikowanych pracowników firma remontowo budowlana podejmij się zlecenia "Potrzebna ekipa do wyremontowania budynku, 501-800m²" i dowiedź, że realizacja remontu budowlanego zostanie zakończona dokładnie. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Chęciny

2023-01-09 do 2023-01-17

Zapotrzebowanie na generalny remont budynku wielorodzinnego, do 100m², Żarnowiec

Zleceniodawca szuka ekipy remontowej do bezzwłocznej realizacji zapotrzebowania, wykazując zainteresowanie, o treści - Zapotrzebowanie na generalny remont budynku wielorodzinnego, do 100m². Jako profesjonalista w ciągu krótkiego czasu od przyjęcia zamówienia przystąp do wykonania prac. Przez to, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Żarnowiec

2023-01-09 do 2023-01-17

Najlepsze Remonty Budynków Włoszczowa

Remontowany budynek: budynek użyteczności publicznej Remontowane pomieszczenia: hala sportowa Liczba pięter do remontu: nie dotyczy Powierzchnia budynku: 201-300m² Zlecone prace: określony zakres prac Rodzaj prac do wykonania...

 • Kroczyce

2023-02-08 do 2023-02-16
dodano 9 godzin temu

Remont budynku, do 100m², Kielce

Zleceniodawca napisał zlecenie brzmiące "Remont budynku, do 100m²". Jako rzetelny ekspert w dziedzinie remontu budowlanego wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Kielce

2022-08-23 do 2022-08-23

Solidna Firma Remontowo Budowlana Włoszczowa

Dla Klienta wyszukanie solidnej firmy remontowo-budowlanej nie jest łatwe, dlatego polecamy Ci nawiązać współpracę, niezależnie jako prawdziwy profesjonalista działający w rejonie Kielc, którzy znają się na swojej robocie. Przedzwoń, aby przedstawić ofertę - naprawdę warto.

 • Kielce

2023-01-18 do 2023-01-26

Zapotrzebowanie na remont budynku, do 100m², Kielce

Remontowany budynek: budynek użyteczności publicznej Remontowane pomieszczenia: Podjazd dla karetek Liczba pięter do remontu: 1 Powierzchnia budynku: do 100m² Zlecone prace: określony zakres prac Rodzaj prac do wykonania: obr...

 • Kielce

2022-08-09 do 2022-08-17

Zlecę kompleksowe wykończenie budynku wielorodzinnego, 101-200m², Kielce

Remontowany budynek: budynek wielorodzinny Remontowane pomieszczenia: pokoje, kuchnia, łazienka Liczba pięter do remontu: 3 Powierzchnia budynku: 101-200m² Zlecone prace: kompleksowe wykończenie Rodzaj prac do wykonania: prac...

 • Kielce

2022-08-23 do 2022-08-31

Remont Budowlany Włoszczowa

Remontowany budynek: obiekt handlowo-usługowy Remontowane pomieszczenia: klatka schodowa, korytarz, pomieszczenie biurowe, pomieszczenie socjalne, Łazienki Liczba pięter do remontu: 2 Powierzchnia budynku: 301-500m² Zlecone pr...

 • Kielce

2022-12-05 do 2022-12-13

Kompleksowe wykończenie budynku wielorodzinnego, 501-800m², Kielce

Remontowany budynek: budynek wielorodzinny Remontowane pomieszczenia: klatka schodowa Liczba pięter do remontu: 3 Powierzchnia budynku: 501-800m² Zlecone prace: kompleksowe wykończenie Rodzaj prac do wykonania: prace murarski...

 • Kielce

2022-08-23 do 2022-08-31

Zapotrzebowanie na kompleksowe wykończenie budynku użyteczności publicznej, 501-800m², Końskie

Remontowany budynek: budynek użyteczności publicznej Remontowane pomieszczenia: klatka schodowa, korytarz, pomieszczenie biurowe, pomieszczenie socjalne Liczba pięter do remontu: 1 Powierzchnia budynku: 501-800m² Zlecone prace...

 • Końskie

2022-10-21 do 2022-10-29

Niezawodna Ekipa Remontowa Włoszczowa

Dla Klienta celny wybór niezawodnej ekipy remontowej jest niełatwy, dlatego warto zainteresować się zapytaniem samodzielnie i w odpowiedzi wysłać ofertę jako prawdziwi fachowcy, którzy znają się na swojej robocie jak mało kto. Przedzwoń i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania.

 • Zawiercie

2022-12-29 do 2023-01-06

Remont Budowlany

Remontowany budynek: obiekt handlowo-usługowy Remontowane pomieszczenia: Zbiorniki paliw wraz z dystrybutorami Liczba pięter do remontu: nie dotyczy Powierzchnia budynku: do 100m² Zlecone prace: określony zakres prac Rodzaj p...

 • Pińczów

2022-12-04 do 2022-12-12

Zapytanie o remont budynku, do 100m², Miechów

Remontowany budynek: budynek biurowy Remontowane pomieszczenia: Archiwum Liczba pięter do remontu: 1 Powierzchnia budynku: do 100m² Zlecone prace: określony zakres prac Rodzaj prac do wykonania: wzmocnienie Stropów Termin sk...

 • Miechów

2022-10-12 do 2022-10-20

Dobra Ekipa Remontowa

Remontowany budynek: Stodoła budynek gospodarczy Remontowane pomieszczenia: Budynek gospodarczy Liczba pięter do remontu: nie dotyczy Powierzchnia budynku: do 100m² Zlecone prace: generalny remont Rodzaj prac do wykonania: Zm...

 • Bukowska wola

2023-01-31 do 2023-02-07

Dam zlecenie na kompleksowe wykończenie obiektu handlowo-usługowego, do 100m², Częstochowa

W dalszym ciągu jesteś w stanie nawiązać kontakt w odpowiedzi na ogłoszenie Klienta jako specjalista od remontu budowlanego. Pozwól Zlecającym wykorzystać Twoje kompetencje i dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Ustal pasujący termin już teraz!

 • Częstochowa

2022-09-13 do 2022-09-21

Potrzebna ekipa na generalny remont budynku wielorodzinnego501-800m², Częstochowa

Jako najlepsza firma remontowo budowlana, która nie ma sobie równych w regionie Częstochowy - złóż ofertę i pozwól sprawdzić mu na własne oczy jak bardzo jesteś dobry! Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Częstochowa

2023-01-23 do 2023-01-31

Zapotrzebowanie na generalny remont budynku wielorodzinnego, do 100m², Niegowonice

Zlecający nie może znaleźć ekipy remontowej do sprawnej realizacji zapotrzebowania, wykazując zainteresowanie, o treści - Zapotrzebowanie na generalny remont budynku wielorodzinnego, do 100m². Jako ekspert w krótkim czasie od przyjęcia zamówienia przystąp do wykonania usług. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Niegowonice

2022-11-11 do 2022-11-19

Zapotrzebowanie na generalny remont budynku wielorodzinnego, 150m², Sławno

Remontowany budynek: budynek wielorodzinny Remontowane pomieszczenia: Balkony Liczba pięter do remontu: 2 Powierzchnia budynku: 150m² Zlecone prace: generalny remont Rodzaj prac do wykonania: prace murarskie, prace tynkarskie...

 • Sławno

2022-08-09 do 2022-08-17

Potrzebna ekipa na kompleksowe wykończenie budynku wielorodzinnego101-200m², Olkusz

Remontowany budynek: budynek wielorodzinny Remontowane pomieszczenia: remont całości budynku Liczba pięter do remontu: 2 Powierzchnia budynku: 101-200m² Zlecone prace: kompleksowe wykończenie Rodzaj prac do wykonania: prace m...

 • Olkusz

2022-08-02 do 2022-08-10

Remonty Budynków

Remontowany budynek: budynek wielorodzinny Remontowane pomieszczenia: Elewacja Liczba pięter do remontu: 2 Powierzchnia budynku: 101-200m² Zlecone prace: kompleksowe wykończenie Rodzaj prac do wykonania: montaż drzwi, malowan...

 • Skarżysko-Kamienna

2023-01-27 do 2023-02-04

Kompleksowe wykończenie budynku wielorodzinnego, 101-200m², Skarżysko-Kamienna

Ten Zlecający nadal poszukuje dobrej firmy od remontów budynków. Napisał ogłoszenie o treści - Kompleksowe wykończenie budynku wielorodzinnego, 101-200m², chcąc trafić w dobre miejsce. Określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Skarżysko-Kamienna

2023-01-27 do 2023-02-04

Staranny Remont Budowlany

Ten Klient myśli, że staranny remont budowlany to skomplikowany temat. Napisał zapytanie o treści "Kompleksowe wykończenie obiektu handlowo-usługowego, 984m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako fachowiec dasz mu wskazówki i znajdziesz spełniające wymagania Klienta rozwiązanie. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać więcej informacji.

 • Piotrków Trybunalski

2023-02-01 do 2023-02-09
dodano 7 dni temu

Dam zlecenie na prace remontowe w domu + tynk na elewacji, 70m2, Kurnos Pierwszy

Starasz się odnaleźć zlecenie do wykonania jako solidny specjalista? Twoja firma to świetna okazja dla tego Zleceniodawcy z Łódzkiego. Przyczyń się do realizacji jego celów. Konkretną wycenę prześlij po kontakcie.

 • Kurnos Pierwszy

2022-09-27 do 2022-10-05

Remont budynku, 200m², Dąbrowa Górnicza

Remontowany budynek: budynek wielorodzinny Remontowane pomieszczenia: Mury zewnętrzne Liczba pięter do remontu: 1 Powierzchnia budynku: 200m² Zlecone prace: określony zakres prac Rodzaj prac do wykonania: prace murarskie, mon...

 • Dąbrowa Górnicza

2022-11-27 do 2022-12-05

Dam zlecenie na remont budynku, 101-200m², Dąbrowa Górnicza

Remontowany budynek: budynek biurowy Remontowane pomieszczenia: korytarz Liczba pięter do remontu: 1 Powierzchnia budynku: 101-200m² Zlecone prace: określony zakres prac Rodzaj prac do wykonania: Polerowanie lastryko Dodatko...

 • Dąbrowa Górnicza

2022-09-20 do 2022-09-28

Zlecę generalny remont obiektu handlowo-usługowego, 1200m², Dąbrowa Górnicza

Wybranie tego zlecenia da Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który zleca - "Zlecę generalny remont obiektu handlowo-usługowego, 1200m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Dąbrowa Górnicza

2022-08-22 do 2022-08-30

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Remontów Budynków

Najczęstsze pytania o remontach domów i kamienic

Kiedy należy przeprowadzić generalny remont budynku?

Prace remontowe należy planować wtedy, gdy korzystanie z danego budynku stwarza realne zagrożenie zdrowia lub życia jego mieszkańców. Pleśń na ścianach bądź wysoka wilgoć w pomieszczeniach są bardzo szkodliwe i powinny natychmiast zostać usunięte poprzez ocieplenie budynku. Podobnie wygląda sprawa z wszelkimi pęknięciami oraz nieszczelnością dachu. Gdy naprawa poszczególnych awarii przestaje być opłacalna, warto zdecydować się na wykonanie kapitalnego remontu budynku. Prace najlepiej dostosować do aktualnych pór roku, tak by nie kolidowały one z wymaganymi czynnościami.

Jakie koszty trzeba ponieść w przypadku remontu całego budynku?

Koszty remontów starego budownictwa nie są niskie. Uśredniając wszystkie koszty, można przyjąć, że remontując dom o powierzchni około 100 m2 za same materiały przyjdzie nam zapłacić od 40 000 do 70 000 złotych. Cena robocizny jest jeszcze wyższa i za dom podobnej wielkości wyniesie od 50 000 do 100 000 złotych. Koszty te i tak są znacznie mniejsze niż w przypadku budowy nowego domu, dlatego remonty starych budynków cieszą się tak dużym powodzeniem. Istnieją budynki tak bardzo zniszczone, że koszt ich naprawy będzie znacznie przewyższał koszt budowy nowego domu. Z tego powodu na samym wstępie należy się zastanowić, czy remont budynku jest opłacalny.

Jeśli chodzi o odnowienie budynku mieszkalnego – można uzyskać nawet 90% dofinansowania przy wymianie poszczególnych elementów podczas remontu, jeżeli osoby mieszkające w nim posiadają niskie dochody. W przypadku zabytkowych budynków, można uzyskać dotację na remont sięgające nawet do 100% nakładu. Należy pamiętać, że dofinansowania przy pracach remontowych zabytków są obwarowane restrykcyjnymi wymogami nakładanymi przez państwo.

Gdzie znaleźć specjalistę zajmującego się przeprowadzaniem remontów budynków?

Planując remont budynku mieszkalnego, warto poszukać sprawdzonych specjalistów do wykonania najważniejszych prac. Szczególnie mowa tutaj o remoncie fundamentów oraz dachu, gdzie każde niedociągnięcie będzie pociągać za sobą kolejne konsekwencje. Poszukiwania odpowiedniej firmy warto oprzeć o Internet, gdzie dostępne są wszystkie działalności obecne na rynku. Przed decyzją warto zapoznać się z opiniami innych osób na temat interesujących nas firm, ponieważ mogą one trafnie zobrazować rzeczywistą jakość oferowanych usług. Ważne jest również doświadczenie firmy w podobnych zleceniach. Sprawdzonych fachowców znajdziesz w naszym rankingu najlepszych specjalistów od remontów budynków

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Remontów Budynków